Výsledky
Divize muži
118. 09. 2020 19:15SF SKK El Niňo Praha GSF SKK El Niňo Praha F4:10
116. 09. 2020 18:00TTC Praha A - Story TLRSTJ Orion Praha A4:10
114. 09. 2020 18:45AC Sparta Praha DAC Sparta Praha C9:9
116. 09. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ATTC Elizza Praha E10:6
114. 09. 2020 18:30TTC Elizza Praha FTJ Sokol Nusle Praha A10:7
115. 09. 2020 19:15Slovan KST Bohnice BTJ Sokol Michle B10:3
116. 09. 2020 19:15TJ Sokol Stodůlky ATJ AVIA Čakovice B10:5
222. 09. 2020 18:30TJ AVIA Čakovice BSF SKK El Niňo Praha G5:10
222. 09. 2020 19:00TJ Sokol Michle BTJ Sokol Stodůlky A6:10
224. 09. 2020 18:45TJ Sokol Nusle Praha ASlovan KST Bohnice B6:10
201. 09. 2020 19:15TTC Elizza Praha ETTC Elizza Praha F4:10
224. 09. 2020 18:45AC Sparta Praha CTJ Lokomotiva Vršovice A9:9
225. 09. 2020 18:45TJ Orion Praha AAC Sparta Praha D6:10
225. 09. 2020 19:15SF SKK El Niňo Praha FTTC Praha A - Story TLRS10:7
329. 09. 2020 19:15SF SKK El Niňo Praha GTTC Praha A - Story TLRS10:7
330. 09. 2020 18:45AC Sparta Praha DSF SKK El Niňo Praha F9:9
330. 09. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ATJ Orion Praha A10:2
306. 10. 2020 18:45TTC Elizza Praha FAC Sparta Praha C10:3
329. 09. 2020 19:15Slovan KST Bohnice BTTC Elizza Praha E10:7
330. 09. 2020 19:15TJ Sokol Stodůlky ATJ Sokol Nusle Praha A10:8
329. 09. 2020 18:30TJ AVIA Čakovice BTJ Sokol Michle B10:5
406. 10. 2020 19:00TJ Sokol Michle BSF SKK El Niňo Praha G
Odloženo
408. 10. 2020 18:45TJ Sokol Nusle Praha ATJ AVIA Čakovice B10:8
405. 10. 2020 19:15TTC Elizza Praha ETJ Sokol Stodůlky A10:7
408. 10. 2020 18:45AC Sparta Praha CSlovan KST Bohnice B
Odloženo
409. 10. 2020 18:45TJ Orion Praha ATTC Elizza Praha F9:9
416. 10. 2020 19:15SF SKK El Niňo Praha FTJ Lokomotiva Vršovice A
NVČR Odl.
407. 10. 2020 18:00TTC Praha A - Story TLRSAC Sparta Praha D10:4
512. 10. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha GAC Sparta Praha D
NVČR Odl.
514. 10. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ATTC Praha A - Story TLRS
NVČR Odl.
512. 10. 2020 18:30TTC Elizza Praha FSF SKK El Niňo Praha F
NVČR Odl.
513. 10. 2020 19:15Slovan KST Bohnice BTJ Orion Praha A
NVČR Odl.
514. 10. 2020 19:15TJ Sokol Stodůlky AAC Sparta Praha C
NVČR Odl.
513. 10. 2020 18:30TJ AVIA Čakovice BTTC Elizza Praha E
NVČR Odl.
513. 10. 2020 19:00TJ Sokol Michle BTJ Sokol Nusle Praha A
NVČR Odl.
622. 10. 2020 18:45TJ Sokol Nusle Praha ASF SKK El Niňo Praha G
NVČR Odl.
619. 10. 2020 19:15TTC Elizza Praha ETJ Sokol Michle B
NVČR Odl.
622. 10. 2020 18:45AC Sparta Praha CTJ AVIA Čakovice B
NVČR Odl.
623. 10. 2020 18:45TJ Orion Praha ATJ Sokol Stodůlky A
NVČR Odl.
619. 10. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha FSlovan KST Bohnice B
NVČR Odl.
621. 10. 2020 18:00TTC Praha A - Story TLRSTTC Elizza Praha F
NVČR Odl.
619. 10. 2020 18:45AC Sparta Praha DTJ Lokomotiva Vršovice A
NVČR Odl.
702. 11. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha GTJ Lokomotiva Vršovice A 
702. 11. 2020 18:30TTC Elizza Praha FAC Sparta Praha D 
703. 11. 2020 19:15Slovan KST Bohnice BTTC Praha A - Story TLRS 
704. 11. 2020 19:15TJ Sokol Stodůlky ASF SKK El Niňo Praha F 
703. 11. 2020 18:30TJ AVIA Čakovice BTJ Orion Praha A 
703. 11. 2020 19:00TJ Sokol Michle BAC Sparta Praha C 
705. 11. 2020 18:45TJ Sokol Nusle Praha ATTC Elizza Praha E 
809. 11. 2020 19:15TTC Elizza Praha ESF SKK El Niňo Praha G 
812. 11. 2020 18:45AC Sparta Praha CTJ Sokol Nusle Praha A 
813. 11. 2020 18:45TJ Orion Praha ATJ Sokol Michle B 
809. 11. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha FTJ AVIA Čakovice B 
811. 11. 2020 18:00TTC Praha A - Story TLRSTJ Sokol Stodůlky A 
809. 11. 2020 18:45AC Sparta Praha DSlovan KST Bohnice B 
811. 11. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ATTC Elizza Praha F 
916. 11. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha GTTC Elizza Praha F 
917. 11. 2020 19:15Slovan KST Bohnice BTJ Lokomotiva Vršovice A 
918. 11. 2020 19:15TJ Sokol Stodůlky AAC Sparta Praha D 
917. 11. 2020 18:30TJ AVIA Čakovice BTTC Praha A - Story TLRS 
917. 11. 2020 19:00TJ Sokol Michle BSF SKK El Niňo Praha F 
919. 11. 2020 18:45TJ Sokol Nusle Praha ATJ Orion Praha A 
916. 11. 2020 19:15TTC Elizza Praha EAC Sparta Praha C 
1026. 11. 2020 18:45AC Sparta Praha CSF SKK El Niňo Praha G 
1027. 11. 2020 18:45TJ Orion Praha ATTC Elizza Praha E 
1023. 11. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha FTJ Sokol Nusle Praha A 
1025. 11. 2020 18:00TTC Praha A - Story TLRSTJ Sokol Michle B 
1023. 11. 2020 18:45AC Sparta Praha DTJ AVIA Čakovice B 
1025. 11. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ATJ Sokol Stodůlky A 
1023. 11. 2020 18:30TTC Elizza Praha FSlovan KST Bohnice B 
1130. 11. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha GSlovan KST Bohnice B 
1102. 12. 2020 19:15TJ Sokol Stodůlky ATTC Elizza Praha F 
1101. 12. 2020 18:30TJ AVIA Čakovice BTJ Lokomotiva Vršovice A 
1101. 12. 2020 19:00TJ Sokol Michle BAC Sparta Praha D 
1103. 12. 2020 18:45TJ Sokol Nusle Praha ATTC Praha A - Story TLRS 
1130. 11. 2020 19:15TTC Elizza Praha ESF SKK El Niňo Praha F 
1103. 12. 2020 18:45AC Sparta Praha CTJ Orion Praha A 
1211. 12. 2020 18:45TJ Orion Praha ASF SKK El Niňo Praha G 
1207. 12. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha FAC Sparta Praha C 
1209. 12. 2020 18:00TTC Praha A - Story TLRSTTC Elizza Praha E 
1207. 12. 2020 18:45AC Sparta Praha DTJ Sokol Nusle Praha A 
1209. 12. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ATJ Sokol Michle B 
1207. 12. 2020 18:30TTC Elizza Praha FTJ AVIA Čakovice B 
1208. 12. 2020 19:15Slovan KST Bohnice BTJ Sokol Stodůlky A 
1316. 12. 2020 19:15TJ Sokol Stodůlky ASF SKK El Niňo Praha G 
1315. 12. 2020 18:30TJ AVIA Čakovice BSlovan KST Bohnice B 
1315. 12. 2020 19:00TJ Sokol Michle BTTC Elizza Praha F 
1317. 12. 2020 18:45TJ Sokol Nusle Praha ATJ Lokomotiva Vršovice A 
1314. 12. 2020 19:15TTC Elizza Praha EAC Sparta Praha D 
1317. 12. 2020 18:45AC Sparta Praha CTTC Praha A - Story TLRS 
1318. 12. 2020 18:45TJ Orion Praha ASF SKK El Niňo Praha F 
1401. 10. 2020 19:15SF SKK El Niňo Praha FSF SKK El Niňo Praha G10:7
1408. 01. 2021 18:45TJ Orion Praha ATTC Praha A - Story TLRS 
1410. 09. 2020 18:45AC Sparta Praha CAC Sparta Praha D3:10
1404. 01. 2021 19:15TTC Elizza Praha ETJ Lokomotiva Vršovice A 
1407. 01. 2021 18:45TJ Sokol Nusle Praha ATTC Elizza Praha F 
1405. 01. 2021 19:00TJ Sokol Michle BSlovan KST Bohnice B 
1405. 01. 2021 18:30TJ AVIA Čakovice BTJ Sokol Stodůlky A 
1511. 01. 2021 00:00SF SKK El Niňo Praha GTJ AVIA Čakovice B 
1513. 01. 2021 19:15TJ Sokol Stodůlky ATJ Sokol Michle B 
1512. 01. 2021 19:15Slovan KST Bohnice BTJ Sokol Nusle Praha A 
1508. 09. 2020 19:15TTC Elizza Praha FTTC Elizza Praha E8:10
1513. 01. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice AAC Sparta Praha C 
1511. 01. 2021 18:45AC Sparta Praha DTJ Orion Praha A 
1513. 01. 2021 18:00TTC Praha A - Story TLRSSF SKK El Niňo Praha F 
1620. 01. 2021 18:00TTC Praha A - Story TLRSSF SKK El Niňo Praha G 
1618. 01. 2021 00:00SF SKK El Niňo Praha FAC Sparta Praha D 
1622. 01. 2021 18:45TJ Orion Praha ATJ Lokomotiva Vršovice A 
1621. 01. 2021 18:45AC Sparta Praha CTTC Elizza Praha F 
1618. 01. 2021 19:15TTC Elizza Praha ESlovan KST Bohnice B 
1621. 01. 2021 18:45TJ Sokol Nusle Praha ATJ Sokol Stodůlky A 
1619. 01. 2021 19:00TJ Sokol Michle BTJ AVIA Čakovice B 
1725. 01. 2021 00:00SF SKK El Niňo Praha GTJ Sokol Michle B 
1726. 01. 2021 18:30TJ AVIA Čakovice BTJ Sokol Nusle Praha A 
1727. 01. 2021 19:15TJ Sokol Stodůlky ATTC Elizza Praha E 
1726. 01. 2021 19:15Slovan KST Bohnice BAC Sparta Praha C 
1725. 01. 2021 18:30TTC Elizza Praha FTJ Orion Praha A 
1727. 01. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ASF SKK El Niňo Praha F 
1725. 01. 2021 18:45AC Sparta Praha DTTC Praha A - Story TLRS 
1801. 02. 2021 18:45AC Sparta Praha DSF SKK El Niňo Praha G 
1803. 02. 2021 18:00TTC Praha A - Story TLRSTJ Lokomotiva Vršovice A 
1801. 02. 2021 00:00SF SKK El Niňo Praha FTTC Elizza Praha F 
1805. 02. 2021 18:45TJ Orion Praha ASlovan KST Bohnice B 
1804. 02. 2021 18:45AC Sparta Praha CTJ Sokol Stodůlky A 
1801. 02. 2021 19:15TTC Elizza Praha ETJ AVIA Čakovice B 
1804. 02. 2021 18:45TJ Sokol Nusle Praha ATJ Sokol Michle B 
1908. 02. 2021 00:00SF SKK El Niňo Praha GTJ Sokol Nusle Praha A 
1909. 02. 2021 19:00TJ Sokol Michle BTTC Elizza Praha E 
1909. 02. 2021 18:30TJ AVIA Čakovice BAC Sparta Praha C 
1910. 02. 2021 19:15TJ Sokol Stodůlky ATJ Orion Praha A 
1909. 02. 2021 19:15Slovan KST Bohnice BSF SKK El Niňo Praha F 
1908. 02. 2021 18:30TTC Elizza Praha FTTC Praha A - Story TLRS 
1910. 02. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice AAC Sparta Praha D 
2017. 02. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ASF SKK El Niňo Praha G 
2015. 02. 2021 18:45AC Sparta Praha DTTC Elizza Praha F 
2017. 02. 2021 18:00TTC Praha A - Story TLRSSlovan KST Bohnice B 
2015. 02. 2021 00:00SF SKK El Niňo Praha FTJ Sokol Stodůlky A 
2019. 02. 2021 18:45TJ Orion Praha ATJ AVIA Čakovice B 
2018. 02. 2021 18:45AC Sparta Praha CTJ Sokol Michle B 
2015. 02. 2021 19:15TTC Elizza Praha ETJ Sokol Nusle Praha A 
2108. 03. 2021 00:00SF SKK El Niňo Praha GTTC Elizza Praha E 
2111. 03. 2021 18:45TJ Sokol Nusle Praha AAC Sparta Praha C 
2109. 03. 2021 19:00TJ Sokol Michle BTJ Orion Praha A 
2109. 03. 2021 18:30TJ AVIA Čakovice BSF SKK El Niňo Praha F 
2110. 03. 2021 19:15TJ Sokol Stodůlky ATTC Praha A - Story TLRS 
2109. 03. 2021 19:15Slovan KST Bohnice BAC Sparta Praha D 
2108. 03. 2021 18:30TTC Elizza Praha FTJ Lokomotiva Vršovice A 
2215. 03. 2021 18:30TTC Elizza Praha FSF SKK El Niňo Praha G 
2217. 03. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ASlovan KST Bohnice B 
2215. 03. 2021 18:45AC Sparta Praha DTJ Sokol Stodůlky A 
2217. 03. 2021 18:00TTC Praha A - Story TLRSTJ AVIA Čakovice B 
2215. 03. 2021 00:00SF SKK El Niňo Praha FTJ Sokol Michle B 
2219. 03. 2021 18:45TJ Orion Praha ATJ Sokol Nusle Praha A 
2218. 03. 2021 18:45AC Sparta Praha CTTC Elizza Praha E 
2322. 03. 2021 00:00SF SKK El Niňo Praha GAC Sparta Praha C 
2322. 03. 2021 19:15TTC Elizza Praha ETJ Orion Praha A 
2325. 03. 2021 18:45TJ Sokol Nusle Praha ASF SKK El Niňo Praha F 
2323. 03. 2021 19:00TJ Sokol Michle BTTC Praha A - Story TLRS 
2323. 03. 2021 18:30TJ AVIA Čakovice BAC Sparta Praha D 
2324. 03. 2021 19:15TJ Sokol Stodůlky ATJ Lokomotiva Vršovice A 
2323. 03. 2021 19:15Slovan KST Bohnice BTTC Elizza Praha F 
2430. 03. 2021 19:15Slovan KST Bohnice BSF SKK El Niňo Praha G 
2429. 03. 2021 18:30TTC Elizza Praha FTJ Sokol Stodůlky A 
2431. 03. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ATJ AVIA Čakovice B 
2429. 03. 2021 18:45AC Sparta Praha DTJ Sokol Michle B 
2431. 03. 2021 18:00TTC Praha A - Story TLRSTJ Sokol Nusle Praha A 
2429. 03. 2021 00:00SF SKK El Niňo Praha FTTC Elizza Praha E 
2402. 04. 2021 18:45TJ Orion Praha AAC Sparta Praha C 
2505. 04. 2021 00:00SF SKK El Niňo Praha GTJ Orion Praha A 
2508. 04. 2021 18:45AC Sparta Praha CSF SKK El Niňo Praha F 
2505. 04. 2021 19:15TTC Elizza Praha ETTC Praha A - Story TLRS 
2508. 04. 2021 18:45TJ Sokol Nusle Praha AAC Sparta Praha D 
2506. 04. 2021 19:00TJ Sokol Michle BTJ Lokomotiva Vršovice A 
2506. 04. 2021 18:30TJ AVIA Čakovice BTTC Elizza Praha F 
2507. 04. 2021 19:15TJ Sokol Stodůlky ASlovan KST Bohnice B 
2612. 04. 2021 00:00SF SKK El Niňo Praha GTJ Sokol Stodůlky A 
2613. 04. 2021 19:15Slovan KST Bohnice BTJ AVIA Čakovice B 
2612. 04. 2021 18:30TTC Elizza Praha FTJ Sokol Michle B 
2614. 04. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ATJ Sokol Nusle Praha A 
2612. 04. 2021 18:45AC Sparta Praha DTTC Elizza Praha E 
2614. 04. 2021 18:00TTC Praha A - Story TLRSAC Sparta Praha C 
2612. 04. 2021 00:00SF SKK El Niňo Praha FTJ Orion Praha A 
1. třída A muži
117. 09. 2020 19:15SK OAZA Praha ATJ Sokol Stodůlky B8:10
116. 09. 2020 19:00TTC Elizza Praha GTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A10:1
116. 09. 2020 19:00TJ Sokol Michle CTJ Sokol Běchovice II A10:7
116. 09. 2020 19:00TJ Slavoj Praha BTJ Sokol Nusle Praha C10:7
117. 09. 2020 19:15TJ Pankrác ATJ Lokomotiva Vršovice C10:6
114. 09. 2020 19:15TJ Střížkov AAC Sparta Praha F10:1
114. 09. 2020 19:00SK Start Praha ASlovan KST Bohnice D4:10
224. 09. 2020 19:15Slovan KST Bohnice DSK OAZA Praha A10:4
221. 09. 2020 18:45AC Sparta Praha FSK Start Praha A10:0wo
221. 09. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Střížkov A6:10
221. 09. 2020 18:45TJ Sokol Nusle Praha CTJ Pankrác A5:10
223. 09. 2020 19:10TJ Sokol Běchovice II ATJ Slavoj Praha B9:9
221. 09. 2020 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ATJ Sokol Michle C5:10
223. 09. 2020 19:15TJ Sokol Stodůlky BTTC Elizza Praha G4:10
301. 10. 2020 19:15SK OAZA Praha ATTC Elizza Praha G5:10
301. 10. 2020 19:00TJ Sokol Michle CTJ Sokol Stodůlky B10:6
330. 09. 2020 19:00TJ Slavoj Praha BTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A10:1
301. 10. 2020 19:15TJ Pankrác ATJ Sokol Běchovice II A10:2
328. 09. 2020 19:15TJ Střížkov ATJ Sokol Nusle Praha C10:4
328. 09. 2020 19:00SK Start Praha ATJ Lokomotiva Vršovice C10:2
301. 10. 2020 19:15Slovan KST Bohnice DAC Sparta Praha F10:1
405. 10. 2020 18:45AC Sparta Praha FSK OAZA Praha A8:10
405. 10. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CSlovan KST Bohnice D
Odloženo
426. 10. 2020 18:45TJ Sokol Nusle Praha CSK Start Praha A
Odloženo
407. 10. 2020 19:10TJ Sokol Běchovice II ATJ Střížkov A5:10
405. 10. 2020 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ATJ Pankrác A1:10
407. 10. 2020 19:15TJ Sokol Stodůlky BTJ Slavoj Praha B10:8
407. 10. 2020 19:00TTC Elizza Praha GTJ Sokol Michle C10:4
515. 10. 2020 19:15SK OAZA Praha ATJ Sokol Michle C
NVČR Odl.
514. 10. 2020 19:00TJ Slavoj Praha BTTC Elizza Praha G
NVČR Odl.
515. 10. 2020 19:15TJ Pankrác ATJ Sokol Stodůlky B
NVČR Odl.
512. 10. 2020 19:15TJ Střížkov ATJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A
NVČR Odl.
512. 10. 2020 19:00SK Start Praha ATJ Sokol Běchovice II A
NVČR Odl.
515. 10. 2020 19:15Slovan KST Bohnice DTJ Sokol Nusle Praha C
NVČR Odl.
512. 10. 2020 18:45AC Sparta Praha FTJ Lokomotiva Vršovice C
NVČR Odl.
619. 10. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CSK OAZA Praha A
NVČR Odl.
619. 10. 2020 18:45TJ Sokol Nusle Praha CAC Sparta Praha F
NVČR Odl.
621. 10. 2020 19:10TJ Sokol Běchovice II ASlovan KST Bohnice D
NVČR Odl.
619. 10. 2020 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ASK Start Praha A
NVČR Odl.
621. 10. 2020 19:15TJ Sokol Stodůlky BTJ Střížkov A
NVČR Odl.
621. 10. 2020 19:00TTC Elizza Praha GTJ Pankrác A
NVČR Odl.
619. 10. 2020 00:00TJ Sokol Michle CTJ Slavoj Praha B
NVČR Odl.
705. 11. 2020 19:15SK OAZA Praha ATJ Slavoj Praha B 
705. 11. 2020 19:15TJ Pankrác ATJ Sokol Michle C 
702. 11. 2020 19:15TJ Střížkov ATTC Elizza Praha G 
702. 11. 2020 19:00SK Start Praha ATJ Sokol Stodůlky B 
705. 11. 2020 19:15Slovan KST Bohnice DTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A 
702. 11. 2020 18:45AC Sparta Praha FTJ Sokol Běchovice II A 
702. 11. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Sokol Nusle Praha C 
809. 11. 2020 18:45TJ Sokol Nusle Praha CSK OAZA Praha A 
811. 11. 2020 19:10TJ Sokol Běchovice II ATJ Lokomotiva Vršovice C 
809. 11. 2020 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita AAC Sparta Praha F 
811. 11. 2020 19:15TJ Sokol Stodůlky BSlovan KST Bohnice D 
811. 11. 2020 19:00TTC Elizza Praha GSK Start Praha A 
809. 11. 2020 00:00TJ Sokol Michle CTJ Střížkov A 
811. 11. 2020 19:00TJ Slavoj Praha BTJ Pankrác A 
919. 11. 2020 19:15SK OAZA Praha ATJ Pankrác A 
916. 11. 2020 19:15TJ Střížkov ATJ Slavoj Praha B 
916. 11. 2020 19:00SK Start Praha ATJ Sokol Michle C 
919. 11. 2020 19:15Slovan KST Bohnice DTTC Elizza Praha G 
916. 11. 2020 18:45AC Sparta Praha FTJ Sokol Stodůlky B 
916. 11. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A 
916. 11. 2020 18:45TJ Sokol Nusle Praha CTJ Sokol Běchovice II A 
1025. 11. 2020 19:10TJ Sokol Běchovice II ASK OAZA Praha A 
1023. 11. 2020 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ATJ Sokol Nusle Praha C 
1025. 11. 2020 19:15TJ Sokol Stodůlky BTJ Lokomotiva Vršovice C 
1025. 11. 2020 19:00TTC Elizza Praha GAC Sparta Praha F 
1023. 11. 2020 00:00TJ Sokol Michle CSlovan KST Bohnice D 
1025. 11. 2020 19:00TJ Slavoj Praha BSK Start Praha A 
1026. 11. 2020 19:15TJ Pankrác ATJ Střížkov A 
1103. 12. 2020 19:15SK OAZA Praha ATJ Střížkov A 
1130. 11. 2020 19:00SK Start Praha ATJ Pankrác A 
1103. 12. 2020 19:15Slovan KST Bohnice DTJ Slavoj Praha B 
1130. 11. 2020 18:45AC Sparta Praha FTJ Sokol Michle C 
1130. 11. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTTC Elizza Praha G 
1130. 11. 2020 18:45TJ Sokol Nusle Praha CTJ Sokol Stodůlky B 
1102. 12. 2020 19:10TJ Sokol Běchovice II ATJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A 
1207. 12. 2020 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ASK OAZA Praha A 
1209. 12. 2020 19:15TJ Sokol Stodůlky BTJ Sokol Běchovice II A 
1209. 12. 2020 19:00TTC Elizza Praha GTJ Sokol Nusle Praha C 
1207. 12. 2020 00:00TJ Sokol Michle CTJ Lokomotiva Vršovice C 
1209. 12. 2020 19:00TJ Slavoj Praha BAC Sparta Praha F 
1210. 12. 2020 19:15TJ Pankrác ASlovan KST Bohnice D 
1207. 12. 2020 19:15TJ Střížkov ASK Start Praha A 
1314. 12. 2020 19:00SK Start Praha ASK OAZA Praha A 
1317. 12. 2020 19:15Slovan KST Bohnice DTJ Střížkov A 
1314. 12. 2020 18:45AC Sparta Praha FTJ Pankrác A 
1314. 12. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Slavoj Praha B 
1314. 12. 2020 18:45TJ Sokol Nusle Praha CTJ Sokol Michle C 
1316. 12. 2020 19:10TJ Sokol Běchovice II ATTC Elizza Praha G 
1314. 12. 2020 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ATJ Sokol Stodůlky B 
1406. 01. 2021 19:15TJ Sokol Stodůlky BSK OAZA Praha A 
1404. 01. 2021 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ATTC Elizza Praha G 
1406. 01. 2021 19:10TJ Sokol Běchovice II ATJ Sokol Michle C 
1404. 01. 2021 18:45TJ Sokol Nusle Praha CTJ Slavoj Praha B 
1404. 01. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Pankrác A 
1404. 01. 2021 18:45AC Sparta Praha FTJ Střížkov A 
1407. 01. 2021 19:15Slovan KST Bohnice DSK Start Praha A 
1514. 01. 2021 19:15SK OAZA Praha ASlovan KST Bohnice D 
1511. 01. 2021 19:00SK Start Praha AAC Sparta Praha F 
1511. 01. 2021 19:15TJ Střížkov ATJ Lokomotiva Vršovice C 
1514. 01. 2021 19:15TJ Pankrác ATJ Sokol Nusle Praha C 
1513. 01. 2021 19:00TJ Slavoj Praha BTJ Sokol Běchovice II A 
1511. 01. 2021 00:00TJ Sokol Michle CTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A 
1513. 01. 2021 19:00TTC Elizza Praha GTJ Sokol Stodůlky B 
1620. 01. 2021 19:00TTC Elizza Praha GSK OAZA Praha A 
1620. 01. 2021 19:15TJ Sokol Stodůlky BTJ Sokol Michle C 
1618. 01. 2021 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ATJ Slavoj Praha B 
1620. 01. 2021 19:10TJ Sokol Běchovice II ATJ Pankrác A 
1618. 01. 2021 18:45TJ Sokol Nusle Praha CTJ Střížkov A 
1618. 01. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CSK Start Praha A 
1618. 01. 2021 18:45AC Sparta Praha FSlovan KST Bohnice D 
1728. 01. 2021 19:15SK OAZA Praha AAC Sparta Praha F 
1728. 01. 2021 19:15Slovan KST Bohnice DTJ Lokomotiva Vršovice C 
1725. 01. 2021 19:00SK Start Praha ATJ Sokol Nusle Praha C 
1725. 01. 2021 19:15TJ Střížkov ATJ Sokol Běchovice II A 
1728. 01. 2021 19:15TJ Pankrác ATJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A 
1727. 01. 2021 19:00TJ Slavoj Praha BTJ Sokol Stodůlky B 
1725. 01. 2021 00:00TJ Sokol Michle CTTC Elizza Praha G 
1801. 02. 2021 00:00TJ Sokol Michle CSK OAZA Praha A 
1803. 02. 2021 19:00TTC Elizza Praha GTJ Slavoj Praha B 
1803. 02. 2021 19:15TJ Sokol Stodůlky BTJ Pankrác A 
1801. 02. 2021 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ATJ Střížkov A 
1803. 02. 2021 19:10TJ Sokol Běchovice II ASK Start Praha A 
1801. 02. 2021 18:45TJ Sokol Nusle Praha CSlovan KST Bohnice D 
1801. 02. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CAC Sparta Praha F 
1911. 02. 2021 19:15SK OAZA Praha ATJ Lokomotiva Vršovice C 
1908. 02. 2021 18:45AC Sparta Praha FTJ Sokol Nusle Praha C 
1911. 02. 2021 19:15Slovan KST Bohnice DTJ Sokol Běchovice II A 
1908. 02. 2021 19:00SK Start Praha ATJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A 
1908. 02. 2021 19:15TJ Střížkov ATJ Sokol Stodůlky B 
1911. 02. 2021 19:15TJ Pankrác ATTC Elizza Praha G 
1910. 02. 2021 19:00TJ Slavoj Praha BTJ Sokol Michle C 
2017. 02. 2021 19:00TJ Slavoj Praha BSK OAZA Praha A 
2015. 02. 2021 00:00TJ Sokol Michle CTJ Pankrác A 
2017. 02. 2021 19:00TTC Elizza Praha GTJ Střížkov A 
2017. 02. 2021 19:15TJ Sokol Stodůlky BSK Start Praha A 
2015. 02. 2021 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ASlovan KST Bohnice D 
2017. 02. 2021 19:10TJ Sokol Běchovice II AAC Sparta Praha F 
2015. 02. 2021 18:45TJ Sokol Nusle Praha CTJ Lokomotiva Vršovice C 
2111. 03. 2021 19:15SK OAZA Praha ATJ Sokol Nusle Praha C 
2108. 03. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Sokol Běchovice II A 
2108. 03. 2021 18:45AC Sparta Praha FTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A 
2111. 03. 2021 19:15Slovan KST Bohnice DTJ Sokol Stodůlky B 
2108. 03. 2021 19:00SK Start Praha ATTC Elizza Praha G 
2108. 03. 2021 19:15TJ Střížkov ATJ Sokol Michle C 
2111. 03. 2021 19:15TJ Pankrác ATJ Slavoj Praha B 
2218. 03. 2021 19:15TJ Pankrác ASK OAZA Praha A 
2217. 03. 2021 19:00TJ Slavoj Praha BTJ Střížkov A 
2215. 03. 2021 00:00TJ Sokol Michle CSK Start Praha A 
2217. 03. 2021 19:00TTC Elizza Praha GSlovan KST Bohnice D 
2217. 03. 2021 19:15TJ Sokol Stodůlky BAC Sparta Praha F 
2215. 03. 2021 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ATJ Lokomotiva Vršovice C 
2217. 03. 2021 19:10TJ Sokol Běchovice II ATJ Sokol Nusle Praha C 
2325. 03. 2021 19:15SK OAZA Praha ATJ Sokol Běchovice II A 
2322. 03. 2021 18:45TJ Sokol Nusle Praha CTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A 
2322. 03. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Sokol Stodůlky B 
2322. 03. 2021 18:45AC Sparta Praha FTTC Elizza Praha G 
2325. 03. 2021 19:15Slovan KST Bohnice DTJ Sokol Michle C 
2322. 03. 2021 19:00SK Start Praha ATJ Slavoj Praha B 
2322. 03. 2021 19:15TJ Střížkov ATJ Pankrác A 
2429. 03. 2021 19:15TJ Střížkov ASK OAZA Praha A 
2401. 04. 2021 19:15TJ Pankrác ASK Start Praha A 
2431. 03. 2021 19:00TJ Slavoj Praha BSlovan KST Bohnice D 
2429. 03. 2021 00:00TJ Sokol Michle CAC Sparta Praha F 
2431. 03. 2021 19:00TTC Elizza Praha GTJ Lokomotiva Vršovice C 
2431. 03. 2021 19:15TJ Sokol Stodůlky BTJ Sokol Nusle Praha C 
2429. 03. 2021 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ATJ Sokol Běchovice II A 
2508. 04. 2021 19:15SK OAZA Praha ATJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A 
2507. 04. 2021 19:10TJ Sokol Běchovice II ATJ Sokol Stodůlky B 
2505. 04. 2021 18:45TJ Sokol Nusle Praha CTTC Elizza Praha G 
2505. 04. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Sokol Michle C 
2505. 04. 2021 18:45AC Sparta Praha FTJ Slavoj Praha B 
2508. 04. 2021 19:15Slovan KST Bohnice DTJ Pankrác A 
2505. 04. 2021 19:00SK Start Praha ATJ Střížkov A 
2615. 04. 2021 19:15SK OAZA Praha ASK Start Praha A 
2612. 04. 2021 19:15TJ Střížkov ASlovan KST Bohnice D 
2615. 04. 2021 19:15TJ Pankrác AAC Sparta Praha F 
2614. 04. 2021 19:00TJ Slavoj Praha BTJ Lokomotiva Vršovice C 
2612. 04. 2021 00:00TJ Sokol Michle CTJ Sokol Nusle Praha C 
2614. 04. 2021 19:00TTC Elizza Praha GTJ Sokol Běchovice II A 
2614. 04. 2021 19:15TJ Sokol Stodůlky BTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A 
1. třída B muži
117. 09. 2020 19:30TJ ABC Braník ATJ Malešice A10:7
114. 09. 2020 18:30TJ AVIA Čakovice CTTC Rebel A2:10
117. 09. 2020 19:15TJ Sokol Žižkov ASlovan KST Bohnice C10:8
116. 09. 2020 19:00TJ Slavoj Praha CTJ Sokol Petrovice A10:5
117. 09. 2020 18:45TJ Sokol Nusle Praha BTJ Slavoj Praha A8:10
117. 09. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BAC Sparta Praha E10:7
117. 09. 2020 18:30TTC Praha BTTC Klánovice A10:7
223. 09. 2020 19:15TTC Klánovice ATJ ABC Braník A10:6
222. 09. 2020 18:45AC Sparta Praha ETTC Praha B10:4
223. 09. 2020 19:00TJ Slavoj Praha ATJ Lokomotiva Vršovice B10:3
222. 09. 2020 19:15TJ Sokol Petrovice ATJ Sokol Nusle Praha B3:10
222. 09. 2020 19:15Slovan KST Bohnice CTJ Slavoj Praha C10:4
223. 09. 2020 19:00TTC Rebel ATJ Sokol Žižkov A10:1
224. 09. 2020 18:45TJ Malešice ATJ AVIA Čakovice C10:5
327. 10. 2020 19:30TJ ABC Braník ATJ AVIA Čakovice C 
301. 10. 2020 19:15TJ Sokol Žižkov ATJ Malešice A10:7
330. 09. 2020 19:00TJ Slavoj Praha CTTC Rebel A0:10
301. 10. 2020 18:45TJ Sokol Nusle Praha BSlovan KST Bohnice C7:10
301. 10. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BTJ Sokol Petrovice A10:5
301. 10. 2020 18:30TTC Praha BTJ Slavoj Praha A6:10
330. 09. 2020 19:15TTC Klánovice AAC Sparta Praha E10:4
406. 10. 2020 18:45AC Sparta Praha ETJ ABC Braník A10:8
407. 10. 2020 19:00TJ Slavoj Praha ATTC Klánovice A10:4
406. 10. 2020 19:15TJ Sokol Petrovice ATTC Praha B7:10
406. 10. 2020 19:15Slovan KST Bohnice CTJ Lokomotiva Vršovice B
Odloženo
407. 10. 2020 18:00TTC Rebel ATJ Sokol Nusle Praha B10:4
408. 10. 2020 18:45TJ Malešice ATJ Slavoj Praha C10:3
405. 10. 2020 18:30TJ AVIA Čakovice CTJ Sokol Žižkov A10:8
513. 10. 2020 19:30TJ ABC Braník ATJ Sokol Žižkov A
NVČR Odl.
514. 10. 2020 19:00TJ Slavoj Praha CTJ AVIA Čakovice C
NVČR Odl.
515. 10. 2020 18:45TJ Sokol Nusle Praha BTJ Malešice A
NVČR Odl.
515. 10. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BTTC Rebel A
NVČR Odl.
515. 10. 2020 18:30TTC Praha BSlovan KST Bohnice C
NVČR Odl.
514. 10. 2020 19:15TTC Klánovice ATJ Sokol Petrovice A
NVČR Odl.
513. 10. 2020 18:45AC Sparta Praha ETJ Slavoj Praha A
NVČR Odl.
621. 10. 2020 19:00TJ Slavoj Praha ATJ ABC Braník A
NVČR Odl.
620. 10. 2020 19:15TJ Sokol Petrovice AAC Sparta Praha E
NVČR Odl.
620. 10. 2020 19:15Slovan KST Bohnice CTTC Klánovice A
NVČR Odl.
621. 10. 2020 18:00TTC Rebel ATTC Praha B
NVČR Odl.
622. 10. 2020 18:45TJ Malešice ATJ Lokomotiva Vršovice B
NVČR Odl.
619. 10. 2020 18:30TJ AVIA Čakovice CTJ Sokol Nusle Praha B
NVČR Odl.
622. 10. 2020 19:15TJ Sokol Žižkov ATJ Slavoj Praha C
NVČR Odl.
703. 11. 2020 19:30TJ ABC Braník ATJ Slavoj Praha C 
705. 11. 2020 18:45TJ Sokol Nusle Praha BTJ Sokol Žižkov A 
705. 11. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BTJ AVIA Čakovice C 
705. 11. 2020 18:30TTC Praha BTJ Malešice A 
704. 11. 2020 19:15TTC Klánovice ATTC Rebel A 
703. 11. 2020 18:45AC Sparta Praha ESlovan KST Bohnice C 
704. 11. 2020 19:00TJ Slavoj Praha ATJ Sokol Petrovice A 
810. 11. 2020 19:15TJ Sokol Petrovice ATJ ABC Braník A 
810. 11. 2020 19:15Slovan KST Bohnice CTJ Slavoj Praha A 
811. 11. 2020 18:00TTC Rebel AAC Sparta Praha E 
812. 11. 2020 18:45TJ Malešice ATTC Klánovice A 
809. 11. 2020 18:30TJ AVIA Čakovice CTTC Praha B 
812. 11. 2020 19:15TJ Sokol Žižkov ATJ Lokomotiva Vršovice B 
811. 11. 2020 19:00TJ Slavoj Praha CTJ Sokol Nusle Praha B 
917. 11. 2020 19:30TJ ABC Braník ATJ Sokol Nusle Praha B 
919. 11. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BTJ Slavoj Praha C 
919. 11. 2020 18:30TTC Praha BTJ Sokol Žižkov A 
918. 11. 2020 19:15TTC Klánovice ATJ AVIA Čakovice C 
917. 11. 2020 18:45AC Sparta Praha ETJ Malešice A 
918. 11. 2020 19:00TJ Slavoj Praha ATTC Rebel A 
917. 11. 2020 19:15TJ Sokol Petrovice ASlovan KST Bohnice C 
1024. 11. 2020 19:15Slovan KST Bohnice CTJ ABC Braník A 
1025. 11. 2020 18:00TTC Rebel ATJ Sokol Petrovice A 
1026. 11. 2020 18:45TJ Malešice ATJ Slavoj Praha A 
1023. 11. 2020 18:30TJ AVIA Čakovice CAC Sparta Praha E 
1026. 11. 2020 19:15TJ Sokol Žižkov ATTC Klánovice A 
1025. 11. 2020 19:00TJ Slavoj Praha CTTC Praha B 
1026. 11. 2020 18:45TJ Sokol Nusle Praha BTJ Lokomotiva Vršovice B 
1101. 12. 2020 19:30TJ ABC Braník ATJ Lokomotiva Vršovice B 
1103. 12. 2020 18:30TTC Praha BTJ Sokol Nusle Praha B 
1102. 12. 2020 19:15TTC Klánovice ATJ Slavoj Praha C 
1101. 12. 2020 18:45AC Sparta Praha ETJ Sokol Žižkov A 
1102. 12. 2020 19:00TJ Slavoj Praha ATJ AVIA Čakovice C 
1101. 12. 2020 19:15TJ Sokol Petrovice ATJ Malešice A 
1101. 12. 2020 19:15Slovan KST Bohnice CTTC Rebel A 
1209. 12. 2020 18:00TTC Rebel ATJ ABC Braník A 
1210. 12. 2020 18:45TJ Malešice ASlovan KST Bohnice C 
1207. 12. 2020 18:30TJ AVIA Čakovice CTJ Sokol Petrovice A 
1210. 12. 2020 19:15TJ Sokol Žižkov ATJ Slavoj Praha A 
1209. 12. 2020 19:00TJ Slavoj Praha CAC Sparta Praha E 
1210. 12. 2020 18:45TJ Sokol Nusle Praha BTTC Klánovice A 
1210. 12. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BTTC Praha B 
1317. 12. 2020 18:30TTC Praha BTJ ABC Braník A 
1316. 12. 2020 19:15TTC Klánovice ATJ Lokomotiva Vršovice B 
1315. 12. 2020 18:45AC Sparta Praha ETJ Sokol Nusle Praha B 
1306. 10. 2020 18:00TJ Slavoj Praha ATJ Slavoj Praha C10:4
1315. 12. 2020 19:15TJ Sokol Petrovice ATJ Sokol Žižkov A 
1315. 12. 2020 19:15Slovan KST Bohnice CTJ AVIA Čakovice C 
1316. 12. 2020 18:00TTC Rebel ATJ Malešice A 
1407. 01. 2021 18:45TJ Malešice ATJ ABC Braník A 
1406. 01. 2021 18:00TTC Rebel ATJ AVIA Čakovice C 
1405. 01. 2021 19:15Slovan KST Bohnice CTJ Sokol Žižkov A 
1405. 01. 2021 19:15TJ Sokol Petrovice ATJ Slavoj Praha C 
1406. 01. 2021 19:00TJ Slavoj Praha ATJ Sokol Nusle Praha B 
1405. 01. 2021 18:45AC Sparta Praha ETJ Lokomotiva Vršovice B 
1406. 01. 2021 19:15TTC Klánovice ATTC Praha B 
1512. 01. 2021 19:30TJ ABC Braník ATTC Klánovice A 
1514. 01. 2021 18:30TTC Praha BAC Sparta Praha E 
1514. 01. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BTJ Slavoj Praha A 
1514. 01. 2021 18:45TJ Sokol Nusle Praha BTJ Sokol Petrovice A 
1513. 01. 2021 19:00TJ Slavoj Praha CSlovan KST Bohnice C 
1514. 01. 2021 19:15TJ Sokol Žižkov ATTC Rebel A 
1511. 01. 2021 18:30TJ AVIA Čakovice CTJ Malešice A 
1618. 01. 2021 18:30TJ AVIA Čakovice CTJ ABC Braník A 
1621. 01. 2021 18:45TJ Malešice ATJ Sokol Žižkov A 
1620. 01. 2021 18:00TTC Rebel ATJ Slavoj Praha C 
1619. 01. 2021 19:15Slovan KST Bohnice CTJ Sokol Nusle Praha B 
1619. 01. 2021 19:15TJ Sokol Petrovice ATJ Lokomotiva Vršovice B 
1620. 01. 2021 19:00TJ Slavoj Praha ATTC Praha B 
1619. 01. 2021 18:45AC Sparta Praha ETTC Klánovice A 
1726. 01. 2021 19:30TJ ABC Braník AAC Sparta Praha E 
1727. 01. 2021 19:15TTC Klánovice ATJ Slavoj Praha A 
1728. 01. 2021 18:30TTC Praha BTJ Sokol Petrovice A 
1728. 01. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BSlovan KST Bohnice C 
1728. 01. 2021 18:45TJ Sokol Nusle Praha BTTC Rebel A 
1727. 01. 2021 19:00TJ Slavoj Praha CTJ Malešice A 
1728. 01. 2021 19:15TJ Sokol Žižkov ATJ AVIA Čakovice C 
1804. 02. 2021 19:15TJ Sokol Žižkov ATJ ABC Braník A 
1801. 02. 2021 18:30TJ AVIA Čakovice CTJ Slavoj Praha C 
1804. 02. 2021 18:45TJ Malešice ATJ Sokol Nusle Praha B 
1803. 02. 2021 18:00TTC Rebel ATJ Lokomotiva Vršovice B 
1802. 02. 2021 19:15Slovan KST Bohnice CTTC Praha B 
1802. 02. 2021 19:15TJ Sokol Petrovice ATTC Klánovice A 
1803. 02. 2021 19:00TJ Slavoj Praha AAC Sparta Praha E 
1909. 02. 2021 19:30TJ ABC Braník ATJ Slavoj Praha A 
1909. 02. 2021 18:45AC Sparta Praha ETJ Sokol Petrovice A 
1910. 02. 2021 19:15TTC Klánovice ASlovan KST Bohnice C 
1911. 02. 2021 18:30TTC Praha BTTC Rebel A 
1911. 02. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BTJ Malešice A 
1911. 02. 2021 18:45TJ Sokol Nusle Praha BTJ AVIA Čakovice C 
1910. 02. 2021 19:00TJ Slavoj Praha CTJ Sokol Žižkov A 
2017. 02. 2021 19:00TJ Slavoj Praha CTJ ABC Braník A 
2018. 02. 2021 19:15TJ Sokol Žižkov ATJ Sokol Nusle Praha B 
2015. 02. 2021 18:30TJ AVIA Čakovice CTJ Lokomotiva Vršovice B 
2018. 02. 2021 18:45TJ Malešice ATTC Praha B 
2017. 02. 2021 18:00TTC Rebel ATTC Klánovice A 
2016. 02. 2021 19:15Slovan KST Bohnice CAC Sparta Praha E 
2016. 02. 2021 19:15TJ Sokol Petrovice ATJ Slavoj Praha A 
2109. 03. 2021 19:30TJ ABC Braník ATJ Sokol Petrovice A 
2110. 03. 2021 19:00TJ Slavoj Praha ASlovan KST Bohnice C 
2109. 03. 2021 18:45AC Sparta Praha ETTC Rebel A 
2110. 03. 2021 19:15TTC Klánovice ATJ Malešice A 
2111. 03. 2021 18:30TTC Praha BTJ AVIA Čakovice C 
2111. 03. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BTJ Sokol Žižkov A 
2111. 03. 2021 18:45TJ Sokol Nusle Praha BTJ Slavoj Praha C 
2218. 03. 2021 18:45TJ Sokol Nusle Praha BTJ ABC Braník A 
2217. 03. 2021 19:00TJ Slavoj Praha CTJ Lokomotiva Vršovice B 
2218. 03. 2021 19:15TJ Sokol Žižkov ATTC Praha B 
2215. 03. 2021 18:30TJ AVIA Čakovice CTTC Klánovice A 
2218. 03. 2021 18:45TJ Malešice AAC Sparta Praha E 
2217. 03. 2021 18:00TTC Rebel ATJ Slavoj Praha A 
2216. 03. 2021 19:15Slovan KST Bohnice CTJ Sokol Petrovice A 
2323. 03. 2021 19:30TJ ABC Braník ASlovan KST Bohnice C 
2323. 03. 2021 19:15TJ Sokol Petrovice ATTC Rebel A 
2324. 03. 2021 19:00TJ Slavoj Praha ATJ Malešice A 
2323. 03. 2021 18:45AC Sparta Praha ETJ AVIA Čakovice C 
2324. 03. 2021 19:15TTC Klánovice ATJ Sokol Žižkov A 
2325. 03. 2021 18:30TTC Praha BTJ Slavoj Praha C 
2325. 03. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BTJ Sokol Nusle Praha B 
2401. 04. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BTJ ABC Braník A 
2401. 04. 2021 18:45TJ Sokol Nusle Praha BTTC Praha B 
2431. 03. 2021 19:00TJ Slavoj Praha CTTC Klánovice A 
2401. 04. 2021 19:15TJ Sokol Žižkov AAC Sparta Praha E 
2429. 03. 2021 18:30TJ AVIA Čakovice CTJ Slavoj Praha A 
2401. 04. 2021 18:45TJ Malešice ATJ Sokol Petrovice A 
2431. 03. 2021 18:00TTC Rebel ASlovan KST Bohnice C 
2506. 04. 2021 19:30TJ ABC Braník ATTC Rebel A 
2506. 04. 2021 19:15Slovan KST Bohnice CTJ Malešice A 
2506. 04. 2021 19:15TJ Sokol Petrovice ATJ AVIA Čakovice C 
2507. 04. 2021 19:00TJ Slavoj Praha ATJ Sokol Žižkov A 
2506. 04. 2021 18:45AC Sparta Praha ETJ Slavoj Praha C 
2507. 04. 2021 19:15TTC Klánovice ATJ Sokol Nusle Praha B 
2508. 04. 2021 18:30TTC Praha BTJ Lokomotiva Vršovice B 
2613. 04. 2021 19:30TJ ABC Braník ATTC Praha B 
2615. 04. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BTTC Klánovice A 
2615. 04. 2021 18:45TJ Sokol Nusle Praha BAC Sparta Praha E 
2629. 09. 2020 18:00TJ Slavoj Praha CTJ Slavoj Praha A3:10
2615. 04. 2021 19:15TJ Sokol Žižkov ATJ Sokol Petrovice A 
2612. 04. 2021 18:30TJ AVIA Čakovice CSlovan KST Bohnice C 
2615. 04. 2021 18:45TJ Malešice ATTC Rebel A 
2. třída A muži
121. 09. 2020 18:30TJ AVIA Čakovice DTJ Malešice B10:5
121. 09. 2020 19:30TJ Orion Praha BTJ Pankrác C7:10
121. 09. 2020 18:30PSK Olymp Praha ATJ Sokol Petrovice B9:9
124. 09. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DAC Sparta Praha G9:9
123. 09. 2020 19:15Slovan KST Bohnice FTJ Sokol Michle D10:8
201. 10. 2020 18:45TJ Malešice BTJ Sokol Michle D6:10
229. 09. 2020 18:45AC Sparta Praha GSlovan KST Bohnice F9:9
229. 09. 2020 19:15TJ Sokol Petrovice BTTC Elizza Praha H10:8
202. 10. 2020 19:15TJ Pankrác CPSK Olymp Praha A10:0
228. 09. 2020 18:30TJ AVIA Čakovice DTJ Orion Praha B10:4
305. 10. 2020 19:30TJ Orion Praha BTJ Malešice B8:10
305. 10. 2020 18:30PSK Olymp Praha ATJ AVIA Čakovice D10:4
305. 10. 2020 19:15TTC Elizza Praha HTJ Pankrác C10:5
308. 10. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DTJ Sokol Petrovice B8:10
305. 10. 2020 19:00TJ Sokol Michle DAC Sparta Praha G6:10
415. 10. 2020 18:45TJ Malešice BAC Sparta Praha G
NVČR Odl.
413. 10. 2020 19:15TJ Sokol Petrovice BSlovan KST Bohnice F
NVČR Odl.
416. 10. 2020 19:15TJ Pankrác CTJ Lokomotiva Vršovice D
NVČR Odl.
412. 10. 2020 18:30TJ AVIA Čakovice DTTC Elizza Praha H
NVČR Odl.
412. 10. 2020 19:30TJ Orion Praha BPSK Olymp Praha A
NVČR Odl.
519. 10. 2020 18:30PSK Olymp Praha ATJ Malešice B
NVČR Odl.
519. 10. 2020 19:15TTC Elizza Praha HTJ Orion Praha B
NVČR Odl.
522. 10. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DTJ AVIA Čakovice D
NVČR Odl.
521. 10. 2020 19:15Slovan KST Bohnice FTJ Pankrác C
NVČR Odl.
519. 10. 2020 19:00TJ Sokol Michle DTJ Sokol Petrovice B
NVČR Odl.
603. 11. 2020 19:15TJ Sokol Petrovice BAC Sparta Praha G 
606. 11. 2020 19:15TJ Pankrác CTJ Sokol Michle D 
602. 11. 2020 18:30TJ AVIA Čakovice DSlovan KST Bohnice F 
602. 11. 2020 19:30TJ Orion Praha BTJ Lokomotiva Vršovice D 
602. 11. 2020 18:30PSK Olymp Praha ATTC Elizza Praha H 
709. 11. 2020 19:15TTC Elizza Praha HTJ Malešice B 
712. 11. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DPSK Olymp Praha A 
711. 11. 2020 19:15Slovan KST Bohnice FTJ Orion Praha B 
709. 11. 2020 19:00TJ Sokol Michle DTJ AVIA Čakovice D 
710. 11. 2020 18:45AC Sparta Praha GTJ Pankrác C 
819. 11. 2020 18:45TJ Malešice BTJ Sokol Petrovice B 
816. 11. 2020 18:30TJ AVIA Čakovice DAC Sparta Praha G 
816. 11. 2020 19:30TJ Orion Praha BTJ Sokol Michle D 
816. 11. 2020 18:30PSK Olymp Praha ASlovan KST Bohnice F 
816. 11. 2020 19:15TTC Elizza Praha HTJ Lokomotiva Vršovice D 
926. 11. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DTJ Malešice B 
925. 11. 2020 19:15Slovan KST Bohnice FTTC Elizza Praha H 
923. 11. 2020 19:00TJ Sokol Michle DPSK Olymp Praha A 
924. 11. 2020 18:45AC Sparta Praha GTJ Orion Praha B 
924. 11. 2020 19:15TJ Sokol Petrovice BTJ Pankrác C 
1003. 12. 2020 18:45TJ Malešice BTJ Pankrác C 
1030. 11. 2020 18:30TJ AVIA Čakovice DTJ Sokol Petrovice B 
1030. 11. 2020 18:30PSK Olymp Praha AAC Sparta Praha G 
1030. 11. 2020 19:15TTC Elizza Praha HTJ Sokol Michle D 
1003. 12. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DSlovan KST Bohnice F 
1109. 12. 2020 19:15Slovan KST Bohnice FTJ Malešice B 
1107. 12. 2020 19:00TJ Sokol Michle DTJ Lokomotiva Vršovice D 
1108. 12. 2020 18:45AC Sparta Praha GTTC Elizza Praha H 
1108. 12. 2020 19:15TJ Sokol Petrovice BTJ Orion Praha B 
1111. 12. 2020 19:15TJ Pankrác CTJ AVIA Čakovice D 
1214. 01. 2021 18:45TJ Malešice BTJ AVIA Čakovice D 
1215. 01. 2021 19:15TJ Pankrác CTJ Orion Praha B 
1212. 01. 2021 19:15TJ Sokol Petrovice BPSK Olymp Praha A 
1212. 01. 2021 18:45AC Sparta Praha GTJ Lokomotiva Vršovice D 
1211. 01. 2021 19:00TJ Sokol Michle DSlovan KST Bohnice F 
1318. 01. 2021 19:00TJ Sokol Michle DTJ Malešice B 
1320. 01. 2021 19:15Slovan KST Bohnice FAC Sparta Praha G 
1318. 01. 2021 19:15TTC Elizza Praha HTJ Sokol Petrovice B 
1318. 01. 2021 18:30PSK Olymp Praha ATJ Pankrác C 
1318. 01. 2021 19:30TJ Orion Praha BTJ AVIA Čakovice D 
1428. 01. 2021 18:45TJ Malešice BTJ Orion Praha B 
1425. 01. 2021 18:30TJ AVIA Čakovice DPSK Olymp Praha A 
1429. 01. 2021 19:15TJ Pankrác CTTC Elizza Praha H 
1426. 01. 2021 19:15TJ Sokol Petrovice BTJ Lokomotiva Vršovice D 
1426. 01. 2021 18:45AC Sparta Praha GTJ Sokol Michle D 
1502. 02. 2021 18:45AC Sparta Praha GTJ Malešice B 
1503. 02. 2021 19:15Slovan KST Bohnice FTJ Sokol Petrovice B 
1504. 02. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DTJ Pankrác C 
1501. 02. 2021 19:15TTC Elizza Praha HTJ AVIA Čakovice D 
1501. 02. 2021 18:30PSK Olymp Praha ATJ Orion Praha B 
1611. 02. 2021 18:45TJ Malešice BPSK Olymp Praha A 
1608. 02. 2021 19:30TJ Orion Praha BTTC Elizza Praha H 
1608. 02. 2021 18:30TJ AVIA Čakovice DTJ Lokomotiva Vršovice D 
1612. 02. 2021 19:15TJ Pankrác CSlovan KST Bohnice F 
1609. 02. 2021 19:15TJ Sokol Petrovice BTJ Sokol Michle D 
1716. 02. 2021 18:45AC Sparta Praha GTJ Sokol Petrovice B 
1715. 02. 2021 19:00TJ Sokol Michle DTJ Pankrác C 
1717. 02. 2021 19:15Slovan KST Bohnice FTJ AVIA Čakovice D 
1718. 02. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DTJ Orion Praha B 
1715. 02. 2021 19:15TTC Elizza Praha HPSK Olymp Praha A 
1811. 03. 2021 18:45TJ Malešice BTTC Elizza Praha H 
1808. 03. 2021 18:30PSK Olymp Praha ATJ Lokomotiva Vršovice D 
1808. 03. 2021 19:30TJ Orion Praha BSlovan KST Bohnice F 
1808. 03. 2021 18:30TJ AVIA Čakovice DTJ Sokol Michle D 
1812. 03. 2021 19:15TJ Pankrác CAC Sparta Praha G 
1916. 03. 2021 19:15TJ Sokol Petrovice BTJ Malešice B 
1916. 03. 2021 18:45AC Sparta Praha GTJ AVIA Čakovice D 
1915. 03. 2021 19:00TJ Sokol Michle DTJ Orion Praha B 
1917. 03. 2021 19:15Slovan KST Bohnice FPSK Olymp Praha A 
1918. 03. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DTTC Elizza Praha H 
2025. 03. 2021 18:45TJ Malešice BTJ Lokomotiva Vršovice D 
2022. 03. 2021 19:15TTC Elizza Praha HSlovan KST Bohnice F 
2022. 03. 2021 18:30PSK Olymp Praha ATJ Sokol Michle D 
2022. 03. 2021 19:30TJ Orion Praha BAC Sparta Praha G 
2026. 03. 2021 19:15TJ Pankrác CTJ Sokol Petrovice B 
2102. 04. 2021 19:15TJ Pankrác CTJ Malešice B 
2130. 03. 2021 19:15TJ Sokol Petrovice BTJ AVIA Čakovice D 
2130. 03. 2021 18:45AC Sparta Praha GPSK Olymp Praha A 
2129. 03. 2021 19:00TJ Sokol Michle DTTC Elizza Praha H 
2131. 03. 2021 19:15Slovan KST Bohnice FTJ Lokomotiva Vršovice D 
2208. 04. 2021 18:45TJ Malešice BSlovan KST Bohnice F 
2208. 04. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DTJ Sokol Michle D 
2205. 04. 2021 19:15TTC Elizza Praha HAC Sparta Praha G 
2205. 04. 2021 19:30TJ Orion Praha BTJ Sokol Petrovice B 
2205. 04. 2021 18:30TJ AVIA Čakovice DTJ Pankrác C 
2. třída B muži
124. 09. 2020 19:15TJ Sokol Žižkov BTJ Sokol Běchovice II B9:9
121. 09. 2020 19:15TTC Klánovice BSK Dolní Měcholupy A10:4
124. 09. 2020 19:15TJ Pankrác BTJ Sokol Nusle Praha D6:10
121. 09. 2020 19:15TJ Střížkov BSF SKK El Niňo Praha H4:10
121. 09. 2020 19:15SK OAZA Praha BSlovan KST Bohnice E10:0wo
230. 09. 2020 19:15TJ Sokol Stodůlky CSlovan KST Bohnice E10:8
229. 09. 2020 19:15SF SKK El Niňo Praha HSK OAZA Praha B10:4
229. 09. 2020 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTJ Střížkov B9:9
230. 09. 2020 19:30SK Dolní Měcholupy ATJ Pankrác B10:3
230. 09. 2020 19:10TJ Sokol Běchovice II BTTC Klánovice B0:10
308. 10. 2020 19:15TJ Sokol Žižkov BTJ Sokol Stodůlky C1:10
308. 10. 2020 19:15TJ Pankrác BTJ Sokol Běchovice II B7:10
305. 10. 2020 19:15TJ Střížkov BSK Dolní Měcholupy A10:3
308. 10. 2020 19:15SK OAZA Praha BTJ Sokol Nusle Praha D10:7
308. 10. 2020 19:15Slovan KST Bohnice ESF SKK El Niňo Praha H
Odloženo
414. 10. 2020 19:15TJ Sokol Stodůlky CSF SKK El Niňo Praha H
NVČR Odl.
412. 10. 2020 18:45TJ Sokol Nusle Praha DSlovan KST Bohnice E
NVČR Odl.
412. 10. 2020 19:15SK Dolní Měcholupy ASK OAZA Praha B
NVČR Odl.
414. 10. 2020 19:10TJ Sokol Běchovice II BTJ Střížkov B
NVČR Odl.
415. 10. 2020 19:15TJ Sokol Žižkov BTTC Klánovice B
NVČR Odl.
519. 10. 2020 19:15TTC Klánovice BTJ Sokol Stodůlky C
NVČR Odl.
522. 10. 2020 19:15TJ Pankrác BTJ Sokol Žižkov B
NVČR Odl.
522. 10. 2020 19:15SK OAZA Praha BTJ Sokol Běchovice II B
NVČR Odl.
522. 10. 2020 19:15Slovan KST Bohnice ESK Dolní Měcholupy A
NVČR Odl.
519. 10. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha HTJ Sokol Nusle Praha D
NVČR Odl.
604. 11. 2020 19:15TJ Sokol Stodůlky CTJ Sokol Nusle Praha D 
602. 11. 2020 19:15SK Dolní Měcholupy ASF SKK El Niňo Praha H 
604. 11. 2020 19:10TJ Sokol Běchovice II BSlovan KST Bohnice E 
605. 11. 2020 19:15TJ Sokol Žižkov BTJ Střížkov B 
602. 11. 2020 19:15TTC Klánovice BTJ Pankrác B 
712. 11. 2020 19:15TJ Pankrác BTJ Sokol Stodůlky C 
709. 11. 2020 19:15TJ Střížkov BTTC Klánovice B 
709. 11. 2020 00:00SK OAZA Praha BTJ Sokol Žižkov B 
709. 11. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha HTJ Sokol Běchovice II B 
709. 11. 2020 18:45TJ Sokol Nusle Praha DSK Dolní Měcholupy A 
818. 11. 2020 19:15TJ Sokol Stodůlky CSK Dolní Měcholupy A 
818. 11. 2020 19:10TJ Sokol Běchovice II BTJ Sokol Nusle Praha D 
819. 11. 2020 19:15TJ Sokol Žižkov BSlovan KST Bohnice E 
816. 11. 2020 19:15TTC Klánovice BSK OAZA Praha B 
819. 11. 2020 19:15TJ Pankrác BTJ Střížkov B 
923. 11. 2020 19:15TJ Střížkov BTJ Sokol Stodůlky C 
923. 11. 2020 00:00SK OAZA Praha BTJ Pankrác B 
926. 11. 2020 19:15Slovan KST Bohnice ETTC Klánovice B 
923. 11. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha HTJ Sokol Žižkov B 
923. 11. 2020 19:15SK Dolní Měcholupy ATJ Sokol Běchovice II B 
1002. 12. 2020 19:15TJ Sokol Stodůlky CTJ Sokol Běchovice II B 
1003. 12. 2020 19:15TJ Sokol Žižkov BTJ Sokol Nusle Praha D 
1030. 11. 2020 19:15TTC Klánovice BSF SKK El Niňo Praha H 
1003. 12. 2020 19:15TJ Pankrác BSlovan KST Bohnice E 
1030. 11. 2020 19:15TJ Střížkov BSK OAZA Praha B 
1107. 12. 2020 00:00SK OAZA Praha BTJ Sokol Stodůlky C 
1110. 12. 2020 19:15Slovan KST Bohnice ETJ Střížkov B 
1107. 12. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha HTJ Pankrác B 
1107. 12. 2020 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTTC Klánovice B 
1107. 12. 2020 19:15SK Dolní Měcholupy ATJ Sokol Žižkov B 
1213. 01. 2021 19:10TJ Sokol Běchovice II BTJ Sokol Žižkov B 
1211. 01. 2021 19:15SK Dolní Měcholupy ATTC Klánovice B 
1211. 01. 2021 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTJ Pankrác B 
1211. 01. 2021 00:00SF SKK El Niňo Praha HTJ Střížkov B 
1214. 01. 2021 19:15Slovan KST Bohnice ESK OAZA Praha B 
1321. 01. 2021 19:15Slovan KST Bohnice ETJ Sokol Stodůlky C 
1318. 01. 2021 00:00SK OAZA Praha BSF SKK El Niňo Praha H 
1318. 01. 2021 19:15TJ Střížkov BTJ Sokol Nusle Praha D 
1321. 01. 2021 19:15TJ Pankrác BSK Dolní Měcholupy A 
1318. 01. 2021 19:15TTC Klánovice BTJ Sokol Běchovice II B 
1427. 01. 2021 19:15TJ Sokol Stodůlky CTJ Sokol Žižkov B 
1427. 01. 2021 19:10TJ Sokol Běchovice II BTJ Pankrác B 
1425. 01. 2021 19:15SK Dolní Měcholupy ATJ Střížkov B 
1425. 01. 2021 18:45TJ Sokol Nusle Praha DSK OAZA Praha B 
1425. 01. 2021 00:00SF SKK El Niňo Praha HSlovan KST Bohnice E 
1501. 02. 2021 00:00SF SKK El Niňo Praha HTJ Sokol Stodůlky C 
1504. 02. 2021 19:15Slovan KST Bohnice ETJ Sokol Nusle Praha D 
1501. 02. 2021 00:00SK OAZA Praha BSK Dolní Měcholupy A 
1501. 02. 2021 19:15TJ Střížkov BTJ Sokol Běchovice II B 
1501. 02. 2021 19:15TTC Klánovice BTJ Sokol Žižkov B 
1610. 02. 2021 19:15TJ Sokol Stodůlky CTTC Klánovice B 
1611. 02. 2021 19:15TJ Sokol Žižkov BTJ Pankrác B 
1610. 02. 2021 19:10TJ Sokol Běchovice II BSK OAZA Praha B 
1608. 02. 2021 19:15SK Dolní Měcholupy ASlovan KST Bohnice E 
1608. 02. 2021 18:45TJ Sokol Nusle Praha DSF SKK El Niňo Praha H 
1715. 02. 2021 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTJ Sokol Stodůlky C 
1715. 02. 2021 00:00SF SKK El Niňo Praha HSK Dolní Měcholupy A 
1718. 02. 2021 19:15Slovan KST Bohnice ETJ Sokol Běchovice II B 
1715. 02. 2021 19:15TJ Střížkov BTJ Sokol Žižkov B 
1718. 02. 2021 19:15TJ Pankrác BTTC Klánovice B 
1810. 03. 2021 19:15TJ Sokol Stodůlky CTJ Pankrác B 
1808. 03. 2021 19:15TTC Klánovice BTJ Střížkov B 
1811. 03. 2021 19:15TJ Sokol Žižkov BSK OAZA Praha B 
1810. 03. 2021 19:10TJ Sokol Běchovice II BSF SKK El Niňo Praha H 
1808. 03. 2021 19:15SK Dolní Měcholupy ATJ Sokol Nusle Praha D 
1915. 03. 2021 19:15SK Dolní Měcholupy ATJ Sokol Stodůlky C 
1915. 03. 2021 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTJ Sokol Běchovice II B 
1918. 03. 2021 19:15Slovan KST Bohnice ETJ Sokol Žižkov B 
1915. 03. 2021 00:00SK OAZA Praha BTTC Klánovice B 
1915. 03. 2021 19:15TJ Střížkov BTJ Pankrác B 
2024. 03. 2021 19:15TJ Sokol Stodůlky CTJ Střížkov B 
2025. 03. 2021 19:15TJ Pankrác BSK OAZA Praha B 
2022. 03. 2021 19:15TTC Klánovice BSlovan KST Bohnice E 
2025. 03. 2021 19:15TJ Sokol Žižkov BSF SKK El Niňo Praha H 
2024. 03. 2021 19:10TJ Sokol Běchovice II BSK Dolní Měcholupy A 
2131. 03. 2021 19:10TJ Sokol Běchovice II BTJ Sokol Stodůlky C 
2129. 03. 2021 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTJ Sokol Žižkov B 
2129. 03. 2021 00:00SF SKK El Niňo Praha HTTC Klánovice B 
2101. 04. 2021 19:15Slovan KST Bohnice ETJ Pankrác B 
2129. 03. 2021 00:00SK OAZA Praha BTJ Střížkov B 
2207. 04. 2021 19:15TJ Sokol Stodůlky CSK OAZA Praha B 
2205. 04. 2021 19:15TJ Střížkov BSlovan KST Bohnice E 
2208. 04. 2021 19:15TJ Pankrác BSF SKK El Niňo Praha H 
2205. 04. 2021 19:15TTC Klánovice BTJ Sokol Nusle Praha D 
2208. 04. 2021 19:15TJ Sokol Žižkov BSK Dolní Měcholupy A 
3. třída A muži
124. 09. 2020 19:10SK Start Praha BSlovan KST Bohnice G7:10
121. 09. 2020 19:00VSK MFF UK Praha ATJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B10:2
125. 09. 2020 19:15TJ Střížkov CTTC Rebel B5:10
124. 09. 2020 19:15SK Dolní Měcholupy BPSK Olymp Praha B10:3
124. 09. 2020 18:45AC Sparta Praha ITJ Sokol Žižkov C10:5
124. 09. 2020 18:30TTC Praha CTJ AVIA Čakovice E9:9
230. 09. 2020 19:15Slovan KST Bohnice GTJ AVIA Čakovice E7:10
201. 10. 2020 19:15TJ Sokol Žižkov CTTC Praha C10:4
230. 09. 2020 19:30PSK Olymp Praha BAC Sparta Praha I10:5
201. 10. 2020 18:00TTC Rebel BSK Dolní Měcholupy B10:7
230. 09. 2020 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BTJ Střížkov C5:10
201. 10. 2020 19:10SK Start Praha BVSK MFF UK Praha A10:6
305. 10. 2020 19:00VSK MFF UK Praha ASlovan KST Bohnice G
Odloženo
330. 10. 2020 19:15TJ Střížkov CSK Start Praha B
Odloženo
308. 10. 2020 19:15SK Dolní Měcholupy BTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B
Odloženo
308. 10. 2020 18:45AC Sparta Praha ITTC Rebel B1:10
308. 10. 2020 18:30TTC Praha CPSK Olymp Praha B9:9
305. 10. 2020 18:30TJ AVIA Čakovice ETJ Sokol Žižkov C6:10
414. 10. 2020 19:15Slovan KST Bohnice GTJ Sokol Žižkov C
NVČR Odl.
414. 10. 2020 19:30PSK Olymp Praha BTJ AVIA Čakovice E
NVČR Odl.
415. 10. 2020 18:00TTC Rebel BTTC Praha C
NVČR Odl.
414. 10. 2020 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BAC Sparta Praha I
NVČR Odl.
415. 10. 2020 19:10SK Start Praha BSK Dolní Měcholupy B
NVČR Odl.
412. 10. 2020 19:00VSK MFF UK Praha ATJ Střížkov C
NVČR Odl.
523. 10. 2020 19:15TJ Střížkov CSlovan KST Bohnice G
NVČR Odl.
522. 10. 2020 19:15SK Dolní Měcholupy BVSK MFF UK Praha A
NVČR Odl.
522. 10. 2020 18:45AC Sparta Praha ISK Start Praha B
NVČR Odl.
522. 10. 2020 18:30TTC Praha CTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B
NVČR Odl.
519. 10. 2020 18:30TJ AVIA Čakovice ETTC Rebel B
NVČR Odl.
522. 10. 2020 19:15TJ Sokol Žižkov CPSK Olymp Praha B
NVČR Odl.
604. 11. 2020 19:15Slovan KST Bohnice GPSK Olymp Praha B 
605. 11. 2020 18:00TTC Rebel BTJ Sokol Žižkov C 
604. 11. 2020 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BTJ AVIA Čakovice E 
605. 11. 2020 19:10SK Start Praha BTTC Praha C 
602. 11. 2020 19:00VSK MFF UK Praha AAC Sparta Praha I 
606. 11. 2020 19:15TJ Střížkov CSK Dolní Měcholupy B 
712. 11. 2020 19:15SK Dolní Měcholupy BSlovan KST Bohnice G 
712. 11. 2020 18:45AC Sparta Praha ITJ Střížkov C 
712. 11. 2020 18:30TTC Praha CVSK MFF UK Praha A 
709. 11. 2020 18:30TJ AVIA Čakovice ESK Start Praha B 
712. 11. 2020 19:15TJ Sokol Žižkov CTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B 
711. 11. 2020 19:30PSK Olymp Praha BTTC Rebel B 
818. 11. 2020 19:15Slovan KST Bohnice GTTC Rebel B 
818. 11. 2020 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BPSK Olymp Praha B 
819. 11. 2020 19:10SK Start Praha BTJ Sokol Žižkov C 
816. 11. 2020 19:00VSK MFF UK Praha ATJ AVIA Čakovice E 
820. 11. 2020 19:15TJ Střížkov CTTC Praha C 
819. 11. 2020 19:15SK Dolní Měcholupy BAC Sparta Praha I 
926. 11. 2020 18:45AC Sparta Praha ISlovan KST Bohnice G 
926. 11. 2020 18:30TTC Praha CSK Dolní Měcholupy B 
923. 11. 2020 18:30TJ AVIA Čakovice ETJ Střížkov C 
926. 11. 2020 19:15TJ Sokol Žižkov CVSK MFF UK Praha A 
925. 11. 2020 19:30PSK Olymp Praha BSK Start Praha B 
926. 11. 2020 18:00TTC Rebel BTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B 
1002. 12. 2020 19:15Slovan KST Bohnice GTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B 
1003. 12. 2020 19:10SK Start Praha BTTC Rebel B 
1030. 11. 2020 19:00VSK MFF UK Praha APSK Olymp Praha B 
1004. 12. 2020 19:15TJ Střížkov CTJ Sokol Žižkov C 
1003. 12. 2020 19:15SK Dolní Měcholupy BTJ AVIA Čakovice E 
1003. 12. 2020 18:45AC Sparta Praha ITTC Praha C 
1110. 12. 2020 18:30TTC Praha CSlovan KST Bohnice G 
1107. 12. 2020 18:30TJ AVIA Čakovice EAC Sparta Praha I 
1110. 12. 2020 19:15TJ Sokol Žižkov CSK Dolní Měcholupy B 
1109. 12. 2020 19:30PSK Olymp Praha BTJ Střížkov C 
1110. 12. 2020 18:00TTC Rebel BVSK MFF UK Praha A 
1109. 12. 2020 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BSK Start Praha B 
1213. 01. 2021 19:15Slovan KST Bohnice GSK Start Praha B 
1213. 01. 2021 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BVSK MFF UK Praha A 
1214. 01. 2021 18:00TTC Rebel BTJ Střížkov C 
1213. 01. 2021 19:30PSK Olymp Praha BSK Dolní Měcholupy B 
1214. 01. 2021 19:15TJ Sokol Žižkov CAC Sparta Praha I 
1211. 01. 2021 18:30TJ AVIA Čakovice ETTC Praha C 
1318. 01. 2021 18:30TJ AVIA Čakovice ESlovan KST Bohnice G 
1321. 01. 2021 18:30TTC Praha CTJ Sokol Žižkov C 
1321. 01. 2021 18:45AC Sparta Praha IPSK Olymp Praha B 
1321. 01. 2021 19:15SK Dolní Měcholupy BTTC Rebel B 
1322. 01. 2021 19:15TJ Střížkov CTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B 
1318. 01. 2021 19:00VSK MFF UK Praha ASK Start Praha B 
1427. 01. 2021 19:15Slovan KST Bohnice GVSK MFF UK Praha A 
1428. 01. 2021 19:10SK Start Praha BTJ Střížkov C 
1427. 01. 2021 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BSK Dolní Měcholupy B 
1428. 01. 2021 18:00TTC Rebel BAC Sparta Praha I 
1427. 01. 2021 19:30PSK Olymp Praha BTTC Praha C 
1428. 01. 2021 19:15TJ Sokol Žižkov CTJ AVIA Čakovice E 
1504. 02. 2021 19:15TJ Sokol Žižkov CSlovan KST Bohnice G 
1501. 02. 2021 18:30TJ AVIA Čakovice EPSK Olymp Praha B 
1504. 02. 2021 18:30TTC Praha CTTC Rebel B 
1504. 02. 2021 18:45AC Sparta Praha ITJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B 
1504. 02. 2021 19:15SK Dolní Měcholupy BSK Start Praha B 
1505. 02. 2021 19:15TJ Střížkov CVSK MFF UK Praha A 
1610. 02. 2021 19:15Slovan KST Bohnice GTJ Střížkov C 
1608. 02. 2021 19:00VSK MFF UK Praha ASK Dolní Měcholupy B 
1611. 02. 2021 19:10SK Start Praha BAC Sparta Praha I 
1610. 02. 2021 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BTTC Praha C 
1611. 02. 2021 18:00TTC Rebel BTJ AVIA Čakovice E 
1610. 02. 2021 19:30PSK Olymp Praha BTJ Sokol Žižkov C 
1717. 02. 2021 19:30PSK Olymp Praha BSlovan KST Bohnice G 
1718. 02. 2021 19:15TJ Sokol Žižkov CTTC Rebel B 
1715. 02. 2021 18:30TJ AVIA Čakovice ETJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B 
1718. 02. 2021 18:30TTC Praha CSK Start Praha B 
1718. 02. 2021 18:45AC Sparta Praha IVSK MFF UK Praha A 
1718. 02. 2021 19:15SK Dolní Měcholupy BTJ Střížkov C 
1810. 03. 2021 19:15Slovan KST Bohnice GSK Dolní Měcholupy B 
1812. 03. 2021 19:15TJ Střížkov CAC Sparta Praha I 
1808. 03. 2021 19:00VSK MFF UK Praha ATTC Praha C 
1811. 03. 2021 19:10SK Start Praha BTJ AVIA Čakovice E 
1810. 03. 2021 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BTJ Sokol Žižkov C 
1811. 03. 2021 18:00TTC Rebel BPSK Olymp Praha B 
1918. 03. 2021 18:00TTC Rebel BSlovan KST Bohnice G 
1917. 03. 2021 19:30PSK Olymp Praha BTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B 
1918. 03. 2021 19:15TJ Sokol Žižkov CSK Start Praha B 
1915. 03. 2021 18:30TJ AVIA Čakovice EVSK MFF UK Praha A 
1918. 03. 2021 18:30TTC Praha CTJ Střížkov C 
1918. 03. 2021 18:45AC Sparta Praha ISK Dolní Měcholupy B 
2024. 03. 2021 19:15Slovan KST Bohnice GAC Sparta Praha I 
2025. 03. 2021 19:15SK Dolní Měcholupy BTTC Praha C 
2026. 03. 2021 19:15TJ Střížkov CTJ AVIA Čakovice E 
2022. 03. 2021 19:00VSK MFF UK Praha ATJ Sokol Žižkov C 
2025. 03. 2021 19:10SK Start Praha BPSK Olymp Praha B 
2024. 03. 2021 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BTTC Rebel B 
2131. 03. 2021 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BSlovan KST Bohnice G 
2101. 04. 2021 18:00TTC Rebel BSK Start Praha B 
2131. 03. 2021 19:30PSK Olymp Praha BVSK MFF UK Praha A 
2101. 04. 2021 19:15TJ Sokol Žižkov CTJ Střížkov C 
2129. 03. 2021 18:30TJ AVIA Čakovice ESK Dolní Měcholupy B 
2101. 04. 2021 18:30TTC Praha CAC Sparta Praha I 
2207. 04. 2021 19:15Slovan KST Bohnice GTTC Praha C 
2208. 04. 2021 18:45AC Sparta Praha ITJ AVIA Čakovice E 
2208. 04. 2021 19:15SK Dolní Měcholupy BTJ Sokol Žižkov C 
2209. 04. 2021 19:15TJ Střížkov CPSK Olymp Praha B 
2205. 04. 2021 19:00VSK MFF UK Praha ATTC Rebel B 
2208. 04. 2021 19:10SK Start Praha BTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B 
3. třída B muži
123. 09. 2020 19:00TJ Sokol Michle ETJ ABC Braník B9:9
121. 09. 2020 18:30KK Konstruktiva Praha AAC Sparta Praha H9:9
122. 09. 2020 19:30SK Slivenec ATTC Elizza Praha I6:10
125. 09. 2020 19:15TJ Sokol Petrovice CTTC Klánovice C9:9
123. 09. 2020 19:15TJ Sokol Stodůlky DSK OAZA Praha C10:8
230. 09. 2020 19:30TJ ABC Braník BSK OAZA Praha C10:5
230. 09. 2020 19:00TTC Klánovice CSokol Nové Vysočany A10:6
228. 09. 2020 19:15TTC Elizza Praha ITJ Sokol Petrovice C10:5
201. 10. 2020 18:45AC Sparta Praha HSK Slivenec A10:3
230. 09. 2020 19:00TJ Sokol Michle EKK Konstruktiva Praha A10:8
305. 10. 2020 18:30KK Konstruktiva Praha ATJ ABC Braník B8:10
308. 10. 2020 19:30SK Slivenec ATJ Sokol Michle E10:2
309. 10. 2020 19:15TJ Sokol Petrovice CAC Sparta Praha H3:10
309. 10. 2020 18:00Sokol Nové Vysočany ATTC Elizza Praha I4:10
307. 10. 2020 19:15TJ Sokol Stodůlky DTTC Klánovice C10:7
412. 10. 2020 19:00TTC Klánovice CSK OAZA Praha C
NVČR Odl.
412. 10. 2020 19:15TTC Elizza Praha ITJ Sokol Stodůlky D
NVČR Odl.
415. 10. 2020 18:45AC Sparta Praha HSokol Nové Vysočany A
NVČR Odl.
414. 10. 2020 19:00TJ Sokol Michle ETJ Sokol Petrovice C
NVČR Odl.
412. 10. 2020 18:30KK Konstruktiva Praha ASK Slivenec A
NVČR Odl.
519. 10. 2020 00:00SK Slivenec ATJ ABC Braník B
NVČR Odl.
523. 10. 2020 19:15TJ Sokol Petrovice CKK Konstruktiva Praha A
NVČR Odl.
523. 10. 2020 18:00Sokol Nové Vysočany ATJ Sokol Michle E
NVČR Odl.
521. 10. 2020 19:15TJ Sokol Stodůlky DAC Sparta Praha H
NVČR Odl.
519. 10. 2020 00:00SK OAZA Praha CTTC Elizza Praha I
NVČR Odl.
604. 11. 2020 19:30TJ ABC Braník BTTC Klánovice C 
605. 11. 2020 18:45AC Sparta Praha HSK OAZA Praha C 
604. 11. 2020 19:00TJ Sokol Michle ETJ Sokol Stodůlky D 
602. 11. 2020 18:30KK Konstruktiva Praha ASokol Nové Vysočany A 
602. 11. 2020 00:00SK Slivenec ATJ Sokol Petrovice C 
713. 11. 2020 19:15TJ Sokol Petrovice CTJ ABC Braník B 
713. 11. 2020 18:00Sokol Nové Vysočany ASK Slivenec A 
711. 11. 2020 19:15TJ Sokol Stodůlky DKK Konstruktiva Praha A 
709. 11. 2020 00:00SK OAZA Praha CTJ Sokol Michle E 
709. 11. 2020 19:00TTC Klánovice CTTC Elizza Praha I 
818. 11. 2020 19:30TJ ABC Braník BTTC Elizza Praha I 
819. 11. 2020 18:45AC Sparta Praha HTTC Klánovice C 
816. 11. 2020 18:30KK Konstruktiva Praha ASK OAZA Praha C 
816. 11. 2020 00:00SK Slivenec ATJ Sokol Stodůlky D 
820. 11. 2020 19:15TJ Sokol Petrovice CSokol Nové Vysočany A 
927. 11. 2020 18:00Sokol Nové Vysočany ATJ ABC Braník B 
925. 11. 2020 19:15TJ Sokol Stodůlky DTJ Sokol Petrovice C 
923. 11. 2020 00:00SK OAZA Praha CSK Slivenec A 
923. 11. 2020 19:00TTC Klánovice CTJ Sokol Michle E 
923. 11. 2020 19:15TTC Elizza Praha IAC Sparta Praha H 
1002. 12. 2020 19:30TJ ABC Braník BAC Sparta Praha H 
1002. 12. 2020 19:00TJ Sokol Michle ETTC Elizza Praha I 
1030. 11. 2020 18:30KK Konstruktiva Praha ATTC Klánovice C 
1004. 12. 2020 19:15TJ Sokol Petrovice CSK OAZA Praha C 
1004. 12. 2020 18:00Sokol Nové Vysočany ATJ Sokol Stodůlky D 
1109. 12. 2020 19:15TJ Sokol Stodůlky DTJ ABC Braník B 
1107. 12. 2020 00:00SK OAZA Praha CSokol Nové Vysočany A 
1107. 12. 2020 19:00TTC Klánovice CSK Slivenec A 
1107. 12. 2020 19:15TTC Elizza Praha IKK Konstruktiva Praha A 
1110. 12. 2020 18:45AC Sparta Praha HTJ Sokol Michle E 
1213. 01. 2021 19:30TJ ABC Braník BTJ Sokol Michle E 
1214. 01. 2021 18:45AC Sparta Praha HKK Konstruktiva Praha A 
1211. 01. 2021 19:15TTC Elizza Praha ISK Slivenec A 
1211. 01. 2021 19:00TTC Klánovice CTJ Sokol Petrovice C 
1211. 01. 2021 00:00SK OAZA Praha CTJ Sokol Stodůlky D 
1318. 01. 2021 00:00SK OAZA Praha CTJ ABC Braník B 
1322. 01. 2021 18:00Sokol Nové Vysočany ATTC Klánovice C 
1322. 01. 2021 19:15TJ Sokol Petrovice CTTC Elizza Praha I 
1318. 01. 2021 00:00SK Slivenec AAC Sparta Praha H 
1318. 01. 2021 18:30KK Konstruktiva Praha ATJ Sokol Michle E 
1427. 01. 2021 19:30TJ ABC Braník BKK Konstruktiva Praha A 
1427. 01. 2021 19:00TJ Sokol Michle ESK Slivenec A 
1428. 01. 2021 18:45AC Sparta Praha HTJ Sokol Petrovice C 
1425. 01. 2021 19:15TTC Elizza Praha ISokol Nové Vysočany A 
1425. 01. 2021 19:00TTC Klánovice CTJ Sokol Stodůlky D 
1501. 02. 2021 00:00SK OAZA Praha CTTC Klánovice C 
1503. 02. 2021 19:15TJ Sokol Stodůlky DTTC Elizza Praha I 
1505. 02. 2021 18:00Sokol Nové Vysočany AAC Sparta Praha H 
1505. 02. 2021 19:15TJ Sokol Petrovice CTJ Sokol Michle E 
1501. 02. 2021 00:00SK Slivenec AKK Konstruktiva Praha A 
1610. 02. 2021 19:30TJ ABC Braník BSK Slivenec A 
1608. 02. 2021 18:30KK Konstruktiva Praha ATJ Sokol Petrovice C 
1610. 02. 2021 19:00TJ Sokol Michle ESokol Nové Vysočany A 
1611. 02. 2021 18:45AC Sparta Praha HTJ Sokol Stodůlky D 
1608. 02. 2021 19:15TTC Elizza Praha ISK OAZA Praha C 
1715. 02. 2021 19:00TTC Klánovice CTJ ABC Braník B 
1715. 02. 2021 00:00SK OAZA Praha CAC Sparta Praha H 
1717. 02. 2021 19:15TJ Sokol Stodůlky DTJ Sokol Michle E 
1719. 02. 2021 18:00Sokol Nové Vysočany AKK Konstruktiva Praha A 
1719. 02. 2021 19:15TJ Sokol Petrovice CSK Slivenec A 
1810. 03. 2021 19:30TJ ABC Braník BTJ Sokol Petrovice C 
1808. 03. 2021 00:00SK Slivenec ASokol Nové Vysočany A 
1808. 03. 2021 18:30KK Konstruktiva Praha ATJ Sokol Stodůlky D 
1810. 03. 2021 19:00TJ Sokol Michle ESK OAZA Praha C 
1808. 03. 2021 19:15TTC Elizza Praha ITTC Klánovice C 
1915. 03. 2021 19:15TTC Elizza Praha ITJ ABC Braník B 
1915. 03. 2021 19:00TTC Klánovice CAC Sparta Praha H 
1915. 03. 2021 00:00SK OAZA Praha CKK Konstruktiva Praha A 
1917. 03. 2021 19:15TJ Sokol Stodůlky DSK Slivenec A 
1919. 03. 2021 18:00Sokol Nové Vysočany ATJ Sokol Petrovice C 
2024. 03. 2021 19:30TJ ABC Braník BSokol Nové Vysočany A 
2026. 03. 2021 19:15TJ Sokol Petrovice CTJ Sokol Stodůlky D 
2022. 03. 2021 00:00SK Slivenec ASK OAZA Praha C 
2024. 03. 2021 19:00TJ Sokol Michle ETTC Klánovice C 
2025. 03. 2021 18:45AC Sparta Praha HTTC Elizza Praha I 
2101. 04. 2021 18:45AC Sparta Praha HTJ ABC Braník B 
2129. 03. 2021 19:15TTC Elizza Praha ITJ Sokol Michle E 
2129. 03. 2021 19:00TTC Klánovice CKK Konstruktiva Praha A 
2129. 03. 2021 00:00SK OAZA Praha CTJ Sokol Petrovice C 
2131. 03. 2021 19:15TJ Sokol Stodůlky DSokol Nové Vysočany A 
2207. 04. 2021 19:30TJ ABC Braník BTJ Sokol Stodůlky D 
2209. 04. 2021 18:00Sokol Nové Vysočany ASK OAZA Praha C 
2205. 04. 2021 00:00SK Slivenec ATTC Klánovice C 
2205. 04. 2021 18:30KK Konstruktiva Praha ATTC Elizza Praha I 
2207. 04. 2021 19:00TJ Sokol Michle EAC Sparta Praha H 
4. třída A muži
124. 09. 2020 19:15SF SKK El Niňo Praha ITJ Sokol Michle F10:1
122. 09. 2020 18:45AC Sparta Praha JSokol Nové Vysočany B10:2
123. 09. 2020 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT ATJ Sokol Kbely A0:10
122. 09. 2020 19:15TJ Sokol Petrovice DTJ Sokol Nusle Praha E10:5
122. 09. 2020 18:30TJ Sokol Suchdol - Sedlec ATJ Sokol Stodůlky E8:10
121. 09. 2020 19:00TJ ABC Braník CTJ Zelená Liška A10:2
201. 10. 2020 19:00TJ Sokol Michle FTJ Zelená Liška A2:10
202. 10. 2020 19:00TJ Sokol Stodůlky ETJ ABC Braník C10:0
230. 09. 2020 18:45TJ Sokol Nusle Praha ETJ Sokol Suchdol - Sedlec A10:2
230. 09. 2020 18:30TJ Sokol Kbely ATJ Sokol Petrovice D10:5
229. 09. 2020 18:00Sokol Nové Vysočany BTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A4:10
230. 09. 2020 19:15SF SKK El Niňo Praha IAC Sparta Praha J10:1
306. 10. 2020 18:45AC Sparta Praha JTJ Sokol Michle F10:3
307. 10. 2020 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT ASF SKK El Niňo Praha I2:10
306. 10. 2020 19:15TJ Sokol Petrovice DSokol Nové Vysočany B10:5
306. 10. 2020 18:30TJ Sokol Suchdol - Sedlec ATJ Sokol Kbely A5:10
305. 10. 2020 19:00TJ ABC Braník CTJ Sokol Nusle Praha E10:4
305. 10. 2020 19:15TJ Zelená Liška ATJ Sokol Stodůlky E3:10
415. 10. 2020 19:00TJ Sokol Michle FTJ Sokol Stodůlky E
NVČR Odl.
414. 10. 2020 18:45TJ Sokol Nusle Praha ETJ Zelená Liška A
NVČR Odl.
414. 10. 2020 18:30TJ Sokol Kbely ATJ ABC Braník C
NVČR Odl.
413. 10. 2020 18:00Sokol Nové Vysočany BTJ Sokol Suchdol - Sedlec A
NVČR Odl.
412. 10. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha ITJ Sokol Petrovice D
NVČR Odl.
413. 10. 2020 18:45AC Sparta Praha JTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A
NVČR Odl.
521. 10. 2020 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT ATJ Sokol Michle F
NVČR Odl.
520. 10. 2020 19:15TJ Sokol Petrovice DAC Sparta Praha J
NVČR Odl.
520. 10. 2020 18:30TJ Sokol Suchdol - Sedlec ASF SKK El Niňo Praha I
NVČR Odl.
519. 10. 2020 19:00TJ ABC Braník CSokol Nové Vysočany B
NVČR Odl.
519. 10. 2020 19:15TJ Zelená Liška ATJ Sokol Kbely A
NVČR Odl.
523. 10. 2020 19:00TJ Sokol Stodůlky ETJ Sokol Nusle Praha E
NVČR Odl.
602. 11. 2020 00:00TJ Sokol Michle FTJ Sokol Nusle Praha E 
604. 11. 2020 18:30TJ Sokol Kbely ATJ Sokol Stodůlky E 
603. 11. 2020 18:00Sokol Nové Vysočany BTJ Zelená Liška A 
602. 11. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha ITJ ABC Braník C 
603. 11. 2020 18:45AC Sparta Praha JTJ Sokol Suchdol - Sedlec A 
604. 11. 2020 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT ATJ Sokol Petrovice D 
710. 11. 2020 19:15TJ Sokol Petrovice DTJ Sokol Michle F 
710. 11. 2020 18:30TJ Sokol Suchdol - Sedlec ATJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A 
709. 11. 2020 19:00TJ ABC Braník CAC Sparta Praha J 
709. 11. 2020 19:15TJ Zelená Liška ASF SKK El Niňo Praha I 
713. 11. 2020 19:00TJ Sokol Stodůlky ESokol Nové Vysočany B 
711. 11. 2020 18:45TJ Sokol Nusle Praha ETJ Sokol Kbely A 
816. 11. 2020 00:00TJ Sokol Michle FTJ Sokol Kbely A 
817. 11. 2020 18:00Sokol Nové Vysočany BTJ Sokol Nusle Praha E 
816. 11. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha ITJ Sokol Stodůlky E 
817. 11. 2020 18:45AC Sparta Praha JTJ Zelená Liška A 
818. 11. 2020 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT ATJ ABC Braník C 
817. 11. 2020 19:15TJ Sokol Petrovice DTJ Sokol Suchdol - Sedlec A 
924. 11. 2020 18:30TJ Sokol Suchdol - Sedlec ATJ Sokol Michle F 
923. 11. 2020 19:00TJ ABC Braník CTJ Sokol Petrovice D 
923. 11. 2020 19:15TJ Zelená Liška ATJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A 
927. 11. 2020 19:00TJ Sokol Stodůlky EAC Sparta Praha J 
925. 11. 2020 18:45TJ Sokol Nusle Praha ESF SKK El Niňo Praha I 
925. 11. 2020 18:30TJ Sokol Kbely ASokol Nové Vysočany B 
1030. 11. 2020 00:00TJ Sokol Michle FSokol Nové Vysočany B 
1030. 11. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha ITJ Sokol Kbely A 
1001. 12. 2020 18:45AC Sparta Praha JTJ Sokol Nusle Praha E 
1002. 12. 2020 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT ATJ Sokol Stodůlky E 
1001. 12. 2020 19:15TJ Sokol Petrovice DTJ Zelená Liška A 
1001. 12. 2020 18:30TJ Sokol Suchdol - Sedlec ATJ ABC Braník C 
1107. 12. 2020 19:00TJ ABC Braník CTJ Sokol Michle F 
1107. 12. 2020 19:15TJ Zelená Liška ATJ Sokol Suchdol - Sedlec A 
1111. 12. 2020 19:00TJ Sokol Stodůlky ETJ Sokol Petrovice D 
1109. 12. 2020 18:45TJ Sokol Nusle Praha ETJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A 
1109. 12. 2020 18:30TJ Sokol Kbely AAC Sparta Praha J 
1108. 12. 2020 18:00Sokol Nové Vysočany BSF SKK El Niňo Praha I 
1211. 01. 2021 00:00TJ Sokol Michle FSF SKK El Niňo Praha I 
1212. 01. 2021 18:00Sokol Nové Vysočany BAC Sparta Praha J 
1213. 01. 2021 18:30TJ Sokol Kbely ATJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A 
1213. 01. 2021 18:45TJ Sokol Nusle Praha ETJ Sokol Petrovice D 
1215. 01. 2021 19:00TJ Sokol Stodůlky ETJ Sokol Suchdol - Sedlec A 
1211. 01. 2021 19:15TJ Zelená Liška ATJ ABC Braník C 
1318. 01. 2021 19:15TJ Zelená Liška ATJ Sokol Michle F 
1318. 01. 2021 19:00TJ ABC Braník CTJ Sokol Stodůlky E 
1319. 01. 2021 18:30TJ Sokol Suchdol - Sedlec ATJ Sokol Nusle Praha E 
1319. 01. 2021 19:15TJ Sokol Petrovice DTJ Sokol Kbely A 
1320. 01. 2021 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT ASokol Nové Vysočany B 
1319. 01. 2021 18:45AC Sparta Praha JSF SKK El Niňo Praha I 
1425. 01. 2021 00:00TJ Sokol Michle FAC Sparta Praha J 
1425. 01. 2021 00:00SF SKK El Niňo Praha ITJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A 
1426. 01. 2021 18:00Sokol Nové Vysočany BTJ Sokol Petrovice D 
1427. 01. 2021 18:30TJ Sokol Kbely ATJ Sokol Suchdol - Sedlec A 
1427. 01. 2021 18:45TJ Sokol Nusle Praha ETJ ABC Braník C 
1429. 01. 2021 19:00TJ Sokol Stodůlky ETJ Zelená Liška A 
1505. 02. 2021 19:00TJ Sokol Stodůlky ETJ Sokol Michle F 
1501. 02. 2021 19:15TJ Zelená Liška ATJ Sokol Nusle Praha E 
1501. 02. 2021 19:00TJ ABC Braník CTJ Sokol Kbely A 
1502. 02. 2021 18:30TJ Sokol Suchdol - Sedlec ASokol Nové Vysočany B 
1502. 02. 2021 19:15TJ Sokol Petrovice DSF SKK El Niňo Praha I 
1503. 02. 2021 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT AAC Sparta Praha J 
1608. 02. 2021 00:00TJ Sokol Michle FTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A 
1609. 02. 2021 18:45AC Sparta Praha JTJ Sokol Petrovice D 
1608. 02. 2021 00:00SF SKK El Niňo Praha ITJ Sokol Suchdol - Sedlec A 
1609. 02. 2021 18:00Sokol Nové Vysočany BTJ ABC Braník C 
1610. 02. 2021 18:30TJ Sokol Kbely ATJ Zelená Liška A 
1610. 02. 2021 18:45TJ Sokol Nusle Praha ETJ Sokol Stodůlky E 
1717. 02. 2021 18:45TJ Sokol Nusle Praha ETJ Sokol Michle F 
1719. 02. 2021 19:00TJ Sokol Stodůlky ETJ Sokol Kbely A 
1715. 02. 2021 19:15TJ Zelená Liška ASokol Nové Vysočany B 
1715. 02. 2021 19:00TJ ABC Braník CSF SKK El Niňo Praha I 
1716. 02. 2021 18:30TJ Sokol Suchdol - Sedlec AAC Sparta Praha J 
1716. 02. 2021 19:15TJ Sokol Petrovice DTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A 
1808. 03. 2021 00:00TJ Sokol Michle FTJ Sokol Petrovice D 
1810. 03. 2021 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT ATJ Sokol Suchdol - Sedlec A 
1809. 03. 2021 18:45AC Sparta Praha JTJ ABC Braník C 
1808. 03. 2021 00:00SF SKK El Niňo Praha ITJ Zelená Liška A 
1809. 03. 2021 18:00Sokol Nové Vysočany BTJ Sokol Stodůlky E 
1810. 03. 2021 18:30TJ Sokol Kbely ATJ Sokol Nusle Praha E 
1917. 03. 2021 18:30TJ Sokol Kbely ATJ Sokol Michle F 
1917. 03. 2021 18:45TJ Sokol Nusle Praha ESokol Nové Vysočany B 
1919. 03. 2021 19:00TJ Sokol Stodůlky ESF SKK El Niňo Praha I 
1915. 03. 2021 19:15TJ Zelená Liška AAC Sparta Praha J 
1915. 03. 2021 19:00TJ ABC Braník CTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A 
1916. 03. 2021 18:30TJ Sokol Suchdol - Sedlec ATJ Sokol Petrovice D 
2022. 03. 2021 00:00TJ Sokol Michle FTJ Sokol Suchdol - Sedlec A 
2023. 03. 2021 19:15TJ Sokol Petrovice DTJ ABC Braník C 
2024. 03. 2021 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT ATJ Zelená Liška A 
2023. 03. 2021 18:45AC Sparta Praha JTJ Sokol Stodůlky E 
2022. 03. 2021 00:00SF SKK El Niňo Praha ITJ Sokol Nusle Praha E 
2023. 03. 2021 18:00Sokol Nové Vysočany BTJ Sokol Kbely A 
2130. 03. 2021 18:00Sokol Nové Vysočany BTJ Sokol Michle F 
2131. 03. 2021 18:30TJ Sokol Kbely ASF SKK El Niňo Praha I 
2131. 03. 2021 18:45TJ Sokol Nusle Praha EAC Sparta Praha J 
2102. 04. 2021 19:00TJ Sokol Stodůlky ETJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A 
2129. 03. 2021 19:15TJ Zelená Liška ATJ Sokol Petrovice D 
2129. 03. 2021 19:00TJ ABC Braník CTJ Sokol Suchdol - Sedlec A 
2205. 04. 2021 00:00TJ Sokol Michle FTJ ABC Braník C 
2206. 04. 2021 18:30TJ Sokol Suchdol - Sedlec ATJ Zelená Liška A 
2206. 04. 2021 19:15TJ Sokol Petrovice DTJ Sokol Stodůlky E 
2207. 04. 2021 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT ATJ Sokol Nusle Praha E 
2206. 04. 2021 18:45AC Sparta Praha JTJ Sokol Kbely A 
2205. 04. 2021 00:00SF SKK El Niňo Praha ISokol Nové Vysočany B 
4. třída B muži
123. 09. 2020 18:30TJ AVIA Čakovice FTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C10:6
122. 09. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ETJ Sokol Praha - Břevnov A10:2
125. 09. 2020 18:00TTC Rebel CTTC Elizza Praha J2:10
121. 09. 2020 19:10TJ Sokol Běchovice II CTJ Střížkov D9:9
125. 09. 2020 19:15TJ Pankrác DSlovan KST Bohnice H0:10
124. 09. 2020 18:45TJ Malešice CTTC Klánovice D10:2
230. 09. 2020 19:30TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CTTC Klánovice D1:10
228. 09. 2020 19:15Slovan KST Bohnice HTJ Malešice C10:8
202. 10. 2020 19:15TJ Střížkov DTJ Pankrác D10:2
202. 10. 2020 18:30TTC Elizza Praha JTJ Sokol Běchovice II C9:9
230. 09. 2020 19:00TJ Sokol Praha - Břevnov ATTC Rebel C10:8
230. 09. 2020 18:30TJ AVIA Čakovice FTJ Lokomotiva Vršovice E9:9
306. 10. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ETJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C10:0
330. 10. 2020 18:00TTC Rebel CTJ AVIA Čakovice F
Odloženo
305. 10. 2020 19:10TJ Sokol Běchovice II CTJ Sokol Praha - Břevnov A10:5
309. 10. 2020 19:15TJ Pankrác DTTC Elizza Praha J
Odloženo
308. 10. 2020 18:45TJ Malešice CTJ Střížkov D10:8
314. 10. 2020 19:00TTC Klánovice DSlovan KST Bohnice H
NVČR Odl.
412. 10. 2020 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CSlovan KST Bohnice H
NVČR Odl.
416. 10. 2020 19:15TJ Střížkov DTTC Klánovice D
NVČR Odl.
416. 10. 2020 18:30TTC Elizza Praha JTJ Malešice C
NVČR Odl.
414. 10. 2020 19:00TJ Sokol Praha - Břevnov ATJ Pankrác D
NVČR Odl.
414. 10. 2020 18:30TJ AVIA Čakovice FTJ Sokol Běchovice II C
NVČR Odl.
413. 10. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ETTC Rebel C
NVČR Odl.
523. 10. 2020 18:00TTC Rebel CTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C
NVČR Odl.
519. 10. 2020 19:10TJ Sokol Běchovice II CTJ Lokomotiva Vršovice E
NVČR Odl.
523. 10. 2020 19:15TJ Pankrác DTJ AVIA Čakovice F
NVČR Odl.
522. 10. 2020 18:45TJ Malešice CTJ Sokol Praha - Břevnov A
NVČR Odl.
521. 10. 2020 19:00TTC Klánovice DTTC Elizza Praha J
NVČR Odl.
519. 10. 2020 19:15Slovan KST Bohnice HTJ Střížkov D
NVČR Odl.
602. 11. 2020 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CTJ Střížkov D 
606. 11. 2020 18:30TTC Elizza Praha JSlovan KST Bohnice H 
604. 11. 2020 19:00TJ Sokol Praha - Břevnov ATTC Klánovice D 
604. 11. 2020 18:30TJ AVIA Čakovice FTJ Malešice C 
603. 11. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ETJ Pankrác D 
606. 11. 2020 18:00TTC Rebel CTJ Sokol Běchovice II C 
709. 11. 2020 19:10TJ Sokol Běchovice II CTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C 
713. 11. 2020 19:15TJ Pankrác DTTC Rebel C 
712. 11. 2020 18:45TJ Malešice CTJ Lokomotiva Vršovice E 
711. 11. 2020 19:00TTC Klánovice DTJ AVIA Čakovice F 
709. 11. 2020 19:15Slovan KST Bohnice HTJ Sokol Praha - Břevnov A 
713. 11. 2020 19:15TJ Střížkov DTTC Elizza Praha J 
816. 11. 2020 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CTTC Elizza Praha J 
818. 11. 2020 19:00TJ Sokol Praha - Břevnov ATJ Střížkov D 
818. 11. 2020 18:30TJ AVIA Čakovice FSlovan KST Bohnice H 
817. 11. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ETTC Klánovice D 
820. 11. 2020 18:00TTC Rebel CTJ Malešice C 
816. 11. 2020 19:10TJ Sokol Běchovice II CTJ Pankrác D 
927. 11. 2020 19:15TJ Pankrác DTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C 
926. 11. 2020 18:45TJ Malešice CTJ Sokol Běchovice II C 
925. 11. 2020 19:00TTC Klánovice DTTC Rebel C 
923. 11. 2020 19:15Slovan KST Bohnice HTJ Lokomotiva Vršovice E 
927. 11. 2020 19:15TJ Střížkov DTJ AVIA Čakovice F 
927. 11. 2020 18:30TTC Elizza Praha JTJ Sokol Praha - Břevnov A 
1030. 11. 2020 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CTJ Sokol Praha - Břevnov A 
1002. 12. 2020 18:30TJ AVIA Čakovice FTTC Elizza Praha J 
1001. 12. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ETJ Střížkov D 
1004. 12. 2020 18:00TTC Rebel CSlovan KST Bohnice H 
1030. 11. 2020 19:10TJ Sokol Běchovice II CTTC Klánovice D 
1004. 12. 2020 19:15TJ Pankrác DTJ Malešice C 
1110. 12. 2020 18:45TJ Malešice CTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C 
1109. 12. 2020 19:00TTC Klánovice DTJ Pankrác D 
1107. 12. 2020 19:15Slovan KST Bohnice HTJ Sokol Běchovice II C 
1111. 12. 2020 19:15TJ Střížkov DTTC Rebel C 
1111. 12. 2020 18:30TTC Elizza Praha JTJ Lokomotiva Vršovice E 
1109. 12. 2020 19:00TJ Sokol Praha - Břevnov ATJ AVIA Čakovice F 
1211. 01. 2021 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CTJ AVIA Čakovice F 
1213. 01. 2021 19:00TJ Sokol Praha - Břevnov ATJ Lokomotiva Vršovice E 
1215. 01. 2021 18:30TTC Elizza Praha JTTC Rebel C 
1215. 01. 2021 19:15TJ Střížkov DTJ Sokol Běchovice II C 
1211. 01. 2021 19:15Slovan KST Bohnice HTJ Pankrác D 
1213. 01. 2021 19:00TTC Klánovice DTJ Malešice C 
1320. 01. 2021 19:00TTC Klánovice DTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C 
1321. 01. 2021 18:45TJ Malešice CSlovan KST Bohnice H 
1322. 01. 2021 19:15TJ Pankrác DTJ Střížkov D 
1318. 01. 2021 19:10TJ Sokol Běchovice II CTTC Elizza Praha J 
1322. 01. 2021 18:00TTC Rebel CTJ Sokol Praha - Břevnov A 
1319. 01. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ETJ AVIA Čakovice F 
1425. 01. 2021 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CTJ Lokomotiva Vršovice E 
1427. 01. 2021 18:30TJ AVIA Čakovice FTTC Rebel C 
1427. 01. 2021 19:00TJ Sokol Praha - Břevnov ATJ Sokol Běchovice II C 
1429. 01. 2021 18:30TTC Elizza Praha JTJ Pankrác D 
1429. 01. 2021 19:15TJ Střížkov DTJ Malešice C 
1425. 01. 2021 19:15Slovan KST Bohnice HTTC Klánovice D 
1501. 02. 2021 19:15Slovan KST Bohnice HTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C 
1503. 02. 2021 19:00TTC Klánovice DTJ Střížkov D 
1504. 02. 2021 18:45TJ Malešice CTTC Elizza Praha J 
1505. 02. 2021 19:15TJ Pankrác DTJ Sokol Praha - Břevnov A 
1501. 02. 2021 19:10TJ Sokol Běchovice II CTJ AVIA Čakovice F 
1505. 02. 2021 18:00TTC Rebel CTJ Lokomotiva Vršovice E 
1608. 02. 2021 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CTTC Rebel C 
1609. 02. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ETJ Sokol Běchovice II C 
1610. 02. 2021 18:30TJ AVIA Čakovice FTJ Pankrác D 
1610. 02. 2021 19:00TJ Sokol Praha - Břevnov ATJ Malešice C 
1612. 02. 2021 18:30TTC Elizza Praha JTTC Klánovice D 
1612. 02. 2021 19:15TJ Střížkov DSlovan KST Bohnice H 
1719. 02. 2021 19:15TJ Střížkov DTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C 
1715. 02. 2021 19:15Slovan KST Bohnice HTTC Elizza Praha J 
1717. 02. 2021 19:00TTC Klánovice DTJ Sokol Praha - Břevnov A 
1718. 02. 2021 18:45TJ Malešice CTJ AVIA Čakovice F 
1719. 02. 2021 19:15TJ Pankrác DTJ Lokomotiva Vršovice E 
1715. 02. 2021 19:10TJ Sokol Běchovice II CTTC Rebel C 
1808. 03. 2021 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CTJ Sokol Běchovice II C 
1812. 03. 2021 18:00TTC Rebel CTJ Pankrác D 
1809. 03. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ETJ Malešice C 
1810. 03. 2021 18:30TJ AVIA Čakovice FTTC Klánovice D 
1810. 03. 2021 19:00TJ Sokol Praha - Břevnov ASlovan KST Bohnice H 
1812. 03. 2021 18:30TTC Elizza Praha JTJ Střížkov D 
1919. 03. 2021 18:30TTC Elizza Praha JTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C 
1919. 03. 2021 19:15TJ Střížkov DTJ Sokol Praha - Břevnov A 
1915. 03. 2021 19:15Slovan KST Bohnice HTJ AVIA Čakovice F 
1917. 03. 2021 19:00TTC Klánovice DTJ Lokomotiva Vršovice E 
1918. 03. 2021 18:45TJ Malešice CTTC Rebel C 
1919. 03. 2021 19:15TJ Pankrác DTJ Sokol Běchovice II C 
2022. 03. 2021 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CTJ Pankrác D 
2022. 03. 2021 19:10TJ Sokol Běchovice II CTJ Malešice C 
2026. 03. 2021 18:00TTC Rebel CTTC Klánovice D 
2023. 03. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ESlovan KST Bohnice H 
2024. 03. 2021 18:30TJ AVIA Čakovice FTJ Střížkov D 
2024. 03. 2021 19:00TJ Sokol Praha - Břevnov ATTC Elizza Praha J 
2131. 03. 2021 19:00TJ Sokol Praha - Břevnov ATJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C 
2102. 04. 2021 18:30TTC Elizza Praha JTJ AVIA Čakovice F 
2102. 04. 2021 19:15TJ Střížkov DTJ Lokomotiva Vršovice E 
2129. 03. 2021 19:15Slovan KST Bohnice HTTC Rebel C 
2131. 03. 2021 19:00TTC Klánovice DTJ Sokol Běchovice II C 
2101. 04. 2021 18:45TJ Malešice CTJ Pankrác D 
2205. 04. 2021 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CTJ Malešice C 
2209. 04. 2021 19:15TJ Pankrác DTTC Klánovice D 
2205. 04. 2021 19:10TJ Sokol Běchovice II CSlovan KST Bohnice H 
2209. 04. 2021 18:00TTC Rebel CTJ Střížkov D 
2206. 04. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ETTC Elizza Praha J 
2207. 04. 2021 18:30TJ AVIA Čakovice FTJ Sokol Praha - Břevnov A 
5. třída A muži
125. 09. 2020 18:30SK SANK Běchovice ASK Slivenec B10:5
125. 09. 2020 19:00TJ Sokol Stodůlky FSlovan KST Bohnice I10:7
123. 09. 2020 18:45TJ Sokol Nusle Praha FSF SKK El Niňo Praha J3:10
122. 09. 2020 18:30TJ Sokol Kbely BTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B10:5
123. 09. 2020 18:30TTC Praha DAC Sparta Praha K10:6
121. 09. 2020 19:00SK Start Praha CTJ Zelená Liška B10:3
229. 09. 2020 19:30SK Slivenec BTJ Zelená Liška B10:6
201. 10. 2020 18:45AC Sparta Praha KSK Start Praha C10:5
230. 09. 2020 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT BTTC Praha D10:6
230. 09. 2020 19:15SF SKK El Niňo Praha JTJ Sokol Kbely B10:0
202. 10. 2020 19:15Slovan KST Bohnice ITJ Sokol Nusle Praha F10:2
211. 10. 2020 17:30
K Vidouli 710,Praha 5
SK SANK Běchovice ATJ Sokol Stodůlky F5:10
309. 10. 2020 19:00TJ Sokol Stodůlky FSK Slivenec B10:7
307. 10. 2020 18:45TJ Sokol Nusle Praha FSK SANK Běchovice A10:6
327. 10. 2020 18:30TJ Sokol Kbely BSlovan KST Bohnice I
Odloženo
307. 10. 2020 18:30TTC Praha DSF SKK El Niňo Praha J10:7
305. 10. 2020 19:00SK Start Praha CTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B9:9
307. 10. 2020 19:00TJ Zelená Liška BAC Sparta Praha K9:9
415. 10. 2020 19:30SK Slivenec BAC Sparta Praha K
NVČR Odl.
414. 10. 2020 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT BTJ Zelená Liška B
NVČR Odl.
412. 10. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha JSK Start Praha C
NVČR Odl.
416. 10. 2020 19:15Slovan KST Bohnice ITTC Praha D
NVČR Odl.
416. 10. 2020 18:30SK SANK Běchovice ATJ Sokol Kbely B
NVČR Odl.
416. 10. 2020 19:00TJ Sokol Stodůlky FTJ Sokol Nusle Praha F
NVČR Odl.
521. 10. 2020 18:45TJ Sokol Nusle Praha FSK Slivenec B
NVČR Odl.
520. 10. 2020 18:30TJ Sokol Kbely BTJ Sokol Stodůlky F
NVČR Odl.
521. 10. 2020 18:30TTC Praha DSK SANK Běchovice A
NVČR Odl.
519. 10. 2020 19:00SK Start Praha CSlovan KST Bohnice I
NVČR Odl.
519. 10. 2020 00:00TJ Zelená Liška BSF SKK El Niňo Praha J
NVČR Odl.
519. 10. 2020 18:45AC Sparta Praha KTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B
NVČR Odl.
602. 11. 2020 00:00SK Slivenec BTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B 
602. 11. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha JAC Sparta Praha K 
606. 11. 2020 19:15Slovan KST Bohnice ITJ Zelená Liška B 
606. 11. 2020 18:30SK SANK Běchovice ASK Start Praha C 
606. 11. 2020 19:00TJ Sokol Stodůlky FTTC Praha D 
604. 11. 2020 18:45TJ Sokol Nusle Praha FTJ Sokol Kbely B 
710. 11. 2020 18:30TJ Sokol Kbely BSK Slivenec B 
711. 11. 2020 18:30TTC Praha DTJ Sokol Nusle Praha F 
709. 11. 2020 19:00SK Start Praha CTJ Sokol Stodůlky F 
709. 11. 2020 00:00TJ Zelená Liška BSK SANK Běchovice A 
709. 11. 2020 18:45AC Sparta Praha KSlovan KST Bohnice I 
711. 11. 2020 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT BSF SKK El Niňo Praha J 
816. 11. 2020 00:00SK Slivenec BSF SKK El Niňo Praha J 
820. 11. 2020 19:15Slovan KST Bohnice ITJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B 
820. 11. 2020 18:30SK SANK Běchovice AAC Sparta Praha K 
820. 11. 2020 19:00TJ Sokol Stodůlky FTJ Zelená Liška B 
818. 11. 2020 18:45TJ Sokol Nusle Praha FSK Start Praha C 
817. 11. 2020 18:30TJ Sokol Kbely BTTC Praha D 
925. 11. 2020 18:30TTC Praha DSK Slivenec B 
923. 11. 2020 19:00SK Start Praha CTJ Sokol Kbely B 
923. 11. 2020 00:00TJ Zelená Liška BTJ Sokol Nusle Praha F 
923. 11. 2020 18:45AC Sparta Praha KTJ Sokol Stodůlky F 
925. 11. 2020 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT BSK SANK Běchovice A 
923. 11. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha JSlovan KST Bohnice I 
1030. 11. 2020 00:00SK Slivenec BSlovan KST Bohnice I 
1004. 12. 2020 18:30SK SANK Běchovice ASF SKK El Niňo Praha J 
1004. 12. 2020 19:00TJ Sokol Stodůlky FTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B 
1002. 12. 2020 18:45TJ Sokol Nusle Praha FAC Sparta Praha K 
1001. 12. 2020 18:30TJ Sokol Kbely BTJ Zelená Liška B 
1002. 12. 2020 18:30TTC Praha DSK Start Praha C 
1107. 12. 2020 19:00SK Start Praha CSK Slivenec B 
1107. 12. 2020 00:00TJ Zelená Liška BTTC Praha D 
1107. 12. 2020 18:45AC Sparta Praha KTJ Sokol Kbely B 
1109. 12. 2020 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT BTJ Sokol Nusle Praha F 
1107. 12. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha JTJ Sokol Stodůlky F 
1111. 12. 2020 19:15Slovan KST Bohnice ISK SANK Běchovice A 
1211. 01. 2021 00:00SK Slivenec BSK SANK Běchovice A 
1215. 01. 2021 19:15Slovan KST Bohnice ITJ Sokol Stodůlky F 
1211. 01. 2021 00:00SF SKK El Niňo Praha JTJ Sokol Nusle Praha F 
1213. 01. 2021 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT BTJ Sokol Kbely B 
1211. 01. 2021 18:45AC Sparta Praha KTTC Praha D 
1211. 01. 2021 00:00TJ Zelená Liška BSK Start Praha C 
1318. 01. 2021 00:00TJ Zelená Liška BSK Slivenec B 
1318. 01. 2021 19:00SK Start Praha CAC Sparta Praha K 
1320. 01. 2021 18:30TTC Praha DTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B 
1319. 01. 2021 18:30TJ Sokol Kbely BSF SKK El Niňo Praha J 
1320. 01. 2021 18:45TJ Sokol Nusle Praha FSlovan KST Bohnice I 
1322. 01. 2021 19:00TJ Sokol Stodůlky FSK SANK Běchovice A 
1425. 01. 2021 00:00SK Slivenec BTJ Sokol Stodůlky F 
1429. 01. 2021 18:30SK SANK Běchovice ATJ Sokol Nusle Praha F 
1429. 01. 2021 19:15Slovan KST Bohnice ITJ Sokol Kbely B 
1425. 01. 2021 00:00SF SKK El Niňo Praha JTTC Praha D 
1427. 01. 2021 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT BSK Start Praha C 
1425. 01. 2021 18:45AC Sparta Praha KTJ Zelená Liška B 
1501. 02. 2021 18:45AC Sparta Praha KSK Slivenec B 
1501. 02. 2021 00:00TJ Zelená Liška BTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B 
1501. 02. 2021 19:00SK Start Praha CSF SKK El Niňo Praha J 
1503. 02. 2021 18:30TTC Praha DSlovan KST Bohnice I 
1502. 02. 2021 18:30TJ Sokol Kbely BSK SANK Běchovice A 
1503. 02. 2021 18:45TJ Sokol Nusle Praha FTJ Sokol Stodůlky F 
1608. 02. 2021 00:00SK Slivenec BTJ Sokol Nusle Praha F 
1612. 02. 2021 19:00TJ Sokol Stodůlky FTJ Sokol Kbely B 
1612. 02. 2021 18:30SK SANK Běchovice ATTC Praha D 
1612. 02. 2021 19:15Slovan KST Bohnice ISK Start Praha C 
1608. 02. 2021 00:00SF SKK El Niňo Praha JTJ Zelená Liška B 
1610. 02. 2021 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT BAC Sparta Praha K 
1717. 02. 2021 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT BSK Slivenec B 
1715. 02. 2021 18:45AC Sparta Praha KSF SKK El Niňo Praha J 
1715. 02. 2021 00:00TJ Zelená Liška BSlovan KST Bohnice I 
1715. 02. 2021 19:00SK Start Praha CSK SANK Běchovice A 
1717. 02. 2021 18:30TTC Praha DTJ Sokol Stodůlky F 
1716. 02. 2021 18:30TJ Sokol Kbely BTJ Sokol Nusle Praha F 
1808. 03. 2021 00:00SK Slivenec BTJ Sokol Kbely B 
1810. 03. 2021 18:45TJ Sokol Nusle Praha FTTC Praha D 
1812. 03. 2021 19:00TJ Sokol Stodůlky FSK Start Praha C 
1812. 03. 2021 18:30SK SANK Běchovice ATJ Zelená Liška B 
1812. 03. 2021 19:15Slovan KST Bohnice IAC Sparta Praha K 
1808. 03. 2021 00:00SF SKK El Niňo Praha JTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B 
1915. 03. 2021 00:00SF SKK El Niňo Praha JSK Slivenec B 
1917. 03. 2021 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT BSlovan KST Bohnice I 
1915. 03. 2021 18:45AC Sparta Praha KSK SANK Běchovice A 
1915. 03. 2021 00:00TJ Zelená Liška BTJ Sokol Stodůlky F 
1915. 03. 2021 19:00SK Start Praha CTJ Sokol Nusle Praha F 
1917. 03. 2021 18:30TTC Praha DTJ Sokol Kbely B 
2022. 03. 2021 00:00SK Slivenec BTTC Praha D 
2023. 03. 2021 18:30TJ Sokol Kbely BSK Start Praha C 
2024. 03. 2021 18:45TJ Sokol Nusle Praha FTJ Zelená Liška B 
2026. 03. 2021 19:00TJ Sokol Stodůlky FAC Sparta Praha K 
2026. 03. 2021 18:30SK SANK Běchovice ATJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B 
2026. 03. 2021 19:15Slovan KST Bohnice ISF SKK El Niňo Praha J 
2102. 04. 2021 19:15Slovan KST Bohnice ISK Slivenec B 
2129. 03. 2021 00:00SF SKK El Niňo Praha JSK SANK Běchovice A 
2131. 03. 2021 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT BTJ Sokol Stodůlky F 
2129. 03. 2021 18:45AC Sparta Praha KTJ Sokol Nusle Praha F 
2129. 03. 2021 00:00TJ Zelená Liška BTJ Sokol Kbely B 
2129. 03. 2021 19:00SK Start Praha CTTC Praha D 
2205. 04. 2021 00:00SK Slivenec BSK Start Praha C 
2207. 04. 2021 18:30TTC Praha DTJ Zelená Liška B 
2206. 04. 2021 18:30TJ Sokol Kbely BAC Sparta Praha K 
2207. 04. 2021 18:45TJ Sokol Nusle Praha FTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B 
2209. 04. 2021 19:00TJ Sokol Stodůlky FSF SKK El Niňo Praha J 
2209. 04. 2021 18:30SK SANK Běchovice ASlovan KST Bohnice I 
5. třída B muži
122. 09. 2020 19:30SK OAZA Praha DTJ Malešice D10:8
124. 09. 2020 19:15TJ Sokol Žižkov DTJ Sokol Praha - Podolí A10:0wo
127. 10. 2020 19:00TJ Slavoj Praha DTJ Sokol Petrovice E 
125. 09. 2020 18:30TTC Elizza Praha KTTC Rebel D8:10
123. 09. 2020 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DTJ Lokomotiva Vršovice F1:10
125. 09. 2020 18:45KST Vršovice ASF SKK El Niňo Praha K10:1
201. 10. 2020 18:45TJ Malešice DSF SKK El Niňo Praha K10:3
229. 09. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice FKST Vršovice A8:10
205. 10. 2020 18:00TTC Rebel DTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D10:1
229. 09. 2020 19:15TJ Sokol Petrovice ETTC Elizza Praha K2:10
230. 09. 2020 19:00TJ Sokol Praha - Podolí ATJ Slavoj Praha D9:9
229. 09. 2020 19:30SK OAZA Praha DTJ Sokol Žižkov D6:10
308. 10. 2020 19:15TJ Sokol Žižkov DTJ Malešice D9:9
307. 10. 2020 19:00TJ Slavoj Praha DSK OAZA Praha D10:3
309. 10. 2020 18:30TTC Elizza Praha KTJ Sokol Praha - Podolí A10:4
307. 10. 2020 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DTJ Sokol Petrovice E9:9
309. 10. 2020 18:45KST Vršovice ATTC Rebel D9:9
306. 10. 2020 19:15SF SKK El Niňo Praha KTJ Lokomotiva Vršovice F4:10
415. 10. 2020 18:45TJ Malešice DTJ Lokomotiva Vršovice F
NVČR Odl.
412. 10. 2020 18:00TTC Rebel DSF SKK El Niňo Praha K
NVČR Odl.
413. 10. 2020 19:15TJ Sokol Petrovice EKST Vršovice A
NVČR Odl.
414. 10. 2020 19:00TJ Sokol Praha - Podolí ATJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D
NVČR Odl.
413. 10. 2020 19:30SK OAZA Praha DTTC Elizza Praha K
NVČR Odl.
415. 10. 2020 19:15TJ Sokol Žižkov DTJ Slavoj Praha D
NVČR Odl.
521. 10. 2020 19:00TJ Slavoj Praha DTJ Malešice D
NVČR Odl.
523. 10. 2020 18:30TTC Elizza Praha KTJ Sokol Žižkov D
NVČR Odl.
521. 10. 2020 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DSK OAZA Praha D
NVČR Odl.
523. 10. 2020 18:45KST Vršovice ATJ Sokol Praha - Podolí A
NVČR Odl.
519. 10. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha KTJ Sokol Petrovice E
NVČR Odl.
520. 10. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice FTTC Rebel D
NVČR Odl.
605. 11. 2020 18:45TJ Malešice DTTC Rebel D 
603. 11. 2020 19:15TJ Sokol Petrovice ETJ Lokomotiva Vršovice F 
604. 11. 2020 19:00TJ Sokol Praha - Podolí ASF SKK El Niňo Praha K 
603. 11. 2020 19:30SK OAZA Praha DKST Vršovice A 
605. 11. 2020 19:15TJ Sokol Žižkov DTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D 
604. 11. 2020 19:00TJ Slavoj Praha DTTC Elizza Praha K 
713. 11. 2020 18:30TTC Elizza Praha KTJ Malešice D 
711. 11. 2020 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DTJ Slavoj Praha D 
713. 11. 2020 18:45KST Vršovice ATJ Sokol Žižkov D 
709. 11. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha KSK OAZA Praha D 
710. 11. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice FTJ Sokol Praha - Podolí A 
709. 11. 2020 18:00TTC Rebel DTJ Sokol Petrovice E 
819. 11. 2020 18:45TJ Malešice DTJ Sokol Petrovice E 
818. 11. 2020 19:00TJ Sokol Praha - Podolí ATTC Rebel D 
817. 11. 2020 19:30SK OAZA Praha DTJ Lokomotiva Vršovice F 
819. 11. 2020 19:15TJ Sokol Žižkov DSF SKK El Niňo Praha K 
818. 11. 2020 19:00TJ Slavoj Praha DKST Vršovice A 
820. 11. 2020 18:30TTC Elizza Praha KTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D 
925. 11. 2020 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DTJ Malešice D 
927. 11. 2020 18:45KST Vršovice ATTC Elizza Praha K 
923. 11. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha KTJ Slavoj Praha D 
924. 11. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice FTJ Sokol Žižkov D 
923. 11. 2020 18:00TTC Rebel DSK OAZA Praha D 
924. 11. 2020 19:15TJ Sokol Petrovice ETJ Sokol Praha - Podolí A 
1003. 12. 2020 18:45TJ Malešice DTJ Sokol Praha - Podolí A 
1001. 12. 2020 19:30SK OAZA Praha DTJ Sokol Petrovice E 
1003. 12. 2020 19:15TJ Sokol Žižkov DTTC Rebel D 
1002. 12. 2020 19:00TJ Slavoj Praha DTJ Lokomotiva Vršovice F 
1004. 12. 2020 18:30TTC Elizza Praha KSF SKK El Niňo Praha K 
1002. 12. 2020 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DKST Vršovice A 
1111. 12. 2020 18:45KST Vršovice ATJ Malešice D 
1107. 12. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha KTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D 
1108. 12. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice FTTC Elizza Praha K 
1107. 12. 2020 18:00TTC Rebel DTJ Slavoj Praha D 
1108. 12. 2020 19:15TJ Sokol Petrovice ETJ Sokol Žižkov D 
1109. 12. 2020 19:00TJ Sokol Praha - Podolí ASK OAZA Praha D 
1214. 01. 2021 18:45TJ Malešice DSK OAZA Praha D 
1213. 01. 2021 19:00TJ Sokol Praha - Podolí ATJ Sokol Žižkov D 
1212. 01. 2021 19:15TJ Sokol Petrovice ETJ Slavoj Praha D 
1211. 01. 2021 18:00TTC Rebel DTTC Elizza Praha K 
1212. 01. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice FTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D 
1211. 01. 2021 00:00SF SKK El Niňo Praha KKST Vršovice A 
1318. 01. 2021 00:00SF SKK El Niňo Praha KTJ Malešice D 
1322. 01. 2021 18:45KST Vršovice ATJ Lokomotiva Vršovice F 
1320. 01. 2021 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DTTC Rebel D 
1322. 01. 2021 18:30TTC Elizza Praha KTJ Sokol Petrovice E 
1320. 01. 2021 19:00TJ Slavoj Praha DTJ Sokol Praha - Podolí A 
1321. 01. 2021 19:15TJ Sokol Žižkov DSK OAZA Praha D 
1428. 01. 2021 18:45TJ Malešice DTJ Sokol Žižkov D 
1426. 01. 2021 19:30SK OAZA Praha DTJ Slavoj Praha D 
1427. 01. 2021 19:00TJ Sokol Praha - Podolí ATTC Elizza Praha K 
1426. 01. 2021 19:15TJ Sokol Petrovice ETJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D 
1425. 01. 2021 18:00TTC Rebel DKST Vršovice A 
1426. 01. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice FSF SKK El Niňo Praha K 
1502. 02. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice FTJ Malešice D 
1501. 02. 2021 00:00SF SKK El Niňo Praha KTTC Rebel D 
1505. 02. 2021 18:45KST Vršovice ATJ Sokol Petrovice E 
1503. 02. 2021 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DTJ Sokol Praha - Podolí A 
1505. 02. 2021 18:30TTC Elizza Praha KSK OAZA Praha D 
1503. 02. 2021 19:00TJ Slavoj Praha DTJ Sokol Žižkov D 
1611. 02. 2021 18:45TJ Malešice DTJ Slavoj Praha D 
1611. 02. 2021 19:15TJ Sokol Žižkov DTTC Elizza Praha K 
1609. 02. 2021 19:30SK OAZA Praha DTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D 
1610. 02. 2021 19:00TJ Sokol Praha - Podolí AKST Vršovice A 
1609. 02. 2021 19:15TJ Sokol Petrovice ESF SKK El Niňo Praha K 
1608. 02. 2021 18:00TTC Rebel DTJ Lokomotiva Vršovice F 
1715. 02. 2021 18:00TTC Rebel DTJ Malešice D 
1716. 02. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice FTJ Sokol Petrovice E 
1715. 02. 2021 00:00SF SKK El Niňo Praha KTJ Sokol Praha - Podolí A 
1719. 02. 2021 18:45KST Vršovice ASK OAZA Praha D 
1717. 02. 2021 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DTJ Sokol Žižkov D 
1719. 02. 2021 18:30TTC Elizza Praha KTJ Slavoj Praha D 
1811. 03. 2021 18:45TJ Malešice DTTC Elizza Praha K 
1810. 03. 2021 19:00TJ Slavoj Praha DTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D 
1811. 03. 2021 19:15TJ Sokol Žižkov DKST Vršovice A 
1809. 03. 2021 19:30SK OAZA Praha DSF SKK El Niňo Praha K 
1810. 03. 2021 19:00TJ Sokol Praha - Podolí ATJ Lokomotiva Vršovice F 
1809. 03. 2021 19:15TJ Sokol Petrovice ETTC Rebel D 
1916. 03. 2021 19:15TJ Sokol Petrovice ETJ Malešice D 
1915. 03. 2021 18:00TTC Rebel DTJ Sokol Praha - Podolí A 
1916. 03. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice FSK OAZA Praha D 
1915. 03. 2021 00:00SF SKK El Niňo Praha KTJ Sokol Žižkov D 
1919. 03. 2021 18:45KST Vršovice ATJ Slavoj Praha D 
1917. 03. 2021 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DTTC Elizza Praha K 
2025. 03. 2021 18:45TJ Malešice DTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D 
2026. 03. 2021 18:30TTC Elizza Praha KKST Vršovice A 
2024. 03. 2021 19:00TJ Slavoj Praha DSF SKK El Niňo Praha K 
2025. 03. 2021 19:15TJ Sokol Žižkov DTJ Lokomotiva Vršovice F 
2023. 03. 2021 19:30SK OAZA Praha DTTC Rebel D 
2024. 03. 2021 19:00TJ Sokol Praha - Podolí ATJ Sokol Petrovice E 
2131. 03. 2021 19:00TJ Sokol Praha - Podolí ATJ Malešice D 
2130. 03. 2021 19:15TJ Sokol Petrovice ESK OAZA Praha D 
2129. 03. 2021 18:00TTC Rebel DTJ Sokol Žižkov D 
2130. 03. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice FTJ Slavoj Praha D 
2129. 03. 2021 00:00SF SKK El Niňo Praha KTTC Elizza Praha K 
2102. 04. 2021 18:45KST Vršovice ATJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D 
2208. 04. 2021 18:45TJ Malešice DKST Vršovice A 
2207. 04. 2021 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DSF SKK El Niňo Praha K 
2209. 04. 2021 18:30TTC Elizza Praha KTJ Lokomotiva Vršovice F 
2207. 04. 2021 19:00TJ Slavoj Praha DTTC Rebel D 
2208. 04. 2021 19:15TJ Sokol Žižkov DTJ Sokol Petrovice E 
2206. 04. 2021 19:30SK OAZA Praha DTJ Sokol Praha - Podolí A 
6. třída A muži
124. 09. 2020 18:30TJ AVIA Čakovice GTJ Lokomotiva Vršovice G7:10
124. 09. 2020 18:30TTC Praha FTJ Sokol Suchdol - Sedlec B10:0
125. 09. 2020 18:00TTC Rebel ETJ Sokol Běchovice II D0:10
125. 09. 2020 19:15SF SKK El Niňo Praha LTJ Slovan Svoboda A10:0wo
123. 09. 2020 19:00TJ Sokol Praha - Podolí BTJ Sokol Stodůlky G4:10
125. 09. 2020 18:45AC Sparta Praha LSK SANK Běchovice B10:3
201. 10. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice GSK SANK Běchovice B10:6
202. 10. 2020 19:00TJ Sokol Stodůlky GAC Sparta Praha L0:10
201. 10. 2020 19:30TJ Slovan Svoboda ATJ Sokol Praha - Podolí B0:10wo
228. 09. 2020 19:10TJ Sokol Běchovice II DSF SKK El Niňo Praha L10:8
201. 10. 2020 18:30TJ Sokol Suchdol - Sedlec BTTC Rebel E6:10
201. 10. 2020 18:30TJ AVIA Čakovice GTTC Praha F10:7
308. 10. 2020 18:30TTC Praha FTJ Lokomotiva Vršovice G9:9
309. 10. 2020 18:00TTC Rebel ETJ AVIA Čakovice G9:9
309. 10. 2020 19:15SF SKK El Niňo Praha LTJ Sokol Suchdol - Sedlec B10:4
307. 10. 2020 19:00TJ Sokol Praha - Podolí BTJ Sokol Běchovice II D10:8
309. 10. 2020 18:45AC Sparta Praha LTJ Slovan Svoboda A10:0wo
330. 10. 2020 18:30SK SANK Běchovice BTJ Sokol Stodůlky G
Odloženo
415. 10. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice GTJ Sokol Stodůlky G
NVČR Odl.
415. 10. 2020 19:30TJ Slovan Svoboda ASK SANK Běchovice B
NVČR Odl.
412. 10. 2020 19:10TJ Sokol Běchovice II DAC Sparta Praha L
NVČR Odl.
413. 10. 2020 18:30TJ Sokol Suchdol - Sedlec BTJ Sokol Praha - Podolí B
NVČR Odl.
415. 10. 2020 18:30TJ AVIA Čakovice GSF SKK El Niňo Praha L
NVČR Odl.
415. 10. 2020 18:30TTC Praha FTTC Rebel E
NVČR Odl.
523. 10. 2020 18:00TTC Rebel ETJ Lokomotiva Vršovice G
NVČR Odl.
519. 10. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha LTTC Praha F
NVČR Odl.
521. 10. 2020 19:00TJ Sokol Praha - Podolí BTJ AVIA Čakovice G
NVČR Odl.
523. 10. 2020 18:45AC Sparta Praha LTJ Sokol Suchdol - Sedlec B
NVČR Odl.
523. 10. 2020 18:30SK SANK Běchovice BTJ Sokol Běchovice II D
NVČR Odl.
523. 10. 2020 19:00TJ Sokol Stodůlky GTJ Slovan Svoboda A
NVČR Odl.
605. 11. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice GTJ Slovan Svoboda A 
602. 11. 2020 19:10TJ Sokol Běchovice II DTJ Sokol Stodůlky G 
603. 11. 2020 18:30TJ Sokol Suchdol - Sedlec BSK SANK Běchovice B 
605. 11. 2020 18:30TJ AVIA Čakovice GAC Sparta Praha L 
605. 11. 2020 18:30TTC Praha FTJ Sokol Praha - Podolí B 
606. 11. 2020 18:00TTC Rebel ESF SKK El Niňo Praha L 
709. 11. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha LTJ Lokomotiva Vršovice G 
711. 11. 2020 19:00TJ Sokol Praha - Podolí BTTC Rebel E 
713. 11. 2020 18:45AC Sparta Praha LTTC Praha F 
713. 11. 2020 18:30SK SANK Běchovice BTJ AVIA Čakovice G 
713. 11. 2020 19:00TJ Sokol Stodůlky GTJ Sokol Suchdol - Sedlec B 
712. 11. 2020 19:30TJ Slovan Svoboda ATJ Sokol Běchovice II D 
819. 11. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice GTJ Sokol Běchovice II D 
817. 11. 2020 18:30TJ Sokol Suchdol - Sedlec BTJ Slovan Svoboda A 
819. 11. 2020 18:30TJ AVIA Čakovice GTJ Sokol Stodůlky G 
819. 11. 2020 18:30TTC Praha FSK SANK Běchovice B 
820. 11. 2020 18:00TTC Rebel EAC Sparta Praha L 
816. 11. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha LTJ Sokol Praha - Podolí B 
925. 11. 2020 19:00TJ Sokol Praha - Podolí BTJ Lokomotiva Vršovice G 
927. 11. 2020 18:45AC Sparta Praha LSF SKK El Niňo Praha L 
927. 11. 2020 18:30SK SANK Běchovice BTTC Rebel E 
927. 11. 2020 19:00TJ Sokol Stodůlky GTTC Praha F 
926. 11. 2020 19:30TJ Slovan Svoboda ATJ AVIA Čakovice G 
923. 11. 2020 19:10TJ Sokol Běchovice II DTJ Sokol Suchdol - Sedlec B 
1003. 12. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice GTJ Sokol Suchdol - Sedlec B 
1003. 12. 2020 18:30TJ AVIA Čakovice GTJ Sokol Běchovice II D 
1003. 12. 2020 18:30TTC Praha FTJ Slovan Svoboda A 
1004. 12. 2020 18:00TTC Rebel ETJ Sokol Stodůlky G 
1030. 11. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha LSK SANK Běchovice B 
1002. 12. 2020 19:00TJ Sokol Praha - Podolí BAC Sparta Praha L 
1111. 12. 2020 18:45AC Sparta Praha LTJ Lokomotiva Vršovice G 
1111. 12. 2020 18:30SK SANK Běchovice BTJ Sokol Praha - Podolí B 
1111. 12. 2020 19:00TJ Sokol Stodůlky GSF SKK El Niňo Praha L 
1110. 12. 2020 19:30TJ Slovan Svoboda ATTC Rebel E 
1107. 12. 2020 19:10TJ Sokol Běchovice II DTTC Praha F 
1108. 12. 2020 18:30TJ Sokol Suchdol - Sedlec BTJ AVIA Čakovice G 
1214. 01. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice GTJ AVIA Čakovice G 
1212. 01. 2021 18:30TJ Sokol Suchdol - Sedlec BTTC Praha F 
1211. 01. 2021 19:10TJ Sokol Běchovice II DTTC Rebel E 
1214. 01. 2021 19:30TJ Slovan Svoboda ASF SKK El Niňo Praha L 
1215. 01. 2021 19:00TJ Sokol Stodůlky GTJ Sokol Praha - Podolí B 
1215. 01. 2021 18:30SK SANK Běchovice BAC Sparta Praha L 
1322. 01. 2021 18:30SK SANK Běchovice BTJ Lokomotiva Vršovice G 
1322. 01. 2021 18:45AC Sparta Praha LTJ Sokol Stodůlky G 
1320. 01. 2021 19:00TJ Sokol Praha - Podolí BTJ Slovan Svoboda A 
1318. 01. 2021 00:00SF SKK El Niňo Praha LTJ Sokol Běchovice II D 
1322. 01. 2021 18:00TTC Rebel ETJ Sokol Suchdol - Sedlec B 
1321. 01. 2021 18:30TTC Praha FTJ AVIA Čakovice G 
1428. 01. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice GTTC Praha F 
1428. 01. 2021 18:30TJ AVIA Čakovice GTTC Rebel E 
1426. 01. 2021 18:30TJ Sokol Suchdol - Sedlec BSF SKK El Niňo Praha L 
1425. 01. 2021 19:10TJ Sokol Běchovice II DTJ Sokol Praha - Podolí B 
1428. 01. 2021 19:30TJ Slovan Svoboda AAC Sparta Praha L 
1429. 01. 2021 19:00TJ Sokol Stodůlky GSK SANK Běchovice B 
1505. 02. 2021 19:00TJ Sokol Stodůlky GTJ Lokomotiva Vršovice G 
1505. 02. 2021 18:30SK SANK Běchovice BTJ Slovan Svoboda A 
1505. 02. 2021 18:45AC Sparta Praha LTJ Sokol Běchovice II D 
1503. 02. 2021 19:00TJ Sokol Praha - Podolí BTJ Sokol Suchdol - Sedlec B 
1501. 02. 2021 00:00SF SKK El Niňo Praha LTJ AVIA Čakovice G 
1505. 02. 2021 18:00TTC Rebel ETTC Praha F 
1611. 02. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice GTTC Rebel E 
1611. 02. 2021 18:30TTC Praha FSF SKK El Niňo Praha L 
1611. 02. 2021 18:30TJ AVIA Čakovice GTJ Sokol Praha - Podolí B 
1609. 02. 2021 18:30TJ Sokol Suchdol - Sedlec BAC Sparta Praha L 
1608. 02. 2021 19:10TJ Sokol Běchovice II DSK SANK Běchovice B 
1611. 02. 2021 19:30TJ Slovan Svoboda ATJ Sokol Stodůlky G 
1718. 02. 2021 19:30TJ Slovan Svoboda ATJ Lokomotiva Vršovice G 
1719. 02. 2021 19:00TJ Sokol Stodůlky GTJ Sokol Běchovice II D 
1719. 02. 2021 18:30SK SANK Běchovice BTJ Sokol Suchdol - Sedlec B 
1719. 02. 2021 18:45AC Sparta Praha LTJ AVIA Čakovice G 
1717. 02. 2021 19:00TJ Sokol Praha - Podolí BTTC Praha F 
1715. 02. 2021 00:00SF SKK El Niňo Praha LTTC Rebel E 
1811. 03. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice GSF SKK El Niňo Praha L 
1812. 03. 2021 18:00TTC Rebel ETJ Sokol Praha - Podolí B 
1811. 03. 2021 18:30TTC Praha FAC Sparta Praha L 
1811. 03. 2021 18:30TJ AVIA Čakovice GSK SANK Běchovice B 
1809. 03. 2021 18:30TJ Sokol Suchdol - Sedlec BTJ Sokol Stodůlky G 
1808. 03. 2021 19:10TJ Sokol Běchovice II DTJ Slovan Svoboda A 
1915. 03. 2021 19:10TJ Sokol Běchovice II DTJ Lokomotiva Vršovice G 
1918. 03. 2021 19:30TJ Slovan Svoboda ATJ Sokol Suchdol - Sedlec B 
1919. 03. 2021 19:00TJ Sokol Stodůlky GTJ AVIA Čakovice G 
1919. 03. 2021 18:30SK SANK Běchovice BTTC Praha F 
1919. 03. 2021 18:45AC Sparta Praha LTTC Rebel E 
1917. 03. 2021 19:00TJ Sokol Praha - Podolí BSF SKK El Niňo Praha L 
2025. 03. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice GTJ Sokol Praha - Podolí B 
2022. 03. 2021 00:00SF SKK El Niňo Praha LAC Sparta Praha L 
2026. 03. 2021 18:00TTC Rebel ESK SANK Běchovice B 
2025. 03. 2021 18:30TTC Praha FTJ Sokol Stodůlky G 
2025. 03. 2021 18:30TJ AVIA Čakovice GTJ Slovan Svoboda A 
2023. 03. 2021 18:30TJ Sokol Suchdol - Sedlec BTJ Sokol Běchovice II D 
2130. 03. 2021 18:30TJ Sokol Suchdol - Sedlec BTJ Lokomotiva Vršovice G 
2129. 03. 2021 19:10TJ Sokol Běchovice II DTJ AVIA Čakovice G 
2101. 04. 2021 19:30TJ Slovan Svoboda ATTC Praha F 
2102. 04. 2021 19:00TJ Sokol Stodůlky GTTC Rebel E 
2102. 04. 2021 18:30SK SANK Běchovice BSF SKK El Niňo Praha L 
2102. 04. 2021 18:45AC Sparta Praha LTJ Sokol Praha - Podolí B 
2208. 04. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice GAC Sparta Praha L 
2207. 04. 2021 19:00TJ Sokol Praha - Podolí BSK SANK Běchovice B 
2205. 04. 2021 00:00SF SKK El Niňo Praha LTJ Sokol Stodůlky G 
2209. 04. 2021 18:00TTC Rebel ETJ Slovan Svoboda A 
2208. 04. 2021 18:30TTC Praha FTJ Sokol Běchovice II D 
2208. 04. 2021 18:30TJ AVIA Čakovice GTJ Sokol Suchdol - Sedlec B 
6. třída B muži
123. 09. 2020 19:00TJ Zelená Liška CKST Vršovice B2:10
123. 09. 2020 19:00VSK MFF UK Praha BSokol Nové Vysočany C10:5
124. 09. 2020 18:30KK Konstruktiva Praha BTTC Elizza Praha L10:5
115. 10. 2020 19:00TJ ABC Braník DTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT C
NVČR Odl.
123. 09. 2020 19:30TJ Sokol Praha - Břevnov BTTC Praha E7:10
125. 09. 2020 18:30SK Slivenec CSK Dolní Měcholupy C5:10
202. 10. 2020 18:45KST Vršovice BSK Dolní Měcholupy C5:10
201. 10. 2020 18:30TTC Praha ESK Slivenec C10:8
230. 09. 2020 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT CTJ Sokol Praha - Břevnov B10:7
202. 10. 2020 18:00TTC Elizza Praha LTJ ABC Braník D10:3
230. 09. 2020 18:00Sokol Nové Vysočany CKK Konstruktiva Praha B2:10
230. 09. 2020 19:00TJ Zelená Liška CVSK MFF UK Praha B10:8
307. 10. 2020 19:00VSK MFF UK Praha BKST Vršovice B9:9
308. 10. 2020 18:30KK Konstruktiva Praha BTJ Zelená Liška C10:2
308. 10. 2020 19:00TJ ABC Braník DSokol Nové Vysočany C
Odloženo
307. 10. 2020 19:30TJ Sokol Praha - Břevnov BTTC Elizza Praha L7:10
326. 10. 2020 19:00SK Slivenec CTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT C
NVČR Odl.
309. 10. 2020 18:30SK Dolní Měcholupy CTTC Praha E10:5
416. 10. 2020 18:45KST Vršovice BTTC Praha E
NVČR Odl.
414. 10. 2020 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT CSK Dolní Měcholupy C
NVČR Odl.
416. 10. 2020 18:00TTC Elizza Praha LSK Slivenec C
NVČR Odl.
414. 10. 2020 18:00Sokol Nové Vysočany CTJ Sokol Praha - Břevnov B
NVČR Odl.
412. 10. 2020 19:00TJ Zelená Liška CTJ ABC Braník D
NVČR Odl.
414. 10. 2020 19:00VSK MFF UK Praha BKK Konstruktiva Praha B
NVČR Odl.
522. 10. 2020 18:30KK Konstruktiva Praha BKST Vršovice B
NVČR Odl.
522. 10. 2020 19:00TJ ABC Braník DVSK MFF UK Praha B
NVČR Odl.
521. 10. 2020 19:30TJ Sokol Praha - Břevnov BTJ Zelená Liška C
NVČR Odl.
519. 10. 2020 00:00SK Slivenec CSokol Nové Vysočany C
NVČR Odl.
523. 10. 2020 18:30SK Dolní Měcholupy CTTC Elizza Praha L
NVČR Odl.
522. 10. 2020 18:30TTC Praha ETJ Mladí veteráni - VSK ČVUT C
NVČR Odl.
606. 11. 2020 18:45KST Vršovice BTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT C 
606. 11. 2020 18:00TTC Elizza Praha LTTC Praha E 
604. 11. 2020 18:00Sokol Nové Vysočany CSK Dolní Měcholupy C 
602. 11. 2020 00:00TJ Zelená Liška CSK Slivenec C 
604. 11. 2020 19:00VSK MFF UK Praha BTJ Sokol Praha - Břevnov B 
605. 11. 2020 18:30KK Konstruktiva Praha BTJ ABC Braník D 
712. 11. 2020 19:00TJ ABC Braník DKST Vršovice B 
711. 11. 2020 19:30TJ Sokol Praha - Břevnov BKK Konstruktiva Praha B 
709. 11. 2020 00:00SK Slivenec CVSK MFF UK Praha B 
713. 11. 2020 18:30SK Dolní Měcholupy CTJ Zelená Liška C 
712. 11. 2020 18:30TTC Praha ESokol Nové Vysočany C 
711. 11. 2020 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT CTTC Elizza Praha L 
820. 11. 2020 18:45KST Vršovice BTTC Elizza Praha L 
818. 11. 2020 18:00Sokol Nové Vysočany CTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT C 
816. 11. 2020 00:00TJ Zelená Liška CTTC Praha E 
818. 11. 2020 19:00VSK MFF UK Praha BSK Dolní Měcholupy C 
819. 11. 2020 18:30KK Konstruktiva Praha BSK Slivenec C 
819. 11. 2020 19:00TJ ABC Braník DTJ Sokol Praha - Břevnov B 
925. 11. 2020 19:30TJ Sokol Praha - Břevnov BKST Vršovice B 
923. 11. 2020 00:00SK Slivenec CTJ ABC Braník D 
927. 11. 2020 18:30SK Dolní Měcholupy CKK Konstruktiva Praha B 
926. 11. 2020 18:30TTC Praha EVSK MFF UK Praha B 
925. 11. 2020 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT CTJ Zelená Liška C 
927. 11. 2020 18:00TTC Elizza Praha LSokol Nové Vysočany C 
1004. 12. 2020 18:45KST Vršovice BSokol Nové Vysočany C 
1030. 11. 2020 00:00TJ Zelená Liška CTTC Elizza Praha L 
1002. 12. 2020 19:00VSK MFF UK Praha BTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT C 
1003. 12. 2020 18:30KK Konstruktiva Praha BTTC Praha E 
1003. 12. 2020 19:00TJ ABC Braník DSK Dolní Měcholupy C 
1002. 12. 2020 19:30TJ Sokol Praha - Břevnov BSK Slivenec C 
1107. 12. 2020 00:00SK Slivenec CKST Vršovice B 
1111. 12. 2020 18:30SK Dolní Měcholupy CTJ Sokol Praha - Břevnov B 
1110. 12. 2020 18:30TTC Praha ETJ ABC Braník D 
1109. 12. 2020 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT CKK Konstruktiva Praha B 
1111. 12. 2020 18:00TTC Elizza Praha LVSK MFF UK Praha B 
1109. 12. 2020 18:00Sokol Nové Vysočany CTJ Zelená Liška C 
1215. 01. 2021 18:45KST Vršovice BTJ Zelená Liška C 
1213. 01. 2021 18:00Sokol Nové Vysočany CVSK MFF UK Praha B 
1215. 01. 2021 18:00TTC Elizza Praha LKK Konstruktiva Praha B 
1213. 01. 2021 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT CTJ ABC Braník D 
1214. 01. 2021 18:30TTC Praha ETJ Sokol Praha - Břevnov B 
1215. 01. 2021 18:30SK Dolní Měcholupy CSK Slivenec C 
1322. 01. 2021 18:30SK Dolní Měcholupy CKST Vršovice B 
1318. 01. 2021 00:00SK Slivenec CTTC Praha E 
1320. 01. 2021 19:30TJ Sokol Praha - Břevnov BTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT C 
1321. 01. 2021 19:00TJ ABC Braník DTTC Elizza Praha L 
1321. 01. 2021 18:30KK Konstruktiva Praha BSokol Nové Vysočany C 
1320. 01. 2021 19:00VSK MFF UK Praha BTJ Zelená Liška C 
1429. 01. 2021 18:45KST Vršovice BVSK MFF UK Praha B 
1425. 01. 2021 00:00TJ Zelená Liška CKK Konstruktiva Praha B 
1427. 01. 2021 18:00Sokol Nové Vysočany CTJ ABC Braník D 
1429. 01. 2021 18:00TTC Elizza Praha LTJ Sokol Praha - Břevnov B 
1427. 01. 2021 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT CSK Slivenec C 
1428. 01. 2021 18:30TTC Praha ESK Dolní Měcholupy C 
1504. 02. 2021 18:30TTC Praha EKST Vršovice B 
1505. 02. 2021 18:30SK Dolní Měcholupy CTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT C 
1501. 02. 2021 00:00SK Slivenec CTTC Elizza Praha L 
1503. 02. 2021 19:30TJ Sokol Praha - Břevnov BSokol Nové Vysočany C 
1504. 02. 2021 19:00TJ ABC Braník DTJ Zelená Liška C 
1504. 02. 2021 18:30KK Konstruktiva Praha BVSK MFF UK Praha B 
1612. 02. 2021 18:45KST Vršovice BKK Konstruktiva Praha B 
1610. 02. 2021 19:00VSK MFF UK Praha BTJ ABC Braník D 
1608. 02. 2021 00:00TJ Zelená Liška CTJ Sokol Praha - Břevnov B 
1610. 02. 2021 18:00Sokol Nové Vysočany CSK Slivenec C 
1612. 02. 2021 18:00TTC Elizza Praha LSK Dolní Měcholupy C 
1610. 02. 2021 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT CTTC Praha E 
1717. 02. 2021 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT CKST Vršovice B 
1718. 02. 2021 18:30TTC Praha ETTC Elizza Praha L 
1719. 02. 2021 18:30SK Dolní Měcholupy CSokol Nové Vysočany C 
1715. 02. 2021 00:00SK Slivenec CTJ Zelená Liška C 
1717. 02. 2021 19:30TJ Sokol Praha - Břevnov BVSK MFF UK Praha B 
1718. 02. 2021 19:00TJ ABC Braník DKK Konstruktiva Praha B 
1812. 03. 2021 18:45KST Vršovice BTJ ABC Braník D 
1811. 03. 2021 18:30KK Konstruktiva Praha BTJ Sokol Praha - Břevnov B 
1810. 03. 2021 19:00VSK MFF UK Praha BSK Slivenec C 
1808. 03. 2021 00:00TJ Zelená Liška CSK Dolní Měcholupy C 
1810. 03. 2021 18:00Sokol Nové Vysočany CTTC Praha E 
1812. 03. 2021 18:00TTC Elizza Praha LTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT C 
1919. 03. 2021 18:00TTC Elizza Praha LKST Vršovice B 
1917. 03. 2021 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT CSokol Nové Vysočany C 
1918. 03. 2021 18:30TTC Praha ETJ Zelená Liška C 
1919. 03. 2021 18:30SK Dolní Měcholupy CVSK MFF UK Praha B 
1915. 03. 2021 00:00SK Slivenec CKK Konstruktiva Praha B 
1917. 03. 2021 19:30TJ Sokol Praha - Břevnov BTJ ABC Braník D 
2026. 03. 2021 18:45KST Vršovice BTJ Sokol Praha - Břevnov B 
2025. 03. 2021 19:00TJ ABC Braník DSK Slivenec C 
2025. 03. 2021 18:30KK Konstruktiva Praha BSK Dolní Měcholupy C 
2024. 03. 2021 19:00VSK MFF UK Praha BTTC Praha E 
2022. 03. 2021 00:00TJ Zelená Liška CTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT C 
2024. 03. 2021 18:00Sokol Nové Vysočany CTTC Elizza Praha L 
2131. 03. 2021 18:00Sokol Nové Vysočany CKST Vršovice B 
2102. 04. 2021 18:00TTC Elizza Praha LTJ Zelená Liška C 
2131. 03. 2021 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT CVSK MFF UK Praha B 
2101. 04. 2021 18:30TTC Praha EKK Konstruktiva Praha B 
2102. 04. 2021 18:30SK Dolní Měcholupy CTJ ABC Braník D 
2129. 03. 2021 00:00SK Slivenec CTJ Sokol Praha - Břevnov B 
2209. 04. 2021 18:45KST Vršovice BSK Slivenec C 
2207. 04. 2021 19:30TJ Sokol Praha - Břevnov BSK Dolní Měcholupy C 
2208. 04. 2021 19:00TJ ABC Braník DTTC Praha E 
2208. 04. 2021 18:30KK Konstruktiva Praha BTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT C 
2207. 04. 2021 19:00VSK MFF UK Praha BTTC Elizza Praha L 
2205. 04. 2021 00:00TJ Zelená Liška CSokol Nové Vysočany C 
7. třída A muži
121. 09. 2020 18:45AC Sparta Praha MTTC Praha I2:10
123. 09. 2020 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT DSF SKK El Niňo Praha M9:9
125. 09. 2020 19:15Slovan KST Bohnice JTTC Praha H10:3
121. 09. 2020 19:00TJ ABC Braník ESK Start Praha D10:0
202. 10. 2020 18:45TJ Sokol Nusle Praha GSK Start Praha D10:0
201. 10. 2020 18:30TTC Praha HTJ ABC Braník E10:2
229. 09. 2020 17:00SF SKK El Niňo Praha MTTC Elizza Praha M9:9
230. 09. 2020 18:30TTC Praha ITJ Mladí veteráni - VSK ČVUT D10:8
305. 10. 2020 18:45AC Sparta Praha MTJ Sokol Nusle Praha G2:10
309. 10. 2020 18:00TTC Elizza Praha MTTC Praha I2:10
323. 10. 2020 19:15Slovan KST Bohnice JSF SKK El Niňo Praha M
NVČR Odl.
307. 10. 2020 19:00SK Start Praha DTTC Praha H0:10
416. 10. 2020 18:45TJ Sokol Nusle Praha GTTC Praha H
NVČR Odl.
412. 10. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha MTJ ABC Braník E
NVČR Odl.
414. 10. 2020 18:30TTC Praha ISlovan KST Bohnice J
NVČR Odl.
412. 10. 2020 18:45AC Sparta Praha MTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT D
NVČR Odl.
521. 10. 2020 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT DTJ Sokol Nusle Praha G
NVČR Odl.
523. 10. 2020 18:00TTC Elizza Praha MAC Sparta Praha M
NVČR Odl.
519. 10. 2020 19:00TJ ABC Braník ETTC Praha I
NVČR Odl.
521. 10. 2020 19:00SK Start Praha DSF SKK El Niňo Praha M
NVČR Odl.
602. 11. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha MTTC Praha H 
604. 11. 2020 18:30TTC Praha ISK Start Praha D 
602. 11. 2020 18:45AC Sparta Praha MSlovan KST Bohnice J 
604. 11. 2020 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT DTTC Elizza Praha M 
713. 11. 2020 18:00TTC Elizza Praha MTJ Sokol Nusle Praha G 
713. 11. 2020 19:15Slovan KST Bohnice JTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT D 
709. 11. 2020 19:00TJ ABC Braník EAC Sparta Praha M 
717. 09. 2020 18:30TTC Praha HTTC Praha I10:7
820. 11. 2020 18:45TJ Sokol Nusle Praha GSF SKK El Niňo Praha M 
816. 11. 2020 18:45AC Sparta Praha MSK Start Praha D 
818. 11. 2020 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT DTJ ABC Braník E 
820. 11. 2020 18:00TTC Elizza Praha MSlovan KST Bohnice J 
927. 11. 2020 19:15Slovan KST Bohnice JTJ Sokol Nusle Praha G 
923. 11. 2020 19:00TJ ABC Braník ETTC Elizza Praha M 
925. 11. 2020 19:00SK Start Praha DTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT D 
926. 11. 2020 18:30TTC Praha HAC Sparta Praha M 
923. 11. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha MTTC Praha I 
1004. 12. 2020 18:45TJ Sokol Nusle Praha GTTC Praha I 
1002. 12. 2020 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT DTTC Praha H 
1004. 12. 2020 18:00TTC Elizza Praha MSK Start Praha D 
1004. 12. 2020 19:15Slovan KST Bohnice JTJ ABC Braník E 
1107. 12. 2020 19:00TJ ABC Braník ETJ Sokol Nusle Praha G 
1109. 12. 2020 19:00SK Start Praha DSlovan KST Bohnice J 
1110. 12. 2020 18:30TTC Praha HTTC Elizza Praha M 
1107. 12. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha MAC Sparta Praha M 
1213. 01. 2021 18:30TTC Praha IAC Sparta Praha M 
1211. 01. 2021 00:00SF SKK El Niňo Praha MTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT D 
1214. 01. 2021 18:30TTC Praha HSlovan KST Bohnice J 
1213. 01. 2021 19:00SK Start Praha DTJ ABC Braník E 
1320. 01. 2021 19:00SK Start Praha DTJ Sokol Nusle Praha G 
1318. 01. 2021 19:00TJ ABC Braník ETTC Praha H 
1322. 01. 2021 18:00TTC Elizza Praha MSF SKK El Niňo Praha M 
1320. 01. 2021 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT DTTC Praha I 
1429. 01. 2021 18:45TJ Sokol Nusle Praha GAC Sparta Praha M 
1427. 01. 2021 18:30TTC Praha ITTC Elizza Praha M 
1425. 01. 2021 00:00SF SKK El Niňo Praha MSlovan KST Bohnice J 
1428. 01. 2021 18:30TTC Praha HSK Start Praha D 
1504. 02. 2021 18:30TTC Praha HTJ Sokol Nusle Praha G 
1501. 02. 2021 19:00TJ ABC Braník ESF SKK El Niňo Praha M 
1505. 02. 2021 19:15Slovan KST Bohnice JTTC Praha I 
1503. 02. 2021 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT DAC Sparta Praha M 
1612. 02. 2021 18:45TJ Sokol Nusle Praha GTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT D 
1608. 02. 2021 18:45AC Sparta Praha MTTC Elizza Praha M 
1610. 02. 2021 18:30TTC Praha ITJ ABC Braník E 
1608. 02. 2021 00:00SF SKK El Niňo Praha MSK Start Praha D 
1718. 02. 2021 18:30TTC Praha HSF SKK El Niňo Praha M 
1717. 02. 2021 19:00SK Start Praha DTTC Praha I 
1719. 02. 2021 19:15Slovan KST Bohnice JAC Sparta Praha M 
1719. 02. 2021 18:00TTC Elizza Praha MTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT D 
1812. 03. 2021 18:45TJ Sokol Nusle Praha GTTC Elizza Praha M 
1810. 03. 2021 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT DSlovan KST Bohnice J 
1808. 03. 2021 18:45AC Sparta Praha MTJ ABC Braník E 
1823. 09. 2020 18:30TTC Praha ITTC Praha H1:10
1915. 03. 2021 00:00SF SKK El Niňo Praha MTJ Sokol Nusle Praha G 
1917. 03. 2021 19:00SK Start Praha DAC Sparta Praha M 
1915. 03. 2021 19:00TJ ABC Braník ETJ Mladí veteráni - VSK ČVUT D 
1919. 03. 2021 19:15Slovan KST Bohnice JTTC Elizza Praha M 
2026. 03. 2021 18:45TJ Sokol Nusle Praha GSlovan KST Bohnice J 
2026. 03. 2021 18:00TTC Elizza Praha MTJ ABC Braník E 
2024. 03. 2021 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT DSK Start Praha D 
2022. 03. 2021 18:45AC Sparta Praha MTTC Praha H 
2024. 03. 2021 18:30TTC Praha ISF SKK El Niňo Praha M 
2131. 03. 2021 18:30TTC Praha ITJ Sokol Nusle Praha G 
2101. 04. 2021 18:30TTC Praha HTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT D 
2131. 03. 2021 19:00SK Start Praha DTTC Elizza Praha M 
2129. 03. 2021 19:00TJ ABC Braník ESlovan KST Bohnice J 
2209. 04. 2021 18:45TJ Sokol Nusle Praha GTJ ABC Braník E 
2209. 04. 2021 19:15Slovan KST Bohnice JSK Start Praha D 
2209. 04. 2021 18:00TTC Elizza Praha MTTC Praha H 
2205. 04. 2021 18:45AC Sparta Praha MSF SKK El Niňo Praha M 
7. třída B muži
124. 09. 2020 18:30TTC Praha GSK HAMR A10:1
121. 09. 2020 19:00TJ Sokol Praha - Podolí CKST OBO Praha A10:3
107. 10. 2020 19:15SF SKK El Niňo Praha NKK Konstruktiva Praha C10:3
125. 09. 2020 19:15Slovan KST Bohnice KVSK MFF UK Praha C0:10
125. 09. 2020 18:45KST Vršovice CTJ Lokomotiva Vršovice H9:9
202. 10. 2020 18:45AC Sparta Praha NTJ Lokomotiva Vršovice H10:6
228. 09. 2020 19:00VSK MFF UK Praha CKST Vršovice C10:3
201. 10. 2020 18:30KK Konstruktiva Praha CSlovan KST Bohnice K0:10wo
230. 09. 2020 19:00KST OBO Praha ASF SKK El Niňo Praha N0:10
230. 09. 2020 18:00SK HAMR ATJ Sokol Praha - Podolí C3:10
308. 10. 2020 18:30TTC Praha GAC Sparta Praha N10:8
305. 10. 2020 19:15SF SKK El Niňo Praha NSK HAMR A10:1
316. 10. 2020 19:15Slovan KST Bohnice KKST OBO Praha A
NVČR Odl.
309. 10. 2020 18:45KST Vršovice CKK Konstruktiva Praha C10:0wo
309. 10. 2020 18:45TJ Lokomotiva Vršovice HVSK MFF UK Praha C6:10
416. 10. 2020 18:45AC Sparta Praha NVSK MFF UK Praha C
NVČR Odl.
415. 10. 2020 18:30KK Konstruktiva Praha CTJ Lokomotiva Vršovice H
NVČR Odl.
414. 10. 2020 19:00KST OBO Praha AKST Vršovice C
NVČR Odl.
414. 10. 2020 18:00SK HAMR ASlovan KST Bohnice K
NVČR Odl.
415. 10. 2020 18:30TTC Praha GTJ Sokol Praha - Podolí C
NVČR Odl.
519. 10. 2020 19:00TJ Sokol Praha - Podolí CAC Sparta Praha N
NVČR Odl.
519. 10. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha NTTC Praha G
NVČR Odl.
523. 10. 2020 18:45KST Vršovice CSK HAMR A
NVČR Odl.
523. 10. 2020 18:45TJ Lokomotiva Vršovice HKST OBO Praha A
NVČR Odl.
519. 10. 2020 19:00VSK MFF UK Praha CKK Konstruktiva Praha C
NVČR Odl.
606. 11. 2020 18:45AC Sparta Praha NKK Konstruktiva Praha C 
604. 11. 2020 19:00KST OBO Praha AVSK MFF UK Praha C 
604. 11. 2020 18:00SK HAMR ATJ Lokomotiva Vršovice H 
605. 11. 2020 18:30TTC Praha GSlovan KST Bohnice K 
602. 11. 2020 19:00TJ Sokol Praha - Podolí CSF SKK El Niňo Praha N 
709. 11. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha NAC Sparta Praha N 
713. 11. 2020 19:15Slovan KST Bohnice KTJ Sokol Praha - Podolí C 
713. 11. 2020 18:45KST Vršovice CTTC Praha G 
709. 11. 2020 19:00VSK MFF UK Praha CSK HAMR A 
712. 11. 2020 18:30KK Konstruktiva Praha CKST OBO Praha A 
820. 11. 2020 18:45AC Sparta Praha NKST OBO Praha A 
818. 11. 2020 18:00SK HAMR AKK Konstruktiva Praha C 
819. 11. 2020 18:30TTC Praha GTJ Lokomotiva Vršovice H 
816. 11. 2020 19:00TJ Sokol Praha - Podolí CKST Vršovice C 
816. 11. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha NSlovan KST Bohnice K 
927. 11. 2020 19:15Slovan KST Bohnice KAC Sparta Praha N 
927. 11. 2020 18:45KST Vršovice CSF SKK El Niňo Praha N 
927. 11. 2020 18:45TJ Lokomotiva Vršovice HTJ Sokol Praha - Podolí C 
923. 11. 2020 19:00VSK MFF UK Praha CTTC Praha G 
925. 11. 2020 19:00KST OBO Praha ASK HAMR A 
1004. 12. 2020 18:45AC Sparta Praha NSK HAMR A 
1003. 12. 2020 18:30TTC Praha GKK Konstruktiva Praha C 
1030. 11. 2020 19:00TJ Sokol Praha - Podolí CVSK MFF UK Praha C 
1030. 11. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha NTJ Lokomotiva Vršovice H 
1004. 12. 2020 19:15Slovan KST Bohnice KKST Vršovice C 
1111. 12. 2020 18:45KST Vršovice CAC Sparta Praha N 
1111. 12. 2020 18:45TJ Lokomotiva Vršovice HSlovan KST Bohnice K 
1107. 12. 2020 19:00VSK MFF UK Praha CSF SKK El Niňo Praha N 
1110. 12. 2020 18:30KK Konstruktiva Praha CTJ Sokol Praha - Podolí C 
1109. 12. 2020 19:00KST OBO Praha ATTC Praha G 
1213. 01. 2021 18:00SK HAMR ATTC Praha G 
1213. 01. 2021 19:00KST OBO Praha ATJ Sokol Praha - Podolí C 
1214. 01. 2021 18:30KK Konstruktiva Praha CSF SKK El Niňo Praha N 
1211. 01. 2021 19:00VSK MFF UK Praha CSlovan KST Bohnice K 
1215. 01. 2021 18:45TJ Lokomotiva Vršovice HKST Vršovice C 
1321. 01. 2021 18:30TJ Lokomotiva Vršovice HAC Sparta Praha N 
1322. 01. 2021 18:45KST Vršovice CVSK MFF UK Praha C 
1322. 01. 2021 19:15Slovan KST Bohnice KKK Konstruktiva Praha C 
1318. 01. 2021 00:00SF SKK El Niňo Praha NKST OBO Praha A 
1318. 01. 2021 19:00TJ Sokol Praha - Podolí CSK HAMR A 
1429. 01. 2021 18:45AC Sparta Praha NTTC Praha G 
1427. 01. 2021 18:00SK HAMR ASF SKK El Niňo Praha N 
1427. 01. 2021 19:00KST OBO Praha ASlovan KST Bohnice K 
1428. 01. 2021 18:30KK Konstruktiva Praha CKST Vršovice C 
1425. 01. 2021 19:00VSK MFF UK Praha CTJ Lokomotiva Vršovice H 
1501. 02. 2021 19:00VSK MFF UK Praha CAC Sparta Praha N 
1505. 02. 2021 18:45TJ Lokomotiva Vršovice HKK Konstruktiva Praha C 
1505. 02. 2021 18:45KST Vršovice CKST OBO Praha A 
1505. 02. 2021 19:15Slovan KST Bohnice KSK HAMR A 
1501. 02. 2021 19:00TJ Sokol Praha - Podolí CTTC Praha G 
1612. 02. 2021 18:45AC Sparta Praha NTJ Sokol Praha - Podolí C 
1611. 02. 2021 18:30TTC Praha GSF SKK El Niňo Praha N 
1610. 02. 2021 18:00SK HAMR AKST Vršovice C 
1610. 02. 2021 19:00KST OBO Praha ATJ Lokomotiva Vršovice H 
1611. 02. 2021 18:30KK Konstruktiva Praha CVSK MFF UK Praha C 
1718. 02. 2021 18:30KK Konstruktiva Praha CAC Sparta Praha N 
1715. 02. 2021 19:00VSK MFF UK Praha CKST OBO Praha A 
1719. 02. 2021 18:45TJ Lokomotiva Vršovice HSK HAMR A 
1719. 02. 2021 19:15Slovan KST Bohnice KTTC Praha G 
1715. 02. 2021 00:00SF SKK El Niňo Praha NTJ Sokol Praha - Podolí C 
1812. 03. 2021 18:45AC Sparta Praha NSF SKK El Niňo Praha N 
1808. 03. 2021 19:00TJ Sokol Praha - Podolí CSlovan KST Bohnice K 
1811. 03. 2021 18:30TTC Praha GKST Vršovice C 
1810. 03. 2021 18:00SK HAMR AVSK MFF UK Praha C 
1810. 03. 2021 19:00KST OBO Praha AKK Konstruktiva Praha C 
1917. 03. 2021 19:00KST OBO Praha AAC Sparta Praha N 
1918. 03. 2021 18:30KK Konstruktiva Praha CSK HAMR A 
1923. 03. 2021 18:30TJ Lokomotiva Vršovice HTTC Praha G 
1919. 03. 2021 18:45KST Vršovice CTJ Sokol Praha - Podolí C 
1919. 03. 2021 19:15Slovan KST Bohnice KSF SKK El Niňo Praha N 
2026. 03. 2021 18:45AC Sparta Praha NSlovan KST Bohnice K 
2022. 03. 2021 00:00SF SKK El Niňo Praha NKST Vršovice C 
2022. 03. 2021 19:00TJ Sokol Praha - Podolí CTJ Lokomotiva Vršovice H 
2025. 03. 2021 18:30TTC Praha GVSK MFF UK Praha C 
2024. 03. 2021 18:00SK HAMR AKST OBO Praha A 
2131. 03. 2021 18:00SK HAMR AAC Sparta Praha N 
2101. 04. 2021 18:30KK Konstruktiva Praha CTTC Praha G 
2129. 03. 2021 19:00VSK MFF UK Praha CTJ Sokol Praha - Podolí C 
2102. 04. 2021 18:45TJ Lokomotiva Vršovice HSF SKK El Niňo Praha N 
2102. 04. 2021 18:45KST Vršovice CSlovan KST Bohnice K 
2209. 04. 2021 18:45AC Sparta Praha NKST Vršovice C 
2209. 04. 2021 19:15Slovan KST Bohnice KTJ Lokomotiva Vršovice H 
2205. 04. 2021 00:00SF SKK El Niňo Praha NVSK MFF UK Praha C 
2205. 04. 2021 19:00TJ Sokol Praha - Podolí CKK Konstruktiva Praha C 
2208. 04. 2021 18:30TTC Praha GKST OBO Praha A 
Divize ženy
123. 09. 2020 19:00TTC Elizza Praha CTJ ABC Braník B6:4
125. 09. 2020 19:00TJ Sokol Stodůlky BTTC Rebel A10:0wo
124. 09. 2020 18:00TJ Slavoj Praha CVSK MFF UK Praha A9:1
125. 09. 2020 18:30TJ Sokol Nusle Praha ATJ AVIA Čakovice B5:5
230. 09. 2020 19:00TJ ABC Braník BTJ AVIA Čakovice B4:6
230. 09. 2020 19:00VSK MFF UK Praha ATJ Sokol Nusle Praha A3:7
201. 10. 2020 18:00TTC Rebel ATJ Slavoj Praha C5:5
230. 09. 2020 19:00TTC Elizza Praha CTJ Sokol Stodůlky B5:5
309. 10. 2020 19:00TJ Sokol Stodůlky BTJ ABC Braník B7:3
308. 10. 2020 18:00TJ Slavoj Praha CTTC Elizza Praha C9:1
309. 10. 2020 18:30TJ Sokol Nusle Praha ATTC Rebel A10:0wo
306. 10. 2020 18:30TJ AVIA Čakovice BVSK MFF UK Praha A6:4
426. 10. 2020 19:00TJ ABC Braník BVSK MFF UK Praha A 
415. 10. 2020 18:00TTC Rebel ATJ AVIA Čakovice B
NVČR Odl.
414. 10. 2020 19:00TTC Elizza Praha CTJ Sokol Nusle Praha A
NVČR Odl.
416. 10. 2020 19:00TJ Sokol Stodůlky BTJ Slavoj Praha C
NVČR Odl.
522. 10. 2020 18:00TJ Slavoj Praha CTJ ABC Braník B
NVČR Odl.
523. 10. 2020 18:30TJ Sokol Nusle Praha ATJ Sokol Stodůlky B
NVČR Odl.
520. 10. 2020 18:30TJ AVIA Čakovice BTTC Elizza Praha C
NVČR Odl.
521. 10. 2020 19:00VSK MFF UK Praha ATTC Rebel A
NVČR Odl.
602. 11. 2020 19:00TJ ABC Braník BTTC Rebel A 
604. 11. 2020 19:00TTC Elizza Praha CVSK MFF UK Praha A 
606. 11. 2020 19:00TJ Sokol Stodůlky BTJ AVIA Čakovice B 
605. 11. 2020 18:00TJ Slavoj Praha CTJ Sokol Nusle Praha A 
713. 11. 2020 18:30TJ Sokol Nusle Praha ATJ ABC Braník B 
710. 11. 2020 18:30TJ AVIA Čakovice BTJ Slavoj Praha C 
711. 11. 2020 19:00VSK MFF UK Praha ATJ Sokol Stodůlky B 
709. 11. 2020 00:00TTC Rebel ATTC Elizza Praha C 
816. 11. 2020 19:00TJ ABC Braník BTJ Sokol Nusle Praha A 
819. 11. 2020 18:00TJ Slavoj Praha CTJ AVIA Čakovice B 
820. 11. 2020 19:00TJ Sokol Stodůlky BVSK MFF UK Praha A 
818. 11. 2020 19:00TTC Elizza Praha CTTC Rebel A 
923. 11. 2020 00:00TTC Rebel ATJ ABC Braník B 
925. 11. 2020 19:00VSK MFF UK Praha ATTC Elizza Praha C 
924. 11. 2020 18:30TJ AVIA Čakovice BTJ Sokol Stodůlky B 
927. 11. 2020 18:30TJ Sokol Nusle Praha ATJ Slavoj Praha C 
1030. 11. 2020 19:00TJ ABC Braník BTJ Slavoj Praha C 
1004. 12. 2020 19:00TJ Sokol Stodůlky BTJ Sokol Nusle Praha A 
1002. 12. 2020 19:00TTC Elizza Praha CTJ AVIA Čakovice B 
1030. 11. 2020 00:00TTC Rebel AVSK MFF UK Praha A 
1109. 12. 2020 19:00VSK MFF UK Praha ATJ ABC Braník B 
1108. 12. 2020 18:30TJ AVIA Čakovice BTTC Rebel A 
1111. 12. 2020 18:30TJ Sokol Nusle Praha ATTC Elizza Praha C 
1110. 12. 2020 18:00TJ Slavoj Praha CTJ Sokol Stodůlky B 
1211. 01. 2021 19:00TJ ABC Braník BTTC Elizza Praha C 
1211. 01. 2021 00:00TTC Rebel ATJ Sokol Stodůlky B 
1213. 01. 2021 19:00VSK MFF UK Praha ATJ Slavoj Praha C 
1212. 01. 2021 18:30TJ AVIA Čakovice BTJ Sokol Nusle Praha A 
1319. 01. 2021 18:30TJ AVIA Čakovice BTJ ABC Braník B 
1322. 01. 2021 18:30TJ Sokol Nusle Praha AVSK MFF UK Praha A 
1321. 01. 2021 18:00TJ Slavoj Praha CTTC Rebel A 
1322. 01. 2021 19:00TJ Sokol Stodůlky BTTC Elizza Praha C 
1425. 01. 2021 19:00TJ ABC Braník BTJ Sokol Stodůlky B 
1427. 01. 2021 19:00TTC Elizza Praha CTJ Slavoj Praha C 
1425. 01. 2021 00:00TTC Rebel ATJ Sokol Nusle Praha A 
1427. 01. 2021 19:00VSK MFF UK Praha ATJ AVIA Čakovice B 
1. třída ženy
122. 09. 2020 19:00TJ Zelená Liška ASlovan KST Bohnice C10:0
124. 09. 2020 19:15SF SKK El Niňo Praha CTJ Košíře A9:1
122. 09. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BAC Sparta Praha D6:4
124. 09. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ATJ AVIA Čakovice C3:7
230. 09. 2020 19:15Slovan KST Bohnice CTJ AVIA Čakovice C0:10
229. 09. 2020 18:45AC Sparta Praha DTJ Lokomotiva Vršovice A7:3
201. 10. 2020 19:00TJ Košíře ATJ Lokomotiva Vršovice B5:5
201. 10. 2020 19:00TJ Zelená Liška ASF SKK El Niňo Praha C3:7
308. 10. 2020 19:15SF SKK El Niňo Praha CSlovan KST Bohnice C
Odloženo
306. 10. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BTJ Zelená Liška A5:5
308. 10. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ATJ Košíře A7:3
307. 10. 2020 18:00TJ AVIA Čakovice CAC Sparta Praha D10:0
414. 10. 2020 19:15Slovan KST Bohnice CAC Sparta Praha D
NVČR Odl.
415. 10. 2020 19:00TJ Košíře ATJ AVIA Čakovice C
NVČR Odl.
415. 10. 2020 19:00TJ Zelená Liška ATJ Lokomotiva Vršovice A
NVČR Odl.
412. 10. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha CTJ Lokomotiva Vršovice B
NVČR Odl.
520. 10. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BSlovan KST Bohnice C
NVČR Odl.
522. 10. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ASF SKK El Niňo Praha C
NVČR Odl.
521. 10. 2020 18:00TJ AVIA Čakovice CTJ Zelená Liška A
NVČR Odl.
520. 10. 2020 18:45AC Sparta Praha DTJ Košíře A
NVČR Odl.
604. 11. 2020 19:15Slovan KST Bohnice CTJ Košíře A 
602. 11. 2020 00:00TJ Zelená Liška AAC Sparta Praha D 
602. 11. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha CTJ AVIA Čakovice C 
608. 09. 2020 19:30TJ Lokomotiva Vršovice BTJ Lokomotiva Vršovice A3:7
712. 11. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ASlovan KST Bohnice C 
711. 11. 2020 18:00TJ AVIA Čakovice CTJ Lokomotiva Vršovice B 
710. 11. 2020 18:45AC Sparta Praha DSF SKK El Niňo Praha C 
712. 11. 2020 19:00TJ Košíře ATJ Zelená Liška A 
818. 11. 2020 19:15Slovan KST Bohnice CTJ Lokomotiva Vršovice A 
817. 11. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BTJ AVIA Čakovice C 
816. 11. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha CAC Sparta Praha D 
816. 11. 2020 00:00TJ Zelená Liška ATJ Košíře A 
926. 11. 2020 19:00TJ Košíře ASlovan KST Bohnice C 
924. 11. 2020 18:45AC Sparta Praha DTJ Zelená Liška A 
925. 11. 2020 18:00TJ AVIA Čakovice CSF SKK El Niňo Praha C 
916. 09. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ATJ Lokomotiva Vršovice B3:7
1002. 12. 2020 19:15Slovan KST Bohnice CTJ Lokomotiva Vršovice B 
1030. 11. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha CTJ Lokomotiva Vršovice A 
1030. 11. 2020 00:00TJ Zelená Liška ATJ AVIA Čakovice C 
1003. 12. 2020 19:00TJ Košíře AAC Sparta Praha D 
1108. 12. 2020 18:45AC Sparta Praha DSlovan KST Bohnice C 
1109. 12. 2020 18:00TJ AVIA Čakovice CTJ Košíře A 
1110. 12. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ATJ Zelená Liška A 
1108. 12. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BSF SKK El Niňo Praha C 
1213. 01. 2021 19:15Slovan KST Bohnice CTJ Zelená Liška A 
1214. 01. 2021 19:00TJ Košíře ASF SKK El Niňo Praha C 
1212. 01. 2021 18:45AC Sparta Praha DTJ Lokomotiva Vršovice B 
1213. 01. 2021 18:00TJ AVIA Čakovice CTJ Lokomotiva Vršovice A 
1320. 01. 2021 18:00TJ AVIA Čakovice CSlovan KST Bohnice C 
1321. 01. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice AAC Sparta Praha D 
1319. 01. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BTJ Košíře A 
1318. 01. 2021 00:00SF SKK El Niňo Praha CTJ Zelená Liška A 
1427. 01. 2021 19:15Slovan KST Bohnice CSF SKK El Niňo Praha C 
1425. 01. 2021 00:00TJ Zelená Liška ATJ Lokomotiva Vršovice B 
1428. 01. 2021 19:00TJ Košíře ATJ Lokomotiva Vršovice A 
1426. 01. 2021 18:45AC Sparta Praha DTJ AVIA Čakovice C 
2. třída ženy
121. 09. 2020 19:00FC Přední Kopanina ATJ ABC Braník C4:6
123. 09. 2020 18:30TTC Praha ATJ Slavoj Praha D3:7
123. 09. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTTC Elizza Praha D1:9
202. 10. 2020 18:00TJ ABC Braník CTTC Elizza Praha D1:9
201. 10. 2020 18:00TJ Slavoj Praha DTJ Lokomotiva Vršovice C6:4
230. 09. 2020 19:00FC Přední Kopanina ATTC Praha A6:4
307. 10. 2020 18:30TTC Praha ATJ ABC Braník C2:8
307. 10. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CFC Přední Kopanina A3:7
309. 10. 2020 18:00TTC Elizza Praha DTJ Slavoj Praha D4:6
416. 10. 2020 18:00TJ ABC Braník CTJ Slavoj Praha D
NVČR Odl.
412. 10. 2020 19:00FC Přední Kopanina ATTC Elizza Praha D
NVČR Odl.
414. 10. 2020 18:30TTC Praha ATJ Lokomotiva Vršovice C
NVČR Odl.
521. 10. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ ABC Braník C
NVČR Odl.
523. 10. 2020 18:00TTC Elizza Praha DTTC Praha A
NVČR Odl.
519. 10. 2020 19:00FC Přední Kopanina ATJ Slavoj Praha D
NVČR Odl.
613. 11. 2020 18:00TJ ABC Braník CFC Přední Kopanina A 
612. 11. 2020 18:00TJ Slavoj Praha DTTC Praha A 
613. 11. 2020 18:00TTC Elizza Praha DTJ Lokomotiva Vršovice C 
720. 11. 2020 18:00TTC Elizza Praha DTJ ABC Braník C 
718. 11. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Slavoj Praha D 
718. 11. 2020 18:30TTC Praha AFC Přední Kopanina A 
827. 11. 2020 18:00TJ ABC Braník CTTC Praha A 
823. 11. 2020 19:00FC Přední Kopanina ATJ Lokomotiva Vršovice C 
826. 11. 2020 18:00TJ Slavoj Praha DTTC Elizza Praha D 
903. 12. 2020 18:00TJ Slavoj Praha DTJ ABC Braník C 
904. 12. 2020 18:00TTC Elizza Praha DFC Přední Kopanina A 
902. 12. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTTC Praha A 
1011. 12. 2020 18:00TJ ABC Braník CTJ Lokomotiva Vršovice C 
1009. 12. 2020 18:30TTC Praha ATTC Elizza Praha D 
1007. 12. 2020 19:00FC Přední Kopanina ATJ Slavoj Praha D 
1115. 01. 2021 18:00TJ ABC Braník CFC Přední Kopanina A 
1114. 01. 2021 18:00TJ Slavoj Praha DTTC Praha A 
1115. 01. 2021 18:00TTC Elizza Praha DTJ Lokomotiva Vršovice C 
1222. 01. 2021 18:00TTC Elizza Praha DTJ ABC Braník C 
1220. 01. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Slavoj Praha D 
1220. 01. 2021 18:30TTC Praha AFC Přední Kopanina A 
1329. 01. 2021 18:00TJ ABC Braník CTTC Praha A 
1325. 01. 2021 19:00FC Přední Kopanina ATJ Lokomotiva Vršovice C 
1328. 01. 2021 18:00TJ Slavoj Praha DTTC Elizza Praha D 
1404. 02. 2021 18:00TJ Slavoj Praha DTJ ABC Braník C 
1405. 02. 2021 18:00TTC Elizza Praha DFC Přední Kopanina A 
1403. 02. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTTC Praha A 
1512. 02. 2021 18:00TJ ABC Braník CTJ Lokomotiva Vršovice C 
1510. 02. 2021 18:30TTC Praha ATTC Elizza Praha D 
1511. 02. 2021 18:00TJ Slavoj Praha DFC Přední Kopanina A 
1608. 03. 2021 19:00FC Přední Kopanina ATJ ABC Braník C 
1610. 03. 2021 18:30TTC Praha ATJ Slavoj Praha D 
1610. 03. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTTC Elizza Praha D 
1719. 03. 2021 18:00TJ ABC Braník CTTC Elizza Praha D 
1718. 03. 2021 18:00TJ Slavoj Praha DTJ Lokomotiva Vršovice C 
1715. 03. 2021 19:00FC Přední Kopanina ATTC Praha A 
1824. 03. 2021 18:30TTC Praha ATJ ABC Braník C 
1824. 03. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CFC Přední Kopanina A 
1826. 03. 2021 18:00TTC Elizza Praha DTJ Slavoj Praha D 
1902. 04. 2021 18:00TJ ABC Braník CTJ Slavoj Praha D 
1929. 03. 2021 19:00FC Přední Kopanina ATTC Elizza Praha D 
1931. 03. 2021 18:30TTC Praha ATJ Lokomotiva Vršovice C 
2007. 04. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ ABC Braník C 
2009. 04. 2021 18:00TTC Elizza Praha DTTC Praha A 
2008. 04. 2021 18:00TJ Slavoj Praha DFC Přední Kopanina A 
1. třída mladší žactvo
110. 10. 2020 09:00SK DDM Kotlářka PrahaAC Sparta Praha3:0
110. 10. 2020 09:00TJ Slavoj Praha BTJ Slavoj Praha A0:3
110. 10. 2020 09:00TTC Elizza Praha ATTC Elizza Praha B3:0
210. 10. 2020 10:00AC Sparta PrahaTTC Elizza Praha B3:1
210. 10. 2020 10:00TJ Slavoj Praha ATTC Elizza Praha A0:3
210. 10. 2020 10:00SK DDM Kotlářka PrahaTJ Slavoj Praha B3:0
310. 10. 2020 11:00TJ Slavoj Praha BAC Sparta Praha0:3
310. 10. 2020 11:00TTC Elizza Praha ASK DDM Kotlářka Praha0:3
310. 10. 2020 11:00TTC Elizza Praha BTJ Slavoj Praha A1:3
410. 10. 2020 12:00AC Sparta PrahaTJ Slavoj Praha A3:2
410. 10. 2020 12:00SK DDM Kotlářka PrahaTTC Elizza Praha B3:0
410. 10. 2020 12:00TJ Slavoj Praha BTTC Elizza Praha A0:3
510. 10. 2020 13:00TTC Elizza Praha AAC Sparta Praha1:3
510. 10. 2020 13:00TTC Elizza Praha BTJ Slavoj Praha B1:3
510. 10. 2020 13:00TJ Slavoj Praha ASK DDM Kotlářka Praha0:3
613. 02. 2021 09:00AC Sparta PrahaSK DDM Kotlářka Praha
613. 02. 2021 09:00TJ Slavoj Praha ATJ Slavoj Praha B
613. 02. 2021 09:00TTC Elizza Praha BTTC Elizza Praha A
713. 02. 2021 10:00TTC Elizza Praha BAC Sparta Praha
713. 02. 2021 10:00TTC Elizza Praha ATJ Slavoj Praha A
713. 02. 2021 10:00TJ Slavoj Praha BSK DDM Kotlářka Praha
813. 02. 2021 11:00AC Sparta PrahaTJ Slavoj Praha B
813. 02. 2021 11:00SK DDM Kotlářka PrahaTTC Elizza Praha A
813. 02. 2021 11:00TJ Slavoj Praha ATTC Elizza Praha B
913. 02. 2021 12:00TJ Slavoj Praha AAC Sparta Praha
913. 02. 2021 12:00TTC Elizza Praha BSK DDM Kotlářka Praha
913. 02. 2021 12:00TTC Elizza Praha ATJ Slavoj Praha B
1013. 02. 2021 13:00AC Sparta PrahaTTC Elizza Praha A
1013. 02. 2021 13:00TJ Slavoj Praha BTTC Elizza Praha B
1013. 02. 2021 13:00SK DDM Kotlářka PrahaTJ Slavoj Praha A

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy