Výsledky
2.liga mužů sk.B
119. 09. 2020 15:00TJ Tatran KRPA Hostinné BKST Nový Jičín B8:10 V: Bouček Stanislav
119. 09. 2020 15:00SKST Liberec CSKST Baník Havířov C3:10 V: Varcl Jan
119. 09. 2020 16:30KST BlanskoKST Slezan Opava10:8 V: Ostrý Jan
119. 09. 2020 14:00TJ SadskáSKST Stavoimpex Hodonín B6:10 V: Žežule Ondřej
119. 09. 2020 15:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CKST Zlín9:9 V: Sedloň Josef
119. 09. 2020 14:00TTC MS Brno BHB Ostrov C10:2 V: Janda Roman
119. 09. 2020 16:00KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovTJ Sokol Studená I.10:7 V: Chalupník Jiří
220. 09. 2020 10:00TJ Tatran KRPA Hostinné BSKST Baník Havířov C3:10 V: Plecháč Jiří
220. 09. 2020 10:00SKST Liberec CKST Nový Jičín B10:3 V: Varcl Jan
220. 09. 2020 10:00TJ HoláskyKST Slezan Opava5:10 V: Pazdera Miroslav
220. 09. 2020 10:00TJ SadskáKST Zlín0:10 V: Žežule Ondřej
220. 09. 2020 10:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CSKST Stavoimpex Hodonín B10:2 V: Sedloň Josef
220. 09. 2020 10:00TTC MS Brno BTJ Sokol Studená I.10:8 V: Janda Roman
220. 09. 2020 10:00KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovHB Ostrov C8:10 V: Chalupník Jiří
303. 10. 2020 14:00KST Nový Jičín BHB Ostrov C5:10 V: Vincek Jindřich
303. 10. 2020 14:00SKST Baník Havířov CTJ Sokol Studená I.10:6 V: Skulina Bohumil
303. 10. 2020 14:00SKST Stavoimpex Hodonín BTTC MS Brno B2:10 V: Šural Václav
303. 10. 2020 15:00KST ZlínKST Sokol Znojmo-Orel Únanov10:0 V: Černohorská Dana
303. 10. 2020 14:00KST Slezan OpavaTJ Sadská8:10 V: Vícha Radomír
303. 10. 2020 15:00TJ Tatran KRPA Hostinné BKST Blansko8:10 V: Plecháč Jiří
303. 10. 2020 15:00SKST Liberec CTJ Holásky10:5 V: Louda Václav
404. 10. 2020 10:00KST Nový Jičín BTJ Sokol Studená I.2:10 V: Vincek Jindřich
404. 10. 2020 10:00SKST Baník Havířov CHB Ostrov C2:10 V: Skulina Bohumil
404. 10. 2020 10:00SKST Stavoimpex Hodonín BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov9:9 V: Šural Václav
404. 10. 2020 10:00KST ZlínTTC MS Brno B10:5 V: Černohorská Dana
404. 10. 2020 10:00KST Slezan OpavaTJ Sokol PP Hradec Králové 2 C4:10 V: Vícha Radomír
404. 10. 2020 10:00TJ Tatran KRPA Hostinné BTJ Holásky8:10 V: Plecháč Jiří
404. 10. 2020 10:00SKST Liberec CKST Blansko10:3 V: Louda Václav
517. 10. 2020 16:30KST BlanskoKST Nový Jičín B
Odloženo
V: Ostrý Jan
N: Janda Roman
517. 10. 2020 15:00TJ HoláskySKST Baník Havířov C
Odloženo
V: Pazdera Miroslav
N: Rampula Miroslav
517. 10. 2020 14:00TJ SadskáTJ Tatran KRPA Hostinné B
Odloženo
V: Žežule Ondřej
N: zajišťuje domácí klub
517. 10. 2020 16:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CSKST Liberec C
Odloženo
V: Tomancová Markéta
N: Tomanec Jan
517. 10. 2020 17:00TTC MS Brno BKST Slezan Opava
Odloženo
V: Vaculík Ladislav
517. 10. 2020 14:00HB Ostrov CSKST Stavoimpex Hodonín B
Odloženo
V: Vondrová Iva
N: Kotil Miloslav
517. 10. 2020 15:00TJ Sokol Studená I.KST Zlín
Odloženo
V: Mastný Tomáš
618. 10. 2020 10:00KST BlanskoSKST Baník Havířov C
Odloženo
V: Ostrý Jan
N: Janda Roman
618. 10. 2020 10:00TJ HoláskyKST Nový Jičín B
Odloženo
V: Pazdera Miroslav
N: Rampula Miroslav
618. 10. 2020 10:00TJ SadskáSKST Liberec C
Odloženo
V: Žežule Ondřej
N: zajišťuje domácí klub
618. 10. 2020 11:30TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CTJ Tatran KRPA Hostinné B
Odloženo
V: Tomancová Markéta
N: Tomanec Jan
618. 10. 2020 10:00KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovKST Slezan Opava
Odloženo
V: Chalupník Jiří
N: Ondrovčák Ladislav
618. 10. 2020 10:00HB Ostrov CKST Zlín
Odloženo
V: Štrobl Marek
N: Kotil Miloslav
618. 10. 2020 10:00TJ Sokol Studená I.SKST Stavoimpex Hodonín B
Odloženo
V: Mastný Tomáš
731. 10. 2020 14:00KST Nový Jičín BSKST Stavoimpex Hodonín B
Odloženo
V: Kratochvíl Roman
N: Vincek Jindřich
731. 10. 2020 17:00SKST Baník Havířov CKST Zlín
Odloženo
V: Manda Zdeněk
N: Svobodová Vlasta
731. 10. 2020 14:00KST Slezan OpavaHB Ostrov C
Odloženo
V: Vícha Radomír
N: Mišičková Lenka
731. 10. 2020 15:00TJ Tatran KRPA Hostinné BTTC MS Brno B
Odloženo
V: Bouček Stanislav
N: Plecháč Jiří
731. 10. 2020 15:00SKST Liberec CKST Sokol Znojmo-Orel Únanov
Odloženo
V: Varcl Jan
N: Varcl Jan
731. 10. 2020 16:30KST BlanskoTJ Sadská
Odloženo
V: Klecker Roman
N: Ostrý Jan
731. 10. 2020 15:00TJ HoláskyTJ Sokol PP Hradec Králové 2 C
Odloženo
V: Rampula Miroslav
N: Pazdera Miroslav
801. 11. 2020 10:00KST Nový Jičín BKST Zlín
Odloženo
V: Kratochvíl Roman
N: Vincek Jindřich
801. 11. 2020 10:00SKST Baník Havířov CSKST Stavoimpex Hodonín B
Odloženo
V: Manda Zdeněk
N: Svobodová Vlasta
801. 11. 2020 10:00KST Slezan OpavaTJ Sokol Studená I.
Odloženo
V: Vícha Radomír
N: Mišičková Lenka
801. 11. 2020 10:00TJ Tatran KRPA Hostinné BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov
Odloženo
V: Bouček Stanislav
N: Plecháč Jiří
801. 11. 2020 10:00SKST Liberec CTTC MS Brno B
Odloženo
V: Varcl Jan
N: Varcl Jan
801. 11. 2020 10:00KST BlanskoTJ Sokol PP Hradec Králové 2 C
Odloženo
V: Klecker Roman
N: Ostrý Jan
801. 11. 2020 10:00TJ HoláskyTJ Sadská
Odloženo
V: Rampula Miroslav
N: Pazdera Miroslav
914. 11. 2020 14:00TJ SadskáKST Nový Jičín B  V: Žežule Ondřej
N: zajišťuje domácí klub
914. 11. 2020 16:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CSKST Baník Havířov C  V: Jirásek Zdeněk
914. 11. 2020 14:00TTC MS Brno BKST Blansko  V: Vaculík Ladislav
N: Rampula Miroslav
914. 11. 2020 14:00KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovTJ Holásky  V: Chalupník Jiří
N: Ondrovčák Ladislav
914. 11. 2020 14:00HB Ostrov CTJ Tatran KRPA Hostinné B  V: Vondrová Iva
N: Kafka Pavel
914. 11. 2020 15:00TJ Sokol Studená I.SKST Liberec C  V: Mastný Tomáš
914. 11. 2020 14:00SKST Stavoimpex Hodonín BKST Slezan Opava  V: Juřík Miroslav
N: Ševčík Petr
1015. 11. 2020 10:00TJ SadskáSKST Baník Havířov C  V: Žežule Ondřej
N: zajišťuje domácí klub
1015. 11. 2020 11:30TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CKST Nový Jičín B  V: Jirásek Zdeněk
1015. 11. 2020 10:00TTC MS Brno BTJ Holásky  V: Vaculík Ladislav
N: Rampula Miroslav
1015. 11. 2020 10:00KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovKST Blansko  V: Chalupník Jiří
N: Pilař Josef
1015. 11. 2020 10:00HB Ostrov CSKST Liberec C  V: Štrobl Marek
N: Kafka Pavel
1015. 11. 2020 10:00TJ Sokol Studená I.TJ Tatran KRPA Hostinné B  V: Mastný Tomáš
1015. 11. 2020 10:00KST ZlínKST Slezan Opava  V: Pelnář Václav
N: Černohorská Dana
1128. 11. 2020 14:00KST Nový Jičín BKST Slezan Opava  V: Kratochvíl Roman
N: Vincek Jindřich
1128. 11. 2020 15:00TJ Tatran KRPA Hostinné BSKST Stavoimpex Hodonín B  V: Plecháč Jiří
N: zajišťuje domácí klub
1128. 11. 2020 15:00SKST Liberec CKST Zlín  V: Varcl Jan
N: Žid Jaromír
1128. 11. 2020 16:30KST BlanskoHB Ostrov C  V: Ostrý Jan
N: Harna Tomáš
1128. 11. 2020 15:00TJ HoláskyTJ Sokol Studená I.  V: Pazdera Miroslav
N: Rampula Miroslav
1128. 11. 2020 14:00TJ SadskáTTC MS Brno B  V: Žežule Ondřej
N: zajišťuje domácí klub
1128. 11. 2020 15:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CKST Sokol Znojmo-Orel Únanov  V: Šlechta Roman
1229. 11. 2020 10:00SKST Baník Havířov CKST Slezan Opava  V: Lesník Vladimír
N: Manda Zdeněk
1229. 11. 2020 10:00TJ Tatran KRPA Hostinné BKST Zlín  V: Plecháč Jiří
N: zajišťuje domácí klub
1229. 11. 2020 10:00SKST Liberec CSKST Stavoimpex Hodonín B  V: Varcl Jan
N: Žid Jaromír
1229. 11. 2020 10:00KST BlanskoTJ Sokol Studená I.  V: Ostrý Jan
N: Harna Tomáš
1229. 11. 2020 10:00TJ HoláskyHB Ostrov C  V: Pazdera Miroslav
N: Rampula Miroslav
1229. 11. 2020 10:00TJ SadskáKST Sokol Znojmo-Orel Únanov  V: Žežule Ondřej
N: zajišťuje domácí klub
1229. 11. 2020 10:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CTTC MS Brno B  V: Šlechta Roman
1312. 12. 2020 14:00TTC MS Brno BKST Nový Jičín B  V: Rampula Miroslav
N: Janda Roman
1312. 12. 2020 14:00KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovSKST Baník Havířov C  V: Chalupník Jiří
N: Ondrovčák Ladislav
1312. 12. 2020 14:00HB Ostrov CTJ Sadská  V: Kafka Pavel
N: Vondrová Iva
1312. 12. 2020 15:00TJ Sokol Studená I.TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C  V: Mastný Tomáš
1312. 12. 2020 14:00SKST Stavoimpex Hodonín BKST Blansko  V: Šural Václav
N: Mikulecký František
1312. 12. 2020 14:00KST ZlínTJ Holásky  V: Černohorská Dana
N: Pelnář Václav
1312. 12. 2020 14:00KST Slezan OpavaTJ Tatran KRPA Hostinné B  V: Vícha Radomír
N: Mišičková Lenka
1413. 12. 2020 10:00TTC MS Brno BSKST Baník Havířov C  V: Rampula Miroslav
N: Janda Roman
1413. 12. 2020 10:00KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovKST Nový Jičín B  V: Chalupník Jiří
N: Ondrovčák Ladislav
1413. 12. 2020 10:00HB Ostrov CTJ Sokol PP Hradec Králové 2 C  V: Kafka Pavel
N: Vondrová Iva
1413. 12. 2020 10:00TJ Sokol Studená I.TJ Sadská  V: Mastný Tomáš
1413. 12. 2020 10:00SKST Stavoimpex Hodonín BTJ Holásky  V: Šural Václav
N: Mikulecký František
1413. 12. 2020 10:00KST ZlínKST Blansko  V: Černohorská Dana
N: Pelnář Václav
1413. 12. 2020 10:00KST Slezan OpavaSKST Liberec C  V: Vícha Radomír
N: Mišičková Lenka
1503. 01. 2021 10:00TJ Tatran KRPA Hostinné BSKST Liberec C  V: Plecháč Jiří
N: Bouček Stanislav
1503. 01. 2021 10:00KST BlanskoTJ Holásky  V: Ostrý Jan
N: Janda Roman
1503. 01. 2021 10:00TJ SadskáTJ Sokol PP Hradec Králové 2 C  V: Žežule Ondřej
N: zajišťuje domácí klub
1503. 01. 2021 10:00TTC MS Brno BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov  V: Harna Tomáš
N: Vaculík Ladislav
1503. 01. 2021 10:00HB Ostrov CTJ Sokol Studená I.  V: Kotil Miloslav
N: Švec Petr
1503. 01. 2021 10:00SKST Stavoimpex Hodonín BKST Zlín  V: Juřík Miroslav
N: Karasová Lenka
1503. 01. 2021 10:00KST Nový Jičín BSKST Baník Havířov C  V: Vincek Jindřich
N: Kratochvíl Roman
1623. 01. 2021 14:00KST Nový Jičín BTJ Tatran KRPA Hostinné B  V: Kratochvíl Roman
N: Vincek Jindřich
1623. 01. 2021 17:00SKST Baník Havířov CSKST Liberec C  V: Lesník Vladimír
N: Toman Aleš
1623. 01. 2021 14:00KST Slezan OpavaKST Blansko  V: Vícha Radomír
N: Mišičková Lenka
1623. 01. 2021 14:00SKST Stavoimpex Hodonín BTJ Sadská  V: Karasová Lenka
N: Juřík Miroslav
1623. 01. 2021 14:00KST ZlínTJ Sokol PP Hradec Králové 2 C  V: Pelnář Václav
N: Černohorská Dana
1623. 01. 2021 14:00HB Ostrov CTTC MS Brno B  V: Vondrová Iva
N: Kafka Pavel
1623. 01. 2021 15:00TJ Sokol Studená I.KST Sokol Znojmo-Orel Únanov  V: Mastný Tomáš
1724. 01. 2021 10:00SKST Baník Havířov CTJ Tatran KRPA Hostinné B  V: Lesník Vladimír
N: Toman Aleš
1724. 01. 2021 10:00KST Nový Jičín BSKST Liberec C  V: Kratochvíl Roman
N: Vincek Jindřich
1724. 01. 2021 10:00KST Slezan OpavaTJ Holásky  V: Vícha Radomír
N: Mišičková Lenka
1724. 01. 2021 10:00KST ZlínTJ Sadská  V: Pelnář Václav
N: Černohorská Dana
1724. 01. 2021 10:00SKST Stavoimpex Hodonín BTJ Sokol PP Hradec Králové 2 C  V: Karasová Lenka
N: Juřík Miroslav
1724. 01. 2021 10:00TJ Sokol Studená I.TTC MS Brno B  V: Mastný Tomáš
1724. 01. 2021 10:00HB Ostrov CKST Sokol Znojmo-Orel Únanov  V: Vondrová Iva
N: Kafka Pavel
1806. 02. 2021 14:00HB Ostrov CKST Nový Jičín B  V: Švec Petr
N: Kotil Miloslav
1806. 02. 2021 15:00TJ Sokol Studená I.SKST Baník Havířov C  V: Mastný Tomáš
1806. 02. 2021 14:00TTC MS Brno BSKST Stavoimpex Hodonín B  V: Harna Tomáš
N: Pazdera Miroslav
1806. 02. 2021 14:00KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovKST Zlín  V: Chalupník Jiří
N: Ondrovčák Ladislav
1806. 02. 2021 14:00TJ SadskáKST Slezan Opava  V: Žežule Ondřej
N: zajišťuje domácí klub
1806. 02. 2021 16:30KST BlanskoTJ Tatran KRPA Hostinné B  V: Dospíšil Jiří
N: Vaculík Ladislav
1806. 02. 2021 15:00TJ HoláskySKST Liberec C  V: Rampula Miroslav
N: Zimola Ondřej
1907. 02. 2021 10:00TJ Sokol Studená I.KST Nový Jičín B  V: Mastný Tomáš
1907. 02. 2021 10:00HB Ostrov CSKST Baník Havířov C  V: Švec Petr
N: Kotil Miloslav
1907. 02. 2021 10:00KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovSKST Stavoimpex Hodonín B  V: Chalupník Jiří
N: Ondrovčák Ladislav
1907. 02. 2021 10:00TTC MS Brno BKST Zlín  V: Harna Tomáš
N: Pazdera Miroslav
1907. 02. 2021 10:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CKST Slezan Opava  V: Bouček Stanislav
N: Jirásek Zdeněk
1907. 02. 2021 10:00TJ HoláskyTJ Tatran KRPA Hostinné B  V: Rampula Miroslav
N: Zimola Ondřej
1907. 02. 2021 10:00KST BlanskoSKST Liberec C  V: Dospíšil Jiří
N: Vaculík Ladislav
2027. 02. 2021 14:00KST Nový Jičín BKST Blansko  V: Vincek Jindřich
N: Kratochvíl Roman
2027. 02. 2021 17:00SKST Baník Havířov CTJ Holásky  V: Skulina Bohumil
2027. 02. 2021 15:00TJ Tatran KRPA Hostinné BTJ Sadská  V: Bouček Stanislav
N: Plecháč Jiří
2027. 02. 2021 15:00SKST Liberec CTJ Sokol PP Hradec Králové 2 C  V: Žid Jaromír
N: Louda Václav
2027. 02. 2021 14:00KST Slezan OpavaTTC MS Brno B  V: Vícha Radomír
N: Mišičková Lenka
2027. 02. 2021 14:00SKST Stavoimpex Hodonín BHB Ostrov C  V: Jamný Pavel
N: Ševčík Petr
2027. 02. 2021 14:00KST ZlínTJ Sokol Studená I.  V: Černohorská Dana
N: Pelnář Václav
2128. 02. 2021 10:00SKST Baník Havířov CKST Blansko  V: Skulina Bohumil
2128. 02. 2021 10:00KST Nový Jičín BTJ Holásky  V: Vincek Jindřich
N: Kratochvíl Roman
2128. 02. 2021 10:00SKST Liberec CTJ Sadská  V: Žid Jaromír
N: Louda Václav
2128. 02. 2021 10:00TJ Tatran KRPA Hostinné BTJ Sokol PP Hradec Králové 2 C  V: Bouček Stanislav
N: Plecháč Jiří
2128. 02. 2021 10:00KST Slezan OpavaKST Sokol Znojmo-Orel Únanov  V: Vícha Radomír
N: Mišičková Lenka
2128. 02. 2021 10:00KST ZlínHB Ostrov C  V: Černohorská Dana
N: Pelnář Václav
2128. 02. 2021 10:00SKST Stavoimpex Hodonín BTJ Sokol Studená I.  V: Jamný Pavel
N: Ševčík Petr
2213. 03. 2021 14:00SKST Stavoimpex Hodonín BKST Nový Jičín B  V: Ševčík Petr
N: Šural Václav
2213. 03. 2021 14:00KST ZlínSKST Baník Havířov C  V: Pelnář Václav
N: Černohorská Dana
2213. 03. 2021 14:00HB Ostrov CKST Slezan Opava  V: Kafka Pavel
N: Vondrová Iva
2213. 03. 2021 14:00TTC MS Brno BTJ Tatran KRPA Hostinné B  V: Janda Roman
2213. 03. 2021 14:00KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovSKST Liberec C  V: Chalupník Jiří
N: Ondrovčák Ladislav
2213. 03. 2021 14:00TJ SadskáKST Blansko  V: Žežule Ondřej
N: zajišťuje domácí klub
2213. 03. 2021 15:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CTJ Holásky  V: Sedláček Petr
N: Bouček Stanislav
2314. 03. 2021 10:00KST ZlínKST Nový Jičín B  V: Pelnář Václav
N: Černohorská Dana
2314. 03. 2021 10:00SKST Stavoimpex Hodonín BSKST Baník Havířov C  V: Ševčík Petr
N: Šural Václav
2314. 03. 2021 10:00TJ Sokol Studená I.KST Slezan Opava  V: Mastný Tomáš
2314. 03. 2021 10:00KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovTJ Tatran KRPA Hostinné B  V: Chalupník Jiří
N: Ondrovčák Ladislav
2314. 03. 2021 10:00TTC MS Brno BSKST Liberec C  V: Janda Roman
2314. 03. 2021 10:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CKST Blansko  V: Sedláček Petr
N: Bouček Stanislav
2314. 03. 2021 10:00TJ SadskáTJ Holásky  V: Žežule Ondřej
N: zajišťuje domácí klub
2427. 03. 2021 14:00KST Nový Jičín BTJ Sadská  V: Kratochvíl Roman
N: Vincek Jindřich
2427. 03. 2021 17:00SKST Baník Havířov CTJ Sokol PP Hradec Králové 2 C  V: Petr Radim
N: Skulina Bohumil
2427. 03. 2021 16:30KST BlanskoTTC MS Brno B  V: Vaculík Ladislav
N: Ostrý Jan
2427. 03. 2021 15:00TJ HoláskyKST Sokol Znojmo-Orel Únanov  V: Pazdera Miroslav
N: Rampula Miroslav
2427. 03. 2021 15:00TJ Tatran KRPA Hostinné BHB Ostrov C  V: Plecháč Jiří
N: Bouček Stanislav
2427. 03. 2021 15:00SKST Liberec CTJ Sokol Studená I.  V: Louda Václav
N: Veselka Jiří
2427. 03. 2021 14:00KST Slezan OpavaSKST Stavoimpex Hodonín B  V: Vícha Radomír
N: Mišičková Lenka
2528. 03. 2021 10:00SKST Baník Havířov CTJ Sadská  V: Petr Radim
N: Skulina Bohumil
2528. 03. 2021 10:00KST Nový Jičín BTJ Sokol PP Hradec Králové 2 C  V: Kratochvíl Roman
N: Vincek Jindřich
2528. 03. 2021 10:00TJ HoláskyTTC MS Brno B  V: Pazdera Miroslav
N: Rampula Miroslav
2528. 03. 2021 10:00KST BlanskoKST Sokol Znojmo-Orel Únanov  V: Vaculík Ladislav
N: Ostrý Jan
2528. 03. 2021 10:00SKST Liberec CHB Ostrov C  V: Louda Václav
N: Veselka Jiří
2528. 03. 2021 10:00TJ Tatran KRPA Hostinné BTJ Sokol Studená I.  V: Plecháč Jiří
N: Bouček Stanislav
2528. 03. 2021 10:00KST Slezan OpavaKST Zlín  V: Vícha Radomír
N: Mišičková Lenka
2610. 04. 2021 14:00KST Slezan OpavaKST Nový Jičín B  V: Vícha Radomír
N: Mišičková Lenka
2610. 04. 2021 14:00SKST Stavoimpex Hodonín BTJ Tatran KRPA Hostinné B  V: Šural Václav
N: Jamný Pavel
2610. 04. 2021 14:00KST ZlínSKST Liberec C  V: Černohorská Dana
N: Pelnář Václav
2610. 04. 2021 14:00HB Ostrov CKST Blansko  V: Vondrová Iva
N: Švec Petr
2610. 04. 2021 15:00TJ Sokol Studená I.TJ Holásky  V: Mastný Tomáš
2610. 04. 2021 14:00TTC MS Brno BTJ Sadská  V: Rampula Miroslav
2610. 04. 2021 14:00KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovTJ Sokol PP Hradec Králové 2 C  V: Chalupník Jiří
N: Ondrovčák Ladislav
2711. 04. 2021 10:00KST Slezan OpavaSKST Baník Havířov C  V: Vícha Radomír
N: Mišičková Lenka
2711. 04. 2021 10:00KST ZlínTJ Tatran KRPA Hostinné B  V: Černohorská Dana
N: Pelnář Václav
2711. 04. 2021 10:00SKST Stavoimpex Hodonín BSKST Liberec C  V: Šural Václav
N: Jamný Pavel
2711. 04. 2021 10:00TJ Sokol Studená I.KST Blansko  V: Mastný Tomáš
2711. 04. 2021 10:00HB Ostrov CTJ Holásky  V: Vondrová Iva
N: Švec Petr
2711. 04. 2021 10:00KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovTJ Sadská  V: Chalupník Jiří
N: Ondrovčák Ladislav
2711. 04. 2021 10:00TTC MS Brno BTJ Sokol PP Hradec Králové 2 C  V: Rampula Miroslav
2824. 04. 2021 14:00KST Nový Jičín BTTC MS Brno B  V: Vincek Jindřich
N: Kratochvíl Roman
2824. 04. 2021 17:00SKST Baník Havířov CKST Sokol Znojmo-Orel Únanov  V: Olbricht Jiří
N: Manda Zdeněk
2824. 04. 2021 14:00TJ SadskáHB Ostrov C  V: Žežule Ondřej
N: zajišťuje domácí klub
2824. 04. 2021 15:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CTJ Sokol Studená I.  V: Vítek Josef
N: Sedloň Josef
2824. 04. 2021 16:30KST BlanskoSKST Stavoimpex Hodonín B  V: Janda Roman
N: Harna Tomáš
2824. 04. 2021 15:00TJ HoláskyKST Zlín  V: Rampula Miroslav
N: Pazdera Miroslav
2824. 04. 2021 15:00TJ Tatran KRPA Hostinné BKST Slezan Opava  V: Bouček Stanislav
N: Plecháč Jiří
2925. 04. 2021 10:00SKST Baník Havířov CTTC MS Brno B  V: Olbricht Jiří
N: Manda Zdeněk
2925. 04. 2021 10:00KST Nový Jičín BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov  V: Vincek Jindřich
N: Kratochvíl Roman
2925. 04. 2021 10:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CHB Ostrov C  V: Vítek Josef
N: Sedloň Josef
2925. 04. 2021 10:00TJ SadskáTJ Sokol Studená I.  V: Žežule Ondřej
N: zajišťuje domácí klub
2925. 04. 2021 10:00TJ HoláskySKST Stavoimpex Hodonín B  V: Rampula Miroslav
N: Pazdera Miroslav
2925. 04. 2021 10:00KST BlanskoKST Zlín  V: Janda Roman
N: Harna Tomáš
2925. 04. 2021 10:00SKST Liberec CKST Slezan Opava  V: Žid Jaromír
N: Louda Václav
3008. 05. 2021 15:00SKST Liberec CTJ Tatran KRPA Hostinné B  V: Varcl Jan
N: Varcl Jan
3008. 05. 2021 15:00TJ HoláskyKST Blansko  V: Pazdera Miroslav
N: Rampula Miroslav
3008. 05. 2021 15:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CTJ Sadská  V: Šlechta Roman
N: Sedláček Petr
3008. 05. 2021 14:00KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovTTC MS Brno B  V: Chalupník Jiří
N: Ondrovčák Ladislav
3008. 05. 2021 15:00TJ Sokol Studená I.HB Ostrov C  V: Mastný Tomáš
3008. 05. 2021 14:00KST ZlínSKST Stavoimpex Hodonín B  V: Pelnář Václav
N: Černohorská Dana
3008. 05. 2021 17:00SKST Baník Havířov CKST Nový Jičín B  V: Svobodová Vlasta

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy