Výsledky
Krajský přebor II. tř. sk.C
101. 10. 2020 18:00TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO BTJ Slovan Varnsdorf A8:10
102. 10. 2020 18:00TTC Litoměřice DTTC Roudnice B5:13
101. 10. 2020 18:00TJ Pikron ASKST Děčín C3:15
102. 10. 2020 18:00SK Malá Veleň ASKP Sever Ústí nad Labem B11:7
102. 10. 2020 18:00TTC Roudnice ATJ Chemička Ústí nad Labem A7:11
128. 09. 2020 18:00KST Kalich Litoměřice ASK Štětí Bechlín C8:10
209. 10. 2020 18:00TJ Slovan Varnsdorf ASK Štětí Bechlín C13:5
207. 10. 2020 18:15TJ Chemička Ústí nad Labem AKST Kalich Litoměřice A15:3
209. 10. 2020 18:00
odloženo
SKP Sever Ústí nad Labem BTTC Roudnice A 
209. 10. 2020 18:00SKST Děčín CSK Malá Veleň A9:9
209. 10. 2020 18:00
odloženo
TTC Roudnice BTJ Pikron A 
208. 10. 2020 18:00TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO BTTC Litoměřice D10:8
316. 10. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
TTC Litoměřice DTJ Slovan Varnsdorf A 
315. 10. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
TJ Pikron ATJ Slavoj Krásné Březno INPEKO B 
316. 10. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
SK Malá Veleň ATTC Roudnice B 
316. 10. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
TTC Roudnice ASKST Děčín C 
312. 10. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
KST Kalich Litoměřice ASKP Sever Ústí nad Labem B 
315. 10. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
SK Štětí Bechlín CTJ Chemička Ústí nad Labem A 
423. 10. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
TJ Slovan Varnsdorf ATJ Chemička Ústí nad Labem A 
423. 10. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
SKP Sever Ústí nad Labem BSK Štětí Bechlín C 
423. 10. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
SKST Děčín CKST Kalich Litoměřice A 
415. 09. 2020 18:00TTC Roudnice BTTC Roudnice A10:8
422. 10. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO BSK Malá Veleň A 
423. 10. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
TTC Litoměřice DTJ Pikron A 
529. 10. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
TJ Pikron ATJ Slovan Varnsdorf A 
530. 10. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
SK Malá Veleň ATTC Litoměřice D 
530. 10. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
TTC Roudnice ATJ Slavoj Krásné Březno INPEKO B 
526. 10. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
KST Kalich Litoměřice ATTC Roudnice B 
529. 10. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
SK Štětí Bechlín CSKST Děčín C 
528. 10. 2020 18:15
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
TJ Chemička Ústí nad Labem ASKP Sever Ústí nad Labem B 
606. 11. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
TJ Slovan Varnsdorf ASKP Sever Ústí nad Labem B 
606. 11. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
SKST Děčín CTJ Chemička Ústí nad Labem A 
606. 11. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
TTC Roudnice BSK Štětí Bechlín C 
605. 11. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO BKST Kalich Litoměřice A 
606. 11. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
TTC Litoměřice DTTC Roudnice A 
605. 11. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
TJ Pikron ASK Malá Veleň A 
713. 11. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
SK Malá Veleň ATJ Slovan Varnsdorf A 
713. 11. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
TTC Roudnice ATJ Pikron A 
709. 11. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
KST Kalich Litoměřice ATTC Litoměřice D 
712. 11. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
SK Štětí Bechlín CTJ Slavoj Krásné Březno INPEKO B 
711. 11. 2020 18:15
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
TJ Chemička Ústí nad Labem ATTC Roudnice B 
713. 11. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
SKP Sever Ústí nad Labem BSKST Děčín C 
820. 11. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
TJ Slovan Varnsdorf ASKST Děčín C 
820. 11. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
TTC Roudnice BSKP Sever Ústí nad Labem B 
819. 11. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO BTJ Chemička Ústí nad Labem A 
820. 11. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
TTC Litoměřice DSK Štětí Bechlín C 
819. 11. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
TJ Pikron AKST Kalich Litoměřice A 
820. 11. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
SK Malá Veleň ATTC Roudnice A 
927. 11. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
TTC Roudnice ATJ Slovan Varnsdorf A 
923. 11. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
KST Kalich Litoměřice ASK Malá Veleň A 
926. 11. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
SK Štětí Bechlín CTJ Pikron A 
925. 11. 2020 18:15
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
TJ Chemička Ústí nad Labem ATTC Litoměřice D 
927. 11. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
SKP Sever Ústí nad Labem BTJ Slavoj Krásné Březno INPEKO B 
927. 11. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
SKST Děčín CTTC Roudnice B 
1004. 12. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
TJ Slovan Varnsdorf ATTC Roudnice B 
1003. 12. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO BSKST Děčín C 
1004. 12. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
TTC Litoměřice DSKP Sever Ústí nad Labem B 
1003. 12. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
TJ Pikron ATJ Chemička Ústí nad Labem A 
1004. 12. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
SK Malá Veleň ASK Štětí Bechlín C 
1004. 12. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
TTC Roudnice AKST Kalich Litoměřice A 
1107. 12. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
KST Kalich Litoměřice ATJ Slovan Varnsdorf A 
1110. 12. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
SK Štětí Bechlín CTTC Roudnice A 
1109. 12. 2020 18:15
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
TJ Chemička Ústí nad Labem ASK Malá Veleň A 
1111. 12. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
SKP Sever Ústí nad Labem BTJ Pikron A 
1111. 12. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
SKST Děčín CTTC Litoměřice D 
1111. 12. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
TTC Roudnice BTJ Slavoj Krásné Březno INPEKO B 
1525. 09. 2020 18:00TTC Roudnice ATTC Roudnice B8:10

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy