Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Krajská soutěž II. třídy sk. B
130. 09. 2020 18:00TJ Sokol DěhylovTTC Hať9:9
103. 10. 2020 09:00SKST Baník Havířov EKLUBsten Karviná10:4
110. 10. 2020 14:00
herna TTC Siko Orlová
TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov, z.s.TTC Siko Orlová D0:10
103. 10. 2020 10:00TTC Bolatice BTJ Sokol Radvanice10:8
103. 10. 2020 17:00SK Slavia Orlová BTJ Ostrava KST F1:10
201. 10. 2020 19:00TJ Sokol DěhylovKLUBsten Karviná10:5
204. 10. 2020 14:00SKST Baník Havířov ETTC Hať10:1
211. 10. 2020 14:00
Odloženo, náhradní termín bude určen dodatečně.
TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov, z.s.TJ Sokol Záblatí
Ukončeno
204. 10. 2020 10:00TTC Bolatice BTJ Ostrava KST F2:10
204. 10. 2020 10:00SK Slavia Orlová BTJ Sokol Radvanice6:10
1224. 04. 2021 17:00SK Slavia Orlová BTTC Bolatice B
Ukončeno
1224. 04. 2021 10:00TJ Ostrava KST FTJ Sokol Radvanice
Ukončeno
1224. 04. 2021 17:00TJ Sokol ZáblatíTTC Siko Orlová D
Ukončeno
1224. 04. 2021 17:00KLUBsten KarvináTTC Hať
Ukončeno
1224. 04. 2021 10:00SKST Baník Havířov ETJ Sokol Děhylov
Ukončeno
1527. 02. 2021 17:00TJ Sokol DěhylovTJ Sokol Radvanice
Ukončeno
1527. 02. 2021 10:00SKST Baník Havířov ETJ Ostrava KST F
Ukončeno
1527. 02. 2021 17:00TTC Bolatice BTTC Siko Orlová D
Ukončeno
1527. 02. 2021 17:00SK Slavia Orlová BTJ Sokol Záblatí
Ukončeno
1527. 02. 2021 17:00TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov, z.s.TTC Hať
Ukončeno
1628. 02. 2021 14:00SKST Baník Havířov ETJ Sokol Radvanice
Ukončeno
1626. 02. 2021 18:00TJ Sokol DěhylovTJ Ostrava KST F
Ukončeno
1628. 02. 2021 10:00SK Slavia Orlová BTTC Siko Orlová D
Ukončeno
1628. 02. 2021 10:00TTC Bolatice BTJ Sokol Záblatí
Ukončeno
1628. 02. 2021 10:00TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov, z.s.KLUBsten Karviná
Ukončeno
1713. 03. 2021 17:00TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov, z.s.TJ Sokol Děhylov
Ukončeno
1713. 03. 2021 17:00TTC HaťTTC Bolatice B
Ukončeno
1713. 03. 2021 17:00KLUBsten KarvináSK Slavia Orlová B
Ukončeno
1713. 03. 2021 17:00TTC Siko Orlová DTJ Sokol Radvanice
Ukončeno
1713. 03. 2021 17:00TJ Sokol ZáblatíTJ Ostrava KST F
Ukončeno
1814. 03. 2021 10:00TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov, z.s.SKST Baník Havířov E
Ukončeno
1812. 03. 2021 18:00KLUBsten KarvináTTC Bolatice B
Ukončeno
1814. 03. 2021 10:00TTC HaťSK Slavia Orlová B
Ukončeno
1814. 03. 2021 10:00TJ Sokol ZáblatíTJ Sokol Radvanice
Ukončeno
1814. 03. 2021 13:00TTC Siko Orlová DTJ Ostrava KST F
Ukončeno
1927. 03. 2021 17:00TJ Sokol DěhylovTTC Siko Orlová D
Ukončeno
1927. 03. 2021 10:00SKST Baník Havířov ETJ Sokol Záblatí
Ukončeno
1927. 03. 2021 17:00TJ Sokol RadvaniceTTC Hať
Ukončeno
1927. 03. 2021 10:00TJ Ostrava KST FKLUBsten Karviná
Ukončeno
1927. 03. 2021 17:00TTC Bolatice BTJ Slovan Karviná-Lázně Darkov, z.s.
Ukončeno
2028. 03. 2021 14:00SKST Baník Havířov ETTC Siko Orlová D
Ukončeno
2026. 03. 2021 18:00TJ Sokol DěhylovTJ Sokol Záblatí
Ukončeno
2028. 03. 2021 14:00TJ Ostrava KST FTTC Hať
Ukončeno
2028. 03. 2021 10:00TJ Sokol RadvaniceKLUBsten Karviná
Ukončeno
2028. 03. 2021 10:00SK Slavia Orlová BTJ Slovan Karviná-Lázně Darkov, z.s.
Ukončeno
2110. 04. 2021 17:00TJ Sokol DěhylovTTC Bolatice B
Ukončeno
2110. 04. 2021 10:00SKST Baník Havířov ESK Slavia Orlová B
Ukončeno
2110. 04. 2021 17:00TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov, z.s.TJ Sokol Radvanice
Ukončeno
2110. 04. 2021 17:00TTC HaťTTC Siko Orlová D
Ukončeno
2110. 04. 2021 17:00KLUBsten KarvináTJ Sokol Záblatí
Ukončeno
2211. 04. 2021 14:00SKST Baník Havířov ETTC Bolatice B
Ukončeno
2209. 04. 2021 18:00TJ Sokol DěhylovSK Slavia Orlová B
Ukončeno
2211. 04. 2021 10:00TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov, z.s.TJ Ostrava KST F
Ukončeno
2209. 04. 2021 18:00KLUBsten KarvináTTC Siko Orlová D
Ukončeno
2211. 04. 2021 10:00TTC HaťTJ Sokol Záblatí
Ukončeno

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy