Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize
119. 09. 2020 17:00Sokol Lány ASTC Slaný A6:10
119. 09. 2020 17:00TTC Říčany ATTC Slovan Kladno8:10
119. 09. 2020 17:00TJ Sadská BSokol Hudlice A10:3
119. 09. 2020 17:00TJ Neratovice ATTC Brandýs n.L B10:3
119. 09. 2020 17:00KST Rakovník ASokol Čáslav A9:9
220. 09. 2020 10:00Sokol Lány ATTC Slovan Kladno10:5
220. 09. 2020 10:00TTC Říčany ASTC Slaný A8:10
220. 09. 2020 10:00TTC Kladno ASokol Hudlice A10:3
220. 09. 2020 10:00TJ Neratovice ASpartak Čelákovice A10:2
303. 10. 2020 17:00Sokol Hudlice ATJ Neratovice A2:10
303. 10. 2020 17:00STC Slaný ATJ Sadská B10:2
303. 10. 2020 17:00TTC Slovan KladnoTTC Kladno A10:2
303. 10. 2020 17:00KST Rakovník ASokol Lány A10:8
303. 10. 2020 17:00Sokol Čáslav ATTC Říčany A6:10
303. 10. 2020 17:00TTC Brandýs n.L BSpartak Čelákovice A10:8
404. 10. 2020 10:00STC Slaný ATTC Kladno A10:0
404. 10. 2020 10:00TTC Slovan KladnoTJ Sadská B10:2
404. 10. 2020 10:00KST Rakovník ATTC Říčany A10:0
404. 10. 2020 10:00Sokol Čáslav ASokol Lány A10:4
517. 10. 2020 17:00TJ Sadská BKST Rakovník A
517. 10. 2020 17:00TTC Kladno ASokol Čáslav A
517. 10. 2020 17:00TJ Neratovice ASTC Slaný A
517. 10. 2020 17:00TTC Brandýs n.L BSokol Hudlice A
517. 10. 2020 17:00Sokol Lány ATTC Říčany A
618. 10. 2020 13:00TJ Sadská BSokol Čáslav A
618. 10. 2020 10:00TTC Kladno AKST Rakovník A
618. 10. 2020 10:00TJ Neratovice ATTC Slovan Kladno
618. 10. 2020 10:00Spartak Čelákovice ASokol Hudlice A
731. 10. 2020 17:00STC Slaný ATTC Brandýs n.L B
731. 10. 2020 17:00TTC Slovan KladnoSpartak Čelákovice A
731. 10. 2020 17:00KST Rakovník ATJ Neratovice A
731. 10. 2020 17:00Sokol Lány ATJ Sadská B
731. 10. 2020 17:00TTC Říčany ATTC Kladno A
801. 11. 2020 10:00STC Slaný ASpartak Čelákovice A
801. 11. 2020 10:00TTC Slovan KladnoTTC Brandýs n.L B
801. 11. 2020 10:00Sokol Čáslav ATJ Neratovice A
801. 11. 2020 10:00Sokol Lány ATTC Kladno A
801. 11. 2020 10:00TTC Říčany ATJ Sadská B
914. 11. 2020 17:00TJ Neratovice ASokol Lány A
914. 11. 2020 17:00TTC Brandýs n.L BKST Rakovník A
914. 11. 2020 17:00Spartak Čelákovice ASokol Čáslav A
914. 11. 2020 17:00Sokol Hudlice ASTC Slaný A
914. 11. 2020 17:00TJ Sadská BTTC Kladno A
1015. 11. 2020 10:00TJ Neratovice ATTC Říčany A
1015. 11. 2020 13:00TTC Brandýs n.L BSokol Čáslav A
1015. 11. 2020 10:00Spartak Čelákovice AKST Rakovník A
1015. 11. 2020 10:00Sokol Hudlice ATTC Slovan Kladno
1128. 11. 2020 17:00KST Rakovník ASokol Hudlice A
1128. 11. 2020 17:00Sokol Lány ATTC Brandýs n.L B
1128. 11. 2020 17:00TTC Říčany ASpartak Čelákovice A
1128. 11. 2020 17:00TJ Sadská BTJ Neratovice A
1128. 11. 2020 17:00STC Slaný ATTC Slovan Kladno
1229. 11. 2020 10:00Sokol Čáslav ASokol Hudlice A
1229. 11. 2020 10:00Sokol Lány ASpartak Čelákovice A
1229. 11. 2020 10:00TTC Říčany ATTC Brandýs n.L B
1229. 11. 2020 10:00TTC Kladno ATJ Neratovice A
1312. 12. 2020 17:00TJ Sadská BTTC Brandýs n.L B
1312. 12. 2020 17:00Spartak Čelákovice ATTC Kladno A
1312. 12. 2020 17:00Sokol Hudlice ASokol Lány A
1312. 12. 2020 17:00STC Slaný AKST Rakovník A
1312. 12. 2020 17:00TTC Slovan KladnoSokol Čáslav A
1413. 12. 2020 13:00TTC Brandýs n.L BTTC Kladno A
1413. 12. 2020 10:00TJ Sadská BSpartak Čelákovice A
1413. 12. 2020 10:00Sokol Hudlice ATTC Říčany A
1413. 12. 2020 10:00STC Slaný ASokol Čáslav A
1413. 12. 2020 10:00TTC Slovan KladnoKST Rakovník A
1523. 01. 2021 17:00STC Slaný ASokol Lány A
1523. 01. 2021 17:00TTC Slovan KladnoTTC Říčany A
1523. 01. 2021 17:00Sokol Hudlice ATJ Sadská B
1523. 01. 2021 17:00TTC Brandýs n.L BTJ Neratovice A
1523. 01. 2021 17:00Sokol Čáslav AKST Rakovník A
1624. 01. 2021 10:00TTC Slovan KladnoSokol Lány A
1624. 01. 2021 10:00STC Slaný ATTC Říčany A
1624. 01. 2021 10:00Sokol Hudlice ATTC Kladno A
1624. 01. 2021 10:00Spartak Čelákovice ATJ Neratovice A
1706. 02. 2021 17:00TJ Neratovice ASokol Hudlice A
1706. 02. 2021 17:00TJ Sadská BSTC Slaný A
1706. 02. 2021 17:00TTC Kladno ATTC Slovan Kladno
1706. 02. 2021 17:00Sokol Lány AKST Rakovník A
1706. 02. 2021 17:00TTC Říčany ASokol Čáslav A
1706. 02. 2021 17:00Spartak Čelákovice ATTC Brandýs n.L B
1807. 02. 2021 10:00TTC Kladno ASTC Slaný A
1807. 02. 2021 13:00TJ Sadská BTTC Slovan Kladno
1807. 02. 2021 10:00TTC Říčany AKST Rakovník A
1807. 02. 2021 10:00Sokol Lány ASokol Čáslav A
1913. 02. 2021 13:30TTC Brandýs n.L BTJ Sadská B
1913. 02. 2021 17:00TTC Kladno ASpartak Čelákovice A
1913. 02. 2021 17:00Sokol Lány ASokol Hudlice A
1913. 02. 2021 17:00KST Rakovník ASTC Slaný A
1913. 02. 2021 17:00Sokol Čáslav ATTC Slovan Kladno
2014. 02. 2021 10:00TTC Kladno ATTC Brandýs n.L B
2014. 02. 2021 10:00Spartak Čelákovice ATJ Sadská B
2014. 02. 2021 10:00TTC Říčany ASokol Hudlice A
2014. 02. 2021 10:00Sokol Čáslav ASTC Slaný A
2014. 02. 2021 10:00KST Rakovník ATTC Slovan Kladno
2127. 02. 2021 17:00KST Rakovník ATJ Sadská B
2127. 02. 2021 17:00Sokol Čáslav ATTC Kladno A
2127. 02. 2021 17:00STC Slaný ATJ Neratovice A
2127. 02. 2021 17:00Sokol Hudlice ATTC Brandýs n.L B
2127. 02. 2021 17:00TTC Říčany ASokol Lány A
2228. 02. 2021 10:00Sokol Čáslav ATJ Sadská B
2228. 02. 2021 10:00KST Rakovník ATTC Kladno A
2228. 02. 2021 10:00TTC Slovan KladnoTJ Neratovice A
2228. 02. 2021 10:00Sokol Hudlice ASpartak Čelákovice A
2313. 03. 2021 17:00TTC Brandýs n.L BSTC Slaný A
2313. 03. 2021 17:00Spartak Čelákovice ATTC Slovan Kladno
2313. 03. 2021 17:00TJ Neratovice AKST Rakovník A
2313. 03. 2021 17:00TJ Sadská BSokol Lány A
2313. 03. 2021 17:00TTC Kladno ATTC Říčany A
2414. 03. 2021 10:00Spartak Čelákovice ASTC Slaný A
2414. 03. 2021 13:00TTC Brandýs n.L BTTC Slovan Kladno
2414. 03. 2021 10:00TJ Neratovice ASokol Čáslav A
2414. 03. 2021 10:00TTC Kladno ASokol Lány A
2414. 03. 2021 13:00TJ Sadská BTTC Říčany A
2527. 03. 2021 17:00Sokol Lány ATJ Neratovice A
2527. 03. 2021 17:00KST Rakovník ATTC Brandýs n.L B
2527. 03. 2021 17:00Sokol Čáslav ASpartak Čelákovice A
2527. 03. 2021 17:00STC Slaný ASokol Hudlice A
2527. 03. 2021 17:00TTC Kladno ATJ Sadská B
2628. 03. 2021 10:00TTC Říčany ATJ Neratovice A
2628. 03. 2021 10:00Sokol Čáslav ATTC Brandýs n.L B
2628. 03. 2021 10:00KST Rakovník ASpartak Čelákovice A
2628. 03. 2021 10:00TTC Slovan KladnoSokol Hudlice A
2710. 04. 2021 17:00Sokol Hudlice AKST Rakovník A
2710. 04. 2021 17:00TTC Brandýs n.L BSokol Lány A
2710. 04. 2021 17:00Spartak Čelákovice ATTC Říčany A
2710. 04. 2021 17:00TJ Neratovice ATJ Sadská B
2710. 04. 2021 17:00TTC Slovan KladnoSTC Slaný A
2811. 04. 2021 10:00Sokol Hudlice ASokol Čáslav A
2811. 04. 2021 10:00Spartak Čelákovice ASokol Lány A
2811. 04. 2021 13:00TTC Brandýs n.L BTTC Říčany A
2811. 04. 2021 10:00TJ Neratovice ATTC Kladno A
Divize ŽENY
104. 10. 2020 14:00Sokol VšetatySokol Králův Dvůr Queens B2:8
218. 10. 2020 14:00SKC Zruč nad Sázavou RABBITSokol Všetaty
301. 11. 2020 14:00Sokol Králův Dvůr Queens BSKC Zruč nad Sázavou RABBIT
415. 11. 2020 14:00Sokol Králův Dvůr Queens BSokol Všetaty
529. 11. 2020 14:00Sokol VšetatySKC Zruč nad Sázavou RABBIT
613. 12. 2020 14:00SKC Zruč nad Sázavou RABBITSokol Králův Dvůr Queens B
724. 01. 2021 14:00Sokol VšetatySokol Králův Dvůr Queens B
807. 02. 2021 14:00SKC Zruč nad Sázavou RABBITSokol Všetaty
928. 02. 2021 14:00Sokol Králův Dvůr Queens BSKC Zruč nad Sázavou RABBIT
1014. 03. 2021 14:00Sokol Králův Dvůr Queens BSokol Všetaty
1128. 03. 2021 14:00Sokol VšetatySKC Zruč nad Sázavou RABBIT
1211. 04. 2021 14:00SKC Zruč nad Sázavou RABBITSokol Králův Dvůr Queens B
Krajská soutěž 1.třídy A
119. 09. 2020 13:30KST Rakovník BTatran Sedlčany B6:10
119. 09. 2020 17:00Sokol NižborLokomotiva Zdice A9:9
119. 09. 2020 17:00Sokol HředleSokol Králův Dvůr A5:10
119. 09. 2020 17:00SK Březnice ASpartak Rožmitál pod Třemšínem A10:5
119. 09. 2020 17:00SLAVOJ Obecnice AKK Rakovník5:10
119. 09. 2020 17:00TTC Kladno BSokol Mníšek pod Brdy A10:5
220. 09. 2020 10:00KST Rakovník BLokomotiva Zdice A3:10
220. 09. 2020 10:00Sokol NižborTatran Sedlčany B10:4
220. 09. 2020 10:00Sokol HředleSpartak Rožmitál pod Třemšínem A8:10
220. 09. 2020 10:00SK Březnice ASokol Králův Dvůr A5:10
220. 09. 2020 10:00Sokol Příbram AKK Rakovník9:9
303. 10. 2020 17:00Lokomotiva Zdice AKK Rakovník10:7
303. 10. 2020 18:00Sokol Králův Dvůr ATTC Kladno B10:5
303. 10. 2020 17:00Spartak Rožmitál pod Třemšínem ASokol Mníšek pod Brdy A10:5
303. 10. 2020 13:30KST Rakovník BSokol Hředle2:10
303. 10. 2020 17:00Sokol NižborSK Březnice A9:9
303. 10. 2020 17:00Sokol Příbram ASLAVOJ Obecnice A10:7
428. 09. 2020 10:00Tatran Sedlčany BKK Rakovník10:7
404. 10. 2020 10:00Sokol Králův Dvůr ASokol Mníšek pod Brdy A10:5
404. 10. 2020 10:00Spartak Rožmitál pod Třemšínem ATTC Kladno B9:9
404. 10. 2020 13:00KST Rakovník BSK Březnice A7:10
404. 10. 2020 10:00Sokol NižborSokol Hředle10:1
517. 10. 2020 17:00Sokol HředleTatran Sedlčany B
517. 10. 2020 17:00SK Březnice ALokomotiva Zdice A
517. 10. 2020 17:00TTC Kladno BKST Rakovník B
517. 10. 2020 17:00Sokol Mníšek pod Brdy ASokol Nižbor
517. 10. 2020 17:00Sokol Příbram ASokol Králův Dvůr A
517. 10. 2020 17:00SLAVOJ Obecnice ASpartak Rožmitál pod Třemšínem A
618. 10. 2020 10:00Sokol HředleLokomotiva Zdice A
618. 10. 2020 10:00SK Březnice ATatran Sedlčany B
618. 10. 2020 10:00TTC Kladno BSokol Nižbor
618. 10. 2020 10:00Sokol Mníšek pod Brdy AKST Rakovník B
618. 10. 2020 10:00Sokol Příbram ASpartak Rožmitál pod Třemšínem A
618. 10. 2020 10:00SLAVOJ Obecnice ASokol Králův Dvůr A
731. 10. 2020 17:00Spartak Rožmitál pod Třemšínem AKK Rakovník
731. 10. 2020 13:30KST Rakovník BSokol Příbram A
731. 10. 2020 17:00Sokol NižborSLAVOJ Obecnice A
731. 10. 2020 17:00Sokol HředleTTC Kladno B
731. 10. 2020 17:00SK Březnice ASokol Mníšek pod Brdy A
731. 10. 2020 18:00Tatran Sedlčany BLokomotiva Zdice A
801. 11. 2020 10:00Sokol Králův Dvůr AKK Rakovník
801. 11. 2020 13:00KST Rakovník BSLAVOJ Obecnice A
801. 11. 2020 10:00Sokol NižborSokol Příbram A
801. 11. 2020 10:00Sokol HředleSokol Mníšek pod Brdy A
801. 11. 2020 10:00SK Březnice ATTC Kladno B
914. 11. 2020 17:00TTC Kladno BTatran Sedlčany B
914. 11. 2020 17:00Sokol Mníšek pod Brdy ALokomotiva Zdice A
914. 11. 2020 17:00Sokol Příbram ASokol Hředle
914. 11. 2020 17:00SLAVOJ Obecnice ASK Březnice A
914. 11. 2020 17:00KK RakovníkSokol Nižbor
914. 11. 2020 18:00Sokol Králův Dvůr ASpartak Rožmitál pod Třemšínem A
1015. 11. 2020 10:00TTC Kladno BLokomotiva Zdice A
1015. 11. 2020 10:00Sokol Mníšek pod Brdy ATatran Sedlčany B
1015. 11. 2020 10:00Sokol Příbram ASK Březnice A
1015. 11. 2020 10:00SLAVOJ Obecnice ASokol Hředle
1015. 11. 2020 10:00KK RakovníkKST Rakovník B
1128. 11. 2020 18:00Tatran Sedlčany BSokol Králův Dvůr A
1128. 11. 2020 17:00Lokomotiva Zdice ASpartak Rožmitál pod Třemšínem A
1128. 11. 2020 17:00SK Březnice AKK Rakovník
1128. 11. 2020 17:00TTC Kladno BSokol Příbram A
1128. 11. 2020 17:00Sokol Mníšek pod Brdy ASLAVOJ Obecnice A
1128. 11. 2020 13:30KST Rakovník BSokol Nižbor
1229. 11. 2020 10:00Tatran Sedlčany BSpartak Rožmitál pod Třemšínem A
1229. 11. 2020 10:00Lokomotiva Zdice ASokol Králův Dvůr A
1229. 11. 2020 10:00Sokol HředleKK Rakovník
1229. 11. 2020 10:00TTC Kladno BSLAVOJ Obecnice A
1229. 11. 2020 10:00Sokol Mníšek pod Brdy ASokol Příbram A
1312. 12. 2020 17:00Sokol Příbram ATatran Sedlčany B
1312. 12. 2020 17:00SLAVOJ Obecnice ALokomotiva Zdice A
1312. 12. 2020 17:00KK RakovníkSokol Mníšek pod Brdy A
1312. 12. 2020 17:00Sokol Králův Dvůr AKST Rakovník B
1312. 12. 2020 17:00Spartak Rožmitál pod Třemšínem ASokol Nižbor
1312. 12. 2020 17:00Sokol HředleSK Březnice A
1413. 12. 2020 10:00Sokol Příbram ALokomotiva Zdice A
1413. 12. 2020 10:00SLAVOJ Obecnice ATatran Sedlčany B
1413. 12. 2020 10:00KK RakovníkTTC Kladno B
1413. 12. 2020 10:00Sokol Králův Dvůr ASokol Nižbor
1413. 12. 2020 10:00Spartak Rožmitál pod Třemšínem AKST Rakovník B
1523. 01. 2021 18:00Tatran Sedlčany BKST Rakovník B
1523. 01. 2021 17:00Lokomotiva Zdice ASokol Nižbor
1523. 01. 2021 17:00Sokol Králův Dvůr ASokol Hředle
1523. 01. 2021 17:00Spartak Rožmitál pod Třemšínem ASK Březnice A
1523. 01. 2021 17:00KK RakovníkSLAVOJ Obecnice A
1523. 01. 2021 17:00Sokol Mníšek pod Brdy ATTC Kladno B
1624. 01. 2021 10:00Lokomotiva Zdice AKST Rakovník B
1624. 01. 2021 10:00Tatran Sedlčany BSokol Nižbor
1624. 01. 2021 10:00Spartak Rožmitál pod Třemšínem ASokol Hředle
1624. 01. 2021 10:00Sokol Králův Dvůr ASK Březnice A
1624. 01. 2021 10:00KK RakovníkSokol Příbram A
1706. 02. 2021 17:00KK RakovníkLokomotiva Zdice A
1706. 02. 2021 17:00TTC Kladno BSokol Králův Dvůr A
1706. 02. 2021 17:00Sokol Mníšek pod Brdy ASpartak Rožmitál pod Třemšínem A
1706. 02. 2021 17:00Sokol HředleKST Rakovník B
1706. 02. 2021 17:00SK Březnice ASokol Nižbor
1706. 02. 2021 17:00SLAVOJ Obecnice ASokol Příbram A
1807. 02. 2021 10:00KK RakovníkTatran Sedlčany B
1807. 02. 2021 10:00Sokol Mníšek pod Brdy ASokol Králův Dvůr A
1807. 02. 2021 10:00TTC Kladno BSpartak Rožmitál pod Třemšínem A
1807. 02. 2021 10:00SK Březnice AKST Rakovník B
1807. 02. 2021 10:00Sokol HředleSokol Nižbor
1913. 02. 2021 18:00Tatran Sedlčany BSokol Příbram A
1913. 02. 2021 17:00Lokomotiva Zdice ASLAVOJ Obecnice A
1913. 02. 2021 17:00Sokol Mníšek pod Brdy AKK Rakovník
1913. 02. 2021 13:30KST Rakovník BSokol Králův Dvůr A
1913. 02. 2021 17:00Sokol NižborSpartak Rožmitál pod Třemšínem A
1913. 02. 2021 17:00SK Březnice ASokol Hředle
2014. 02. 2021 10:00Lokomotiva Zdice ASokol Příbram A
2014. 02. 2021 10:00Tatran Sedlčany BSLAVOJ Obecnice A
2014. 02. 2021 10:00TTC Kladno BKK Rakovník
2014. 02. 2021 10:00Sokol NižborSokol Králův Dvůr A
2014. 02. 2021 13:00KST Rakovník BSpartak Rožmitál pod Třemšínem A
2127. 02. 2021 18:00Tatran Sedlčany BSokol Hředle
2127. 02. 2021 17:00Lokomotiva Zdice ASK Březnice A
2127. 02. 2021 13:30KST Rakovník BTTC Kladno B
2127. 02. 2021 17:00Sokol NižborSokol Mníšek pod Brdy A
2127. 02. 2021 17:00Sokol Králův Dvůr ASokol Příbram A
2127. 02. 2021 17:00Spartak Rožmitál pod Třemšínem ASLAVOJ Obecnice A
2228. 02. 2021 10:00Lokomotiva Zdice ASokol Hředle
2228. 02. 2021 10:00Tatran Sedlčany BSK Březnice A
2228. 02. 2021 10:00Sokol NižborTTC Kladno B
2228. 02. 2021 13:00KST Rakovník BSokol Mníšek pod Brdy A
2228. 02. 2021 10:00Spartak Rožmitál pod Třemšínem ASokol Příbram A
2228. 02. 2021 10:00Sokol Králův Dvůr ASLAVOJ Obecnice A
2313. 03. 2021 17:00KK RakovníkSpartak Rožmitál pod Třemšínem A
2313. 03. 2021 17:00Sokol Příbram AKST Rakovník B
2313. 03. 2021 17:00SLAVOJ Obecnice ASokol Nižbor
2313. 03. 2021 17:00TTC Kladno BSokol Hředle
2313. 03. 2021 17:00Sokol Mníšek pod Brdy ASK Březnice A
2313. 03. 2021 17:00Lokomotiva Zdice ATatran Sedlčany B
2414. 03. 2021 10:00KK RakovníkSokol Králův Dvůr A
2414. 03. 2021 10:00SLAVOJ Obecnice AKST Rakovník B
2414. 03. 2021 10:00Sokol Příbram ASokol Nižbor
2414. 03. 2021 10:00Sokol Mníšek pod Brdy ASokol Hředle
2414. 03. 2021 10:00TTC Kladno BSK Březnice A
2527. 03. 2021 18:00Tatran Sedlčany BTTC Kladno B
2527. 03. 2021 17:00Lokomotiva Zdice ASokol Mníšek pod Brdy A
2527. 03. 2021 17:00Sokol HředleSokol Příbram A
2527. 03. 2021 17:00SK Březnice ASLAVOJ Obecnice A
2527. 03. 2021 17:00Sokol NižborKK Rakovník
2527. 03. 2021 17:00Spartak Rožmitál pod Třemšínem ASokol Králův Dvůr A
2628. 03. 2021 10:00Lokomotiva Zdice ATTC Kladno B
2628. 03. 2021 10:00Tatran Sedlčany BSokol Mníšek pod Brdy A
2628. 03. 2021 10:00SK Březnice ASokol Příbram A
2628. 03. 2021 10:00Sokol HředleSLAVOJ Obecnice A
2628. 03. 2021 13:00KST Rakovník BKK Rakovník
2710. 04. 2021 18:00Sokol Králův Dvůr ATatran Sedlčany B
2710. 04. 2021 17:00Spartak Rožmitál pod Třemšínem ALokomotiva Zdice A
2710. 04. 2021 17:00KK RakovníkSK Březnice A
2710. 04. 2021 17:00Sokol Příbram ATTC Kladno B
2710. 04. 2021 17:00SLAVOJ Obecnice ASokol Mníšek pod Brdy A
2710. 04. 2021 17:00Sokol NižborKST Rakovník B
2811. 04. 2021 10:00Spartak Rožmitál pod Třemšínem ATatran Sedlčany B
2811. 04. 2021 10:00Sokol Králův Dvůr ALokomotiva Zdice A
2811. 04. 2021 10:00KK RakovníkSokol Hředle
2811. 04. 2021 10:00SLAVOJ Obecnice ATTC Kladno B
2811. 04. 2021 10:00Sokol Příbram ASokol Mníšek pod Brdy A
Krajská soutěž 1.třídy B
119. 09. 2020 10:00Sokol RudnáAero Odolena Voda10:6
119. 09. 2020 17:00TTC Brandýs n.L CST EUROMASTER Kolín0:10
119. 09. 2020 10:00TTC Bělá pod Bezdězem BST Benešov A10:8
119. 09. 2020 13:30TJ Neratovice BSokol Krchleby A3:10
119. 09. 2020 17:00Sokol Kosmonosy ASokol Velké Popovice A10:3
119. 09. 2020 17:00AŠ Mladá Boleslav BSokol Libčice nad Vltavou A10:4
220. 09. 2020 10:00Sokol RudnáST EUROMASTER Kolín10:7
220. 09. 2020 10:00TTC Brandýs n.L CAero Odolena Voda5:10
220. 09. 2020 14:00TTC Bělá pod Bezdězem BSokol Libice nad Cidlinou6:10
220. 09. 2020 13:00TJ Neratovice BSokol Velké Popovice A7:10
220. 09. 2020 10:00Sokol Kosmonosy ASokol Krchleby A10:6
303. 10. 2020 17:00Aero Odolena VodaSokol Krchleby A8:10
303. 10. 2020 17:00ST EUROMASTER KolínSokol Velké Popovice A10:3
303. 10. 2020 17:00Sokol Libice nad CidlinouAŠ Mladá Boleslav B10:7
303. 10. 2020 17:00ST Benešov ASokol Libčice nad Vltavou A10:2
324. 10. 2020 17:00TTC Bělá pod Bezdězem BTTC Brandýs n.L C
ODLOŽENO
303. 10. 2020 13:30TJ Neratovice BSokol Kosmonosy A10:5
404. 10. 2020 10:00Aero Odolena VodaSokol Velké Popovice A8:10
404. 10. 2020 10:00ST EUROMASTER KolínSokol Krchleby A10:6
404. 10. 2020 10:00Sokol Libice nad CidlinouSokol Libčice nad Vltavou A9:9
404. 10. 2020 10:00ST Benešov AAŠ Mladá Boleslav B10:4
404. 10. 2020 10:00Sokol RudnáTTC Bělá pod Bezdězem B7:10
517. 10. 2020 17:30TTC Bělá pod Bezdězem BST EUROMASTER Kolín
517. 10. 2020 10:00
Herna Rudná
AŠ Mladá Boleslav BSokol Rudná
517. 10. 2020 17:00Sokol Libčice nad Vltavou ATTC Brandýs n.L C
517. 10. 2020 13:30TJ Neratovice BSokol Libice nad Cidlinou
517. 10. 2020 17:00Sokol Kosmonosy AST Benešov A
513. 10. 2020 18:30Sokol Krchleby ASokol Velké Popovice A
618. 10. 2020 10:00TTC Bělá pod Bezdězem BAero Odolena Voda
618. 10. 2020 10:00AŠ Mladá Boleslav BTTC Brandýs n.L C
618. 10. 2020 10:00Sokol Libčice nad Vltavou ASokol Rudná
618. 10. 2020 13:00TJ Neratovice BST Benešov A
618. 10. 2020 10:00Sokol Kosmonosy ASokol Libice nad Cidlinou
731. 10. 2020 17:00Sokol Libice nad CidlinouSokol Krchleby A
731. 10. 2020 17:00ST Benešov ASokol Velké Popovice A
731. 10. 2020 10:00Sokol RudnáTJ Neratovice B
731. 10. 2020 17:00TTC Brandýs n.L CSokol Kosmonosy A
731. 10. 2020 17:30TTC Bělá pod Bezdězem BSokol Libčice nad Vltavou A
731. 10. 2020 17:00Aero Odolena VodaST EUROMASTER Kolín
801. 11. 2020 10:00Sokol Libice nad CidlinouSokol Velké Popovice A
801. 11. 2020 10:00ST Benešov ASokol Krchleby A
801. 11. 2020 10:00Sokol RudnáSokol Kosmonosy A
801. 11. 2020 10:00TTC Brandýs n.L CTJ Neratovice B
801. 11. 2020 13:00TTC Bělá pod Bezdězem BAŠ Mladá Boleslav B
914. 11. 2020 17:00AŠ Mladá Boleslav BAero Odolena Voda
914. 11. 2020 17:00Sokol Libčice nad Vltavou AST EUROMASTER Kolín
914. 11. 2020 17:00Sokol Kosmonosy ATTC Bělá pod Bezdězem B
914. 11. 2020 17:00Sokol Krchleby ASokol Rudná
914. 11. 2020 17:00Sokol Velké Popovice ATTC Brandýs n.L C
914. 11. 2020 17:00Sokol Libice nad CidlinouST Benešov A
1015. 11. 2020 10:00AŠ Mladá Boleslav BST EUROMASTER Kolín
1015. 11. 2020 10:00Sokol Libčice nad Vltavou AAero Odolena Voda
1015. 11. 2020 13:00TJ Neratovice BTTC Bělá pod Bezdězem B
1015. 11. 2020 10:00Sokol Krchleby ATTC Brandýs n.L C
1015. 11. 2020 10:00Sokol Velké Popovice ASokol Rudná
1128. 11. 2020 17:00Aero Odolena VodaSokol Libice nad Cidlinou
1128. 11. 2020 17:00ST EUROMASTER KolínST Benešov A
1128. 11. 2020 17:30TTC Bělá pod Bezdězem BSokol Velké Popovice A
1128. 11. 2020 17:00AŠ Mladá Boleslav BTJ Neratovice B
1128. 11. 2020 17:00Sokol Libčice nad Vltavou ASokol Kosmonosy A
1128. 11. 2020 17:00TTC Brandýs n.L CSokol Rudná
1229. 11. 2020 10:00Aero Odolena VodaST Benešov A
1229. 11. 2020 10:00ST EUROMASTER KolínSokol Libice nad Cidlinou
1229. 11. 2020 13:00TTC Bělá pod Bezdězem BSokol Krchleby A
1229. 11. 2020 10:00AŠ Mladá Boleslav BSokol Kosmonosy A
1229. 11. 2020 10:00Sokol Libčice nad Vltavou ATJ Neratovice B
1312. 12. 2020 13:30TJ Neratovice BAero Odolena Voda
1312. 12. 2020 17:00Sokol Kosmonosy AST EUROMASTER Kolín
1312. 12. 2020 17:00Sokol Krchleby AAŠ Mladá Boleslav B
1312. 12. 2020 17:00Sokol Velké Popovice ASokol Libčice nad Vltavou A
1312. 12. 2020 17:00Sokol Libice nad CidlinouSokol Rudná
1312. 12. 2020 17:00ST Benešov ATTC Brandýs n.L C
1413. 12. 2020 13:00TJ Neratovice BST EUROMASTER Kolín
1413. 12. 2020 10:00Sokol Kosmonosy AAero Odolena Voda
1413. 12. 2020 10:00Sokol Krchleby ASokol Libčice nad Vltavou A
1413. 12. 2020 10:00Sokol Velké Popovice AAŠ Mladá Boleslav B
1413. 12. 2020 10:00Sokol Libice nad CidlinouTTC Brandýs n.L C
1413. 12. 2020 10:00ST Benešov ASokol Rudná
1523. 01. 2021 17:00Aero Odolena VodaSokol Rudná
1523. 01. 2021 17:00ST EUROMASTER KolínTTC Brandýs n.L C
1523. 01. 2021 17:00ST Benešov ATTC Bělá pod Bezdězem B
1523. 01. 2021 17:00Sokol Krchleby ATJ Neratovice B
1523. 01. 2021 17:00Sokol Velké Popovice ASokol Kosmonosy A
1523. 01. 2021 17:00Sokol Libčice nad Vltavou AAŠ Mladá Boleslav B
1624. 01. 2021 10:00ST EUROMASTER KolínSokol Rudná
1624. 01. 2021 10:00Aero Odolena VodaTTC Brandýs n.L C
1624. 01. 2021 10:00Sokol Libice nad CidlinouTTC Bělá pod Bezdězem B
1624. 01. 2021 10:00Sokol Velké Popovice ATJ Neratovice B
1624. 01. 2021 10:00Sokol Krchleby ASokol Kosmonosy A
1706. 02. 2021 17:00Sokol Krchleby AAero Odolena Voda
1706. 02. 2021 17:00Sokol Velké Popovice AST EUROMASTER Kolín
1706. 02. 2021 17:00AŠ Mladá Boleslav BSokol Libice nad Cidlinou
1706. 02. 2021 17:00Sokol Libčice nad Vltavou AST Benešov A
1706. 02. 2021 17:00TTC Brandýs n.L CTTC Bělá pod Bezdězem B
1706. 02. 2021 17:00Sokol Kosmonosy ATJ Neratovice B
1807. 02. 2021 10:00Sokol Velké Popovice AAero Odolena Voda
1807. 02. 2021 10:00Sokol Krchleby AST EUROMASTER Kolín
1807. 02. 2021 10:00Sokol Libčice nad Vltavou ASokol Libice nad Cidlinou
1807. 02. 2021 13:00AŠ Mladá Boleslav BST Benešov A
1807. 02. 2021 13:00TTC Bělá pod Bezdězem BSokol Rudná
1913. 02. 2021 17:00Aero Odolena VodaTJ Neratovice B
1913. 02. 2021 17:00ST EUROMASTER KolínSokol Kosmonosy A
1913. 02. 2021 17:00AŠ Mladá Boleslav BSokol Krchleby A
1913. 02. 2021 17:00Sokol Libčice nad Vltavou ASokol Velké Popovice A
1913. 02. 2021 10:00Sokol RudnáSokol Libice nad Cidlinou
1913. 02. 2021 17:00TTC Brandýs n.L CST Benešov A
2014. 02. 2021 10:00ST EUROMASTER KolínTJ Neratovice B
2014. 02. 2021 10:00Aero Odolena VodaSokol Kosmonosy A
2014. 02. 2021 10:00Sokol Libčice nad Vltavou ASokol Krchleby A
2014. 02. 2021 10:00AŠ Mladá Boleslav BSokol Velké Popovice A
2014. 02. 2021 10:00TTC Brandýs n.L CSokol Libice nad Cidlinou
2014. 02. 2021 10:00Sokol RudnáST Benešov A
2127. 02. 2021 17:00ST EUROMASTER KolínTTC Bělá pod Bezdězem B
2127. 02. 2021 10:00
Herna AŠ Mladá Boleslav
Sokol RudnáAŠ Mladá Boleslav B
2127. 02. 2021 17:00TTC Brandýs n.L CSokol Libčice nad Vltavou A
2127. 02. 2021 17:00Sokol Libice nad CidlinouTJ Neratovice B
2127. 02. 2021 17:00ST Benešov ASokol Kosmonosy A
2127. 02. 2021 17:00Sokol Velké Popovice ASokol Krchleby A
2228. 02. 2021 10:00Aero Odolena VodaTTC Bělá pod Bezdězem B
2228. 02. 2021 10:00TTC Brandýs n.L CAŠ Mladá Boleslav B
2228. 02. 2021 10:00Sokol RudnáSokol Libčice nad Vltavou A
2228. 02. 2021 10:00ST Benešov ATJ Neratovice B
2228. 02. 2021 10:00Sokol Libice nad CidlinouSokol Kosmonosy A
2313. 03. 2021 17:00Sokol Krchleby ASokol Libice nad Cidlinou
2313. 03. 2021 17:00Sokol Velké Popovice AST Benešov A
2313. 03. 2021 13:30TJ Neratovice BSokol Rudná
2313. 03. 2021 17:00Sokol Kosmonosy ATTC Brandýs n.L C
2313. 03. 2021 17:00Sokol Libčice nad Vltavou ATTC Bělá pod Bezdězem B
2313. 03. 2021 17:00ST EUROMASTER KolínAero Odolena Voda
2414. 03. 2021 10:00Sokol Velké Popovice ASokol Libice nad Cidlinou
2414. 03. 2021 10:00Sokol Krchleby AST Benešov A
2414. 03. 2021 10:00Sokol Kosmonosy ASokol Rudná
2414. 03. 2021 13:00TJ Neratovice BTTC Brandýs n.L C
2414. 03. 2021 10:00AŠ Mladá Boleslav BTTC Bělá pod Bezdězem B
2527. 03. 2021 17:00Aero Odolena VodaAŠ Mladá Boleslav B
2527. 03. 2021 17:00ST EUROMASTER KolínSokol Libčice nad Vltavou A
2527. 03. 2021 17:30TTC Bělá pod Bezdězem BSokol Kosmonosy A
2527. 03. 2021 10:00Sokol RudnáSokol Krchleby A
2527. 03. 2021 17:00TTC Brandýs n.L CSokol Velké Popovice A
2527. 03. 2021 17:00ST Benešov ASokol Libice nad Cidlinou
2628. 03. 2021 10:00ST EUROMASTER KolínAŠ Mladá Boleslav B
2628. 03. 2021 10:00Aero Odolena VodaSokol Libčice nad Vltavou A
2628. 03. 2021 13:00TTC Bělá pod Bezdězem BTJ Neratovice B
2628. 03. 2021 10:00TTC Brandýs n.L CSokol Krchleby A
2628. 03. 2021 10:00Sokol RudnáSokol Velké Popovice A
2710. 04. 2021 17:00Sokol Libice nad CidlinouAero Odolena Voda
2710. 04. 2021 17:00ST Benešov AST EUROMASTER Kolín
2710. 04. 2021 17:00Sokol Velké Popovice ATTC Bělá pod Bezdězem B
2710. 04. 2021 13:30TJ Neratovice BAŠ Mladá Boleslav B
2710. 04. 2021 17:00Sokol Kosmonosy ASokol Libčice nad Vltavou A
2710. 04. 2021 10:00Sokol RudnáTTC Brandýs n.L C
2811. 04. 2021 10:00ST Benešov AAero Odolena Voda
2811. 04. 2021 10:00Sokol Libice nad CidlinouST EUROMASTER Kolín
2811. 04. 2021 10:00Sokol Krchleby ATTC Bělá pod Bezdězem B
2811. 04. 2021 10:00Sokol Kosmonosy AAŠ Mladá Boleslav B
2811. 04. 2021 13:00TJ Neratovice BSokol Libčice nad Vltavou A
Krajská soutěž 2.třídy A
119. 09. 2020 17:00Sokol ŽebrákTatran Sedlčany C10:1
119. 09. 2020 10:00Sokol Hořovice BSokol Voznice A10:4
119. 09. 2020 17:00SK Březnice BTTC Příbram A9:9
119. 09. 2020 13:30SLAVOJ Obecnice BTJ Chaloupky10:2
119. 09. 2020 17:00Viktoria Vestec ASokol Mníšek pod Brdy B10:0
220. 09. 2020 10:00Sokol ŽebrákSlovan Lochovice B10:5
220. 09. 2020 10:00Sokol Hořovice BSK Březnice B10:4
220. 09. 2020 10:00TTC Příbram ASokol Voznice A7:10
220. 09. 2020 13:00Sokol Příbram BTJ Chaloupky10:7
303. 10. 2020 13:30Tatran Sedlčany CTJ Chaloupky10:7
303. 10. 2020 17:00Sokol Voznice AViktoria Vestec A5:10
303. 10. 2020 13:30Sokol Mníšek pod Brdy BSK Březnice B10:7
303. 10. 2020 17:00Sokol ŽebrákSokol Hořovice B2:10
303. 10. 2020 13:30Sokol Příbram BSLAVOJ Obecnice B10:5
404. 10. 2020 10:00Slovan Lochovice BTJ Chaloupky10:8
18,50 nehl
404. 10. 2020 10:00Sokol Voznice ASokol Mníšek pod Brdy B9:9
404. 10. 2020 10:00Viktoria Vestec ASK Březnice B10:5
404. 10. 2020 10:00Sokol ŽebrákTTC Příbram A6:10
517. 10. 2020 17:00Sokol Hořovice BTatran Sedlčany C
517. 10. 2020 17:00TTC Příbram ASlovan Lochovice B
517. 10. 2020 17:00Viktoria Vestec ASokol Žebrák
517. 10. 2020 13:30Sokol Příbram BSokol Voznice A
517. 10. 2020 13:30SLAVOJ Obecnice BSK Březnice B
618. 10. 2020 10:00Sokol Hořovice BSlovan Lochovice B
618. 10. 2020 10:00TTC Příbram ATatran Sedlčany C
618. 10. 2020 13:00Sokol Mníšek pod Brdy BSokol Žebrák
618. 10. 2020 10:00SK Březnice BSokol Příbram B
618. 10. 2020 13:00SLAVOJ Obecnice BSokol Voznice A
731. 10. 2020 17:00Sokol Voznice ATJ Chaloupky
731. 10. 2020 17:00Sokol ŽebrákSokol Příbram B
731. 10. 2020 17:00Sokol Hořovice BViktoria Vestec A
731. 10. 2020 17:00TTC Příbram ASokol Mníšek pod Brdy B
731. 10. 2020 13:30Tatran Sedlčany CSlovan Lochovice B
801. 11. 2020 10:00SK Březnice BTJ Chaloupky
801. 11. 2020 10:00Sokol ŽebrákSLAVOJ Obecnice B
801. 11. 2020 10:00Sokol Hořovice BSokol Mníšek pod Brdy B
801. 11. 2020 10:00TTC Příbram AViktoria Vestec A
914. 11. 2020 17:00Viktoria Vestec ATatran Sedlčany C
914. 11. 2020 13:30Sokol Mníšek pod Brdy BSlovan Lochovice B
914. 11. 2020 13:30Sokol Příbram BSokol Hořovice B
914. 11. 2020 13:30SLAVOJ Obecnice BTTC Příbram A
914. 11. 2020 17:00TJ ChaloupkySokol Žebrák
914. 11. 2020 17:00Sokol Voznice ASK Březnice B
1015. 11. 2020 10:00Viktoria Vestec ASlovan Lochovice B
1015. 11. 2020 13:00Sokol Mníšek pod Brdy BTatran Sedlčany C
1015. 11. 2020 13:00Sokol Příbram BTTC Příbram A
1015. 11. 2020 13:00SLAVOJ Obecnice BSokol Hořovice B
1128. 11. 2020 13:30Tatran Sedlčany CSokol Voznice A
1128. 11. 2020 17:00Slovan Lochovice BSK Březnice B
1128. 11. 2020 17:00Sokol Hořovice BTJ Chaloupky
1128. 11. 2020 17:00Viktoria Vestec ASokol Příbram B
1128. 11. 2020 13:30Sokol Mníšek pod Brdy BSLAVOJ Obecnice B
1229. 11. 2020 13:00Tatran Sedlčany CSK Březnice B
1229. 11. 2020 10:00Slovan Lochovice BSokol Voznice A
1229. 11. 2020 10:00TTC Příbram ATJ Chaloupky
1229. 11. 2020 10:00Viktoria Vestec ASLAVOJ Obecnice B
1229. 11. 2020 13:00Sokol Mníšek pod Brdy BSokol Příbram B
1312. 12. 2020 13:30Sokol Příbram BTatran Sedlčany C
1312. 12. 2020 13:30SLAVOJ Obecnice BSlovan Lochovice B
1312. 12. 2020 17:00TJ ChaloupkyViktoria Vestec A
1312. 12. 2020 17:00Sokol Voznice ASokol Žebrák
1312. 12. 2020 18:00Sokol Hořovice BTTC Příbram A
1413. 12. 2020 13:00Sokol Příbram BSlovan Lochovice B
1413. 12. 2020 13:00SLAVOJ Obecnice BTatran Sedlčany C
1413. 12. 2020 10:00TJ ChaloupkySokol Mníšek pod Brdy B
1413. 12. 2020 10:00SK Březnice BSokol Žebrák
1523. 01. 2021 13:30Tatran Sedlčany CSokol Žebrák
1523. 01. 2021 17:00Sokol Voznice ASokol Hořovice B
1523. 01. 2021 17:00TTC Příbram ASK Březnice B
1523. 01. 2021 17:00TJ ChaloupkySokol Příbram B
1523. 01. 2021 13:30Sokol Mníšek pod Brdy BViktoria Vestec A
1624. 01. 2021 10:00Slovan Lochovice BSokol Žebrák
1624. 01. 2021 10:00SK Březnice BSokol Hořovice B
1624. 01. 2021 10:00Sokol Voznice ATTC Příbram A
1624. 01. 2021 10:00TJ ChaloupkySLAVOJ Obecnice B
1706. 02. 2021 17:00TJ ChaloupkyTatran Sedlčany C
1706. 02. 2021 17:00Viktoria Vestec ASokol Voznice A
1706. 02. 2021 17:00SK Březnice BSokol Mníšek pod Brdy B
1706. 02. 2021 17:00Sokol Hořovice BSokol Žebrák
1706. 02. 2021 13:30SLAVOJ Obecnice BSokol Příbram B
1807. 02. 2021 10:00TJ ChaloupkySlovan Lochovice B
1807. 02. 2021 13:00Sokol Mníšek pod Brdy BSokol Voznice A
1807. 02. 2021 10:00SK Březnice BViktoria Vestec A
1807. 02. 2021 10:00TTC Příbram ASokol Žebrák
1913. 02. 2021 13:30Tatran Sedlčany CSokol Příbram B
1913. 02. 2021 17:00Slovan Lochovice BSLAVOJ Obecnice B
1913. 02. 2021 17:00Viktoria Vestec ATJ Chaloupky
1913. 02. 2021 17:00Sokol ŽebrákSokol Voznice A
1913. 02. 2021 17:00TTC Příbram ASokol Hořovice B
2014. 02. 2021 10:00Slovan Lochovice BSokol Příbram B
2014. 02. 2021 13:00Tatran Sedlčany CSLAVOJ Obecnice B
2014. 02. 2021 13:00Sokol Mníšek pod Brdy BTJ Chaloupky
2014. 02. 2021 10:00Sokol ŽebrákSK Březnice B
2127. 02. 2021 13:30Tatran Sedlčany CSokol Hořovice B
2127. 02. 2021 17:00Slovan Lochovice BTTC Příbram A
2127. 02. 2021 17:00Sokol ŽebrákViktoria Vestec A
2127. 02. 2021 17:00Sokol Voznice ASokol Příbram B
2127. 02. 2021 17:00SK Březnice BSLAVOJ Obecnice B
2228. 02. 2021 10:00Slovan Lochovice BSokol Hořovice B
2228. 02. 2021 13:00Tatran Sedlčany CTTC Příbram A
2228. 02. 2021 10:00Sokol ŽebrákSokol Mníšek pod Brdy B
2228. 02. 2021 13:00Sokol Příbram BSK Březnice B
2228. 02. 2021 10:00Sokol Voznice ASLAVOJ Obecnice B
2313. 03. 2021 17:00TJ ChaloupkySokol Voznice A
2313. 03. 2021 13:30Sokol Příbram BSokol Žebrák
2313. 03. 2021 17:00Viktoria Vestec ASokol Hořovice B
2313. 03. 2021 13:30Sokol Mníšek pod Brdy BTTC Příbram A
2313. 03. 2021 17:00Slovan Lochovice BTatran Sedlčany C
2414. 03. 2021 10:00TJ ChaloupkySK Březnice B
2414. 03. 2021 13:00SLAVOJ Obecnice BSokol Žebrák
2414. 03. 2021 13:00Sokol Mníšek pod Brdy BSokol Hořovice B
2414. 03. 2021 10:00Viktoria Vestec ATTC Příbram A
2527. 03. 2021 13:30Tatran Sedlčany CViktoria Vestec A
2527. 03. 2021 17:00Slovan Lochovice BSokol Mníšek pod Brdy B
2527. 03. 2021 17:00Sokol Hořovice BSokol Příbram B
2527. 03. 2021 17:00TTC Příbram ASLAVOJ Obecnice B
2527. 03. 2021 17:00Sokol ŽebrákTJ Chaloupky
2527. 03. 2021 17:00SK Březnice BSokol Voznice A
2628. 03. 2021 10:00Slovan Lochovice BViktoria Vestec A
2628. 03. 2021 13:00Tatran Sedlčany CSokol Mníšek pod Brdy B
2628. 03. 2021 10:00TTC Příbram ASokol Příbram B
2628. 03. 2021 10:00Sokol Hořovice BSLAVOJ Obecnice B
2710. 04. 2021 17:00Sokol Voznice ATatran Sedlčany C
2710. 04. 2021 17:00SK Březnice BSlovan Lochovice B
2710. 04. 2021 17:00TJ ChaloupkySokol Hořovice B
2710. 04. 2021 13:30Sokol Příbram BViktoria Vestec A
2710. 04. 2021 13:30SLAVOJ Obecnice BSokol Mníšek pod Brdy B
2811. 04. 2021 10:00SK Březnice BTatran Sedlčany C
2811. 04. 2021 10:00Sokol Voznice ASlovan Lochovice B
2811. 04. 2021 10:00TJ ChaloupkyTTC Příbram A
2811. 04. 2021 13:00SLAVOJ Obecnice BViktoria Vestec A
2811. 04. 2021 13:00Sokol Příbram BSokol Mníšek pod Brdy B
Krajská soutěž 2.třídy B
119. 09. 2020 17:00Sokol Dříň ATTC Kladno C10:5
112. 09. 2020 17:00Dynamo Nelahozeves ASokol Hudlice B10:3
119. 09. 2020 17:00STC Slaný BSokol Lány B10:3
119. 09. 2020 17:00Sokol BuštěhradSokol Unhošť10:7
119. 09. 2020 17:00TJ Úholičky ASokol Rakovník A10:1
218. 09. 2020 18:30Sokol Stochov Honice ATTC Kladno C10:5
220. 09. 2020 10:00Dynamo Nelahozeves ASokol Lány B6:10
220. 09. 2020 10:00STC Slaný BSokol Hudlice B10:5
220. 09. 2020 10:00Sokol BuštěhradKST Rakovník C6:10
303. 10. 2020 13:30Sokol Hudlice BSokol Buštěhrad3:10
303. 10. 2020 17:00TTC Kladno CSTC Slaný B5:10
303. 10. 2020 17:00TJ Úholičky ASokol Stochov Honice A10:3
303. 10. 2020 10:00Sokol Rakovník ASokol Dříň A5:10
303. 10. 2020 17:00Sokol UnhošťKST Rakovník C10:3
404. 10. 2020 10:00Sokol Lány BSokol Buštěhrad9:9
404. 10. 2020 10:00TTC Kladno CDynamo Nelahozeves A9:9
404. 10. 2020 10:00TJ Úholičky ASokol Dříň A10:3
404. 10. 2020 16:00Sokol Rakovník ASokol Stochov Honice A8:10
517. 10. 2020 17:00Dynamo Nelahozeves ATJ Úholičky A
517. 10. 2020 17:00STC Slaný BSokol Rakovník A
517. 10. 2020 17:00Sokol UnhošťSokol Hudlice B
517. 10. 2020 13:30KST Rakovník CSokol Lány B
513. 10. 2020 18:30Sokol Stochov Honice ASokol Dříň A
618. 10. 2020 10:00Dynamo Nelahozeves ASokol Rakovník A
618. 10. 2020 10:00STC Slaný BTJ Úholičky A
618. 10. 2020 10:00Sokol BuštěhradTTC Kladno C
618. 10. 2020 10:00Sokol UnhošťSokol Lány B
618. 10. 2020 13:00KST Rakovník CSokol Hudlice B
731. 10. 2020 17:00TTC Kladno CKST Rakovník C
731. 10. 2020 17:00TJ Úholičky ASokol Buštěhrad
731. 10. 2020 17:00Sokol Stochov Honice ADynamo Nelahozeves A
731. 10. 2020 17:00Sokol Dříň ASTC Slaný B
731. 10. 2020 13:30Sokol Hudlice BSokol Lány B
801. 11. 2020 10:00TTC Kladno CSokol Unhošť
801. 11. 2020 16:00Sokol Rakovník ASokol Buštěhrad
801. 11. 2020 10:00Sokol Stochov Honice ASTC Slaný B
801. 11. 2020 10:00Sokol Dříň ADynamo Nelahozeves A
914. 11. 2020 17:00Sokol BuštěhradSokol Stochov Honice A
914. 11. 2020 17:00Sokol UnhošťTJ Úholičky A
914. 11. 2020 13:30KST Rakovník CSokol Rakovník A
914. 11. 2020 17:00Sokol Lány BTTC Kladno C
914. 11. 2020 17:00Dynamo Nelahozeves ASTC Slaný B
1015. 11. 2020 10:00Sokol BuštěhradSokol Dříň A
1015. 11. 2020 10:00Sokol UnhošťSokol Rakovník A
1015. 11. 2020 13:00KST Rakovník CTJ Úholičky A
1015. 11. 2020 13:00Sokol Hudlice BTTC Kladno C
1128. 11. 2020 17:00TJ Úholičky ASokol Hudlice B
1128. 11. 2020 10:00Sokol Rakovník ASokol Lány B
1128. 11. 2020 17:00Sokol Stochov Honice ASokol Unhošť
1128. 11. 2020 17:00Sokol Dříň AKST Rakovník C
1128. 11. 2020 17:00Dynamo Nelahozeves ASokol Buštěhrad
1229. 11. 2020 10:00TJ Úholičky ASokol Lány B
1229. 11. 2020 16:00Sokol Rakovník ASokol Hudlice B
1229. 11. 2020 10:00Sokol Stochov Honice AKST Rakovník C
1229. 11. 2020 10:00Sokol Dříň ASokol Unhošť
1229. 11. 2020 10:00STC Slaný BSokol Buštěhrad
1312. 12. 2020 17:00Sokol UnhošťDynamo Nelahozeves A
1312. 12. 2020 13:30KST Rakovník CSTC Slaný B
1312. 12. 2020 13:30Sokol Hudlice BSokol Stochov Honice A
1312. 12. 2020 17:00Sokol Lány BSokol Dříň A
1312. 12. 2020 17:00TTC Kladno CSokol Rakovník A
1413. 12. 2020 10:00Sokol UnhošťSTC Slaný B
1413. 12. 2020 13:00KST Rakovník CDynamo Nelahozeves A
1413. 12. 2020 13:00Sokol Hudlice BSokol Dříň A
1413. 12. 2020 10:00Sokol Lány BSokol Stochov Honice A
1413. 12. 2020 10:00TTC Kladno CTJ Úholičky A
1523. 01. 2021 17:00TTC Kladno CSokol Dříň A
1523. 01. 2021 13:30Sokol Hudlice BDynamo Nelahozeves A
1523. 01. 2021 17:00Sokol Lány BSTC Slaný B
1523. 01. 2021 17:00Sokol UnhošťSokol Buštěhrad
1523. 01. 2021 10:00Sokol Rakovník ATJ Úholičky A
1624. 01. 2021 10:00TTC Kladno CSokol Stochov Honice A
1624. 01. 2021 10:00Sokol Lány BDynamo Nelahozeves A
1624. 01. 2021 13:00Sokol Hudlice BSTC Slaný B
1624. 01. 2021 13:00KST Rakovník CSokol Buštěhrad
1706. 02. 2021 17:00Sokol BuštěhradSokol Hudlice B
1706. 02. 2021 17:00STC Slaný BTTC Kladno C
1706. 02. 2021 17:00Sokol Stochov Honice ATJ Úholičky A
1706. 02. 2021 17:00Sokol Dříň ASokol Rakovník A
1706. 02. 2021 13:30KST Rakovník CSokol Unhošť
1807. 02. 2021 10:00Sokol BuštěhradSokol Lány B
1807. 02. 2021 10:00Dynamo Nelahozeves ATTC Kladno C
1807. 02. 2021 10:00Sokol Dříň ATJ Úholičky A
1807. 02. 2021 10:00Sokol Stochov Honice ASokol Rakovník A
1913. 02. 2021 17:00Dynamo Nelahozeves ASokol Unhošť
1913. 02. 2021 17:00STC Slaný BKST Rakovník C
1913. 02. 2021 17:00Sokol Stochov Honice ASokol Hudlice B
1913. 02. 2021 17:00Sokol Dříň ASokol Lány B
1913. 02. 2021 10:00Sokol Rakovník ATTC Kladno C
2014. 02. 2021 10:00STC Slaný BSokol Unhošť
2014. 02. 2021 10:00Dynamo Nelahozeves AKST Rakovník C
2014. 02. 2021 10:00Sokol Dříň ASokol Hudlice B
2014. 02. 2021 10:00Sokol Stochov Honice ASokol Lány B
2014. 02. 2021 10:00TJ Úholičky ATTC Kladno C
2127. 02. 2021 17:00TJ Úholičky ADynamo Nelahozeves A
2127. 02. 2021 10:00Sokol Rakovník ASTC Slaný B
2127. 02. 2021 13:30Sokol Hudlice BSokol Unhošť
2127. 02. 2021 17:00Sokol Lány BKST Rakovník C
2127. 02. 2021 17:00Sokol Dříň ASokol Stochov Honice A
2228. 02. 2021 16:00Sokol Rakovník ADynamo Nelahozeves A
2228. 02. 2021 10:00TJ Úholičky ASTC Slaný B
2228. 02. 2021 10:00TTC Kladno CSokol Buštěhrad
2228. 02. 2021 10:00Sokol Lány BSokol Unhošť
2228. 02. 2021 13:00Sokol Hudlice BKST Rakovník C
2313. 03. 2021 13:30KST Rakovník CTTC Kladno C
2313. 03. 2021 17:00Sokol BuštěhradTJ Úholičky A
2313. 03. 2021 17:00Dynamo Nelahozeves ASokol Stochov Honice A
2313. 03. 2021 17:00STC Slaný BSokol Dříň A
2313. 03. 2021 17:00Sokol Lány BSokol Hudlice B
2414. 03. 2021 10:00Sokol UnhošťTTC Kladno C
2414. 03. 2021 10:00Sokol BuštěhradSokol Rakovník A
2414. 03. 2021 10:00STC Slaný BSokol Stochov Honice A
2414. 03. 2021 10:00Dynamo Nelahozeves ASokol Dříň A
2527. 03. 2021 17:00Sokol Stochov Honice ASokol Buštěhrad
2527. 03. 2021 17:00TJ Úholičky ASokol Unhošť
2527. 03. 2021 10:00Sokol Rakovník AKST Rakovník C
2527. 03. 2021 17:00TTC Kladno CSokol Lány B
2527. 03. 2021 13:30STC Slaný BDynamo Nelahozeves A
2628. 03. 2021 10:00Sokol Dříň ASokol Buštěhrad
2628. 03. 2021 16:00Sokol Rakovník ASokol Unhošť
2628. 03. 2021 10:00TJ Úholičky AKST Rakovník C
2628. 03. 2021 10:00TTC Kladno CSokol Hudlice B
2710. 04. 2021 13:30Sokol Hudlice BTJ Úholičky A
2710. 04. 2021 17:00Sokol Lány BSokol Rakovník A
2710. 04. 2021 17:00Sokol UnhošťSokol Stochov Honice A
2710. 04. 2021 13:30KST Rakovník CSokol Dříň A
2710. 04. 2021 17:00Sokol BuštěhradDynamo Nelahozeves A
2811. 04. 2021 10:00Sokol Lány BTJ Úholičky A
2811. 04. 2021 13:00Sokol Hudlice BSokol Rakovník A
2811. 04. 2021 13:00KST Rakovník CSokol Stochov Honice A
2811. 04. 2021 10:00Sokol UnhošťSokol Dříň A
2811. 04. 2021 10:00Sokol BuštěhradSTC Slaný B
Krajská soutěž 2.třídy C
119. 09. 2020 17:00Sokol Dolní BeřkoviceSokol Kosmonosy B10:6
119. 09. 2020 13:30AŠ Mladá Boleslav CSokol Všetaty A2:10
119. 09. 2020 17:00TJ Sadská CSokol Mnichovo Hradiště B10:8
119. 09. 2020 17:00Lokomotiva NymburkSokol Krchleby B10:5
115. 09. 2020 19:00Sokol Malín BSokol Otradovice10:4
220. 09. 2020 10:00Sokol Dolní BeřkoviceTJ Neratovice C10:3
220. 09. 2020 13:00AŠ Mladá Boleslav CSokol Mnichovo Hradiště B4:10
220. 09. 2020 13:00TJ Sadská CSokol Všetaty A10:7
220. 09. 2020 10:00Sokol Přezletice ASokol Krchleby B10:4
303. 10. 2020 17:00Sokol Kosmonosy BSokol Krchleby B9:9
303. 10. 2020 17:00Sokol Všetaty ALokomotiva Nymburk9:9
303. 10. 2020 17:00Sokol Mnichovo Hradiště BSokol Přezletice A10:4
303. 10. 2020 17:00Sokol Dolní BeřkoviceSokol Malín B9:9
303. 10. 2020 13:30AŠ Mladá Boleslav CTJ Sadská C10:7
404. 10. 2020 10:00TJ Neratovice CSokol Krchleby B10:2
404. 10. 2020 10:00Sokol Všetaty ASokol Přezletice A2:10
404. 10. 2020 10:00Sokol Mnichovo Hradiště BLokomotiva Nymburk10:4
404. 10. 2020 10:00Sokol Dolní BeřkoviceSokol Otradovice10:4
517. 10. 2020 17:00Sokol Malín BSokol Kosmonosy B
517. 10. 2020 17:00Sokol OtradoviceTJ Neratovice C
517. 10. 2020 13:30AŠ Mladá Boleslav CSokol Dolní Beřkovice
517. 10. 2020 13:30Sokol Krchleby BSokol Všetaty A
517. 10. 2020 17:00Lokomotiva NymburkSokol Přezletice A
618. 10. 2020 10:00Sokol Malín BTJ Neratovice C
618. 10. 2020 11:00Sokol OtradoviceSokol Kosmonosy B
618. 10. 2020 13:00TJ Sadská CSokol Dolní Beřkovice
618. 10. 2020 13:00Sokol Krchleby BSokol Mnichovo Hradiště B
731. 10. 2020 17:00Sokol Kosmonosy BSokol Všetaty A
731. 10. 2020 17:00TJ Neratovice CSokol Mnichovo Hradiště B
731. 10. 2020 17:00Sokol Dolní BeřkoviceLokomotiva Nymburk
731. 10. 2020 17:00Sokol Malín BAŠ Mladá Boleslav C
731. 10. 2020 17:00Sokol OtradoviceTJ Sadská C
801. 11. 2020 10:00Sokol Kosmonosy BSokol Mnichovo Hradiště B
801. 11. 2020 10:00TJ Neratovice CSokol Všetaty A
801. 11. 2020 10:00Sokol Dolní BeřkoviceSokol Přezletice A
801. 11. 2020 10:00Sokol Malín BTJ Sadská C
801. 11. 2020 11:00Sokol OtradoviceAŠ Mladá Boleslav C
914. 11. 2020 13:30AŠ Mladá Boleslav CSokol Kosmonosy B
914. 11. 2020 17:00TJ Sadská CTJ Neratovice C
914. 11. 2020 17:00Lokomotiva NymburkSokol Malín B
914. 11. 2020 17:00Sokol Přezletice ASokol Otradovice
914. 11. 2020 13:30Sokol Krchleby BSokol Dolní Beřkovice
914. 11. 2020 17:00Sokol Všetaty ASokol Mnichovo Hradiště B
1015. 11. 2020 13:00AŠ Mladá Boleslav CTJ Neratovice C
1015. 11. 2020 13:00TJ Sadská CSokol Kosmonosy B
1015. 11. 2020 10:00Lokomotiva NymburkSokol Otradovice
1015. 11. 2020 10:00Sokol Přezletice ASokol Malín B
1128. 11. 2020 17:00Sokol Dolní BeřkoviceSokol Všetaty A
1128. 11. 2020 17:00Sokol Malín BSokol Krchleby B
1128. 11. 2020 13:30AŠ Mladá Boleslav CLokomotiva Nymburk
1128. 11. 2020 17:00TJ Sadská CSokol Přezletice A
1128. 11. 2020 17:00Sokol Kosmonosy BTJ Neratovice C
1229. 11. 2020 10:00Sokol Dolní BeřkoviceSokol Mnichovo Hradiště B
1229. 11. 2020 11:00Sokol OtradoviceSokol Krchleby B
1229. 11. 2020 13:00AŠ Mladá Boleslav CSokol Přezletice A
1229. 11. 2020 13:00TJ Sadská CLokomotiva Nymburk
1312. 12. 2020 17:00Lokomotiva NymburkSokol Kosmonosy B
1312. 12. 2020 17:00Sokol Přezletice ATJ Neratovice C
1312. 12. 2020 13:30Sokol Krchleby BAŠ Mladá Boleslav C
1312. 12. 2020 17:00Sokol Všetaty ASokol Malín B
1312. 12. 2020 17:00Sokol Mnichovo Hradiště BSokol Otradovice
1413. 12. 2020 10:00Lokomotiva NymburkTJ Neratovice C
1413. 12. 2020 10:00Sokol Přezletice ASokol Kosmonosy B
1413. 12. 2020 13:00Sokol Krchleby BTJ Sadská C
1413. 12. 2020 10:00Sokol Všetaty ASokol Otradovice
1413. 12. 2020 10:00Sokol Mnichovo Hradiště BSokol Malín B
1523. 01. 2021 17:00Sokol Kosmonosy BSokol Dolní Beřkovice
1523. 01. 2021 17:00Sokol Všetaty AAŠ Mladá Boleslav C
1523. 01. 2021 17:00Sokol Mnichovo Hradiště BTJ Sadská C
1523. 01. 2021 13:30Sokol Krchleby BLokomotiva Nymburk
1523. 01. 2021 17:00Sokol OtradoviceSokol Malín B
1624. 01. 2021 10:00TJ Neratovice CSokol Dolní Beřkovice
1624. 01. 2021 10:00Sokol Mnichovo Hradiště BAŠ Mladá Boleslav C
1624. 01. 2021 10:00Sokol Všetaty ATJ Sadská C
1624. 01. 2021 13:00Sokol Krchleby BSokol Přezletice A
1706. 02. 2021 13:30Sokol Krchleby BSokol Kosmonosy B
1706. 02. 2021 17:00Lokomotiva NymburkSokol Všetaty A
1706. 02. 2021 17:00Sokol Přezletice ASokol Mnichovo Hradiště B
1706. 02. 2021 17:00Sokol Malín BSokol Dolní Beřkovice
1706. 02. 2021 17:00TJ Sadská CAŠ Mladá Boleslav C
1807. 02. 2021 13:00Sokol Krchleby BTJ Neratovice C
1807. 02. 2021 10:00Sokol Přezletice ASokol Všetaty A
1807. 02. 2021 10:00Lokomotiva NymburkSokol Mnichovo Hradiště B
1807. 02. 2021 11:00Sokol OtradoviceSokol Dolní Beřkovice
1913. 02. 2021 17:00Sokol Kosmonosy BLokomotiva Nymburk
1913. 02. 2021 17:00TJ Neratovice CSokol Přezletice A
1913. 02. 2021 13:30AŠ Mladá Boleslav CSokol Krchleby B
1913. 02. 2021 17:00Sokol Malín BSokol Všetaty A
1913. 02. 2021 17:00Sokol OtradoviceSokol Mnichovo Hradiště B
2014. 02. 2021 10:00TJ Neratovice CLokomotiva Nymburk
2014. 02. 2021 10:00Sokol Kosmonosy BSokol Přezletice A
2014. 02. 2021 13:00TJ Sadská CSokol Krchleby B
2014. 02. 2021 11:00Sokol OtradoviceSokol Všetaty A
2014. 02. 2021 10:00Sokol Malín BSokol Mnichovo Hradiště B
2127. 02. 2021 17:00Sokol Kosmonosy BSokol Malín B
2127. 02. 2021 17:00TJ Neratovice CSokol Otradovice
2127. 02. 2021 17:00Sokol Dolní BeřkoviceAŠ Mladá Boleslav C
2127. 02. 2021 17:00Sokol Všetaty ASokol Krchleby B
2127. 02. 2021 17:00Sokol Přezletice ALokomotiva Nymburk
2228. 02. 2021 10:00TJ Neratovice CSokol Malín B
2228. 02. 2021 10:00Sokol Kosmonosy BSokol Otradovice
2228. 02. 2021 10:00Sokol Dolní BeřkoviceTJ Sadská C
2228. 02. 2021 10:00Sokol Mnichovo Hradiště BSokol Krchleby B
2313. 03. 2021 17:00Sokol Všetaty ASokol Kosmonosy B
2313. 03. 2021 17:00Sokol Mnichovo Hradiště BTJ Neratovice C
2313. 03. 2021 17:00Lokomotiva NymburkSokol Dolní Beřkovice
2313. 03. 2021 13:30AŠ Mladá Boleslav CSokol Malín B
2313. 03. 2021 17:00TJ Sadská CSokol Otradovice
2414. 03. 2021 10:00Sokol Mnichovo Hradiště BSokol Kosmonosy B
2414. 03. 2021 10:00Sokol Všetaty ATJ Neratovice C
2414. 03. 2021 10:00Sokol Přezletice ASokol Dolní Beřkovice
2414. 03. 2021 13:00TJ Sadská CSokol Malín B
2414. 03. 2021 13:00AŠ Mladá Boleslav CSokol Otradovice
2527. 03. 2021 17:00Sokol Kosmonosy BAŠ Mladá Boleslav C
2527. 03. 2021 17:00TJ Neratovice CTJ Sadská C
2527. 03. 2021 17:00Sokol Malín BLokomotiva Nymburk
2527. 03. 2021 17:00Sokol OtradoviceSokol Přezletice A
2527. 03. 2021 17:00Sokol Dolní BeřkoviceSokol Krchleby B
2527. 03. 2021 17:00Sokol Mnichovo Hradiště BSokol Všetaty A
2628. 03. 2021 10:00TJ Neratovice CAŠ Mladá Boleslav C
2628. 03. 2021 10:00Sokol Kosmonosy BTJ Sadská C
2628. 03. 2021 11:00Sokol OtradoviceLokomotiva Nymburk
2628. 03. 2021 10:00Sokol Malín BSokol Přezletice A
2710. 04. 2021 17:00Sokol Všetaty ASokol Dolní Beřkovice
2710. 04. 2021 13:30Sokol Krchleby BSokol Malín B
2710. 04. 2021 17:00Lokomotiva NymburkAŠ Mladá Boleslav C
2710. 04. 2021 17:00Sokol Přezletice ATJ Sadská C
2710. 04. 2021 17:00TJ Neratovice CSokol Kosmonosy B
2811. 04. 2021 10:00Sokol Mnichovo Hradiště BSokol Dolní Beřkovice
2811. 04. 2021 13:00Sokol Krchleby BSokol Otradovice
2811. 04. 2021 10:00Sokol Přezletice AAŠ Mladá Boleslav C
2811. 04. 2021 10:00Lokomotiva NymburkTJ Sadská C
Krajská soutěž 2.třídy D
119. 09. 2020 13:00Sokol Kostelec nad Černými lesyTTC Žehuň A5:10
119. 09. 2020 17:00Sokol Čáslav BSK Nová Ves I. A10:6
119. 09. 2020 17:00Sokol Velký OsekSokol Malín A9:9
119. 09. 2020 13:30TTC Říčany BST Benešov B10:2
119. 09. 2020 17:00Sokol Uhlířské Janovice AKST Týnec nad Sázavou A8:10
220. 09. 2020 10:00SK Nová Ves I. ATTC Žehuň A3:10
220. 09. 2020 10:00Sokol Čáslav BSokol Kostelec nad Černými lesy10:8
220. 09. 2020 10:00Sokol Malín AST Benešov B10:1
220. 09. 2020 13:00TTC Říčany BSokol Velký Osek10:5
220. 09. 2020 10:00Sokol Uhlířské Janovice ASokol Velké Popovice B5:10
303. 10. 2020 17:00KST Týnec nad Sázavou ASokol Kostelec nad Černými lesy10:7
303. 10. 2020 17:00SK Nová Ves I. ASokol Velké Popovice B7:10
303. 10. 2020 17:00Sokol Velký OsekSokol Močovice A10:2
303. 10. 2020 16:00
Herna S.Malín
TTC Žehuň ASokol Malín A0:10
303. 10. 2020 17:00Sokol Čáslav BTTC Říčany B3:10
404. 10. 2020 10:00Sokol Velké Popovice BSokol Kostelec nad Černými lesy10:6
404. 10. 2020 10:00SK Nová Ves I. AKST Týnec nad Sázavou A2:10
404. 10. 2020 13:00ST Benešov BSokol Močovice A9:9
404. 10. 2020 10:00
Herna S.V.Osek
TTC Žehuň ATTC Říčany B8:10
404. 10. 2020 10:00Sokol Čáslav BSokol Malín A0:10
517. 10. 2020 17:00Sokol Malín ASokol Kostelec nad Černými lesy
517. 10. 2020 13:30TTC Říčany BSK Nová Ves I. A
517. 10. 2020 17:00Sokol Močovice ATTC Žehuň A
517. 10. 2020 17:00Sokol Uhlířské Janovice ASokol Velký Osek
517. 10. 2020 17:00KST Týnec nad Sázavou ASokol Velké Popovice B
618. 10. 2020 10:00Sokol Malín ASK Nová Ves I. A
618. 10. 2020 13:00TTC Říčany BSokol Kostelec nad Černými lesy
618. 10. 2020 10:00Sokol Močovice ASokol Čáslav B
618. 10. 2020 10:00Sokol Uhlířské Janovice AST Benešov B
731. 10. 2020 17:00Sokol Velký OsekKST Týnec nad Sázavou A
731. 10. 2020 13:30ST Benešov BSokol Velké Popovice B
731. 10. 2020 17:00TTC Žehuň ASokol Uhlířské Janovice A
731. 10. 2020 17:00Sokol Malín ASokol Močovice A
731. 10. 2020 17:00Sokol Kostelec nad Černými lesySK Nová Ves I. A
801. 11. 2020 10:00Sokol Velký OsekSokol Velké Popovice B
801. 11. 2020 13:00ST Benešov BKST Týnec nad Sázavou A
801. 11. 2020 10:00Sokol Čáslav BSokol Uhlířské Janovice A
801. 11. 2020 13:00TTC Říčany BSokol Močovice A
914. 11. 2020 17:00Sokol Močovice ASokol Kostelec nad Černými lesy
914. 11. 2020 17:00Sokol Uhlířské Janovice ASokol Malín A
914. 11. 2020 17:00KST Týnec nad Sázavou ATTC Žehuň A
914. 11. 2020 13:30Sokol Velké Popovice BSokol Čáslav B
914. 11. 2020 17:00Sokol Velký OsekST Benešov B
1015. 11. 2020 10:00Sokol Močovice ASK Nová Ves I. A
1015. 11. 2020 10:00Sokol Uhlířské Janovice ATTC Říčany B
1015. 11. 2020 10:00KST Týnec nad Sázavou ASokol Čáslav B
1015. 11. 2020 13:00Sokol Velké Popovice BTTC Žehuň A
1128. 11. 2020 17:00Sokol Velký OsekSokol Kostelec nad Černými lesy
1128. 11. 2020 17:00SK Nová Ves I. AST Benešov B
1128. 11. 2020 17:00Sokol Malín AKST Týnec nad Sázavou A
1128. 11. 2020 13:30TTC Říčany BSokol Velké Popovice B
1128. 11. 2020 17:00Sokol Močovice ASokol Uhlířské Janovice A
1128. 11. 2020 17:00TTC Žehuň ASokol Čáslav B
1229. 11. 2020 10:00Sokol Kostelec nad Černými lesyST Benešov B
1229. 11. 2020 10:00SK Nová Ves I. ASokol Velký Osek
1229. 11. 2020 10:00Sokol Malín ASokol Velké Popovice B
1229. 11. 2020 13:00TTC Říčany BKST Týnec nad Sázavou A
1312. 12. 2020 17:00Sokol Uhlířské Janovice ASokol Kostelec nad Černými lesy
1312. 12. 2020 17:00KST Týnec nad Sázavou ASokol Močovice A
1312. 12. 2020 17:00Sokol Velký OsekTTC Žehuň A
1312. 12. 2020 13:30ST Benešov BSokol Čáslav B
1312. 12. 2020 17:00Sokol Malín ATTC Říčany B
1413. 12. 2020 10:00Sokol Uhlířské Janovice ASK Nová Ves I. A
1413. 12. 2020 13:00Sokol Velké Popovice BSokol Močovice A
1413. 12. 2020 10:00Sokol Velký OsekSokol Čáslav B
1413. 12. 2020 13:00ST Benešov BTTC Žehuň A
1523. 01. 2021 17:00TTC Žehuň ASokol Kostelec nad Černými lesy
1523. 01. 2021 17:00SK Nová Ves I. ASokol Čáslav B
1523. 01. 2021 17:00Sokol Malín ASokol Velký Osek
1523. 01. 2021 13:30ST Benešov BTTC Říčany B
1523. 01. 2021 17:00KST Týnec nad Sázavou ASokol Uhlířské Janovice A
1624. 01. 2021 10:00TTC Žehuň ASK Nová Ves I. A
1624. 01. 2021 10:00Sokol Kostelec nad Černými lesySokol Čáslav B
1624. 01. 2021 13:00ST Benešov BSokol Malín A
1624. 01. 2021 10:00Sokol Velký OsekTTC Říčany B
1624. 01. 2021 13:00Sokol Velké Popovice BSokol Uhlířské Janovice A
1706. 02. 2021 17:00Sokol Kostelec nad Černými lesyKST Týnec nad Sázavou A
1706. 02. 2021 13:30Sokol Velké Popovice BSK Nová Ves I. A
1706. 02. 2021 17:00Sokol Močovice ASokol Velký Osek
1706. 02. 2021 17:00
Herna TTC Žehuň
Sokol Malín ATTC Žehuň A
1706. 02. 2021 13:30TTC Říčany BSokol Čáslav B
1807. 02. 2021 10:00Sokol Kostelec nad Černými lesySokol Velké Popovice B
1807. 02. 2021 10:00KST Týnec nad Sázavou ASK Nová Ves I. A
1807. 02. 2021 10:00Sokol Močovice AST Benešov B
1807. 02. 2021 13:00TTC Říčany BTTC Žehuň A
1807. 02. 2021 10:00Sokol Malín ASokol Čáslav B
1913. 02. 2021 17:00Sokol Kostelec nad Černými lesySokol Uhlířské Janovice A
1913. 02. 2021 17:00Sokol Močovice AKST Týnec nad Sázavou A
1913. 02. 2021 17:00TTC Žehuň ASokol Velký Osek
1913. 02. 2021 17:00Sokol Čáslav BST Benešov B
1913. 02. 2021 13:30TTC Říčany BSokol Malín A
2014. 02. 2021 10:00SK Nová Ves I. ASokol Uhlířské Janovice A
2014. 02. 2021 10:00Sokol Močovice ASokol Velké Popovice B
2014. 02. 2021 10:00Sokol Čáslav BSokol Velký Osek
2014. 02. 2021 10:00TTC Žehuň AST Benešov B
2127. 02. 2021 17:00Sokol Kostelec nad Černými lesySokol Malín A
2127. 02. 2021 17:00SK Nová Ves I. ATTC Říčany B
2127. 02. 2021 17:00TTC Žehuň ASokol Močovice A
2127. 02. 2021 17:00Sokol Velký OsekSokol Uhlířské Janovice A
2127. 02. 2021 13:30Sokol Velké Popovice BKST Týnec nad Sázavou A
2228. 02. 2021 10:00SK Nová Ves I. ASokol Malín A
2228. 02. 2021 10:00Sokol Kostelec nad Černými lesyTTC Říčany B
2228. 02. 2021 10:00Sokol Čáslav BSokol Močovice A
2228. 02. 2021 13:00ST Benešov BSokol Uhlířské Janovice A
2313. 03. 2021 17:00KST Týnec nad Sázavou ASokol Velký Osek
2313. 03. 2021 13:30Sokol Velké Popovice BST Benešov B
2313. 03. 2021 17:00Sokol Uhlířské Janovice ATTC Žehuň A
2313. 03. 2021 17:00Sokol Močovice ASokol Malín A
2313. 03. 2021 17:00SK Nová Ves I. ASokol Kostelec nad Černými lesy
2414. 03. 2021 13:00Sokol Velké Popovice BSokol Velký Osek
2414. 03. 2021 10:00KST Týnec nad Sázavou AST Benešov B
2414. 03. 2021 10:00Sokol Uhlířské Janovice ASokol Čáslav B
2414. 03. 2021 10:00Sokol Močovice ATTC Říčany B
2527. 03. 2021 17:00Sokol Kostelec nad Černými lesySokol Močovice A
2527. 03. 2021 17:00Sokol Malín ASokol Uhlířské Janovice A
2527. 03. 2021 17:00TTC Žehuň AKST Týnec nad Sázavou A
2527. 03. 2021 17:00Sokol Čáslav BSokol Velké Popovice B
2527. 03. 2021 13:30ST Benešov BSokol Velký Osek
2628. 03. 2021 10:00SK Nová Ves I. ASokol Močovice A
2628. 03. 2021 13:00TTC Říčany BSokol Uhlířské Janovice A
2628. 03. 2021 10:00Sokol Čáslav BKST Týnec nad Sázavou A
2628. 03. 2021 10:00TTC Žehuň ASokol Velké Popovice B
2710. 04. 2021 17:00Sokol Kostelec nad Černými lesySokol Velký Osek
2710. 04. 2021 13:30ST Benešov BSK Nová Ves I. A
2710. 04. 2021 17:00KST Týnec nad Sázavou ASokol Malín A
2710. 04. 2021 13:30Sokol Velké Popovice BTTC Říčany B
2710. 04. 2021 17:00Sokol Uhlířské Janovice ASokol Močovice A
2710. 04. 2021 17:00Sokol Čáslav BTTC Žehuň A
2811. 04. 2021 13:00ST Benešov BSokol Kostelec nad Černými lesy
2811. 04. 2021 10:00Sokol Velký OsekSK Nová Ves I. A
2811. 04. 2021 13:00Sokol Velké Popovice BSokol Malín A
2811. 04. 2021 10:00KST Týnec nad Sázavou ATTC Říčany B

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy