Výsledky
2.liga žen sk.B
103. 10. 2020 10:00SKST Děčín BTJ ABC Braník3:7 V: Houdková Helena
103. 10. 2020 10:00AST Kamenický ŠenovTJ Slavoj Praha B1:9 V: Gaydoš Karel
103. 10. 2020 09:30TTC Elizza Praha BTJ AŠ Mladá Boleslav9:1 V: Blažek Jan
103. 10. 2020 09:30TTC Brandýs n.LTJ Jiskra NB - Cvikováček Cvikov4:6 V: Grill Josef
103. 10. 2020 14:00SK Dobré DTJ Sokol Česká Skalice9:1 V: Rozínková Monika
203. 10. 2020 15:00SKST Děčín BTJ Slavoj Praha B2:8 V: Houdková Helena
203. 10. 2020 15:00AST Kamenický ŠenovTJ ABC Braník5:5 V: Gaydoš Karel
203. 10. 2020 13:30TTC Elizza Praha BTJ Jiskra NB - Cvikováček Cvikov4:6 V: Blažek Jan
203. 10. 2020 13:30TTC Brandýs n.LTJ AŠ Mladá Boleslav8:2 V: Grill Josef
317. 10. 2020 10:00TJ AŠ Mladá BoleslavSK Dobré D
Odloženo
V: Šťastný Vladislav
N: Čeřovský Petr
317. 10. 2020 10:00TJ Jiskra NB - Cvikováček CvikovTJ Sokol Česká Skalice
Odloženo
V: Macela Václav
N: zajišťuje domácí klub
317. 10. 2020 11:30TJ ABC BraníkTTC Elizza Praha B
Odloženo
V: Slobodzianová Petra
N: zajišťuje domácí klub
317. 10. 2020 11:00TJ Slavoj Praha BTTC Brandýs n.L
Odloženo
V: Menger Jaroslav
N: Blažek Jan
317. 10. 2020 10:00SKST Děčín BAST Kamenický Šenov
Odloženo
V: Houdková Helena
N: Knebl Milan
417. 10. 2020 15:00TJ AŠ Mladá BoleslavTJ Sokol Česká Skalice
Odloženo
V: Šťastný Vladislav
N: Čeřovský Petr
417. 10. 2020 15:00TJ Jiskra NB - Cvikováček CvikovSK Dobré D
Odloženo
V: Macela Václav
N: zajišťuje domácí klub
417. 10. 2020 15:30TJ ABC BraníkTTC Brandýs n.L
Odloženo
V: Slobodzianová Petra
N: zajišťuje domácí klub
417. 10. 2020 16:00TJ Slavoj Praha BTTC Elizza Praha B
Odloženo
V: Menger Jaroslav
N: Blažek Jan
531. 10. 2020 10:00SK Dobré DSKST Děčín B
Odloženo
V: Koďousek František
N: zajišťuje domácí klub
531. 10. 2020 10:00TJ Sokol Česká SkaliceAST Kamenický Šenov
Odloženo
V: Tomanec Jan
N: Tomancová Markéta
531. 10. 2020 10:00TJ AŠ Mladá BoleslavTJ ABC Braník
Odloženo
V: Čeřovský Petr
N: Šťastný Vladislav
531. 10. 2020 10:00TJ Jiskra NB - Cvikováček CvikovTJ Slavoj Praha B
Odloženo
V: Macela Václav
N: zajišťuje domácí klub
531. 10. 2020 09:30TTC Elizza Praha BTTC Brandýs n.L
Odloženo
V: Slobodzianová Petra
N: Blažek Jan
631. 10. 2020 14:00SK Dobré DAST Kamenický Šenov
Odloženo
V: Koďousek František
N: zajišťuje domácí klub
631. 10. 2020 14:00TJ Sokol Česká SkaliceSKST Děčín B
Odloženo
V: Tomanec Jan
N: Tomancová Markéta
631. 10. 2020 15:00TJ AŠ Mladá BoleslavTJ Slavoj Praha B
Odloženo
V: Čeřovský Petr
N: Šťastný Vladislav
631. 10. 2020 15:00TJ Jiskra NB - Cvikováček CvikovTJ ABC Braník
Odloženo
V: Macela Václav
N: zajišťuje domácí klub
714. 11. 2020 11:30TJ ABC BraníkSK Dobré D  V: Menger Jaroslav
N: zajišťuje domácí klub
714. 11. 2020 11:00TJ Slavoj Praha BTJ Sokol Česká Skalice  V: Drahota Jiří
N: Kulichová Jana
714. 11. 2020 10:00SKST Děčín BTTC Elizza Praha B  V: Knebl Milan
N: Dyškant Zdeněk
714. 11. 2020 10:00AST Kamenický ŠenovTTC Brandýs n.L  V: Zvěřina Jiří
N: Gaydoš Karel
714. 11. 2020 10:00TJ AŠ Mladá BoleslavTJ Jiskra NB - Cvikováček Cvikov  V: Šťastný Vladislav
N: Čeřovský Petr
814. 11. 2020 15:30TJ ABC BraníkTJ Sokol Česká Skalice  V: Menger Jaroslav
N: zajišťuje domácí klub
814. 11. 2020 16:00TJ Slavoj Praha BSK Dobré D  V: Drahota Jiří
N: Kulichová Jana
814. 11. 2020 15:00SKST Děčín BTTC Brandýs n.L  V: Knebl Milan
N: Dyškant Zdeněk
814. 11. 2020 15:00AST Kamenický ŠenovTTC Elizza Praha B  V: Zvěřina Jiří
N: Gaydoš Karel
928. 11. 2020 09:30TTC Elizza Praha BSK Dobré D  V: Haralík Stanislav
N: Fuček Miloslav
928. 11. 2020 09:30TTC Brandýs n.LTJ Sokol Česká Skalice  V: Nekola Tomáš
N: Zatřepálková Lenka
928. 11. 2020 10:00TJ AŠ Mladá BoleslavSKST Děčín B  V: Čeřovský Petr
N: Šťastný Vladislav
928. 11. 2020 10:00TJ Jiskra NB - Cvikováček CvikovAST Kamenický Šenov  V: Macela Václav
N: zajišťuje domácí klub
928. 11. 2020 11:30TJ ABC BraníkTJ Slavoj Praha B  V: Slobodzianová Petra
N: zajišťuje domácí klub
1028. 11. 2020 13:30TTC Elizza Praha BTJ Sokol Česká Skalice  V: Haralík Stanislav
N: Fuček Miloslav
1028. 11. 2020 13:30TTC Brandýs n.LSK Dobré D  V: Nekola Tomáš
N: Zatřepálková Lenka
1028. 11. 2020 15:00TJ AŠ Mladá BoleslavAST Kamenický Šenov  V: Čeřovský Petr
N: Šťastný Vladislav
1028. 11. 2020 15:00TJ Jiskra NB - Cvikováček CvikovSKST Děčín B  V: Macela Václav
N: zajišťuje domácí klub
1106. 02. 2021 11:30TJ ABC BraníkSKST Děčín B  V: Slobodzianová Petra
N: zajišťuje domácí klub
1106. 02. 2021 11:00TJ Slavoj Praha BAST Kamenický Šenov  V: Blažek Jan
N: Menger Jaroslav
1106. 02. 2021 10:00TJ AŠ Mladá BoleslavTTC Elizza Praha B  V: Šťastný Vladislav
N: Čeřovský Petr
1106. 02. 2021 10:00TJ Jiskra NB - Cvikováček CvikovTTC Brandýs n.L  V: Macela Václav
N: zajišťuje domácí klub
1106. 02. 2021 10:00TJ Sokol Česká SkaliceSK Dobré D  V: Hrubý Bohuslav
N: Ošťádal Jaroslav
1206. 02. 2021 16:00TJ Slavoj Praha BSKST Děčín B  V: Blažek Jan
N: Menger Jaroslav
1206. 02. 2021 15:30TJ ABC BraníkAST Kamenický Šenov  V: Slobodzianová Petra
N: zajišťuje domácí klub
1206. 02. 2021 15:00TJ Jiskra NB - Cvikováček CvikovTTC Elizza Praha B  V: Macela Václav
N: zajišťuje domácí klub
1206. 02. 2021 15:00TJ AŠ Mladá BoleslavTTC Brandýs n.L  V: Šťastný Vladislav
N: Čeřovský Petr
1327. 02. 2021 10:00SK Dobré DTJ AŠ Mladá Boleslav  V: Rozínková Monika
N: zajišťuje domácí klub
1327. 02. 2021 10:00TJ Sokol Česká SkaliceTJ Jiskra NB - Cvikováček Cvikov  V: Hrubý Bohuslav
N: Ošťádal Jaroslav
1327. 02. 2021 09:30TTC Elizza Praha BTJ ABC Braník  V: Fausek Jiří
N: Rochowanski Milan
1327. 02. 2021 09:30TTC Brandýs n.LTJ Slavoj Praha B  V: Nekola Tomáš
N: Zatřepálková Lenka
1327. 02. 2021 10:00AST Kamenický ŠenovSKST Děčín B  V: Gaydoš Karel
N: Zvěřina Jiří
1427. 02. 2021 14:00TJ Sokol Česká SkaliceTJ AŠ Mladá Boleslav  V: Hrubý Bohuslav
N: Ošťádal Jaroslav
1427. 02. 2021 14:00SK Dobré DTJ Jiskra NB - Cvikováček Cvikov  V: Rozínková Monika
N: zajišťuje domácí klub
1427. 02. 2021 13:30TTC Brandýs n.LTJ ABC Braník  V: Nekola Tomáš
N: Zatřepálková Lenka
1427. 02. 2021 13:30TTC Elizza Praha BTJ Slavoj Praha B  V: Fausek Jiří
N: Rochowanski Milan
1513. 03. 2021 10:00SKST Děčín BSK Dobré D  V: Knebl Milan
N: Matas Jan
1513. 03. 2021 10:00AST Kamenický ŠenovTJ Sokol Česká Skalice  V: Zvěřina Jiří
N: Gaydoš Karel
1513. 03. 2021 11:30TJ ABC BraníkTJ AŠ Mladá Boleslav  V: Menger Jaroslav
N: zajišťuje domácí klub
1513. 03. 2021 11:00TJ Slavoj Praha BTJ Jiskra NB - Cvikováček Cvikov  V: Hanek Stanislav
N: Drahota Jiří
1513. 03. 2021 09:30TTC Brandýs n.LTTC Elizza Praha B  V: Nekola Tomáš
N: Zatřepálková Lenka
1613. 03. 2021 15:00AST Kamenický ŠenovSK Dobré D  V: Zvěřina Jiří
N: Gaydoš Karel
1613. 03. 2021 15:00SKST Děčín BTJ Sokol Česká Skalice  V: Knebl Milan
N: Matas Jan
1613. 03. 2021 16:00TJ Slavoj Praha BTJ AŠ Mladá Boleslav  V: Hanek Stanislav
N: Drahota Jiří
1613. 03. 2021 15:30TJ ABC BraníkTJ Jiskra NB - Cvikováček Cvikov  V: Menger Jaroslav
N: zajišťuje domácí klub
1727. 03. 2021 10:00SK Dobré DTJ ABC Braník  V: Sedláček Petr
N: Rozínková Monika
1727. 03. 2021 10:00TJ Sokol Česká SkaliceTJ Slavoj Praha B  V: Ošťádal Jaroslav
N: Hrubý Bohuslav
1727. 03. 2021 09:30TTC Elizza Praha BSKST Děčín B  V: Kotlorz Lukáš
N: Rochowanski Milan
1727. 03. 2021 09:30TTC Brandýs n.LAST Kamenický Šenov  V: Nekola Tomáš
N: Zatřepálková Lenka
1727. 03. 2021 10:00TJ Jiskra NB - Cvikováček CvikovTJ AŠ Mladá Boleslav  V: Macela Václav
N: zajišťuje domácí klub
1827. 03. 2021 14:00TJ Sokol Česká SkaliceTJ ABC Braník  V: Ošťádal Jaroslav
N: Hrubý Bohuslav
1827. 03. 2021 14:00SK Dobré DTJ Slavoj Praha B  V: Sedláček Petr
N: Rozínková Monika
1827. 03. 2021 13:30TTC Brandýs n.LSKST Děčín B  V: Nekola Tomáš
N: Zatřepálková Lenka
1827. 03. 2021 13:30TTC Elizza Praha BAST Kamenický Šenov  V: Kotlorz Lukáš
N: Rochowanski Milan
1910. 04. 2021 10:00SK Dobré DTTC Elizza Praha B  V: Sedloň Josef
N: Rozínková Monika
1910. 04. 2021 10:00TJ Sokol Česká SkaliceTTC Brandýs n.L  V: Hrubý Bohuslav
N: Ošťádal Jaroslav
1910. 04. 2021 10:00SKST Děčín BTJ AŠ Mladá Boleslav  V: Novák Jiří
N: Dyškant Zdeněk
1910. 04. 2021 10:00AST Kamenický ŠenovTJ Jiskra NB - Cvikováček Cvikov  V: Gaydoš Karel
N: Zvěřina Jiří
1910. 04. 2021 11:00TJ Slavoj Praha BTJ ABC Braník  V: Blažek Jan
N: Menger Jaroslav
2010. 04. 2021 14:00TJ Sokol Česká SkaliceTTC Elizza Praha B  V: Hrubý Bohuslav
N: Ošťádal Jaroslav
2010. 04. 2021 14:00SK Dobré DTTC Brandýs n.L  V: Sedloň Josef
N: Rozínková Monika
2010. 04. 2021 15:00AST Kamenický ŠenovTJ AŠ Mladá Boleslav  V: Gaydoš Karel
N: Zvěřina Jiří
2010. 04. 2021 15:00SKST Děčín BTJ Jiskra NB - Cvikováček Cvikov  V: Novák Jiří
N: Dyškant Zdeněk

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy