Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RP 5.třídy Kolo: 19 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Zlechov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Hluk CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična TupesyRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 03. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:183:54268:617KST Hluk C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klofáč Ondřej
Budík Radek
 
 
Grebeňová Petra
Grebeňová Jana
 
 
9-4-2-10 1301
2.Kedroň Jakub
Kubíček Roman
 
 
Míšková Kateřina
Capanda Jakub
 
 
-7-4-6  0302
3.Klofáč OndřejCapanda Jakub-1-4-5  0303
4.Budík RadekGrebeňová Jana-6-2-3  0304
5.Kedroň JakubGrebeňová Petra-3-2-5  0305
6.Kubíček RomanMíšková Kateřina-5-5-3  0306
7.Budík RadekCapanda Jakub-1-4-4  0307
8.Kedroň JakubGrebeňová Jana-4-5-2  0308
9.Kubíček RomanGrebeňová Petra-1-8-6  0309
10.Klofáč OndřejMíšková Kateřina-8-7-6  03010
11.Kedroň JakubCapanda Jakub-4-5-7  03011
12.Kubíček RomanGrebeňová Jana-3-2-2  03012
13.Klofáč OndřejGrebeňová Petra7-76-7-923013
14.Budík RadekMíšková Kateřina-2-5-5  03014
15.Kubíček RomanCapanda Jakub-3-1-3  03015
16.Klofáč OndřejGrebeňová Jana-3-3-8  03016
17.Budík RadekGrebeňová Petra-4-2-1  03017
18.Kedroň JakubMíšková Kateřina-7-5-4  03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Klofáč Ondřej04Capanda Jakub40
Budík Radek04Grebeňová Jana40
Kedroň Jakub04Grebeňová Petra40
Kubíček Roman04Míšková Kateřina40



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 5.třídy Kolo: 19 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:DDM Uherský Ostroh BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST AMON Kunovice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Těločvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2022 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:248:16650:487DDM Uherský Ostroh B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovařík Dominik
Svoboda Martin
 
 
Stodůlka Rostislav
Habarta Aleš
 
 
-3-129733210
2.Halíček Jan
Konečný Michal
 
 
Pavlíček Matyáš
Šarátek Jakub
 
 
454  3020
3.Svoboda MartinStodůlka Rostislav-5-7-8  0321
4.Vajčner JanHabarta Aleš-12-94533231
5.Halíček JanPavlíček Matyáš535  3041
6.Konečný MichalŠarátek Jakub773  3051
7.Vajčner JanStodůlka Rostislav-4-5-6  0352
8.Halíček JanHabarta Aleš-4687 3162
9.Konečný MichalPavlíček Matyáš8-295 3172
10.Svoboda MartinŠarátek Jakub7511  3082
11.Kovařík DominikStodůlka Rostislav-4-99893292
12.Konečný MichalHabarta Aleš13111  30102
13.Svoboda MartinPavlíček Matyáš944  30112
14.Vajčner JanŠarátek Jakub3711  30122
15.Konečný MichalStodůlka Rostislav897  30132
16.Svoboda MartinHabarta Aleš397  30142
17.Vajčner JanPavlíček Matyáš-11-1172632152
18.Kovařík DominikŠarátek Jakub554  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Svoboda Martin31Stodůlka Rostislav22
Vajčner Jan31Habarta Aleš04
Halíček Jan20Pavlíček Matyáš04
Konečný Michal40Šarátek Jakub04
Kovařík Dominik20   



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 5.třídy Kolo: 19 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Vážany-Ořechov EVrchní
rozhodčí:
Tesař Miloslav
HOSTUJÍCÍ:Vlčnov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD VážanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2022 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1515:45506:616Vlčnov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kodrla Petr
Přibyl Pavel
 
 
Mlýnek Tomáš
Kučera František
 
 
-8-7-8  0301
2.Tesař Miloslav
Bartošík Josef
 
 
Moštěk Richard
Pešl Šimon
 
 
-97-6-10 1302
3.Pavlíček DavidPešl Šimon-6-6-5  0303
4.Přibyl PavelKučera František-8-7-8  0304
5.Bartošík JosefMoštěk Richard-8-7-9  0305
6.Tesař MiloslavMlýnek Tomáš-66-6-9 1306
7.Přibyl PavelPešl Šimon-127-6-8 1307
8.Bartošík JosefKučera František-1010-10-10 1308
9.Tesař MiloslavMoštěk Richard-3-10-7  0309
10.Pavlíček DavidMlýnek Tomáš-6-7-5  03010
11.Bartošík JosefPešl Šimon6186  30110
12.Tesař MiloslavKučera František4-7-12-10 13111
13.Pavlíček DavidMoštěk Filip8-7-7-9 13112
14.Přibyl PavelMlýnek Tomáš-7-8-3  03113
15.Tesař MiloslavPešl Šimon4107  30213
16.Pavlíček DavidKučera František-2-1-10  03214
17.Přibyl PavelMoštěk Filip555  30314
18.Bartošík JosefMlýnek Tomáš-7-5-8  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pavlíček David04Pešl Šimon22
Přibyl Pavel13Kučera František40
Bartošík Josef13Moštěk Richard20
Tesař Miloslav13Mlýnek Tomáš40
   Moštěk Filip11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy