Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Regionální soutěž 1. třídy
104. 10. 2020 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav DSK Dolní Stakory A11:7
104. 10. 2020 10:00TTC Bělá pod Bezdězem CTJ Sokol Mnichovo Hradiště C 
104. 10. 2020 10:00Sokol Březno ST ATTC Josefův Důl A10:8
104. 10. 2020 10:00TJ Sokol KochánkyTJ Slavoj Čistá A9:9
104. 10. 2020 10:00TJ Plazy ATJ Březovice A4:14
104. 10. 2020 10:00TJ Sokol Podlázky AST Dolní Bousov A10:8
211. 10. 2020 10:00SK Dolní Stakory AST Dolní Bousov A9:9
211. 10. 2020 10:00TJ Březovice ATJ Sokol Podlázky A7:11
211. 10. 2020 10:00TJ Sokol KochánkyTJ Plazy A
211. 10. 2020 10:00TTC Josefův Důl ATJ Slavoj Čistá A10:8
211. 10. 2020 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště CSokol Březno ST A11:7
211. 10. 2020 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav DTTC Bělá pod Bezdězem C13:5
318. 10. 2020 10:00TTC Bělá pod Bezdězem CSK Dolní Stakory A
318. 10. 2020 10:00Sokol Březno ST ATJ AŠ Mladá Boleslav D
318. 10. 2020 10:00TJ Slavoj Čistá ATJ Sokol Mnichovo Hradiště C
318. 10. 2020 10:00TJ Plazy ATTC Josefův Důl A
318. 10. 2020 10:00TJ Sokol Podlázky ATJ Sokol Kochánky
318. 10. 2020 10:00ST Dolní Bousov ATJ Březovice A
425. 10. 2020 10:00SK Dolní Stakory ATJ Březovice A
425. 10. 2020 10:00TJ Sokol KochánkyST Dolní Bousov A
425. 10. 2020 10:00TTC Josefův Důl ATJ Sokol Podlázky A
425. 10. 2020 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště CTJ Plazy A
425. 10. 2020 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav DTJ Slavoj Čistá A
425. 10. 2020 10:00TTC Bělá pod Bezdězem CSokol Březno ST A
501. 11. 2020 10:00Sokol Březno ST ASK Dolní Stakory A
501. 11. 2020 10:00TJ Slavoj Čistá ATTC Bělá pod Bezdězem C
501. 11. 2020 10:00TJ Plazy ATJ AŠ Mladá Boleslav D
501. 11. 2020 10:00TJ Sokol Podlázky ATJ Sokol Mnichovo Hradiště C
501. 11. 2020 10:00ST Dolní Bousov ATTC Josefův Důl A
501. 11. 2020 10:00TJ Březovice ATJ Sokol Kochánky
608. 11. 2020 10:00SK Dolní Stakory ATJ Sokol Kochánky
608. 11. 2020 10:00TTC Josefův Důl ATJ Březovice A
608. 11. 2020 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště CST Dolní Bousov A
608. 11. 2020 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav DTJ Sokol Podlázky A
608. 11. 2020 10:00TTC Bělá pod Bezdězem CTJ Plazy A
608. 11. 2020 10:00Sokol Březno ST ATJ Slavoj Čistá A
715. 11. 2020 10:00TJ Slavoj Čistá ASK Dolní Stakory A
715. 11. 2020 10:00TJ Plazy ASokol Březno ST A
715. 11. 2020 10:00TJ Sokol Podlázky ATTC Bělá pod Bezdězem C
715. 11. 2020 10:00ST Dolní Bousov ATJ AŠ Mladá Boleslav D
715. 11. 2020 10:00TJ Březovice ATJ Sokol Mnichovo Hradiště C
715. 11. 2020 10:00TJ Sokol KochánkyTTC Josefův Důl A
822. 11. 2020 10:00SK Dolní Stakory ATTC Josefův Důl A
822. 11. 2020 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště CTJ Sokol Kochánky
822. 11. 2020 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav DTJ Březovice A
822. 11. 2020 10:00TTC Bělá pod Bezdězem CST Dolní Bousov A
822. 11. 2020 10:00Sokol Březno ST ATJ Sokol Podlázky A
822. 11. 2020 10:00TJ Slavoj Čistá ATJ Plazy A
929. 11. 2020 10:00TJ Plazy ASK Dolní Stakory A
929. 11. 2020 10:00TJ Sokol Podlázky ATJ Slavoj Čistá A
929. 11. 2020 10:00ST Dolní Bousov ASokol Březno ST A
929. 11. 2020 10:00TJ Březovice ATTC Bělá pod Bezdězem C
929. 11. 2020 10:00TJ Sokol KochánkyTJ AŠ Mladá Boleslav D
929. 11. 2020 10:00TTC Josefův Důl ATJ Sokol Mnichovo Hradiště C
1006. 12. 2020 10:00SK Dolní Stakory ATJ Sokol Mnichovo Hradiště C
1006. 12. 2020 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav DTTC Josefův Důl A
1006. 12. 2020 10:00TTC Bělá pod Bezdězem CTJ Sokol Kochánky
1006. 12. 2020 10:00Sokol Březno ST ATJ Březovice A
1006. 12. 2020 10:00TJ Slavoj Čistá AST Dolní Bousov A
1006. 12. 2020 10:00TJ Plazy ATJ Sokol Podlázky A
1113. 12. 2020 10:00TJ Sokol Podlázky ASK Dolní Stakory A
1113. 12. 2020 10:00ST Dolní Bousov ATJ Plazy A
1113. 12. 2020 10:00TJ Březovice ATJ Slavoj Čistá A
1113. 12. 2020 10:00TJ Sokol KochánkySokol Březno ST A
1113. 12. 2020 10:00TTC Josefův Důl ATTC Bělá pod Bezdězem C
1113. 12. 2020 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště CTJ AŠ Mladá Boleslav D
1217. 01. 2021 10:00SK Dolní Stakory ATJ AŠ Mladá Boleslav D
1217. 01. 2021 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště CTTC Bělá pod Bezdězem C
1217. 01. 2021 10:00TTC Josefův Důl ASokol Březno ST A
1217. 01. 2021 10:00TJ Slavoj Čistá ATJ Sokol Kochánky
1217. 01. 2021 10:00TJ Březovice ATJ Plazy A
1217. 01. 2021 10:00ST Dolní Bousov ATJ Sokol Podlázky A
1324. 01. 2021 10:00ST Dolní Bousov ASK Dolní Stakory A
1324. 01. 2021 10:00TJ Sokol Podlázky ATJ Březovice A
1324. 01. 2021 10:00TJ Plazy ATJ Sokol Kochánky
1324. 01. 2021 10:00TJ Slavoj Čistá ATTC Josefův Důl A
1324. 01. 2021 10:00Sokol Březno ST ATJ Sokol Mnichovo Hradiště C
1324. 01. 2021 10:00TTC Bělá pod Bezdězem CTJ AŠ Mladá Boleslav D
1431. 01. 2021 10:00SK Dolní Stakory ATTC Bělá pod Bezdězem C
1431. 01. 2021 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav DSokol Březno ST A
1431. 01. 2021 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště CTJ Slavoj Čistá A
1431. 01. 2021 10:00TTC Josefův Důl ATJ Plazy A
1431. 01. 2021 10:00TJ Sokol KochánkyTJ Sokol Podlázky A
1431. 01. 2021 10:00TJ Březovice AST Dolní Bousov A
1507. 02. 2021 10:00TJ Březovice ASK Dolní Stakory A
1507. 02. 2021 10:00ST Dolní Bousov ATJ Sokol Kochánky
1507. 02. 2021 10:00TJ Sokol Podlázky ATTC Josefův Důl A
1507. 02. 2021 10:00TJ Plazy ATJ Sokol Mnichovo Hradiště C
1507. 02. 2021 10:00TJ Slavoj Čistá ATJ AŠ Mladá Boleslav D
1507. 02. 2021 10:00Sokol Březno ST ATTC Bělá pod Bezdězem C
1621. 02. 2021 10:00SK Dolní Stakory ASokol Březno ST A
1621. 02. 2021 10:00TTC Bělá pod Bezdězem CTJ Slavoj Čistá A
1621. 02. 2021 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav DTJ Plazy A
1621. 02. 2021 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště CTJ Sokol Podlázky A
1621. 02. 2021 10:00TTC Josefův Důl AST Dolní Bousov A
1621. 02. 2021 10:00TJ Sokol KochánkyTJ Březovice A
1728. 02. 2021 10:00TJ Sokol KochánkySK Dolní Stakory A
1728. 02. 2021 10:00TJ Březovice ATTC Josefův Důl A
1728. 02. 2021 10:00ST Dolní Bousov ATJ Sokol Mnichovo Hradiště C
1728. 02. 2021 10:00TJ Sokol Podlázky ATJ AŠ Mladá Boleslav D
1728. 02. 2021 10:00TJ Plazy ATTC Bělá pod Bezdězem C
1728. 02. 2021 10:00TJ Slavoj Čistá ASokol Březno ST A
1807. 03. 2021 10:00SK Dolní Stakory ATJ Slavoj Čistá A
1807. 03. 2021 10:00Sokol Březno ST ATJ Plazy A
1807. 03. 2021 10:00TTC Bělá pod Bezdězem CTJ Sokol Podlázky A
1807. 03. 2021 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav DST Dolní Bousov A
1807. 03. 2021 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště CTJ Březovice A
1807. 03. 2021 10:00TTC Josefův Důl ATJ Sokol Kochánky
1914. 03. 2021 10:00TTC Josefův Důl ASK Dolní Stakory A
1914. 03. 2021 10:00TJ Sokol KochánkyTJ Sokol Mnichovo Hradiště C
1914. 03. 2021 10:00TJ Březovice ATJ AŠ Mladá Boleslav D
1914. 03. 2021 10:00ST Dolní Bousov ATTC Bělá pod Bezdězem C
1914. 03. 2021 10:00TJ Sokol Podlázky ASokol Březno ST A
1914. 03. 2021 10:00TJ Plazy ATJ Slavoj Čistá A
2021. 03. 2021 10:00SK Dolní Stakory ATJ Plazy A
2021. 03. 2021 10:00TJ Slavoj Čistá ATJ Sokol Podlázky A
2021. 03. 2021 10:00Sokol Březno ST AST Dolní Bousov A
2021. 03. 2021 10:00TTC Bělá pod Bezdězem CTJ Březovice A
2021. 03. 2021 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav DTJ Sokol Kochánky
2021. 03. 2021 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště CTTC Josefův Důl A
2128. 03. 2021 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště CSK Dolní Stakory A
2128. 03. 2021 10:00TTC Josefův Důl ATJ AŠ Mladá Boleslav D
2128. 03. 2021 10:00TJ Sokol KochánkyTTC Bělá pod Bezdězem C
2128. 03. 2021 10:00TJ Březovice ASokol Březno ST A
2128. 03. 2021 10:00ST Dolní Bousov ATJ Slavoj Čistá A
2128. 03. 2021 10:00TJ Sokol Podlázky ATJ Plazy A
2204. 04. 2021 10:00SK Dolní Stakory ATJ Sokol Podlázky A
2204. 04. 2021 10:00TJ Plazy AST Dolní Bousov A
2204. 04. 2021 10:00TJ Slavoj Čistá ATJ Březovice A
2204. 04. 2021 10:00Sokol Březno ST ATJ Sokol Kochánky
2204. 04. 2021 10:00TTC Bělá pod Bezdězem CTTC Josefův Důl A
2204. 04. 2021 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav DTJ Sokol Mnichovo Hradiště C

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy