Výsledky
1.liga žen sk.A
102. 10. 2021 10:00KST ZŠ Vyšší BrodAC Sparta Praha B6:4 V: Řežáb Miroslav
102. 10. 2021 10:00KST KlatovyAC Sparta Praha A3:7 V: Hnojský Jiří
102. 10. 2021 10:00Slovan KST Bohnice ATJ AVIA Čakovice8:2 V: Cankař Radek
102. 10. 2021 10:00Slovan KST Bohnice BTTC Elizza Praha A3:7 V: Cankař Radek
102. 10. 2021 09:00TJ Slavoj Praha ASKST Děčín A4:6 V: Blažek Jan
102. 10. 2021 10:00TJ Sokol Králův Dvůr QueensKST Kalich Litoměřice5:5 V: Kopřiva Jiří
202. 10. 2021 16:30KST ZŠ Vyšší BrodAC Sparta Praha A5:5 V: Řežáb Miroslav
202. 10. 2021 16:30KST KlatovyAC Sparta Praha B7:3 V: Hnojský Jiří
202. 10. 2021 13:30Slovan KST Bohnice ATTC Elizza Praha A9:1 V: Cankař Radek
202. 10. 2021 13:30Slovan KST Bohnice BTJ AVIA Čakovice6:4 V: Cankař Radek
202. 10. 2021 15:00TJ Slavoj Praha AKST Kalich Litoměřice8:2 V: Blažek Jan
202. 10. 2021 15:00TJ Sokol Králův Dvůr QueensSKST Děčín A4:6 V: Kopřiva Jiří
323. 10. 2021 10:00SKST Děčín AKST ZŠ Vyšší Brod9:1 V: Chalupa Radek
323. 10. 2021 10:00KST Kalich LitoměřiceKST Klatovy5:5 V: Houdková Helena
323. 10. 2021 09:00TJ AVIA ČakoviceTJ Slavoj Praha A1:9 V: Vojáček Miloš
323. 10. 2021 09:00TTC Elizza Praha ATJ Sokol Králův Dvůr Queens4:6 V: Haralík Stanislav
323. 10. 2021 10:00AC Sparta Praha BSlovan KST Bohnice A1:9 V: Drahota Jiří
323. 10. 2021 10:00AC Sparta Praha ASlovan KST Bohnice B8:2 V: Drahota Jiří
423. 10. 2021 15:00SKST Děčín AKST Klatovy4:6 V: Chalupa Radek
423. 10. 2021 15:00KST Kalich LitoměřiceKST ZŠ Vyšší Brod4:6 V: Houdková Helena
423. 10. 2021 13:30TJ AVIA ČakoviceTJ Sokol Králův Dvůr Queens0:10 V: Vojáček Miloš
423. 10. 2021 13:30TTC Elizza Praha ATJ Slavoj Praha A2:8 V: Haralík Stanislav
423. 10. 2021 13:30AC Sparta Praha BSlovan KST Bohnice B9:1 V: Drahota Jiří
423. 10. 2021 13:30AC Sparta Praha ASlovan KST Bohnice A7:3 V: Drahota Jiří
530. 10. 2021 10:00KST ZŠ Vyšší BrodSlovan KST Bohnice A8:2 V: Tenglová Jaroslava
530. 10. 2021 10:00KST KlatovySlovan KST Bohnice B4:6 V: Hnojská Helena
530. 10. 2021 10:00TJ Slavoj Praha AAC Sparta Praha B8:2 V: Drahota Jiří
530. 10. 2021 10:00TJ Sokol Králův Dvůr QueensAC Sparta Praha A6:4 V: Kopřiva Jiří
530. 10. 2021 15:00SKST Děčín ATJ AVIA Čakovice9:1 V: Knebl Milan
530. 10. 2021 15:00KST Kalich LitoměřiceTTC Elizza Praha A7:3 V: Vašinová Karina
630. 10. 2021 16:30KST ZŠ Vyšší BrodSlovan KST Bohnice B7:3 V: Tenglová Jaroslava
630. 10. 2021 16:30KST KlatovySlovan KST Bohnice A7:3 V: Hnojská Helena
630. 10. 2021 15:00TJ Slavoj Praha AAC Sparta Praha A6:4 V: Drahota Jiří
630. 10. 2021 15:00TJ Sokol Králův Dvůr QueensAC Sparta Praha B8:2 V: Kopřiva Jiří
630. 10. 2021 10:00SKST Děčín ATTC Elizza Praha A9:1 V: Knebl Milan
630. 10. 2021 10:00KST Kalich LitoměřiceTJ AVIA Čakovice8:2 V: Vašinová Karina
713. 11. 2021 09:00TJ AVIA ČakoviceKST ZŠ Vyšší Brod2:8 V: Vojáček Miloš
713. 11. 2021 09:00TTC Elizza Praha AKST Klatovy8:2 V: Fausek Jiří
713. 11. 2021 10:00AC Sparta Praha BSKST Děčín A3:7 V: Blažek Jan
713. 11. 2021 10:00AC Sparta Praha AKST Kalich Litoměřice5:5 V: Blažek Jan
713. 11. 2021 10:00Slovan KST Bohnice ATJ Slavoj Praha A5:5 V: Fuček Miloslav
713. 11. 2021 10:00Slovan KST Bohnice BTJ Sokol Králův Dvůr Queens2:8 V: Fuček Miloslav
813. 11. 2021 13:30TJ AVIA ČakoviceKST Klatovy4:6 V: Ehrenberger Květoslav
813. 11. 2021 13:30TTC Elizza Praha AKST ZŠ Vyšší Brod8:2 V: Fausek Jiří
813. 11. 2021 13:30AC Sparta Praha BKST Kalich Litoměřice4:6 V: Blažek Jan
813. 11. 2021 13:30AC Sparta Praha ASKST Děčín A5:5 V: Blažek Jan
813. 11. 2021 13:30Slovan KST Bohnice ATJ Sokol Králův Dvůr Queens4:6 V: Fuček Miloslav
813. 11. 2021 13:30Slovan KST Bohnice BTJ Slavoj Praha A2:8 V: Fuček Miloslav
927. 11. 2021 10:00TJ Slavoj Praha AKST ZŠ Vyšší Brod
Covid-19
V: Drahota Jiří
927. 11. 2021 10:00TJ Sokol Králův Dvůr QueensKST Klatovy7:3 V: Kopřiva Jiří
927. 11. 2021 10:00SKST Děčín ASlovan KST Bohnice A6:4 V: Chalupa Radek
927. 11. 2021 10:00KST Kalich LitoměřiceSlovan KST Bohnice B10:0 V: Nedbal Václav
927. 11. 2021 09:00TJ AVIA ČakoviceAC Sparta Praha B4:6 V: Ehrenberger Květoslav
927. 11. 2021 09:00TTC Elizza Praha AAC Sparta Praha A2:8 V: Kotlorz Lukáš
1027. 11. 2021 15:00TJ Slavoj Praha AKST Klatovy7:3 V: Drahota Jiří
1027. 11. 2021 15:00TJ Sokol Králův Dvůr QueensKST ZŠ Vyšší Brod
Covid-19
V: Kopřiva Jiří
N: Janoušková Petra
1027. 11. 2021 15:00SKST Děčín ASlovan KST Bohnice B9:1 V: Chalupa Radek
1027. 11. 2021 15:00KST Kalich LitoměřiceSlovan KST Bohnice A8:2 V: Nedbal Václav
1027. 11. 2021 13:30TJ AVIA ČakoviceAC Sparta Praha A1:9 V: Ehrenberger Květoslav
1027. 11. 2021 13:30TTC Elizza Praha AAC Sparta Praha B4:6 V: Kotlorz Lukáš
1111. 12. 2021 10:00TJ Slavoj Praha ATJ Sokol Králův Dvůr Queens  V: Drahota Jiří
1111. 12. 2021 10:00SKST Děčín AKST Kalich Litoměřice  V: Chalupa Radek
1111. 12. 2021 09:00TJ AVIA ČakoviceTTC Elizza Praha A  V: Ehrenberger Květoslav
1118. 09. 2021 10:00AC Sparta Praha BAC Sparta Praha A3:7 V: Hrdý Jiří
1113. 09. 2021 19:30Slovan KST Bohnice ASlovan KST Bohnice B5:5 V: Drahota Jiří
1105. 12. 2021 14:00KST ZŠ Vyšší BrodKST Klatovy  V: Řežáb Miroslav
1215. 01. 2022 10:00AC Sparta Praha BKST ZŠ Vyšší Brod  V: Drahota Jiří
1215. 01. 2022 10:00AC Sparta Praha AKST Klatovy  V:
1215. 01. 2022 09:00TJ AVIA ČakoviceSlovan KST Bohnice A  V: Ehrenberger Květoslav
1215. 01. 2022 09:00TTC Elizza Praha ASlovan KST Bohnice B  V: Kotlorz Lukáš
1215. 01. 2022 10:00SKST Děčín ATJ Slavoj Praha A  V: Novák Jiří
1215. 01. 2022 10:00KST Kalich LitoměřiceTJ Sokol Králův Dvůr Queens  V: Vašinová Karina
1315. 01. 2022 13:30AC Sparta Praha AKST ZŠ Vyšší Brod  V:
1315. 01. 2022 13:30AC Sparta Praha BKST Klatovy  V:
1315. 01. 2022 13:30TTC Elizza Praha ASlovan KST Bohnice A  V: Kotlorz Lukáš
1315. 01. 2022 13:30TJ AVIA ČakoviceSlovan KST Bohnice B  V: Ehrenberger Květoslav
1315. 01. 2022 15:00KST Kalich LitoměřiceTJ Slavoj Praha A  V: Vašinová Karina
1315. 01. 2022 15:00SKST Děčín ATJ Sokol Králův Dvůr Queens  V: Novák Jiří
1429. 01. 2022 10:00KST ZŠ Vyšší BrodSKST Děčín A  V:
1429. 01. 2022 10:00KST KlatovyKST Kalich Litoměřice  V: Hnojský Jiří
1429. 01. 2022 10:00TJ Slavoj Praha ATJ AVIA Čakovice  V: Votípka Emanuel
1429. 01. 2022 10:00TJ Sokol Králův Dvůr QueensTTC Elizza Praha A  V: Bednář Jiří
1429. 01. 2022 10:00Slovan KST Bohnice AAC Sparta Praha B  V:
1429. 01. 2022 10:00Slovan KST Bohnice BAC Sparta Praha A  V:
1529. 01. 2022 16:30KST KlatovySKST Děčín A  V: Hnojský Jiří
1529. 01. 2022 16:30KST ZŠ Vyšší BrodKST Kalich Litoměřice  V:
1529. 01. 2022 15:00TJ Sokol Králův Dvůr QueensTJ AVIA Čakovice  V: Bednář Jiří
1529. 01. 2022 15:00TJ Slavoj Praha ATTC Elizza Praha A  V: Votípka Emanuel
1529. 01. 2022 13:30Slovan KST Bohnice BAC Sparta Praha B  V:
1529. 01. 2022 13:30Slovan KST Bohnice AAC Sparta Praha A  V:
1612. 02. 2022 10:00Slovan KST Bohnice AKST ZŠ Vyšší Brod  V: Drahota Jiří
1612. 02. 2022 10:00Slovan KST Bohnice BKST Klatovy  V:
1612. 02. 2022 10:00AC Sparta Praha BTJ Slavoj Praha A  V: Slavata Josef
1612. 02. 2022 10:00AC Sparta Praha ATJ Sokol Králův Dvůr Queens  V:
1612. 02. 2022 09:00TJ AVIA ČakoviceSKST Děčín A  V: Vojáček Miloš
1612. 02. 2022 09:00TTC Elizza Praha AKST Kalich Litoměřice  V: Fausek Jiří
1712. 02. 2022 13:30Slovan KST Bohnice BKST ZŠ Vyšší Brod  V:
1712. 02. 2022 13:30Slovan KST Bohnice AKST Klatovy  V:
1712. 02. 2022 13:30AC Sparta Praha ATJ Slavoj Praha A  V: Kopřiva Jiří
1712. 02. 2022 13:30AC Sparta Praha BTJ Sokol Králův Dvůr Queens  V:
1712. 02. 2022 13:30TTC Elizza Praha ASKST Děčín A  V: Fausek Jiří
1712. 02. 2022 13:30TJ AVIA ČakoviceKST Kalich Litoměřice  V: Vojáček Miloš
1826. 02. 2022 10:00KST ZŠ Vyšší BrodTJ AVIA Čakovice  V:
1826. 02. 2022 10:00KST KlatovyTTC Elizza Praha A  V: Hnojská Helena
1826. 02. 2022 10:00SKST Děčín AAC Sparta Praha B  V: Vašinová Karina
1826. 02. 2022 10:00KST Kalich LitoměřiceAC Sparta Praha A  V:
1826. 02. 2022 10:00TJ Slavoj Praha ASlovan KST Bohnice A  V: Blažek Jan
1826. 02. 2022 10:00TJ Sokol Králův Dvůr QueensSlovan KST Bohnice B  V: Kopřiva Jiří
N: Janoušková Petra
1926. 02. 2022 16:30KST KlatovyTJ AVIA Čakovice  V: Hnojská Helena
1926. 02. 2022 16:30KST ZŠ Vyšší BrodTTC Elizza Praha A  V:
1926. 02. 2022 15:00KST Kalich LitoměřiceAC Sparta Praha B  V:
1926. 02. 2022 15:00SKST Děčín AAC Sparta Praha A  V: Vašinová Karina
1926. 02. 2022 15:00TJ Sokol Králův Dvůr QueensSlovan KST Bohnice A  V: Kopřiva Jiří
1926. 02. 2022 15:00TJ Slavoj Praha ASlovan KST Bohnice B  V: Blažek Jan
2005. 03. 2022 10:00TJ Sokol Králův Dvůr QueensTJ Slavoj Praha A  V: Bednář Jiří
N: Janoušková Petra
2005. 03. 2022 10:00KST Kalich LitoměřiceSKST Děčín A  V: Vašinová Karina
2005. 03. 2022 09:00TTC Elizza Praha ATJ AVIA Čakovice  V: Fuček Miloslav
2018. 09. 2021 13:30AC Sparta Praha AAC Sparta Praha B4:6 V: Hrdý Jiří
2015. 09. 2021 19:30Slovan KST Bohnice BSlovan KST Bohnice A4:6 V: Drahota Jiří
2005. 03. 2022 10:00KST KlatovyKST ZŠ Vyšší Brod  V: Hnojský Jiří
2112. 03. 2022 10:00KST ZŠ Vyšší BrodTJ Slavoj Praha A  V:
2112. 03. 2022 10:00KST KlatovyTJ Sokol Králův Dvůr Queens  V: Hnojská Helena
2112. 03. 2022 10:00Slovan KST Bohnice ASKST Děčín A  V: Fuček Miloslav
N: Vojáček Miloš
2112. 03. 2022 10:00Slovan KST Bohnice BKST Kalich Litoměřice  V:
2112. 03. 2022 10:00AC Sparta Praha BTJ AVIA Čakovice  V: Slavata Josef
2112. 03. 2022 10:00AC Sparta Praha ATTC Elizza Praha A  V:
2212. 03. 2022 16:30KST KlatovyTJ Slavoj Praha A  V: Hnojská Helena
2212. 03. 2022 16:30KST ZŠ Vyšší BrodTJ Sokol Králův Dvůr Queens  V:
2212. 03. 2022 13:30Slovan KST Bohnice BSKST Děčín A  V:
2212. 03. 2022 13:30Slovan KST Bohnice AKST Kalich Litoměřice  V:
2212. 03. 2022 13:30AC Sparta Praha ATJ AVIA Čakovice  V:
N: Zatřepálková Lenka
2212. 03. 2022 13:30AC Sparta Praha BTTC Elizza Praha A  V:
N: Ehrenberger Květoslav

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy