Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize mužů
119. 09. 2020 10:00TTC MG Odra GAS Vratimov BSK - Svinov B10:6
119. 09. 2020 17:00TTC Frýdlant BSKST Baník Havířov D10:3
119. 09. 2020 17:00TTC Siko Orlová CTJ Ostrava KST E10:7
119. 09. 2020 10:00KST Slezan Opava BTJ Frenštát pod Radhoštěm10:7
119. 09. 2020 17:00SK Slavia Orlová ATJ Sokol Brušperk2:10
119. 09. 2020 17:00TJ Sokol KateřinkyTJ TŽ Třinec2:10
119. 09. 2020 17:00TJ Slavoj Český TěšínASK Tatra Kopřivnice4:10
220. 09. 2020 14:00TTC MG Odra GAS Vratimov BSKST Baník Havířov D10:4
220. 09. 2020 14:00TTC Frýdlant BSK - Svinov B10:2
220. 09. 2020 14:00TTC Siko Orlová CTJ Frenštát pod Radhoštěm10:5
220. 09. 2020 10:00KST Slezan Opava BTJ Ostrava KST E10:5
220. 09. 2020 10:00SK Slavia Orlová ATJ TŽ Třinec3:10
220. 09. 2020 10:00TJ Sokol KateřinkyTJ Sokol Brušperk5:10
303. 10. 2020 10:00TJ Ostrava KST ESK Slavia Orlová A10:3
303. 10. 2020 17:00TJ Frenštát pod RadhoštěmTJ Sokol Kateřinky9:9
303. 10. 2020 17:00SK - Svinov BTTC Siko Orlová C1:10
303. 10. 2020 10:00SKST Baník Havířov DKST Slezan Opava B10:0
303. 10. 2020 17:00TJ Slavoj Český TěšínTTC MG Odra GAS Vratimov B5:10
303. 10. 2020 15:00ASK Tatra KopřivniceTTC Frýdlant B10:7
303. 10. 2020 14:00TJ Sokol BrušperkTJ TŽ Třinec4:10
402. 10. 2020 18:00TJ Ostrava KST ETJ Sokol Kateřinky10:2
404. 10. 2020 10:00TJ Frenštát pod RadhoštěmSK Slavia Orlová A9:9
404. 10. 2020 14:00SK - Svinov BKST Slezan Opava B5:10
401. 10. 2020 18:00SKST Baník Havířov DTTC Siko Orlová C10:4
404. 10. 2020 10:00TJ Slavoj Český TěšínTTC Frýdlant B2:10
404. 10. 2020 10:00ASK Tatra KopřivniceTTC MG Odra GAS Vratimov B10:3
1927. 02. 2021 17:00TJ Slavoj Český TěšínTTC Siko Orlová C
Ukončeno
1927. 02. 2021 15:00ASK Tatra KopřivniceKST Slezan Opava B
Ukončeno
1927. 02. 2021 17:00SK - Svinov BSK Slavia Orlová A
Ukončeno
1927. 02. 2021 10:00SKST Baník Havířov DTJ Sokol Kateřinky
Ukončeno
1927. 02. 2021 10:00TJ Ostrava KST ETJ Sokol Brušperk
Ukončeno
1927. 02. 2021 17:00TJ Frenštát pod RadhoštěmTJ TŽ Třinec
Ukončeno
1927. 02. 2021 17:00TTC Frýdlant BTTC MG Odra GAS Vratimov B
Ukončeno
2028. 02. 2021 10:00ASK Tatra KopřivniceTTC Siko Orlová C
Ukončeno
2028. 02. 2021 10:00TJ Slavoj Český TěšínKST Slezan Opava B
Ukončeno
2028. 02. 2021 14:00SKST Baník Havířov DSK Slavia Orlová A
Ukončeno
2028. 02. 2021 14:00SK - Svinov BTJ Sokol Kateřinky
Ukončeno
2028. 02. 2021 10:00TJ Frenštát pod RadhoštěmTJ Sokol Brušperk
Ukončeno
2028. 02. 2021 14:00TJ Ostrava KST ETJ TŽ Třinec
Ukončeno
2113. 03. 2021 14:00TJ Sokol BrušperkSK - Svinov B
Ukončeno
2113. 03. 2021 15:00TJ TŽ TřinecSKST Baník Havířov D
Ukončeno
2113. 03. 2021 17:00SK Slavia Orlová ATJ Slavoj Český Těšín
Ukončeno
2113. 03. 2021 17:00TJ Sokol KateřinkyASK Tatra Kopřivnice
Ukončeno
2113. 03. 2021 17:00TTC Siko Orlová CTTC MG Odra GAS Vratimov B
Ukončeno
2113. 03. 2021 14:00KST Slezan Opava BTTC Frýdlant B
Ukončeno
2113. 03. 2021 17:00TJ Frenštát pod RadhoštěmTJ Ostrava KST E
Ukončeno
2214. 03. 2021 10:00TJ TŽ TřinecSK - Svinov B
Ukončeno
2214. 03. 2021 10:00TJ Sokol BrušperkSKST Baník Havířov D
Ukončeno
2214. 03. 2021 10:00TJ Sokol KateřinkyTJ Slavoj Český Těšín
Ukončeno
2214. 03. 2021 10:00SK Slavia Orlová AASK Tatra Kopřivnice
Ukončeno
2214. 03. 2021 10:00KST Slezan Opava BTTC MG Odra GAS Vratimov B
Ukončeno
2212. 03. 2021 17:30TTC Siko Orlová CTTC Frýdlant B
Ukončeno
2327. 03. 2021 10:00TTC MG Odra GAS Vratimov BSK Slavia Orlová A
Ukončeno
2327. 03. 2021 17:00TTC Frýdlant BTJ Sokol Kateřinky
Ukončeno
2327. 03. 2021 17:00TJ Slavoj Český TěšínTJ Sokol Brušperk
Ukončeno
2327. 03. 2021 15:00ASK Tatra KopřivniceTJ TŽ Třinec
Ukončeno
2327. 03. 2021 17:00SK - Svinov BTJ Ostrava KST E
Ukončeno
2327. 03. 2021 10:00SKST Baník Havířov DTJ Frenštát pod Radhoštěm
Ukončeno
2327. 03. 2021 14:00KST Slezan Opava BTTC Siko Orlová C
Ukončeno
2428. 03. 2021 14:00TTC Frýdlant BSK Slavia Orlová A
Ukončeno
2428. 03. 2021 14:00TTC MG Odra GAS Vratimov BTJ Sokol Kateřinky
Ukončeno
2428. 03. 2021 10:00ASK Tatra KopřivniceTJ Sokol Brušperk
Ukončeno
2428. 03. 2021 10:00TJ Slavoj Český TěšínTJ TŽ Třinec
Ukončeno
2428. 03. 2021 14:00SKST Baník Havířov DTJ Ostrava KST E
Ukončeno
2428. 03. 2021 14:00SK - Svinov BTJ Frenštát pod Radhoštěm
Ukončeno
2510. 04. 2021 10:00TJ Ostrava KST ETJ Slavoj Český Těšín
Ukončeno
2510. 04. 2021 17:00TJ Frenštát pod RadhoštěmASK Tatra Kopřivnice
Ukončeno
2510. 04. 2021 14:00TJ Sokol BrušperkTTC MG Odra GAS Vratimov B
Ukončeno
2510. 04. 2021 15:00TJ TŽ TřinecTTC Frýdlant B
Ukončeno
2510. 04. 2021 17:00SK Slavia Orlová ATTC Siko Orlová C
Ukončeno
2510. 04. 2021 17:00TJ Sokol KateřinkyKST Slezan Opava B
Ukončeno
2510. 04. 2021 10:00SKST Baník Havířov DSK - Svinov B
Ukončeno
2611. 04. 2021 10:00TJ Frenštát pod RadhoštěmTJ Slavoj Český Těšín
Ukončeno
2611. 04. 2021 14:00TJ Ostrava KST EASK Tatra Kopřivnice
Ukončeno
2611. 04. 2021 10:00TJ TŽ TřinecTTC MG Odra GAS Vratimov B
Ukončeno
2611. 04. 2021 10:00TJ Sokol BrušperkTTC Frýdlant B
Ukončeno
2611. 04. 2021 10:00TJ Sokol KateřinkyTTC Siko Orlová C
Ukončeno
2611. 04. 2021 10:00SK Slavia Orlová AKST Slezan Opava B
Ukončeno
2724. 04. 2021 17:00TTC Siko Orlová CTJ Sokol Brušperk
Ukončeno
2724. 04. 2021 14:00KST Slezan Opava BTJ TŽ Třinec
Ukončeno
2724. 04. 2021 10:00TTC MG Odra GAS Vratimov BTJ Ostrava KST E
Ukončeno
2724. 04. 2021 17:00TTC Frýdlant BTJ Frenštát pod Radhoštěm
Ukončeno
2724. 04. 2021 17:00TJ Slavoj Český TěšínSK - Svinov B
Ukončeno
2724. 04. 2021 15:00ASK Tatra KopřivniceSKST Baník Havířov D
Ukončeno
2724. 04. 2021 17:00TJ Sokol KateřinkySK Slavia Orlová A
Ukončeno
2825. 04. 2021 10:00KST Slezan Opava BTJ Sokol Brušperk
Ukončeno
2823. 04. 2021 17:30TTC Siko Orlová CTJ TŽ Třinec
Ukončeno
2825. 04. 2021 14:00TTC Frýdlant BTJ Ostrava KST E
Ukončeno
2825. 04. 2021 14:00TTC MG Odra GAS Vratimov BTJ Frenštát pod Radhoštěm
Ukončeno
2825. 04. 2021 10:00ASK Tatra KopřivniceSK - Svinov B
Ukončeno
2825. 04. 2021 10:00TJ Slavoj Český TěšínSKST Baník Havířov D
Ukončeno

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy