Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize
112. 12. 2020 13:00RUFA Bechyně ASK ZD Pojbuky A
zrušeno
111. 12. 2020 19:00TJ Sokol Hluboká nad Vltavou AKST Orel ČB A
zrušeno
112. 12. 2020 15:00TJ Sokol Mirotice AČZ Strakonice Elektrostav B
zrušeno
112. 12. 2020 09:30TJ Sokol Vodňany BStaving Studená B
zrušeno
111. 12. 2020 18:00TTC Libín Prachatice ASokol Kardašova Řečice A
zrušeno
112. 12. 2020 14:00TJ Spartak Kaplice AVelešín - Přídolí A
zrušeno
203. 10. 2020 10:00TJ Spartak Kaplice ATJ Sokol Vodňany B10:7
203. 10. 2020 18:00Velešín - Přídolí AStaving Studená B10:7
202. 10. 2020 18:00TTC Libín Prachatice ATJ Sokol Mirotice A10:5
203. 10. 2020 16:30Sokol Kardašova Řečice AČZ Strakonice Elektrostav B9:9
203. 10. 2020 13:00RUFA Bechyně ATJ Sokol Hluboká nad Vltavou A10:2
225. 09. 2020 19:00SK ZD Pojbuky AKST Orel ČB A4:10
304. 10. 2020 10:00TJ Spartak Kaplice AStaving Studená B10:3
304. 10. 2020 14:00Velešín - Přídolí ATJ Sokol Vodňany B1:10
304. 10. 2020 10:30TTC Libín Prachatice AČZ Strakonice Elektrostav B8:10
304. 10. 2020 10:30Sokol Kardašova Řečice ATJ Sokol Mirotice A7:10
304. 10. 2020 10:30RUFA Bechyně AKST Orel ČB A10:4
302. 10. 2020 19:00SK ZD Pojbuky ATJ Sokol Hluboká nad Vltavou A2:10
409. 10. 2020 18:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou ATJ Spartak Kaplice A5:10
417. 10. 2020 15:00KST Orel ČB AVelešín - Přídolí A
zrušeno
417. 10. 2020 15:00TJ Sokol Mirotice ARUFA Bechyně A
zrušeno
416. 10. 2020 18:30ČZ Strakonice Elektrostav BSK ZD Pojbuky A
zrušeno
417. 10. 2020 09:30TJ Sokol Vodňany BTTC Libín Prachatice A
zrušeno
417. 10. 2020 18:30Staving Studená BSokol Kardašova Řečice A
zrušeno
518. 10. 2020 17:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou AVelešín - Přídolí A
zrušeno
518. 10. 2020 10:30KST Orel ČB ATJ Spartak Kaplice A
zrušeno
518. 10. 2020 10:30TJ Sokol Mirotice ASK ZD Pojbuky A
zrušeno
518. 10. 2020 16:00ČZ Strakonice Elektrostav BRUFA Bechyně A
zrušeno
509. 10. 2020 19:00TJ Sokol Vodňany BSokol Kardašova Řečice A9:9
518. 10. 2020 13:00Staving Studená BTTC Libín Prachatice A
zrušeno
631. 10. 2020 14:00TJ Spartak Kaplice ATTC Libín Prachatice A
zrušeno
631. 10. 2020 18:00Velešín - Přídolí ASokol Kardašova Řečice A
zrušeno
631. 10. 2020 13:00RUFA Bechyně ATJ Sokol Vodňany B
zrušeno
631. 10. 2020 15:00SK ZD Pojbuky AStaving Studená B
zrušeno
630. 10. 2020 19:00TJ Sokol Hluboká nad Vltavou ATJ Sokol Mirotice A
zrušeno
631. 10. 2020 15:00KST Orel ČB AČZ Strakonice Elektrostav B
zrušeno
701. 11. 2020 10:00TJ Spartak Kaplice ASokol Kardašova Řečice A
zrušeno
701. 11. 2020 11:00Velešín - Přídolí ATTC Libín Prachatice A
zrušeno
701. 11. 2020 10:30RUFA Bechyně AStaving Studená B
zrušeno
730. 10. 2020 19:00SK ZD Pojbuky ATJ Sokol Vodňany B
zrušeno
701. 11. 2020 17:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou AČZ Strakonice Elektrostav B
zrušeno
701. 11. 2020 10:30KST Orel ČB ATJ Sokol Mirotice A
zrušeno
814. 11. 2020 15:00TJ Sokol Mirotice ATJ Spartak Kaplice A
zrušeno
813. 11. 2020 18:30ČZ Strakonice Elektrostav BVelešín - Přídolí A
zrušeno
814. 11. 2020 09:30TJ Sokol Vodňany BTJ Sokol Hluboká nad Vltavou A
zrušeno
814. 11. 2020 18:30Staving Studená BKST Orel ČB A
zrušeno
813. 11. 2020 18:00TTC Libín Prachatice ARUFA Bechyně A
zrušeno
814. 11. 2020 16:30Sokol Kardašova Řečice ASK ZD Pojbuky A
zrušeno
915. 11. 2020 10:30TJ Sokol Mirotice AVelešín - Přídolí A
zrušeno
915. 11. 2020 16:00ČZ Strakonice Elektrostav BTJ Spartak Kaplice A
zrušeno
913. 11. 2020 19:00TJ Sokol Vodňany BKST Orel ČB A
zrušeno
915. 11. 2020 13:00Staving Studená BTJ Sokol Hluboká nad Vltavou A
zrušeno
915. 11. 2020 10:30TTC Libín Prachatice ASK ZD Pojbuky A
zrušeno
915. 11. 2020 10:30Sokol Kardašova Řečice ARUFA Bechyně A
zrušeno
1028. 11. 2020 13:00RUFA Bechyně ATJ Spartak Kaplice A
zrušeno
1028. 11. 2020 15:00SK ZD Pojbuky AVelešín - Přídolí A
zrušeno
1027. 11. 2020 19:00TJ Sokol Hluboká nad Vltavou ATTC Libín Prachatice A
zrušeno
1028. 11. 2020 15:00KST Orel ČB ASokol Kardašova Řečice A
zrušeno
1028. 11. 2020 15:00TJ Sokol Mirotice ATJ Sokol Vodňany B
zrušeno
1027. 11. 2020 18:30ČZ Strakonice Elektrostav BStaving Studená B
zrušeno
1129. 11. 2020 10:30RUFA Bechyně AVelešín - Přídolí A
zrušeno
1127. 11. 2020 19:00SK ZD Pojbuky ATJ Spartak Kaplice A
zrušeno
1129. 11. 2020 17:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou ASokol Kardašova Řečice A
zrušeno
1129. 11. 2020 10:30KST Orel ČB ATTC Libín Prachatice A
zrušeno
1129. 11. 2020 10:30TJ Sokol Mirotice AStaving Studená B
zrušeno
1129. 11. 2020 16:00ČZ Strakonice Elektrostav BTJ Sokol Vodňany B
zrušeno
1206. 02. 2021 15:00SK ZD Pojbuky ARUFA Bechyně A
1206. 02. 2021 15:00KST Orel ČB ATJ Sokol Hluboká nad Vltavou A
1205. 02. 2021 18:30ČZ Strakonice Elektrostav BTJ Sokol Mirotice A
1206. 02. 2021 18:30Staving Studená BTJ Sokol Vodňany B
1206. 02. 2021 16:30Sokol Kardašova Řečice ATTC Libín Prachatice A
1206. 02. 2021 18:00Velešín - Přídolí ATJ Spartak Kaplice A
1306. 02. 2021 09:30TJ Sokol Vodňany BTJ Spartak Kaplice A
zrušeno
1306. 02. 2021 18:30Staving Studená BVelešín - Přídolí A
zrušeno
1306. 02. 2021 15:00TJ Sokol Mirotice ATTC Libín Prachatice A
zrušeno
1305. 02. 2021 18:30ČZ Strakonice Elektrostav BSokol Kardašova Řečice A
zrušeno
1305. 02. 2021 19:00TJ Sokol Hluboká nad Vltavou ARUFA Bechyně A
zrušeno
1306. 02. 2021 15:00KST Orel ČB ASK ZD Pojbuky A
zrušeno
1407. 02. 2021 13:00Staving Studená BTJ Spartak Kaplice A
zrušeno
1405. 02. 2021 19:00TJ Sokol Vodňany BVelešín - Přídolí A
zrušeno
1407. 02. 2021 16:00ČZ Strakonice Elektrostav BTTC Libín Prachatice A
zrušeno
1407. 02. 2021 10:30TJ Sokol Mirotice ASokol Kardašova Řečice A
zrušeno
1407. 02. 2021 10:30KST Orel ČB ARUFA Bechyně A
zrušeno
1407. 02. 2021 17:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou ASK ZD Pojbuky A
zrušeno
1527. 02. 2021 14:00TJ Spartak Kaplice ATJ Sokol Hluboká nad Vltavou A
zrušeno
1527. 02. 2021 18:00Velešín - Přídolí AKST Orel ČB A
1527. 02. 2021 13:00RUFA Bechyně ATJ Sokol Mirotice A
1527. 02. 2021 15:00SK ZD Pojbuky AČZ Strakonice Elektrostav B
1526. 02. 2021 18:00TTC Libín Prachatice ATJ Sokol Vodňany B
1527. 02. 2021 16:30Sokol Kardašova Řečice AStaving Studená B
1628. 02. 2021 11:00Velešín - Přídolí ATJ Sokol Hluboká nad Vltavou A
1628. 02. 2021 10:00TJ Spartak Kaplice AKST Orel ČB A
1626. 02. 2021 19:00SK ZD Pojbuky ATJ Sokol Mirotice A
1628. 02. 2021 10:30RUFA Bechyně AČZ Strakonice Elektrostav B
1628. 02. 2021 10:30Sokol Kardašova Řečice ATJ Sokol Vodňany B
zrušeno
1628. 02. 2021 10:30TTC Libín Prachatice AStaving Studená B
1712. 03. 2021 18:00TTC Libín Prachatice ATJ Spartak Kaplice A
1713. 03. 2021 16:30Sokol Kardašova Řečice AVelešín - Přídolí A
1713. 03. 2021 09:30TJ Sokol Vodňany BRUFA Bechyně A
1713. 03. 2021 18:30Staving Studená BSK ZD Pojbuky A
1713. 03. 2021 15:00TJ Sokol Mirotice ATJ Sokol Hluboká nad Vltavou A
1712. 03. 2021 18:30ČZ Strakonice Elektrostav BKST Orel ČB A
1814. 03. 2021 10:30Sokol Kardašova Řečice ATJ Spartak Kaplice A
1814. 03. 2021 10:30TTC Libín Prachatice AVelešín - Přídolí A
1814. 03. 2021 13:00Staving Studená BRUFA Bechyně A
1812. 03. 2021 19:00TJ Sokol Vodňany BSK ZD Pojbuky A
1814. 03. 2021 16:00ČZ Strakonice Elektrostav BTJ Sokol Hluboká nad Vltavou A
1814. 03. 2021 10:30TJ Sokol Mirotice AKST Orel ČB A
1927. 03. 2021 15:00TJ Sokol Mirotice ATJ Spartak Kaplice A
1926. 03. 2021 18:30ČZ Strakonice Elektrostav BVelešín - Přídolí A
1926. 03. 2021 19:00TJ Sokol Hluboká nad Vltavou ATJ Sokol Vodňany B
1927. 03. 2021 15:00KST Orel ČB AStaving Studená B
1927. 03. 2021 13:00RUFA Bechyně ATTC Libín Prachatice A
1927. 03. 2021 15:00SK ZD Pojbuky ASokol Kardašova Řečice A
2028. 03. 2021 10:30TJ Sokol Mirotice AVelešín - Přídolí A
2028. 03. 2021 16:00ČZ Strakonice Elektrostav BTJ Spartak Kaplice A
2028. 03. 2021 10:30KST Orel ČB ATJ Sokol Vodňany B
2028. 03. 2021 17:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou AStaving Studená B
2026. 03. 2021 19:00SK ZD Pojbuky ATTC Libín Prachatice A
2028. 03. 2021 10:30RUFA Bechyně ASokol Kardašova Řečice A
2123. 01. 2021 14:00TJ Spartak Kaplice ARUFA Bechyně A
2123. 01. 2021 18:00Velešín - Přídolí ASK ZD Pojbuky A
2122. 01. 2021 19:00TJ Sokol Hluboká nad Vltavou ATTC Libín Prachatice A
2123. 01. 2021 15:00KST Orel ČB ASokol Kardašova Řečice A
2123. 01. 2021 09:30TJ Sokol Vodňany BTJ Sokol Mirotice A
2123. 01. 2021 18:30Staving Studená BČZ Strakonice Elektrostav B
2224. 01. 2021 11:00Velešín - Přídolí ARUFA Bechyně A
2224. 01. 2021 10:00TJ Spartak Kaplice ASK ZD Pojbuky A
2224. 01. 2021 17:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou ASokol Kardašova Řečice A
2224. 01. 2021 10:30KST Orel ČB ATTC Libín Prachatice A
2224. 01. 2021 13:00Staving Studená BTJ Sokol Mirotice A
2222. 01. 2021 19:00TJ Sokol Vodňany BČZ Strakonice Elektrostav B

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy