Výsledky
3.liga mužů sk.D
118. 09. 2021 14:00TJ DDM Valašské MeziříčíSK Přerov B10:3
118. 09. 2021 14:00KST VsetínTJ ODRY10:4
118. 09. 2021 14:00KST Dolní NěmčíSK - SVINOV10:4
118. 09. 2021 14:00TJ Sokol ŠarovyTTC Bolatice10:3
118. 09. 2021 14:00TTC Siko OrlováTJ Ostrava KST D10:2
118. 09. 2021 14:00TTC MG Odra GAS VratimovTTC FRÝDLANT9:9
219. 09. 2021 10:00TJ DDM Valašské MeziříčíTJ ODRY10:5
219. 09. 2021 10:00KST VsetínSK Přerov B10:2
219. 09. 2021 10:00KST Dolní NěmčíTTC Bolatice10:2
219. 09. 2021 10:00TJ Sokol ŠarovySK - SVINOV10:5
219. 09. 2021 10:00TTC Siko OrlováTTC Ostrava-Poruba10:0
302. 10. 2021 15:00SK Přerov BTJ Ostrava KST D5:10
302. 10. 2021 15:00TJ ODRYTTC Ostrava-Poruba7:10
302. 10. 2021 16:30SK - SVINOVTTC MG Odra GAS Vratimov10:6
302. 10. 2021 14:00TTC BolaticeTTC FRÝDLANT9:9
302. 10. 2021 14:00TJ DDM Valašské MeziříčíKST Dolní Němčí10:6
302. 10. 2021 14:00KST VsetínTJ Sokol Šarovy9:9
403. 10. 2021 10:00SK Přerov BTTC Ostrava-Poruba1:10
403. 10. 2021 10:00TJ ODRYTJ Ostrava KST D9:9
403. 10. 2021 10:00SK - SVINOVTTC FRÝDLANT4:10
403. 10. 2021 10:00TTC BolaticeTTC MG Odra GAS Vratimov10:7
403. 10. 2021 10:00TJ DDM Valašské MeziříčíTJ Sokol Šarovy9:9
403. 10. 2021 10:00KST VsetínKST Dolní Němčí10:4
523. 10. 2021 14:00KST Dolní NěmčíSK Přerov B10:3
523. 10. 2021 14:00
Střední škola gastronomie a obchodu Zlín, Univerzitní 3015, 760 01 Zlín Vchod do tělocvičny z ulice Hradská (pod atletickým stadionem)
TJ Sokol ŠarovyTJ ODRY10:5
523. 10. 2021 14:00TTC MG Odra GAS VratimovTJ DDM Valašské Meziříčí3:10
523. 10. 2021 14:00TTC FRÝDLANTKST Vsetín10:4
523. 10. 2021 14:00TTC Siko OrlováSK - SVINOV10:2
523. 10. 2021 13:00TJ Ostrava KST DTTC Ostrava-Poruba10:1
624. 10. 2021 10:00KST Dolní NěmčíTJ ODRY10:4
624. 10. 2021 10:00
Střední škola gastronomie a obchodu Zlín, Univerzitní 3015, 760 01 Zlín Vchod do tělocvičny z ulice Hradská (pod atletickým stadionem)
TJ Sokol ŠarovySK Přerov B10:1
624. 10. 2021 10:00TTC MG Odra GAS VratimovKST Vsetín5:10
624. 10. 2021 10:00TTC FRÝDLANTTJ DDM Valašské Meziříčí10:8
624. 10. 2021 10:00TTC Siko OrlováTTC Bolatice10:1
730. 10. 2021 16:30SK - SVINOVTJ Ostrava KST D7:10
730. 10. 2021 14:00TTC BolaticeTTC Ostrava-Poruba6:10
730. 10. 2021 14:00TJ DDM Valašské MeziříčíTTC Siko Orlová1:10
730. 10. 2021 14:00KST Dolní NěmčíTTC MG Odra GAS Vratimov7:10
730. 10. 2021 14:00TJ Sokol ŠarovyTTC FRÝDLANT10:4
730. 10. 2021 14:00SK Přerov BTJ ODRY2:10
831. 10. 2021 10:00SK - SVINOVTTC Ostrava-Poruba7:10
831. 10. 2021 10:00TTC BolaticeTJ Ostrava KST D2:10
831. 10. 2021 10:00KST VsetínTTC Siko Orlová0:10
831. 10. 2021 10:00KST Dolní NěmčíTTC FRÝDLANT9:9
831. 10. 2021 10:00TJ Sokol ŠarovyTTC MG Odra GAS Vratimov10:4
913. 11. 2021 14:00TTC MG Odra GAS VratimovSK Přerov B10:5
913. 11. 2021 14:00TTC FRÝDLANTTJ ODRY10:3
913. 11. 2021 11:30TTC Siko OrlováKST Dolní Němčí10:2
913. 11. 2021 16:00TJ Ostrava KST DTJ DDM Valašské Meziříčí7:10
913. 11. 2021 16:00TTC Ostrava-PorubaKST Vsetín6:10
913. 11. 2021 14:00SK - SVINOVTTC Bolatice10:5
1014. 11. 2021 10:00TTC MG Odra GAS VratimovTJ ODRY10:5
1014. 11. 2021 10:00TTC FRÝDLANTSK Přerov B10:2
1014. 11. 2021 10:00TTC Siko OrlováTJ Sokol Šarovy10:1
1014. 11. 2021 10:00TJ Ostrava KST DKST Vsetín10:2
1014. 11. 2021 10:00TTC Ostrava-PorubaTJ DDM Valašské Meziříčí4:10
1127. 11. 2021 14:00SK Přerov BSK - SVINOV10:6
1127. 11. 2021 14:00TJ ODRYTTC Bolatice10:5
1127. 11. 2021 14:00KST Dolní NěmčíTJ Ostrava KST D10:5
1127. 11. 2021 15:00TJ Sokol ŠarovyTTC Ostrava-Poruba9:9
1127. 11. 2021 14:00TTC MG Odra GAS VratimovTTC Siko Orlová0:10
1127. 11. 2021 11:00TJ DDM Valašské MeziříčíKST Vsetín3:10
1228. 11. 2021 10:00SK Přerov BTTC Bolatice5:10
1228. 11. 2021 10:00TJ ODRYSK - SVINOV8:10
1228. 11. 2021 10:00KST Dolní NěmčíTTC Ostrava-Poruba9:9
1228. 11. 2021 10:00TJ Sokol ŠarovyTJ Ostrava KST D9:9
1228. 11. 2021 10:00TTC FRÝDLANTTTC Siko Orlová1:10
1311. 12. 2021 14:00TTC Siko OrlováSK Přerov B 
1311. 12. 2021 16:00TJ Ostrava KST DTTC MG Odra GAS Vratimov 
1311. 12. 2021 16:00TTC Ostrava-PorubaTTC FRÝDLANT 
1311. 12. 2021 12:00TJ DDM Valašské MeziříčíSK - SVINOV 
1311. 12. 2021 14:00TTC BolaticeKST Vsetín 
1311. 12. 2021 14:00KST Dolní NěmčíTJ Sokol Šarovy 
1412. 12. 2021 10:00TTC Siko OrlováTJ ODRY 
1412. 12. 2021 10:00TJ Ostrava KST DTTC FRÝDLANT 
1412. 12. 2021 10:00TTC Ostrava-PorubaTTC MG Odra GAS Vratimov 
1412. 12. 2021 10:00SK - SVINOVKST Vsetín 
1412. 12. 2021 10:00TTC BolaticeTJ DDM Valašské Meziříčí 
1515. 01. 2022 13:00TJ Ostrava KST DSK Přerov B 
1515. 01. 2022 13:00TTC Ostrava-PorubaTJ ODRY 
1515. 01. 2022 14:00TTC MG Odra GAS VratimovSK - SVINOV 
1515. 01. 2022 14:00TTC FRÝDLANTTTC Bolatice 
1515. 01. 2022 14:00KST Dolní NěmčíTJ DDM Valašské Meziříčí 
1515. 01. 2022 14:00TJ Sokol ŠarovyKST Vsetín 
1616. 01. 2022 10:00TTC Ostrava-PorubaSK Přerov B 
1616. 01. 2022 10:00TJ Ostrava KST DTJ ODRY 
1616. 01. 2022 10:00TTC FRÝDLANTSK - SVINOV 
1616. 01. 2022 10:00TTC MG Odra GAS VratimovTTC Bolatice 
1616. 01. 2022 10:00TJ Sokol ŠarovyTJ DDM Valašské Meziříčí 
1616. 01. 2022 10:00KST Dolní NěmčíKST Vsetín 
1729. 01. 2022 14:00SK Přerov BKST Dolní Němčí 
1729. 01. 2022 14:00TJ ODRYTJ Sokol Šarovy 
1729. 01. 2022 14:00TJ DDM Valašské MeziříčíTTC MG Odra GAS Vratimov 
1729. 01. 2022 14:00KST VsetínTTC FRÝDLANT 
1729. 01. 2022 16:30SK - SVINOVTTC Siko Orlová 
1729. 01. 2022 16:00TTC Ostrava-PorubaTJ Ostrava KST D 
1830. 01. 2022 10:00TJ ODRYKST Dolní Němčí 
1830. 01. 2022 10:00SK Přerov BTJ Sokol Šarovy 
1830. 01. 2022 10:00KST VsetínTTC MG Odra GAS Vratimov 
1830. 01. 2022 10:00TJ DDM Valašské MeziříčíTTC FRÝDLANT 
1830. 01. 2022 10:00TTC BolaticeTTC Siko Orlová 
1912. 02. 2022 16:00TJ Ostrava KST DSK - SVINOV 
1912. 02. 2022 16:00TTC Ostrava-PorubaTTC Bolatice 
1912. 02. 2022 14:00TTC Siko OrlováTJ DDM Valašské Meziříčí 
1912. 02. 2022 14:00TTC MG Odra GAS VratimovKST Dolní Němčí 
1912. 02. 2022 14:00TTC FRÝDLANTTJ Sokol Šarovy 
1912. 02. 2022 14:00TJ ODRYSK Přerov B 
2013. 02. 2022 10:00TTC Ostrava-PorubaSK - SVINOV 
2013. 02. 2022 10:00TJ Ostrava KST DTTC Bolatice 
2013. 02. 2022 10:00TTC Siko OrlováKST Vsetín 
2013. 02. 2022 10:00TTC FRÝDLANTKST Dolní Němčí 
2013. 02. 2022 10:00TTC MG Odra GAS VratimovTJ Sokol Šarovy 
2126. 02. 2022 14:00SK Přerov BTTC MG Odra GAS Vratimov 
2126. 02. 2022 14:00TJ ODRYTTC FRÝDLANT 
2126. 02. 2022 14:00KST Dolní NěmčíTTC Siko Orlová 
2126. 02. 2022 14:00TJ DDM Valašské MeziříčíTJ Ostrava KST D 
2126. 02. 2022 14:00KST VsetínTTC Ostrava-Poruba 
2126. 02. 2022 14:00TTC BolaticeSK - SVINOV 
2227. 02. 2022 10:00TJ ODRYTTC MG Odra GAS Vratimov 
2227. 02. 2022 10:00SK Přerov BTTC FRÝDLANT 
2227. 02. 2022 10:00TJ Sokol ŠarovyTTC Siko Orlová 
2227. 02. 2022 10:00KST VsetínTJ Ostrava KST D 
2227. 02. 2022 10:00TJ DDM Valašské MeziříčíTTC Ostrava-Poruba 
2312. 03. 2022 16:30SK - SVINOVSK Přerov B 
2312. 03. 2022 14:00TTC BolaticeTJ ODRY 
2312. 03. 2022 13:00TJ Ostrava KST DKST Dolní Němčí 
2312. 03. 2022 13:00TTC Ostrava-PorubaTJ Sokol Šarovy 
2312. 03. 2022 14:00TTC Siko OrlováTTC MG Odra GAS Vratimov 
2312. 03. 2022 14:00KST VsetínTJ DDM Valašské Meziříčí 
2413. 03. 2022 10:00TTC BolaticeSK Přerov B 
2413. 03. 2022 10:00SK - SVINOVTJ ODRY 
2413. 03. 2022 10:00TTC Ostrava-PorubaKST Dolní Němčí 
2413. 03. 2022 10:00TJ Ostrava KST DTJ Sokol Šarovy 
2413. 03. 2022 10:00TTC Siko OrlováTTC FRÝDLANT 
2502. 04. 2022 14:00SK Přerov BTTC Siko Orlová 
2502. 04. 2022 14:00TTC MG Odra GAS VratimovTJ Ostrava KST D 
2502. 04. 2022 14:00TTC FRÝDLANTTTC Ostrava-Poruba 
2502. 04. 2022 14:00SK - SVINOVTJ DDM Valašské Meziříčí 
2502. 04. 2022 14:00KST VsetínTTC Bolatice 
2502. 04. 2022 14:00TJ Sokol ŠarovyKST Dolní Němčí 
2603. 04. 2022 10:00TJ ODRYTTC Siko Orlová 
2603. 04. 2022 10:00TTC FRÝDLANTTJ Ostrava KST D 
2603. 04. 2022 10:00TTC MG Odra GAS VratimovTTC Ostrava-Poruba 
2603. 04. 2022 10:00KST VsetínSK - SVINOV 
2603. 04. 2022 10:00TJ DDM Valašské MeziříčíTTC Bolatice 
2709. 04. 2022 14:00SK Přerov BTJ DDM Valašské Meziříčí 
2709. 04. 2022 14:00TJ ODRYKST Vsetín 
2709. 04. 2022 16:30SK - SVINOVKST Dolní Němčí 
2709. 04. 2022 14:00TTC BolaticeTJ Sokol Šarovy 
2709. 04. 2022 16:00TJ Ostrava KST DTTC Siko Orlová 
2709. 04. 2022 14:00TTC FRÝDLANTTTC MG Odra GAS Vratimov 
2810. 04. 2022 10:00TJ ODRYTJ DDM Valašské Meziříčí 
2810. 04. 2022 10:00SK Přerov BKST Vsetín 
2810. 04. 2022 10:00TTC BolaticeKST Dolní Němčí 
2810. 04. 2022 10:00SK - SVINOVTJ Sokol Šarovy 
2810. 04. 2022 10:00TTC Ostrava-PorubaTTC Siko Orlová 

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy