Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lhůta AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KOC Sušice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
hostinec Pod MaršálemRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2021 13:00 Začátek
utkání
15:35Konec
utkání
15:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:28660:596TJ Sokol Lhůta A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Protiva Lukáš
Ulbrich Ondřej
 
 
Láriš Petr
Mazura Pavel
 
 
8-4107 3110
2.Čech Roman
Protiva Jan
 
 
Mazura David
Sommer Patrik
 
 
475  3020
3.Protiva LukášLáriš Petr-68-96-72321
4.Roch TomášMazura David8-11-71043231
5.Čech RomanSommer Patrik84-96 3141
6.Ulbrich OndřejMazura Pavel96-114 3151
7.Roch TomášLáriš Petr-8-10-9  0352
8.Čech RomanMazura David1628  3062
9.Ulbrich OndřejSommer Patrik-75-14673272
10.Protiva LukášMazura Pavel-8-879-62373
11.Čech RomanLáriš Petr-96-6-7 1374
12.Ulbrich OndřejMazura David-910-101133284
13.Protiva LukášSommer Patrik-96-147-82385
14.Roch TomášMazura Pavel-9-8-10  0386
15.Ulbrich OndřejLáriš Petr129-46 3196
16.Protiva LukášMazura David8910  30106
17.Roch TomášSommer Patrik         
18.Čech RomanMazura Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Protiva Lukáš13Láriš Petr31
Roch Tomáš12Mazura David04
Čech Roman21Sommer Patrik12
Ulbrich Ondřej40Mazura Pavel21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mirošov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKUŘ Plzeň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skořická 84, MirošovRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2021 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:33643:649nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vyskočil Marek
Lopata Vladimír
 
 
Korbel Petr
Městka Petr
 
 
979  3010
2.Babický Josef
Boura Lukáš
 
 
Mandík Petr
Soukup Miloš
 
 
-8-7-8  0311
3.Lopata VladimírKorbel Petr56-8-5-62312
4.Babický JosefSoukup Miloš566  3022
5.Boura LukášMandík Petr11-9-14-9 1323
6.Vyskočil MarekMěstka Petr86-711 3133
7.Babický JosefKorbel Petr-9-7-5  0334
8.Boura LukášSoukup Miloš-68-7-7 1335
9.Vyskočil MarekMandík Petr68-79 3145
10.Lopata VladimírMěstka Petr578  3055
11.Boura LukášKorbel Petr-78-8-6 1356
12.Vyskočil MarekSoukup Miloš-7611-5123266
13.Lopata VladimírMandík Petr535  3076
14.Babický JosefMěstka Petr-12-8107123286
15.Vyskočil MarekKorbel Petr-6-5-5  0387
16.Lopata VladimírSoukup Miloš9-4-118-22388
17.Babický JosefMandík Petr789  3098
18.Boura LukášMěstka Petr-588-8-62399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lopata Vladimír22Korbel Petr40
Babický Josef31Soukup Miloš22
Boura Lukáš04Mandík Petr13
Vyskočil Marek31Městka Petr13
Počet diváků: 6



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK Jiskra Domažlice AVrchní
rozhodčí:
Krejčíř Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Dobřany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Msgre. B. StaškaRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 09. 2021 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1014:30366:439TJ Dobřany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pangrác Martin
Baštář Ondřej
 
 
Šperl Jakub
Bultas Miroslav
 
 
-6-5-4  0301
2.Horák Libor
Mareš Daniel
 
 
Vladyka Jakub
Pastuch Jan
 
 
-1011-7-2 1302
3.Horák LiborŠperl Jakub-3-9-4  0303
4.Baštář OndřejVladyka Jakub-6-168-8 1304
5.Pangrác MartinPastuch Jan437  3014
6.Marešová Zdeňka ml.Bultas Miroslav-7-10-3  0315
7.Baštář OndřejŠperl Jakub87-8-10-72316
8.Pangrác MartinVladyka Jakub485  3026
9.Marešová Zdeňka ml.Pastuch Jan-6-11-5  0327
10.Horák LiborBultas Miroslav-7-7-5  0328
11.Pangrác MartinŠperl Jakub9-69-9-72329
12.Marešová Zdeňka ml.Vladyka Jakub-6-895-823210
13.Horák LiborPastuch Jan         
14.Baštář OndřejBultas Miroslav         
15.Marešová Zdeňka ml.Šperl Jakub         
16.Horák LiborVladyka Jakub         
17.Baštář OndřejPastuch Jan         
18.Pangrác MartinBultas Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Horák Libor02Šperl Jakub30
Baštář Ondřej02Vladyka Jakub21
Pangrác Martin21Pastuch Jan11
Marešová Zdeňka ml.03Bultas Miroslav20
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Domažlice AVrchní
rozhodčí:
Látka Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bor BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Benešova 281, DomažliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:31597:492nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gabriel Karel
Látka Jan
 
 
Krieger Ladislav
Hrčka Jaroslav
 
 
12-7-61183210
2.Kašper Petr
Ulman Miroslav
 
 
Rolník Tomáš
 
 
WO    3020
3.Gabriel KarelHrčka Jaroslav-11-8-3  0321
4.Ulman MiroslavKrieger Ladislav9-7-65-82322
5.Látka JanRolník Tomáš-9-9-9  0323
6.Kašper PetrWO    3033
7.Ulman MiroslavHrčka Jaroslav-6-6-7  0334
8.Látka JanKrieger Ladislav-56-7-8 1335
9.Kašper PetrRolník Tomáš5-99-8-32336
10.Gabriel KarelWO    3046
11.Látka JanHrčka Jaroslav-5-5-9  0347
12.Kašper PetrKrieger Ladislav-8-69-11 1348
13.Gabriel KarelRolník Tomáš-7-7-15  0349
14.Ulman MiroslavWO    3059
15.Kašper PetrHrčka Jaroslav125-87 3169
16.Gabriel KarelKrieger Ladislav4-389 3179
17.Ulman MiroslavRolník Tomáš679  3089
18.Látka JanWO    3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Gabriel Karel12Hrčka Jaroslav31
Ulman Miroslav12Krieger Ladislav31
Látka Jan03Rolník Tomáš31
Kašper Petr12   
WO50WO05
Počet diváků: 46374
Bez připomínek,



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horní Bělá AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Horní BěláRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2021 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:32683:618TJ Sokol Horní Bělá A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nechutný Petr ml.
Nechutný Marek
 
 
Havlíček Stanislav
Mašek Petr
 
 
76-32 3110
2.Janda Pavel
Nechutný Petr st.
 
 
Vycudilík Jan
Panský Miroslav
 
 
-88510 3120
3.Nechutný Petr st.Mašek Petr-8-9-6  0321
4.Janda PavelVycudilík Jan8-8-3-5 1322
5.Nechutný Petr ml.Hofman Petr65-913 3132
6.Nechutný MarekHavlíček Stanislav784  3042
7.Janda PavelMašek Petr-89-109-52343
8.Nechutný Petr ml.Vycudilík Jan6-67-10-52344
9.Nechutný MarekHofman Petr-8155 3154
10.Nechutný Petr st.Havlíček Stanislav5-1058 3164
11.Nechutný Petr ml.Mašek Petr-8-128-11 1365
12.Nechutný MarekVycudilík Jan5-5-48-42366
13.Nechutný Petr st.Hofman Petr4-1094 3176
14.Janda PavelHavlíček Stanislav101-6-643286
15.Nechutný MarekMašek Petr-310-10-6 1387
16.Nechutný Petr st.Vycudilík Jan6-8-9-8 1388
17.Janda PavelHofman Petr4814  3098
18.Nechutný Petr ml.Panský Miroslav723  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nechutný Petr st.22Mašek Petr40
Janda Pavel22Vycudilík Jan40
Nechutný Petr ml.22Hofman Petr04
Nechutný Marek22Havlíček Stanislav03
   Panský Miroslav01



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břasy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
BřasyRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:29478:519TJ Sokol Břasy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jůza Jaroslav
Sýkora David
 
 

 
 
WOWOWO  3010
2.Vintr Josef
Matoušová Aneta
 
 
Jánský Marek
Vyleta Michal ml.
 
 
-9-7-6  0311
3.Vintr JosefVyleta Michal ml.-711-6-9 1312
4.Jůza JaroslavJánský Marek549  3022
5.Sýkora DavidTran Duc Martin Lam-67-9-11 1323
6.Matoušová AnetaWOWOWO  3033
7.Jůza JaroslavVyleta Michal ml.69-5-12113243
8.Sýkora DavidJánský Marek-7-8-12  0344
9.Matoušová AnetaTran Duc Martin Lam-77-158143254
10.Vintr JosefWOWOWO  3064
11.Sýkora DavidVyleta Michal ml.9-4-2-6 1365
12.Matoušová AnetaJánský Marek757  3075
13.Vintr JosefTran Duc Martin Lam-6-3-10  0376
14.Jůza JaroslavWOWOWO  3086
15.Matoušová AnetaVyleta Michal ml.-78-813-42387
16.Vintr JosefJánský Marek912-6-9-112388
17.Jůza JaroslavTran Duc Martin Lam-8949 3198
18.Sýkora DavidWOWOWO  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vintr Josef03Vyleta Michal ml.31
Jůza Jaroslav30Jánský Marek22
Sýkora David03Tran Duc Martin Lam22
Matoušová Aneta21   
WO50WO05

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy