Výsledky
Český pohár II.st. muži
111. 09. 2021 10:00TTC Brandýs n.LTTC Elizza Praha D2:6 V: Blažek Jan
119. 09. 2021 10:00Stolní tenis club Slaný, z.s.SF SKK El Niňo Praha D6:4 V: Kulich Vladimír
111. 09. 2021 10:00Baník Březenecká BSKST Děčín, z.s.1:6 V: Mrázek Jindřich
111. 09. 2021 10:00TTC Elizza Praha CSokol Lány 26:4 V: Mrázek Jindřich
111. 09. 2021 10:00SKUŘ Plzeň AUnion Plzeň B1:6 V: Vlček Jaroslav
111. 09. 2021 10:30TJ VS TáborTJ Spartak Kaplice1:6 V: Vlček Jaroslav
112. 09. 2021 10:00Orel jednota Vysoké MýtoTJ Lanškroun, z.s.3:6 V: Černík Jaromír
112. 09. 2021 10:00TJ Sokol Stěžery ASK Dobré6:1 V: Černík Jaromír
111. 09. 2021 10:00TJ Sokol Ondratice ATJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s.6:1 V: Beneš Jan
111. 09. 2021 10:00TJ Sigma Hranice ASK Svinov1:6 V: Henžel Miroslav
211. 09. 2021 13:30Slavoj PolnáTTC Brandýs n.L5:5 V: Blažek Jan
219. 09. 2021 13:30Baník Březenecká AStolní tenis club Slaný, z.s.0:6 V: Kulich Vladimír
211. 09. 2021 13:30SKST Děčín, z.s.Sokol Lány 26:2 V: Mrázek Jindřich
211. 09. 2021 13:30Baník Březenecká BTTC Elizza Praha C5:5 V: Mrázek Jindřich
211. 09. 2021 13:30Union Plzeň BTJ Spartak Kaplice6:1 V: Vlček Jaroslav
211. 09. 2021 13:30SKUŘ Plzeň ATJ VS Tábor6:0 V: Vlček Jaroslav
212. 09. 2021 13:30TJ Lanškroun, z.s.SK Dobré5:5 V: Černík Jaromír
212. 09. 2021 13:30Orel jednota Vysoké MýtoTJ Sokol Stěžery A0:6 V: Černík Jaromír
211. 09. 2021 13:30TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s.Orel jednota Šitbořice6:2 V:
211. 09. 2021 13:30TTC Mohelnice, z.s.TJ Sigma Hranice A6:0 V: Henžel Miroslav
311. 09. 2021 15:30TTC Elizza Praha DSlavoj Polná3:6 V: Blažek Jan
319. 09. 2021 15:30SF SKK El Niňo Praha DBaník Březenecká A6:2 V: Kulich Vladimír
311. 09. 2021 15:30TTC Elizza Praha CSKST Děčín, z.s.4:6 V: Mrázek Jindřich
311. 09. 2021 15:30Sokol Lány 2Baník Březenecká B6:3 V: Mrázek Jindřich
311. 09. 2021 15:30TJ VS TáborUnion Plzeň B0:6 V: Vlček Jaroslav
311. 09. 2021 15:30TJ Spartak KapliceSKUŘ Plzeň A3:6 V: Vlček Jaroslav
312. 09. 2021 15:30TJ Sokol Stěžery ATJ Lanškroun, z.s.6:0 V: Černík Jaromír
312. 09. 2021 15:30SK DobréOrel jednota Vysoké Mýto4:6 V: Černík Jaromír
311. 09. 2021 15:30Orel jednota ŠitbořiceTJ Sokol Ondratice A0:6 V:
311. 09. 2021 15:30TTC Mohelnice, z.s.SK Svinov6:4 V: Henžel Miroslav
425. 09. 2021 10:00TTC Elizza Praha DTTC Karlovarsko 2020 Cheb1:6 V: Kotlorz Lukáš
425. 09. 2021 10:00SK Slavia PrahaSlavoj Polná3:6 V: Novotný Petr
426. 09. 2021 10:00SK SvinovTJ Sokol Ondratice A6:1 V: Henžel Miroslav
425. 09. 2021 10:00TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s.TTC Mohelnice, z.s.1:6 V: Koušová Dagmar
425. 09. 2021 10:00TTC Elizza Praha CSF SKK El Niňo Praha D5:5 V: Kotlorz Lukáš
407. 10. 2021 18:00SF SKK El Niňo Praha CStolní tenis club Slaný, z.s.6:1 V: Březáková Helena
525. 09. 2021 13:30TTC Karlovarsko 2020 ChebSKUŘ Plzeň A10:0wo V: Kotlorz Lukáš
525. 09. 2021 13:30Slavoj PolnáTJ Sokol Stěžery A5:5 V: Novotný Petr
526. 09. 2021 13:30SK SvinovTJ Jiskra Heřmanův Městec z.s.6:3 V: Beneš Jan
525. 09. 2021 13:30TTC Mohelnice, z.s.TJ Lanškroun, z.s.6:0 V: Koušová Dagmar
525. 09. 2021 13:30SF SKK El Niňo Praha DUnion Plzeň B6:3 V: Kotlorz Lukáš
505. 10. 2021 18:00Stolní tenis club Slaný, z.s.SKST Děčín, z.s.6:1 V: Kulich Vladimír
625. 09. 2021 15:30SKUŘ Plzeň ATTC Elizza Praha D0:10wo V: Kotlorz Lukáš
625. 09. 2021 15:30TJ Sokol Stěžery ASK Slavia Praha3:6 V: Novotný Petr
626. 09. 2021 15:30TJ Sokol Ondratice ATJ Jiskra Heřmanův Městec z.s.5:5 V: Jirout Jan
625. 09. 2021 15:30TJ Lanškroun, z.s.TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s.6:4 V: Koušová Dagmar
625. 09. 2021 15:30Union Plzeň BTTC Elizza Praha C6:4 V: Kotlorz Lukáš
630. 09. 2021 18:00SF SKK El Niňo Praha CSKST Děčín, z.s.6:1 V: Březáková Helena
111/111. 09. 2021 10:00KOC- Sušice, stolní tenis, z.s.TJ Sokol Hluboká nad Vltavou5:5 V: Láriš Petr
112/124. 09. 2021 18:00
v herně S.Horažďovice
KOC- Sušice, stolní tenis, z.s.KST Klatovy2:8 V:
121/131. 08. 2021 19:00TJ Sokol HoražďoviceSKUŘ Plzeň B2:8 V:
122/123. 09. 2021 18:30SKUŘ Plzeň BTJ Sokol Plzeň V1:9 V: Pinta Petr
131/111. 09. 2021 10:30Sokol Horní JiřetínTTC Litvínov6:4 V: Čejka Vratislav
132/123. 09. 2021 18:00Sokol Horní JiřetínTJ Šanov, z.s.2:6 V: Jirásko Robert
141/111. 09. 2021 10:30SK TTC DuchcovTJ Lokomotiva Česká Lípa4:6 V: Janečka Josef
142/123. 09. 2021 18:00TJ Lokomotiva Česká LípaSK Štětí A2:8 V:
151/112. 09. 2021 14:00TJ Sokol Stěžery BTJ Sokol Kosmonosy A2:8 V: Veselý Martin
152/125. 09. 2021 17:00TJ Sokol Kosmonosy ATJ Sokol Mnichovo Hradiště6:4 V: Veselý Martin
161/110. 09. 2021 18:00TJ Sokol Jestřebí, z.s.TJ Sokol Štíty3:7 V: Daniel Jan
162/124. 09. 2021 18:30TJ Sokol ŠtítyTJ Tesla Pardubice1:9 V: Kreuzigerová Lucie
171/108. 09. 2021 18:00TJ Sokol Ondratice BST AMON Kunovice z.s.0:10 V: Beneš Jan
172/125. 09. 2021 10:30ST AMON Kunovice z.s.MK Řeznovice6:4 V: Šašinka Radek
181/111. 09. 2021 10:30TJ FryštákKST DRAGON Vyškov8:2 V: Hrdlička Michal
182/125. 09. 2021 10:30TJ FryštákTJ Sokol Lanžhot2:8 V:
251/116. 10. 2021 10:30KST KlatovyUnion Plzeň A4:6 V:
261/115. 10. 2021 17:00TJ Sokol Plzeň VTJ Šanov, z.s.5:5 V:
271/112. 10. 2021 18:30TJ Tesla PardubiceTJ Sadská A10:0 V: Zajíček Martin
281/116. 10. 2021 10:30ST AMON Kunovice z.s.TJ Sokol Lanžhot3:7 V: Oharek Libor
291/116. 10. 2021 16:45TJ Sokol Kosmonosy ASKST Liberec C2:8 V: Veselý Martin
301/116. 10. 2021 10:30SK Štětí ASKST Liberec D10:0wo V:
311/106. 11. 2021 10:30TJ Sokol Plzeň VTTC Karlovarsko 2020 Cheb1:9 V: Smutná Daniela
311/106. 11. 2021 10:30SF SKK El Niňo Praha DUnion Plzeň A3:6 V: Kulich Vladimír
312/120. 11. 2021 10:30Union Plzeň ATTC Karlovarsko 2020 Cheb5:5 V: Kirchman Ondřej
313/104. 12. 2021 15:00Union Plzeň ASKST Liberec A  V:
321/106. 11. 2021 10:30SK Štětí ASKST Liberec C0:10 V: Novák Vladislav
322/123. 11. 2021 18:30SKST Liberec CSF SKK El Niňo Praha B0:7 V: Holík Tomáš
323/104. 12. 2021 10:30SF SKK El Niňo Praha BSKST Cheb  V:
331/106. 11. 2021 10:30TJ Tesla PardubiceSF SKK El Niňo Praha C10:0 V: Zajíček Martin
331/106. 11. 2021 13:00Slavoj PolnáSK Svinov1:6 V: Babínek Jiří
332/120. 11. 2021 11:30SK SvinovTJ Tesla Pardubice2:6 V: Lysek Tomáš
333/104. 12. 2021 10:30TJ Tesla PardubiceHB Ostrov H.Brod A  V:
341/106. 11. 2021 10:30TTC Mohelnice, z.s.TJ Sokol Lanžhot3:7 V: Hojgr Stanislav
342/120. 11. 2021 15:00TJ Sokol LanžhotHB Ostrov H.Brod B1:9 V: Uher Antonín
343/104. 12. 2021 10:30HB Ostrov H.Brod BSF SKK El Niňo Praha  V:

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy