Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize muži
119. 09. 2020 16:30TJ Sokol Brno I BSPIN Lednice A7:10
119. 09. 2020 18:00Orel jednota Silůvky ASTP Mikulov A10:8
116. 09. 2020 17:30TJ Sokol Hlubočany ATJ Holásky B10:8
119. 09. 2020 14:00TJ Sokol Vracov ASKST Stavoimpex Hodonín C9:9
119. 09. 2020 17:30STK Zbraslavec AKST Blansko B10:5
118. 09. 2020 19:00TJ Brno-Bystrc AOrel jednota Ivančice A10:5
119. 09. 2020 17:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BTJ Sokol Brno I A10:6
220. 09. 2020 10:30TJ Sokol Brno I BSTP Mikulov A3:10
220. 09. 2020 10:00Orel jednota Silůvky ASPIN Lednice A10:6
218. 09. 2020 18:30TJ Holásky BTJ Sokol Rebešovice A0:10
220. 09. 2020 10:00TJ Sokol Vracov AKST Blansko B5:10
220. 09. 2020 10:00STK Zbraslavec ASKST Stavoimpex Hodonín C10:2
219. 09. 2020 10:00Orel jednota Ivančice ATJ Sokol Brno I A9:9
219. 09. 2020 09:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BTJ Brno-Bystrc A7:10
303. 10. 2020 18:30SPIN Lednice ATJ Brno-Bystrc A8:10
303. 10. 2020 18:00STP Mikulov ATJ Sokol Brno I A6:10
303. 10. 2020 17:00SKST Stavoimpex Hodonín COrel jednota Ivančice A10:2
303. 10. 2020 16:00KST Blansko BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B
ODLOŽENO
303. 10. 2020 17:30TJ Sokol Rebešovice ATJ Sokol Vracov A10:5
303. 10. 2020 17:00TJ Sokol Hlubočany ASTK Zbraslavec A5:10
303. 10. 2020 18:00Orel jednota Silůvky ATJ Holásky B10:5
402. 10. 2020 19:00SPIN Lednice ATJ Sokol Brno I A3:10
402. 10. 2020 18:30STP Mikulov ATJ Brno-Bystrc A10:4
404. 10. 2020 10:00SKST Stavoimpex Hodonín CKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B10:2
404. 10. 2020 10:00KST Blansko BOrel jednota Ivančice A
ODLOŽENO
403. 10. 2020 10:00TJ Sokol Rebešovice ASTK Zbraslavec A10:4
404. 10. 2020 10:00TJ Sokol Hlubočany ATJ Sokol Vracov A6:10
404. 10. 2020 10:30TJ Sokol Brno I BTJ Holásky B9:9
517. 10. 2020 10:00TJ Holásky BSTP Mikulov A
517. 10. 2020 14:00TJ Sokol Vracov ATJ Sokol Brno I B
517. 10. 2020 17:30STK Zbraslavec AOrel jednota Silůvky A
517. 10. 2020 17:00Orel jednota Ivančice ATJ Sokol Rebešovice A
517. 10. 2020 17:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BTJ Sokol Hlubočany A
517. 10. 2020 16:30TJ Brno-Bystrc ASKST Stavoimpex Hodonín C
517. 10. 2020 16:30TJ Sokol Brno I AKST Blansko B
616. 10. 2020 18:30TJ Holásky BSPIN Lednice A
618. 10. 2020 10:00TJ Sokol Vracov AOrel jednota Silůvky A
618. 10. 2020 10:00STK Zbraslavec ATJ Sokol Brno I B
617. 10. 2020 10:00Orel jednota Ivančice ATJ Sokol Hlubočany A
617. 10. 2020 09:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BTJ Sokol Rebešovice A
618. 10. 2020 10:00TJ Brno-Bystrc AKST Blansko B
618. 10. 2020 10:30TJ Sokol Brno I ASKST Stavoimpex Hodonín C
731. 10. 2020 18:30SPIN Lednice ASKST Stavoimpex Hodonín C
731. 10. 2020 18:00STP Mikulov AKST Blansko B
731. 10. 2020 17:30TJ Sokol Rebešovice ATJ Brno-Bystrc A
731. 10. 2020 17:00TJ Sokol Hlubočany ATJ Sokol Brno I A
731. 10. 2020 16:30TJ Sokol Brno I BOrel jednota Ivančice A
731. 10. 2020 18:00Orel jednota Silůvky AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B
731. 10. 2020 10:00TJ Holásky BSTK Zbraslavec A
830. 10. 2020 19:00SPIN Lednice AKST Blansko B
830. 10. 2020 18:30STP Mikulov ASKST Stavoimpex Hodonín C
831. 10. 2020 10:00TJ Sokol Rebešovice ATJ Sokol Brno I A
801. 11. 2020 10:00TJ Sokol Hlubočany ATJ Brno-Bystrc A
801. 11. 2020 10:30TJ Sokol Brno I BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B
801. 11. 2020 10:00Orel jednota Silůvky AOrel jednota Ivančice A
830. 10. 2020 18:30TJ Holásky BTJ Sokol Vracov A
914. 11. 2020 14:00TJ Sokol Vracov ASPIN Lednice A
914. 11. 2020 17:30STK Zbraslavec ASTP Mikulov A
914. 11. 2020 17:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BTJ Holásky B
914. 11. 2020 16:30TJ Brno-Bystrc ATJ Sokol Brno I B
914. 11. 2020 16:30TJ Sokol Brno I AOrel jednota Silůvky A
914. 11. 2020 17:00SKST Stavoimpex Hodonín CTJ Sokol Rebešovice A
914. 11. 2020 16:00KST Blansko BTJ Sokol Hlubočany A
1015. 11. 2020 10:00TJ Sokol Vracov ASTP Mikulov A
1015. 11. 2020 10:00STK Zbraslavec ASPIN Lednice A
1014. 11. 2020 10:00Orel jednota Ivančice ATJ Holásky B
1015. 11. 2020 10:00TJ Brno-Bystrc AOrel jednota Silůvky A
1008. 10. 2020 18:30TJ Sokol Brno I ATJ Sokol Brno I B10:1
1015. 11. 2020 10:00SKST Stavoimpex Hodonín CTJ Sokol Hlubočany A
1015. 11. 2020 10:00KST Blansko BTJ Sokol Rebešovice A
1128. 11. 2020 18:30SPIN Lednice ATJ Sokol Rebešovice A
1128. 11. 2020 18:00STP Mikulov ATJ Sokol Hlubočany A
1128. 11. 2020 16:30TJ Sokol Brno I BSKST Stavoimpex Hodonín C
1128. 11. 2020 18:00Orel jednota Silůvky AKST Blansko B
1128. 11. 2020 10:00TJ Holásky BTJ Sokol Brno I A
1128. 11. 2020 14:00TJ Sokol Vracov AOrel jednota Ivančice A
1128. 11. 2020 17:30STK Zbraslavec AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B
1227. 11. 2020 19:00SPIN Lednice ATJ Sokol Hlubočany A
1227. 11. 2020 18:30STP Mikulov ATJ Sokol Rebešovice A
1229. 11. 2020 10:30TJ Sokol Brno I BKST Blansko B
1229. 11. 2020 10:00Orel jednota Silůvky ASKST Stavoimpex Hodonín C
1227. 11. 2020 18:30TJ Holásky BTJ Brno-Bystrc A
1229. 11. 2020 10:00TJ Sokol Vracov AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B
1229. 11. 2020 10:00STK Zbraslavec AOrel jednota Ivančice A
1312. 12. 2020 17:00Orel jednota Ivančice ASPIN Lednice A
1312. 12. 2020 17:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BSTP Mikulov A
1312. 12. 2020 16:30TJ Brno-Bystrc ATJ Sokol Vracov A
1312. 12. 2020 16:30TJ Sokol Brno I ASTK Zbraslavec A
1312. 12. 2020 16:00KST Blansko BTJ Holásky B
1312. 12. 2020 17:30TJ Sokol Rebešovice ATJ Sokol Brno I B
1312. 12. 2020 17:00TJ Sokol Hlubočany AOrel jednota Silůvky A
1412. 12. 2020 10:00Orel jednota Ivančice ASTP Mikulov A
1412. 12. 2020 09:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BSPIN Lednice A
1413. 12. 2020 10:00TJ Brno-Bystrc ASTK Zbraslavec A
1413. 12. 2020 10:30TJ Sokol Brno I ATJ Sokol Vracov A
1413. 12. 2020 10:00SKST Stavoimpex Hodonín CTJ Holásky B
1412. 12. 2020 10:00TJ Sokol Rebešovice AOrel jednota Silůvky A
1413. 12. 2020 10:00TJ Sokol Hlubočany ATJ Sokol Brno I B
1502. 01. 2021 16:30TJ Sokol Brno I BOrel jednota Silůvky A
1502. 01. 2021 14:00TJ Sokol Vracov ASTK Zbraslavec A
1502. 01. 2021 17:00Orel jednota Ivančice AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B
1502. 01. 2021 16:30TJ Brno-Bystrc ATJ Sokol Brno I A
1502. 01. 2021 17:00SKST Stavoimpex Hodonín CKST Blansko B
1502. 01. 2021 17:30TJ Sokol Rebešovice ATJ Sokol Hlubočany A
1502. 01. 2021 18:30SPIN Lednice ASTP Mikulov A
1623. 01. 2021 18:30SPIN Lednice ATJ Sokol Brno I B
1623. 01. 2021 18:00STP Mikulov AOrel jednota Silůvky A
1623. 01. 2021 17:00TJ Holásky BTJ Sokol Hlubočany A
1623. 01. 2021 17:00SKST Stavoimpex Hodonín CTJ Sokol Vracov A
1623. 01. 2021 16:00KST Blansko BSTK Zbraslavec A
1623. 01. 2021 17:00Orel jednota Ivančice ATJ Brno-Bystrc A
1623. 01. 2021 16:30TJ Sokol Brno I AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B
1722. 01. 2021 18:30STP Mikulov ATJ Sokol Brno I B
1722. 01. 2021 19:00SPIN Lednice AOrel jednota Silůvky A
1723. 01. 2021 10:00TJ Sokol Rebešovice ATJ Holásky B
1724. 01. 2021 10:00KST Blansko BTJ Sokol Vracov A
1724. 01. 2021 10:00SKST Stavoimpex Hodonín CSTK Zbraslavec A
1724. 01. 2021 10:30TJ Sokol Brno I AOrel jednota Ivančice A
1724. 01. 2021 10:00TJ Brno-Bystrc AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B
1806. 02. 2021 16:30TJ Brno-Bystrc ASPIN Lednice A
1806. 02. 2021 16:30TJ Sokol Brno I ASTP Mikulov A
1806. 02. 2021 17:00Orel jednota Ivančice ASKST Stavoimpex Hodonín C
1806. 02. 2021 17:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BKST Blansko B
1806. 02. 2021 14:00TJ Sokol Vracov ATJ Sokol Rebešovice A
1806. 02. 2021 17:30STK Zbraslavec ATJ Sokol Hlubočany A
1806. 02. 2021 10:00TJ Holásky BOrel jednota Silůvky A
1907. 02. 2021 10:30TJ Sokol Brno I ASPIN Lednice A
1907. 02. 2021 10:00TJ Brno-Bystrc ASTP Mikulov A
1906. 02. 2021 09:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BSKST Stavoimpex Hodonín C
1906. 02. 2021 10:00Orel jednota Ivančice AKST Blansko B
1907. 02. 2021 10:00STK Zbraslavec ATJ Sokol Rebešovice A
1907. 02. 2021 10:00TJ Sokol Vracov ATJ Sokol Hlubočany A
1905. 02. 2021 18:30TJ Holásky BTJ Sokol Brno I B
2027. 02. 2021 18:00STP Mikulov ATJ Holásky B
2027. 02. 2021 16:30TJ Sokol Brno I BTJ Sokol Vracov A
2027. 02. 2021 18:00Orel jednota Silůvky ASTK Zbraslavec A
2027. 02. 2021 17:30TJ Sokol Rebešovice AOrel jednota Ivančice A
2027. 02. 2021 17:00TJ Sokol Hlubočany AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B
2027. 02. 2021 17:00SKST Stavoimpex Hodonín CTJ Brno-Bystrc A
2027. 02. 2021 16:00KST Blansko BTJ Sokol Brno I A
2126. 02. 2021 19:00SPIN Lednice ATJ Holásky B
2128. 02. 2021 10:00Orel jednota Silůvky ATJ Sokol Vracov A
2128. 02. 2021 10:30TJ Sokol Brno I BSTK Zbraslavec A
2128. 02. 2021 10:00TJ Sokol Hlubočany AOrel jednota Ivančice A
2127. 02. 2021 10:00TJ Sokol Rebešovice AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B
2128. 02. 2021 10:00KST Blansko BTJ Brno-Bystrc A
2128. 02. 2021 10:00SKST Stavoimpex Hodonín CTJ Sokol Brno I A
2213. 03. 2021 17:00SKST Stavoimpex Hodonín CSPIN Lednice A
2213. 03. 2021 16:00KST Blansko BSTP Mikulov A
2213. 03. 2021 16:30TJ Brno-Bystrc ATJ Sokol Rebešovice A
2213. 03. 2021 16:30TJ Sokol Brno I ATJ Sokol Hlubočany A
2213. 03. 2021 17:00Orel jednota Ivančice ATJ Sokol Brno I B
2213. 03. 2021 17:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BOrel jednota Silůvky A
2213. 03. 2021 17:30STK Zbraslavec ATJ Holásky B
2314. 03. 2021 10:00KST Blansko BSPIN Lednice A
2314. 03. 2021 10:00SKST Stavoimpex Hodonín CSTP Mikulov A
2314. 03. 2021 10:30TJ Sokol Brno I ATJ Sokol Rebešovice A
2314. 03. 2021 10:00TJ Brno-Bystrc ATJ Sokol Hlubočany A
2313. 03. 2021 09:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BTJ Sokol Brno I B
2313. 03. 2021 10:00Orel jednota Ivančice AOrel jednota Silůvky A
2314. 03. 2021 10:00TJ Sokol Vracov ATJ Holásky B
2427. 03. 2021 18:30SPIN Lednice ATJ Sokol Vracov A
2427. 03. 2021 18:00STP Mikulov ASTK Zbraslavec A
2427. 03. 2021 10:00TJ Holásky BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B
2427. 03. 2021 16:30TJ Sokol Brno I BTJ Brno-Bystrc A
2427. 03. 2021 18:00Orel jednota Silůvky ATJ Sokol Brno I A
2427. 03. 2021 17:30TJ Sokol Rebešovice ASKST Stavoimpex Hodonín C
2427. 03. 2021 17:00TJ Sokol Hlubočany AKST Blansko B
2526. 03. 2021 18:30STP Mikulov ATJ Sokol Vracov A
2526. 03. 2021 19:00SPIN Lednice ASTK Zbraslavec A
2526. 03. 2021 18:30TJ Holásky BOrel jednota Ivančice A
2528. 03. 2021 10:00Orel jednota Silůvky ATJ Brno-Bystrc A
2528. 03. 2021 10:30TJ Sokol Brno I BTJ Sokol Brno I A
2528. 03. 2021 10:00TJ Sokol Hlubočany ASKST Stavoimpex Hodonín C
2527. 03. 2021 10:00TJ Sokol Rebešovice AKST Blansko B
2610. 04. 2021 17:30TJ Sokol Rebešovice ASPIN Lednice A
2610. 04. 2021 17:00TJ Sokol Hlubočany ASTP Mikulov A
2610. 04. 2021 17:00SKST Stavoimpex Hodonín CTJ Sokol Brno I B
2610. 04. 2021 16:00KST Blansko BOrel jednota Silůvky A
2610. 04. 2021 16:30TJ Sokol Brno I ATJ Holásky B
2610. 04. 2021 17:00Orel jednota Ivančice ATJ Sokol Vracov A
2610. 04. 2021 17:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BSTK Zbraslavec A
2711. 04. 2021 10:00TJ Sokol Hlubočany ASPIN Lednice A
2710. 04. 2021 10:00TJ Sokol Rebešovice ASTP Mikulov A
2711. 04. 2021 10:00KST Blansko BTJ Sokol Brno I B
2711. 04. 2021 10:00SKST Stavoimpex Hodonín COrel jednota Silůvky A
2711. 04. 2021 10:00TJ Brno-Bystrc ATJ Holásky B
2710. 04. 2021 09:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BTJ Sokol Vracov A
2710. 04. 2021 10:00Orel jednota Ivančice ASTK Zbraslavec A
2824. 04. 2021 18:30SPIN Lednice AOrel jednota Ivančice A
2824. 04. 2021 18:00STP Mikulov AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B
2824. 04. 2021 14:00TJ Sokol Vracov ATJ Brno-Bystrc A
2824. 04. 2021 17:30STK Zbraslavec ATJ Sokol Brno I A
2824. 04. 2021 10:00TJ Holásky BKST Blansko B
2824. 04. 2021 16:30TJ Sokol Brno I BTJ Sokol Rebešovice A
2824. 04. 2021 18:00Orel jednota Silůvky ATJ Sokol Hlubočany A
2923. 04. 2021 18:30STP Mikulov AOrel jednota Ivančice A
2923. 04. 2021 19:00SPIN Lednice AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B
2925. 04. 2021 10:00STK Zbraslavec ATJ Brno-Bystrc A
2925. 04. 2021 10:00TJ Sokol Vracov ATJ Sokol Brno I A
2923. 04. 2021 18:30TJ Holásky BSKST Stavoimpex Hodonín C
2925. 04. 2021 10:00Orel jednota Silůvky ATJ Sokol Rebešovice A
2925. 04. 2021 10:30TJ Sokol Brno I BTJ Sokol Hlubočany A
3008. 05. 2021 18:00Orel jednota Silůvky ATJ Sokol Brno I B
3008. 05. 2021 17:30STK Zbraslavec ATJ Sokol Vracov A
3008. 05. 2021 17:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BOrel jednota Ivančice A
3008. 05. 2021 16:30TJ Sokol Brno I ATJ Brno-Bystrc A
3008. 05. 2021 16:00KST Blansko BSKST Stavoimpex Hodonín C
3008. 05. 2021 17:00TJ Sokol Hlubočany ATJ Sokol Rebešovice A
3008. 05. 2021 18:00STP Mikulov ASPIN Lednice A
Krajská soutěž I. třídy A
119. 09. 2020 10:30TJ Sokol Brno I CTTC MS Brno E4:10
116. 09. 2020 18:30KST Kunštát ATJ Sokol Hlubočany B9:9
119. 09. 2020 10:00KST Blansko CSK Kuřim A10:4
116. 09. 2020 18:30TJ Mokrá-Horákov ATJ Šošůvka A10:5
119. 09. 2020 18:00MK Řeznovice BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C10:4
119. 09. 2020 17:00TJ Sokol Brno-Židenice AOrel jednota Silůvky B6:10
218. 09. 2020 18:30TJ Sokol Brno I CTJ Sokol Hlubočany B7:10
220. 09. 2020 10:00KST Kunštát ATTC MS Brno E3:10
218. 09. 2020 18:30KST Blansko CTJ Šošůvka A10:4
220. 09. 2020 10:00TJ Mokrá-Horákov ASK Kuřim A6:10
218. 09. 2020 18:00MK Řeznovice BOrel jednota Silůvky B10:6
218. 09. 2020 18:30TJ Sokol Brno-Židenice AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C10:6
303. 10. 2020 17:00TTC MS Brno EKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C10:3
303. 10. 2020 11:00TJ Sokol Hlubočany BOrel jednota Silůvky B3:10
303. 10. 2020 17:30SK Kuřim AMK Řeznovice B10:8
303. 10. 2020 11:00TJ Šošůvka ATJ Sokol Brno-Židenice A9:9
303. 10. 2020 10:30TJ Sokol Brno I CKST Blansko C1:10
303. 10. 2020 17:30KST Kunštát ATJ Mokrá-Horákov A10:6
404. 10. 2020 10:30TTC MS Brno EOrel jednota Silůvky B10:6
402. 10. 2020 19:00TJ Sokol Hlubočany BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C1:10
404. 10. 2020 10:00SK Kuřim ATJ Sokol Brno-Židenice A10:4
404. 10. 2020 10:00TJ Šošůvka AMK Řeznovice B5:10
402. 10. 2020 18:30TJ Sokol Brno I CTJ Mokrá-Horákov A5:10
404. 10. 2020 10:00KST Kunštát AKST Blansko C6:10
517. 10. 2020 10:00KST Blansko CTTC MS Brno E
517. 10. 2020 17:00TJ Mokrá-Horákov ATJ Sokol Hlubočany B
517. 10. 2020 18:00MK Řeznovice BTJ Sokol Brno I C
517. 10. 2020 17:00TJ Sokol Brno-Židenice AKST Kunštát A
517. 10. 2020 09:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CSK Kuřim A
517. 10. 2020 11:00Orel jednota Silůvky BTJ Šošůvka A
616. 10. 2020 18:30KST Blansko CTJ Sokol Hlubočany B
618. 10. 2020 09:00TJ Mokrá-Horákov ATTC MS Brno E
616. 10. 2020 18:00MK Řeznovice BKST Kunštát A
616. 10. 2020 18:30TJ Sokol Brno-Židenice ATJ Sokol Brno I C
616. 10. 2020 18:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CTJ Šošůvka A
617. 10. 2020 17:00Orel jednota Silůvky BSK Kuřim A
731. 10. 2020 17:00TTC MS Brno ESK Kuřim A
731. 10. 2020 11:00TJ Sokol Hlubočany BTJ Šošůvka A
731. 10. 2020 10:30TJ Sokol Brno I CKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C
731. 10. 2020 17:30KST Kunštát AOrel jednota Silůvky B
731. 10. 2020 10:00KST Blansko CMK Řeznovice B
731. 10. 2020 17:00TJ Mokrá-Horákov ATJ Sokol Brno-Židenice A
801. 11. 2020 10:30TTC MS Brno ETJ Šošůvka A
830. 10. 2020 19:00TJ Sokol Hlubočany BSK Kuřim A
830. 10. 2020 18:30TJ Sokol Brno I COrel jednota Silůvky B
801. 11. 2020 10:00KST Kunštát AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C
830. 10. 2020 18:30KST Blansko CTJ Sokol Brno-Židenice A
801. 11. 2020 09:00TJ Mokrá-Horákov AMK Řeznovice B
914. 11. 2020 18:00MK Řeznovice BTTC MS Brno E
914. 11. 2020 17:00TJ Sokol Brno-Židenice ATJ Sokol Hlubočany B
914. 11. 2020 09:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CKST Blansko C
914. 11. 2020 11:00Orel jednota Silůvky BTJ Mokrá-Horákov A
914. 11. 2020 17:30SK Kuřim ATJ Sokol Brno I C
914. 11. 2020 17:30TJ Šošůvka AKST Kunštát A
1013. 11. 2020 18:00MK Řeznovice BTJ Sokol Hlubočany B
1013. 11. 2020 18:30TJ Sokol Brno-Židenice ATTC MS Brno E
1013. 11. 2020 18:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CTJ Mokrá-Horákov A
1014. 11. 2020 17:00Orel jednota Silůvky BKST Blansko C
1015. 11. 2020 10:00SK Kuřim AKST Kunštát A
1015. 11. 2020 10:00TJ Šošůvka ATJ Sokol Brno I C
1128. 11. 2020 10:30TJ Sokol Brno I CKST Kunštát A
1128. 11. 2020 10:00KST Blansko CTJ Mokrá-Horákov A
1128. 11. 2020 18:00MK Řeznovice BTJ Sokol Brno-Židenice A
1128. 11. 2020 09:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov COrel jednota Silůvky B
1128. 11. 2020 17:30SK Kuřim ATJ Šošůvka A
1128. 11. 2020 17:00TTC MS Brno ETJ Sokol Hlubočany B
1223. 01. 2021 17:00TTC MS Brno ETJ Sokol Brno I C
1223. 01. 2021 11:00TJ Sokol Hlubočany BKST Kunštát A
1223. 01. 2021 17:30SK Kuřim AKST Blansko C
1223. 01. 2021 17:30TJ Šošůvka ATJ Mokrá-Horákov A
1223. 01. 2021 09:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CMK Řeznovice B
1223. 01. 2021 11:00Orel jednota Silůvky BTJ Sokol Brno-Židenice A
1322. 01. 2021 19:00TJ Sokol Hlubočany BTJ Sokol Brno I C
1324. 01. 2021 10:30TTC MS Brno EKST Kunštát A
1324. 01. 2021 10:00TJ Šošůvka AKST Blansko C
1324. 01. 2021 10:00SK Kuřim ATJ Mokrá-Horákov A
1323. 01. 2021 17:00Orel jednota Silůvky BMK Řeznovice B
1322. 01. 2021 18:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CTJ Sokol Brno-Židenice A
1406. 02. 2021 09:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CTTC MS Brno E
1406. 02. 2021 11:00Orel jednota Silůvky BTJ Sokol Hlubočany B
1406. 02. 2021 18:00MK Řeznovice BSK Kuřim A
1406. 02. 2021 17:00TJ Sokol Brno-Židenice ATJ Šošůvka A
1406. 02. 2021 10:00KST Blansko CTJ Sokol Brno I C
1406. 02. 2021 17:00TJ Mokrá-Horákov AKST Kunštát A
1506. 02. 2021 17:00Orel jednota Silůvky BTTC MS Brno E
1505. 02. 2021 18:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CTJ Sokol Hlubočany B
1505. 02. 2021 18:30TJ Sokol Brno-Židenice ASK Kuřim A
1505. 02. 2021 18:00MK Řeznovice BTJ Šošůvka A
1507. 02. 2021 09:00TJ Mokrá-Horákov ATJ Sokol Brno I C
1505. 02. 2021 18:30KST Blansko CKST Kunštát A
1627. 02. 2021 17:00TTC MS Brno EKST Blansko C
1627. 02. 2021 11:00TJ Sokol Hlubočany BTJ Mokrá-Horákov A
1627. 02. 2021 10:30TJ Sokol Brno I CMK Řeznovice B
1627. 02. 2021 17:30KST Kunštát ATJ Sokol Brno-Židenice A
1627. 02. 2021 17:30SK Kuřim AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C
1627. 02. 2021 17:30TJ Šošůvka AOrel jednota Silůvky B
1726. 02. 2021 19:00TJ Sokol Hlubočany BKST Blansko C
1728. 02. 2021 10:30TTC MS Brno ETJ Mokrá-Horákov A
1728. 02. 2021 10:00KST Kunštát AMK Řeznovice B
1726. 02. 2021 18:30TJ Sokol Brno I CTJ Sokol Brno-Židenice A
1728. 02. 2021 10:00TJ Šošůvka AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C
1728. 02. 2021 10:00SK Kuřim AOrel jednota Silůvky B
1813. 03. 2021 17:30SK Kuřim ATTC MS Brno E
1813. 03. 2021 17:30TJ Šošůvka ATJ Sokol Hlubočany B
1813. 03. 2021 09:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CTJ Sokol Brno I C
1813. 03. 2021 11:00Orel jednota Silůvky BKST Kunštát A
1813. 03. 2021 18:00MK Řeznovice BKST Blansko C
1813. 03. 2021 17:00TJ Sokol Brno-Židenice ATJ Mokrá-Horákov A
1914. 03. 2021 10:00TJ Šošůvka ATTC MS Brno E
1914. 03. 2021 10:00SK Kuřim ATJ Sokol Hlubočany B
1913. 03. 2021 17:00Orel jednota Silůvky BTJ Sokol Brno I C
1912. 03. 2021 18:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CKST Kunštát A
1912. 03. 2021 18:30TJ Sokol Brno-Židenice AKST Blansko C
1912. 03. 2021 18:00MK Řeznovice BTJ Mokrá-Horákov A
2027. 03. 2021 17:00TTC MS Brno EMK Řeznovice B
2027. 03. 2021 11:00TJ Sokol Hlubočany BTJ Sokol Brno-Židenice A
2027. 03. 2021 10:00KST Blansko CKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C
2027. 03. 2021 17:00TJ Mokrá-Horákov AOrel jednota Silůvky B
2027. 03. 2021 10:30TJ Sokol Brno I CSK Kuřim A
2027. 03. 2021 17:30KST Kunštát ATJ Šošůvka A
2126. 03. 2021 19:00TJ Sokol Hlubočany BMK Řeznovice B
2128. 03. 2021 10:30TTC MS Brno ETJ Sokol Brno-Židenice A
2128. 03. 2021 09:00TJ Mokrá-Horákov AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C
2126. 03. 2021 18:30KST Blansko COrel jednota Silůvky B
2128. 03. 2021 10:00KST Kunštát ASK Kuřim A
2126. 03. 2021 18:30TJ Sokol Brno I CTJ Šošůvka A
2210. 04. 2021 17:30KST Kunštát ATJ Sokol Brno I C
2210. 04. 2021 17:00TJ Mokrá-Horákov AKST Blansko C
2210. 04. 2021 17:00TJ Sokol Brno-Židenice AMK Řeznovice B
2210. 04. 2021 16:00Orel jednota Silůvky BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C
2210. 04. 2021 17:30TJ Šošůvka ASK Kuřim A
2210. 04. 2021 11:00TJ Sokol Hlubočany BTTC MS Brno E
Krajská soutěž I. třídy B
119. 09. 2020 18:00TJ Sokol Lanžhot BTTC MS Brno D5:10
125. 09. 2020 18:30TJ Jevišovka-Drnholec AKST DRAGON Vyškov A6:10
119. 09. 2020 16:00TJ Jiskra Strážnice ASK Baník Ratíškovice A10:0
119. 09. 2020 17:00SKST Hodonín DTJ Sokol Kobylí A10:4
119. 09. 2020 18:00SK Slatina BTJ Sokol Klobouky u Brna A6:10
119. 09. 2020 17:00KST Oltec Brno ATJ Brno-Bystrc B7:10
218. 09. 2020 18:30TJ Sokol Lanžhot BTJ Jevišovka-Drnholec A4:10
218. 09. 2020 18:00KST DRAGON Vyškov ATTC MS Brno D10:4
219. 09. 2020 10:00TJ Jiskra Strážnice ATJ Sokol Kobylí A10:4
220. 09. 2020 10:00SKST Hodonín DSK Baník Ratíškovice A8:10
219. 09. 2020 10:00SK Slatina BTJ Brno-Bystrc B10:2
220. 09. 2020 10:30KST Oltec Brno ATJ Sokol Klobouky u Brna A6:10
303. 10. 2020 17:00TTC MS Brno DTJ Sokol Klobouky u Brna A1:10
303. 10. 2020 17:00TJ Jevišovka-Drnholec ATJ Brno-Bystrc B7:10
303. 10. 2020 17:00SK Baník Ratíškovice ASK Slatina B7:10
303. 10. 2020 17:00TJ Sokol Kobylí AKST Oltec Brno A10:8
303. 10. 2020 18:00TJ Sokol Lanžhot BTJ Jiskra Strážnice A7:10
330. 09. 2020 19:00SKST Hodonín DKST DRAGON Vyškov A10:7
404. 10. 2020 10:30TTC MS Brno DTJ Brno-Bystrc B1:10
402. 10. 2020 18:00TJ Jevišovka-Drnholec ATJ Sokol Klobouky u Brna A6:10
404. 10. 2020 10:00SK Baník Ratíškovice AKST Oltec Brno A10:6
404. 10. 2020 10:00TJ Sokol Kobylí ASK Slatina B10:8
402. 10. 2020 18:30TJ Sokol Lanžhot BSKST Hodonín D10:7
402. 10. 2020 18:00TJ Jiskra Strážnice AKST DRAGON Vyškov A10:4
517. 10. 2020 16:00TJ Jiskra Strážnice ATTC MS Brno D
517. 10. 2020 17:00SKST Hodonín DTJ Jevišovka-Drnholec A
517. 10. 2020 18:00SK Slatina BTJ Sokol Lanžhot B
517. 10. 2020 17:00KST Oltec Brno AKST DRAGON Vyškov A
517. 10. 2020 16:00TJ Sokol Klobouky u Brna ASK Baník Ratíškovice A
517. 10. 2020 16:30TJ Brno-Bystrc BTJ Sokol Kobylí A
617. 10. 2020 10:00TJ Jiskra Strážnice ATJ Jevišovka-Drnholec A
618. 10. 2020 10:00SKST Hodonín DTTC MS Brno D
617. 10. 2020 10:00SK Slatina BKST DRAGON Vyškov A
618. 10. 2020 10:30KST Oltec Brno ATJ Sokol Lanžhot B
617. 10. 2020 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Sokol Kobylí A
618. 10. 2020 10:00TJ Brno-Bystrc BSK Baník Ratíškovice A
731. 10. 2020 17:00TTC MS Brno DSK Baník Ratíškovice A
731. 10. 2020 17:00TJ Jevišovka-Drnholec ATJ Sokol Kobylí A
731. 10. 2020 18:00TJ Sokol Lanžhot BTJ Sokol Klobouky u Brna A
731. 10. 2020 18:00KST DRAGON Vyškov ATJ Brno-Bystrc B
731. 10. 2020 16:00TJ Jiskra Strážnice ASK Slatina B
731. 10. 2020 17:00SKST Hodonín DKST Oltec Brno A
801. 11. 2020 10:30TTC MS Brno DTJ Sokol Kobylí A
830. 10. 2020 18:00TJ Jevišovka-Drnholec ASK Baník Ratíškovice A
830. 10. 2020 18:30TJ Sokol Lanžhot BTJ Brno-Bystrc B
830. 10. 2020 18:00KST DRAGON Vyškov ATJ Sokol Klobouky u Brna A
831. 10. 2020 10:00TJ Jiskra Strážnice AKST Oltec Brno A
801. 11. 2020 10:00SKST Hodonín DSK Slatina B
914. 11. 2020 18:00SK Slatina BTTC MS Brno D
914. 11. 2020 17:00KST Oltec Brno ATJ Jevišovka-Drnholec A
914. 11. 2020 16:00TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Jiskra Strážnice A
914. 11. 2020 16:30TJ Brno-Bystrc BSKST Hodonín D
914. 11. 2020 17:00SK Baník Ratíškovice ATJ Sokol Lanžhot B
914. 11. 2020 17:00TJ Sokol Kobylí AKST DRAGON Vyškov A
1014. 11. 2020 10:00SK Slatina BTJ Jevišovka-Drnholec A
1015. 11. 2020 10:30KST Oltec Brno ATTC MS Brno D
1014. 11. 2020 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna ASKST Hodonín D
1015. 11. 2020 10:00TJ Brno-Bystrc BTJ Jiskra Strážnice A
1015. 11. 2020 10:00SK Baník Ratíškovice AKST DRAGON Vyškov A
1015. 11. 2020 10:00TJ Sokol Kobylí ATJ Sokol Lanžhot B
1128. 11. 2020 18:00TJ Sokol Lanžhot BKST DRAGON Vyškov A
1128. 11. 2020 16:00TJ Jiskra Strážnice ASKST Hodonín D
1128. 11. 2020 18:00SK Slatina BKST Oltec Brno A
1128. 11. 2020 16:00TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Brno-Bystrc B
1128. 11. 2020 17:00SK Baník Ratíškovice ATJ Sokol Kobylí A
1128. 11. 2020 17:00TTC MS Brno DTJ Jevišovka-Drnholec A
1223. 01. 2021 17:00TTC MS Brno DTJ Sokol Lanžhot B
1223. 01. 2021 18:00KST DRAGON Vyškov ATJ Jevišovka-Drnholec A
1223. 01. 2021 17:00SK Baník Ratíškovice ATJ Jiskra Strážnice A
1223. 01. 2021 17:00TJ Sokol Kobylí ASKST Hodonín D
1223. 01. 2021 16:00TJ Sokol Klobouky u Brna ASK Slatina B
1223. 01. 2021 16:30TJ Brno-Bystrc BKST Oltec Brno A
1322. 01. 2021 18:00TJ Jevišovka-Drnholec ATJ Sokol Lanžhot B
1324. 01. 2021 10:30TTC MS Brno DKST DRAGON Vyškov A
1324. 01. 2021 10:00TJ Sokol Kobylí ATJ Jiskra Strážnice A
1324. 01. 2021 10:00SK Baník Ratíškovice ASKST Hodonín D
1324. 01. 2021 10:00TJ Brno-Bystrc BSK Slatina B
1323. 01. 2021 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna AKST Oltec Brno A
1406. 02. 2021 16:00TJ Sokol Klobouky u Brna ATTC MS Brno D
1406. 02. 2021 16:30TJ Brno-Bystrc BTJ Jevišovka-Drnholec A
1406. 02. 2021 18:00SK Slatina BSK Baník Ratíškovice A
1406. 02. 2021 17:00KST Oltec Brno ATJ Sokol Kobylí A
1406. 02. 2021 16:00TJ Jiskra Strážnice ATJ Sokol Lanžhot B
1406. 02. 2021 18:00KST DRAGON Vyškov ASKST Hodonín D
1507. 02. 2021 10:00TJ Brno-Bystrc BTTC MS Brno D
1506. 02. 2021 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Jevišovka-Drnholec A
1507. 02. 2021 10:30KST Oltec Brno ASK Baník Ratíškovice A
1506. 02. 2021 10:00SK Slatina BTJ Sokol Kobylí A
1507. 02. 2021 10:00SKST Hodonín DTJ Sokol Lanžhot B
1505. 02. 2021 18:00KST DRAGON Vyškov ATJ Jiskra Strážnice A
1627. 02. 2021 17:00TTC MS Brno DTJ Jiskra Strážnice A
1627. 02. 2021 17:00TJ Jevišovka-Drnholec ASKST Hodonín D
1627. 02. 2021 18:00TJ Sokol Lanžhot BSK Slatina B
1627. 02. 2021 18:00KST DRAGON Vyškov AKST Oltec Brno A
1627. 02. 2021 17:00SK Baník Ratíškovice ATJ Sokol Klobouky u Brna A
1627. 02. 2021 17:00TJ Sokol Kobylí ATJ Brno-Bystrc B
1726. 02. 2021 18:00TJ Jevišovka-Drnholec ATJ Jiskra Strážnice A
1728. 02. 2021 10:30TTC MS Brno DSKST Hodonín D
1726. 02. 2021 18:00KST DRAGON Vyškov ASK Slatina B
1726. 02. 2021 18:30TJ Sokol Lanžhot BKST Oltec Brno A
1728. 02. 2021 10:00TJ Sokol Kobylí ATJ Sokol Klobouky u Brna A
1728. 02. 2021 10:00SK Baník Ratíškovice ATJ Brno-Bystrc B
1813. 03. 2021 17:00SK Baník Ratíškovice ATTC MS Brno D
1813. 03. 2021 17:00TJ Sokol Kobylí ATJ Jevišovka-Drnholec A
1813. 03. 2021 16:00TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Sokol Lanžhot B
1813. 03. 2021 16:30TJ Brno-Bystrc BKST DRAGON Vyškov A
1813. 03. 2021 18:00SK Slatina BTJ Jiskra Strážnice A
1813. 03. 2021 17:00KST Oltec Brno ASKST Hodonín D
1914. 03. 2021 10:00TJ Sokol Kobylí ATTC MS Brno D
1914. 03. 2021 10:00SK Baník Ratíškovice ATJ Jevišovka-Drnholec A
1914. 03. 2021 10:00TJ Brno-Bystrc BTJ Sokol Lanžhot B
1913. 03. 2021 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna AKST DRAGON Vyškov A
1914. 03. 2021 10:30KST Oltec Brno ATJ Jiskra Strážnice A
1913. 03. 2021 10:00SK Slatina BSKST Hodonín D
2027. 03. 2021 17:00TTC MS Brno DSK Slatina B
2027. 03. 2021 17:00TJ Jevišovka-Drnholec AKST Oltec Brno A
2027. 03. 2021 16:00TJ Jiskra Strážnice ATJ Sokol Klobouky u Brna A
2027. 03. 2021 17:00SKST Hodonín DTJ Brno-Bystrc B
2027. 03. 2021 18:00TJ Sokol Lanžhot BSK Baník Ratíškovice A
2027. 03. 2021 18:00KST DRAGON Vyškov ATJ Sokol Kobylí A
2126. 03. 2021 18:00TJ Jevišovka-Drnholec ASK Slatina B
2128. 03. 2021 10:30TTC MS Brno DKST Oltec Brno A
2128. 03. 2021 10:00SKST Hodonín DTJ Sokol Klobouky u Brna A
2127. 03. 2021 10:00TJ Jiskra Strážnice ATJ Brno-Bystrc B
2126. 03. 2021 18:00KST DRAGON Vyškov ASK Baník Ratíškovice A
2126. 03. 2021 18:30TJ Sokol Lanžhot BTJ Sokol Kobylí A
2210. 04. 2021 18:00KST DRAGON Vyškov ATJ Sokol Lanžhot B
2210. 04. 2021 17:00SKST Hodonín DTJ Jiskra Strážnice A
2210. 04. 2021 17:00KST Oltec Brno ASK Slatina B
2210. 04. 2021 16:30TJ Brno-Bystrc BTJ Sokol Klobouky u Brna A
2210. 04. 2021 17:00TJ Sokol Kobylí ASK Baník Ratíškovice A
2210. 04. 2021 17:00TJ Jevišovka-Drnholec ATTC MS Brno D
Krajská soutěž II. třídy A
119. 09. 2020 18:00Triangl Rájec ATJ Lažánky A10:3
119. 09. 2020 17:30TJ Vysočany ASokol Velké Opatovice A10:8
119. 09. 2020 17:30SK Kuřim BTJ Holásky C10:8
119. 09. 2020 17:00TTC Komořany AKST DRAGON Vyškov B7:10
119. 09. 2020 10:00STK Zbraslavec BTTC Koral Tišnov B10:0
218. 09. 2020 18:30Triangl Rájec ASokol Velké Opatovice A10:4
220. 09. 2020 10:00TJ Vysočany ATJ Lažánky A10:8
220. 09. 2020 10:00TJ Mokrá-Horákov BTJ Holásky C5:10
220. 09. 2020 10:00TTC Komořany ATTC Koral Tišnov B10:4
218. 09. 2020 18:30STK Zbraslavec BKST DRAGON Vyškov B10:4
303. 10. 2020 09:30TJ Lažánky AKST DRAGON Vyškov B10:0
302. 10. 2020 18:00Sokol Velké Opatovice ATTC Koral Tišnov B10:8
328. 09. 2020 18:00TJ Holásky CTTC Komořany A10:7
303. 10. 2020 10:00Triangl Rájec ASK Kuřim B10:2
329. 09. 2020 18:00TJ Vysočany ATJ Mokrá-Horákov B10:5
425. 09. 2020 18:30TJ Lažánky ATTC Koral Tišnov B6:10
404. 10. 2020 10:00Sokol Velké Opatovice AKST DRAGON Vyškov B10:1
402. 10. 2020 18:30TJ Holásky CSTK Zbraslavec B10:6
402. 10. 2020 18:30Triangl Rájec ATJ Mokrá-Horákov B10:2
404. 10. 2020 10:00TJ Vysočany ASK Kuřim B10:0
517. 10. 2020 17:30SK Kuřim BTJ Lažánky A
517. 10. 2020 17:00TJ Mokrá-Horákov BSokol Velké Opatovice A
517. 10. 2020 17:00TTC Komořany ATriangl Rájec A
517. 10. 2020 10:00STK Zbraslavec BTJ Vysočany A
517. 10. 2020 18:00KST DRAGON Vyškov BTJ Holásky C
618. 10. 2020 10:00SK Kuřim BSokol Velké Opatovice A
618. 10. 2020 09:00TJ Mokrá-Horákov BTJ Lažánky A
618. 10. 2020 10:00TTC Komořany ATJ Vysočany A
616. 10. 2020 18:30STK Zbraslavec BTriangl Rájec A
618. 10. 2020 10:00TTC Koral Tišnov BTJ Holásky C
731. 10. 2020 09:30TJ Lažánky ATJ Holásky C
731. 10. 2020 18:00Triangl Rájec AKST DRAGON Vyškov B
731. 10. 2020 17:30TJ Vysočany ATTC Koral Tišnov B
731. 10. 2020 17:30SK Kuřim BTTC Komořany A
731. 10. 2020 17:00TJ Mokrá-Horákov BSTK Zbraslavec B
801. 11. 2020 10:00Sokol Velké Opatovice ATJ Holásky C
830. 10. 2020 18:00Triangl Rájec ATTC Koral Tišnov B
801. 11. 2020 10:00TJ Vysočany AKST DRAGON Vyškov B
801. 11. 2020 10:00SK Kuřim BSTK Zbraslavec B
801. 11. 2020 09:00TJ Mokrá-Horákov BTTC Komořany A
914. 11. 2020 17:00TTC Komořany ATJ Lažánky A
914. 11. 2020 10:00STK Zbraslavec BSokol Velké Opatovice A
914. 11. 2020 18:00KST DRAGON Vyškov BSK Kuřim B
914. 11. 2020 16:00TTC Koral Tišnov BTJ Mokrá-Horákov B
914. 11. 2020 10:00TJ Holásky CTriangl Rájec A
1015. 11. 2020 10:00TTC Komořany ASokol Velké Opatovice A
1013. 11. 2020 18:30STK Zbraslavec BTJ Lažánky A
1013. 11. 2020 18:00KST DRAGON Vyškov BTJ Mokrá-Horákov B
1015. 11. 2020 10:00TTC Koral Tišnov BSK Kuřim B
1013. 11. 2020 18:30TJ Holásky CTJ Vysočany A
1128. 11. 2020 18:00Triangl Rájec ATJ Vysočany A
1129. 11. 2020 10:00SK Kuřim BTJ Mokrá-Horákov B
1128. 11. 2020 17:00TTC Komořany ASTK Zbraslavec B
1128. 11. 2020 18:00KST DRAGON Vyškov BTTC Koral Tišnov B
1128. 11. 2020 09:30TJ Lažánky ASokol Velké Opatovice A
1223. 01. 2021 09:30TJ Lažánky ATriangl Rájec A
1222. 01. 2021 18:00Sokol Velké Opatovice ATJ Vysočany A
1223. 01. 2021 10:00TJ Holásky CSK Kuřim B
1223. 01. 2021 18:00KST DRAGON Vyškov BTTC Komořany A
1223. 01. 2021 16:00TTC Koral Tišnov BSTK Zbraslavec B
1324. 01. 2021 10:00Sokol Velké Opatovice ATriangl Rájec A
1324. 01. 2021 10:30TJ Lažánky ATJ Vysočany A
1322. 01. 2021 18:30TJ Holásky CTJ Mokrá-Horákov B
1324. 01. 2021 10:00TTC Koral Tišnov BTTC Komořany A
1322. 01. 2021 18:00KST DRAGON Vyškov BSTK Zbraslavec B
1406. 02. 2021 18:00KST DRAGON Vyškov BTJ Lažánky A
1406. 02. 2021 16:00TTC Koral Tišnov BSokol Velké Opatovice A
1406. 02. 2021 17:00TTC Komořany ATJ Holásky C
1406. 02. 2021 17:30SK Kuřim BTriangl Rájec A
1406. 02. 2021 17:00TJ Mokrá-Horákov BTJ Vysočany A
1507. 02. 2021 10:00TTC Koral Tišnov BTJ Lažánky A
1505. 02. 2021 18:00KST DRAGON Vyškov BSokol Velké Opatovice A
1505. 02. 2021 18:30STK Zbraslavec BTJ Holásky C
1507. 02. 2021 09:00TJ Mokrá-Horákov BTriangl Rájec A
1507. 02. 2021 10:00SK Kuřim BTJ Vysočany A
1627. 02. 2021 09:30TJ Lažánky ASK Kuřim B
1626. 02. 2021 18:00Sokol Velké Opatovice ATJ Mokrá-Horákov B
1627. 02. 2021 18:00Triangl Rájec ATTC Komořany A
1627. 02. 2021 17:30TJ Vysočany ASTK Zbraslavec B
1627. 02. 2021 10:00TJ Holásky CKST DRAGON Vyškov B
1728. 02. 2021 10:00Sokol Velké Opatovice ASK Kuřim B
1728. 02. 2021 10:30TJ Lažánky ATJ Mokrá-Horákov B
1728. 02. 2021 10:00TJ Vysočany ATTC Komořany A
1726. 02. 2021 18:00Triangl Rájec ASTK Zbraslavec B
1726. 02. 2021 18:30TJ Holásky CTTC Koral Tišnov B
1813. 03. 2021 10:00TJ Holásky CTJ Lažánky A
1813. 03. 2021 18:00KST DRAGON Vyškov BTriangl Rájec A
1813. 03. 2021 16:00TTC Koral Tišnov BTJ Vysočany A
1813. 03. 2021 17:00TTC Komořany ASK Kuřim B
1813. 03. 2021 10:00STK Zbraslavec BTJ Mokrá-Horákov B
1912. 03. 2021 18:30TJ Holásky CSokol Velké Opatovice A
1914. 03. 2021 10:00TTC Koral Tišnov BTriangl Rájec A
1912. 03. 2021 18:00KST DRAGON Vyškov BTJ Vysočany A
1912. 03. 2021 18:30STK Zbraslavec BSK Kuřim B
1914. 03. 2021 10:00TTC Komořany ATJ Mokrá-Horákov B
2027. 03. 2021 09:30TJ Lažánky ATTC Komořany A
2026. 03. 2021 18:00Sokol Velké Opatovice ASTK Zbraslavec B
2027. 03. 2021 17:30SK Kuřim BKST DRAGON Vyškov B
2027. 03. 2021 17:00TJ Mokrá-Horákov BTTC Koral Tišnov B
2027. 03. 2021 18:00Triangl Rájec ATJ Holásky C
2128. 03. 2021 10:00Sokol Velké Opatovice ATTC Komořany A
2128. 03. 2021 10:30TJ Lažánky ASTK Zbraslavec B
2128. 03. 2021 09:00TJ Mokrá-Horákov BKST DRAGON Vyškov B
2128. 03. 2021 10:00SK Kuřim BTTC Koral Tišnov B
2128. 03. 2021 10:00TJ Vysočany ATJ Holásky C
2210. 04. 2021 17:30TJ Vysočany ATriangl Rájec A
2210. 04. 2021 17:00TJ Mokrá-Horákov BSK Kuřim B
2210. 04. 2021 10:00STK Zbraslavec BTTC Komořany A
2210. 04. 2021 16:00TTC Koral Tišnov BKST DRAGON Vyškov B
2209. 04. 2021 18:00Sokol Velké Opatovice ATJ Lažánky A
Krajská soutěž II. třídy B
119. 09. 2020 17:30TJ Sokol Otnice ASPIN Lednice B10:7
119. 09. 2020 10:00Orel jednota Silůvky CSTP Mikulov B10:7
119. 09. 2020 16:00TJ Jiskra Strážnice BT.J. Sokol Hodonín A10:8
119. 09. 2020 09:00KST Prace ATJ Sokol Rakvice A10:5
119. 09. 2020 18:00MK Řeznovice CKST Sokol Znojmo-Orel Únanov E10:1
220. 09. 2020 10:00TJ Sokol Otnice ASTP Mikulov B10:8
218. 09. 2020 19:00Orel jednota Silůvky CSPIN Lednice B2:10
218. 09. 2020 18:00TJ Jiskra Strážnice BTJ Sokol Rakvice A10:2
220. 09. 2020 10:30KST Prace AT.J. Sokol Hodonín A10:2
218. 09. 2020 18:30TJ Velešovice AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov E10:2
303. 10. 2020 18:30SPIN Lednice BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov E10:2
303. 10. 2020 17:30T.J. Sokol Hodonín AMK Řeznovice C10:3
303. 10. 2020 15:00TJ Sokol Rakvice ATJ Velešovice A10:7
303. 10. 2020 17:30TJ Sokol Otnice ATJ Jiskra Strážnice B9:9
303. 10. 2020 10:00Orel jednota Silůvky CKST Prace A2:10
404. 10. 2020 10:00STP Mikulov BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov E10:7
404. 10. 2020 10:00T.J. Sokol Hodonín ATJ Velešovice A10:6
403. 10. 2020 10:00TJ Sokol Rakvice AMK Řeznovice C9:9
404. 10. 2020 10:00TJ Sokol Otnice AKST Prace A10:4
402. 10. 2020 19:00Orel jednota Silůvky CTJ Jiskra Strážnice B6:10
517. 10. 2020 16:00TJ Jiskra Strážnice BSPIN Lednice B
517. 10. 2020 17:00KST Prace ASTP Mikulov B
517. 10. 2020 18:00MK Řeznovice CTJ Sokol Otnice A
517. 10. 2020 17:30TJ Velešovice AOrel jednota Silůvky C
509. 10. 2020 19:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ET.J. Sokol Hodonín A10:5
616. 10. 2020 18:00TJ Jiskra Strážnice BSTP Mikulov B
618. 10. 2020 10:30KST Prace ASPIN Lednice B
616. 10. 2020 18:00MK Řeznovice COrel jednota Silůvky C
616. 10. 2020 18:30TJ Velešovice ATJ Sokol Otnice A
616. 10. 2020 18:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ETJ Sokol Rakvice A
731. 10. 2020 18:30SPIN Lednice BT.J. Sokol Hodonín A
731. 10. 2020 14:00STP Mikulov BTJ Sokol Rakvice A
731. 10. 2020 17:30TJ Sokol Otnice AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov E
731. 10. 2020 16:00TJ Jiskra Strážnice BMK Řeznovice C
731. 10. 2020 17:00KST Prace ATJ Velešovice A
801. 11. 2020 09:30SPIN Lednice BTJ Sokol Rakvice A
801. 11. 2020 10:00STP Mikulov BT.J. Sokol Hodonín A
830. 10. 2020 19:00Orel jednota Silůvky CKST Sokol Znojmo-Orel Únanov E
830. 10. 2020 18:00TJ Jiskra Strážnice BTJ Velešovice A
801. 11. 2020 10:30KST Prace AMK Řeznovice C
914. 11. 2020 18:00MK Řeznovice CSPIN Lednice B
914. 11. 2020 17:30TJ Velešovice ASTP Mikulov B
914. 11. 2020 09:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ETJ Jiskra Strážnice B
914. 11. 2020 17:30T.J. Sokol Hodonín ATJ Sokol Otnice A
914. 11. 2020 15:00TJ Sokol Rakvice AOrel jednota Silůvky C
1013. 11. 2020 18:00MK Řeznovice CSTP Mikulov B
1013. 11. 2020 18:30TJ Velešovice ASPIN Lednice B
1013. 11. 2020 18:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov EKST Prace A
1015. 11. 2020 10:00T.J. Sokol Hodonín AOrel jednota Silůvky C
1014. 11. 2020 10:00TJ Sokol Rakvice ATJ Sokol Otnice A
1128. 11. 2020 17:30TJ Sokol Otnice AOrel jednota Silůvky C
1128. 11. 2020 16:00TJ Jiskra Strážnice BKST Prace A
1128. 11. 2020 18:00MK Řeznovice CTJ Velešovice A
1128. 11. 2020 17:30T.J. Sokol Hodonín ATJ Sokol Rakvice A
1128. 11. 2020 18:30SPIN Lednice BSTP Mikulov B
1223. 01. 2021 18:30SPIN Lednice BTJ Sokol Otnice A
1223. 01. 2021 14:00STP Mikulov BOrel jednota Silůvky C
1223. 01. 2021 17:30T.J. Sokol Hodonín ATJ Jiskra Strážnice B
1223. 01. 2021 15:00TJ Sokol Rakvice AKST Prace A
1223. 01. 2021 09:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov EMK Řeznovice C
1324. 01. 2021 10:00STP Mikulov BTJ Sokol Otnice A
1324. 01. 2021 09:30SPIN Lednice BOrel jednota Silůvky C
1323. 01. 2021 10:00TJ Sokol Rakvice ATJ Jiskra Strážnice B
1324. 01. 2021 10:00T.J. Sokol Hodonín AKST Prace A
1322. 01. 2021 18:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ETJ Velešovice A
1406. 02. 2021 09:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ESPIN Lednice B
1406. 02. 2021 18:00MK Řeznovice CT.J. Sokol Hodonín A
1406. 02. 2021 17:30TJ Velešovice ATJ Sokol Rakvice A
1406. 02. 2021 16:00TJ Jiskra Strážnice BTJ Sokol Otnice A
1406. 02. 2021 17:00KST Prace AOrel jednota Silůvky C
1505. 02. 2021 18:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ESTP Mikulov B
1505. 02. 2021 18:30TJ Velešovice AT.J. Sokol Hodonín A
1505. 02. 2021 18:00MK Řeznovice CTJ Sokol Rakvice A
1507. 02. 2021 10:30KST Prace ATJ Sokol Otnice A
1505. 02. 2021 18:00TJ Jiskra Strážnice BOrel jednota Silůvky C
1627. 02. 2021 18:30SPIN Lednice BTJ Jiskra Strážnice B
1627. 02. 2021 14:00STP Mikulov BKST Prace A
1627. 02. 2021 17:30TJ Sokol Otnice AMK Řeznovice C
1627. 02. 2021 10:00Orel jednota Silůvky CTJ Velešovice A
1627. 02. 2021 17:30T.J. Sokol Hodonín AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov E
1728. 02. 2021 10:00STP Mikulov BTJ Jiskra Strážnice B
1728. 02. 2021 09:30SPIN Lednice BKST Prace A
1726. 02. 2021 19:00Orel jednota Silůvky CMK Řeznovice C
1728. 02. 2021 10:00TJ Sokol Otnice ATJ Velešovice A
1727. 02. 2021 10:00TJ Sokol Rakvice AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov E
1813. 03. 2021 17:30T.J. Sokol Hodonín ASPIN Lednice B
1813. 03. 2021 15:00TJ Sokol Rakvice ASTP Mikulov B
1813. 03. 2021 09:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ETJ Sokol Otnice A
1813. 03. 2021 18:00MK Řeznovice CTJ Jiskra Strážnice B
1813. 03. 2021 17:30TJ Velešovice AKST Prace A
1913. 03. 2021 10:00TJ Sokol Rakvice ASPIN Lednice B
1914. 03. 2021 10:00T.J. Sokol Hodonín ASTP Mikulov B
1912. 03. 2021 18:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov EOrel jednota Silůvky C
1912. 03. 2021 18:30TJ Velešovice ATJ Jiskra Strážnice B
1912. 03. 2021 18:00MK Řeznovice CKST Prace A
2027. 03. 2021 18:30SPIN Lednice BMK Řeznovice C
2027. 03. 2021 14:00STP Mikulov BTJ Velešovice A
2027. 03. 2021 16:00TJ Jiskra Strážnice BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov E
2027. 03. 2021 17:30TJ Sokol Otnice AT.J. Sokol Hodonín A
2027. 03. 2021 10:00Orel jednota Silůvky CTJ Sokol Rakvice A
2128. 03. 2021 10:00STP Mikulov BMK Řeznovice C
2128. 03. 2021 09:30SPIN Lednice BTJ Velešovice A
2128. 03. 2021 10:30KST Prace AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov E
2126. 03. 2021 19:00Orel jednota Silůvky CT.J. Sokol Hodonín A
2128. 03. 2021 10:00TJ Sokol Otnice ATJ Sokol Rakvice A
2210. 04. 2021 10:00Orel jednota Silůvky CTJ Sokol Otnice A
2210. 04. 2021 17:00KST Prace ATJ Jiskra Strážnice B
2210. 04. 2021 17:30TJ Velešovice AMK Řeznovice C
2210. 04. 2021 15:00TJ Sokol Rakvice AT.J. Sokol Hodonín A
2210. 04. 2021 14:00STP Mikulov BSPIN Lednice B
Krajská soutěž II. třídy C
119. 09. 2020 14:00TJ Sokol Lanžhot CTJ Vážany nad Litavou A10:7
119. 09. 2020 17:00TJ Sokol Kobylí BSlovan Hodonín A2:10
119. 09. 2020 17:00SKST Dubňany ASKST Rohatec A10:2
119. 09. 2020 17:30TJ Agrotec Hustopeče BTJ Sokol Rebešovice B10:4
119. 09. 2020 13:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DTJ Sokol Rousínovec A10:4
225. 09. 2020 19:00TJ Vlast Ježov ATJ Vážany nad Litavou A10:7
220. 09. 2020 10:00TJ Sokol Kobylí BSKST Rohatec A2:10
219. 09. 2020 10:00SKST Dubňany ASlovan Hodonín A10:1
218. 09. 2020 18:00TJ Agrotec Hustopeče BTJ Sokol Rousínovec A10:5
220. 09. 2020 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DTJ Sokol Rebešovice B10:2
303. 10. 2020 17:30TJ Vážany nad Litavou ATJ Sokol Rebešovice B9:9
303. 10. 2020 17:00Slovan Hodonín ATJ Agrotec Hustopeče B10:3
303. 10. 2020 16:30SKST Rohatec AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D10:6
303. 10. 2020 14:00TJ Sokol Lanžhot CTJ Sokol Kobylí B10:1
303. 10. 2020 10:00TJ Vlast Ježov ASKST Dubňany A3:10
403. 10. 2020 10:00TJ Vážany nad Litavou ATJ Sokol Rousínovec A10:6
402. 10. 2020 18:00Slovan Hodonín AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D10:5
404. 10. 2020 10:00SKST Rohatec ATJ Agrotec Hustopeče B10:3
404. 10. 2020 10:00TJ Sokol Lanžhot CSKST Dubňany A2:10
402. 10. 2020 19:00TJ Vlast Ježov ATJ Sokol Kobylí B10:2
517. 10. 2020 17:00TJ Sokol Kobylí BTJ Vážany nad Litavou A
517. 10. 2020 17:30TJ Agrotec Hustopeče BTJ Sokol Lanžhot C
517. 10. 2020 13:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DTJ Vlast Ježov A
517. 10. 2020 17:30TJ Sokol Rebešovice BSlovan Hodonín A
517. 10. 2020 16:30TJ Sokol Rousínovec ASKST Rohatec A
617. 10. 2020 10:00SKST Dubňany ATJ Vážany nad Litavou A
616. 10. 2020 18:00TJ Agrotec Hustopeče BTJ Vlast Ježov A
618. 10. 2020 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DTJ Sokol Lanžhot C
617. 10. 2020 10:00TJ Sokol Rebešovice BSKST Rohatec A
618. 10. 2020 10:00TJ Sokol Rousínovec ASlovan Hodonín A
731. 10. 2020 17:30TJ Vážany nad Litavou ASlovan Hodonín A
731. 10. 2020 14:00TJ Sokol Lanžhot CTJ Sokol Rebešovice B
731. 10. 2020 10:00TJ Vlast Ježov ATJ Sokol Rousínovec A
731. 10. 2020 17:00TJ Sokol Kobylí BTJ Agrotec Hustopeče B
731. 10. 2020 17:00SKST Dubňany AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D
831. 10. 2020 10:00TJ Vážany nad Litavou ASKST Rohatec A
801. 11. 2020 10:00TJ Sokol Lanžhot CTJ Sokol Rousínovec A
830. 10. 2020 19:00TJ Vlast Ježov ATJ Sokol Rebešovice B
801. 11. 2020 10:00TJ Sokol Kobylí BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D
831. 10. 2020 10:00SKST Dubňany ATJ Agrotec Hustopeče B
914. 11. 2020 17:30TJ Agrotec Hustopeče BTJ Vážany nad Litavou A
914. 11. 2020 17:30TJ Sokol Rebešovice BTJ Sokol Kobylí B
914. 11. 2020 17:30TJ Sokol Rousínovec ASKST Dubňany A
914. 11. 2020 17:00Slovan Hodonín ATJ Sokol Lanžhot C
914. 11. 2020 16:30SKST Rohatec ATJ Vlast Ježov A
1015. 11. 2020 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DTJ Vážany nad Litavou A
1014. 11. 2020 10:00TJ Sokol Rebešovice BSKST Dubňany A
1015. 11. 2020 10:00TJ Sokol Rousínovec ATJ Sokol Kobylí B
1013. 11. 2020 18:00Slovan Hodonín ATJ Vlast Ježov A
1015. 11. 2020 10:00SKST Rohatec ATJ Sokol Lanžhot C
1128. 11. 2020 14:00TJ Sokol Lanžhot CTJ Vlast Ježov A
1128. 11. 2020 17:00TJ Sokol Kobylí BSKST Dubňany A
1128. 11. 2020 17:30TJ Agrotec Hustopeče BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D
1128. 11. 2020 17:30TJ Sokol Rebešovice BTJ Sokol Rousínovec A
1128. 11. 2020 17:00Slovan Hodonín ASKST Rohatec A
1223. 01. 2021 17:30TJ Vážany nad Litavou ATJ Sokol Lanžhot C
1223. 01. 2021 17:00Slovan Hodonín ATJ Sokol Kobylí B
1223. 01. 2021 16:30SKST Rohatec ASKST Dubňany A
1223. 01. 2021 17:30TJ Sokol Rebešovice BTJ Agrotec Hustopeče B
1223. 01. 2021 17:30TJ Sokol Rousínovec AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D
1323. 01. 2021 10:00TJ Vážany nad Litavou ATJ Vlast Ježov A
1324. 01. 2021 10:00SKST Rohatec ATJ Sokol Kobylí B
1322. 01. 2021 18:00Slovan Hodonín ASKST Dubňany A
1324. 01. 2021 10:00TJ Sokol Rousínovec ATJ Agrotec Hustopeče B
1323. 01. 2021 10:00TJ Sokol Rebešovice BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D
1406. 02. 2021 17:30TJ Sokol Rebešovice BTJ Vážany nad Litavou A
1406. 02. 2021 17:30TJ Agrotec Hustopeče BSlovan Hodonín A
1406. 02. 2021 13:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DSKST Rohatec A
1406. 02. 2021 17:00TJ Sokol Kobylí BTJ Sokol Lanžhot C
1406. 02. 2021 17:00SKST Dubňany ATJ Vlast Ježov A
1507. 02. 2021 10:00TJ Sokol Rousínovec ATJ Vážany nad Litavou A
1507. 02. 2021 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DSlovan Hodonín A
1505. 02. 2021 18:00TJ Agrotec Hustopeče BSKST Rohatec A
1506. 02. 2021 10:00SKST Dubňany ATJ Sokol Lanžhot C
1507. 02. 2021 10:00TJ Sokol Kobylí BTJ Vlast Ježov A
1627. 02. 2021 17:30TJ Vážany nad Litavou ATJ Sokol Kobylí B
1627. 02. 2021 14:00TJ Sokol Lanžhot CTJ Agrotec Hustopeče B
1627. 02. 2021 10:00TJ Vlast Ježov AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D
1627. 02. 2021 17:00Slovan Hodonín ATJ Sokol Rebešovice B
1627. 02. 2021 16:30SKST Rohatec ATJ Sokol Rousínovec A
1727. 02. 2021 10:00TJ Vážany nad Litavou ASKST Dubňany A
1726. 02. 2021 19:00TJ Vlast Ježov ATJ Agrotec Hustopeče B
1728. 02. 2021 10:00TJ Sokol Lanžhot CKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D
1728. 02. 2021 10:00SKST Rohatec ATJ Sokol Rebešovice B
1726. 02. 2021 18:00Slovan Hodonín ATJ Sokol Rousínovec A
1813. 03. 2021 17:00Slovan Hodonín ATJ Vážany nad Litavou A
1813. 03. 2021 17:30TJ Sokol Rebešovice BTJ Sokol Lanžhot C
1813. 03. 2021 17:30TJ Sokol Rousínovec ATJ Vlast Ježov A
1813. 03. 2021 17:30TJ Agrotec Hustopeče BTJ Sokol Kobylí B
1813. 03. 2021 13:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DSKST Dubňany A
1914. 03. 2021 10:00SKST Rohatec ATJ Vážany nad Litavou A
1914. 03. 2021 10:00TJ Sokol Rousínovec ATJ Sokol Lanžhot C
1913. 03. 2021 10:00TJ Sokol Rebešovice BTJ Vlast Ježov A
1914. 03. 2021 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DTJ Sokol Kobylí B
1912. 03. 2021 18:00TJ Agrotec Hustopeče BSKST Dubňany A
2027. 03. 2021 17:30TJ Vážany nad Litavou ATJ Agrotec Hustopeče B
2027. 03. 2021 17:00TJ Sokol Kobylí BTJ Sokol Rebešovice B
2027. 03. 2021 17:00SKST Dubňany ATJ Sokol Rousínovec A
2027. 03. 2021 14:00TJ Sokol Lanžhot CSlovan Hodonín A
2027. 03. 2021 10:00TJ Vlast Ježov ASKST Rohatec A
2127. 03. 2021 10:00TJ Vážany nad Litavou AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D
2127. 03. 2021 10:00SKST Dubňany ATJ Sokol Rebešovice B
2128. 03. 2021 10:00TJ Sokol Kobylí BTJ Sokol Rousínovec A
2126. 03. 2021 19:00TJ Vlast Ježov ASlovan Hodonín A
2128. 03. 2021 10:00TJ Sokol Lanžhot CSKST Rohatec A
2210. 04. 2021 10:00TJ Vlast Ježov ATJ Sokol Lanžhot C
2210. 04. 2021 17:00SKST Dubňany ATJ Sokol Kobylí B
2210. 04. 2021 13:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DTJ Agrotec Hustopeče B
2210. 04. 2021 17:30TJ Sokol Rousínovec ATJ Sokol Rebešovice B
2210. 04. 2021 16:30SKST Rohatec ASlovan Hodonín A
Divize ženy
103. 10. 2020 09:00
sokolovna Vranovice
KST DRAGON Vyškov ATTC MS Brno C0:10
103. 10. 2020 09:00
sokolovna Vranovice
MSK Břeclav BSTP Mikulov A4:6
103. 10. 2020 11:30
sokolovna Vranovice
TT Moravský Krumlov DTJ Sokol Brno I7:3
203. 10. 2020 11:30
sokolovna Vranovice
TJ Sokol Vranovice AKST DRAGON Vyškov A9:1
203. 10. 2020 14:00
sokolovna Vranovice
TTC MS Brno CMSK Břeclav B7:3
203. 10. 2020 14:00
sokolovna Vranovice
STP Mikulov ATT Moravský Krumlov D8:2
303. 10. 2020 16:30
sokolovna Vranovice
TJ Sokol Brno ITJ Sokol Vranovice A1:9
331. 10. 2020 09:00
tělocvična Sochorova, Vyškov
MSK Břeclav BTJ Sokol Vranovice A
331. 10. 2020 09:00
tělocvična Sochorova, Vyškov
TT Moravský Krumlov DTTC MS Brno C
431. 10. 2020 11:30
tělocvična Sochorova, Vyškov
TJ Sokol Brno ISTP Mikulov A
431. 10. 2020 11:30
tělocvična Sochorova, Vyškov
KST DRAGON Vyškov AMSK Břeclav B
431. 10. 2020 14:00
tělocvična Sochorova, Vyškov
TTC MS Brno CTJ Sokol Brno I
431. 10. 2020 14:00
tělocvična Sochorova, Vyškov
TJ Sokol Vranovice ATT Moravský Krumlov D
531. 10. 2020 16:30
tělocvična Sochorova, Vyškov
STP Mikulov AKST DRAGON Vyškov A
514. 11. 2020 09:00
herna ST Lesní, Břeclav
TT Moravský Krumlov DKST DRAGON Vyškov A
514. 11. 2020 09:00
herna ST Lesní, Břeclav
STP Mikulov ATTC MS Brno C
614. 11. 2020 11:30
herna ST Lesní, Břeclav
KST DRAGON Vyškov ATJ Sokol Brno I
614. 11. 2020 11:30
herna ST Lesní, Břeclav
TJ Sokol Vranovice ASTP Mikulov A
614. 11. 2020 14:00
herna ST Lesní, Břeclav
MSK Břeclav BTT Moravský Krumlov D
614. 11. 2020 14:00
herna ST Lesní, Břeclav
TTC MS Brno CTJ Sokol Vranovice A
714. 11. 2020 16:30
herna ST Lesní, Břeclav
TJ Sokol Brno IMSK Břeclav B
712. 12. 2020 09:00
herna ST Vojtova, Brno
TTC MS Brno CKST DRAGON Vyškov A
712. 12. 2020 09:00
herna ST Vojtova, Brno
STP Mikulov AMSK Břeclav B
812. 12. 2020 11:30
herna ST Vojtova, Brno
TJ Sokol Brno ITT Moravský Krumlov D
812. 12. 2020 11:30
herna ST Vojtova, Brno
KST DRAGON Vyškov ATJ Sokol Vranovice A
812. 12. 2020 14:00
herna ST Vojtova, Brno
MSK Břeclav BTTC MS Brno C
812. 12. 2020 14:00
herna ST Vojtova, Brno
TT Moravský Krumlov DSTP Mikulov A
912. 12. 2020 16:30
herna ST Vojtova, Brno
TJ Sokol Vranovice ATJ Sokol Brno I
923. 01. 2021 09:00
tělocvična ZŠ Hraničářů, Mikulov
TJ Sokol Vranovice AMSK Břeclav B
923. 01. 2021 09:00
tělocvična ZŠ Hraničářů, Mikulov
TTC MS Brno CTT Moravský Krumlov D
1023. 01. 2021 11:30
tělocvična ZŠ Hraničářů, Mikulov
STP Mikulov ATJ Sokol Brno I
1023. 01. 2021 11:30
tělocvična ZŠ Hraničářů, Mikulov
MSK Břeclav BKST DRAGON Vyškov A
1023. 01. 2021 14:00
tělocvična ZŠ Hraničářů, Mikulov
TJ Sokol Brno ITTC MS Brno C
1023. 01. 2021 14:00
tělocvična ZŠ Hraničářů, Mikulov
TT Moravský Krumlov DTJ Sokol Vranovice A
1123. 01. 2021 16:30
tělocvična ZŠ Hraničářů, Mikulov
KST DRAGON Vyškov ASTP Mikulov A
1127. 02. 2021 09:00
herna ST Vojtova, Brno
KST DRAGON Vyškov ATT Moravský Krumlov D
1127. 02. 2021 09:00
herna ST Vojtova, Brno
TTC MS Brno CSTP Mikulov A
1227. 02. 2021 11:30
herna ST Vojtova, Brno
TJ Sokol Brno IKST DRAGON Vyškov A
1227. 02. 2021 11:30
herna ST Vojtova, Brno
STP Mikulov ATJ Sokol Vranovice A
1227. 02. 2021 14:00
herna ST Vojtova, Brno
TT Moravský Krumlov DMSK Břeclav B
1227. 02. 2021 14:00
herna ST Vojtova, Brno
TJ Sokol Vranovice ATTC MS Brno C
1227. 02. 2021 16:30
herna ST Vojtova, Brno
MSK Břeclav BTJ Sokol Brno I

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy