Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Krajský přebor
112. 12. 2020 15:00TJ Slavoj Protivín ASKST Týn nad Vltavou A
zrušeno
111. 12. 2020 18:30TJ Slovan Černý Dub AKST Orel ČB B
zrušeno
111. 12. 2020 19:00TJ VS Tábor ATJ Šumavan Vimperk A
zrušeno
112. 12. 2020 14:00TJ Calofrig Borovany ATJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A
zrušeno
112. 12. 2020 15:00KST Orel ČB CTJ Sokol Hluboká nad Vltavou B
zrušeno
111. 12. 2020 18:30TJ Spartak Kaplice BVelešín - Přídolí B
zrušeno
202. 10. 2020 18:30TJ Spartak Kaplice BTJ Calofrig Borovany A10:7
203. 10. 2020 11:00Velešín - Přídolí BTJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A10:8
203. 10. 2020 15:00KST Orel ČB CTJ VS Tábor A6:10
202. 10. 2020 19:00TJ Sokol Hluboká nad Vltavou BTJ Šumavan Vimperk A4:10
228. 02. 2021 17:00
sehrát do uvedeného data
TJ Slavoj Protivín ATJ Slovan Černý Dub A 
203. 10. 2020 15:00SKST Týn nad Vltavou AKST Orel ČB B4:10
304. 10. 2020 13:00TJ Spartak Kaplice BTJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A10:2
304. 10. 2020 17:00Velešín - Přídolí BTJ Calofrig Borovany A9:9
304. 10. 2020 10:30KST Orel ČB CTJ Šumavan Vimperk A3:10
304. 10. 2020 17:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou BTJ VS Tábor A10:4
302. 10. 2020 18:30
Orel ČB
TJ Slavoj Protivín AKST Orel ČB B10:4
328. 02. 2021 14:00
sehrát do uvedeného termínu
SKST Týn nad Vltavou ATJ Slovan Černý Dub A 
416. 10. 2020 18:30TJ Slovan Černý Dub ATJ Spartak Kaplice B
zrušeno
406. 10. 2020 19:00KST Orel ČB BVelešín - Přídolí B10:4
416. 10. 2020 19:00TJ VS Tábor ATJ Slavoj Protivín A
zrušeno
417. 10. 2020 14:00TJ Šumavan Vimperk ASKST Týn nad Vltavou A
zrušeno
417. 10. 2020 09:00TJ Calofrig Borovany AKST Orel ČB C
zrušeno
417. 10. 2020 18:00TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí ATJ Sokol Hluboká nad Vltavou B
zrušeno
518. 10. 2020 10:30TJ Slovan Černý Dub AVelešín - Přídolí B
zrušeno
508. 10. 2020 18:30KST Orel ČB BTJ Spartak Kaplice B7:10
518. 10. 2020 10:00TJ VS Tábor ASKST Týn nad Vltavou A
zrušeno
518. 10. 2020 10:00TJ Šumavan Vimperk ATJ Slavoj Protivín A
zrušeno
516. 10. 2020 19:00TJ Calofrig Borovany ATJ Sokol Hluboká nad Vltavou B
zrušeno
516. 10. 2020 18:30TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí AKST Orel ČB C
zrušeno
630. 10. 2020 18:30TJ Spartak Kaplice BKST Orel ČB C
zrušeno
631. 10. 2020 11:00Velešín - Přídolí BTJ Sokol Hluboká nad Vltavou B
zrušeno
631. 10. 2020 15:00TJ Slavoj Protivín ATJ Calofrig Borovany A
zrušeno
631. 10. 2020 15:00SKST Týn nad Vltavou ATJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A
zrušeno
630. 10. 2020 18:30TJ Slovan Černý Dub ATJ VS Tábor A
zrušeno
631. 10. 2020 15:00KST Orel ČB BTJ Šumavan Vimperk A
zrušeno
701. 11. 2020 13:00TJ Spartak Kaplice BTJ Sokol Hluboká nad Vltavou B
zrušeno
701. 11. 2020 17:00Velešín - Přídolí BKST Orel ČB C
zrušeno
701. 11. 2020 10:30TJ Slavoj Protivín ATJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A
zrušeno
701. 11. 2020 14:00SKST Týn nad Vltavou ATJ Calofrig Borovany A
zrušeno
701. 11. 2020 10:30TJ Slovan Černý Dub ATJ Šumavan Vimperk A
zrušeno
701. 11. 2020 10:30KST Orel ČB BTJ VS Tábor A
zrušeno
813. 11. 2020 19:00TJ VS Tábor ATJ Spartak Kaplice B
zrušeno
814. 11. 2020 14:00TJ Šumavan Vimperk AVelešín - Přídolí B
zrušeno
814. 11. 2020 14:00TJ Calofrig Borovany ATJ Slovan Černý Dub A
zrušeno
814. 11. 2020 18:00TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí AKST Orel ČB B
zrušeno
814. 11. 2020 15:00KST Orel ČB CTJ Slavoj Protivín A
zrušeno
813. 11. 2020 19:00TJ Sokol Hluboká nad Vltavou BSKST Týn nad Vltavou A
zrušeno
915. 11. 2020 10:00TJ VS Tábor AVelešín - Přídolí B
zrušeno
915. 11. 2020 10:00TJ Šumavan Vimperk ATJ Spartak Kaplice B
zrušeno
913. 11. 2020 19:00TJ Calofrig Borovany AKST Orel ČB B
zrušeno
913. 11. 2020 18:30TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí ATJ Slovan Černý Dub A
zrušeno
915. 11. 2020 10:30KST Orel ČB CSKST Týn nad Vltavou A
zrušeno
915. 11. 2020 17:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou BTJ Slavoj Protivín A
zrušeno
1028. 11. 2020 15:00TJ Slavoj Protivín ATJ Spartak Kaplice B
zrušeno
1028. 11. 2020 15:00SKST Týn nad Vltavou AVelešín - Přídolí B
zrušeno
1027. 11. 2020 18:30TJ Slovan Černý Dub AKST Orel ČB C
zrušeno
1028. 11. 2020 15:00KST Orel ČB BTJ Sokol Hluboká nad Vltavou B
zrušeno
1027. 11. 2020 19:00TJ VS Tábor ATJ Calofrig Borovany A
zrušeno
1028. 11. 2020 14:00TJ Šumavan Vimperk ATJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A
zrušeno
1129. 11. 2020 10:30TJ Slavoj Protivín AVelešín - Přídolí B
zrušeno
1129. 11. 2020 14:00SKST Týn nad Vltavou ATJ Spartak Kaplice B
zrušeno
1129. 11. 2020 10:30TJ Slovan Černý Dub ATJ Sokol Hluboká nad Vltavou B
zrušeno
1108. 09. 2020 18:00KST Orel ČB BKST Orel ČB C10:7
zrušeno
1129. 11. 2020 10:00TJ VS Tábor ATJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A
zrušeno
1129. 11. 2020 10:00TJ Šumavan Vimperk ATJ Calofrig Borovany A
zrušeno
1206. 02. 2021 15:00SKST Týn nad Vltavou ATJ Slavoj Protivín A 
1206. 02. 2021 15:00KST Orel ČB BTJ Slovan Černý Dub A 
1206. 02. 2021 14:00TJ Šumavan Vimperk ATJ VS Tábor A 
1206. 02. 2021 18:00TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí ATJ Calofrig Borovany A 
1205. 02. 2021 19:00TJ Sokol Hluboká nad Vltavou BKST Orel ČB C 
1206. 02. 2021 11:00Velešín - Přídolí BTJ Spartak Kaplice B 
1306. 02. 2021 14:00TJ Calofrig Borovany ATJ Spartak Kaplice B
zrušeno
1306. 02. 2021 18:00TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí AVelešín - Přídolí B
zrušeno
1305. 02. 2021 19:00TJ VS Tábor AKST Orel ČB C
zrušeno
1306. 02. 2021 14:00TJ Šumavan Vimperk ATJ Sokol Hluboká nad Vltavou B
zrušeno
1305. 02. 2021 18:30TJ Slovan Černý Dub ATJ Slavoj Protivín A
zrušeno
1306. 02. 2021 15:00KST Orel ČB BSKST Týn nad Vltavou A
zrušeno
1405. 02. 2021 18:30TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí ATJ Spartak Kaplice B
zrušeno
1405. 02. 2021 19:00TJ Calofrig Borovany AVelešín - Přídolí B
zrušeno
1407. 02. 2021 10:00TJ Šumavan Vimperk AKST Orel ČB C
zrušeno
1407. 02. 2021 10:00TJ VS Tábor ATJ Sokol Hluboká nad Vltavou B
zrušeno
1407. 02. 2021 10:30KST Orel ČB BTJ Slavoj Protivín A
zrušeno
1407. 02. 2021 10:30TJ Slovan Černý Dub ASKST Týn nad Vltavou A
zrušeno
1526. 02. 2021 18:30TJ Spartak Kaplice BTJ Slovan Černý Dub A 
1527. 02. 2021 11:00Velešín - Přídolí BKST Orel ČB B
zrušeno
1527. 02. 2021 15:00TJ Slavoj Protivín ATJ VS Tábor A 
1527. 02. 2021 15:00SKST Týn nad Vltavou ATJ Šumavan Vimperk A 
1527. 02. 2021 15:00KST Orel ČB CTJ Calofrig Borovany A 
1526. 02. 2021 19:00TJ Sokol Hluboká nad Vltavou BTJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A 
1628. 02. 2021 17:00Velešín - Přídolí BTJ Slovan Černý Dub A 
1628. 02. 2021 13:00TJ Spartak Kaplice BKST Orel ČB B
zrušeno
1628. 02. 2021 14:00SKST Týn nad Vltavou ATJ VS Tábor A 
1628. 02. 2021 10:30TJ Slavoj Protivín ATJ Šumavan Vimperk A 
1628. 02. 2021 17:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou BTJ Calofrig Borovany A 
1628. 02. 2021 10:30KST Orel ČB CTJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A 
1713. 03. 2021 15:00KST Orel ČB CTJ Spartak Kaplice B 
1712. 03. 2021 19:00TJ Sokol Hluboká nad Vltavou BVelešín - Přídolí B 
1713. 03. 2021 14:00TJ Calofrig Borovany ATJ Slavoj Protivín A 
1713. 03. 2021 18:00TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí ASKST Týn nad Vltavou A
1712. 03. 2021 19:00TJ VS Tábor ATJ Slovan Černý Dub A
1713. 03. 2021 14:00TJ Šumavan Vimperk AKST Orel ČB B
1814. 03. 2021 17:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou BTJ Spartak Kaplice B
1814. 03. 2021 10:30KST Orel ČB CVelešín - Přídolí B
1812. 03. 2021 18:30TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí ATJ Slavoj Protivín A
1812. 03. 2021 19:00TJ Calofrig Borovany ASKST Týn nad Vltavou A
1814. 03. 2021 10:00TJ Šumavan Vimperk ATJ Slovan Černý Dub A
1814. 03. 2021 10:00TJ VS Tábor AKST Orel ČB B
1926. 03. 2021 19:00TJ VS Tábor ATJ Spartak Kaplice B
1927. 03. 2021 14:30TJ Šumavan Vimperk AVelešín - Přídolí B
1926. 03. 2021 18:30TJ Slovan Černý Dub ATJ Calofrig Borovany A
1927. 03. 2021 15:00KST Orel ČB BTJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A
1927. 03. 2021 15:00TJ Slavoj Protivín AKST Orel ČB C
1927. 03. 2021 15:00SKST Týn nad Vltavou ATJ Sokol Hluboká nad Vltavou B
2028. 03. 2021 10:00TJ VS Tábor AVelešín - Přídolí B
2028. 03. 2021 10:00TJ Šumavan Vimperk ATJ Spartak Kaplice B
2028. 03. 2021 10:30KST Orel ČB BTJ Calofrig Borovany A
2028. 03. 2021 10:30TJ Slovan Černý Dub ATJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A
2028. 03. 2021 14:00SKST Týn nad Vltavou AKST Orel ČB C
2028. 03. 2021 10:30TJ Slavoj Protivín ATJ Sokol Hluboká nad Vltavou B
2122. 01. 2021 18:30TJ Spartak Kaplice BTJ Slavoj Protivín A
2123. 01. 2021 11:00Velešín - Přídolí BSKST Týn nad Vltavou A
2122. 01. 2021 18:30TJ Slovan Černý Dub AKST Orel ČB C
2123. 01. 2021 15:00KST Orel ČB BTJ Sokol Hluboká nad Vltavou B
2123. 01. 2021 14:00TJ Calofrig Borovany ATJ VS Tábor A
2123. 01. 2021 18:00TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí ATJ Šumavan Vimperk A
2224. 01. 2021 17:00Velešín - Přídolí BTJ Slavoj Protivín A
2224. 01. 2021 13:00TJ Spartak Kaplice BSKST Týn nad Vltavou A
2224. 01. 2021 10:30TJ Slovan Černý Dub ATJ Sokol Hluboká nad Vltavou B
2215. 09. 2020 18:00KST Orel ČB CKST Orel ČB B10:8
2222. 01. 2021 18:30TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí ATJ VS Tábor A
2222. 01. 2021 19:00TJ Calofrig Borovany ATJ Šumavan Vimperk A

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy