Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Regionální přebor 2.třídy
118. 09. 2020 18:30TJ KRALUPY CTJ Sokol Byšice A10:8
118. 09. 2020 18:30Sokol Mělník - Pšovka BTJ Neratovice F11:7
118. 09. 2020 18:00TJ Dynamo Nelahozeves DTJ Dynamo Nelahozeves C10:8
114. 09. 2020 19:00TJ Neratovice GTJ Sokol Všetaty C15:3
118. 09. 2020 18:00SK Mšeno BTJ Start Mlékojedy B17:1
222. 09. 2020 19:00TJ Sokol Byšice ATJ Start Mlékojedy B13:5
221. 09. 2020 18:30TJ Sokol Všetaty CSK Mšeno B8:10
225. 09. 2020 18:00TJ Dynamo Nelahozeves CTJ Neratovice G5:13
221. 09. 2020 19:00TJ Neratovice FTJ Dynamo Nelahozeves D10:8
225. 09. 2020 18:30TJ KRALUPY CSokol Mělník - Pšovka B10:8
302. 10. 2020 18:30Sokol Mělník - Pšovka BTJ Sokol Byšice A13:5
302. 10. 2020 18:00TJ Dynamo Nelahozeves DTJ KRALUPY C7:11
301. 10. 2020 19:30TJ Neratovice GTJ Neratovice F7:10
302. 10. 2020 18:00SK Mšeno BTJ Dynamo Nelahozeves C15:3
330. 09. 2020 18:30TJ Start Mlékojedy BTJ Sokol Všetaty C7:11
406. 10. 2020 19:00TJ Sokol Byšice ATJ Sokol Všetaty C8:10
409. 10. 2020 18:00TJ Dynamo Nelahozeves CTJ Start Mlékojedy B11:7
405. 10. 2020 19:00TJ Neratovice FSK Mšeno B12:6
409. 10. 2020 18:30TJ KRALUPY CTJ Neratovice G9:9
409. 10. 2020 18:30Sokol Mělník - Pšovka BTJ Dynamo Nelahozeves D7:11
516. 10. 2020 18:00TJ Dynamo Nelahozeves DTJ Sokol Byšice A 
512. 10. 2020 19:00TJ Neratovice GSokol Mělník - Pšovka B 
516. 10. 2020 18:00SK Mšeno BTJ KRALUPY C 
514. 10. 2020 18:30TJ Start Mlékojedy BTJ Neratovice F 
512. 10. 2020 18:30TJ Sokol Všetaty CTJ Dynamo Nelahozeves C 
620. 10. 2020 19:00TJ Sokol Byšice ATJ Dynamo Nelahozeves C 
619. 10. 2020 19:00TJ Neratovice FTJ Sokol Všetaty C 
623. 10. 2020 18:30TJ KRALUPY CTJ Start Mlékojedy B 
623. 10. 2020 18:30Sokol Mělník - Pšovka BSK Mšeno B 
623. 10. 2020 18:00TJ Dynamo Nelahozeves DTJ Neratovice G 
702. 11. 2020 19:00TJ Neratovice GTJ Sokol Byšice A 
706. 11. 2020 18:00SK Mšeno BTJ Dynamo Nelahozeves D 
704. 11. 2020 18:30TJ Start Mlékojedy BSokol Mělník - Pšovka B 
702. 11. 2020 18:30TJ Sokol Všetaty CTJ KRALUPY C 
706. 11. 2020 18:00TJ Dynamo Nelahozeves CTJ Neratovice F 
810. 11. 2020 19:00TJ Sokol Byšice ATJ Neratovice F 
813. 11. 2020 18:30TJ KRALUPY CTJ Dynamo Nelahozeves C 
813. 11. 2020 18:30Sokol Mělník - Pšovka BTJ Sokol Všetaty C 
813. 11. 2020 18:00TJ Dynamo Nelahozeves DTJ Start Mlékojedy B 
809. 11. 2020 19:00TJ Neratovice GSK Mšeno B 
920. 11. 2020 18:00SK Mšeno BTJ Sokol Byšice A 
918. 11. 2020 18:30TJ Start Mlékojedy BTJ Neratovice G 
916. 11. 2020 18:30TJ Sokol Všetaty CTJ Dynamo Nelahozeves D 
920. 11. 2020 18:00TJ Dynamo Nelahozeves CSokol Mělník - Pšovka B 
916. 11. 2020 19:00TJ Neratovice FTJ KRALUPY C 
1008. 12. 2020 19:00TJ Sokol Byšice ATJ KRALUPY C 
1007. 12. 2020 19:00TJ Neratovice FSokol Mělník - Pšovka B 
1029. 09. 2020 18:30TJ Dynamo Nelahozeves CTJ Dynamo Nelahozeves D9:9
1007. 12. 2020 18:30TJ Sokol Všetaty CTJ Neratovice G 
1009. 12. 2020 18:30TJ Start Mlékojedy BSK Mšeno B 
1116. 12. 2020 18:30TJ Start Mlékojedy BTJ Sokol Byšice A 
1118. 12. 2020 18:00SK Mšeno BTJ Sokol Všetaty C 
1114. 12. 2020 19:00TJ Neratovice GTJ Dynamo Nelahozeves C 
1118. 12. 2020 18:00TJ Dynamo Nelahozeves DTJ Neratovice F 
1118. 12. 2020 18:30Sokol Mělník - Pšovka BTJ KRALUPY C 
1205. 01. 2021 19:00TJ Sokol Byšice ASokol Mělník - Pšovka B 
1208. 01. 2021 18:30TJ KRALUPY CTJ Dynamo Nelahozeves D 
1204. 01. 2021 19:00TJ Neratovice FTJ Neratovice G 
1208. 01. 2021 18:00TJ Dynamo Nelahozeves CSK Mšeno B 
1204. 01. 2021 18:30TJ Sokol Všetaty CTJ Start Mlékojedy B 
1311. 01. 2021 18:30TJ Sokol Všetaty CTJ Sokol Byšice A 
1313. 01. 2021 18:30TJ Start Mlékojedy BTJ Dynamo Nelahozeves C 
1315. 01. 2021 18:00SK Mšeno BTJ Neratovice F 
1311. 01. 2021 19:00TJ Neratovice GTJ KRALUPY C 
1315. 01. 2021 18:00TJ Dynamo Nelahozeves DSokol Mělník - Pšovka B 
1419. 01. 2021 19:00TJ Sokol Byšice ATJ Dynamo Nelahozeves D 
1422. 01. 2021 18:30Sokol Mělník - Pšovka BTJ Neratovice G 
1422. 01. 2021 18:30TJ KRALUPY CSK Mšeno B 
1418. 01. 2021 19:00TJ Neratovice FTJ Start Mlékojedy B 
1422. 01. 2021 18:00TJ Dynamo Nelahozeves CTJ Sokol Všetaty C 
1529. 01. 2021 18:00TJ Dynamo Nelahozeves CTJ Sokol Byšice A 
1525. 01. 2021 18:30TJ Sokol Všetaty CTJ Neratovice F 
1527. 01. 2021 18:30TJ Start Mlékojedy BTJ KRALUPY C 
1529. 01. 2021 18:00SK Mšeno BSokol Mělník - Pšovka B 
1525. 01. 2021 19:00TJ Neratovice GTJ Dynamo Nelahozeves D 
1602. 02. 2021 19:00TJ Sokol Byšice ATJ Neratovice G 
1605. 02. 2021 18:00TJ Dynamo Nelahozeves DSK Mšeno B 
1605. 02. 2021 18:30Sokol Mělník - Pšovka BTJ Start Mlékojedy B 
1605. 02. 2021 18:30TJ KRALUPY CTJ Sokol Všetaty C 
1601. 02. 2021 19:00TJ Neratovice FTJ Dynamo Nelahozeves C 
1708. 02. 2021 19:00TJ Neratovice FTJ Sokol Byšice A 
1712. 02. 2021 18:00TJ Dynamo Nelahozeves CTJ KRALUPY C 
1708. 02. 2021 18:30TJ Sokol Všetaty CSokol Mělník - Pšovka B 
1710. 02. 2021 18:30TJ Start Mlékojedy BTJ Dynamo Nelahozeves D 
1712. 02. 2021 18:00SK Mšeno BTJ Neratovice G 
1816. 02. 2021 19:00TJ Sokol Byšice ASK Mšeno B
1815. 02. 2021 19:00TJ Neratovice GTJ Start Mlékojedy B
1819. 02. 2021 18:00TJ Dynamo Nelahozeves DTJ Sokol Všetaty C
1819. 02. 2021 18:30Sokol Mělník - Pšovka BTJ Dynamo Nelahozeves C
1819. 02. 2021 18:30TJ KRALUPY CTJ Neratovice F

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy