Výsledky
2.liga mužů sk.A
119. 09. 2020 15:00TTC Elizza Praha BTJ Tatran Sedlčany10:8 V: Blažek Jan
119. 09. 2020 14:00TJ AVIA ČakoviceTJ Sokol Vodňany10:8 V: Ehrenberger Květoslav
119. 09. 2020 15:00TJ Sokol BorAC Sparta Praha5:10 V: Pour Pavel
119. 09. 2020 15:00Union PlzeňTJ AŠ Mladá Boleslav10:3 V: Kůs Pavel
119. 09. 2020 15:00TTC LitoměřiceSF SKK El Niňo Praha C4:10 V: Nedbal Václav
119. 09. 2020 15:00TTC Litoměřice BTJ Sokol Michle10:6 V: Nedbal Václav
119. 09. 2020 15:00SKST Baník MostSKST Liberec D8:10 V: Chalupa Radek
119. 09. 2020 16:30TTC Karlovarsko 2020TJ Tatran KRPA Hostinné10:2 V: Haluška Pavel
220. 09. 2020 10:00TTC Elizza Praha BTJ Sokol Vodňany10:6 V: Blažek Jan
220. 09. 2020 10:00TJ AVIA ČakoviceTJ Tatran Sedlčany10:5 V: Vojáček Miloš
220. 09. 2020 10:00TJ Sokol BorTJ AŠ Mladá Boleslav10:8 V: Pour Pavel
220. 09. 2020 10:00Union PlzeňAC Sparta Praha3:10 V: Kůs Pavel
220. 09. 2020 10:00TTC LitoměřiceTJ Sokol Michle10:6 V: Nedbal Václav
220. 09. 2020 10:00TTC Litoměřice BSF SKK El Niňo Praha C7:10 V: Nedbal Václav
220. 09. 2020 10:00SKST Baník MostTJ Tatran KRPA Hostinné6:10 V: Chalupa Radek
220. 09. 2020 10:00TTC Karlovarsko 2020SKST Liberec D10:0 V: Haluška Pavel
303. 10. 2020 14:00TJ Tatran SedlčanySKST Liberec D10:4 V: Homolka Rudolf
303. 10. 2020 14:00TJ Sokol VodňanyTJ Tatran KRPA Hostinné10:7 V: Vaněčková Eliška
303. 10. 2020 16:30SF SKK El Niňo Praha CSKST Baník Most10:4 V: Haralík Stanislav
303. 10. 2020 14:00TJ Sokol MichleTTC Karlovarsko 20200:10 V: Kulich Vladimír
303. 10. 2020 18:00TTC LitoměřiceAC Sparta Praha4:10 V: Vašinová Karina
303. 10. 2020 18:00TTC Litoměřice BTJ AŠ Mladá Boleslav10:8 V: Vašinová Karina
303. 10. 2020 16:30TTC Elizza Praha BTJ Sokol Bor9:9 V: Fuček Miloslav
303. 10. 2020 14:00TJ AVIA ČakoviceUnion Plzeň10:6 V: Vojáček Miloš
404. 10. 2020 10:00TJ Tatran SedlčanyTJ Tatran KRPA Hostinné10:3 V: Homolka Rudolf
404. 10. 2020 10:00TJ Sokol VodňanySKST Liberec D10:3 V: Řežáb Miroslav
404. 10. 2020 10:00SF SKK El Niňo Praha CTTC Karlovarsko 20203:10 V: Haralík Stanislav
404. 10. 2020 10:00TJ Sokol MichleSKST Baník Most3:10 V: Kulich Vladimír
404. 10. 2020 10:00TTC Litoměřice BAC Sparta Praha3:10 V: Vašinová Karina
404. 10. 2020 10:00TTC LitoměřiceTJ AŠ Mladá Boleslav10:5 V: Vašinová Karina
404. 10. 2020 10:00TTC Elizza Praha BUnion Plzeň3:10 V: Fuček Miloslav
404. 10. 2020 10:00TJ AVIA ČakoviceTJ Sokol Bor10:8 V: Vojáček Miloš
517. 10. 2020 15:00TJ Sokol BorTJ Tatran Sedlčany
Odloženo
V: Šoltés Juraj
N: Pour Pavel
517. 10. 2020 15:00Union PlzeňTJ Sokol Vodňany
Odloženo
V: Vlček Jaroslav
N: Kovář Martin
517. 10. 2020 15:00TTC LitoměřiceTTC Elizza Praha B
Odloženo
V: Nedbal Václav
N: Vašinová Karina
517. 10. 2020 15:00TTC Litoměřice BTJ AVIA Čakovice
Odloženo
V: Nedbal Václav
N: Vašinová Karina
517. 10. 2020 15:00SKST Baník MostAC Sparta Praha
Odloženo
V: Žielinský Tomáš
N: Záruba David
517. 10. 2020 15:00TTC Karlovarsko 2020TJ AŠ Mladá Boleslav
Odloženo
V: Průcha Petr
N: Haluška Pavel
517. 10. 2020 15:00SKST Liberec DSF SKK El Niňo Praha C
Odloženo
V: Varcl Jan
N: Louda Václav
517. 10. 2020 15:00TJ Tatran KRPA HostinnéTJ Sokol Michle
Odloženo
V: Plecháč Jiří
618. 10. 2020 10:00TJ Sokol BorTJ Sokol Vodňany
Odloženo
V: Šoltés Juraj
N: Pour Pavel
618. 10. 2020 10:00Union PlzeňTJ Tatran Sedlčany
Odloženo
V: Vlček Jaroslav
N: Kovář Martin
618. 10. 2020 10:00TTC LitoměřiceTJ AVIA Čakovice
Odloženo
V: Nedbal Václav
N: Vašinová Karina
618. 10. 2020 10:00TTC Litoměřice BTTC Elizza Praha B
Odloženo
V: Nedbal Václav
N: Vašinová Karina
618. 10. 2020 10:00SKST Baník MostTJ AŠ Mladá Boleslav
Odloženo
V: Žielinský Tomáš
N: Záruba David
618. 10. 2020 10:00TTC Karlovarsko 2020AC Sparta Praha
Odloženo
V: Průcha Petr
N: Haluška Pavel
618. 10. 2020 10:00SKST Liberec DTJ Sokol Michle
Odloženo
V: Varcl Jan
N: Louda Václav
618. 10. 2020 10:00TJ Tatran KRPA HostinnéSF SKK El Niňo Praha C
Odloženo
V: Plecháč Jiří
731. 10. 2020 14:00TJ Tatran SedlčanySF SKK El Niňo Praha C
Odloženo
V: Šíp Martin
N: Homolka Rudolf
731. 10. 2020 14:00TJ Sokol VodňanyTJ Sokol Michle
Odloženo
V: Vaněčková Eliška
N: zajišťuje domácí klub
731. 10. 2020 14:00AC Sparta PrahaSKST Liberec D
Odloženo
V: Menger Jaroslav
N: Gaydoš Karel
731. 10. 2020 15:00TJ AŠ Mladá BoleslavTJ Tatran KRPA Hostinné
Odloženo
V: Čeřovský Petr
N: Šťastný Vladislav
731. 10. 2020 16:30TTC Elizza Praha BSKST Baník Most
Odloženo
V: Slobodzianová Petra
N: Blažek Jan
731. 10. 2020 14:00TJ AVIA ČakoviceTTC Karlovarsko 2020
Odloženo
V: Ehrenberger Květoslav
N: Vojáček Miloš
731. 10. 2020 15:00TJ Sokol BorTTC Litoměřice
Odloženo
V: Pour Pavel
N: Šoltés Juraj
731. 10. 2020 15:00Union PlzeňTTC Litoměřice B
Odloženo
V: Kůs Pavel
N: Sedláček Jan
801. 11. 2020 10:00TJ Tatran SedlčanyTJ Sokol Michle
Odloženo
V: Šíp Martin
N: Homolka Rudolf
801. 11. 2020 10:00TJ Sokol VodňanySF SKK El Niňo Praha C
Odloženo
V: Jungvirt Josef
N: Vaněčková Eliška
801. 11. 2020 10:00AC Sparta PrahaTJ Tatran KRPA Hostinné
Odloženo
V: Menger Jaroslav
N: Gaydoš Karel
801. 11. 2020 10:00TJ AŠ Mladá BoleslavSKST Liberec D
Odloženo
V: Čeřovský Petr
N: Šťastný Vladislav
801. 11. 2020 10:00TTC Elizza Praha BTTC Karlovarsko 2020
Odloženo
V: Slobodzianová Petra
N: Blažek Jan
801. 11. 2020 10:00TJ AVIA ČakoviceSKST Baník Most
Odloženo
V: Ehrenberger Květoslav
N: Vojáček Miloš
801. 11. 2020 10:00TJ Sokol BorTTC Litoměřice B
Odloženo
V: Pour Pavel
N: Šoltés Juraj
801. 11. 2020 10:00Union PlzeňTTC Litoměřice
Odloženo
V: Kůs Pavel
N: Sedláček Jan
914. 11. 2020 15:00TTC LitoměřiceTJ Tatran Sedlčany  V: Nedbal Václav
N: zajišťuje domácí klub
914. 11. 2020 15:00TTC Litoměřice BTJ Sokol Vodňany  V: Nedbal Václav
N: zajišťuje domácí klub
914. 11. 2020 15:00SKST Baník MostTJ Sokol Bor  V: Záruba David
N: Žielinský Tomáš
914. 11. 2020 15:00TTC Karlovarsko 2020Union Plzeň  V: Haluška Pavel
N: Průcha Petr
914. 11. 2020 15:00SKST Liberec DTTC Elizza Praha B  V: Varcl Jan
N: Žid Jaromír
914. 11. 2020 15:00TJ Tatran KRPA HostinnéTJ AVIA Čakovice  V: Plecháč Jiří
914. 11. 2020 14:00SF SKK El Niňo Praha CAC Sparta Praha  V: Kotlorz Lukáš
N: Hanek Stanislav
914. 11. 2020 14:00TJ Sokol MichleTJ AŠ Mladá Boleslav  V: Fuček Miloslav
N: zajišťuje domácí klub
1015. 11. 2020 10:00TTC LitoměřiceTJ Sokol Vodňany  V: Vašinová Karina
N: Nedbal Václav
1015. 11. 2020 10:00TTC Litoměřice BTJ Tatran Sedlčany  V: Vašinová Karina
N: Nedbal Václav
1015. 11. 2020 10:00SKST Baník MostUnion Plzeň  V: Záruba David
N: Žielinský Tomáš
1015. 11. 2020 10:00TTC Karlovarsko 2020TJ Sokol Bor  V: Haluška Pavel
N: Průcha Petr
1015. 11. 2020 10:00SKST Liberec DTJ AVIA Čakovice  V: Varcl Jan
N: Žid Jaromír
1015. 11. 2020 10:00TJ Tatran KRPA HostinnéTTC Elizza Praha B  V: Plecháč Jiří
1015. 11. 2020 10:00SF SKK El Niňo Praha CTJ AŠ Mladá Boleslav  V: Kotlorz Lukáš
N: Hanek Stanislav
1015. 11. 2020 10:00TJ Sokol MichleAC Sparta Praha  V: Fuček Miloslav
N: Menger Jaroslav
1128. 11. 2020 14:00TJ Tatran SedlčanyAC Sparta Praha  V: Homolka Rudolf
N: Šíp Martin
1128. 11. 2020 14:00TJ Sokol VodňanyTJ AŠ Mladá Boleslav  V: Jungvirt Josef
N: Vaněčková Eliška
1128. 11. 2020 16:30TTC Elizza Praha BSF SKK El Niňo Praha C  V: Haralík Stanislav
N: Fuček Miloslav
1128. 11. 2020 14:00TJ AVIA ČakoviceTJ Sokol Michle  V: Vojáček Miloš
N: Ehrenberger Květoslav
1128. 11. 2020 15:00TJ Sokol BorSKST Liberec D  V: Šoltés Juraj
N: Pour Pavel
1128. 11. 2020 15:00Union PlzeňTJ Tatran KRPA Hostinné  V: Vlček Jaroslav
N: Kirchman Ondřej
1128. 11. 2020 15:00TTC LitoměřiceSKST Baník Most  V: Nedbal Václav
N: Vašinová Karina
1128. 11. 2020 15:00TTC Litoměřice BTTC Karlovarsko 2020  V: Nedbal Václav
N: Vašinová Karina
1229. 11. 2020 10:00TJ Tatran SedlčanyTJ AŠ Mladá Boleslav  V: Homolka Rudolf
N: Šíp Martin
1229. 11. 2020 10:00TJ Sokol VodňanyAC Sparta Praha  V: Jungvirt Josef
N: Vaněčková Eliška
1229. 11. 2020 10:00TTC Elizza Praha BTJ Sokol Michle  V: Haralík Stanislav
N: Fuček Miloslav
1229. 11. 2020 10:00TJ AVIA ČakoviceSF SKK El Niňo Praha C  V: Vojáček Miloš
N: Ehrenberger Květoslav
1229. 11. 2020 10:00TJ Sokol BorTJ Tatran KRPA Hostinné  V: Šoltés Juraj
N: Pour Pavel
1229. 11. 2020 10:00Union PlzeňSKST Liberec D  V: Vlček Jaroslav
N: Kirchman Ondřej
1229. 11. 2020 10:00TTC LitoměřiceTTC Karlovarsko 2020  V: Nedbal Václav
N: Vašinová Karina
1229. 11. 2020 10:00TTC Litoměřice BSKST Baník Most  V: Nedbal Václav
N: Vašinová Karina
1312. 12. 2020 15:00SKST Baník MostTJ Tatran Sedlčany  V: Chalupa Radek
N: Záruba David
1312. 12. 2020 16:30TTC Karlovarsko 2020TJ Sokol Vodňany  V: Průcha Petr
N: Haluška Pavel
1312. 12. 2020 15:00SKST Liberec DTTC Litoměřice  V: Žid Jaromír
N: Veselka Jiří
1312. 12. 2020 15:00TJ Tatran KRPA HostinnéTTC Litoměřice B  V: Plecháč Jiří
1312. 12. 2020 14:00SF SKK El Niňo Praha CTJ Sokol Bor  V: Fuček Miloslav
N: Drahota Jiří
1312. 12. 2020 14:00TJ Sokol MichleUnion Plzeň  V: Menger Jaroslav
N: Kulich Vladimír
1312. 12. 2020 14:00AC Sparta PrahaTTC Elizza Praha B  V: Slavata Josef
N: Kulichová Jana
1312. 12. 2020 15:00TJ AŠ Mladá BoleslavTJ AVIA Čakovice  V: Šťastný Vladislav
N: Čeřovský Petr
1413. 12. 2020 10:00SKST Baník MostTJ Sokol Vodňany  V: Chalupa Radek
N: Záruba David
1413. 12. 2020 10:00TTC Karlovarsko 2020TJ Tatran Sedlčany  V: Průcha Petr
N: Haluška Pavel
1413. 12. 2020 10:00SKST Liberec DTTC Litoměřice B  V: Žid Jaromír
N: Veselka Jiří
1413. 12. 2020 10:00TJ Tatran KRPA HostinnéTTC Litoměřice  V: Plecháč Jiří
1413. 12. 2020 10:00SF SKK El Niňo Praha CUnion Plzeň  V: Fuček Miloslav
N: Drahota Jiří
1413. 12. 2020 10:00TJ Sokol MichleTJ Sokol Bor  V: Menger Jaroslav
N: Kulich Vladimír
1413. 12. 2020 10:00AC Sparta PrahaTJ AVIA Čakovice  V: Slavata Josef
N: Kulichová Jana
1413. 12. 2020 10:00TJ AŠ Mladá BoleslavTTC Elizza Praha B  V: Šťastný Vladislav
N: Čeřovský Petr
1503. 01. 2021 16:30TTC Elizza Praha BTJ AVIA Čakovice  V: Haralík Stanislav
N: Fausek Jiří
1503. 01. 2021 15:00TJ Sokol BorUnion Plzeň  V: Pour Pavel
N: Šoltés Juraj
1510. 09. 2020 18:00TTC LitoměřiceTTC Litoměřice B6:10 V: Nedbal Václav
1503. 01. 2021 15:00SKST Baník MostTTC Karlovarsko 2020  V: Chalupa Radek
N: Záruba David
1503. 01. 2021 15:00SKST Liberec DTJ Tatran KRPA Hostinné  V: Louda Václav
N: Žid Jaromír
1503. 01. 2021 14:00SF SKK El Niňo Praha CTJ Sokol Michle  V: Kulich Vladimír
N: Kulichová Jana
1503. 01. 2021 14:00AC Sparta PrahaTJ AŠ Mladá Boleslav  V: Hrdý Jiří
N: Slavata Josef
1503. 01. 2021 14:00TJ Tatran SedlčanyTJ Sokol Vodňany  V: Šíp Martin
N: Homolka Rudolf
1623. 01. 2021 14:00TJ Tatran SedlčanyTTC Elizza Praha B  V: Homolka Rudolf
N: Šíp Martin
1623. 01. 2021 14:00TJ Sokol VodňanyTJ AVIA Čakovice  V: Vaněčková Eliška
N: Jungvirt Josef
1623. 01. 2021 14:00AC Sparta PrahaTJ Sokol Bor  V: Kulichová Jana
N: Gaydoš Karel
1623. 01. 2021 15:00TJ AŠ Mladá BoleslavUnion Plzeň  V: Čeřovský Petr
N: Šťastný Vladislav
1623. 01. 2021 14:00SF SKK El Niňo Praha CTTC Litoměřice  V: Votípka Emanuel
N: Kulich Vladimír
1623. 01. 2021 14:00TJ Sokol MichleTTC Litoměřice B  V: Fuček Miloslav
1623. 01. 2021 15:00SKST Liberec DSKST Baník Most  V: Louda Václav
N: Varcl Jan
1623. 01. 2021 15:00TJ Tatran KRPA HostinnéTTC Karlovarsko 2020  V: Plecháč Jiří
1724. 01. 2021 10:00TJ Sokol VodňanyTTC Elizza Praha B  V: Vaněčková Eliška
N: Jungvirt Josef
1724. 01. 2021 10:00TJ Tatran SedlčanyTJ AVIA Čakovice  V: Homolka Rudolf
N: Šíp Martin
1724. 01. 2021 10:00TJ AŠ Mladá BoleslavTJ Sokol Bor  V: Čeřovský Petr
N: Šťastný Vladislav
1724. 01. 2021 10:00AC Sparta PrahaUnion Plzeň  V: Kulichová Jana
N: Gaydoš Karel
1724. 01. 2021 10:00TJ Sokol MichleTTC Litoměřice  V: Fuček Miloslav
1724. 01. 2021 10:00SF SKK El Niňo Praha CTTC Litoměřice B  V: Votípka Emanuel
N: Kulich Vladimír
1724. 01. 2021 10:00TJ Tatran KRPA HostinnéSKST Baník Most  V: Plecháč Jiří
1724. 01. 2021 10:00SKST Liberec DTTC Karlovarsko 2020  V: Varcl Jan
N: Varcl Jan
1806. 02. 2021 15:00SKST Liberec DTJ Tatran Sedlčany  V: Varcl Jan
N: Veselka Jiří
1806. 02. 2021 15:00TJ Tatran KRPA HostinnéTJ Sokol Vodňany  V: Plecháč Jiří
1806. 02. 2021 15:00SKST Baník MostSF SKK El Niňo Praha C  V: Záruba David
N: Chalupa Radek
1806. 02. 2021 16:30TTC Karlovarsko 2020TJ Sokol Michle  V: Haluška Pavel
N: Průcha Petr
1806. 02. 2021 15:00AC Sparta PrahaTTC Litoměřice  V: Hrdý Jiří
N: Drahota Jiří
1806. 02. 2021 15:00TJ AŠ Mladá BoleslavTTC Litoměřice B  V: Šťastný Vladislav
N: Čeřovský Petr
1806. 02. 2021 15:00TJ Sokol BorTTC Elizza Praha B  V: Šoltés Juraj
N: Pour Pavel
1806. 02. 2021 15:00Union PlzeňTJ AVIA Čakovice  V: Kůs Pavel
N: Závora Adam
1907. 02. 2021 10:00TJ Tatran KRPA HostinnéTJ Tatran Sedlčany  V: Plecháč Jiří
1907. 02. 2021 10:00SKST Liberec DTJ Sokol Vodňany  V: Varcl Jan
N: Veselka Jiří
1907. 02. 2021 10:00TTC Karlovarsko 2020SF SKK El Niňo Praha C  V: Haluška Pavel
N: Průcha Petr
1907. 02. 2021 10:00SKST Baník MostTJ Sokol Michle  V: Záruba David
N: Chalupa Radek
1907. 02. 2021 10:00AC Sparta PrahaTTC Litoměřice B  V: Hrdý Jiří
N: Drahota Jiří
1907. 02. 2021 10:00TJ AŠ Mladá BoleslavTTC Litoměřice  V: Šťastný Vladislav
N: Čeřovský Petr
1907. 02. 2021 10:00Union PlzeňTTC Elizza Praha B  V: Kůs Pavel
N: Závora Adam
1907. 02. 2021 10:00TJ Sokol BorTJ AVIA Čakovice  V: Šoltés Juraj
N: Pour Pavel
2027. 02. 2021 14:00TJ Tatran SedlčanyTJ Sokol Bor  V: Šíp Martin
N: Homolka Rudolf
2027. 02. 2021 14:00TJ Sokol VodňanyUnion Plzeň  V: Vaněčková Eliška
N: zajišťuje domácí klub
2027. 02. 2021 16:30TTC Elizza Praha BTTC Litoměřice  V: Fausek Jiří
N: Rochowanski Milan
2027. 02. 2021 14:00TJ AVIA ČakoviceTTC Litoměřice B  V: Cankař Radek
N: Ehrenberger Květoslav
2027. 02. 2021 14:00AC Sparta PrahaSKST Baník Most  V: Drahota Jiří
N: Slavata Josef
2027. 02. 2021 15:00TJ AŠ Mladá BoleslavTTC Karlovarsko 2020  V: Čeřovský Petr
N: Šťastný Vladislav
2027. 02. 2021 14:00SF SKK El Niňo Praha CSKST Liberec D  V: Haralík Stanislav
N: Hrdý Jiří
2027. 02. 2021 14:00TJ Sokol MichleTJ Tatran KRPA Hostinné  V: Menger Jaroslav
2128. 02. 2021 10:00TJ Sokol VodňanyTJ Sokol Bor  V: Jungvirt Josef
N: zajišťuje domácí klub
2128. 02. 2021 10:00TJ Tatran SedlčanyUnion Plzeň  V: Šíp Martin
N: Homolka Rudolf
2128. 02. 2021 10:00TJ AVIA ČakoviceTTC Litoměřice  V: Cankař Radek
N: Ehrenberger Květoslav
2128. 02. 2021 10:00TTC Elizza Praha BTTC Litoměřice B  V: Fausek Jiří
N: Rochowanski Milan
2128. 02. 2021 10:00TJ AŠ Mladá BoleslavSKST Baník Most  V: Čeřovský Petr
N: Šťastný Vladislav
2128. 02. 2021 10:00AC Sparta PrahaTTC Karlovarsko 2020  V: Drahota Jiří
N: Slavata Josef
2128. 02. 2021 10:00TJ Sokol MichleSKST Liberec D  V: Menger Jaroslav
2128. 02. 2021 10:00SF SKK El Niňo Praha CTJ Tatran KRPA Hostinné  V: Haralík Stanislav
N: Hrdý Jiří
2213. 03. 2021 14:00SF SKK El Niňo Praha CTJ Tatran Sedlčany  V: Zajíček Martin
N: Cankař Radek
2213. 03. 2021 14:00TJ Sokol MichleTJ Sokol Vodňany  V: Haralík Stanislav
2213. 03. 2021 15:00SKST Liberec DAC Sparta Praha  V: Žid Jaromír
N: Louda Václav
2213. 03. 2021 15:00TJ Tatran KRPA HostinnéTJ AŠ Mladá Boleslav  V: Plecháč Jiří
2213. 03. 2021 15:00SKST Baník MostTTC Elizza Praha B  V: Žielinský Tomáš
N: Záruba David
2213. 03. 2021 16:30TTC Karlovarsko 2020TJ AVIA Čakovice  V: Průcha Petr
N: Haluška Pavel
2213. 03. 2021 15:00TTC LitoměřiceTJ Sokol Bor  V: Vašinová Karina
N: Nedbal Václav
2213. 03. 2021 15:00TTC Litoměřice BUnion Plzeň  V: Vašinová Karina
N: Nedbal Václav
2314. 03. 2021 10:00TJ Sokol MichleTJ Tatran Sedlčany  V: Haralík Stanislav
2314. 03. 2021 10:00SF SKK El Niňo Praha CTJ Sokol Vodňany  V: Zajíček Martin
N: Cankař Radek
2314. 03. 2021 10:00TJ Tatran KRPA HostinnéAC Sparta Praha  V: Plecháč Jiří
2314. 03. 2021 10:00SKST Liberec DTJ AŠ Mladá Boleslav  V: Žid Jaromír
N: Louda Václav
2314. 03. 2021 10:00TTC Karlovarsko 2020TTC Elizza Praha B  V: Průcha Petr
N: Haluška Pavel
2314. 03. 2021 10:00SKST Baník MostTJ AVIA Čakovice  V: Žielinský Tomáš
N: Záruba David
2314. 03. 2021 10:00TTC Litoměřice BTJ Sokol Bor  V: Vašinová Karina
N: Nedbal Václav
2314. 03. 2021 10:00TTC LitoměřiceUnion Plzeň  V: Vašinová Karina
N: Nedbal Václav
2427. 03. 2021 14:00TJ Tatran SedlčanyTTC Litoměřice  V: Homolka Rudolf
N: Šíp Martin
2427. 03. 2021 14:00TJ Sokol VodňanyTTC Litoměřice B  V: Vaněčková Eliška
N: zajišťuje domácí klub
2427. 03. 2021 15:00TJ Sokol BorSKST Baník Most  V: Pour Pavel
N: Šoltés Juraj
2427. 03. 2021 15:00Union PlzeňTTC Karlovarsko 2020  V: Vlček Jaroslav
N: Kovář Martin
2427. 03. 2021 16:30TTC Elizza Praha BSKST Liberec D  V: Kotlorz Lukáš
N: Rochowanski Milan
2427. 03. 2021 14:00TJ AVIA ČakoviceTJ Tatran KRPA Hostinné  V: Ehrenberger Květoslav
N: Vojáček Miloš
2427. 03. 2021 14:00AC Sparta PrahaSF SKK El Niňo Praha C  V: Votípka Emanuel
N: Hanek Stanislav
2427. 03. 2021 15:00TJ AŠ Mladá BoleslavTJ Sokol Michle  V: Šťastný Vladislav
N: Čeřovský Petr
2528. 03. 2021 10:00TJ Sokol VodňanyTTC Litoměřice  V: Jungvirt Josef
N: Vaněčková Eliška
2528. 03. 2021 10:00TJ Tatran SedlčanyTTC Litoměřice B  V: Homolka Rudolf
N: Šíp Martin
2528. 03. 2021 10:00Union PlzeňSKST Baník Most  V: Vlček Jaroslav
N: Kovář Martin
2528. 03. 2021 10:00TJ Sokol BorTTC Karlovarsko 2020  V: Pour Pavel
N: Šoltés Juraj
2528. 03. 2021 10:00TJ AVIA ČakoviceSKST Liberec D  V: Ehrenberger Květoslav
N: Vojáček Miloš
2528. 03. 2021 10:00TTC Elizza Praha BTJ Tatran KRPA Hostinné  V: Kotlorz Lukáš
N: Rochowanski Milan
2528. 03. 2021 10:00TJ AŠ Mladá BoleslavSF SKK El Niňo Praha C  V: Šťastný Vladislav
N: Čeřovský Petr
2528. 03. 2021 10:00AC Sparta PrahaTJ Sokol Michle  V: Votípka Emanuel
N: Hanek Stanislav
2610. 04. 2021 14:00AC Sparta PrahaTJ Tatran Sedlčany  V: Cankař Radek
N: Kulichová Jana
2610. 04. 2021 15:00TJ AŠ Mladá BoleslavTJ Sokol Vodňany  V: Čeřovský Petr
N: Šťastný Vladislav
2610. 04. 2021 14:00SF SKK El Niňo Praha CTTC Elizza Praha B  V: Hanek Stanislav
N: Hrdý Jiří
2610. 04. 2021 14:00TJ Sokol MichleTJ AVIA Čakovice  V: Kulich Vladimír
2610. 04. 2021 15:00SKST Liberec DTJ Sokol Bor  V: Varcl Jan
N: Varcl Jan
2610. 04. 2021 15:00TJ Tatran KRPA HostinnéUnion Plzeň  V: Plecháč Jiří
2610. 04. 2021 15:00SKST Baník MostTTC Litoměřice  V: Záruba David
N: Knebl Milan
2610. 04. 2021 16:30TTC Karlovarsko 2020TTC Litoměřice B  V: Haluška Pavel
N: Průcha Petr
2711. 04. 2021 10:00TJ AŠ Mladá BoleslavTJ Tatran Sedlčany  V: Čeřovský Petr
N: Šťastný Vladislav
2711. 04. 2021 10:00AC Sparta PrahaTJ Sokol Vodňany  V: Cankař Radek
N: Kulichová Jana
2711. 04. 2021 10:00TJ Sokol MichleTTC Elizza Praha B  V: Kulich Vladimír
2711. 04. 2021 10:00SF SKK El Niňo Praha CTJ AVIA Čakovice  V: Hanek Stanislav
N: Hrdý Jiří
2711. 04. 2021 10:00TJ Tatran KRPA HostinnéTJ Sokol Bor  V: Plecháč Jiří
2711. 04. 2021 10:00SKST Liberec DUnion Plzeň  V: Varcl Jan
N: Varcl Jan
2711. 04. 2021 10:00TTC Karlovarsko 2020TTC Litoměřice  V: Haluška Pavel
N: Průcha Petr
2711. 04. 2021 10:00SKST Baník MostTTC Litoměřice B  V: Záruba David
N: Knebl Milan
2824. 04. 2021 14:00TJ Tatran SedlčanySKST Baník Most  V: Šíp Martin
N: Homolka Rudolf
2824. 04. 2021 14:00TJ Sokol VodňanyTTC Karlovarsko 2020  V: Vaněčková Eliška
N: Jungvirt Josef
2824. 04. 2021 15:00TTC LitoměřiceSKST Liberec D  V: Drbohlav Michal
N: Vašinová Karina
2824. 04. 2021 15:00TTC Litoměřice BTJ Tatran KRPA Hostinné  V: Nedbal Václav
N: Vašinová Karina
2824. 04. 2021 15:00TJ Sokol BorSF SKK El Niňo Praha C  V: Šoltés Juraj
N: Pour Pavel
2824. 04. 2021 15:00Union PlzeňTJ Sokol Michle  V: Kůs Pavel
N: Sedláček Jan
2824. 04. 2021 15:00TTC Elizza Praha BAC Sparta Praha  V: Votípka Emanuel
N: Kotlorz Lukáš
2824. 04. 2021 14:00TJ AVIA ČakoviceTJ AŠ Mladá Boleslav  V: Vojáček Miloš
N: Ehrenberger Květoslav
2925. 04. 2021 10:00TJ Sokol VodňanySKST Baník Most  V: Jungvirt Josef
N: zajišťuje domácí klub
2925. 04. 2021 10:00TJ Tatran SedlčanyTTC Karlovarsko 2020  V: Šíp Martin
N: Homolka Rudolf
2925. 04. 2021 10:00TTC Litoměřice BSKST Liberec D  V: Nedbal Václav
N: Vašinová Karina
2925. 04. 2021 10:00TTC LitoměřiceTJ Tatran KRPA Hostinné  V: Drbohlav Michal
N: Vašinová Karina
2925. 04. 2021 10:00Union PlzeňSF SKK El Niňo Praha C  V: Kůs Pavel
N: Sedláček Jan
2925. 04. 2021 10:00TJ Sokol BorTJ Sokol Michle  V: Šoltés Juraj
N: Pour Pavel
2925. 04. 2021 10:00TJ AVIA ČakoviceAC Sparta Praha  V: Vojáček Miloš
N: Ehrenberger Květoslav
2925. 04. 2021 10:00TTC Elizza Praha BTJ AŠ Mladá Boleslav  V: Votípka Emanuel
N: Kotlorz Lukáš
3008. 05. 2021 14:00TJ AVIA ČakoviceTTC Elizza Praha B  V: Ehrenberger Květoslav
N: Vojáček Miloš
3008. 05. 2021 15:00Union PlzeňTJ Sokol Bor  V: Vlček Jaroslav
N: Kirchman Ondřej
3015. 09. 2020 18:00TTC Litoměřice BTTC Litoměřice5:10 V: Nedbal Václav
3008. 05. 2021 16:30TTC Karlovarsko 2020SKST Baník Most  V: Průcha Petr
N: Haluška Pavel
3008. 05. 2021 15:00TJ Tatran KRPA HostinnéSKST Liberec D  V: Plecháč Jiří
3008. 05. 2021 14:00TJ Sokol MichleSF SKK El Niňo Praha C  V: Menger Jaroslav
3008. 05. 2021 15:00TJ AŠ Mladá BoleslavAC Sparta Praha  V: Šťastný Vladislav
N: Čeřovský Petr
3008. 05. 2021 14:00TJ Sokol VodňanyTJ Tatran Sedlčany  V: Vaněčková Eliška
N: Jungvirt Josef

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy