Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Krajská soutěž A
112. 12. 2020 15:00TJ Sokol Křemže - Holubov ASKST Týn nad Vltavou B
zrušeno
112. 12. 2020 10:00TJ Slávia Prachatice ASKP Prachatice
zrušeno
113. 12. 2020 10:00TJ Spartak Kaplice CTJ Sokol České Budějovice B
zrušeno
112. 12. 2020 15:00SK Pedagog ČB BTJ Sokol Křemže - Holubov B
zrušeno
112. 12. 2020 15:00KST Orel ČB DTJ Sokol Nová Ves u ČB A
zrušeno
112. 12. 2020 15:00TJ Sokol Lhenice ASK MARTYNA Malovice A
zrušeno
222. 09. 2020 19:00TJ Sokol Lhenice ASK Pedagog ČB B10:8
202. 10. 2020 18:00SK MARTYNA Malovice ATJ Sokol Křemže - Holubov B10:4
203. 10. 2020 15:00KST Orel ČB DTJ Spartak Kaplice C7:10
201. 10. 2020 18:30TJ Sokol Nová Ves u ČB ATJ Sokol České Budějovice B10:4
228. 09. 2020 19:00TJ Sokol Křemže - Holubov ATJ Slávia Prachatice A10:2
203. 10. 2020 17:30SKST Týn nad Vltavou BSKP Prachatice10:2
330. 09. 2020 18:30TJ Sokol Lhenice ATJ Sokol Křemže - Holubov B10:3
330. 09. 2020 19:00SK MARTYNA Malovice ASK Pedagog ČB B10:6
330. 09. 2020 19:00KST Orel ČB DTJ Sokol České Budějovice B10:8
302. 10. 2020 18:30TJ Sokol Nová Ves u ČB ATJ Spartak Kaplice C9:9
304. 10. 2020 16:00SKP PrachaticeTJ Sokol Křemže - Holubov A2:10
302. 10. 2020 18:00SKST Týn nad Vltavou BTJ Slávia Prachatice A10:2
412. 10. 2020 18:30TJ Slávia Prachatice ATJ Sokol Lhenice A
zrušeno
417. 10. 2020 15:00SKP PrachaticeSK MARTYNA Malovice A
zrušeno
416. 10. 2020 18:30TJ Spartak Kaplice CTJ Sokol Křemže - Holubov A
zrušeno
405. 10. 2020 18:30TJ Sokol České Budějovice BSKST Týn nad Vltavou B10:8
417. 10. 2020 15:00SK Pedagog ČB BKST Orel ČB D
zrušeno
413. 10. 2020 18:00TJ Sokol Křemže - Holubov BTJ Sokol Nová Ves u ČB A
zrušeno
515. 10. 2020 18:30TJ Slávia Prachatice ASK MARTYNA Malovice A
zrušeno
518. 10. 2020 10:30SKP PrachaticeTJ Sokol Lhenice A
zrušeno
518. 10. 2020 10:00TJ Spartak Kaplice CSKST Týn nad Vltavou B
zrušeno
519. 10. 2020 18:30TJ Sokol České Budějovice BTJ Sokol Křemže - Holubov A
zrušeno
506. 10. 2020 18:00SK Pedagog ČB BTJ Sokol Nová Ves u ČB A10:4
515. 10. 2020 18:00TJ Sokol Křemže - Holubov BKST Orel ČB D
zrušeno
631. 10. 2020 15:00TJ Sokol Lhenice AKST Orel ČB D
zrušeno
630. 10. 2020 18:00SK MARTYNA Malovice ATJ Sokol Nová Ves u ČB A
zrušeno
631. 10. 2020 15:00TJ Sokol Křemže - Holubov ASK Pedagog ČB B
zrušeno
631. 10. 2020 17:30SKST Týn nad Vltavou BTJ Sokol Křemže - Holubov B
zrušeno
631. 10. 2020 10:00TJ Slávia Prachatice ATJ Spartak Kaplice C
zrušeno
601. 11. 2020 10:30SKP PrachaticeTJ Sokol České Budějovice B
zrušeno
701. 11. 2020 10:30TJ Sokol Lhenice ATJ Sokol Nová Ves u ČB A
zrušeno
701. 11. 2020 10:30SK MARTYNA Malovice AKST Orel ČB D
zrušeno
715. 09. 2020 19:00TJ Sokol Křemže - Holubov ATJ Sokol Křemže - Holubov B10:7
zrušeno
701. 11. 2020 10:30SKST Týn nad Vltavou BSK Pedagog ČB B
zrušeno
701. 11. 2020 14:00TJ Slávia Prachatice ATJ Sokol České Budějovice B
zrušeno
731. 10. 2020 15:00SKP PrachaticeTJ Spartak Kaplice C
zrušeno
813. 11. 2020 18:30TJ Spartak Kaplice CTJ Sokol Lhenice A
zrušeno
814. 11. 2020 14:00TJ Sokol České Budějovice BSK MARTYNA Malovice A
zrušeno
814. 11. 2020 15:00SK Pedagog ČB BTJ Slávia Prachatice A
zrušeno
814. 11. 2020 15:00TJ Sokol Křemže - Holubov BSKP Prachatice
zrušeno
814. 11. 2020 15:00KST Orel ČB DTJ Sokol Křemže - Holubov A
zrušeno
814. 11. 2020 10:30TJ Sokol Nová Ves u ČB ASKST Týn nad Vltavou B
zrušeno
915. 11. 2020 10:00TJ Spartak Kaplice CSK MARTYNA Malovice A
zrušeno
915. 11. 2020 10:00TJ Sokol České Budějovice BTJ Sokol Lhenice A
zrušeno
915. 11. 2020 10:30SK Pedagog ČB BSKP Prachatice
zrušeno
915. 11. 2020 10:30TJ Sokol Křemže - Holubov BTJ Slávia Prachatice A
zrušeno
915. 11. 2020 10:30KST Orel ČB DSKST Týn nad Vltavou B
zrušeno
913. 11. 2020 18:30TJ Sokol Nová Ves u ČB ATJ Sokol Křemže - Holubov A
zrušeno
1028. 11. 2020 15:00TJ Sokol Křemže - Holubov ATJ Sokol Lhenice A
zrušeno
1028. 11. 2020 17:30SKST Týn nad Vltavou BSK MARTYNA Malovice A
zrušeno
1028. 11. 2020 10:00TJ Slávia Prachatice AKST Orel ČB D
zrušeno
1028. 11. 2020 15:00SKP PrachaticeTJ Sokol Nová Ves u ČB A
zrušeno
1027. 11. 2020 18:30TJ Spartak Kaplice CSK Pedagog ČB B
zrušeno
1028. 11. 2020 14:00TJ Sokol České Budějovice BTJ Sokol Křemže - Holubov B
zrušeno
1129. 11. 2020 10:30TJ Sokol Křemže - Holubov ASK MARTYNA Malovice A
zrušeno
1129. 11. 2020 10:30SKST Týn nad Vltavou BTJ Sokol Lhenice A
zrušeno
1129. 11. 2020 14:00TJ Slávia Prachatice ATJ Sokol Nová Ves u ČB A
zrušeno
1129. 11. 2020 10:30SKP PrachaticeKST Orel ČB D
zrušeno
1129. 11. 2020 10:00TJ Spartak Kaplice CTJ Sokol Křemže - Holubov B
zrušeno
1129. 11. 2020 10:00TJ Sokol České Budějovice BSK Pedagog ČB B
zrušeno
1206. 02. 2021 17:30SKST Týn nad Vltavou BTJ Sokol Křemže - Holubov A
1206. 02. 2021 15:00SKP PrachaticeTJ Slávia Prachatice A
1207. 02. 2021 10:00TJ Sokol České Budějovice BTJ Spartak Kaplice C
1206. 02. 2021 15:00TJ Sokol Křemže - Holubov BSK Pedagog ČB B
1206. 02. 2021 10:30TJ Sokol Nová Ves u ČB AKST Orel ČB D
1205. 02. 2021 18:00SK MARTYNA Malovice ATJ Sokol Lhenice A
1306. 02. 2021 15:00SK Pedagog ČB BTJ Sokol Lhenice A
zrušeno
1306. 02. 2021 15:00TJ Sokol Křemže - Holubov BSK MARTYNA Malovice A
zrušeno
1305. 02. 2021 18:30TJ Spartak Kaplice CKST Orel ČB D
zrušeno
1306. 02. 2021 14:00TJ Sokol České Budějovice BTJ Sokol Nová Ves u ČB A
zrušeno
1306. 02. 2021 10:00TJ Slávia Prachatice ATJ Sokol Křemže - Holubov A
zrušeno
1306. 02. 2021 15:00SKP PrachaticeSKST Týn nad Vltavou B
zrušeno
1407. 02. 2021 10:30TJ Sokol Křemže - Holubov BTJ Sokol Lhenice A
zrušeno
1407. 02. 2021 10:30SK Pedagog ČB BSK MARTYNA Malovice A
zrušeno
1407. 02. 2021 10:00TJ Sokol České Budějovice BKST Orel ČB D
zrušeno
1407. 02. 2021 10:00TJ Spartak Kaplice CTJ Sokol Nová Ves u ČB A
zrušeno
1407. 02. 2021 10:30TJ Sokol Křemže - Holubov ASKP Prachatice
zrušeno
1407. 02. 2021 14:00TJ Slávia Prachatice ASKST Týn nad Vltavou B
zrušeno
1527. 02. 2021 15:00TJ Sokol Lhenice ATJ Slávia Prachatice A
1526. 02. 2021 18:00SK MARTYNA Malovice ASKP Prachatice
1527. 02. 2021 15:00TJ Sokol Křemže - Holubov ATJ Spartak Kaplice C
1527. 02. 2021 17:30SKST Týn nad Vltavou BTJ Sokol České Budějovice B
zrušeno
1527. 02. 2021 15:00KST Orel ČB DSK Pedagog ČB B
1527. 02. 2021 10:30TJ Sokol Nová Ves u ČB ATJ Sokol Křemže - Holubov B
1628. 02. 2021 10:30SK MARTYNA Malovice ATJ Slávia Prachatice A
1628. 02. 2021 10:30TJ Sokol Lhenice ASKP Prachatice
1628. 02. 2021 10:30SKST Týn nad Vltavou BTJ Spartak Kaplice C
1628. 02. 2021 10:30TJ Sokol Křemže - Holubov ATJ Sokol České Budějovice B
1626. 02. 2021 18:30TJ Sokol Nová Ves u ČB ASK Pedagog ČB B
zrušeno
1628. 02. 2021 10:30KST Orel ČB DTJ Sokol Křemže - Holubov B
1713. 03. 2021 15:00KST Orel ČB DTJ Sokol Lhenice A
1713. 03. 2021 10:30TJ Sokol Nová Ves u ČB ASK MARTYNA Malovice A
1713. 03. 2021 15:00SK Pedagog ČB BTJ Sokol Křemže - Holubov A
1713. 03. 2021 15:00TJ Sokol Křemže - Holubov BSKST Týn nad Vltavou B
1712. 03. 2021 18:30TJ Spartak Kaplice CTJ Slávia Prachatice A
1713. 03. 2021 14:00TJ Sokol České Budějovice BSKP Prachatice
1812. 03. 2021 18:30TJ Sokol Nová Ves u ČB ATJ Sokol Lhenice A
1814. 03. 2021 10:30KST Orel ČB DSK MARTYNA Malovice A
1818. 09. 2020 19:00TJ Sokol Křemže - Holubov BTJ Sokol Křemže - Holubov A6:10
1814. 03. 2021 10:30SK Pedagog ČB BSKST Týn nad Vltavou B
1814. 03. 2021 10:00TJ Sokol České Budějovice BTJ Slávia Prachatice A
1814. 03. 2021 10:00TJ Spartak Kaplice CSKP Prachatice
1926. 03. 2021 18:30TJ Spartak Kaplice CTJ Sokol Lhenice A
1927. 03. 2021 14:00TJ Sokol České Budějovice BSK MARTYNA Malovice A
1927. 03. 2021 10:00TJ Slávia Prachatice ASK Pedagog ČB B
1927. 03. 2021 15:00SKP PrachaticeTJ Sokol Křemže - Holubov B
1927. 03. 2021 15:00TJ Sokol Křemže - Holubov AKST Orel ČB D
1927. 03. 2021 17:30SKST Týn nad Vltavou BTJ Sokol Nová Ves u ČB A
2028. 03. 2021 10:00TJ Spartak Kaplice CSK MARTYNA Malovice A
2028. 03. 2021 10:00TJ Sokol České Budějovice BTJ Sokol Lhenice A
2028. 03. 2021 10:30SKP PrachaticeSK Pedagog ČB B
2028. 03. 2021 14:00TJ Slávia Prachatice ATJ Sokol Křemže - Holubov B
2028. 03. 2021 10:30SKST Týn nad Vltavou BKST Orel ČB D
2028. 03. 2021 10:30TJ Sokol Křemže - Holubov ATJ Sokol Nová Ves u ČB A
2123. 01. 2021 15:00TJ Sokol Lhenice ATJ Sokol Křemže - Holubov A
2122. 01. 2021 18:00SK MARTYNA Malovice ASKST Týn nad Vltavou B
2123. 01. 2021 15:00TJ Slávia Prachatice AKST Orel ČB D
2123. 01. 2021 15:00SKP PrachaticeTJ Sokol Nová Ves u ČB A
2123. 01. 2021 15:00SK Pedagog ČB BTJ Spartak Kaplice C
2123. 01. 2021 15:00TJ Sokol Křemže - Holubov BTJ Sokol České Budějovice B
2224. 01. 2021 10:30SK MARTYNA Malovice ATJ Sokol Křemže - Holubov A
2224. 01. 2021 10:30TJ Sokol Lhenice ASKST Týn nad Vltavou B
2224. 01. 2021 10:30TJ Slávia Prachatice ATJ Sokol Nová Ves u ČB A
2224. 01. 2021 10:30SKP PrachaticeKST Orel ČB D
2224. 01. 2021 10:30TJ Sokol Křemže - Holubov BTJ Spartak Kaplice C
2224. 01. 2021 10:30SK Pedagog ČB BTJ Sokol České Budějovice B

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy