Výsledky
1.liga žen sk.A
103. 10. 2020 10:00KST Kalich LitoměřiceTJ Sokol Plzeň V7:3 V: Nedbal Václav
103. 10. 2020 10:00SKST DěčínTJ Sokol Králův Dvůr Queens7:3 V: Houdková Helena
103. 10. 2020 10:00KST KlatovyAC Sparta Praha B7:3 V: Hnojská Helena
103. 10. 2020 10:00KST ZŠ Vyšší BrodTJ Slavoj Praha1:9 V: Řežáb Miroslav
103. 10. 2020 09:30TTC Elizza PrahaSlovan KST Bohnice4:6 V: Blažek Jan
103. 10. 2020 09:30TJ AVIA ČakoviceSlovan KST Bohnice B5:5 V: Vojáček Miloš
203. 10. 2020 15:00KST Kalich LitoměřiceTJ Sokol Králův Dvůr Queens5:5 V: Nedbal Václav
203. 10. 2020 15:00SKST DěčínTJ Sokol Plzeň V7:3 V: Houdková Helena
203. 10. 2020 16:30KST KlatovyTJ Slavoj Praha3:7 V: Hnojská Helena
203. 10. 2020 16:30KST ZŠ Vyšší BrodAC Sparta Praha B2:8 V: Řežáb Miroslav
203. 10. 2020 13:30TTC Elizza PrahaSlovan KST Bohnice B9:1 V: Blažek Jan
203. 10. 2020 14:00TJ AVIA ČakoviceSlovan KST Bohnice1:9 V: Vojáček Miloš
317. 10. 2020 10:00Slovan KST BohniceKST Kalich Litoměřice
Odloženo
V: Slavata Josef
N: Milek Petr
317. 10. 2020 10:00Slovan KST Bohnice BSKST Děčín
Odloženo
V: Slavata Josef
N: Milek Petr
317. 10. 2020 09:00AC Sparta Praha BTTC Elizza Praha
Odloženo
V: Zajíček Martin
N: Drahota Jiří
317. 10. 2020 08:30TJ Slavoj PrahaTJ AVIA Čakovice
Odloženo
V: Menger Jaroslav
N: Blažek Jan
317. 10. 2020 10:00TJ Sokol Plzeň VKST Klatovy
Odloženo
V: Kůs Michal
N: Kůs Pavel
317. 10. 2020 10:00TJ Sokol Králův Dvůr QueensKST ZŠ Vyšší Brod
Odloženo
V: Kopřiva Jiří
N: Bednář Jiří
417. 10. 2020 14:00Slovan KST BohniceSKST Děčín
Odloženo
V: Slavata Josef
N: Milek Petr
417. 10. 2020 14:00Slovan KST Bohnice BKST Kalich Litoměřice
Odloženo
V: Slavata Josef
N: Milek Petr
417. 10. 2020 14:00AC Sparta Praha BTJ AVIA Čakovice
Odloženo
V: Zajíček Martin
N: Drahota Jiří
417. 10. 2020 13:30TJ Slavoj PrahaTTC Elizza Praha
Odloženo
V: Menger Jaroslav
N: Blažek Jan
417. 10. 2020 15:00TJ Sokol Plzeň VKST ZŠ Vyšší Brod
Odloženo
V: Kůs Michal
N: Kůs Pavel
417. 10. 2020 15:00TJ Sokol Králův Dvůr QueensKST Klatovy
Odloženo
V: Kopřiva Jiří
N: Bednář Jiří
531. 10. 2020 10:00KST Kalich LitoměřiceKST Klatovy
Odloženo
V: Vašinová Karina
N: Nedbal Václav
531. 10. 2020 10:00SKST DěčínKST ZŠ Vyšší Brod
Odloženo
V: Novák Jiří
N: Knebl Milan
531. 10. 2020 09:30TTC Elizza PrahaTJ Sokol Plzeň V
Odloženo
V: Slobodzianová Petra
N: Blažek Jan
531. 10. 2020 09:30TJ AVIA ČakoviceTJ Sokol Králův Dvůr Queens
Odloženo
V: Ehrenberger Květoslav
N: Vojáček Miloš
531. 10. 2020 10:00Slovan KST BohniceAC Sparta Praha B
Odloženo
V: Cankař Radek
N: Milek Petr
531. 10. 2020 10:00Slovan KST Bohnice BTJ Slavoj Praha
Odloženo
V: Cankař Radek
N: Milek Petr
631. 10. 2020 15:00KST Kalich LitoměřiceKST ZŠ Vyšší Brod
Odloženo
V: Vašinová Karina
N: Nedbal Václav
631. 10. 2020 15:00SKST DěčínKST Klatovy
Odloženo
V: Novák Jiří
N: Knebl Milan
631. 10. 2020 13:30TTC Elizza PrahaTJ Sokol Králův Dvůr Queens
Odloženo
V: Slobodzianová Petra
N: Blažek Jan
631. 10. 2020 14:00TJ AVIA ČakoviceTJ Sokol Plzeň V
Odloženo
V: Ehrenberger Květoslav
N: Vojáček Miloš
631. 10. 2020 14:00Slovan KST BohniceTJ Slavoj Praha
Odloženo
V: Cankař Radek
N: Milek Petr
631. 10. 2020 14:00Slovan KST Bohnice BAC Sparta Praha B
Odloženo
V: Cankař Radek
N: Milek Petr
714. 11. 2020 09:00AC Sparta Praha BKST Kalich Litoměřice  V: Hrdý Jiří
N: Blažek Jan
714. 11. 2020 08:30TJ Slavoj PrahaSKST Děčín  V: Drahota Jiří
N: Kulichová Jana
714. 11. 2020 10:00TJ Sokol Plzeň VSlovan KST Bohnice  V: Kůs Pavel
N: Kůs Michal
714. 11. 2020 10:00TJ Sokol Králův Dvůr QueensSlovan KST Bohnice B  V: Kopřiva Jiří
N: Bednář Jiří
714. 11. 2020 10:00KST KlatovyTTC Elizza Praha  V: Hnojský Jiří
N: Hnojská Helena
714. 11. 2020 10:00KST ZŠ Vyšší BrodTJ AVIA Čakovice  V: Tenglová Jaroslava
814. 11. 2020 14:00AC Sparta Praha BSKST Děčín  V: Hrdý Jiří
N: Blažek Jan
814. 11. 2020 13:30TJ Slavoj PrahaKST Kalich Litoměřice  V: Drahota Jiří
N: Kulichová Jana
814. 11. 2020 15:00TJ Sokol Plzeň VSlovan KST Bohnice B  V: Kůs Pavel
N: Kůs Michal
814. 11. 2020 15:00TJ Sokol Králův Dvůr QueensSlovan KST Bohnice  V: Kopřiva Jiří
N: Bednář Jiří
814. 11. 2020 16:30KST KlatovyTJ AVIA Čakovice  V: Hnojský Jiří
N: Hnojská Helena
814. 11. 2020 16:30KST ZŠ Vyšší BrodTTC Elizza Praha  V: Tenglová Jaroslava
928. 11. 2020 09:30TTC Elizza PrahaKST Kalich Litoměřice  V: Haralík Stanislav
N: Fuček Miloslav
928. 11. 2020 09:30TJ AVIA ČakoviceSKST Děčín  V: Vojáček Miloš
N: Ehrenberger Květoslav
928. 11. 2020 10:00Slovan KST BohniceKST Klatovy  V: Votípka Emanuel
N: Drahota Jiří
928. 11. 2020 10:00Slovan KST Bohnice BKST ZŠ Vyšší Brod  V: Votípka Emanuel
N: Drahota Jiří
928. 11. 2020 09:00AC Sparta Praha BTJ Sokol Plzeň V  V: Hanek Stanislav
N: Menger Jaroslav
928. 11. 2020 08:30TJ Slavoj PrahaTJ Sokol Králův Dvůr Queens  V: Blažek Jan
1028. 11. 2020 13:30TTC Elizza PrahaSKST Děčín  V: Haralík Stanislav
N: Fuček Miloslav
1028. 11. 2020 14:00TJ AVIA ČakoviceKST Kalich Litoměřice  V: Vojáček Miloš
N: Ehrenberger Květoslav
1028. 11. 2020 14:00Slovan KST BohniceKST ZŠ Vyšší Brod  V: Votípka Emanuel
N: Drahota Jiří
1028. 11. 2020 14:00Slovan KST Bohnice BKST Klatovy  V: Votípka Emanuel
N: Drahota Jiří
1028. 11. 2020 14:00AC Sparta Praha BTJ Sokol Králův Dvůr Queens  V: Hanek Stanislav
N: Menger Jaroslav
1028. 11. 2020 13:30TJ Slavoj PrahaTJ Sokol Plzeň V  V: Blažek Jan
N: Linert Martin
1112. 12. 2020 09:30TTC Elizza PrahaTJ AVIA Čakovice  V: Fausek Jiří
N: Blažek Jan
1119. 09. 2020 10:00Slovan KST BohniceSlovan KST Bohnice B8:2 V: Slavata Josef
1112. 12. 2020 09:00AC Sparta Praha BTJ Slavoj Praha  V: Slavata Josef
N: Kulichová Jana
1112. 12. 2020 10:00TJ Sokol Plzeň VTJ Sokol Králův Dvůr Queens  V: Kůs Pavel
N: Kůs Michal
1112. 12. 2020 10:00KST KlatovyKST ZŠ Vyšší Brod  V: Hnojská Helena
N: Hnojský Jiří
1112. 12. 2020 10:00KST Kalich LitoměřiceSKST Děčín  V: Nedbal Václav
N: Sekyra Jiří
1223. 01. 2021 09:30TJ AVIA ČakoviceTTC Elizza Praha  V: Vojáček Miloš
N: Ehrenberger Květoslav
1219. 09. 2020 14:30Slovan KST Bohnice BSlovan KST Bohnice1:9 V: Slavata Josef
1223. 01. 2021 08:30TJ Slavoj PrahaAC Sparta Praha B  V: Drahota Jiří
N: Linert Martin
1223. 01. 2021 10:00TJ Sokol Králův Dvůr QueensTJ Sokol Plzeň V  V: Kopřiva Jiří
N: Bednář Jiří
1223. 01. 2021 10:00KST ZŠ Vyšší BrodKST Klatovy  V: Řežáb Miroslav
1223. 01. 2021 10:00SKST DěčínKST Kalich Litoměřice  V: Knebl Milan
N: Dyškant Zdeněk
1306. 02. 2021 10:00TJ Sokol Plzeň VKST Kalich Litoměřice  V: Kůs Michal
N: Vlček Jaroslav
1306. 02. 2021 10:00TJ Sokol Králův Dvůr QueensSKST Děčín  V: Kopřiva Jiří
N: Bednář Jiří
1306. 02. 2021 09:00AC Sparta Praha BKST Klatovy  V: Hrdý Jiří
N: Drahota Jiří
1306. 02. 2021 08:30TJ Slavoj PrahaKST ZŠ Vyšší Brod  V: Blažek Jan
N: Menger Jaroslav
1306. 02. 2021 10:00Slovan KST BohniceTTC Elizza Praha  V: Cankař Radek
N: Slavata Josef
1306. 02. 2021 10:00Slovan KST Bohnice BTJ AVIA Čakovice  V: Cankař Radek
N: Slavata Josef
1406. 02. 2021 15:00TJ Sokol Králův Dvůr QueensKST Kalich Litoměřice  V: Kopřiva Jiří
N: Bednář Jiří
1406. 02. 2021 15:00TJ Sokol Plzeň VSKST Děčín  V: Kůs Michal
N: Vlček Jaroslav
1406. 02. 2021 13:30TJ Slavoj PrahaKST Klatovy  V: Blažek Jan
N: Menger Jaroslav
1406. 02. 2021 14:00AC Sparta Praha BKST ZŠ Vyšší Brod  V: Hrdý Jiří
N: Drahota Jiří
1406. 02. 2021 14:00Slovan KST Bohnice BTTC Elizza Praha  V: Cankař Radek
N: Slavata Josef
1406. 02. 2021 14:00Slovan KST BohniceTJ AVIA Čakovice  V: Cankař Radek
N: Slavata Josef
1527. 02. 2021 10:00KST Kalich LitoměřiceSlovan KST Bohnice  V: Nedbal Václav
N: Drbohlav Michal
1527. 02. 2021 10:00SKST DěčínSlovan KST Bohnice B  V: Vašinová Karina
N: Knebl Milan
1527. 02. 2021 09:30TTC Elizza PrahaAC Sparta Praha B  V: Fausek Jiří
N: Rochowanski Milan
1527. 02. 2021 09:30TJ AVIA ČakoviceTJ Slavoj Praha  V: Cankař Radek
N: Ehrenberger Květoslav
1527. 02. 2021 10:00KST KlatovyTJ Sokol Plzeň V  V: Hnojská Helena
N: Hnojský Jiří
1527. 02. 2021 10:00KST ZŠ Vyšší BrodTJ Sokol Králův Dvůr Queens  V: Tenglová Jaroslava
1627. 02. 2021 15:00SKST DěčínSlovan KST Bohnice  V: Vašinová Karina
N: Knebl Milan
1627. 02. 2021 15:00KST Kalich LitoměřiceSlovan KST Bohnice B  V: Nedbal Václav
N: Drbohlav Michal
1627. 02. 2021 14:00TJ AVIA ČakoviceAC Sparta Praha B  V: Cankař Radek
N: Ehrenberger Květoslav
1627. 02. 2021 13:30TTC Elizza PrahaTJ Slavoj Praha  V: Fausek Jiří
N: Rochowanski Milan
1627. 02. 2021 16:30KST ZŠ Vyšší BrodTJ Sokol Plzeň V  V: Tenglová Jaroslava
1627. 02. 2021 16:30KST KlatovyTJ Sokol Králův Dvůr Queens  V: Hnojská Helena
N: Hnojský Jiří
1713. 03. 2021 10:00KST KlatovyKST Kalich Litoměřice  V: Hnojský Jiří
N: Hnojská Helena
1713. 03. 2021 10:00KST ZŠ Vyšší BrodSKST Děčín  V: Tenglová Jaroslava
1713. 03. 2021 10:00TJ Sokol Plzeň VTTC Elizza Praha  V: Kůs Pavel
N: Kůs Michal
1713. 03. 2021 10:00TJ Sokol Králův Dvůr QueensTJ AVIA Čakovice  V: Kopřiva Jiří
N: Bednář Jiří
1713. 03. 2021 09:00AC Sparta Praha BSlovan KST Bohnice  V: Votípka Emanuel
N: Blažek Jan
1713. 03. 2021 08:30TJ Slavoj PrahaSlovan KST Bohnice B  V: Hanek Stanislav
N: Drahota Jiří
1813. 03. 2021 16:30KST ZŠ Vyšší BrodKST Kalich Litoměřice  V: Tenglová Jaroslava
1813. 03. 2021 16:30KST KlatovySKST Děčín  V: Hnojský Jiří
N: Hnojská Helena
1813. 03. 2021 15:00TJ Sokol Králův Dvůr QueensTTC Elizza Praha  V: Kopřiva Jiří
N: Bednář Jiří
1813. 03. 2021 15:00TJ Sokol Plzeň VTJ AVIA Čakovice  V: Kůs Pavel
N: Kůs Michal
1813. 03. 2021 13:30TJ Slavoj PrahaSlovan KST Bohnice  V: Hanek Stanislav
N: Drahota Jiří
1813. 03. 2021 14:00AC Sparta Praha BSlovan KST Bohnice B  V: Votípka Emanuel
N: Blažek Jan
1927. 03. 2021 10:00KST Kalich LitoměřiceAC Sparta Praha B  V: Drbohlav Michal
N: Nedbal Václav
1927. 03. 2021 10:00SKST DěčínTJ Slavoj Praha  V: Knebl Milan
N: Matas Jan
1927. 03. 2021 10:00Slovan KST BohniceTJ Sokol Plzeň V  V: Slavata Josef
N: Milek Petr
1927. 03. 2021 10:00Slovan KST Bohnice BTJ Sokol Králův Dvůr Queens  V: Slavata Josef
N: Milek Petr
1927. 03. 2021 09:30TTC Elizza PrahaKST Klatovy  V: Kotlorz Lukáš
N: Rochowanski Milan
1927. 03. 2021 09:30TJ AVIA ČakoviceKST ZŠ Vyšší Brod  V: Ehrenberger Květoslav
N: Vojáček Miloš
2027. 03. 2021 15:00SKST DěčínAC Sparta Praha B  V: Knebl Milan
N: Matas Jan
2027. 03. 2021 15:00KST Kalich LitoměřiceTJ Slavoj Praha  V: Drbohlav Michal
N: Nedbal Václav
2027. 03. 2021 14:00Slovan KST Bohnice BTJ Sokol Plzeň V  V: Slavata Josef
N: Milek Petr
2027. 03. 2021 14:00Slovan KST BohniceTJ Sokol Králův Dvůr Queens  V: Slavata Josef
N: Milek Petr
2027. 03. 2021 14:00TJ AVIA ČakoviceKST Klatovy  V: Ehrenberger Květoslav
N: Vojáček Miloš
2027. 03. 2021 13:30TTC Elizza PrahaKST ZŠ Vyšší Brod  V: Kotlorz Lukáš
N: Rochowanski Milan
2110. 04. 2021 10:00KST Kalich LitoměřiceTTC Elizza Praha  V: Nedbal Václav
N: Sekyra Jiří
2110. 04. 2021 10:00SKST DěčínTJ AVIA Čakovice  V: Novák Jiří
N: Dyškant Zdeněk
2110. 04. 2021 10:00KST KlatovySlovan KST Bohnice  V: Hnojská Helena
N: Hnojský Jiří
2110. 04. 2021 10:00KST ZŠ Vyšší BrodSlovan KST Bohnice B  V: Řežáb Miroslav
2110. 04. 2021 10:00TJ Sokol Plzeň VAC Sparta Praha B  V: Kůs Michal
N: Kůs Pavel
2110. 04. 2021 10:00TJ Sokol Králův Dvůr QueensTJ Slavoj Praha  V: Kopřiva Jiří
N: Bednář Jiří
2210. 04. 2021 15:00SKST DěčínTTC Elizza Praha  V: Novák Jiří
N: Dyškant Zdeněk
2210. 04. 2021 15:00KST Kalich LitoměřiceTJ AVIA Čakovice  V: Nedbal Václav
N: Sekyra Jiří
2210. 04. 2021 16:30KST ZŠ Vyšší BrodSlovan KST Bohnice  V: Řežáb Miroslav
2210. 04. 2021 16:30KST KlatovySlovan KST Bohnice B  V: Hnojská Helena
N: Hnojský Jiří
2210. 04. 2021 15:00TJ Sokol Králův Dvůr QueensAC Sparta Praha B  V: Kopřiva Jiří
N: Bednář Jiří
2210. 04. 2021 15:00TJ Sokol Plzeň VTJ Slavoj Praha  V: Kůs Michal
N: Kůs Pavel

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy