Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
OP 2. třídy
104. 10. 2020 09:30Sokol Klobouky u Brna CSokol Tvrdonice A6:12
108. 10. 2020 18:30SK Boleradice ASokol Brumovice B8:10
104. 10. 2020 10:00Sokol Kobylí CSokol Velké Němčice B13:5
102. 10. 2020 18:30SPORT Němčičky BSTP Mikulov C11:7
102. 10. 2020 19:00SPIN Lednice DSokol Velké Hostěrádky A11:7
129. 09. 2020 19:20TJ Sokol Rakvice BSokol Perná B12:6
209. 10. 2020 18:00Sokol Tvrdonice ASokol Perná B
ODLOŽENO
206. 10. 2020 19:20TJ Sokol Rakvice BSokol Velké Hostěrádky A12:6
208. 10. 2020 18:00STP Mikulov CSPIN Lednice D14:4
209. 10. 2020 18:00Sokol Velké Němčice BSPORT Němčičky B6:12
211. 10. 2020 09:30Sokol Brumovice BSokol Kobylí C5:13
211. 10. 2020 09:30Sokol Klobouky u Brna CSK Boleradice A10:8
318. 10. 2020 09:30SK Boleradice ASokol Tvrdonice A
ZRUŠENO
318. 10. 2020 10:00Sokol Kobylí CSokol Klobouky u Brna C
ZRUŠENO
316. 10. 2020 18:30SPORT Němčičky BSokol Brumovice B
ZRUŠENO
316. 10. 2020 19:00SPIN Lednice DSokol Velké Němčice B
ZRUŠENO
313. 10. 2020 19:20TJ Sokol Rakvice BSTP Mikulov C
ZRUŠENO
315. 10. 2020 19:00Sokol Perná BSokol Velké Hostěrádky A
ZRUŠENO
423. 10. 2020 18:00Sokol Tvrdonice ASokol Velké Hostěrádky A
ZRUŠENO
424. 10. 2020 14:00STP Mikulov CSokol Perná B
ZRUŠENO
423. 10. 2020 18:00Sokol Velké Němčice BTJ Sokol Rakvice B
ZRUŠENO
425. 10. 2020 09:30Sokol Brumovice BSPIN Lednice D
ZRUŠENO
425. 10. 2020 09:30Sokol Klobouky u Brna CSPORT Němčičky B
ZRUŠENO
425. 10. 2020 09:30SK Boleradice ASokol Kobylí C
ZRUŠENO
501. 11. 2020 10:00Sokol Kobylí CSokol Tvrdonice A
ZRUŠENO
530. 10. 2020 18:30SPORT Němčičky BSK Boleradice A
ZRUŠENO
530. 10. 2020 19:00SPIN Lednice DSokol Klobouky u Brna C
ZRUŠENO
527. 10. 2020 19:20TJ Sokol Rakvice BSokol Brumovice B
ZRUŠENO
529. 10. 2020 19:00Sokol Perná BSokol Velké Němčice B
ZRUŠENO
531. 10. 2020 14:00STP Mikulov CSokol Velké Hostěrádky A
ZRUŠENO
606. 11. 2020 18:00Sokol Tvrdonice ASTP Mikulov C
ZRUŠENO
606. 11. 2020 18:00Sokol Velké Němčice BSokol Velké Hostěrádky A
ZRUŠENO
608. 11. 2020 09:30Sokol Brumovice BSokol Perná B
ZRUŠENO
608. 11. 2020 09:30Sokol Klobouky u Brna CTJ Sokol Rakvice B
ZRUŠENO
608. 11. 2020 09:30SK Boleradice ASPIN Lednice D
ZRUŠENO
608. 11. 2020 10:00Sokol Kobylí CSPORT Němčičky B
ZRUŠENO
713. 11. 2020 18:30SPORT Němčičky BSokol Tvrdonice A
ZRUŠENO
713. 11. 2020 19:00SPIN Lednice DSokol Kobylí C
ZRUŠENO
710. 11. 2020 19:20TJ Sokol Rakvice BSK Boleradice A
ZRUŠENO
712. 11. 2020 19:00Sokol Perná BSokol Klobouky u Brna C
ZRUŠENO
713. 11. 2020 18:30Sokol Velké Hostěrádky ASokol Brumovice B
ZRUŠENO
714. 11. 2020 14:00STP Mikulov CSokol Velké Němčice B
ZRUŠENO
820. 11. 2020 18:00Sokol Tvrdonice ASokol Velké Němčice B
ZRUŠENO
822. 11. 2020 09:30Sokol Brumovice BSTP Mikulov C
ZRUŠENO
822. 11. 2020 09:30Sokol Klobouky u Brna CSokol Velké Hostěrádky A
ZRUŠENO
822. 11. 2020 09:30SK Boleradice ASokol Perná B
ZRUŠENO
822. 11. 2020 10:00Sokol Kobylí CTJ Sokol Rakvice B
ZRUŠENO
820. 11. 2020 18:30SPORT Němčičky BSPIN Lednice D
ZRUŠENO
927. 11. 2020 19:00SPIN Lednice DSokol Tvrdonice A
ZRUŠENO
924. 11. 2020 19:20TJ Sokol Rakvice BSPORT Němčičky B
ZRUŠENO
926. 11. 2020 19:00Sokol Perná BSokol Kobylí C
ZRUŠENO
929. 11. 2020 09:30SK Boleradice ASokol Velké Hostěrádky A
ZRUŠENO
928. 11. 2020 14:00STP Mikulov CSokol Klobouky u Brna C
ZRUŠENO
927. 11. 2020 18:00Sokol Velké Němčice BSokol Brumovice B
ZRUŠENO
1004. 12. 2020 18:00Sokol Tvrdonice ASokol Brumovice B
ZRUŠENO
1006. 12. 2020 09:30Sokol Klobouky u Brna CSokol Velké Němčice B
ZRUŠENO
1006. 12. 2020 09:30SK Boleradice ASTP Mikulov C
ZRUŠENO
1006. 12. 2020 10:00Sokol Kobylí CSokol Velké Hostěrádky A
ZRUŠENO
1004. 12. 2020 18:30SPORT Němčičky BSokol Perná B
ZRUŠENO
1004. 12. 2020 19:00SPIN Lednice DTJ Sokol Rakvice B
ZRUŠENO
1108. 12. 2020 19:20TJ Sokol Rakvice BSokol Tvrdonice A
ZRUŠENO
1110. 12. 2020 19:00Sokol Perná BSPIN Lednice D
ZRUŠENO
1111. 12. 2020 18:30Sokol Velké Hostěrádky ASPORT Němčičky B
ZRUŠENO
1112. 12. 2020 14:00STP Mikulov CSokol Kobylí C
ZRUŠENO
1111. 12. 2020 18:00Sokol Velké Němčice BSK Boleradice A
ZRUŠENO
1113. 12. 2020 09:30Sokol Brumovice BSokol Klobouky u Brna C
ZRUŠENO
1215. 01. 2021 18:00Sokol Tvrdonice ASokol Klobouky u Brna C
ZRUŠENO
1217. 01. 2021 09:30Sokol Brumovice BSK Boleradice A
ZRUŠENO
1215. 01. 2021 18:00Sokol Velké Němčice BSokol Kobylí C
ZRUŠENO
1216. 01. 2021 14:00STP Mikulov CSPORT Němčičky B
ZRUŠENO
1215. 01. 2021 18:30Sokol Velké Hostěrádky ASPIN Lednice D
ZRUŠENO
1214. 01. 2021 19:00Sokol Perná BTJ Sokol Rakvice B
ZRUŠENO
1321. 01. 2021 19:00Sokol Perná BSokol Tvrdonice A
ZRUŠENO
1322. 01. 2021 18:30Sokol Velké Hostěrádky ATJ Sokol Rakvice B
ZRUŠENO
1322. 01. 2021 19:00SPIN Lednice DSTP Mikulov C
ZRUŠENO
1322. 01. 2021 18:30SPORT Němčičky BSokol Velké Němčice B
ZRUŠENO
1324. 01. 2021 10:00Sokol Kobylí CSokol Brumovice B
ZRUŠENO
1324. 01. 2021 09:30SK Boleradice ASokol Klobouky u Brna C
ZRUŠENO
1429. 01. 2021 18:00Sokol Tvrdonice ASK Boleradice A
1431. 01. 2021 09:30Sokol Klobouky u Brna CSokol Kobylí C
1431. 01. 2021 09:30Sokol Brumovice BSPORT Němčičky B
1429. 01. 2021 18:00Sokol Velké Němčice BSPIN Lednice D
1430. 01. 2021 14:00STP Mikulov CTJ Sokol Rakvice B
1429. 01. 2021 18:30Sokol Velké Hostěrádky ASokol Perná B
1505. 02. 2021 18:30Sokol Velké Hostěrádky ASokol Tvrdonice A
1504. 02. 2021 19:00Sokol Perná BSTP Mikulov C
1502. 02. 2021 19:20TJ Sokol Rakvice BSokol Velké Němčice B
1505. 02. 2021 19:00SPIN Lednice DSokol Brumovice B
1505. 02. 2021 18:30SPORT Němčičky BSokol Klobouky u Brna C
1507. 02. 2021 10:00Sokol Kobylí CSK Boleradice A
1612. 02. 2021 18:00Sokol Tvrdonice ASokol Kobylí C
1614. 02. 2021 09:30SK Boleradice ASPORT Němčičky B
1614. 02. 2021 09:30Sokol Klobouky u Brna CSPIN Lednice D
1614. 02. 2021 09:30Sokol Brumovice BTJ Sokol Rakvice B
1612. 02. 2021 18:00Sokol Velké Němčice BSokol Perná B
1612. 02. 2021 18:30Sokol Velké Hostěrádky ASTP Mikulov C
1720. 02. 2021 14:00STP Mikulov CSokol Tvrdonice A
1719. 02. 2021 18:30Sokol Velké Hostěrádky ASokol Velké Němčice B
1718. 02. 2021 19:00Sokol Perná BSokol Brumovice B
1716. 02. 2021 19:20TJ Sokol Rakvice BSokol Klobouky u Brna C
1719. 02. 2021 19:00SPIN Lednice DSK Boleradice A
1719. 02. 2021 18:30SPORT Němčičky BSokol Kobylí C
1826. 02. 2021 18:00Sokol Tvrdonice ASPORT Němčičky B
1828. 02. 2021 10:00Sokol Kobylí CSPIN Lednice D
1828. 02. 2021 09:30SK Boleradice ATJ Sokol Rakvice B
1828. 02. 2021 09:30Sokol Klobouky u Brna CSokol Perná B
1828. 02. 2021 09:30Sokol Brumovice BSokol Velké Hostěrádky A
1826. 02. 2021 18:00Sokol Velké Němčice BSTP Mikulov C
1905. 03. 2021 18:00Sokol Velké Němčice BSokol Tvrdonice A
1906. 03. 2021 14:00STP Mikulov CSokol Brumovice B
1905. 03. 2021 18:30Sokol Velké Hostěrádky ASokol Klobouky u Brna C
1904. 03. 2021 19:00Sokol Perná BSK Boleradice A
1902. 03. 2021 19:20TJ Sokol Rakvice BSokol Kobylí C
1905. 03. 2021 19:00SPIN Lednice DSPORT Němčičky B
2012. 03. 2021 18:00Sokol Tvrdonice ASPIN Lednice D
2012. 03. 2021 18:30SPORT Němčičky BTJ Sokol Rakvice B
2014. 03. 2021 10:00Sokol Kobylí CSokol Perná B
2012. 03. 2021 18:30Sokol Velké Hostěrádky ASK Boleradice A
2014. 03. 2021 09:30Sokol Klobouky u Brna CSTP Mikulov C
2014. 03. 2021 09:30Sokol Brumovice BSokol Velké Němčice B
2121. 03. 2021 09:30Sokol Brumovice BSokol Tvrdonice A
2119. 03. 2021 18:00Sokol Velké Němčice BSokol Klobouky u Brna C
2120. 03. 2021 14:00STP Mikulov CSK Boleradice A
2119. 03. 2021 18:30Sokol Velké Hostěrádky ASokol Kobylí C
2118. 03. 2021 19:00Sokol Perná BSPORT Němčičky B
2116. 03. 2021 19:20TJ Sokol Rakvice BSPIN Lednice D
2226. 03. 2021 18:00Sokol Tvrdonice ATJ Sokol Rakvice B
2226. 03. 2021 19:00SPIN Lednice DSokol Perná B
2226. 03. 2021 18:30SPORT Němčičky BSokol Velké Hostěrádky A
2228. 03. 2021 10:00Sokol Kobylí CSTP Mikulov C
2228. 03. 2021 09:30SK Boleradice ASokol Velké Němčice B
2228. 03. 2021 09:30Sokol Klobouky u Brna CSokol Brumovice B

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy