Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Krajská soutěž B
112. 12. 2020 15:00TJ Slavoj Protivín BTJ Třebohostice A
zrušeno
112. 12. 2020 15:00TJ Sokol Milevsko ATJ Sokol Písek A
zrušeno
111. 12. 2020 18:00TJ Sokol Mirotice BTJ Osek A
zrušeno
112. 12. 2020 15:00TJ Sokol Vodňany CTJ Blatná A
zrušeno
112. 12. 2020 15:00ST Svatá Maří ATJ Slovan Černý Dub B
zrušeno
112. 12. 2020 15:00ČZ Strakonice Elektrostav CTJ Sokol Strakonice A
zrušeno
202. 10. 2020 18:00ČZ Strakonice Elektrostav CTJ Sokol Vodňany C10:5
202. 10. 2020 17:30TJ Sokol Strakonice ATJ Blatná A10:7
202. 10. 2020 18:00
Mirotice
TJ Sokol Mirotice BST Svatá Maří A8:10
230. 09. 2020 18:00TJ Osek ATJ Slovan Černý Dub B10:4
203. 10. 2020 14:00
Milevsko
TJ Slavoj Protivín BTJ Sokol Milevsko A0:10
203. 10. 2020 18:00TJ Třebohostice ATJ Sokol Písek A6:10
304. 10. 2020 10:30ČZ Strakonice Elektrostav CTJ Blatná A10:5
330. 09. 2020 18:00TJ Sokol Strakonice ATJ Sokol Vodňany C6:10
305. 10. 2020 18:30
Radomyšl
ST Svatá Maří ATJ Osek A5:10
325. 09. 2020 18:30TJ Slovan Černý Dub BTJ Sokol Mirotice B7:10
311. 10. 2020 10:30TJ Slavoj Protivín BTJ Sokol Písek A0:10
302. 10. 2020 18:00TJ Třebohostice ATJ Sokol Milevsko A10:6
417. 10. 2020 15:00TJ Sokol Milevsko AČZ Strakonice Elektrostav C
zrušeno
407. 10. 2020 19:00TJ Sokol Písek ATJ Sokol Strakonice A9:9
416. 10. 2020 18:00TJ Sokol Mirotice BTJ Slavoj Protivín B
zrušeno
412. 10. 2020 18:30
Radomyšl
TJ Osek ATJ Třebohostice A
zrušeno
417. 10. 2020 15:00TJ Sokol Vodňany CST Svatá Maří A
zrušeno
416. 10. 2020 19:00TJ Blatná ATJ Slovan Černý Dub B
zrušeno
513. 10. 2020 19:45TJ Sokol Milevsko ATJ Sokol Strakonice A
zrušeno
518. 10. 2020 10:30TJ Sokol Písek AČZ Strakonice Elektrostav C
zrušeno
518. 10. 2020 14:00TJ Sokol Mirotice BTJ Třebohostice A
zrušeno
518. 10. 2020 10:30TJ Osek ATJ Slavoj Protivín B
zrušeno
518. 10. 2020 10:30TJ Sokol Vodňany CTJ Slovan Černý Dub B
zrušeno
518. 10. 2020 10:30TJ Blatná AST Svatá Maří A
zrušeno
631. 10. 2020 15:00ČZ Strakonice Elektrostav CST Svatá Maří A
zrušeno
630. 10. 2020 17:30TJ Sokol Strakonice ATJ Slovan Černý Dub B
zrušeno
631. 10. 2020 15:00TJ Slavoj Protivín BTJ Sokol Vodňany C
zrušeno
631. 10. 2020 18:00TJ Třebohostice ATJ Blatná A
zrušeno
631. 10. 2020 15:00TJ Sokol Milevsko ATJ Sokol Mirotice B
zrušeno
631. 10. 2020 10:30TJ Sokol Písek ATJ Osek A
zrušeno
701. 11. 2020 10:30ČZ Strakonice Elektrostav CTJ Slovan Černý Dub B
zrušeno
701. 11. 2020 10:30TJ Sokol Strakonice AST Svatá Maří A
zrušeno
701. 11. 2020 10:30TJ Slavoj Protivín BTJ Blatná A
zrušeno
730. 10. 2020 18:00TJ Třebohostice ATJ Sokol Vodňany C
zrušeno
701. 11. 2020 10:30TJ Sokol Milevsko ATJ Osek A
zrušeno
701. 11. 2020 10:30TJ Sokol Písek ATJ Sokol Mirotice B
zrušeno
813. 11. 2020 18:00TJ Sokol Mirotice BČZ Strakonice Elektrostav C
zrušeno
814. 11. 2020 15:00TJ Osek ATJ Sokol Strakonice A
zrušeno
814. 11. 2020 15:00TJ Sokol Vodňany CTJ Sokol Milevsko A
zrušeno
813. 11. 2020 19:00TJ Blatná ATJ Sokol Písek A
zrušeno
814. 11. 2020 15:00ST Svatá Maří ATJ Slavoj Protivín B
zrušeno
813. 11. 2020 18:30TJ Slovan Černý Dub BTJ Třebohostice A
zrušeno
915. 11. 2020 14:00TJ Sokol Mirotice BTJ Sokol Strakonice A
zrušeno
915. 11. 2020 10:30TJ Osek AČZ Strakonice Elektrostav C
zrušeno
915. 11. 2020 10:30TJ Sokol Vodňany CTJ Sokol Písek A
zrušeno
915. 11. 2020 10:30TJ Blatná ATJ Sokol Milevsko A
zrušeno
915. 11. 2020 10:30ST Svatá Maří ATJ Třebohostice A
zrušeno
915. 11. 2020 10:30TJ Slovan Černý Dub BTJ Slavoj Protivín B
zrušeno
1028. 11. 2020 15:00TJ Slavoj Protivín BČZ Strakonice Elektrostav C
zrušeno
1028. 11. 2020 18:00TJ Třebohostice ATJ Sokol Strakonice A
zrušeno
1028. 11. 2020 15:00TJ Sokol Milevsko AST Svatá Maří A
zrušeno
1028. 11. 2020 10:30TJ Sokol Písek ATJ Slovan Černý Dub B
zrušeno
1027. 11. 2020 18:00TJ Sokol Mirotice BTJ Sokol Vodňany C
zrušeno
1028. 11. 2020 15:00TJ Osek ATJ Blatná A
zrušeno
1129. 11. 2020 10:30TJ Slavoj Protivín BTJ Sokol Strakonice A
zrušeno
1127. 11. 2020 18:00TJ Třebohostice AČZ Strakonice Elektrostav C
zrušeno
1129. 11. 2020 10:30TJ Sokol Milevsko ATJ Slovan Černý Dub B
zrušeno
1129. 11. 2020 10:30TJ Sokol Písek AST Svatá Maří A
zrušeno
1129. 11. 2020 14:00TJ Sokol Mirotice BTJ Blatná A
zrušeno
1129. 11. 2020 10:30TJ Osek ATJ Sokol Vodňany C
zrušeno
1206. 02. 2021 18:00TJ Třebohostice ATJ Slavoj Protivín B
1206. 02. 2021 10:30TJ Sokol Písek ATJ Sokol Milevsko A
1206. 02. 2021 15:00TJ Osek ATJ Sokol Mirotice B
1205. 02. 2021 19:00TJ Blatná ATJ Sokol Vodňany C
1205. 02. 2021 18:30TJ Slovan Černý Dub BST Svatá Maří A
1205. 02. 2021 17:30TJ Sokol Strakonice AČZ Strakonice Elektrostav C
1306. 02. 2021 15:00TJ Sokol Vodňany CČZ Strakonice Elektrostav C
zrušeno
1305. 02. 2021 19:00TJ Blatná ATJ Sokol Strakonice A
zrušeno
1305. 02. 2021 18:00TJ Sokol Mirotice BST Svatá Maří A
zrušeno
1306. 02. 2021 15:00TJ Slovan Černý Dub BTJ Osek A
zrušeno
1306. 02. 2021 15:00TJ Sokol Milevsko ATJ Slavoj Protivín B
zrušeno
1306. 02. 2021 10:30TJ Sokol Písek ATJ Třebohostice A
zrušeno
1407. 02. 2021 10:30TJ Blatná AČZ Strakonice Elektrostav C
zrušeno
1407. 02. 2021 10:30TJ Sokol Vodňany CTJ Sokol Strakonice A
zrušeno
1407. 02. 2021 10:30TJ Osek AST Svatá Maří A
zrušeno
1407. 02. 2021 14:00TJ Sokol Mirotice BTJ Slovan Černý Dub B
zrušeno
1407. 02. 2021 10:30TJ Sokol Písek ATJ Slavoj Protivín B
zrušeno
1407. 02. 2021 10:30TJ Sokol Milevsko ATJ Třebohostice A
zrušeno
1527. 02. 2021 15:00ČZ Strakonice Elektrostav CTJ Sokol Milevsko A
1526. 02. 2021 17:30TJ Sokol Strakonice ATJ Sokol Písek A
zrušeno
1527. 02. 2021 15:00TJ Slavoj Protivín BTJ Sokol Mirotice B
1527. 02. 2021 18:00TJ Třebohostice ATJ Osek A
1527. 02. 2021 15:00ST Svatá Maří ATJ Sokol Vodňany C
1526. 02. 2021 18:30TJ Slovan Černý Dub BTJ Blatná A
1628. 02. 2021 10:30TJ Sokol Strakonice ATJ Sokol Milevsko A
1628. 02. 2021 10:30ČZ Strakonice Elektrostav CTJ Sokol Písek A
1626. 02. 2021 18:00TJ Třebohostice ATJ Sokol Mirotice B
1628. 02. 2021 10:30TJ Slavoj Protivín BTJ Osek A
1628. 02. 2021 10:30TJ Slovan Černý Dub BTJ Sokol Vodňany C
1628. 02. 2021 10:30ST Svatá Maří ATJ Blatná A
1713. 03. 2021 15:00ST Svatá Maří AČZ Strakonice Elektrostav C
1712. 03. 2021 18:30TJ Slovan Černý Dub BTJ Sokol Strakonice A
1713. 03. 2021 15:00TJ Sokol Vodňany CTJ Slavoj Protivín B
1712. 03. 2021 19:00TJ Blatná ATJ Třebohostice A
1712. 03. 2021 18:00TJ Sokol Mirotice BTJ Sokol Milevsko A
1713. 03. 2021 15:00TJ Osek ATJ Sokol Písek A
1814. 03. 2021 10:30TJ Slovan Černý Dub BČZ Strakonice Elektrostav C
1814. 03. 2021 10:30ST Svatá Maří ATJ Sokol Strakonice A
1814. 03. 2021 10:30TJ Blatná ATJ Slavoj Protivín B
1814. 03. 2021 10:30TJ Sokol Vodňany CTJ Třebohostice A
1814. 03. 2021 10:30TJ Osek ATJ Sokol Milevsko A
1814. 03. 2021 14:00TJ Sokol Mirotice BTJ Sokol Písek A
1926. 03. 2021 18:00TJ Sokol Mirotice BČZ Strakonice Elektrostav C
1927. 03. 2021 15:00TJ Osek ATJ Sokol Strakonice A
1927. 03. 2021 15:00TJ Sokol Milevsko ATJ Sokol Vodňany C
1927. 03. 2021 10:30TJ Sokol Písek ATJ Blatná A
1927. 03. 2021 15:00TJ Slavoj Protivín BST Svatá Maří A
1927. 03. 2021 18:00TJ Třebohostice ATJ Slovan Černý Dub B
2028. 03. 2021 14:00TJ Sokol Mirotice BTJ Sokol Strakonice A
2028. 03. 2021 10:30TJ Osek AČZ Strakonice Elektrostav C
2028. 03. 2021 10:30TJ Sokol Písek ATJ Sokol Vodňany C
2028. 03. 2021 10:30TJ Sokol Milevsko ATJ Blatná A
2026. 03. 2021 18:00TJ Třebohostice AST Svatá Maří A
2028. 03. 2021 10:30TJ Slavoj Protivín BTJ Slovan Černý Dub B
2123. 01. 2021 15:00ČZ Strakonice Elektrostav CTJ Slavoj Protivín B
2122. 01. 2021 17:30TJ Sokol Strakonice ATJ Třebohostice A
2123. 01. 2021 15:00TJ Sokol Milevsko AST Svatá Maří A
2122. 01. 2021 10:30TJ Sokol Písek ATJ Slovan Černý Dub B
2123. 01. 2021 15:00TJ Sokol Vodňany CTJ Sokol Mirotice B
2122. 01. 2021 19:00TJ Blatná ATJ Osek A
2224. 01. 2021 10:30TJ Sokol Strakonice ATJ Slavoj Protivín B
2224. 01. 2021 10:30ČZ Strakonice Elektrostav CTJ Třebohostice A
2224. 01. 2021 10:30TJ Sokol Milevsko ATJ Slovan Černý Dub B
2224. 01. 2021 10:30TJ Sokol Písek AST Svatá Maří A
2224. 01. 2021 10:30TJ Blatná ATJ Sokol Mirotice B
2224. 01. 2021 10:30TJ Sokol Vodňany CTJ Osek A

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy