Výsledky
3.liga mužů sk.C
118. 09. 2021 15:00DTJ Hradec Králové BTTC Koral Tišnov9:9 V: Tomancová Markéta
118. 09. 2021 16:00TJ Sokol Stěžery ATJ Sokol Borová-Korouhev6:10 V: Fišera Jiří
118. 09. 2021 14:00SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINETJ Tesla Pardubice10:8 V: Slavík Zdeněk
118. 09. 2021 14:00HB Ostrov H. Brod DTJ Jiskra Holice A10:8 V: Švec Petr
118. 09. 2021 14:30TJ Sokol LanžhotTTC MS Brno C10:5 V: Uher Antonín
118. 09. 2021 15:00TJ MikulčiceSK Slatina9:9 V: Hubáček Vojtěch
219. 09. 2021 10:00DTJ Hradec Králové BTJ Sokol Borová-Korouhev5:10 V: Tomancová Markéta
219. 09. 2021 10:00TJ Sokol Stěžery ATTC Koral Tišnov10:5 V: Fišera Jiří
219. 09. 2021 10:00SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINETJ Jiskra Holice A10:6 V: Slavík Zdeněk
219. 09. 2021 10:00HB Ostrov H. Brod DTJ Tesla Pardubice10:5 V: Vondrová Iva
219. 09. 2021 10:00TJ Sokol LanžhotSK Slatina10:3 V: Uher Antonín
219. 09. 2021 10:00TJ MikulčiceTTC MS Brno C10:5 V: Hubáček Vojtěch
302. 10. 2021 17:00TTC MS Brno CKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B10:4 V: Vaculík Ladislav
302. 10. 2021 14:00TJ Tesla PardubiceTJ Sokol Lanžhot10:7 V: Švec Jaroslav
302. 10. 2021 15:00TJ Jiskra Holice ATJ Mikulčice10:7 V: Černík Jaromír
302. 10. 2021 17:00DTJ Hradec Králové BSKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE10:1 V: Šlechta Roman
302. 10. 2021 16:00TJ Sokol Stěžery AHB Ostrov H. Brod D6:10 V: Fišera Jiří
302. 10. 2021 16:00TTC Koral TišnovTJ Sokol Borová-Korouhev6:10 V: Černoch Rostislav
403. 10. 2021 10:30SK SlatinaKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B9:9 V: Rampula Miroslav
403. 10. 2021 10:00TJ Tesla PardubiceTJ Mikulčice10:7 V: Švec Jaroslav
403. 10. 2021 10:00TJ Jiskra Holice ATJ Sokol Lanžhot10:4 V: Černík Jaromír
403. 10. 2021 10:00DTJ Hradec Králové BHB Ostrov H. Brod D6:10 V: Šlechta Roman
403. 10. 2021 10:00TJ Sokol Stěžery ASKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE10:3 V: Fišera Jiří
523. 10. 2021 14:00SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINETTC Koral Tišnov10:6 V: Slavík Zdeněk
523. 10. 2021 14:00
Hrací místnost TJ Sokol Borová, Borová 90
HB Ostrov H. Brod DTJ Sokol Borová-Korouhev6:10 V: Jirsa Pavel
523. 10. 2021 14:30TJ Sokol LanžhotDTJ Hradec Králové B10:8 V: Uher Antonín
523. 10. 2021 15:00TJ MikulčiceTJ Sokol Stěžery A6:10 V: Valoušek Jindřich
523. 10. 2021 14:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BTJ Tesla Pardubice4:10 V: Tuhý Roman
523. 10. 2021 14:00SK SlatinaTTC MS Brno C6:10 V: Vaculík Ladislav
624. 10. 2021 10:00SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINETJ Sokol Borová-Korouhev5:10 V: Slavík Zdeněk
624. 10. 2021 15:00HB Ostrov H. Brod DTTC Koral Tišnov10:7 V: Švec Petr
624. 10. 2021 10:00TJ Sokol LanžhotTJ Sokol Stěžery A9:9 V: Uher Antonín
624. 10. 2021 10:00TJ MikulčiceDTJ Hradec Králové B10:3 V: Hubáček Vojtěch
624. 10. 2021 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BTJ Jiskra Holice A10:6 V: Chalupník Jiří
730. 10. 2021 16:00TTC Koral TišnovTTC MS Brno C10:4 V: Dospíšil Jiří
730. 10. 2021 14:00TJ Sokol Borová-KorouhevSK Slatina10:4 V: Jirsa Pavel
730. 10. 2021 17:00DTJ Hradec Králové BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B10:3 V: Šlechta Roman
730. 10. 2021 14:00SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINETJ Sokol Lanžhot10:7 V: Slavík Zdeněk
730. 10. 2021 14:00HB Ostrov H. Brod DTJ Mikulčice10:1 V: Švec Petr
726. 10. 2021 18:30TJ Tesla PardubiceTJ Jiskra Holice A10:4 V: Švec Jaroslav
831. 10. 2021 10:00TTC Koral TišnovSK Slatina10:3 V: Dospíšil Jiří
831. 10. 2021 10:00TJ Sokol Borová-KorouhevTTC MS Brno C10:1 V: Jirsa Pavel
831. 10. 2021 10:00TJ Sokol Stěžery AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B10:4 V: Tomancová Markéta
831. 10. 2021 10:00SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINETJ Mikulčice10:3 V: Slavík Zdeněk
831. 10. 2021 10:00HB Ostrov H. Brod DTJ Sokol Lanžhot9:9 V: Štrobl Marek
913. 11. 2021 14:30TJ Sokol LanžhotTTC Koral Tišnov9:9 V: Uher Antonín
913. 11. 2021 15:00TJ MikulčiceTJ Sokol Borová-Korouhev5:10 V: Hubáček Vojtěch
913. 11. 2021 14:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BSKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE7:10 V: Tuhý Roman
913. 11. 2021 17:00TTC MS Brno CTJ Tesla Pardubice6:10 V: Baslík Jan
913. 11. 2021 14:00SK SlatinaTJ Jiskra Holice A4:10 V: Rampula Miroslav
913. 11. 2021 16:00TJ Sokol Stěžery ADTJ Hradec Králové B10:6 V: Bouček Stanislav
1014. 11. 2021 10:00TJ Sokol LanžhotTJ Sokol Borová-Korouhev6:10 V: Uher Antonín
1014. 11. 2021 10:00TJ MikulčiceTTC Koral Tišnov10:5 V: Hubáček Vojtěch
1014. 11. 2021 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BHB Ostrov H. Brod D10:7 V: Pilař Josef
1014. 11. 2021 10:00TTC MS Brno CTJ Jiskra Holice A4:10 V: Halas Pavel
1014. 11. 2021 10:30SK SlatinaTJ Tesla Pardubice3:10 V: Rampula Miroslav
1127. 11. 2021 16:00TTC Koral TišnovTJ Tesla Pardubice2:10 V: Černoch Rostislav
1127. 11. 2021 14:00TJ Sokol Borová-KorouhevTJ Jiskra Holice A10:3 V: Jirsa Pavel
1127. 11. 2021 15:00DTJ Hradec Králové BTTC MS Brno C10:2 V: Šlechta Roman
1127. 11. 2021 16:00TJ Sokol Stěžery ASK Slatina10:0 V: Černík Jaromír
1127. 11. 2021 14:30TJ Sokol LanžhotKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B10:1 V: Uher Antonín
1127. 11. 2021 14:00HB Ostrov H. Brod DSKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE9:9 V: Vondrová Iva
1228. 11. 2021 10:00TTC Koral TišnovTJ Jiskra Holice A8:10 V: Černoch Rostislav
1228. 11. 2021 10:00TJ Sokol Borová-KorouhevTJ Tesla Pardubice7:10 V: Jirsa Pavel
1228. 11. 2021 10:00DTJ Hradec Králové BSK Slatina10:2 V: Šlechta Roman
1228. 11. 2021 10:00TJ Sokol Stěžery ATTC MS Brno C10:2 V: Černík Jaromír
1228. 11. 2021 10:00TJ MikulčiceKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B10:1 V: Hubáček Vojtěch
1311. 12. 2021 14:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BTTC Koral Tišnov  V:
1311. 12. 2021 17:00TTC MS Brno CSKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE  V:
1311. 12. 2021 14:00SK SlatinaHB Ostrov H. Brod D  V:
1311. 12. 2021 14:00TJ Tesla PardubiceDTJ Hradec Králové B  V:
1311. 12. 2021 15:00TJ Jiskra Holice ATJ Sokol Stěžery A  V:
1311. 12. 2021 14:30TJ Sokol LanžhotTJ Mikulčice  V:
1412. 12. 2021 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BTJ Sokol Borová-Korouhev  V:
1412. 12. 2021 10:00TTC MS Brno CHB Ostrov H. Brod D  V:
1412. 12. 2021 10:30SK SlatinaSKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE  V:
1412. 12. 2021 10:00TJ Tesla PardubiceTJ Sokol Stěžery A  V:
1412. 12. 2021 10:00TJ Jiskra Holice ADTJ Hradec Králové B  V:
1515. 01. 2022 14:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BTTC MS Brno C  V:
1515. 01. 2022 14:30TJ Sokol LanžhotTJ Tesla Pardubice  V:
1515. 01. 2022 15:00TJ MikulčiceTJ Jiskra Holice A  V:
1515. 01. 2022 14:00SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINEDTJ Hradec Králové B  V:
1515. 01. 2022 14:00HB Ostrov H. Brod DTJ Sokol Stěžery A  V:
1515. 01. 2022 14:00TJ Sokol Borová-KorouhevTTC Koral Tišnov  V:
1616. 01. 2022 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BSK Slatina  V:
1616. 01. 2022 10:00TJ MikulčiceTJ Tesla Pardubice  V:
1616. 01. 2022 10:00TJ Sokol LanžhotTJ Jiskra Holice A  V:
1616. 01. 2022 10:00HB Ostrov H. Brod DDTJ Hradec Králové B  V:
1616. 01. 2022 10:00SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINETJ Sokol Stěžery A  V:
1729. 01. 2022 16:00TTC Koral TišnovSKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE  V:
1729. 01. 2022 14:00TJ Sokol Borová-KorouhevHB Ostrov H. Brod D  V:
1729. 01. 2022 15:00DTJ Hradec Králové BTJ Sokol Lanžhot  V:
1729. 01. 2022 16:00TJ Sokol Stěžery ATJ Mikulčice  V:
1729. 01. 2022 14:00TJ Tesla PardubiceKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B  V:
1729. 01. 2022 17:00TTC MS Brno CSK Slatina  V:
1830. 01. 2022 10:00TJ Sokol Borová-KorouhevSKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE  V:
1830. 01. 2022 10:00TTC Koral TišnovHB Ostrov H. Brod D  V:
1830. 01. 2022 10:00TJ Sokol Stěžery ATJ Sokol Lanžhot  V:
1830. 01. 2022 10:00DTJ Hradec Králové BTJ Mikulčice  V:
1830. 01. 2022 10:00TJ Jiskra Holice AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B  V:
1912. 02. 2022 17:00TTC MS Brno CTTC Koral Tišnov  V:
1912. 02. 2022 14:00SK SlatinaTJ Sokol Borová-Korouhev  V:
1912. 02. 2022 14:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BDTJ Hradec Králové B  V:
1912. 02. 2022 14:30TJ Sokol LanžhotSKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE  V:
1912. 02. 2022 15:00TJ MikulčiceHB Ostrov H. Brod D  V:
1912. 02. 2022 15:00TJ Jiskra Holice ATJ Tesla Pardubice  V:
2013. 02. 2022 10:30SK SlatinaTTC Koral Tišnov  V:
2013. 02. 2022 10:00TTC MS Brno CTJ Sokol Borová-Korouhev  V:
2013. 02. 2022 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BTJ Sokol Stěžery A  V:
2013. 02. 2022 10:00TJ MikulčiceSKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE  V:
2013. 02. 2022 10:00TJ Sokol LanžhotHB Ostrov H. Brod D  V:
2126. 02. 2022 16:00TTC Koral TišnovTJ Sokol Lanžhot  V:
2126. 02. 2022 14:00TJ Sokol Borová-KorouhevTJ Mikulčice  V:
2126. 02. 2022 14:00SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINEKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B  V:
2126. 02. 2022 14:00TJ Tesla PardubiceTTC MS Brno C  V:
2126. 02. 2022 15:00TJ Jiskra Holice ASK Slatina  V:
2126. 02. 2022 15:00DTJ Hradec Králové BTJ Sokol Stěžery A  V:
2227. 02. 2022 10:00TJ Sokol Borová-KorouhevTJ Sokol Lanžhot  V:
2227. 02. 2022 10:00TTC Koral TišnovTJ Mikulčice  V:
2227. 02. 2022 10:00HB Ostrov H. Brod DKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B  V:
2227. 02. 2022 10:00TJ Jiskra Holice ATTC MS Brno C  V:
2227. 02. 2022 10:00TJ Tesla PardubiceSK Slatina  V:
2312. 03. 2022 14:00TJ Tesla PardubiceTTC Koral Tišnov  V:
2312. 03. 2022 15:00TJ Jiskra Holice ATJ Sokol Borová-Korouhev  V:
2312. 03. 2022 17:00TTC MS Brno CDTJ Hradec Králové B  V:
2312. 03. 2022 14:00SK SlatinaTJ Sokol Stěžery A  V:
2312. 03. 2022 14:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BTJ Sokol Lanžhot  V:
2312. 03. 2022 14:00SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINEHB Ostrov H. Brod D  V:
2413. 03. 2022 10:00TJ Jiskra Holice ATTC Koral Tišnov  V:
2413. 03. 2022 10:00TJ Tesla PardubiceTJ Sokol Borová-Korouhev  V:
2413. 03. 2022 10:30SK SlatinaDTJ Hradec Králové B  V:
2413. 03. 2022 10:00TTC MS Brno CTJ Sokol Stěžery A  V:
2413. 03. 2022 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BTJ Mikulčice  V:
2502. 04. 2022 16:00TTC Koral TišnovKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B  V:
2502. 04. 2022 14:00SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINETTC MS Brno C  V:
2502. 04. 2022 14:00HB Ostrov H. Brod DSK Slatina  V:
2502. 04. 2022 15:00DTJ Hradec Králové BTJ Tesla Pardubice  V:
2502. 04. 2022 16:00TJ Sokol Stěžery ATJ Jiskra Holice A  V:
2502. 04. 2022 15:00TJ MikulčiceTJ Sokol Lanžhot  V:
2603. 04. 2022 10:00TJ Sokol Borová-KorouhevKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B  V:
2603. 04. 2022 10:00HB Ostrov H. Brod DTTC MS Brno C  V:
2603. 04. 2022 10:00SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINESK Slatina  V:
2603. 04. 2022 10:00TJ Sokol Stěžery ATJ Tesla Pardubice  V:
2603. 04. 2022 10:00DTJ Hradec Králové BTJ Jiskra Holice A  V:
2709. 04. 2022 16:00TTC Koral TišnovDTJ Hradec Králové B  V:
2709. 04. 2022 14:00TJ Sokol Borová-KorouhevTJ Sokol Stěžery A  V:
2709. 04. 2022 14:00TJ Tesla PardubiceSKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE  V:
2709. 04. 2022 15:00TJ Jiskra Holice AHB Ostrov H. Brod D  V:
2709. 04. 2022 17:00TTC MS Brno CTJ Sokol Lanžhot  V:
2709. 04. 2022 14:00SK SlatinaTJ Mikulčice  V:
2810. 04. 2022 10:00TJ Sokol Borová-KorouhevDTJ Hradec Králové B  V:
2810. 04. 2022 10:00TTC Koral TišnovTJ Sokol Stěžery A  V:
2810. 04. 2022 10:00TJ Jiskra Holice ASKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE  V:
2810. 04. 2022 10:00TJ Tesla PardubiceHB Ostrov H. Brod D  V:
2810. 04. 2022 10:30SK SlatinaTJ Sokol Lanžhot  V:
2810. 04. 2022 10:00TTC MS Brno CTJ Mikulčice  V:

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy