Výsledky
M ČR družstev dorostenky
1/123. 08. 2020 09:00KST ZŠ Vyšší BrodSKST Hodonín0:3 V: Veselka Jiří
R: Návedla Matyáš
1/123. 08. 2020 09:00Moravský BerounTJ Sokol Plzeň V.2:3 V: Horák Mojmír
R: Bajgerová Kristýna
1/123. 08. 2020 09:00SKST DěčínKST Blansko2:3 V: Horák Mojmír
R: Bajgerová Kristýna
1/123. 08. 2020 09:00KST HlukTJ Ostrava KST 0:3 V: Svobodová Vlasta
R: Mazůrek Matěj
1/123. 08. 2020 09:00SK DDM Kotlářka PrahaTSM Kladno3:0 V: Svobodová Vlasta
R: Mazůrek Matěj
1/123. 08. 2020 09:00TTC Ústí nad OrlicíSokol PP Hradec Králové 20:3 V: Kadlčáková Alena
R: Vavřinová Petra
1/123. 08. 2020 09:00SKST LiberecSokol Stařeč3:0 V: Kadlčáková Alena
R: Vavřinová Petra
1/123. 08. 2020 09:00TJ LomniceSKST Baník Havířov0:3 V: Veselka Jiří
R: Návedla Matyáš
2/123. 08. 2020 10:45SKST HodonínTJ Sokol Plzeň V.3:0 V: Jemelka Libor
R: Henžel Michal
2/123. 08. 2020 10:45TJ Ostrava KST KST Blansko3:0 V: Svobodová Vlasta
R: Mazůrek Matěj
2/123. 08. 2020 10:45Sokol PP Hradec Králové 2SK DDM Kotlářka Praha0:3 V: Svobodová Vlasta
R: Mazůrek Matěj
2/123. 08. 2020 10:45SKST LiberecSKST Baník Havířov0:3 V: Henžel Michal
R: Henžel Michal
3/123. 08. 2020 13:30TJ Ostrava KST SKST Hodonín1:3 V: Horák Mojmír
R: Horák Mojmír
A: Henžel Michal
3/123. 08. 2020 13:30SK DDM Kotlářka PrahaSKST Baník Havířov0:3 V: Manda Zdeněk
R: Kadlčáková Alena
A: Návedla Matyáš
4/123. 08. 2020 15:30SKST Baník HavířovSKST Hodonín1:3 V: Horák Mojmír
R: Horák Mojmír
A: Henžel Michal
4/123. 08. 2020 15:30SK DDM Kotlářka PrahaTJ Ostrava KST 3:1 V: Manda Zdeněk
R: Kadlčáková Alena
A: Návedla Matyáš
11/123. 08. 2020 10:45KST ZŠ Vyšší BrodMoravský Beroun2:3 V: Horák Mojmír
R: Bajgerová Kristýna
11/123. 08. 2020 10:45KST HlukSKST Děčín1:3 V: Horák Mojmír
R: Bajgerová Kristýna
11/123. 08. 2020 10:45TSM KladnoTTC Ústí nad Orlicí3:1 V: Kadlčáková Alena
R: Vavřinová Petra
11/123. 08. 2020 10:45Sokol StařečTJ Lomnice0:3 V: Kadlčáková Alena
R: Vavřinová Petra
12/123. 08. 2020 13:30Moravský BerounSKST Děčín3:1 V: Kotil Miloslav
R: Staffin Petr
A: Lysek Tomáš
12/123. 08. 2020 13:30TSM KladnoTJ Lomnice2:3 V: Kotil Miloslav
R: Staffin Petr
A: Lysek Tomáš
13/123. 08. 2020 15:30Moravský BerounTJ Lomnice3:1 V: Kotil Miloslav
R: Staffin Petr
A: Lysek Tomáš
13/123. 08. 2020 15:30SKST DěčínTSM Kladno3:0 V: Kotil Miloslav
R: Staffin Petr
A: Lysek Tomáš
21/123. 08. 2020 13:30TJ Sokol Plzeň V.KST Blansko3:1 V: Kotil Miloslav
R: Staffin Petr
A: Lysek Tomáš
21/123. 08. 2020 13:30Sokol PP Hradec Králové 2SKST Liberec1:3 V: Kotil Miloslav
R: Staffin Petr
A: Lysek Tomáš
22/123. 08. 2020 15:30TJ Sokol Plzeň V.SKST Liberec0:3 V: Kotil Miloslav
R: Staffin Petr
A: Lysek Tomáš
22/123. 08. 2020 15:30KST BlanskoSokol PP Hradec Králové 20:3 V: Kotil Miloslav
R: Staffin Petr
A: Lysek Tomáš
31/123. 08. 2020 13:30KST ZŠ Vyšší BrodKST Hluk0:3 V: Kotil Miloslav
R: Staffin Petr
A: Lysek Tomáš
31/123. 08. 2020 13:30TTC Ústí nad OrlicíSokol Stařeč3:0 V: Kotil Miloslav
R: Staffin Petr
A: Lysek Tomáš
32/123. 08. 2020 15:30KST HlukTTC Ústí nad Orlicí0:3 V: Kotil Miloslav
R: Lysek Tomáš
A: Theodor Filip
32/123. 08. 2020 15:30KST ZŠ Vyšší BrodSokol Stařeč3:0 V: Kotil Miloslav
R: Staffin Petr
A: Lysek Tomáš

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy