Výsledky
Extraliga žen
104. 09. 2020 18:00SK DobréCDU SPORT - ST OSTRAVA,6:4 V: Bouček Stanislav
104. 09. 2020 18:00TT Moravský KrumlovSKST Stavoimpex Hodonín C6:3 V: Dospíšil Jiří
104. 09. 2020 18:00MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUPTJ Ostrava KST6:3 V: Jamný Pavel
104. 09. 2020 19:00SKST Stavoimpex Hodonín AAC Sparta Praha6:0 V: Karasová Lenka
104. 09. 2020 18:00SKST Stavoimpex Hodonín BSKST Vlašim6:3 V: Karasová Lenka
104. 09. 2020 18:00SF SKK El Niňo PrahaSVS Hradec Králové A2:6 V: Hanek Stanislav
105. 09. 2020 15:00SKP Sever Ústí n/LSVS Hradec Králové A0:6 V: Chalupa Radek
205. 09. 2020 11:00SK DobréSKST Havířov6:3 V: Bouček Stanislav
205. 09. 2020 15:00TT Moravský KrumlovTJ Ostrava KST2:6 V: Dospíšil Jiří
205. 09. 2020 10:00MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUPSKST Stavoimpex Hodonín C6:0 V: Jamný Pavel
205. 09. 2020 10:00SKST Stavoimpex Hodonín ASKST Vlašim6:0 V: Karasová Lenka
205. 09. 2020 10:00SKST Stavoimpex Hodonín BAC Sparta Praha6:3 V: Karasová Lenka
205. 09. 2020 10:00SF SKK El Niňo PrahaSVS Hradec Králové B6:3 V: Hanek Stanislav
206. 09. 2020 10:00SKP Sever Ústí n/LSVS Hradec Králové B5:5 V: Chalupa Radek
325. 09. 2020 18:00SK DobréSKST Stavoimpex Hodonín C6:0 V: Sedláček Petr
326. 09. 2020 17:00CDU SPORT - ST OSTRAVA,AC Sparta Praha6:1 V: Manda Zdeněk
326. 09. 2020 15:00SKST HavířovSKST Vlašim6:1 V: Skulina Bohumil
325. 09. 2020 18:00TT Moravský KrumlovSVS Hradec Králové A2:6 V: Klecker Roman
325. 09. 2020 17:00MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUPSVS Hradec Králové B6:1 V: Šural Václav
325. 09. 2020 10:00SKST Stavoimpex Hodonín ASF SKK El Niňo Praha6:0 V: Juřík Miroslav
325. 09. 2020 18:00SKST Stavoimpex Hodonín BSKP Sever Ústí n/L6:1 V: Juřík Miroslav
426. 09. 2020 12:00SK DobréTJ Ostrava KST6:3 V: Sedláček Petr
427. 09. 2020 10:30CDU SPORT - ST OSTRAVA,SKST Vlašim6:1 V: Manda Zdeněk
427. 09. 2020 10:00SKST HavířovAC Sparta Praha6:1 V: Skulina Bohumil
426. 09. 2020 11:00TT Moravský KrumlovSVS Hradec Králové B6:3 V: Klecker Roman
426. 09. 2020 15:00MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUPSVS Hradec Králové A6:4 V: Halas Pavel
426. 09. 2020 10:00SKST Stavoimpex Hodonín ASKP Sever Ústí n/L6:0 V: Juřík Miroslav
424. 09. 2020 19:30SKST Stavoimpex Hodonín BSF SKK El Niňo Praha6:2 V: Juřík Miroslav
502. 10. 2020 18:00SK DobréAC Sparta Praha6:0 V: Šlechta Roman
502. 10. 2020 18:00SKST Stavoimpex Hodonín CSVS Hradec Králové A1:6 V: Halas Pavel
502. 10. 2020 16:00TJ Ostrava KSTSVS Hradec Králové B6:0 V: Jašek Milan
503. 10. 2020 17:00CDU SPORT - ST OSTRAVA,SF SKK El Niňo Praha6:2 V: Gromnica Václav
503. 10. 2020 17:00SKST HavířovSKP Sever Ústí n/L6:0 V: Skulina Bohumil
502. 10. 2020 18:00TT Moravský KrumlovSKST Stavoimpex Hodonín A1:6 V: Makovický Michal
502. 10. 2020 18:00MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUPSKST Stavoimpex Hodonín B6:0 V: Rampula Miroslav
603. 10. 2020 11:00SK DobréSKST Vlašim6:0 V: Šlechta Roman
603. 10. 2020 11:00SKST Stavoimpex Hodonín CSVS Hradec Králové B6:3 V: Halas Pavel
603. 10. 2020 14:00TJ Ostrava KSTSVS Hradec Králové A5:5 V: Jašek Milan
604. 10. 2020 10:30CDU SPORT - ST OSTRAVA,SKP Sever Ústí n/L6:0 V: Gromnica Václav
602. 10. 2020 19:00SKST HavířovSF SKK El Niňo Praha6:1 V: Petr Radim
603. 10. 2020 18:00TT Moravský KrumlovSKST Stavoimpex Hodonín B6:1 V: Makovický Michal
603. 10. 2020 15:00MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUPSKST Stavoimpex Hodonín A6:1 V: Rampula Miroslav
716. 10. 2020 18:00SKST Stavoimpex Hodonín ASK Dobré
Odloženo
V: Šural Václav
N: Jamný Pavel
716. 10. 2020 18:00SF SKK El Niňo PrahaTT Moravský Krumlov
Odloženo
V: Fausek Jiří
N: Kulich Vladimír
717. 10. 2020 15:00SKP Sever Ústí n/LTT Moravský Krumlov
Odloženo
V: Knebl Milan
N: Chalupa Radek
717. 10. 2020 13:00SVS Hradec Králové ACDU SPORT - ST OSTRAVA,
Odloženo
V: Jirásek Zdeněk
N: Sedloň Josef
717. 10. 2020 13:00SVS Hradec Králové BSKST Havířov
Odloženo
V: Jirásek Zdeněk
N: Sedloň Josef
717. 10. 2020 17:00AC Sparta PrahaSKST Stavoimpex Hodonín C
Odloženo
V: Zajíček Martin
N: Drahota Jiří
716. 10. 2020 18:00SKST VlašimSKST Stavoimpex Hodonín C
Odloženo
V: Pavelek Ladislav
N: Fantová Olga
817. 10. 2020 10:00SKST Stavoimpex Hodonín BSK Dobré
Odloženo
V: Šural Václav
N: Jamný Pavel
817. 10. 2020 10:00SF SKK El Niňo PrahaMSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP
Odloženo
V: Fausek Jiří
N: Kulich Vladimír
818. 10. 2020 10:00SKP Sever Ústí n/LMSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP
Odloženo
V: Knebl Milan
N: Chalupa Radek
818. 10. 2020 08:30SVS Hradec Králové ASKST Havířov
Odloženo
V: Jirásek Zdeněk
N: Sedloň Josef
818. 10. 2020 08:30SVS Hradec Králové BCDU SPORT - ST OSTRAVA,
Odloženo
V: Jirásek Zdeněk
N: Sedloň Josef
818. 10. 2020 10:00AC Sparta PrahaTJ Ostrava KST
Odloženo
V: Zajíček Martin
N: Drahota Jiří
817. 10. 2020 14:00SKST VlašimTJ Ostrava KST
Odloženo
V: Pavelek Ladislav
N: Fantová Olga
913. 11. 2020 18:00SF SKK El Niňo PrahaSK Dobré  V: Hrdý Jiří
N: Votípka Emanuel
914. 11. 2020 13:00SVS Hradec Králové ASKST Stavoimpex Hodonín A  V: Sedláček Petr
N: Šlechta Roman
914. 11. 2020 13:00SVS Hradec Králové BSKST Stavoimpex Hodonín B  V: Sedláček Petr
N: Šlechta Roman
914. 11. 2020 17:00AC Sparta PrahaTT Moravský Krumlov  V: Hrdý Jiří
N: Blažek Jan
913. 11. 2020 18:00SKST VlašimTT Moravský Krumlov  V: Pavelek Ladislav
N: Fantová Olga
913. 11. 2020 18:00SKST Stavoimpex Hodonín CCDU SPORT - ST OSTRAVA,  V: Karasová Lenka
N: Jamný Pavel
913. 11. 2020 18:00TJ Ostrava KSTSKST Havířov  V: Olbricht Jiří
N: Jašek Milan
1014. 11. 2020 15:00SKP Sever Ústí n/LSK Dobré  V: Chalupa Radek
N: Vašinová Karina
1015. 11. 2020 08:30SVS Hradec Králové ASKST Stavoimpex Hodonín B  V: Sedláček Petr
N: Šlechta Roman
1015. 11. 2020 08:30SVS Hradec Králové BSKST Stavoimpex Hodonín A  V: Sedláček Petr
N: Šlechta Roman
1015. 11. 2020 10:00AC Sparta PrahaMSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP  V: Hrdý Jiří
N: Blažek Jan
1014. 11. 2020 14:00SKST VlašimMSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP  V: Pavelek Ladislav
N: Fantová Olga
1014. 11. 2020 11:00SKST Stavoimpex Hodonín CSKST Havířov  V: Karasová Lenka
N: Halas Pavel
1014. 11. 2020 13:00TJ Ostrava KSTCDU SPORT - ST OSTRAVA,  V: Olbricht Jiří
N: Manda Zdeněk
1120. 11. 2020 18:00TT Moravský KrumlovSK Dobré  V: Klecker Roman
N: Dospíšil Jiří
1120. 11. 2020 18:00SKST Stavoimpex Hodonín ACDU SPORT - ST OSTRAVA,  V: Jamný Pavel
N: Karasová Lenka
1120. 11. 2020 18:00SKST Stavoimpex Hodonín BSKST Havířov  V: Jamný Pavel
N: Karasová Lenka
1120. 11. 2020 18:00SF SKK El Niňo PrahaSKST Stavoimpex Hodonín C  V: Kulichová Jana
N: Kulich Vladimír
1121. 11. 2020 15:00SKP Sever Ústí n/LSKST Stavoimpex Hodonín C  V: Chalupa Radek
N: Knebl Milan
1121. 11. 2020 13:00SVS Hradec Králové AAC Sparta Praha  V: Tomancová Markéta
N: Tomanec Jan
1121. 11. 2020 13:00SVS Hradec Králové BSKST Vlašim  V: Tomanec Jan
N: Tomancová Markéta
1221. 11. 2020 15:00MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUPSK Dobré  V: Šural Václav
N: Karasová Lenka
1221. 11. 2020 10:00SKST Stavoimpex Hodonín ASKST Havířov  V: Jamný Pavel
N: Karasová Lenka
1221. 11. 2020 10:00SKST Stavoimpex Hodonín BCDU SPORT - ST OSTRAVA,  V: Jamný Pavel
N: Karasová Lenka
1221. 11. 2020 10:00SF SKK El Niňo PrahaTJ Ostrava KST  V: Kulichová Jana
N: Kulich Vladimír
1222. 11. 2020 10:00SKP Sever Ústí n/LTJ Ostrava KST  V: Chalupa Radek
N: Knebl Milan
1222. 11. 2020 10:00SVS Hradec Králové ASKST Vlašim  V: Tomancová Markéta
N: Tomanec Jan
1222. 11. 2020 10:00SVS Hradec Králové BAC Sparta Praha  V: Tomanec Jan
N: Tomancová Markéta
1327. 11. 2020 18:00TT Moravský KrumlovMSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP  V: Klecker Roman
N: Dospíšil Jiří
1331. 08. 2020 17:00SKST Stavoimpex Hodonín ASKST Stavoimpex Hodonín B6:1 V: Mikulecký František
1327. 11. 2020 18:00SF SKK El Niňo PrahaSKP Sever Ústí n/L  V: Haralík Stanislav
N: Hrdý Jiří
1325. 08. 2020 17:00
Jůnova 63, 51754 Vamberk
SVS Hradec Králové ASVS Hradec Králové B6:0 V: Sedláček Petr
1328. 11. 2020 17:00AC Sparta PrahaSKST Vlašim  V: Hanek Stanislav
N: Menger Jaroslav
1327. 11. 2020 18:00SKST Stavoimpex Hodonín CTJ Ostrava KST  V: Ševčík Petr
N: Šural Václav
1328. 11. 2020 17:00CDU SPORT - ST OSTRAVA,SKST Havířov  V: Olbricht Jiří
N: Lesník Vladimír
1405. 12. 2020 13:00SVS Hradec Králové ASK Dobré  V: Šlechta Roman
N: Bouček Stanislav
1405. 12. 2020 17:00AC Sparta PrahaSF SKK El Niňo Praha  V: Hanek Stanislav
N: Menger Jaroslav
1404. 12. 2020 18:00SKST VlašimSF SKK El Niňo Praha  V: Pavelek Ladislav
N: Fantová Olga
1401. 09. 2020 17:00SKST Stavoimpex Hodonín CSKST Stavoimpex Hodonín B0:6 V: Mikulecký František
1404. 12. 2020 18:00TJ Ostrava KSTSKST Stavoimpex Hodonín A  V: Svobodová Vlasta
N: Petr Radim
1405. 12. 2020 17:00CDU SPORT - ST OSTRAVA,MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP  V: Manda Zdeněk
N: Skulina Bohumil
1405. 12. 2020 15:00SKST HavířovTT Moravský Krumlov  V: Lesník Vladimír
N: Olbricht Jiří
1506. 12. 2020 10:00SVS Hradec Králové BSK Dobré  V: Šlechta Roman
N: Bouček Stanislav
1506. 12. 2020 10:00AC Sparta PrahaSKP Sever Ústí n/L  V: Votípka Emanuel
N: Slavata Josef
1505. 12. 2020 14:00SKST VlašimSKP Sever Ústí n/L  V: Pavelek Ladislav
N: Fantová Olga
1531. 08. 2020 10:00SKST Stavoimpex Hodonín CSKST Stavoimpex Hodonín A0:6 V: Mikulecký František
1505. 12. 2020 13:00TJ Ostrava KSTSKST Stavoimpex Hodonín B  V: Svobodová Vlasta
N: Petr Radim
1506. 12. 2020 10:30CDU SPORT - ST OSTRAVA,TT Moravský Krumlov  V: Manda Zdeněk
N: Skulina Bohumil
1506. 12. 2020 10:00SKST HavířovMSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP  V: Lesník Vladimír
N: Olbricht Jiří

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy