Výsledky
Krajský přebor I. třídy
119. 09. 2020 16:00KST Jirkov BTJ Spartak Lubenec A10:4
119. 09. 2020 16:00KST Jirkov CSK Štětí B7:10
119. 09. 2020 16:00SKST Teplice BKST Apollo Ústí nad Labem B3:10
116. 09. 2020 18:15TJ Krupka ATJ Slavoj Krásné Březno A7:10
119. 09. 2020 10:00SKST Baník Most DSK TTC Duchcov A6:10
119. 09. 2020 10:00SKST Baník Most ETTC Litvínov B8:10
220. 09. 2020 10:00KST Jirkov BSK Štětí B10:7
220. 09. 2020 10:00KST Jirkov CTJ Spartak Lubenec A9:9
220. 09. 2020 10:00SKST Teplice BTJ Slavoj Krásné Březno A9:9
220. 09. 2020 10:00TJ Krupka AKST Apollo Ústí nad Labem B2:10
220. 09. 2020 14:00SKST Baník Most DTTC Litvínov B3:10
220. 09. 2020 14:00SKST Baník Most ESK TTC Duchcov A10:6
303. 10. 2020 10:00TJ Spartak Lubenec ASK TTC Duchcov A9:9
303. 10. 2020 10:00SK Štětí BTTC Litvínov B10:3
303. 10. 2020 16:00KST Apollo Ústí nad Labem BSKST Baník Most D10:2
303. 10. 2020 17:00TJ Slavoj Krásné Březno ASKST Baník Most E10:7
303. 10. 2020 16:00KST Jirkov BSKST Teplice B10:4
303. 10. 2020 17:00KST Jirkov CTJ Krupka A10:1
404. 10. 2020 10:00TJ Spartak Lubenec ATTC Litvínov B10:3
404. 10. 2020 10:00SK Štětí BSK TTC Duchcov A9:9
404. 10. 2020 15:00KST Apollo Ústí nad Labem BSKST Baník Most E10:4
404. 10. 2020 10:00TJ Slavoj Krásné Březno ASKST Baník Most D10:7
404. 10. 2020 10:00KST Jirkov BTJ Krupka A10:4
404. 10. 2020 10:00KST Jirkov CSKST Teplice B5:10
517. 10. 2020 16:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
SKST Teplice BTJ Spartak Lubenec A 
517. 10. 2020 16:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
TJ Krupka ASK Štětí B 
517. 10. 2020 10:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
SKST Baník Most DKST Jirkov B 
517. 10. 2020 10:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
SKST Baník Most EKST Jirkov C 
517. 10. 2020 16:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
SK TTC Duchcov AKST Apollo Ústí nad Labem B 
517. 10. 2020 16:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
TTC Litvínov BTJ Slavoj Krásné Březno A 
618. 10. 2020 10:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
SKST Teplice BSK Štětí B 
618. 10. 2020 10:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
TJ Krupka ATJ Spartak Lubenec A 
618. 10. 2020 14:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
SKST Baník Most DKST Jirkov C 
618. 10. 2020 14:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
SKST Baník Most EKST Jirkov B 
618. 10. 2020 10:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
SK TTC Duchcov ATJ Slavoj Krásné Březno A 
618. 10. 2020 10:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
TTC Litvínov BKST Apollo Ústí nad Labem B 
731. 10. 2020 10:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
TJ Spartak Lubenec AKST Apollo Ústí nad Labem B 
731. 10. 2020 10:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
SK Štětí BTJ Slavoj Krásné Březno A 
731. 10. 2020 16:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
KST Jirkov BSK TTC Duchcov A 
731. 10. 2020 16:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
KST Jirkov CTTC Litvínov B 
731. 10. 2020 16:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
SKST Teplice BSKST Baník Most D 
731. 10. 2020 16:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
TJ Krupka ASKST Baník Most E 
801. 11. 2020 10:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
TJ Spartak Lubenec ATJ Slavoj Krásné Březno A 
801. 11. 2020 10:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
SK Štětí BKST Apollo Ústí nad Labem B 
801. 11. 2020 10:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
KST Jirkov BTTC Litvínov B 
801. 11. 2020 10:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
KST Jirkov CSK TTC Duchcov A 
801. 11. 2020 10:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
SKST Teplice BSKST Baník Most E 
801. 11. 2020 10:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
TJ Krupka ASKST Baník Most D 
914. 11. 2020 10:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
SKST Baník Most DTJ Spartak Lubenec A 
914. 11. 2020 10:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
SKST Baník Most ESK Štětí B 
914. 11. 2020 16:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
SK TTC Duchcov ASKST Teplice B 
914. 11. 2020 16:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
TTC Litvínov BTJ Krupka A 
914. 11. 2020 16:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
KST Apollo Ústí nad Labem BKST Jirkov B 
914. 11. 2020 16:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
TJ Slavoj Krásné Březno AKST Jirkov C 
1015. 11. 2020 14:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
SKST Baník Most DSK Štětí B 
1015. 11. 2020 14:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
SKST Baník Most ETJ Spartak Lubenec A 
1015. 11. 2020 10:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
SK TTC Duchcov ATJ Krupka A 
1015. 11. 2020 10:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
TTC Litvínov BSKST Teplice B 
1015. 11. 2020 10:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
KST Apollo Ústí nad Labem BKST Jirkov C 
1015. 11. 2020 10:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
TJ Slavoj Krásné Březno AKST Jirkov B 
1115. 09. 2020 17:00KST Jirkov BKST Jirkov C8:10
DV
1128. 11. 2020 16:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
SKST Teplice BTJ Krupka A
DV
1107. 09. 2020 18:00SKST Baník Most DSKST Baník Most E7:10
DV
1128. 11. 2020 16:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
SK TTC Duchcov ATTC Litvínov B
DV
1128. 11. 2020 16:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
KST Apollo Ústí nad Labem BTJ Slavoj Krásné Březno A
DV
1128. 11. 2020 10:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
TJ Spartak Lubenec ASK Štětí B
DV
2215. 09. 2020 19:30KST Jirkov CKST Jirkov B8:10
DV
2214. 09. 2020 18:00SKST Baník Most ESKST Baník Most D10:4
DV

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy