Výsledky
1.liga žen sk.B
102. 10. 2021 10:00SK SvinovSVS Hradec Králové B3:7 V: Turay Tomáš
102. 10. 2021 10:00SKST Havířov BSK Dobré B3:7 V: Skulina Bohumil
102. 10. 2021 09:00TTC MS Brno AKST A. Eberle Blansko A8:2 V: Vaculík Ladislav
102. 10. 2021 09:00HB Ostrov H.Brod ATT Moravský Krumlov B2:8 V: Švec Petr
102. 10. 2021 10:00TTC Ústí nad Orlicí AKST Hluk A5:5 V: Kantorek Jiří
102. 10. 2021 10:00SK Dobré CTTC Frýdek-Místek4:6 V: Sedláček Petr
202. 10. 2021 14:00SK SvinovSK Dobré B2:8 V: Turay Tomáš
202. 10. 2021 14:00SKST Havířov BSVS Hradec Králové B7:3 V: Skulina Bohumil
202. 10. 2021 14:00TTC MS Brno ATT Moravský Krumlov B3:7 V: Janda Roman
202. 10. 2021 14:00HB Ostrov H.Brod AKST A. Eberle Blansko A10:0 V: Švec Petr
202. 10. 2021 15:00TTC Ústí nad Orlicí ATTC Frýdek-Místek5:5 V: Kantorek Jiří
202. 10. 2021 15:00SK Dobré CKST Hluk A8:2 V: Sedláček Petr
323. 10. 2021 09:30KST Hluk ASK Svinov2:8 V: Karasová Lenka
323. 10. 2021 09:30TTC Frýdek-MístekSKST Havířov B8:2 V: Lesník Vladimír
323. 10. 2021 09:30KST A. Eberle Blansko ATTC Ústí nad Orlicí A5:5 V: Harna Tomáš
323. 10. 2021 09:30TT Moravský Krumlov BSK Dobré C8:2 V: Záviška Josef
323. 10. 2021 09:00SVS Hradec Králové BTTC MS Brno A5:5 V: Tomancová Markéta
323. 10. 2021 10:00SK Dobré BHB Ostrov H.Brod A4:6 V: Šlechta Roman
423. 10. 2021 15:00KST Hluk ASKST Havířov B4:6 V: Karasová Lenka
423. 10. 2021 15:00TTC Frýdek-MístekSK Svinov7:3 V: Lesník Vladimír
423. 10. 2021 14:30KST A. Eberle Blansko ASK Dobré C3:7 V: Harna Tomáš
423. 10. 2021 14:30TT Moravský Krumlov BTTC Ústí nad Orlicí A10:0 V: Makovický Michal
423. 10. 2021 15:00SVS Hradec Králové BHB Ostrov H.Brod A2:8 V: Tomancová Markéta
423. 10. 2021 15:00SK Dobré BTTC MS Brno A6:4 V: Šlechta Roman
530. 10. 2021 10:00SK SvinovTTC MS Brno A2:8 V: Turay Tomáš
530. 10. 2021 10:00SKST Havířov BHB Ostrov H.Brod A3:7 V: Manda Zdeněk
530. 10. 2021 10:00TTC Ústí nad Orlicí ASVS Hradec Králové B4:6 V: Pražák Zdeněk
517. 09. 2021 15:30SK Dobré CSK Dobré B0:10 V: Tomanec Jan
530. 10. 2021 09:30KST Hluk AKST A. Eberle Blansko A7:3 V: Koušová Dagmar
530. 10. 2021 09:30TTC Frýdek-MístekTT Moravský Krumlov B8:2 V: Svobodová Vlasta
630. 10. 2021 14:00SK SvinovHB Ostrov H.Brod A2:8 V: Turay Tomáš
630. 10. 2021 14:00SKST Havířov BTTC MS Brno A4:6 V: Manda Zdeněk
630. 10. 2021 15:00TTC Ústí nad Orlicí ASK Dobré B3:7 V: Pražák Zdeněk
630. 10. 2021 15:00SK Dobré CSVS Hradec Králové B7:3 V: Tomanec Jan
630. 10. 2021 15:00KST Hluk ATT Moravský Krumlov B4:6 V: Ježková Jana
630. 10. 2021 15:00TTC Frýdek-MístekKST A. Eberle Blansko A8:2 V: Svobodová Vlasta
713. 11. 2021 09:30KST A. Eberle Blansko ASK Svinov2:8 V: Dospíšil Jiří
713. 11. 2021 09:30TT Moravský Krumlov BSKST Havířov B5:5 V: Záviška Josef
713. 11. 2021 10:00SVS Hradec Králové BKST Hluk A10:0 V: Tomancová Markéta
728. 11. 2021 10:00SK Dobré BTTC Frýdek-Místek4:6
MEU21
V: Sedláček Petr
705. 11. 2021 19:00TTC MS Brno ATTC Ústí nad Orlicí A10:0 V: Halas Pavel
713. 11. 2021 09:00HB Ostrov H.Brod ASK Dobré C8:2 V: Vondrová Iva
813. 11. 2021 14:30KST A. Eberle Blansko ASKST Havířov B1:9 V: Dospíšil Jiří
813. 11. 2021 14:30TT Moravský Krumlov BSK Svinov6:4 V: Bíla Jindřich
813. 11. 2021 15:00SVS Hradec Králové BTTC Frýdek-Místek7:3 V: Tomancová Markéta
813. 11. 2021 13:30SK Dobré BKST Hluk A8:2 V: Sedláček Petr
813. 11. 2021 14:00TTC MS Brno ASK Dobré C7:3 V: Halas Pavel
813. 11. 2021 14:00HB Ostrov H.Brod ATTC Ústí nad Orlicí A7:3 V: Vondrová Iva
927. 11. 2021 10:00TTC Ústí nad Orlicí ASK Svinov3:7 V: Neťuka Pavel
927. 11. 2021 10:00SK Dobré CSKST Havířov B4:6 V: Sedláček Petr
927. 11. 2021 09:30KST Hluk ATTC MS Brno A3:7 V: Karasová Lenka
927. 11. 2021 09:30TTC Frýdek-MístekHB Ostrov H.Brod A5:5 V: Lesník Vladimír
927. 11. 2021 09:30KST A. Eberle Blansko ASVS Hradec Králové B4:6 V: Janda Roman
927. 11. 2021 09:30TT Moravský Krumlov BSK Dobré B7:3 V: Bíla Jindřich
1027. 11. 2021 15:00TTC Ústí nad Orlicí ASKST Havířov B3:7 V: Neťuka Pavel
1027. 11. 2021 15:00SK Dobré CSK Svinov5:5 V: Sedláček Petr
1027. 11. 2021 15:00KST Hluk AHB Ostrov H.Brod A0:10 V: Karasová Lenka
1027. 11. 2021 15:00TTC Frýdek-MístekTTC MS Brno A7:3 V: Lesník Vladimír
1027. 11. 2021 14:30KST A. Eberle Blansko ASK Dobré B3:7 V: Janda Roman
1027. 11. 2021 14:30TT Moravský Krumlov BSVS Hradec Králové B7:3 V: Makovický Michal
1111. 12. 2021 10:00TTC Ústí nad Orlicí ASK Dobré C  V: Novák Aleš
1111. 12. 2021 09:30KST Hluk ATTC Frýdek-Místek  V: Karasová Lenka
1111. 12. 2021 09:30KST A. Eberle Blansko ATT Moravský Krumlov B  V: Harna Tomáš
1111. 12. 2021 10:00SVS Hradec Králové BSK Dobré B  V: Sedláček Petr
1111. 12. 2021 09:00TTC MS Brno AHB Ostrov H.Brod A  V: Halas Pavel
1111. 12. 2021 10:00SK SvinovSKST Havířov B  V: Turay Tomáš
1215. 01. 2022 10:00SVS Hradec Králové BSK Svinov  V: Vítek Josef
1215. 01. 2022 10:00SK Dobré BSKST Havířov B  V: Sedláček Petr
1215. 01. 2022 09:30KST A. Eberle Blansko ATTC MS Brno A  V: Harna Tomáš
1215. 01. 2022 09:30TT Moravský Krumlov BHB Ostrov H.Brod A  V: Fučík Martin
1215. 01. 2022 09:30KST Hluk ATTC Ústí nad Orlicí A  V: Koušová Dagmar
1215. 01. 2022 09:30TTC Frýdek-MístekSK Dobré C  V: Manda Zdeněk
1315. 01. 2022 15:00SK Dobré BSK Svinov  V: Sedláček Petr
1315. 01. 2022 15:00SVS Hradec Králové BSKST Havířov B  V: Vítek Josef
1315. 01. 2022 14:30TT Moravský Krumlov BTTC MS Brno A  V: Fučík Martin
1315. 01. 2022 14:30KST A. Eberle Blansko AHB Ostrov H.Brod A  V: Harna Tomáš
1315. 01. 2022 15:00TTC Frýdek-MístekTTC Ústí nad Orlicí A  V: Manda Zdeněk
1315. 01. 2022 15:00KST Hluk ASK Dobré C  V: Koušová Dagmar
1429. 01. 2022 10:00SK SvinovKST Hluk A  V: Turay Tomáš
N: Valenta Miloslav
1429. 01. 2022 10:00SKST Havířov BTTC Frýdek-Místek  V: Petr Radim
1429. 01. 2022 10:00TTC Ústí nad Orlicí AKST A. Eberle Blansko A  V: Jirsa Pavel
1429. 01. 2022 10:00SK Dobré CTT Moravský Krumlov B  V: Malík Tomáš
1429. 01. 2022 09:00TTC MS Brno ASVS Hradec Králové B  V: Vaculík Ladislav
1429. 01. 2022 09:00HB Ostrov H.Brod ASK Dobré B  V: Vondrová Iva
N: Kotil Miloslav
1529. 01. 2022 14:00SKST Havířov BKST Hluk A  V: Petr Radim
1529. 01. 2022 14:00SK SvinovTTC Frýdek-Místek  V: Turay Tomáš
N: Štalzer Bedřich
1529. 01. 2022 15:00SK Dobré CKST A. Eberle Blansko A  V: Malík Tomáš
1529. 01. 2022 15:00TTC Ústí nad Orlicí ATT Moravský Krumlov B  V: Jirsa Pavel
1529. 01. 2022 14:00HB Ostrov H.Brod ASVS Hradec Králové B  V: Vondrová Iva
1529. 01. 2022 14:00TTC MS Brno ASK Dobré B  V: Vaculík Ladislav
N: Šišma Pavel
1612. 02. 2022 09:00TTC MS Brno ASK Svinov  V: Vaculík Ladislav
N: Janda Roman
1612. 02. 2022 09:00HB Ostrov H.Brod ASKST Havířov B  V: Vondrová Iva
1612. 02. 2022 10:00SVS Hradec Králové BTTC Ústí nad Orlicí A  V: Tomancová Markéta
1601. 10. 2021 17:00SK Dobré BSK Dobré C7:3 V: Rozínková Monika
1612. 02. 2022 09:30KST A. Eberle Blansko AKST Hluk A  V: Harna Tomáš
1612. 02. 2022 09:30TT Moravský Krumlov BTTC Frýdek-Místek  V: Fučík Martin
1712. 02. 2022 14:00HB Ostrov H.Brod ASK Svinov  V: Vondrová Iva
1712. 02. 2022 14:00TTC MS Brno ASKST Havířov B  V: Vaculík Ladislav
N: Rampula Miroslav
1712. 02. 2022 15:00SK Dobré BTTC Ústí nad Orlicí A  V: Malík Tomáš
1712. 02. 2022 15:00SVS Hradec Králové BSK Dobré C  V: Tomancová Markéta
1712. 02. 2022 14:30TT Moravský Krumlov BKST Hluk A  V: Fučík Martin
1712. 02. 2022 14:30KST A. Eberle Blansko ATTC Frýdek-Místek  V: Harna Tomáš
N: Ostrý Jan
1826. 02. 2022 10:00SK SvinovKST A. Eberle Blansko A  V: Turay Tomáš
N: Tomanová Tamara
1826. 02. 2022 10:00SKST Havířov BTT Moravský Krumlov B  V: Olbricht Jiří
1826. 02. 2022 09:30KST Hluk ASVS Hradec Králové B  V: Karasová Lenka
1826. 02. 2022 09:30TTC Frýdek-MístekSK Dobré B  V: Lesník Vladimír
1826. 02. 2022 10:00TTC Ústí nad Orlicí ATTC MS Brno A  V: Neťuka Pavel
1826. 02. 2022 10:00SK Dobré CHB Ostrov H.Brod A  V: Šlechta Roman
1926. 02. 2022 14:00SKST Havířov BKST A. Eberle Blansko A  V: Olbricht Jiří
1926. 02. 2022 14:00SK SvinovTT Moravský Krumlov B  V: Turay Tomáš
1926. 02. 2022 15:00TTC Frýdek-MístekSVS Hradec Králové B  V: Lesník Vladimír
1926. 02. 2022 15:00KST Hluk ASK Dobré B  V: Karasová Lenka
1926. 02. 2022 15:00SK Dobré CTTC MS Brno A  V: Šlechta Roman
1926. 02. 2022 15:00TTC Ústí nad Orlicí AHB Ostrov H.Brod A  V: Neťuka Pavel
N: Příhoda Tomáš
2005. 03. 2022 10:00SK Dobré CTTC Ústí nad Orlicí A  V: Bouček Stanislav
2005. 03. 2022 09:30TTC Frýdek-MístekKST Hluk A  V:
N: Lesník Vladimír
2005. 03. 2022 09:30TT Moravský Krumlov BKST A. Eberle Blansko A  V: Fučík Martin
N: Makovický Michal
2005. 03. 2022 10:00SK Dobré BSVS Hradec Králové B  V: Bouček Stanislav
2005. 03. 2022 09:00HB Ostrov H.Brod ATTC MS Brno A  V: Kotil Miloslav
2005. 03. 2022 10:00SKST Havířov BSK Svinov  V: Skulina Bohumil
2112. 03. 2022 10:00SK SvinovTTC Ústí nad Orlicí A  V: Jašek Milan
N: Maršálek Patrik
2112. 03. 2022 10:00SKST Havířov BSK Dobré C  V: Manda Zdeněk
2112. 03. 2022 09:00TTC MS Brno AKST Hluk A  V: Vaculík Ladislav
N: Rampula Miroslav
2112. 03. 2022 09:00HB Ostrov H.Brod ATTC Frýdek-Místek  V: Štrobl Marek
2112. 03. 2022 10:00SVS Hradec Králové BKST A. Eberle Blansko A  V: Sedloň Josef
2112. 03. 2022 10:00SK Dobré BTT Moravský Krumlov B  V: Sedláček Petr
2212. 03. 2022 14:00SKST Havířov BTTC Ústí nad Orlicí A  V: Manda Zdeněk
2212. 03. 2022 14:00SK SvinovSK Dobré C  V: Jašek Milan
2212. 03. 2022 14:00HB Ostrov H.Brod AKST Hluk A  V: Štrobl Marek
2212. 03. 2022 14:00TTC MS Brno ATTC Frýdek-Místek  V: Vaculík Ladislav
N: Skála Richard
2212. 03. 2022 15:00SK Dobré BKST A. Eberle Blansko A  V: Sedláček Petr
2212. 03. 2022 15:00SVS Hradec Králové BTT Moravský Krumlov B  V: Sedloň Josef

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy