Výsledky
1.liga mužů
119. 09. 2020 14:00SF SKK El Niňo Praha BTTC MS Brno9:9 V: Kulich Vladimír
119. 09. 2020 15:00TBG Swietelsky Pedagog Č. BudějoviceTJ Agrotec Hustopeče10:7 V: Řežáb Miroslav
119. 09. 2020 14:00TJ Ostrava KST BSKST Havířov B10:1 V: Manda Zdeněk
119. 09. 2020 15:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDAHB Ostrov B7:10 V: Sedloň Josef
119. 09. 2020 15:00DTJ Hradec KrálovéKST SK US Steinerová Choceň10:7 V: Tomancová Markéta
119. 09. 2020 14:00KST NOVÝ JIČÍNTTC Elizza Praha8:10 V: Kratochvíl Roman
220. 09. 2020 10:00SF SKK El Niňo Praha BTJ Agrotec Hustopeče10:6 V: Kulich Vladimír
220. 09. 2020 10:00TBG Swietelsky Pedagog Č. BudějoviceTTC MS Brno10:5 V: Řežáb Miroslav
220. 09. 2020 10:00TJ Ostrava KST CSKST Havířov B10:4 V: Gromnica Václav
220. 09. 2020 10:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDAKST SK US Steinerová Choceň10:3 V: Sedloň Josef
220. 09. 2020 10:00DTJ Hradec KrálovéHB Ostrov B0:10 V: Tomancová Markéta
220. 09. 2020 10:00KST NOVÝ JIČÍNSKST Warmnis Liberec B5:10 V: Kratochvíl Roman
303. 10. 2020 17:00TTC MS BrnoTTC Elizza Praha10:6 V: Harna Tomáš
324. 10. 2020 15:00TJ Agrotec HustopečeSKST Warmnis Liberec B  V: Klecker Roman
N: Janda Roman
303. 10. 2020 14:00HB Ostrov BKST NOVÝ JIČÍN10:1 V: Švec Petr
303. 10. 2020 14:00SKST Havířov BTJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA2:10 V: Skulina Bohumil
303. 10. 2020 14:00SF SKK El Niňo Praha BTJ Ostrava KST B4:10 V: Haralík Stanislav
303. 10. 2020 15:00TBG Swietelsky Pedagog Č. BudějoviceTJ Ostrava KST C10:4 V: Tenglová Jaroslava
425. 10. 2020 10:00TTC MS BrnoSKST Warmnis Liberec B  V: Harna Tomáš
N: Pazdera Miroslav
404. 10. 2020 10:00TJ Agrotec HustopečeTTC Elizza Praha10:6 V: Klecker Roman
404. 10. 2020 10:00KST SK US Steinerová ChoceňKST NOVÝ JIČÍN8:10 V: Schejbal Josef
404. 10. 2020 10:00SKST Havířov BDTJ Hradec Králové4:10 V: Skulina Bohumil
404. 10. 2020 10:00SF SKK El Niňo Praha BTJ Ostrava KST C10:6 V: Haralík Stanislav
404. 10. 2020 10:00TBG Swietelsky Pedagog Č. BudějoviceTJ Ostrava KST B4:10 V: Tenglová Jaroslava
517. 10. 2020 14:00TJ Ostrava KST BTTC MS Brno
Odloženo
V: Gromnica Václav
N: Jašek Milan
517. 10. 2020 14:00TJ Ostrava KST CTJ Agrotec Hustopeče
Odloženo
V: Gromnica Václav
N: Jašek Milan
517. 10. 2020 16:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDASF SKK El Niňo Praha B
Odloženo
V: Tomanec Jan
517. 10. 2020 15:00DTJ Hradec KrálovéTBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice
Odloženo
V: Sedláček Petr
N: Malík Tomáš
517. 10. 2020 14:00KST NOVÝ JIČÍNSKST Havířov B
Odloženo
V: Vincek Jindřich
N: Kratochvíl Roman
517. 10. 2020 10:30TTC Elizza PrahaHB Ostrov B
Odloženo
V: Kotlorz Lukáš
N: Haralík Stanislav
517. 10. 2020 15:00SKST Warmnis Liberec BKST SK US Steinerová Choceň
Odloženo
V: Varcl Jan
N: Louda Václav
618. 10. 2020 10:00TJ Ostrava KST BTJ Agrotec Hustopeče
Odloženo
V: Gromnica Václav
N: Jašek Milan
618. 10. 2020 10:00TJ Ostrava KST CTTC MS Brno
Odloženo
V: Gromnica Václav
N: Jašek Milan
618. 10. 2020 11:30TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDATBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice
Odloženo
V: Tomanec Jan
618. 10. 2020 10:00DTJ Hradec KrálovéSF SKK El Niňo Praha B
Odloženo
V: Sedláček Petr
N: Malík Tomáš
618. 10. 2020 10:00TTC Elizza PrahaKST SK US Steinerová Choceň
Odloženo
V: Kotlorz Lukáš
N: Haralík Stanislav
618. 10. 2020 10:00SKST Warmnis Liberec BHB Ostrov B
Odloženo
V: Varcl Jan
N: Louda Václav
731. 10. 2020 17:00TTC MS BrnoHB Ostrov B
Odloženo
V: Dospíšil Jiří
N: Vaculík Ladislav
731. 10. 2020 15:00TJ Agrotec HustopečeKST SK US Steinerová Choceň
Odloženo
V: Šural Václav
N: Juřík Miroslav
731. 10. 2020 17:00SKST Havířov BTTC Elizza Praha
Odloženo
V: Manda Zdeněk
N: Svobodová Vlasta
731. 10. 2020 14:00SF SKK El Niňo Praha BKST NOVÝ JIČÍN
Odloženo
V: Votípka Emanuel
N: Hanek Stanislav
731. 10. 2020 14:00TJ Ostrava KST BTJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA
Odloženo
V: Olbricht Jiří
N: Skulina Bohumil
731. 10. 2020 14:00TJ Ostrava KST CDTJ Hradec Králové
Odloženo
V: Olbricht Jiří
N: Skulina Bohumil
801. 11. 2020 10:00TTC MS BrnoKST SK US Steinerová Choceň
Odloženo
V: Janda Roman
N: Vaculík Ladislav
801. 11. 2020 10:00TJ Agrotec HustopečeHB Ostrov B
Odloženo
V: Šural Václav
N: Juřík Miroslav
801. 11. 2020 10:00SKST Havířov BSKST Warmnis Liberec B
Odloženo
V: Manda Zdeněk
N: Svobodová Vlasta
801. 11. 2020 10:00TBG Swietelsky Pedagog Č. BudějoviceKST NOVÝ JIČÍN
Odloženo
V: Řežáb Miroslav
N: Tenglová Jaroslava
801. 11. 2020 10:00TJ Ostrava KST BDTJ Hradec Králové
Odloženo
V: Olbricht Jiří
N: Skulina Bohumil
801. 11. 2020 10:00TJ Ostrava KST CTJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA
Odloženo
V: Olbricht Jiří
N: Skulina Bohumil
914. 11. 2020 16:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDATTC MS Brno  V: Jirásek Zdeněk
914. 11. 2020 15:00DTJ Hradec KrálovéTJ Agrotec Hustopeče  V: Malík Tomáš
N: Bouček Stanislav
914. 11. 2020 14:00KST NOVÝ JIČÍNTJ Ostrava KST B  V: Kratochvíl Roman
N: Vincek Jindřich
914. 11. 2020 15:00TTC Elizza PrahaSF SKK El Niňo Praha B  V: Votípka Emanuel
N: Fausek Jiří
914. 11. 2020 15:00SKST Warmnis Liberec BTBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice  V: Varcl Jan
N: Žid Jaromír
914. 11. 2020 14:00HB Ostrov BSKST Havířov B  V: Vondrová Iva
N: Kafka Pavel
1015. 11. 2020 11:30TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDATJ Agrotec Hustopeče  V: Jirásek Zdeněk
1015. 11. 2020 10:00DTJ Hradec KrálovéTTC MS Brno  V: Malík Tomáš
N: Bouček Stanislav
1015. 11. 2020 10:00KST NOVÝ JIČÍNTJ Ostrava KST C  V: Kratochvíl Roman
N: Vincek Jindřich
1015. 11. 2020 10:00TTC Elizza PrahaTBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice  V: Votípka Emanuel
N: Fausek Jiří
1015. 11. 2020 10:00SKST Warmnis Liberec BSF SKK El Niňo Praha B  V: Varcl Jan
N: Žid Jaromír
1015. 11. 2020 10:00KST SK US Steinerová ChoceňSKST Havířov B  V: Schejbal Josef
N: Příhoda Tomáš
1128. 11. 2020 17:00TTC MS BrnoSKST Havířov B  V: Janda Roman
N: Dospíšil Jiří
1128. 11. 2020 14:00SF SKK El Niňo Praha BHB Ostrov B  V: Hrdý Jiří
N: Kulich Vladimír
1128. 11. 2020 15:00TBG Swietelsky Pedagog Č. BudějoviceKST SK US Steinerová Choceň  V: Dvořák Martin
N: Duspiva Martin
1128. 11. 2020 14:00TJ Ostrava KST BTTC Elizza Praha  V: Skulina Bohumil
N: Svobodová Vlasta
1128. 11. 2020 14:00TJ Ostrava KST CSKST Warmnis Liberec B  V: Skulina Bohumil
N: Svobodová Vlasta
1128. 11. 2020 15:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDAKST NOVÝ JIČÍN  V: Šlechta Roman
1229. 11. 2020 10:00TJ Agrotec HustopečeSKST Havířov B  V: Juřík Miroslav
N: Šafařík Jan
1229. 11. 2020 10:00SF SKK El Niňo Praha BKST SK US Steinerová Choceň  V: Hrdý Jiří
N: Kulich Vladimír
1229. 11. 2020 10:00TBG Swietelsky Pedagog Č. BudějoviceHB Ostrov B  V: Tenglová Jaroslava
N: Řežáb Miroslav
1229. 11. 2020 10:00TJ Ostrava KST BSKST Warmnis Liberec B  V: Skulina Bohumil
N: Svobodová Vlasta
1229. 11. 2020 10:00TJ Ostrava KST CTTC Elizza Praha  V: Skulina Bohumil
N: Svobodová Vlasta
1229. 11. 2020 10:00DTJ Hradec KrálovéKST NOVÝ JIČÍN  V: Jirásek Zdeněk
N: Tomancová Markéta
1312. 12. 2020 14:00KST NOVÝ JIČÍNTTC MS Brno  V: Vincek Jindřich
N: Kratochvíl Roman
1312. 12. 2020 15:00TTC Elizza PrahaTJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA  V: Fausek Jiří
N: Blažek Jan
1312. 12. 2020 15:00SKST Warmnis Liberec BDTJ Hradec Králové  V: Žid Jaromír
N: Veselka Jiří
1312. 12. 2020 14:00HB Ostrov BTJ Ostrava KST B  V: Kafka Pavel
N: Vondrová Iva
1312. 12. 2020 15:00KST SK US Steinerová ChoceňTJ Ostrava KST C  V: Tomanec Jan
N: Tomancová Markéta
1312. 12. 2020 17:00SKST Havířov BSF SKK El Niňo Praha B  V: Svobodová Vlasta
N: Toman Aleš
1413. 12. 2020 10:00KST NOVÝ JIČÍNTJ Agrotec Hustopeče  V: Vincek Jindřich
N: Kratochvíl Roman
1413. 12. 2020 10:00TTC Elizza PrahaDTJ Hradec Králové  V: Fausek Jiří
N: Blažek Jan
1413. 12. 2020 10:00SKST Warmnis Liberec BTJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA  V: Žid Jaromír
N: Veselka Jiří
1413. 12. 2020 10:00HB Ostrov BTJ Ostrava KST C  V: Kafka Pavel
N: Vondrová Iva
1413. 12. 2020 10:00KST SK US Steinerová ChoceňTJ Ostrava KST B  V: Tomanec Jan
N: Tomancová Markéta
1413. 12. 2020 10:00SKST Havířov BTBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice  V: Svobodová Vlasta
N: Toman Aleš
1503. 01. 2021 10:00SF SKK El Niňo Praha BTBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice  V: Kulich Vladimír
N: Kulichová Jana
1506. 09. 2020 14:00TJ Ostrava KST BTJ Ostrava KST C7:10 V: Jašek Milan
1503. 01. 2021 10:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDADTJ Hradec Králové  V: Šlechta Roman
1503. 01. 2021 10:00TTC Elizza PrahaSKST Warmnis Liberec B  V: Hanek Stanislav
1503. 01. 2021 10:00HB Ostrov BKST SK US Steinerová Choceň  V: Kotil Miloslav
N: Švec Petr
1503. 01. 2021 10:00TTC MS BrnoTJ Agrotec Hustopeče  V:
N: Vaculík Ladislav
1623. 01. 2021 17:00TTC MS BrnoSF SKK El Niňo Praha B  V: Vaculík Ladislav
1623. 01. 2021 15:00TJ Agrotec HustopečeTBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice  V: Šural Václav
N: Juřík Miroslav
1623. 01. 2021 17:00SKST Havířov BTJ Ostrava KST B  V: Lesník Vladimír
N: Toman Aleš
1623. 01. 2021 14:00HB Ostrov BTJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA  V: Vondrová Iva
N: Kafka Pavel
1623. 01. 2021 15:00KST SK US Steinerová ChoceňDTJ Hradec Králové  V: Schejbal Josef
1623. 01. 2021 15:00TTC Elizza PrahaKST NOVÝ JIČÍN  V: Blažek Jan
1724. 01. 2021 10:00TJ Agrotec HustopečeSF SKK El Niňo Praha B  V: Šural Václav
N: Juřík Miroslav
1724. 01. 2021 10:00TTC MS BrnoTBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice  V: Vaculík Ladislav
1724. 01. 2021 10:00SKST Havířov BTJ Ostrava KST C  V: Lesník Vladimír
N: Toman Aleš
1724. 01. 2021 10:00KST SK US Steinerová ChoceňTJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA  V: Schejbal Josef
1724. 01. 2021 10:00HB Ostrov BDTJ Hradec Králové  V: Vondrová Iva
N: Kafka Pavel
1724. 01. 2021 10:00SKST Warmnis Liberec BKST NOVÝ JIČÍN  V: Varcl Jan
N: Žid Jaromír
1806. 02. 2021 15:00TTC Elizza PrahaTTC MS Brno  V: Votípka Emanuel
1806. 02. 2021 15:00SKST Warmnis Liberec BTJ Agrotec Hustopeče  V: Varcl Jan
N: Veselka Jiří
1806. 02. 2021 14:00KST NOVÝ JIČÍNHB Ostrov B  V: Kratochvíl Roman
N: Vincek Jindřich
1806. 02. 2021 15:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDASKST Havířov B  V: Tomancová Markéta
1806. 02. 2021 14:00TJ Ostrava KST BSF SKK El Niňo Praha B  V: Skulina Bohumil
1806. 02. 2021 14:00TJ Ostrava KST CTBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice  V: Skulina Bohumil
1907. 02. 2021 10:00SKST Warmnis Liberec BTTC MS Brno  V: Varcl Jan
N: Veselka Jiří
1907. 02. 2021 10:00TTC Elizza PrahaTJ Agrotec Hustopeče  V: Votípka Emanuel
1907. 02. 2021 10:00KST NOVÝ JIČÍNKST SK US Steinerová Choceň  V: Kratochvíl Roman
N: Vincek Jindřich
1907. 02. 2021 10:00DTJ Hradec KrálovéSKST Havířov B  V: Tomanec Jan
1907. 02. 2021 10:00TJ Ostrava KST CSF SKK El Niňo Praha B  V: Skulina Bohumil
1907. 02. 2021 10:00TJ Ostrava KST BTBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice  V: Skulina Bohumil
2027. 02. 2021 17:00TTC MS BrnoTJ Ostrava KST B  V: Klecker Roman
N: Halas Pavel
2027. 02. 2021 15:00TJ Agrotec HustopečeTJ Ostrava KST C  V: Juřík Miroslav
N: Rampula Miroslav
2027. 02. 2021 14:00SF SKK El Niňo Praha BTJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA  V: Haralík Stanislav
N: Hrdý Jiří
2027. 02. 2021 15:00TBG Swietelsky Pedagog Č. BudějoviceDTJ Hradec Králové  V: Řežáb Miroslav
N: Duspiva Martin
2027. 02. 2021 17:00SKST Havířov BKST NOVÝ JIČÍN  V: Manda Zdeněk
N: Lesník Vladimír
2027. 02. 2021 14:00HB Ostrov BTTC Elizza Praha  V: Švec Petr
N: Kotil Miloslav
2027. 02. 2021 15:00KST SK US Steinerová ChoceňSKST Warmnis Liberec B  V: Sedláček Petr
2128. 02. 2021 10:00TJ Agrotec HustopečeTJ Ostrava KST B  V: Juřík Miroslav
N: Rampula Miroslav
2128. 02. 2021 10:00TTC MS BrnoTJ Ostrava KST C  V: Klecker Roman
N: Halas Pavel
2128. 02. 2021 10:00TBG Swietelsky Pedagog Č. BudějoviceTJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA  V: Řežáb Miroslav
N: Duspiva Martin
2128. 02. 2021 10:00SF SKK El Niňo Praha BDTJ Hradec Králové  V: Haralík Stanislav
N: Hrdý Jiří
2128. 02. 2021 10:00KST SK US Steinerová ChoceňTTC Elizza Praha  V: Sedláček Petr
2128. 02. 2021 10:00HB Ostrov BSKST Warmnis Liberec B  V: Švec Petr
N: Kotil Miloslav
2213. 03. 2021 14:00HB Ostrov BTTC MS Brno  V: Kafka Pavel
N: Vondrová Iva
2213. 03. 2021 15:00KST SK US Steinerová ChoceňTJ Agrotec Hustopeče  V: Tomancová Markéta
2213. 03. 2021 15:00TTC Elizza PrahaSKST Havířov B  V: Fausek Jiří
2213. 03. 2021 14:00KST NOVÝ JIČÍNSF SKK El Niňo Praha B  V: Vincek Jindřich
N: Kratochvíl Roman
2213. 03. 2021 15:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDATJ Ostrava KST B  V: Sedláček Petr
2213. 03. 2021 15:00DTJ Hradec KrálovéTJ Ostrava KST C  V: Jirásek Zdeněk
2314. 03. 2021 10:00KST SK US Steinerová ChoceňTTC MS Brno  V: Tomancová Markéta
2314. 03. 2021 10:00HB Ostrov BTJ Agrotec Hustopeče  V: Kafka Pavel
N: Vondrová Iva
2314. 03. 2021 10:00SKST Warmnis Liberec BSKST Havířov B  V: Žid Jaromír
N: Louda Václav
2314. 03. 2021 10:00KST NOVÝ JIČÍNTBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice  V: Vincek Jindřich
N: Kratochvíl Roman
2314. 03. 2021 10:00DTJ Hradec KrálovéTJ Ostrava KST B  V: Jirásek Zdeněk
2314. 03. 2021 10:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDATJ Ostrava KST C  V: Sedláček Petr
2427. 03. 2021 17:00TTC MS BrnoTJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA  V: Dospíšil Jiří
N: Janda Roman
2427. 03. 2021 15:00TJ Agrotec HustopečeDTJ Hradec Králové  V: Janda Roman
N: Šural Václav
2427. 03. 2021 14:00TJ Ostrava KST BKST NOVÝ JIČÍN  V: Olbricht Jiří
2427. 03. 2021 14:00SF SKK El Niňo Praha BTTC Elizza Praha  V: Hrdý Jiří
N: Fuček Miloslav
2427. 03. 2021 15:00TBG Swietelsky Pedagog Č. BudějoviceSKST Warmnis Liberec B  V: Tenglová Jaroslava
N: Dvořák Martin
2427. 03. 2021 17:00SKST Havířov BHB Ostrov B  V: Petr Radim
N: Skulina Bohumil
2528. 03. 2021 10:00TJ Agrotec HustopečeTJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA  V: Janda Roman
N: Šural Václav
2528. 03. 2021 10:00TTC MS BrnoDTJ Hradec Králové  V: Janda Roman
N: Dospíšil Jiří
2528. 03. 2021 10:00TJ Ostrava KST CKST NOVÝ JIČÍN  V: Olbricht Jiří
2528. 03. 2021 10:00TBG Swietelsky Pedagog Č. BudějoviceTTC Elizza Praha  V: Tenglová Jaroslava
N: Dvořák Martin
2528. 03. 2021 10:00SF SKK El Niňo Praha BSKST Warmnis Liberec B  V: Hrdý Jiří
N: Fuček Miloslav
2528. 03. 2021 10:00SKST Havířov BKST SK US Steinerová Choceň  V: Petr Radim
N: Skulina Bohumil
2610. 04. 2021 17:00SKST Havířov BTTC MS Brno  V: Olbricht Jiří
N: Manda Zdeněk
2610. 04. 2021 14:00HB Ostrov BSF SKK El Niňo Praha B  V: Vondrová Iva
N: Švec Petr
2610. 04. 2021 15:00KST SK US Steinerová ChoceňTBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice  V: Schejbal Josef
2610. 04. 2021 15:00TTC Elizza PrahaTJ Ostrava KST B  V: Haralík Stanislav
2610. 04. 2021 15:00SKST Warmnis Liberec BTJ Ostrava KST C  V: Louda Václav
N: Varcl Jan
2610. 04. 2021 14:00KST NOVÝ JIČÍNTJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA  V: Kratochvíl Roman
N: Vincek Jindřich
2711. 04. 2021 10:00SKST Havířov BTJ Agrotec Hustopeče  V: Olbricht Jiří
N: Manda Zdeněk
2711. 04. 2021 10:00KST SK US Steinerová ChoceňSF SKK El Niňo Praha B  V: Schejbal Josef
2711. 04. 2021 10:00HB Ostrov BTBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice  V: Vondrová Iva
N: Švec Petr
2711. 04. 2021 10:00SKST Warmnis Liberec BTJ Ostrava KST B  V: Louda Václav
N: Varcl Jan
2711. 04. 2021 10:00TTC Elizza PrahaTJ Ostrava KST C  V: Haralík Stanislav
2711. 04. 2021 10:00KST NOVÝ JIČÍNDTJ Hradec Králové  V: Kratochvíl Roman
N: Vincek Jindřich
2824. 04. 2021 17:00TTC MS BrnoKST NOVÝ JIČÍN  V: Halas Pavel
2824. 04. 2021 15:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDATTC Elizza Praha  V: Vítek Josef
2824. 04. 2021 15:00DTJ Hradec KrálovéSKST Warmnis Liberec B  V: Sedláček Petr
2824. 04. 2021 14:00TJ Ostrava KST BHB Ostrov B  V: Svobodová Vlasta
2824. 04. 2021 14:00TJ Ostrava KST CKST SK US Steinerová Choceň  V: Svobodová Vlasta
2824. 04. 2021 14:00SF SKK El Niňo Praha BSKST Havířov B  V: Fausek Jiří
N: Blažek Jan
2925. 04. 2021 10:00TJ Agrotec HustopečeKST NOVÝ JIČÍN  V: Šural Václav
N: Juřík Miroslav
2925. 04. 2021 10:00DTJ Hradec KrálovéTTC Elizza Praha  V: Sedláček Petr
2925. 04. 2021 10:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDASKST Warmnis Liberec B  V: Vítek Josef
2925. 04. 2021 10:00TJ Ostrava KST CHB Ostrov B  V: Svobodová Vlasta
2925. 04. 2021 10:00TJ Ostrava KST BKST SK US Steinerová Choceň  V: Svobodová Vlasta
2925. 04. 2021 10:00TBG Swietelsky Pedagog Č. BudějoviceSKST Havířov B  V: Řežáb Miroslav
N: Duspiva Martin
3008. 05. 2021 15:00TBG Swietelsky Pedagog Č. BudějoviceSF SKK El Niňo Praha B  V: Tenglová Jaroslava
N: Dvořák Martin
3016. 09. 2020 19:00TJ Ostrava KST CTJ Ostrava KST B9:9 V: Manda Zdeněk
3008. 05. 2021 15:00DTJ Hradec KrálovéTJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA  V: Tomancová Markéta
3008. 05. 2021 15:00SKST Warmnis Liberec BTTC Elizza Praha  V: Varcl Jan
N: Varcl Jan
3008. 05. 2021 15:00KST SK US Steinerová ChoceňHB Ostrov B  V: Sedláček Petr
3008. 05. 2021 15:00TJ Agrotec HustopečeTTC MS Brno  V: Juřík Miroslav
N: Šural Václav

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy