Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Krajská soutěž 2. třídy, sk. B
129. 09. 2020 18:00
odložení dohodou v herně Broumova
TTC Lhoty u PotštejnaSlovan Broumov B8:10
126. 09. 2020 09:00TTC Kostelec n.O. BSparta Úpice B10:1
126. 09. 2020 09:00Baník Rtyně v P. BJiskra Jaroměř B9:9
129. 09. 2020 18:00
odložení dohodou
Lokomotiva MeziměstíSokol PP Hr.Králové 2 F2:10
126. 09. 2020 09:00Sokol LibchyněTTC Nové Město n.M.9:9
126. 09. 2020 09:00Sokol Stěžery CSokol Jar.-Josefov 2 C10:2
230. 09. 2020 17:30
odložení dohodou v herně Sparty Úpice
TTC Lhoty u PotštejnaSparta Úpice B10:1
226. 09. 2020 14:00TTC Kostelec n.O. BSlovan Broumov B10:4
224. 09. 2020 17:30
předehrání
Baník Rtyně v P. BSokol PP Hr.Králové 2 F5:10
226. 09. 2020 14:00Lokomotiva MeziměstíJiskra Jaroměř B2:10
310. 10. 2020 09:00Slovan Broumov BBaník Rtyně v P. B10:7
310. 10. 2020 09:00Sparta Úpice BLokomotiva Meziměstí10:3
310. 10. 2020 09:00Sokol LibchyněTTC Lhoty u Potštejna5:10
310. 10. 2020 09:00TTC Nové Město n.M.TTC Kostelec n.O. B10:4
410. 10. 2020 14:00Slovan Broumov BLokomotiva Meziměstí10:0
410. 10. 2020 14:00Sparta Úpice BBaník Rtyně v P. B8:10
410. 10. 2020 14:00Sokol LibchyněTTC Kostelec n.O. B10:5
410. 10. 2020 14:00TTC Nové Město n.M.TTC Lhoty u Potštejna10:8
524. 10. 2020 09:00
odloženo STK-coronavir
Baník Rtyně v P. BSokol Libchyně
524. 10. 2020 09:00
odloženo STK-coronavir
Lokomotiva MeziměstíTTC Nové Město n.M.
524. 10. 2020 09:00
odloženo STK-coronavir
Sokol Jar.-Josefov 2 CJiskra Jaroměř B
524. 10. 2020 09:00
odloženo STK-coronavir
Sokol Stěžery CSokol PP Hr.Králové 2 F
524. 10. 2020 09:00
odloženo STK-coronavir
TTC Kostelec n.O. BTTC Lhoty u Potštejna
624. 10. 2020 14:00
odloženo STK-coronavir
Baník Rtyně v P. BTTC Nové Město n.M.
624. 10. 2020 14:00
odloženo STK-coronavir
Lokomotiva MeziměstíSokol Libchyně
624. 10. 2020 14:00
odloženo STK-coronavir
Sokol Jar.-Josefov 2 CSokol PP Hr.Králové 2 F
624. 10. 2020 14:00
odloženo STK-coronavir
Sokol Stěžery CJiskra Jaroměř B
731. 10. 2020 09:00
odloženo STK-coronavir
Slovan Broumov BSokol Jar.-Josefov 2 C
731. 10. 2020 09:00
odloženo STK-coronavir
Sparta Úpice BSokol Stěžery C
731. 10. 2020 09:00
odloženo STK-coronavir
TTC Lhoty u PotštejnaBaník Rtyně v P. B
731. 10. 2020 09:00
odloženo STK-coronavir
TTC Kostelec n.O. BLokomotiva Meziměstí
701. 11. 2020 09:00
odloženo STK-coronavir
Jiskra Jaroměř BSokol PP Hr.Králové 2 F
831. 10. 2020 14:00
odloženo STK-coronavir
Slovan Broumov BSokol Stěžery C
831. 10. 2020 14:00
odloženo STK-coronavir
Sparta Úpice BSokol Jar.-Josefov 2 C
831. 10. 2020 14:00
odloženo STK-coronavir
TTC Lhoty u PotštejnaLokomotiva Meziměstí
831. 10. 2020 14:00
odloženo STK-coronavir
TTC Kostelec n.O. BBaník Rtyně v P. B
921. 11. 2020 09:00
odloženo STK-coronavir
Sokol Jar.-Josefov 2 CSokol Libchyně
921. 11. 2020 09:00
odloženo STK-coronavir
Sokol Stěžery CTTC Nové Město n.M.
922. 11. 2020 09:00
odloženo STK-coronavir
Jiskra Jaroměř BSlovan Broumov B
922. 11. 2020 09:00
odloženo STK-coronavir
Sokol PP Hr.Králové 2 FSparta Úpice B
921. 11. 2020 09:00
odloženo STK-coronavir
Baník Rtyně v P. BLokomotiva Meziměstí
1021. 11. 2020 14:00
odloženo STK-coronavir
Sokol Jar.-Josefov 2 CTTC Nové Město n.M.
1021. 11. 2020 14:00
odloženo STK-coronavir
Sokol Stěžery CSokol Libchyně
1022. 11. 2020 14:00
odloženo STK-coronavir
Jiskra Jaroměř BSparta Úpice B
1022. 11. 2020 14:00
odloženo STK-coronavir
Sokol PP Hr.Králové 2 FSlovan Broumov B
1105. 12. 2020 09:00
odloženo STK-coronavir
Sokol LibchyněJiskra Jaroměř B
1105. 12. 2020 09:00
odloženo STK-coronavir
TTC Nové Město n.M.Sokol PP Hr.Králové 2 F
1105. 12. 2020 09:00
odloženo STK-coronavir
TTC Lhoty u PotštejnaSokol Jar.-Josefov 2 C
1105. 12. 2020 09:00
odloženo STK-coronavir
TTC Kostelec n.O. BSokol Stěžery C
1105. 12. 2020 09:00
odloženo STK-coronavir
Sparta Úpice BSlovan Broumov B
1205. 12. 2020 14:00
odloženo STK-coronavir
Sokol LibchyněSokol PP Hr.Králové 2 F
1205. 12. 2020 14:00
odloženo STK-coronavir
TTC Nové Město n.M.Jiskra Jaroměř B
1205. 12. 2020 14:00
odloženo STK-coronavir
TTC Lhoty u PotštejnaSokol Stěžery C
1205. 12. 2020 14:00
odloženo STK-coronavir
TTC Kostelec n.O. BSokol Jar.-Josefov 2 C
1319. 12. 2020 09:00
odloženo STK-coronavir
Sokol Jar.-Josefov 2 CBaník Rtyně v P. B
1319. 12. 2020 09:00
odloženo STK-coronavir
Sokol Stěžery CLokomotiva Meziměstí
1320. 12. 2020 09:00
odloženo STK-coronavir
Jiskra Jaroměř BTTC Lhoty u Potštejna
1320. 12. 2020 09:00
odloženo STK-coronavir
Sokol PP Hr.Králové 2 FTTC Kostelec n.O. B
1319. 12. 2020 09:00
odloženo STK-coronavir
Slovan Broumov BSokol Libchyně
1319. 12. 2020 09:00
odloženo STK-coronavir
Sparta Úpice BTTC Nové Město n.M.
1419. 12. 2020 14:00
odloženo STK-coronavir
Sokol Jar.-Josefov 2 CLokomotiva Meziměstí
1419. 12. 2020 14:00
odloženo STK-coronavir
Sokol Stěžery CBaník Rtyně v P. B
1420. 12. 2020 14:00
odloženo STK-coronavir
Jiskra Jaroměř BTTC Kostelec n.O. B
1420. 12. 2020 14:00
odloženo STK-coronavir
Sokol PP Hr.Králové 2 FTTC Lhoty u Potštejna
1419. 12. 2020 14:00
odloženo STK-coronavir
Slovan Broumov BTTC Nové Město n.M.
1419. 12. 2020 14:00
odloženo STK-coronavir
Sparta Úpice BSokol Libchyně
1516. 01. 2021 09:00
odloženo STK zatím bez určení termínu
Sokol LibchyněBaník Rtyně v P. B
1516. 01. 2021 09:00
odloženo STK zatím bez určení termínu
TTC Nové Město n.M.Lokomotiva Meziměstí
1517. 01. 2021 09:00
odloženo STK zatím bez určení termínu
Jiskra Jaroměř BSokol Jar.-Josefov 2 C
1517. 01. 2021 09:00
odloženo STK zatím bez určení termínu
Sokol PP Hr.Králové 2 FSokol Stěžery C
1516. 01. 2021 09:00
odloženo STK zatím bez určení termínu
TTC Lhoty u PotštejnaTTC Kostelec n.O. B
1516. 01. 2021 09:00
odloženo STK zatím bez určení termínu
Slovan Broumov BSparta Úpice B
1616. 01. 2021 14:00
odloženo STK zatím bez určení termínu
Sokol LibchyněLokomotiva Meziměstí
1616. 01. 2021 14:00
odloženo STK zatím bez určení termínu
TTC Nové Město n.M.Baník Rtyně v P. B
1617. 01. 2021 14:00
odloženo STK zatím bez určení termínu
Jiskra Jaroměř BSokol Stěžery C
1617. 01. 2021 14:00
odloženo STK zatím bez určení termínu
Sokol PP Hr.Králové 2 FSokol Jar.-Josefov 2 C
1730. 01. 2021 09:00
nehraje se, zrušeno VV
Slovan Broumov BTTC Lhoty u Potštejna
1730. 01. 2021 09:00
nehraje se, zrušeno VV
Sparta Úpice BTTC Kostelec n.O. B
1731. 01. 2021 09:00
nehraje se, zrušeno VV
Jiskra Jaroměř BBaník Rtyně v P. B
1731. 01. 2021 09:00
nehraje se, zrušeno VV
Sokol PP Hr.Králové 2 FLokomotiva Meziměstí
1730. 01. 2021 09:00
nehraje se, zrušeno VV
TTC Nové Město n.M.Sokol Libchyně
1730. 01. 2021 09:00
nehraje se, zrušeno VV
Sokol Jar.-Josefov 2 CSokol Stěžery C
1830. 01. 2021 14:00
nehraje se, zrušeno VV
Slovan Broumov BTTC Kostelec n.O. B
1830. 01. 2021 14:00
nehraje se, zrušeno VV
Sparta Úpice BTTC Lhoty u Potštejna
1831. 01. 2021 14:00
nehraje se, zrušeno VV
Jiskra Jaroměř BLokomotiva Meziměstí
1831. 01. 2021 14:00
nehraje se, zrušeno VV
Sokol PP Hr.Králové 2 FBaník Rtyně v P. B
1913. 02. 2021 09:00
nehraje se, zrušeno VV
Baník Rtyně v P. BSlovan Broumov B
1913. 02. 2021 09:00
nehraje se, zrušeno VV
Lokomotiva MeziměstíSparta Úpice B
1913. 02. 2021 09:00
nehraje se, zrušeno VV
TTC Lhoty u PotštejnaSokol Libchyně
1913. 02. 2021 09:00
nehraje se, zrušeno VV
TTC Kostelec n.O. BTTC Nové Město n.M.
1914. 02. 2021 09:00
nehraje se, zrušeno VV
Sokol PP Hr.Králové 2 FJiskra Jaroměř B
2013. 02. 2021 14:00
nehraje se, zrušeno VV
Baník Rtyně v P. BSparta Úpice B
2013. 02. 2021 14:00
nehraje se, zrušeno VV
Lokomotiva MeziměstíSlovan Broumov B
2013. 02. 2021 14:00
nehraje se, zrušeno VV
TTC Lhoty u PotštejnaTTC Nové Město n.M.
2013. 02. 2021 14:00
nehraje se, zrušeno VV
TTC Kostelec n.O. BSokol Libchyně
2127. 02. 2021 09:00
z důvodu pandemie, sezóna anulována
Sokol Jar.-Josefov 2 CSlovan Broumov B
2127. 02. 2021 09:00
z důvodu pandemie, sezóna anulována
Sokol Stěžery CSparta Úpice B
2127. 02. 2021 09:00
z důvodu pandemie, sezóna anulována
Baník Rtyně v P. BTTC Lhoty u Potštejna
2127. 02. 2021 09:00
z důvodu pandemie, sezóna anulována
Lokomotiva MeziměstíTTC Kostelec n.O. B
2227. 02. 2021 14:00
z důvodu pandemie, sezóna anulována
Sokol Jar.-Josefov 2 CSparta Úpice B
2227. 02. 2021 14:00
z důvodu pandemie, sezóna anulována
Sokol Stěžery CSlovan Broumov B
2227. 02. 2021 14:00
z důvodu pandemie, sezóna anulována
Baník Rtyně v P. BTTC Kostelec n.O. B
2227. 02. 2021 14:00
z důvodu pandemie, sezóna anulována
Lokomotiva MeziměstíTTC Lhoty u Potštejna
2306. 03. 2021 09:00
z důvodu pandemie, sezóna anulována
Sokol LibchyněSokol Jar.-Josefov 2 C
2306. 03. 2021 09:00
z důvodu pandemie, sezóna anulovánaz
TTC Nové Město n.M.Sokol Stěžery C
2306. 03. 2021 09:00
z důvodu pandemie, sezóna anulována
Slovan Broumov BJiskra Jaroměř B
2306. 03. 2021 09:00
z důvodu pandemie, sezóna anulována
Sparta Úpice BSokol PP Hr.Králové 2 F
2406. 03. 2021 14:00
z důvodu pandemie, sezóna anulována
Sokol LibchyněSokol Stěžery C
2406. 03. 2021 14:00
z důvodu pandemie, sezóna anulována
TTC Nové Město n.M.Sokol Jar.-Josefov 2 C
2406. 03. 2021 14:00
z důvodu pandemie, sezóna anulována
Slovan Broumov BSokol PP Hr.Králové 2 F
2406. 03. 2021 14:00
z důvodu pandemie, sezóna anulována
Sparta Úpice BJiskra Jaroměř B
2521. 03. 2021 09:00Jiskra Jaroměř BSokol Libchyně
2521. 03. 2021 09:00Sokol PP Hr.Králové 2 FTTC Nové Město n.M.
2520. 03. 2021 09:00Sokol Jar.-Josefov 2 CTTC Lhoty u Potštejna
2520. 03. 2021 09:00Sokol Stěžery CTTC Kostelec n.O. B
2520. 03. 2021 09:00Lokomotiva MeziměstíBaník Rtyně v P. B
2621. 03. 2021 14:00Jiskra Jaroměř BTTC Nové Město n.M.
2621. 03. 2021 14:00Sokol PP Hr.Králové 2 FSokol Libchyně
2620. 03. 2021 14:00Sokol Jar.-Josefov 2 CTTC Kostelec n.O. B
2620. 03. 2021 14:00Sokol Stěžery CTTC Lhoty u Potštejna
2717. 04. 2021 09:00Baník Rtyně v P. BSokol Jar.-Josefov 2 C
2717. 04. 2021 09:00Lokomotiva MeziměstíSokol Stěžery C
2717. 04. 2021 09:00TTC Lhoty u PotštejnaJiskra Jaroměř B
2717. 04. 2021 09:00TTC Kostelec n.O. BSokol PP Hr.Králové 2 F
2717. 04. 2021 09:00Sokol LibchyněSlovan Broumov B
2717. 04. 2021 09:00TTC Nové Město n.M.Sparta Úpice B
2817. 04. 2021 14:00Baník Rtyně v P. BSokol Stěžery C
2817. 04. 2021 14:00Lokomotiva MeziměstíSokol Jar.-Josefov 2 C
2817. 04. 2021 14:00TTC Lhoty u PotštejnaSokol PP Hr.Králové 2 F
2817. 04. 2021 14:00TTC Kostelec n.O. BJiskra Jaroměř B
2817. 04. 2021 14:00Sokol LibchyněSparta Úpice B
2817. 04. 2021 14:00TTC Nové Město n.M.Slovan Broumov B

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy