Výsledky
2.liga žen sk.C
108. 10. 2020 19:00TJ Sokol DěhylovTJ Sokol Vsetín B9:1 V: Synek Karel
103. 10. 2020 09:30SKST Stavoimpex Hodonín DTTC Ústí nad Orlicí B6:4 V: Halas Pavel
103. 10. 2020 09:30KST HlukT.J. Sokol Chrudim6:4 V: Koušová Dagmar
103. 10. 2020 09:30SK JihlavaTTC MS Brno B4:6 V: Kotil Miloslav
103. 10. 2020 09:30TT Moravský Krumlov CKST Blansko B4:6 V: Makovický Michal
203. 10. 2020 14:00
Smilovice u Třince 168
TJ Sokol DěhylovSK Přerov5:5 V: Synek Karel
203. 10. 2020 14:00SKST Stavoimpex Hodonín DT.J. Sokol Chrudim6:4 V: Halas Pavel
203. 10. 2020 14:00KST HlukTTC Ústí nad Orlicí B7:3 V: Koušová Dagmar
203. 10. 2020 14:30SK JihlavaKST Blansko B5:5 V: Kotil Miloslav
203. 10. 2020 14:30TT Moravský Krumlov CTTC MS Brno B3:7 V: Makovický Michal
317. 10. 2020 09:30TTC MS Brno BTJ Sokol Děhylov
Odloženo
V: Harna Tomáš
N: Halas Pavel
317. 10. 2020 10:00TTC Ústí nad Orlicí BSK Jihlava
Odloženo
V: Pražák Zdeněk
N: Kodytek Pavel
317. 10. 2020 10:00T.J. Sokol ChrudimTT Moravský Krumlov C
Odloženo
V: Foltýn Lukáš
N: Foltýn Michal
317. 10. 2020 10:00TJ Sokol Vsetín BSKST Stavoimpex Hodonín D
Odloženo
V: Hnátek Martin
N: Krčmář Libor
317. 10. 2020 10:00SK PřerovKST Hluk
Odloženo
V: Kadlčáková Alena
N: Horák Mojmír
417. 10. 2020 13:30KST Blansko BTJ Sokol Děhylov
Odloženo
V: Ostrý Jan
N: Janda Roman
417. 10. 2020 15:00TTC Ústí nad Orlicí BTT Moravský Krumlov C
Odloženo
V: Pražák Zdeněk
N: Kodytek Pavel
417. 10. 2020 15:00T.J. Sokol ChrudimSK Jihlava
Odloženo
V: Foltýn Lukáš
N: Foltýn Michal
417. 10. 2020 15:00TJ Sokol Vsetín BKST Hluk
Odloženo
V: Hnátek Martin
N: Krčmář Libor
417. 10. 2020 15:00SK PřerovSKST Stavoimpex Hodonín D
Odloženo
V: Kadlčáková Alena
N: Horák Mojmír
531. 10. 2020 10:00TJ Sokol DěhylovSKST Stavoimpex Hodonín D
Odloženo
V: Synek Karel
N: Koblovská Dominika
531. 10. 2020 09:30SK JihlavaTJ Sokol Vsetín B
Odloženo
V: Kotil Miloslav
N: Teplan Stanislav
531. 10. 2020 09:30TT Moravský Krumlov CSK Přerov
Odloženo
V: Makovický Michal
N: Záviška Josef
531. 10. 2020 09:30TTC MS Brno BTTC Ústí nad Orlicí B
Odloženo
V: Dospíšil Jiří
N: Janda Roman
531. 10. 2020 09:30KST Blansko BT.J. Sokol Chrudim
Odloženo
V: Harna Tomáš
631. 10. 2020 14:00TJ Sokol DěhylovKST Hluk
Odloženo
V: Synek Karel
N: Koblovská Dominika
631. 10. 2020 14:30SK JihlavaSK Přerov
Odloženo
V: Kotil Miloslav
N: Teplan Stanislav
631. 10. 2020 14:30TT Moravský Krumlov CTJ Sokol Vsetín B
Odloženo
V: Makovický Michal
N: Záviška Josef
631. 10. 2020 14:00TTC MS Brno BT.J. Sokol Chrudim
Odloženo
V: Dospíšil Jiří
N: Janda Roman
631. 10. 2020 13:30KST Blansko BTTC Ústí nad Orlicí B
Odloženo
V: Harna Tomáš
714. 11. 2020 12:00TTC Ústí nad Orlicí BTJ Sokol Děhylov  V: Kodytek Pavel
N: Novák Aleš
714. 11. 2020 10:00TJ Sokol Vsetín BTTC MS Brno B  V: Krčmář Libor
N: Hnátek Martin
714. 11. 2020 10:00SK PřerovKST Blansko B  V: Horák Mojmír
N: Kadlčáková Alena
714. 11. 2020 09:30SKST Stavoimpex Hodonín DSK Jihlava  V: Karasová Lenka
N: Halas Pavel
714. 11. 2020 09:30KST HlukTT Moravský Krumlov C  V: Koušová Dagmar
N: zajišťuje domácí klub
814. 11. 2020 17:00T.J. Sokol ChrudimTJ Sokol Děhylov  V: Foltýn Michal
N: Foltýn Lukáš
814. 11. 2020 15:00TJ Sokol Vsetín BKST Blansko B  V: Krčmář Libor
N: Hnátek Martin
814. 11. 2020 15:00SK PřerovTTC MS Brno B  V: Horák Mojmír
N: Kadlčáková Alena
814. 11. 2020 14:00SKST Stavoimpex Hodonín DTT Moravský Krumlov C  V: Karasová Lenka
N: Halas Pavel
814. 11. 2020 14:00KST HlukSK Jihlava  V: Koušová Dagmar
N: zajišťuje domácí klub
928. 11. 2020 09:30SK JihlavaTJ Sokol Děhylov  V: Kotil Miloslav
N: Vachtfeidl Petr
928. 11. 2020 09:30TTC MS Brno BSKST Stavoimpex Hodonín D  V: Janda Roman
N: Dospíšil Jiří
928. 11. 2020 09:30KST Blansko BKST Hluk  V: Vaculík Ladislav
928. 11. 2020 10:00TTC Ústí nad Orlicí BTJ Sokol Vsetín B  V: Pražák Zdeněk
N: Kodytek Pavel
928. 11. 2020 10:00T.J. Sokol ChrudimSK Přerov  V: Foltýn Michal
N: Foltýn Lukáš
1028. 11. 2020 14:30TT Moravský Krumlov CTJ Sokol Děhylov  V: Záviška Josef
N: Makovický Michal
1028. 11. 2020 14:00TTC MS Brno BKST Hluk  V: Janda Roman
N: Dospíšil Jiří
1028. 11. 2020 14:30KST Blansko BSKST Stavoimpex Hodonín D  V: Vaculík Ladislav
1028. 11. 2020 15:00TTC Ústí nad Orlicí BSK Přerov  V: Pražák Zdeněk
N: Kodytek Pavel
1028. 11. 2020 15:00T.J. Sokol ChrudimTJ Sokol Vsetín B  V: Foltýn Michal
N: Foltýn Lukáš
1112. 12. 2020 09:30SK JihlavaTT Moravský Krumlov C  V: Vachtfeidl Petr
N: Teplan Stanislav
1112. 12. 2020 09:30TTC MS Brno BKST Blansko B  V: Rampula Miroslav
N: Janda Roman
1112. 12. 2020 10:00TTC Ústí nad Orlicí BT.J. Sokol Chrudim  V: Kodytek Pavel
N: Pražák Zdeněk
1112. 12. 2020 10:00TJ Sokol Vsetín BSK Přerov  V: Hnátek Martin
N: Krčmář Libor
1112. 12. 2020 09:30SKST Stavoimpex Hodonín DKST Hluk  V: Šural Václav
N: Mikulecký František
1223. 01. 2021 09:30TT Moravský Krumlov CSK Jihlava  V: Makovický Michal
N: Záviška Josef
1223. 01. 2021 09:30KST Blansko BTTC MS Brno B  V: Dospíšil Jiří
N: Rampula Miroslav
1223. 01. 2021 10:00T.J. Sokol ChrudimTTC Ústí nad Orlicí B  V: Foltýn Lukáš
N: Foltýn Michal
1223. 01. 2021 10:00SK PřerovTJ Sokol Vsetín B  V: Kovář Karel
N: Rak Tomáš
1223. 01. 2021 09:30KST HlukSKST Stavoimpex Hodonín D  V: Koušová Dagmar
N: Karasová Lenka
1306. 02. 2021 10:00TJ Sokol Vsetín BTJ Sokol Děhylov  V: Černohorská Dana
N: Hnátek Martin
1306. 02. 2021 10:00TTC Ústí nad Orlicí BSKST Stavoimpex Hodonín D  V: Kodytek Pavel
N: Pražák Zdeněk
1306. 02. 2021 10:00T.J. Sokol ChrudimKST Hluk  V: Foltýn Lukáš
N: Foltýn Michal
1306. 02. 2021 09:30TTC MS Brno BSK Jihlava  V: Harna Tomáš
N: Pazdera Miroslav
1306. 02. 2021 09:30KST Blansko BTT Moravský Krumlov C  V: Dospíšil Jiří
N: Vaculík Ladislav
1406. 02. 2021 15:00SK PřerovTJ Sokol Děhylov  V: Rak Tomáš
N: Kovář Karel
1406. 02. 2021 15:00T.J. Sokol ChrudimSKST Stavoimpex Hodonín D  V: Foltýn Lukáš
N: Foltýn Michal
1406. 02. 2021 15:00TTC Ústí nad Orlicí BKST Hluk  V: Kodytek Pavel
N: Pražák Zdeněk
1406. 02. 2021 13:30KST Blansko BSK Jihlava  V: Dospíšil Jiří
N: Vaculík Ladislav
1406. 02. 2021 14:00TTC MS Brno BTT Moravský Krumlov C  V: Harna Tomáš
N: Pazdera Miroslav
1527. 02. 2021 10:00TJ Sokol DěhylovTTC MS Brno B  V: Synek Karel
N: Koblovská Dominika
1527. 02. 2021 09:30SK JihlavaTTC Ústí nad Orlicí B  V: Teplan Stanislav
N: Vachtfeidl Petr
1527. 02. 2021 09:30TT Moravský Krumlov CT.J. Sokol Chrudim  V: Záviška Josef
N: Makovický Michal
1527. 02. 2021 09:30SKST Stavoimpex Hodonín DTJ Sokol Vsetín B  V: Jamný Pavel
N: Ševčík Petr
1527. 02. 2021 09:30KST HlukSK Přerov  V: Koušová Dagmar
N: Karasová Lenka
1627. 02. 2021 14:00TJ Sokol DěhylovKST Blansko B  V: Synek Karel
N: Koblovská Dominika
1627. 02. 2021 14:30TT Moravský Krumlov CTTC Ústí nad Orlicí B  V: Záviška Josef
N: Makovický Michal
1627. 02. 2021 14:30SK JihlavaT.J. Sokol Chrudim  V: Teplan Stanislav
N: Vachtfeidl Petr
1627. 02. 2021 14:00KST HlukTJ Sokol Vsetín B  V: Koušová Dagmar
N: Karasová Lenka
1627. 02. 2021 14:00SKST Stavoimpex Hodonín DSK Přerov  V: Jamný Pavel
N: Ševčík Petr
1713. 03. 2021 09:30SKST Stavoimpex Hodonín DTJ Sokol Děhylov  V: Ševčík Petr
N: Šural Václav
1713. 03. 2021 10:00TJ Sokol Vsetín BSK Jihlava  V: Hnátek Martin
N: Krčmář Libor
1713. 03. 2021 10:00SK PřerovTT Moravský Krumlov C  V: Kadlčáková Alena
N: Horák Mojmír
1713. 03. 2021 12:00TTC Ústí nad Orlicí BTTC MS Brno B  V: Pražák Zdeněk
N: Kodytek Pavel
1713. 03. 2021 12:00T.J. Sokol ChrudimKST Blansko B  V: Foltýn Michal
N: Foltýn Lukáš
1813. 03. 2021 14:00KST HlukTJ Sokol Děhylov  V: Karasová Lenka
N: Koušová Dagmar
1813. 03. 2021 15:00SK PřerovSK Jihlava  V: Kadlčáková Alena
N: Horák Mojmír
1813. 03. 2021 15:00TJ Sokol Vsetín BTT Moravský Krumlov C  V: Hnátek Martin
N: Krčmář Libor
1813. 03. 2021 17:00T.J. Sokol ChrudimTTC MS Brno B  V: Foltýn Michal
N: Foltýn Lukáš
1813. 03. 2021 17:30TTC Ústí nad Orlicí BKST Blansko B  V: Pražák Zdeněk
N: Kodytek Pavel
1927. 03. 2021 10:00TJ Sokol DěhylovTTC Ústí nad Orlicí B  V: Synek Karel
N: Koblovská Dominika
1927. 03. 2021 09:30TTC MS Brno BTJ Sokol Vsetín B  V: Dospíšil Jiří
N: Harna Tomáš
1927. 03. 2021 09:30KST Blansko BSK Přerov  V: Vaculík Ladislav
N: Ostrý Jan
1927. 03. 2021 09:30SK JihlavaSKST Stavoimpex Hodonín D  V: Kotil Miloslav
N: Teplan Stanislav
1927. 03. 2021 09:30TT Moravský Krumlov CKST Hluk  V: Makovický Michal
N: Záviška Josef
2027. 03. 2021 14:00TJ Sokol DěhylovT.J. Sokol Chrudim  V: Synek Karel
N: Koblovská Dominika
2027. 03. 2021 13:30KST Blansko BTJ Sokol Vsetín B  V: Vaculík Ladislav
N: Ostrý Jan
2027. 03. 2021 14:00TTC MS Brno BSK Přerov  V: Dospíšil Jiří
N: Harna Tomáš
2027. 03. 2021 14:30TT Moravský Krumlov CSKST Stavoimpex Hodonín D  V: Makovický Michal
N: Záviška Josef
2027. 03. 2021 14:30SK JihlavaKST Hluk  V: Kotil Miloslav
N: Teplan Stanislav
2110. 04. 2021 10:00TJ Sokol DěhylovSK Jihlava  V: Synek Karel
N: Koblovská Dominika
2110. 04. 2021 09:30SKST Stavoimpex Hodonín DTTC MS Brno B  V: Šural Václav
N: Jamný Pavel
2110. 04. 2021 09:30KST HlukKST Blansko B  V: Koušová Dagmar
N: Karasová Lenka
2110. 04. 2021 10:00TJ Sokol Vsetín BTTC Ústí nad Orlicí B  V: Krčmář Libor
N: Hnátek Martin
2110. 04. 2021 10:00SK PřerovT.J. Sokol Chrudim  V: Horák Mojmír
N: Kadlčáková Alena
2210. 04. 2021 14:00TJ Sokol DěhylovTT Moravský Krumlov C  V: Synek Karel
N: Koblovská Dominika
2210. 04. 2021 14:00KST HlukTTC MS Brno B  V: Koušová Dagmar
N: Karasová Lenka
2210. 04. 2021 14:00SKST Stavoimpex Hodonín DKST Blansko B  V: Šural Václav
N: Jamný Pavel
2210. 04. 2021 15:00SK PřerovTTC Ústí nad Orlicí B  V: Horák Mojmír
N: Kadlčáková Alena
2210. 04. 2021 15:00TJ Sokol Vsetín BT.J. Sokol Chrudim  V: Krčmář Libor
N: Hnátek Martin

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy