Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Regionální přebor 1.třídy
116. 09. 2020 18:30TJ Start Mlékojedy ASK Mšeno A6:12
116. 09. 2020 18:30Sokol Mělník - Pšovka ATJ KRALUPY B14:4
118. 09. 2020 18:00TJ Sokol Horní PočaplyTJ Neratovice E9:9
116. 09. 2020 19:00TJ Neratovice DSokol Dolní Beřkovice B17:1
115. 09. 2020 18:30TJ KRALUPY ATJ Sokol Všetaty B1:17
117. 09. 2020 18:30TJ Sokol Dřínov ATJ Dynamo Nelahozeves B11:7
225. 09. 2020 18:00SK Mšeno ATJ Dynamo Nelahozeves B11:7
221. 09. 2020 18:30TJ Sokol Všetaty BTJ Sokol Dřínov A13:5
221. 09. 2020 18:00Sokol Dolní Beřkovice BTJ KRALUPY A13:5
222. 09. 2020 18:00TJ Neratovice ETJ Neratovice D6:11
222. 09. 2020 18:30TJ KRALUPY BTJ Sokol Horní Počaply11:7
223. 09. 2020 18:30TJ Start Mlékojedy ASokol Mělník - Pšovka A2:16
330. 09. 2020 18:30Sokol Mělník - Pšovka ASK Mšeno A9:9
302. 10. 2020 18:00TJ Sokol Horní PočaplyTJ Start Mlékojedy A8:10
330. 09. 2020 19:00TJ Neratovice DTJ KRALUPY B15:3
329. 09. 2020 18:30TJ KRALUPY ATJ Neratovice E8:10
301. 10. 2020 18:30TJ Sokol Dřínov ASokol Dolní Beřkovice B6:12
330. 09. 2020 18:30TJ Dynamo Nelahozeves BTJ Sokol Všetaty B6:12
409. 10. 2020 18:00SK Mšeno ATJ Sokol Všetaty B9:9
405. 10. 2020 18:00Sokol Dolní Beřkovice BTJ Dynamo Nelahozeves B9:9
407. 10. 2020 19:00TJ Neratovice ETJ Sokol Dřínov A11:7
406. 10. 2020 18:30TJ KRALUPY BTJ KRALUPY A15:3
407. 10. 2020 18:30TJ Start Mlékojedy ATJ Neratovice D5:13
407. 10. 2020 18:30Sokol Mělník - Pšovka ATJ Sokol Horní Počaply10:8
516. 10. 2020 18:00TJ Sokol Horní PočaplySK Mšeno A 
514. 10. 2020 19:00TJ Neratovice DSokol Mělník - Pšovka A 
513. 10. 2020 18:30TJ KRALUPY ATJ Start Mlékojedy A 
515. 10. 2020 18:30TJ Sokol Dřínov ATJ KRALUPY B 
514. 10. 2020 18:30TJ Dynamo Nelahozeves BTJ Neratovice E 
512. 10. 2020 18:30TJ Sokol Všetaty BSokol Dolní Beřkovice B 
623. 10. 2020 18:00SK Mšeno ASokol Dolní Beřkovice B 
621. 10. 2020 19:00TJ Neratovice ETJ Sokol Všetaty B 
620. 10. 2020 18:30TJ KRALUPY BTJ Dynamo Nelahozeves B 
621. 10. 2020 18:30TJ Start Mlékojedy ATJ Sokol Dřínov A 
621. 10. 2020 18:30Sokol Mělník - Pšovka ATJ KRALUPY A 
623. 10. 2020 18:00TJ Sokol Horní PočaplyTJ Neratovice D 
704. 11. 2020 19:00TJ Neratovice DSK Mšeno A 
703. 11. 2020 18:30TJ KRALUPY ATJ Sokol Horní Počaply 
705. 11. 2020 18:30TJ Sokol Dřínov ASokol Mělník - Pšovka A 
704. 11. 2020 18:30TJ Dynamo Nelahozeves BTJ Start Mlékojedy A 
702. 11. 2020 18:30TJ Sokol Všetaty BTJ KRALUPY B 
702. 11. 2020 18:00Sokol Dolní Beřkovice BTJ Neratovice E 
813. 11. 2020 18:00SK Mšeno ATJ Neratovice E 
810. 11. 2020 18:30TJ KRALUPY BSokol Dolní Beřkovice B 
811. 11. 2020 18:30TJ Start Mlékojedy ATJ Sokol Všetaty B 
811. 11. 2020 18:30Sokol Mělník - Pšovka ATJ Dynamo Nelahozeves B 
813. 11. 2020 18:00TJ Sokol Horní PočaplyTJ Sokol Dřínov A 
811. 11. 2020 19:00TJ Neratovice DTJ KRALUPY A 
917. 11. 2020 18:30TJ KRALUPY ASK Mšeno A 
919. 11. 2020 18:30TJ Sokol Dřínov ATJ Neratovice D 
918. 11. 2020 18:30TJ Dynamo Nelahozeves BTJ Sokol Horní Počaply 
916. 11. 2020 18:30TJ Sokol Všetaty BSokol Mělník - Pšovka A 
916. 11. 2020 18:00Sokol Dolní Beřkovice BTJ Start Mlékojedy A 
918. 11. 2020 19:00TJ Neratovice ETJ KRALUPY B 
1027. 11. 2020 18:00SK Mšeno ATJ KRALUPY B 
1025. 11. 2020 18:30TJ Start Mlékojedy ATJ Neratovice E 
1025. 11. 2020 18:30Sokol Mělník - Pšovka ASokol Dolní Beřkovice B 
1027. 11. 2020 18:00TJ Sokol Horní PočaplyTJ Sokol Všetaty B 
1025. 11. 2020 19:00TJ Neratovice DTJ Dynamo Nelahozeves B 
1024. 11. 2020 18:30TJ KRALUPY ATJ Sokol Dřínov A 
1103. 12. 2020 18:30TJ Sokol Dřínov ASK Mšeno A 
1102. 12. 2020 18:30TJ Dynamo Nelahozeves BTJ KRALUPY A 
1130. 11. 2020 18:30TJ Sokol Všetaty BTJ Neratovice D 
1130. 11. 2020 18:00Sokol Dolní Beřkovice BTJ Sokol Horní Počaply 
1102. 12. 2020 19:00TJ Neratovice ESokol Mělník - Pšovka A 
1101. 12. 2020 18:30TJ KRALUPY BTJ Start Mlékojedy A 
1211. 12. 2020 18:00SK Mšeno ATJ Start Mlékojedy A 
1208. 12. 2020 18:30TJ KRALUPY BSokol Mělník - Pšovka A 
1209. 12. 2020 19:00TJ Neratovice ETJ Sokol Horní Počaply 
1207. 12. 2020 18:00Sokol Dolní Beřkovice BTJ Neratovice D 
1207. 12. 2020 18:30TJ Sokol Všetaty BTJ KRALUPY A 
1209. 12. 2020 18:30TJ Dynamo Nelahozeves BTJ Sokol Dřínov A 
1316. 12. 2020 18:30TJ Dynamo Nelahozeves BSK Mšeno A 
1317. 12. 2020 18:30TJ Sokol Dřínov ATJ Sokol Všetaty B 
1315. 12. 2020 18:30TJ KRALUPY ASokol Dolní Beřkovice B 
1316. 12. 2020 19:00TJ Neratovice DTJ Neratovice E 
1318. 12. 2020 18:00TJ Sokol Horní PočaplyTJ KRALUPY B 
1316. 12. 2020 18:30Sokol Mělník - Pšovka ATJ Start Mlékojedy A 
1408. 01. 2021 18:00SK Mšeno ASokol Mělník - Pšovka A 
1406. 01. 2021 18:30TJ Start Mlékojedy ATJ Sokol Horní Počaply 
1405. 01. 2021 18:30TJ KRALUPY BTJ Neratovice D 
1406. 01. 2021 19:00TJ Neratovice ETJ KRALUPY A 
1404. 01. 2021 18:00Sokol Dolní Beřkovice BTJ Sokol Dřínov A 
1404. 01. 2021 18:30TJ Sokol Všetaty BTJ Dynamo Nelahozeves B 
1511. 01. 2021 18:30TJ Sokol Všetaty BSK Mšeno A 
1513. 01. 2021 18:30TJ Dynamo Nelahozeves BSokol Dolní Beřkovice B 
1514. 01. 2021 18:30TJ Sokol Dřínov ATJ Neratovice E 
1525. 09. 2020 18:30TJ KRALUPY ATJ KRALUPY B4:14
1513. 01. 2021 19:00TJ Neratovice DTJ Start Mlékojedy A 
1515. 01. 2021 18:00TJ Sokol Horní PočaplySokol Mělník - Pšovka A 
1622. 01. 2021 18:00SK Mšeno ATJ Sokol Horní Počaply 
1620. 01. 2021 18:30Sokol Mělník - Pšovka ATJ Neratovice D 
1620. 01. 2021 18:30TJ Start Mlékojedy ATJ KRALUPY A 
1619. 01. 2021 18:30TJ KRALUPY BTJ Sokol Dřínov A 
1620. 01. 2021 19:00TJ Neratovice ETJ Dynamo Nelahozeves B 
1618. 01. 2021 18:00Sokol Dolní Beřkovice BTJ Sokol Všetaty B 
1725. 01. 2021 18:00Sokol Dolní Beřkovice BSK Mšeno A 
1725. 01. 2021 18:30TJ Sokol Všetaty BTJ Neratovice E 
1727. 01. 2021 18:30TJ Dynamo Nelahozeves BTJ KRALUPY B 
1728. 01. 2021 18:30TJ Sokol Dřínov ATJ Start Mlékojedy A 
1726. 01. 2021 18:30TJ KRALUPY ASokol Mělník - Pšovka A 
1727. 01. 2021 19:00TJ Neratovice DTJ Sokol Horní Počaply 
1805. 02. 2021 18:00SK Mšeno ATJ Neratovice D 
1805. 02. 2021 18:00TJ Sokol Horní PočaplyTJ KRALUPY A 
1803. 02. 2021 18:30Sokol Mělník - Pšovka ATJ Sokol Dřínov A 
1803. 02. 2021 18:30TJ Start Mlékojedy ATJ Dynamo Nelahozeves B 
1802. 02. 2021 18:30TJ KRALUPY BTJ Sokol Všetaty B 
1803. 02. 2021 19:00TJ Neratovice ESokol Dolní Beřkovice B 
1910. 02. 2021 19:00TJ Neratovice ESK Mšeno A 
1908. 02. 2021 18:00Sokol Dolní Beřkovice BTJ KRALUPY B 
1908. 02. 2021 18:30TJ Sokol Všetaty BTJ Start Mlékojedy A 
1910. 02. 2021 18:30TJ Dynamo Nelahozeves BSokol Mělník - Pšovka A 
1911. 02. 2021 18:30TJ Sokol Dřínov ATJ Sokol Horní Počaply 
1909. 02. 2021 18:30TJ KRALUPY ATJ Neratovice D 
2019. 02. 2021 18:00SK Mšeno ATJ KRALUPY A 
2017. 02. 2021 19:00TJ Neratovice DTJ Sokol Dřínov A 
2019. 02. 2021 18:00TJ Sokol Horní PočaplyTJ Dynamo Nelahozeves B 
2017. 02. 2021 18:30Sokol Mělník - Pšovka ATJ Sokol Všetaty B 
2017. 02. 2021 18:30TJ Start Mlékojedy ASokol Dolní Beřkovice B 
2016. 02. 2021 18:30TJ KRALUPY BTJ Neratovice E 
2123. 02. 2021 18:30TJ KRALUPY BSK Mšeno A 
2124. 02. 2021 19:00TJ Neratovice ETJ Start Mlékojedy A 
2122. 02. 2021 18:00Sokol Dolní Beřkovice BSokol Mělník - Pšovka A 
2122. 02. 2021 18:30TJ Sokol Všetaty BTJ Sokol Horní Počaply 
2124. 02. 2021 18:30TJ Dynamo Nelahozeves BTJ Neratovice D 
2125. 02. 2021 18:30TJ Sokol Dřínov ATJ KRALUPY A 
2205. 03. 2021 18:00SK Mšeno ATJ Sokol Dřínov A
2202. 03. 2021 18:30TJ KRALUPY ATJ Dynamo Nelahozeves B
2203. 03. 2021 19:00TJ Neratovice DTJ Sokol Všetaty B
2205. 03. 2021 18:00TJ Sokol Horní PočaplySokol Dolní Beřkovice B
2203. 03. 2021 18:30Sokol Mělník - Pšovka ATJ Neratovice E
2203. 03. 2021 18:30TJ Start Mlékojedy ATJ KRALUPY B

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy