Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize mužů
119. 09. 2020 10:00TTC MG Odra GAS Vratimov BSK - Svinov B10:6
119. 09. 2020 17:00TTC Frýdlant BSKST Baník Havířov D10:3
119. 09. 2020 17:00TTC Siko Orlová CTJ Ostrava KST E10:7
119. 09. 2020 10:00KST Slezan Opava BTJ Frenštát pod Radhoštěm10:7
119. 09. 2020 17:00SK Slavia Orlová ATJ Sokol Brušperk2:10
119. 09. 2020 17:00TJ Sokol KateřinkyTJ TŽ Třinec2:10
119. 09. 2020 17:00TJ Slavoj Český TěšínASK Tatra Kopřivnice4:10
220. 09. 2020 14:00TTC MG Odra GAS Vratimov BSKST Baník Havířov D10:4
220. 09. 2020 14:00TTC Frýdlant BSK - Svinov B10:2
220. 09. 2020 14:00TTC Siko Orlová CTJ Frenštát pod Radhoštěm10:5
220. 09. 2020 10:00KST Slezan Opava BTJ Ostrava KST E10:5
220. 09. 2020 10:00SK Slavia Orlová ATJ TŽ Třinec3:10
220. 09. 2020 10:00TJ Sokol KateřinkyTJ Sokol Brušperk5:10
303. 10. 2020 10:00TJ Ostrava KST ESK Slavia Orlová A10:3
303. 10. 2020 17:00TJ Frenštát pod RadhoštěmTJ Sokol Kateřinky9:9
303. 10. 2020 17:00SK - Svinov BTTC Siko Orlová C1:10
303. 10. 2020 10:00SKST Baník Havířov DKST Slezan Opava B10:0
303. 10. 2020 17:00TJ Slavoj Český TěšínTTC MG Odra GAS Vratimov B5:10
303. 10. 2020 15:00ASK Tatra KopřivniceTTC Frýdlant B10:7
303. 10. 2020 14:00TJ Sokol BrušperkTJ TŽ Třinec4:10
402. 10. 2020 18:00TJ Ostrava KST ETJ Sokol Kateřinky10:2
404. 10. 2020 10:00TJ Frenštát pod RadhoštěmSK Slavia Orlová A9:9
404. 10. 2020 14:00SK - Svinov BKST Slezan Opava B5:10
401. 10. 2020 18:00SKST Baník Havířov DTTC Siko Orlová C10:4
404. 10. 2020 10:00TJ Slavoj Český TěšínTTC Frýdlant B2:10
404. 10. 2020 10:00ASK Tatra KopřivniceTTC MG Odra GAS Vratimov B10:3
517. 10. 2020 17:00TTC Siko Orlová CTJ Slavoj Český Těšín
Odloženo
517. 10. 2020 14:00KST Slezan Opava BASK Tatra Kopřivnice
Odloženo
517. 10. 2020 17:00SK Slavia Orlová ASK - Svinov B
Odloženo
517. 10. 2020 17:00TJ Sokol KateřinkySKST Baník Havířov D
Odloženo
517. 10. 2020 14:00TJ Sokol BrušperkTJ Ostrava KST E
Odloženo
517. 10. 2020 15:00TJ TŽ TřinecTJ Frenštát pod Radhoštěm
Odloženo
517. 10. 2020 10:00TTC MG Odra GAS Vratimov BTTC Frýdlant B
Odloženo
616. 10. 2020 17:30TTC Siko Orlová CASK Tatra Kopřivnice
Odloženo
618. 10. 2020 10:00KST Slezan Opava BTJ Slavoj Český Těšín
Odloženo
618. 10. 2020 10:00SK Slavia Orlová ASKST Baník Havířov D
Odloženo
618. 10. 2020 10:00TJ Sokol KateřinkySK - Svinov B
Odloženo
618. 10. 2020 10:00TJ Sokol BrušperkTJ Frenštát pod Radhoštěm
Odloženo
618. 10. 2020 10:00TJ TŽ TřinecTJ Ostrava KST E
Odloženo
731. 10. 2020 17:00SK - Svinov BTJ Sokol Brušperk
Odloženo
731. 10. 2020 10:00SKST Baník Havířov DTJ TŽ Třinec
Odloženo
731. 10. 2020 17:00TJ Slavoj Český TěšínSK Slavia Orlová A
Odloženo
731. 10. 2020 15:00ASK Tatra KopřivniceTJ Sokol Kateřinky
Odloženo
731. 10. 2020 10:00TTC MG Odra GAS Vratimov BTTC Siko Orlová C
Odloženo
731. 10. 2020 17:00TTC Frýdlant BKST Slezan Opava B
Odloženo
731. 10. 2020 10:00TJ Ostrava KST ETJ Frenštát pod Radhoštěm
Odloženo
801. 11. 2020 14:00SK - Svinov BTJ TŽ Třinec
Odloženo
801. 11. 2020 14:00SKST Baník Havířov DTJ Sokol Brušperk
Odloženo
801. 11. 2020 10:00TJ Slavoj Český TěšínTJ Sokol Kateřinky
Odloženo
801. 11. 2020 10:00ASK Tatra KopřivniceSK Slavia Orlová A
Odloženo
801. 11. 2020 14:00TTC MG Odra GAS Vratimov BKST Slezan Opava B
Odloženo
801. 11. 2020 14:00TTC Frýdlant BTTC Siko Orlová C
Odloženo
914. 11. 2020 17:00SK Slavia Orlová ATTC MG Odra GAS Vratimov B 
914. 11. 2020 17:00TJ Sokol KateřinkyTTC Frýdlant B 
914. 11. 2020 14:00TJ Sokol BrušperkTJ Slavoj Český Těšín 
914. 11. 2020 15:00TJ TŽ TřinecASK Tatra Kopřivnice 
914. 11. 2020 10:00TJ Ostrava KST ESK - Svinov B 
914. 11. 2020 17:00TJ Frenštát pod RadhoštěmSKST Baník Havířov D 
914. 11. 2020 17:00TTC Siko Orlová CKST Slezan Opava B 
1015. 11. 2020 10:00SK Slavia Orlová ATTC Frýdlant B 
1015. 11. 2020 10:00TJ Sokol KateřinkyTTC MG Odra GAS Vratimov B 
1015. 11. 2020 10:00TJ Sokol BrušperkASK Tatra Kopřivnice 
1015. 11. 2020 10:00TJ TŽ TřinecTJ Slavoj Český Těšín 
1015. 11. 2020 14:00TJ Ostrava KST ESKST Baník Havířov D 
1015. 11. 2020 10:00TJ Frenštát pod RadhoštěmSK - Svinov B 
1128. 11. 2020 17:00TJ Slavoj Český TěšínTJ Ostrava KST E 
1128. 11. 2020 15:00ASK Tatra KopřivniceTJ Frenštát pod Radhoštěm 
1128. 11. 2020 10:00TTC MG Odra GAS Vratimov BTJ Sokol Brušperk 
1128. 11. 2020 17:00TTC Frýdlant BTJ TŽ Třinec 
1128. 11. 2020 17:00TTC Siko Orlová CSK Slavia Orlová A 
1128. 11. 2020 14:00KST Slezan Opava BTJ Sokol Kateřinky 
1128. 11. 2020 17:00SK - Svinov BSKST Baník Havířov D 
1229. 11. 2020 10:00TJ Slavoj Český TěšínTJ Frenštát pod Radhoštěm 
1229. 11. 2020 10:00ASK Tatra KopřivniceTJ Ostrava KST E 
1229. 11. 2020 14:00TTC MG Odra GAS Vratimov BTJ TŽ Třinec 
1229. 11. 2020 14:00TTC Frýdlant BTJ Sokol Brušperk 
1227. 11. 2020 17:30TTC Siko Orlová CTJ Sokol Kateřinky 
1229. 11. 2020 10:00KST Slezan Opava BSK Slavia Orlová A 
1312. 12. 2020 14:00TJ Sokol BrušperkTTC Siko Orlová C 
1312. 12. 2020 15:00TJ TŽ TřinecKST Slezan Opava B 
1312. 12. 2020 10:00TJ Ostrava KST ETTC MG Odra GAS Vratimov B 
1312. 12. 2020 17:00TJ Frenštát pod RadhoštěmTTC Frýdlant B 
1312. 12. 2020 17:00SK - Svinov BTJ Slavoj Český Těšín 
1312. 12. 2020 10:00SKST Baník Havířov DASK Tatra Kopřivnice 
1312. 12. 2020 17:00SK Slavia Orlová ATJ Sokol Kateřinky 
1413. 12. 2020 10:00TJ Sokol BrušperkKST Slezan Opava B 
1413. 12. 2020 10:00TJ TŽ TřinecTTC Siko Orlová C 
1413. 12. 2020 14:00TJ Ostrava KST ETTC Frýdlant B 
1413. 12. 2020 10:00TJ Frenštát pod RadhoštěmTTC MG Odra GAS Vratimov B 
1413. 12. 2020 14:00SK - Svinov BASK Tatra Kopřivnice 
1413. 12. 2020 14:00SKST Baník Havířov DTJ Slavoj Český Těšín 
1523. 01. 2021 17:00SK - Svinov BTTC MG Odra GAS Vratimov B 
1523. 01. 2021 10:00SKST Baník Havířov DTTC Frýdlant B 
1523. 01. 2021 10:00TJ Ostrava KST ETTC Siko Orlová C 
1523. 01. 2021 17:00TJ Frenštát pod RadhoštěmKST Slezan Opava B 
1523. 01. 2021 14:00TJ Sokol BrušperkSK Slavia Orlová A 
1523. 01. 2021 15:00TJ TŽ TřinecTJ Sokol Kateřinky 
1523. 01. 2021 15:00ASK Tatra KopřivniceTJ Slavoj Český Těšín 
1624. 01. 2021 14:00SKST Baník Havířov DTTC MG Odra GAS Vratimov B 
1624. 01. 2021 14:00SK - Svinov BTTC Frýdlant B 
1624. 01. 2021 10:00TJ Frenštát pod RadhoštěmTTC Siko Orlová C 
1624. 01. 2021 14:00TJ Ostrava KST EKST Slezan Opava B 
1624. 01. 2021 10:00TJ TŽ TřinecSK Slavia Orlová A 
1624. 01. 2021 10:00TJ Sokol BrušperkTJ Sokol Kateřinky 
1706. 02. 2021 17:00SK Slavia Orlová ATJ Ostrava KST E 
1706. 02. 2021 17:00TJ Sokol KateřinkyTJ Frenštát pod Radhoštěm 
1706. 02. 2021 17:00TTC Siko Orlová CSK - Svinov B 
1706. 02. 2021 14:00KST Slezan Opava BSKST Baník Havířov D 
1706. 02. 2021 10:00TTC MG Odra GAS Vratimov BTJ Slavoj Český Těšín 
1706. 02. 2021 17:00TTC Frýdlant BASK Tatra Kopřivnice 
1706. 02. 2021 15:00TJ TŽ TřinecTJ Sokol Brušperk 
1807. 02. 2021 10:00TJ Sokol KateřinkyTJ Ostrava KST E 
1807. 02. 2021 10:00SK Slavia Orlová ATJ Frenštát pod Radhoštěm 
1807. 02. 2021 10:00KST Slezan Opava BSK - Svinov B 
1805. 02. 2021 17:30TTC Siko Orlová CSKST Baník Havířov D 
1807. 02. 2021 14:00TTC Frýdlant BTJ Slavoj Český Těšín 
1807. 02. 2021 14:00TTC MG Odra GAS Vratimov BASK Tatra Kopřivnice 
1927. 02. 2021 17:00TJ Slavoj Český TěšínTTC Siko Orlová C 
1927. 02. 2021 15:00ASK Tatra KopřivniceKST Slezan Opava B 
1927. 02. 2021 17:00SK - Svinov BSK Slavia Orlová A 
1927. 02. 2021 10:00SKST Baník Havířov DTJ Sokol Kateřinky 
1927. 02. 2021 10:00TJ Ostrava KST ETJ Sokol Brušperk 
1927. 02. 2021 17:00TJ Frenštát pod RadhoštěmTJ TŽ Třinec 
1927. 02. 2021 17:00TTC Frýdlant BTTC MG Odra GAS Vratimov B 
2028. 02. 2021 10:00ASK Tatra KopřivniceTTC Siko Orlová C 
2028. 02. 2021 10:00TJ Slavoj Český TěšínKST Slezan Opava B 
2028. 02. 2021 14:00SKST Baník Havířov DSK Slavia Orlová A 
2028. 02. 2021 14:00SK - Svinov BTJ Sokol Kateřinky 
2028. 02. 2021 10:00TJ Frenštát pod RadhoštěmTJ Sokol Brušperk 
2028. 02. 2021 14:00TJ Ostrava KST ETJ TŽ Třinec 
2113. 03. 2021 14:00TJ Sokol BrušperkSK - Svinov B 
2113. 03. 2021 15:00TJ TŽ TřinecSKST Baník Havířov D 
2113. 03. 2021 17:00SK Slavia Orlová ATJ Slavoj Český Těšín 
2113. 03. 2021 17:00TJ Sokol KateřinkyASK Tatra Kopřivnice 
2113. 03. 2021 17:00TTC Siko Orlová CTTC MG Odra GAS Vratimov B 
2113. 03. 2021 14:00KST Slezan Opava BTTC Frýdlant B 
2113. 03. 2021 17:00TJ Frenštát pod RadhoštěmTJ Ostrava KST E 
2214. 03. 2021 10:00TJ TŽ TřinecSK - Svinov B 
2214. 03. 2021 10:00TJ Sokol BrušperkSKST Baník Havířov D 
2214. 03. 2021 10:00TJ Sokol KateřinkyTJ Slavoj Český Těšín 
2214. 03. 2021 10:00SK Slavia Orlová AASK Tatra Kopřivnice 
2214. 03. 2021 10:00KST Slezan Opava BTTC MG Odra GAS Vratimov B 
2212. 03. 2021 17:30TTC Siko Orlová CTTC Frýdlant B 
2327. 03. 2021 10:00TTC MG Odra GAS Vratimov BSK Slavia Orlová A 
2327. 03. 2021 17:00TTC Frýdlant BTJ Sokol Kateřinky 
2327. 03. 2021 17:00TJ Slavoj Český TěšínTJ Sokol Brušperk 
2327. 03. 2021 15:00ASK Tatra KopřivniceTJ TŽ Třinec 
2327. 03. 2021 17:00SK - Svinov BTJ Ostrava KST E 
2327. 03. 2021 10:00SKST Baník Havířov DTJ Frenštát pod Radhoštěm 
2327. 03. 2021 14:00KST Slezan Opava BTTC Siko Orlová C 
2428. 03. 2021 14:00TTC Frýdlant BSK Slavia Orlová A 
2428. 03. 2021 14:00TTC MG Odra GAS Vratimov BTJ Sokol Kateřinky 
2428. 03. 2021 10:00ASK Tatra KopřivniceTJ Sokol Brušperk 
2428. 03. 2021 10:00TJ Slavoj Český TěšínTJ TŽ Třinec 
2428. 03. 2021 14:00SKST Baník Havířov DTJ Ostrava KST E 
2428. 03. 2021 14:00SK - Svinov BTJ Frenštát pod Radhoštěm 
2510. 04. 2021 10:00TJ Ostrava KST ETJ Slavoj Český Těšín 
2510. 04. 2021 17:00TJ Frenštát pod RadhoštěmASK Tatra Kopřivnice 
2510. 04. 2021 14:00TJ Sokol BrušperkTTC MG Odra GAS Vratimov B 
2510. 04. 2021 15:00TJ TŽ TřinecTTC Frýdlant B 
2510. 04. 2021 17:00SK Slavia Orlová ATTC Siko Orlová C 
2510. 04. 2021 17:00TJ Sokol KateřinkyKST Slezan Opava B 
2510. 04. 2021 10:00SKST Baník Havířov DSK - Svinov B 
2611. 04. 2021 10:00TJ Frenštát pod RadhoštěmTJ Slavoj Český Těšín 
2611. 04. 2021 14:00TJ Ostrava KST EASK Tatra Kopřivnice 
2611. 04. 2021 10:00TJ TŽ TřinecTTC MG Odra GAS Vratimov B 
2611. 04. 2021 10:00TJ Sokol BrušperkTTC Frýdlant B 
2611. 04. 2021 10:00TJ Sokol KateřinkyTTC Siko Orlová C 
2611. 04. 2021 10:00SK Slavia Orlová AKST Slezan Opava B 
2724. 04. 2021 17:00TTC Siko Orlová CTJ Sokol Brušperk 
2724. 04. 2021 14:00KST Slezan Opava BTJ TŽ Třinec 
2724. 04. 2021 10:00TTC MG Odra GAS Vratimov BTJ Ostrava KST E 
2724. 04. 2021 17:00TTC Frýdlant BTJ Frenštát pod Radhoštěm 
2724. 04. 2021 17:00TJ Slavoj Český TěšínSK - Svinov B 
2724. 04. 2021 15:00ASK Tatra KopřivniceSKST Baník Havířov D 
2724. 04. 2021 17:00TJ Sokol KateřinkySK Slavia Orlová A 
2825. 04. 2021 10:00KST Slezan Opava BTJ Sokol Brušperk 
2823. 04. 2021 17:30TTC Siko Orlová CTJ TŽ Třinec 
2825. 04. 2021 14:00TTC Frýdlant BTJ Ostrava KST E 
2825. 04. 2021 14:00TTC MG Odra GAS Vratimov BTJ Frenštát pod Radhoštěm 
2825. 04. 2021 10:00ASK Tatra KopřivniceSK - Svinov B 
2825. 04. 2021 10:00TJ Slavoj Český TěšínSKST Baník Havířov D 
Krajská soutěž I.třídy
119. 09. 2020 17:00KST DarkoviceTJ ODRY B6:10
119. 09. 2020 10:00TTC Ostrava-Poruba BSK - Svinov C8:10
119. 09. 2020 17:00TJ Sokol Nová BěláTJ Sokol Ropice9:9
119. 09. 2020 17:00Orel PaskovTJ Sokol Brušperk B6:10
119. 09. 2020 14:00SK Stolní tenis PstružíTJ TŽ Třinec B3:10
119. 09. 2020 17:00ST KozloviceTJ TTC Vendryně5:10
220. 09. 2020 14:00KST DarkoviceTJ Sokol Hrabůvka9:9
220. 09. 2020 14:00TTC Ostrava-Poruba BTJ Sokol Ropice10:8
220. 09. 2020 10:00TJ Sokol Nová BěláSK - Svinov C7:10
220. 09. 2020 10:00Orel PaskovTJ TŽ Třinec B10:4
220. 09. 2020 10:00SK Stolní tenis PstružíTJ Sokol Brušperk B10:5
303. 10. 2020 17:00TJ ODRY BTJ Sokol Brušperk B10:5
303. 10. 2020 10:00TJ Sokol HrabůvkaTJ TŽ Třinec B6:10
303. 10. 2020 10:00SK - Svinov CST Kozlovice10:6
303. 10. 2020 17:00TJ Sokol RopiceTJ TTC Vendryně2:10
303. 10. 2020 17:00KST DarkoviceTTC Ostrava-Poruba B10:6
303. 10. 2020 17:00Orel PaskovSK Stolní tenis Pstruží1:10
404. 10. 2020 10:00TJ ODRY BTJ TŽ Třinec B7:10
404. 10. 2020 10:00TJ Sokol HrabůvkaTJ Sokol Brušperk B10:5
404. 10. 2020 10:00SK - Svinov CTJ TTC Vendryně8:10
404. 10. 2020 10:00TJ Sokol RopiceST Kozlovice10:8
404. 10. 2020 10:00KST DarkoviceTJ Sokol Nová Bělá6:10
517. 10. 2020 10:00TTC Ostrava-Poruba BTJ ODRY B
Odloženo
517. 10. 2020 17:00TJ Sokol Nová BěláTJ Sokol Hrabůvka
Odloženo
517. 10. 2020 17:00ST KozloviceKST Darkovice
Odloženo
517. 10. 2020 17:00Orel PaskovSK - Svinov C
Odloženo
517. 10. 2020 14:00SK Stolní tenis PstružíTJ Sokol Ropice
Odloženo
517. 10. 2020 17:00TJ Sokol Brušperk BTJ TŽ Třinec B
Odloženo
618. 10. 2020 14:00TTC Ostrava-Poruba BTJ Sokol Hrabůvka
Odloženo
618. 10. 2020 10:00TJ Sokol Nová BěláTJ ODRY B
Odloženo
618. 10. 2020 10:00TJ TTC VendryněKST Darkovice
Odloženo
618. 10. 2020 10:00Orel PaskovTJ Sokol Ropice
Odloženo
618. 10. 2020 10:00SK Stolní tenis PstružíSK - Svinov C
Odloženo
731. 10. 2020 10:00SK - Svinov CTJ Sokol Brušperk B
Odloženo
731. 10. 2020 17:00TJ Sokol RopiceTJ TŽ Třinec B
Odloženo
731. 10. 2020 17:00KST DarkoviceOrel Paskov
Odloženo
731. 10. 2020 10:00TTC Ostrava-Poruba BST Kozlovice
Odloženo
731. 10. 2020 17:00TJ Sokol Nová BěláTJ TTC Vendryně
Odloženo
731. 10. 2020 17:00TJ ODRY BTJ Sokol Hrabůvka
Odloženo
801. 11. 2020 10:00SK - Svinov CTJ TŽ Třinec B
Odloženo
801. 11. 2020 10:00TJ Sokol RopiceTJ Sokol Brušperk B
Odloženo
801. 11. 2020 10:00KST DarkoviceSK Stolní tenis Pstruží
Odloženo
801. 11. 2020 14:00TTC Ostrava-Poruba BTJ TTC Vendryně
Odloženo
801. 11. 2020 10:00TJ Sokol Nová BěláST Kozlovice
Odloženo
914. 11. 2020 17:00ST KozloviceTJ ODRY B 
914. 11. 2020 17:00TJ TTC VendryněTJ Sokol Hrabůvka 
914. 11. 2020 17:00Orel PaskovTTC Ostrava-Poruba B 
914. 11. 2020 14:00SK Stolní tenis PstružíTJ Sokol Nová Bělá 
914. 11. 2020 17:00TJ Sokol Brušperk BKST Darkovice 
914. 11. 2020 17:00TJ Sokol RopiceSK - Svinov C 
1015. 11. 2020 10:00ST KozloviceTJ Sokol Hrabůvka 
1015. 11. 2020 10:00TJ TTC VendryněTJ ODRY B 
1015. 11. 2020 10:00Orel PaskovTJ Sokol Nová Bělá 
1015. 11. 2020 10:00SK Stolní tenis PstružíTTC Ostrava-Poruba B 
1015. 11. 2020 14:00TJ TŽ Třinec BKST Darkovice 
1128. 11. 2020 17:00TJ ODRY BSK - Svinov C 
1128. 11. 2020 10:00TJ Sokol HrabůvkaTJ Sokol Ropice 
1128. 11. 2020 10:00TTC Ostrava-Poruba BTJ Sokol Brušperk B 
1128. 11. 2020 17:00TJ Sokol Nová BěláTJ TŽ Třinec B 
1128. 11. 2020 17:00ST KozloviceOrel Paskov 
1128. 11. 2020 17:00TJ TTC VendryněSK Stolní tenis Pstruží 
1229. 11. 2020 10:00TJ ODRY BTJ Sokol Ropice 
1229. 11. 2020 10:00TJ Sokol HrabůvkaSK - Svinov C 
1229. 11. 2020 14:00TTC Ostrava-Poruba BTJ TŽ Třinec B 
1229. 11. 2020 10:00TJ Sokol Nová BěláTJ Sokol Brušperk B 
1229. 11. 2020 10:00ST KozloviceSK Stolní tenis Pstruží 
1229. 11. 2020 10:00TJ TTC VendryněOrel Paskov 
1312. 12. 2020 17:00Orel PaskovTJ ODRY B 
1312. 12. 2020 14:00SK Stolní tenis PstružíTJ Sokol Hrabůvka 
1312. 12. 2020 17:00TJ Sokol Brušperk BST Kozlovice 
1312. 12. 2020 18:00TJ TŽ Třinec BTJ TTC Vendryně 
1312. 12. 2020 10:00SK - Svinov CKST Darkovice 
1312. 12. 2020 10:00TTC Ostrava-Poruba BTJ Sokol Nová Bělá 
1413. 12. 2020 10:00Orel PaskovTJ Sokol Hrabůvka 
1413. 12. 2020 10:00SK Stolní tenis PstružíTJ ODRY B 
1413. 12. 2020 14:00TJ Sokol Brušperk BTJ TTC Vendryně 
1413. 12. 2020 14:00TJ TŽ Třinec BST Kozlovice 
1413. 12. 2020 10:00TJ Sokol RopiceKST Darkovice 
1523. 01. 2021 17:00TJ ODRY BKST Darkovice 
1523. 01. 2021 10:00SK - Svinov CTTC Ostrava-Poruba B 
1523. 01. 2021 17:00TJ Sokol RopiceTJ Sokol Nová Bělá 
1523. 01. 2021 17:00TJ Sokol Brušperk BOrel Paskov 
1523. 01. 2021 18:00TJ TŽ Třinec BSK Stolní tenis Pstruží 
1523. 01. 2021 17:00TJ TTC VendryněST Kozlovice 
1624. 01. 2021 10:00TJ Sokol HrabůvkaKST Darkovice 
1624. 01. 2021 10:00TJ Sokol RopiceTTC Ostrava-Poruba B 
1624. 01. 2021 10:00SK - Svinov CTJ Sokol Nová Bělá 
1624. 01. 2021 14:00TJ TŽ Třinec BOrel Paskov 
1624. 01. 2021 14:00TJ Sokol Brušperk BSK Stolní tenis Pstruží 
1706. 02. 2021 17:00TJ Sokol Brušperk BTJ ODRY B 
1706. 02. 2021 18:00TJ TŽ Třinec BTJ Sokol Hrabůvka 
1706. 02. 2021 17:00ST KozloviceSK - Svinov C 
1706. 02. 2021 17:00TJ TTC VendryněTJ Sokol Ropice 
1706. 02. 2021 10:00TTC Ostrava-Poruba BKST Darkovice 
1706. 02. 2021 14:00SK Stolní tenis PstružíOrel Paskov 
1807. 02. 2021 14:00TJ TŽ Třinec BTJ ODRY B 
1807. 02. 2021 14:00TJ Sokol Brušperk BTJ Sokol Hrabůvka 
1807. 02. 2021 10:00TJ TTC VendryněSK - Svinov C 
1807. 02. 2021 10:00ST KozloviceTJ Sokol Ropice 
1807. 02. 2021 10:00TJ Sokol Nová BěláKST Darkovice 
1927. 02. 2021 17:00TJ ODRY BTTC Ostrava-Poruba B 
1927. 02. 2021 10:00TJ Sokol HrabůvkaTJ Sokol Nová Bělá 
1927. 02. 2021 17:00KST DarkoviceST Kozlovice 
1927. 02. 2021 10:00SK - Svinov COrel Paskov 
1927. 02. 2021 17:00TJ Sokol RopiceSK Stolní tenis Pstruží 
1927. 02. 2021 18:00TJ TŽ Třinec BTJ Sokol Brušperk B 
2028. 02. 2021 10:00TJ Sokol HrabůvkaTTC Ostrava-Poruba B 
2028. 02. 2021 10:00TJ ODRY BTJ Sokol Nová Bělá 
2028. 02. 2021 10:00KST DarkoviceTJ TTC Vendryně 
2028. 02. 2021 10:00TJ Sokol RopiceOrel Paskov 
2028. 02. 2021 10:00SK - Svinov CSK Stolní tenis Pstruží 
2113. 03. 2021 17:00TJ Sokol Brušperk BSK - Svinov C 
2113. 03. 2021 18:00TJ TŽ Třinec BTJ Sokol Ropice 
2113. 03. 2021 17:00Orel PaskovKST Darkovice 
2113. 03. 2021 17:00ST KozloviceTTC Ostrava-Poruba B 
2113. 03. 2021 17:00TJ TTC VendryněTJ Sokol Nová Bělá 
2113. 03. 2021 10:00TJ Sokol HrabůvkaTJ ODRY B 
2214. 03. 2021 14:00TJ TŽ Třinec BSK - Svinov C 
2214. 03. 2021 14:00TJ Sokol Brušperk BTJ Sokol Ropice 
2214. 03. 2021 10:00SK Stolní tenis PstružíKST Darkovice 
2214. 03. 2021 10:00TJ TTC VendryněTTC Ostrava-Poruba B 
2214. 03. 2021 10:00ST KozloviceTJ Sokol Nová Bělá 
2327. 03. 2021 17:00TJ ODRY BST Kozlovice 
2327. 03. 2021 10:00TJ Sokol HrabůvkaTJ TTC Vendryně 
2327. 03. 2021 10:00TTC Ostrava-Poruba BOrel Paskov 
2327. 03. 2021 17:00TJ Sokol Nová BěláSK Stolní tenis Pstruží 
2327. 03. 2021 17:00KST DarkoviceTJ Sokol Brušperk B 
2327. 03. 2021 10:00SK - Svinov CTJ Sokol Ropice 
2428. 03. 2021 10:00TJ Sokol HrabůvkaST Kozlovice 
2428. 03. 2021 10:00TJ ODRY BTJ TTC Vendryně 
2428. 03. 2021 10:00TJ Sokol Nová BěláOrel Paskov 
2428. 03. 2021 14:00TTC Ostrava-Poruba BSK Stolní tenis Pstruží 
2428. 03. 2021 10:00KST DarkoviceTJ TŽ Třinec B 
2510. 04. 2021 10:00SK - Svinov CTJ ODRY B 
2510. 04. 2021 17:00TJ Sokol RopiceTJ Sokol Hrabůvka 
2510. 04. 2021 17:00TJ Sokol Brušperk BTTC Ostrava-Poruba B 
2510. 04. 2021 18:00TJ TŽ Třinec BTJ Sokol Nová Bělá 
2510. 04. 2021 17:00Orel PaskovST Kozlovice 
2510. 04. 2021 14:00SK Stolní tenis PstružíTJ TTC Vendryně 
2611. 04. 2021 10:00TJ Sokol RopiceTJ ODRY B 
2611. 04. 2021 10:00SK - Svinov CTJ Sokol Hrabůvka 
2611. 04. 2021 14:00TJ TŽ Třinec BTTC Ostrava-Poruba B 
2611. 04. 2021 14:00TJ Sokol Brušperk BTJ Sokol Nová Bělá 
2611. 04. 2021 10:00SK Stolní tenis PstružíST Kozlovice 
2611. 04. 2021 10:00Orel PaskovTJ TTC Vendryně 
2724. 04. 2021 17:00TJ ODRY BOrel Paskov 
2724. 04. 2021 10:00TJ Sokol HrabůvkaSK Stolní tenis Pstruží 
2724. 04. 2021 17:00ST KozloviceTJ Sokol Brušperk B 
2724. 04. 2021 17:00TJ TTC VendryněTJ TŽ Třinec B 
2724. 04. 2021 17:00KST DarkoviceSK - Svinov C 
2724. 04. 2021 17:00TJ Sokol Nová BěláTTC Ostrava-Poruba B 
2825. 04. 2021 10:00TJ Sokol HrabůvkaOrel Paskov 
2825. 04. 2021 10:00TJ ODRY BSK Stolní tenis Pstruží 
2825. 04. 2021 10:00TJ TTC VendryněTJ Sokol Brušperk B 
2825. 04. 2021 10:00ST KozloviceTJ TŽ Třinec B 
2825. 04. 2021 10:00KST DarkoviceTJ Sokol Ropice 
Krajská soutěž II. třídy sk. A
103. 10. 2020 17:00SK - Svinov DKST NOVÝ JIČÍN C10:4
103. 10. 2020 14:00TJ Sokol Ropice BSK Stolní tenis Pstruží B10:8
102. 10. 2020 18:15TTC Frýdlant CSSK Komorní Lhotka10:2
103. 10. 2020 14:00TJ Slavoj Český Těšín BTJ Sokol Příbor10:7
103. 10. 2020 17:00TJ Sokol Brušperk CTJ MSV Studénka10:0
204. 10. 2020 14:00SK - Svinov DSK Stolní tenis Pstruží B10:3
204. 10. 2020 13:00TJ Sokol Ropice BKST NOVÝ JIČÍN C9:9
204. 10. 2020 14:00TJ Frenštát pod Radhoštěm BSSK Komorní Lhotka9:9
204. 10. 2020 13:00TJ Slavoj Český Těšín BTJ MSV Studénka10:1
204. 10. 2020 10:00TJ Sokol Brušperk CTJ Sokol Příbor10:7
317. 10. 2020 17:00TJ Sokol PříborSK - Svinov D
Odloženo
317. 10. 2020 17:00TJ MSV StudénkaTJ Sokol Ropice B
Odloženo
317. 10. 2020 17:00SSK Komorní LhotkaTJ Slavoj Český Těšín B
Odloženo
317. 10. 2020 17:30KST NOVÝ JIČÍN CTTC Frýdlant C
Odloženo
317. 10. 2020 17:30SK Stolní tenis Pstruží BTJ Frenštát pod Radhoštěm B
Odloženo
418. 10. 2020 10:00TJ Sokol PříborTJ Sokol Ropice B
Odloženo
418. 10. 2020 10:00TJ MSV StudénkaSK - Svinov D
Odloženo
418. 10. 2020 10:00SSK Komorní LhotkaTJ Sokol Brušperk C
Odloženo
418. 10. 2020 14:00KST NOVÝ JIČÍN CTJ Frenštát pod Radhoštěm B
Odloženo
418. 10. 2020 13:00SK Stolní tenis Pstruží BTTC Frýdlant C
Odloženo
531. 10. 2020 17:00SK - Svinov DTTC Frýdlant C
Odloženo
531. 10. 2020 14:00TJ Sokol Ropice BTJ Frenštát pod Radhoštěm B
Odloženo
531. 10. 2020 14:00TJ Slavoj Český Těšín BKST NOVÝ JIČÍN C
Odloženo
531. 10. 2020 17:00TJ Sokol Brušperk CSK Stolní tenis Pstruží B
Odloženo
531. 10. 2020 17:00TJ Sokol PříborSSK Komorní Lhotka
Odloženo
601. 11. 2020 14:00SK - Svinov DTJ Frenštát pod Radhoštěm B
Odloženo
601. 11. 2020 13:00TJ Sokol Ropice BTTC Frýdlant C
Odloženo
601. 11. 2020 13:00TJ Slavoj Český Těšín BSK Stolní tenis Pstruží B
Odloženo
601. 11. 2020 10:00TJ Sokol Brušperk CKST NOVÝ JIČÍN C
Odloženo
601. 11. 2020 10:00TJ MSV StudénkaSSK Komorní Lhotka
Odloženo
714. 11. 2020 17:00SSK Komorní LhotkaSK - Svinov D 
714. 11. 2020 17:30KST NOVÝ JIČÍN CTJ Sokol Příbor 
714. 11. 2020 17:30SK Stolní tenis Pstruží BTJ MSV Studénka 
714. 11. 2020 14:00TTC Frýdlant CTJ Slavoj Český Těšín B 
714. 11. 2020 14:00TJ Frenštát pod Radhoštěm BTJ Sokol Brušperk C 
815. 11. 2020 10:00SSK Komorní LhotkaTJ Sokol Ropice B 
813. 11. 2020 18:00KST NOVÝ JIČÍN CTJ MSV Studénka 
815. 11. 2020 13:00SK Stolní tenis Pstruží BTJ Sokol Příbor 
813. 11. 2020 18:15TTC Frýdlant CTJ Sokol Brušperk C 
815. 11. 2020 14:00TJ Frenštát pod Radhoštěm BTJ Slavoj Český Těšín B 
928. 11. 2020 14:00TJ Slavoj Český Těšín BSK - Svinov D 
928. 11. 2020 17:00TJ Sokol Brušperk CTJ Sokol Ropice B 
928. 11. 2020 17:00TJ Sokol PříborTTC Frýdlant C 
928. 11. 2020 17:00TJ MSV StudénkaTJ Frenštát pod Radhoštěm B 
928. 11. 2020 17:00SSK Komorní LhotkaKST NOVÝ JIČÍN C 
1029. 11. 2020 13:00TJ Slavoj Český Těšín BTJ Sokol Ropice B 
1029. 11. 2020 10:00TJ Sokol Brušperk CSK - Svinov D 
1029. 11. 2020 10:00TJ Sokol PříborTJ Frenštát pod Radhoštěm B 
1029. 11. 2020 10:00TJ MSV StudénkaTTC Frýdlant C 
1029. 11. 2020 10:00SSK Komorní LhotkaSK Stolní tenis Pstruží B 
1112. 12. 2020 14:00TJ Slavoj Český Těšín BTJ Sokol Brušperk C 
1112. 12. 2020 17:00TJ Sokol PříborTJ MSV Studénka 
1112. 12. 2020 17:30KST NOVÝ JIČÍN CSK Stolní tenis Pstruží B 
1112. 12. 2020 14:00TTC Frýdlant CTJ Frenštát pod Radhoštěm B 
1112. 12. 2020 17:00SK - Svinov DTJ Sokol Ropice B 
1223. 01. 2021 17:00TJ Sokol Brušperk CTJ Slavoj Český Těšín B 
1223. 01. 2021 17:00TJ MSV StudénkaTJ Sokol Příbor 
1223. 01. 2021 17:30SK Stolní tenis Pstruží BKST NOVÝ JIČÍN C 
1223. 01. 2021 14:00TJ Frenštát pod Radhoštěm BTTC Frýdlant C 
1223. 01. 2021 14:00TJ Sokol Ropice BSK - Svinov D 
1306. 02. 2021 17:30KST NOVÝ JIČÍN CSK - Svinov D 
1306. 02. 2021 17:30SK Stolní tenis Pstruží BTJ Sokol Ropice B 
1306. 02. 2021 17:00SSK Komorní LhotkaTTC Frýdlant C 
1306. 02. 2021 17:00TJ Sokol PříborTJ Slavoj Český Těšín B 
1306. 02. 2021 17:00TJ MSV StudénkaTJ Sokol Brušperk C 
1407. 02. 2021 13:00SK Stolní tenis Pstruží BSK - Svinov D 
1405. 02. 2021 18:00KST NOVÝ JIČÍN CTJ Sokol Ropice B 
1407. 02. 2021 10:00SSK Komorní LhotkaTJ Frenštát pod Radhoštěm B 
1407. 02. 2021 10:00TJ MSV StudénkaTJ Slavoj Český Těšín B 
1407. 02. 2021 10:00TJ Sokol PříborTJ Sokol Brušperk C 
1527. 02. 2021 17:00SK - Svinov DTJ Sokol Příbor 
1527. 02. 2021 14:00TJ Sokol Ropice BTJ MSV Studénka 
1527. 02. 2021 14:00TJ Slavoj Český Těšín BSSK Komorní Lhotka 
1527. 02. 2021 14:00TTC Frýdlant CKST NOVÝ JIČÍN C 
1527. 02. 2021 14:00TJ Frenštát pod Radhoštěm BSK Stolní tenis Pstruží B 
1628. 02. 2021 13:00TJ Sokol Ropice BTJ Sokol Příbor 
1628. 02. 2021 14:00SK - Svinov DTJ MSV Studénka 
1628. 02. 2021 10:00TJ Sokol Brušperk CSSK Komorní Lhotka 
1628. 02. 2021 14:00TJ Frenštát pod Radhoštěm BKST NOVÝ JIČÍN C 
1626. 02. 2021 18:15TTC Frýdlant CSK Stolní tenis Pstruží B 
1713. 03. 2021 14:00TTC Frýdlant CSK - Svinov D 
1713. 03. 2021 14:00TJ Frenštát pod Radhoštěm BTJ Sokol Ropice B 
1713. 03. 2021 17:30KST NOVÝ JIČÍN CTJ Slavoj Český Těšín B 
1713. 03. 2021 17:30SK Stolní tenis Pstruží BTJ Sokol Brušperk C 
1713. 03. 2021 17:00SSK Komorní LhotkaTJ Sokol Příbor 
1814. 03. 2021 14:00TJ Frenštát pod Radhoštěm BSK - Svinov D 
1812. 03. 2021 18:15TTC Frýdlant CTJ Sokol Ropice B 
1814. 03. 2021 13:00SK Stolní tenis Pstruží BTJ Slavoj Český Těšín B 
1812. 03. 2021 18:00KST NOVÝ JIČÍN CTJ Sokol Brušperk C 
1814. 03. 2021 10:00SSK Komorní LhotkaTJ MSV Studénka 
1927. 03. 2021 17:00SK - Svinov DSSK Komorní Lhotka 
1927. 03. 2021 17:00TJ Sokol PříborKST NOVÝ JIČÍN C 
1927. 03. 2021 17:00TJ MSV StudénkaSK Stolní tenis Pstruží B 
1927. 03. 2021 14:00TJ Slavoj Český Těšín BTTC Frýdlant C 
1927. 03. 2021 17:00TJ Sokol Brušperk CTJ Frenštát pod Radhoštěm B 
2028. 03. 2021 13:00TJ Sokol Ropice BSSK Komorní Lhotka 
2028. 03. 2021 10:00TJ MSV StudénkaKST NOVÝ JIČÍN C 
2028. 03. 2021 10:00TJ Sokol PříborSK Stolní tenis Pstruží B 
2028. 03. 2021 10:00TJ Sokol Brušperk CTTC Frýdlant C 
2028. 03. 2021 13:00TJ Slavoj Český Těšín BTJ Frenštát pod Radhoštěm B 
2110. 04. 2021 17:00SK - Svinov DTJ Slavoj Český Těšín B 
2110. 04. 2021 14:00TJ Sokol Ropice BTJ Sokol Brušperk C 
2110. 04. 2021 14:00TTC Frýdlant CTJ Sokol Příbor 
2110. 04. 2021 14:00TJ Frenštát pod Radhoštěm BTJ MSV Studénka 
2110. 04. 2021 17:30KST NOVÝ JIČÍN CSSK Komorní Lhotka 
2211. 04. 2021 13:00TJ Sokol Ropice BTJ Slavoj Český Těšín B 
2211. 04. 2021 14:00SK - Svinov DTJ Sokol Brušperk C 
2211. 04. 2021 14:00TJ Frenštát pod Radhoštěm BTJ Sokol Příbor 
2209. 04. 2021 18:15TTC Frýdlant CTJ MSV Studénka 
2211. 04. 2021 13:00SK Stolní tenis Pstruží BSSK Komorní Lhotka 
Krajská soutěž II. třídy sk. B
130. 09. 2020 18:00TJ Sokol DěhylovTTC Hať9:9
103. 10. 2020 09:00SKST Baník Havířov EKLUBsten Karviná10:4
110. 10. 2020 14:00
herna TTC Siko Orlová
TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov, z.s.TTC Siko Orlová D0:10
103. 10. 2020 10:00TTC Bolatice BTJ Sokol Radvanice10:8
103. 10. 2020 17:00SK Slavia Orlová BTJ Ostrava KST F1:10
201. 10. 2020 19:00TJ Sokol DěhylovKLUBsten Karviná10:5
204. 10. 2020 14:00SKST Baník Havířov ETTC Hať10:1
211. 10. 2020 14:00
Odloženo, náhradní termín bude určen dodatečně.
TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov, z.s.TJ Sokol Záblatí 
204. 10. 2020 10:00TTC Bolatice BTJ Ostrava KST F2:10
204. 10. 2020 10:00SK Slavia Orlová BTJ Sokol Radvanice6:10
317. 10. 2020 17:00TJ Sokol RadvaniceTJ Sokol Děhylov
Odloženo
317. 10. 2020 10:00TJ Ostrava KST FSKST Baník Havířov E
Odloženo
317. 10. 2020 17:00TTC Siko Orlová DTTC Bolatice B
Odloženo
317. 10. 2020 17:00TJ Sokol ZáblatíSK Slavia Orlová B
Odloženo
317. 10. 2020 17:00TTC HaťTJ Slovan Karviná-Lázně Darkov, z.s.
Odloženo
418. 10. 2020 10:00TJ Sokol RadvaniceSKST Baník Havířov E
Odloženo
418. 10. 2020 14:00TJ Ostrava KST FTJ Sokol Děhylov
Odloženo
418. 10. 2020 13:00TTC Siko Orlová DSK Slavia Orlová B
Odloženo
418. 10. 2020 10:00TJ Sokol ZáblatíTTC Bolatice B
Odloženo
416. 10. 2020 18:00KLUBsten KarvináTJ Slovan Karviná-Lázně Darkov, z.s.
Odloženo
531. 10. 2020 17:00TJ Sokol DěhylovTJ Slovan Karviná-Lázně Darkov, z.s.
Odloženo
531. 10. 2020 17:00TTC Bolatice BTTC Hať
Odloženo
531. 10. 2020 17:00SK Slavia Orlová BKLUBsten Karviná
Odloženo
531. 10. 2020 17:00TJ Sokol RadvaniceTTC Siko Orlová D
Odloženo
531. 10. 2020 10:00TJ Ostrava KST FTJ Sokol Záblatí
Odloženo
601. 11. 2020 14:00SKST Baník Havířov ETJ Slovan Karviná-Lázně Darkov, z.s.
Odloženo
601. 11. 2020 10:00TTC Bolatice BKLUBsten Karviná
Odloženo
601. 11. 2020 10:00SK Slavia Orlová BTTC Hať
Odloženo
601. 11. 2020 10:00TJ Sokol RadvaniceTJ Sokol Záblatí
Odloženo
601. 11. 2020 14:00TJ Ostrava KST FTTC Siko Orlová D
Odloženo
714. 11. 2020 17:00TTC Siko Orlová DTJ Sokol Děhylov 
714. 11. 2020 17:00TJ Sokol ZáblatíSKST Baník Havířov E 
714. 11. 2020 17:00TTC HaťTJ Sokol Radvanice 
714. 11. 2020 17:00KLUBsten KarvináTJ Ostrava KST F 
714. 11. 2020 17:00TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov, z.s.TTC Bolatice B 
815. 11. 2020 13:00TTC Siko Orlová DSKST Baník Havířov E 
815. 11. 2020 10:00TJ Sokol ZáblatíTJ Sokol Děhylov 
815. 11. 2020 10:00TTC HaťTJ Ostrava KST F 
813. 11. 2020 18:00KLUBsten KarvináTJ Sokol Radvanice 
815. 11. 2020 10:00TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov, z.s.SK Slavia Orlová B 
928. 11. 2020 17:00TTC Bolatice BTJ Sokol Děhylov 
928. 11. 2020 17:00SK Slavia Orlová BSKST Baník Havířov E 
928. 11. 2020 17:00TJ Sokol RadvaniceTJ Slovan Karviná-Lázně Darkov, z.s. 
928. 11. 2020 17:00TTC Siko Orlová DTTC Hať 
928. 11. 2020 17:00TJ Sokol ZáblatíKLUBsten Karviná 
1029. 11. 2020 10:00TTC Bolatice BSKST Baník Havířov E 
1029. 11. 2020 10:00SK Slavia Orlová BTJ Sokol Děhylov 
1029. 11. 2020 14:00TJ Ostrava KST FTJ Slovan Karviná-Lázně Darkov, z.s. 
1029. 11. 2020 13:00TTC Siko Orlová DKLUBsten Karviná 
1029. 11. 2020 10:00TJ Sokol ZáblatíTTC Hať 
1112. 12. 2020 17:00TTC Bolatice BSK Slavia Orlová B 
1112. 12. 2020 17:00TJ Sokol RadvaniceTJ Ostrava KST F 
1112. 12. 2020 17:00TTC Siko Orlová DTJ Sokol Záblatí 
1112. 12. 2020 17:00TTC HaťKLUBsten Karviná 
1112. 12. 2020 17:00TJ Sokol DěhylovSKST Baník Havířov E 
1223. 01. 2021 17:00SK Slavia Orlová BTTC Bolatice B 
1223. 01. 2021 10:00TJ Ostrava KST FTJ Sokol Radvanice 
1223. 01. 2021 17:00TJ Sokol ZáblatíTTC Siko Orlová D 
1223. 01. 2021 17:00KLUBsten KarvináTTC Hať 
1223. 01. 2021 10:00SKST Baník Havířov ETJ Sokol Děhylov 
1306. 02. 2021 17:00TTC HaťTJ Sokol Děhylov 
1306. 02. 2021 17:00KLUBsten KarvináSKST Baník Havířov E 
1306. 02. 2021 17:00TTC Siko Orlová DTJ Slovan Karviná-Lázně Darkov, z.s. 
1306. 02. 2021 17:00TJ Sokol RadvaniceTTC Bolatice B 
1306. 02. 2021 10:00TJ Ostrava KST FSK Slavia Orlová B 
1405. 02. 2021 18:00KLUBsten KarvináTJ Sokol Děhylov 
1407. 02. 2021 10:00TTC HaťSKST Baník Havířov E 
1407. 02. 2021 10:00TJ Sokol ZáblatíTJ Slovan Karviná-Lázně Darkov, z.s. 
1407. 02. 2021 14:00TJ Ostrava KST FTTC Bolatice B 
1407. 02. 2021 10:00TJ Sokol RadvaniceSK Slavia Orlová B 
1527. 02. 2021 17:00TJ Sokol DěhylovTJ Sokol Radvanice 
1527. 02. 2021 10:00SKST Baník Havířov ETJ Ostrava KST F 
1527. 02. 2021 17:00TTC Bolatice BTTC Siko Orlová D 
1527. 02. 2021 17:00SK Slavia Orlová BTJ Sokol Záblatí 
1527. 02. 2021 17:00TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov, z.s.TTC Hať 
1628. 02. 2021 14:00SKST Baník Havířov ETJ Sokol Radvanice 
1626. 02. 2021 18:00TJ Sokol DěhylovTJ Ostrava KST F 
1628. 02. 2021 10:00SK Slavia Orlová BTTC Siko Orlová D 
1628. 02. 2021 10:00TTC Bolatice BTJ Sokol Záblatí 
1628. 02. 2021 10:00TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov, z.s.KLUBsten Karviná 
1713. 03. 2021 17:00TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov, z.s.TJ Sokol Děhylov 
1713. 03. 2021 17:00TTC HaťTTC Bolatice B 
1713. 03. 2021 17:00KLUBsten KarvináSK Slavia Orlová B 
1713. 03. 2021 17:00TTC Siko Orlová DTJ Sokol Radvanice 
1713. 03. 2021 17:00TJ Sokol ZáblatíTJ Ostrava KST F 
1814. 03. 2021 10:00TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov, z.s.SKST Baník Havířov E 
1812. 03. 2021 18:00KLUBsten KarvináTTC Bolatice B 
1814. 03. 2021 10:00TTC HaťSK Slavia Orlová B 
1814. 03. 2021 10:00TJ Sokol ZáblatíTJ Sokol Radvanice 
1814. 03. 2021 13:00TTC Siko Orlová DTJ Ostrava KST F 
1927. 03. 2021 17:00TJ Sokol DěhylovTTC Siko Orlová D 
1927. 03. 2021 10:00SKST Baník Havířov ETJ Sokol Záblatí 
1927. 03. 2021 17:00TJ Sokol RadvaniceTTC Hať 
1927. 03. 2021 10:00TJ Ostrava KST FKLUBsten Karviná 
1927. 03. 2021 17:00TTC Bolatice BTJ Slovan Karviná-Lázně Darkov, z.s. 
2028. 03. 2021 14:00SKST Baník Havířov ETTC Siko Orlová D 
2026. 03. 2021 18:00TJ Sokol DěhylovTJ Sokol Záblatí 
2028. 03. 2021 14:00TJ Ostrava KST FTTC Hať 
2028. 03. 2021 10:00TJ Sokol RadvaniceKLUBsten Karviná 
2028. 03. 2021 10:00SK Slavia Orlová BTJ Slovan Karviná-Lázně Darkov, z.s. 
2110. 04. 2021 17:00TJ Sokol DěhylovTTC Bolatice B 
2110. 04. 2021 10:00SKST Baník Havířov ESK Slavia Orlová B 
2110. 04. 2021 17:00TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov, z.s.TJ Sokol Radvanice 
2110. 04. 2021 17:00TTC HaťTTC Siko Orlová D 
2110. 04. 2021 17:00KLUBsten KarvináTJ Sokol Záblatí 
2211. 04. 2021 14:00SKST Baník Havířov ETTC Bolatice B 
2209. 04. 2021 18:00TJ Sokol DěhylovSK Slavia Orlová B 
2211. 04. 2021 10:00TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov, z.s.TJ Ostrava KST F 
2209. 04. 2021 18:00KLUBsten KarvináTTC Siko Orlová D 
2211. 04. 2021 10:00TTC HaťTJ Sokol Záblatí 

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy