Výsledky
Český pohár II. stupeň
112. 09. 2020 10:00Union Plzeň BTJ Spartak Kaplice6:1
112. 09. 2020 10:00KST Rakovník BTJ Dobřany A6:4
112. 09. 2020 10:00TJ Sokol FilipovTJ Dvůr Králové n.L.5:5
105. 09. 2020 10:00SKST DěčínSTC Slaný5:5
105. 09. 2020 10:00KST Rakovník ATJ B. Březenecká Chomutov3:6
112. 09. 2020 10:00TJ Sokol HořoviceSokol Lány 26:1
112. 09. 2020 10:00TJ LanškrounSK Svinov0:6
112. 09. 2020 10:00TTC MohelniceTJ Sokol Ondratice A4:6
112. 09. 2020 10:00DDM Soběslav-StudenáOrel jednota Šitbořice6:2
112. 09. 2020 10:00MK ŘeznoviceSlavoj Polná3:6
212. 09. 2020 13:30TJ Spartak KapliceTJ Dobřany A6:3
212. 09. 2020 13:30Union Plzeň BKST Rakovník B6:0
212. 09. 2020 13:30TJ Dvůr Králové n.L.TTC Brandýs n/L5:5
205. 09. 2020 13:30TJ B. Březenecká ChomutovSTC Slaný1:6
205. 09. 2020 13:30SKST DěčínKST Rakovník A6:2
212. 09. 2020 13:30Sokol Lány 2TJ VS Tábor6:0
212. 09. 2020 13:30TJ LanškrounTJ Sokol Ondratice A3:6
212. 09. 2020 13:30TTC MohelniceSK Svinov4:6
212. 09. 2020 13:30Slavoj PolnáOrel jednota Šitbořice6:0
212. 09. 2020 13:30MK ŘeznoviceDDM Soběslav-Studená5:5
312. 09. 2020 15:30KST Rakovník BTJ Spartak Kaplice0:6
312. 09. 2020 15:30Union Plzeň BTJ Dobřany A6:1
312. 09. 2020 15:30TTC Brandýs n/LTJ Sokol Filipov5:5
305. 09. 2020 15:30KST Rakovník ASTC Slaný2:6
305. 09. 2020 15:30SKST DěčínTJ B. Březenecká Chomutov6:3
312. 09. 2020 15:30TJ VS TáborTJ Sokol Hořovice1:6
312. 09. 2020 15:30TJ LanškrounTTC Mohelnice5:5
312. 09. 2020 15:30TJ Sokol Ondratice ASK Svinov1:6
312. 09. 2020 15:30MK ŘeznoviceOrel jednota Šitbořice6:0
312. 09. 2020 15:30DDM Soběslav-StudenáSlavoj Polná4:6
426. 09. 2020 10:00STC SlanýSF SKK El Niňo Praha C0:6
426. 09. 2020 10:00Union Plzeň BTJ Sokol Hořovice6:4
426. 09. 2020 10:00SK SvinovSlavoj Polná6:3
526. 09. 2020 13:30TTC Brandýs n/LSTC Slaný5:5
526. 09. 2020 13:30TTC Karlovarsko 2020Union Plzeň B6:4
526. 09. 2020 13:30SF SKK El Niňo Praha DSK Svinov0:6
626. 09. 2020 15:30SF SKK El Niňo Praha CTTC Brandýs n/L6:2
626. 09. 2020 15:30TJ Sokol HořoviceTTC Karlovarsko 20203:6
626. 09. 2020 15:30Slavoj PolnáSF SKK El Niňo Praha D3:6
1/105. 09. 2020 12:00TTC Salamandr Hradec KrálovéSokol Mnichovo Hradiště3:7
2/112. 09. 2020 17:00TJ Sokol KosmonosyTJ Tatran KRPA Hostinné "A"2:8
2/112. 09. 2020 10:30Sokol Mnichovo HradištěTJ Tesla Pardubice3:7
3/124. 09. 2020 18:30TJ Tesla PardubiceTJ Tatran KRPA Hostinné "A"4:6
11/104. 09. 2020 17:30TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s.SK Štětí A5:5
12/112. 09. 2020 10:30SK TTC DuchcovAC Sparta Praha0:10
12/112. 09. 2020 10:30TTC LitvínovSK Štětí A2:8
13/126. 09. 2020 10:30SK Štětí AAC Sparta Praha3:7
21/103. 09. 2020 18:30TJ Sokol HoražďoviceTJ Sokol Hluboká nad Vltavou4:6
22/112. 09. 2020 16:00KOC- Sušice, stolní tenis, z.s.TJ Sokol Vodňany A5:5
22/112. 09. 2020 10:30TJ Sokol Hluboká nad VltavouTJ AVIA Čakovice0:10
23/125. 09. 2020 18:30TJ AVIA ČakoviceTJ Sokol Vodňany A6:0wo
31/106. 09. 2020 17:00TJ Sklo Bohemia Světlá nad SázavouTJ Sokol Stěžery0:10
32/111. 09. 2020 18:00TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s.TJ Sadská A7:3
32/112. 09. 2020 10:30TJ Sokol StěžerySKST Liberec D4:6
33/125. 09. 2020 18:30TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s.SKST Liberec D3:7
41/102. 09. 2020 18:00KST DRAGON VyškovST AMON Kunovice z.s.2:8
42/112. 09. 2020 17:30TJ Sokol Ondratice BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov1:9
42/112. 09. 2020 10:30ST AMON Kunovice z.s.KST Blansko B4:6
43/126. 09. 2020 10:30KST Blansko BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov6:4
51/105. 09. 2020 10:30TJ Fryšták, z.s.TJ TŽ Třinec1:9
51/112. 09. 2020 10:30TJ Sokol Štíty, spolekTJ Sokol Brušperk, z.s.0:6wo
52/112. 09. 2020 10:30TJ TŽ TřinecKST Blansko1:6
52/112. 09. 2020 14:30
Sokolovna Štíty
TJ Sokol Jestřebí, z.s.TJ Sokol Brušperk, z.s.1:7
53/126. 09. 2020 10:30TJ Sokol Brušperk, z.s.KST Blansko0:7
61/105. 09. 2020 10:30Klub stolního tenisu Klatovy z.s.Slovan KST Bohnice A3:7
61/105. 09. 2020 10:30Stolní tenis DDM Stříbro z.s.TJ Šanov, z.s.2:8
62/112. 09. 2020 10:30Slovan KST Bohnice AUnion Plzeň A3:7
62/112. 09. 2020 10:30SKUŘ PlzeňTJ Šanov, z.s.0:10
63/126. 09. 2020 10:30TJ Šanov, z.s.Union Plzeň A8:2
161/107. 11. 2020 10:30SK SvinovKST Blansko
171/107. 11. 2020 10:30TJ Šanov, z.s.TTC Karlovarsko 2020
181/107. 11. 2020 10:30KST Blansko BSF SKK El Niňo Praha C
191/107. 11. 2020 10:30SKST Liberec DAC Sparta Praha
201/107. 11. 2020 10:30TJ AVIA ČakoviceTJ Tatran KRPA Hostinné "A"

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy