Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize muži
119. 09. 2020 10:00
herna TJ Sigma Cidemat Hranice
TJ Sokol JezerniceKST Město Albrechtice8:10
117. 09. 2020 18:30TJ Sokol BukT.J. Sokol Šternberk10:1
119. 09. 2020 10:00TJ Sokol ŠtítyTTC Šumperk A1:10
119. 09. 2020 10:00TTC MohelniceKST Jeseník A3:10
119. 09. 2020 11:00KST Jeseník BTJ Sokol Ondratice5:10
119. 09. 2020 11:00TTC Šumperk BT.J. Sokol Olomouc Neředín2:10
219. 09. 2020 15:00
herna TJ Sigma Cidemat Hranice
TJ Sokol JezerniceT.J. Sokol Šternberk10:6
219. 09. 2020 15:00TJ Sokol BukKST Město Albrechtice9:9
219. 09. 2020 15:00TJ Sokol ŠtítyKST Jeseník A0:10
219. 09. 2020 15:00TTC MohelniceTTC Šumperk A6:10
219. 09. 2020 17:00KST Jeseník BT.J. Sokol Olomouc Neředín1:10
219. 09. 2020 17:00TTC Šumperk BTJ Sokol Ondratice10:5
303. 10. 2020 11:00KST Město AlbrechticeTJ Sokol Čechovice10:0wo
303. 10. 2020 11:00T.J. Sokol ŠternberkSK Přerov B9:9
303. 10. 2020 15:00TTC Šumperk AKST Jeseník B10:2
303. 10. 2020 10:00KST Jeseník ATTC Šumperk B10:3
303. 10. 2020 10:00
herna TJ Sigma Cidemat Hranice
TJ Sokol JezerniceTJ Sokol Štíty10:4
303. 10. 2020 10:00TJ Sokol BukTTC Mohelnice7:10
403. 10. 2020 17:00KST Město AlbrechticeSK Přerov B4:10
430. 11. 2020 00:00T.J. Sokol ŠternberkTJ Sokol Čechovice 
409. 09. 2020 18:00TTC Šumperk ATTC Šumperk B10:5
412. 09. 2020 10:00KST Jeseník AKST Jeseník B10:3
403. 10. 2020 15:00
herna TJ Sigma Cidemat Hranice
TJ Sokol JezerniceTTC Mohelnice9:9
403. 10. 2020 15:00TJ Sokol BukTJ Sokol Štíty10:6
517. 10. 2020 10:00TJ Sokol ŠtítyKST Město Albrechtice
517. 10. 2020 10:00TTC MohelniceT.J. Sokol Šternberk
517. 10. 2020 11:00KST Jeseník BTJ Sokol Jezernice
517. 10. 2020 11:00TTC Šumperk BTJ Sokol Buk
517. 10. 2020 10:00TJ Sokol ČechoviceTJ Sokol Ondratice
517. 10. 2020 10:00SK Přerov BT.J. Sokol Olomouc Neředín
617. 10. 2020 15:00TJ Sokol ŠtítyT.J. Sokol Šternberk
617. 10. 2020 15:00TTC MohelniceKST Město Albrechtice
617. 10. 2020 17:00KST Jeseník BTJ Sokol Buk
617. 10. 2020 17:00TTC Šumperk BTJ Sokol Jezernice
617. 10. 2020 15:00TJ Sokol ČechoviceT.J. Sokol Olomouc Neředín
617. 10. 2020 15:00SK Přerov BTJ Sokol Ondratice
731. 10. 2020 11:00KST Město AlbrechticeTJ Sokol Ondratice
731. 10. 2020 11:00T.J. Sokol ŠternberkT.J. Sokol Olomouc Neředín
731. 10. 2020 10:00TTC Šumperk ATJ Sokol Čechovice
731. 10. 2020 10:00KST Jeseník ASK Přerov B
731. 10. 2020 10:00TJ Sokol ŠtítyKST Jeseník B
731. 10. 2020 10:00TTC MohelniceTTC Šumperk B
831. 10. 2020 17:00KST Město AlbrechticeT.J. Sokol Olomouc Neředín
831. 10. 2020 17:00T.J. Sokol ŠternberkTJ Sokol Ondratice
831. 10. 2020 15:00TTC Šumperk ASK Přerov B
831. 10. 2020 15:00KST Jeseník ATJ Sokol Čechovice
831. 10. 2020 15:00TJ Sokol ŠtítyTTC Šumperk B
831. 10. 2020 15:00TTC MohelniceKST Jeseník B
914. 11. 2020 11:00KST Jeseník BKST Město Albrechtice
914. 11. 2020 11:00TTC Šumperk BT.J. Sokol Šternberk
914. 11. 2020 10:00TJ Sokol ČechoviceTJ Sokol Jezernice
914. 11. 2020 10:00SK Přerov BTJ Sokol Buk
914. 11. 2020 11:00TJ Sokol OndraticeTTC Šumperk A
914. 11. 2020 11:00T.J. Sokol Olomouc NeředínKST Jeseník A
1014. 11. 2020 17:00KST Jeseník BT.J. Sokol Šternberk
1014. 11. 2020 17:00TTC Šumperk BKST Město Albrechtice
1014. 11. 2020 15:00TJ Sokol ČechoviceTJ Sokol Buk
1014. 11. 2020 15:00SK Přerov BTJ Sokol Jezernice
1014. 11. 2020 17:00TJ Sokol OndraticeKST Jeseník A
1014. 11. 2020 17:00T.J. Sokol Olomouc NeředínTTC Šumperk A
1128. 11. 2020 11:00KST Město AlbrechticeTTC Šumperk A
1128. 11. 2020 11:00T.J. Sokol ŠternberkKST Jeseník A
1128. 11. 2020 10:00TJ Sokol JezerniceTJ Sokol Ondratice
1128. 11. 2020 10:00TJ Sokol BukT.J. Sokol Olomouc Neředín
1128. 11. 2020 10:00TJ Sokol ŠtítyTJ Sokol Čechovice
1128. 11. 2020 10:00TTC MohelniceSK Přerov B
1228. 11. 2020 17:00KST Město AlbrechticeKST Jeseník A
1228. 11. 2020 17:00T.J. Sokol ŠternberkTTC Šumperk A
1228. 11. 2020 15:00TJ Sokol JezerniceT.J. Sokol Olomouc Neředín
1228. 11. 2020 15:00TJ Sokol BukTJ Sokol Ondratice
1228. 11. 2020 15:00TJ Sokol ŠtítySK Přerov B
1228. 11. 2020 15:00TTC MohelniceTJ Sokol Čechovice
1312. 12. 2020 10:00TJ Sokol ČechoviceKST Jeseník B
1312. 12. 2020 10:00SK Přerov BTTC Šumperk B
1312. 12. 2020 11:00TJ Sokol OndraticeTJ Sokol Štíty
1312. 12. 2020 11:00T.J. Sokol Olomouc NeředínTTC Mohelnice
1312. 12. 2020 10:00TTC Šumperk ATJ Sokol Jezernice
1312. 12. 2020 10:00KST Jeseník ATJ Sokol Buk
1412. 12. 2020 15:00TJ Sokol ČechoviceTTC Šumperk B
1412. 12. 2020 15:00SK Přerov BKST Jeseník B
1412. 12. 2020 17:00TJ Sokol OndraticeTTC Mohelnice
1412. 12. 2020 17:00T.J. Sokol Olomouc NeředínTJ Sokol Štíty
1412. 12. 2020 15:00TTC Šumperk ATJ Sokol Buk
1412. 12. 2020 15:00KST Jeseník ATJ Sokol Jezernice
1519. 12. 2020 10:00TJ Sokol JezerniceTJ Sokol Buk 
1519. 12. 2020 10:00TJ Sokol ŠtítyTTC Mohelnice 
1519. 12. 2020 11:00KST Jeseník BTTC Šumperk B 
1519. 12. 2020 10:00TJ Sokol ČechoviceSK Přerov B 
1519. 12. 2020 11:00TJ Sokol OndraticeT.J. Sokol Olomouc Neředín 
1519. 12. 2020 10:00TTC Šumperk AKST Jeseník A 
1519. 12. 2020 11:00KST Město AlbrechticeT.J. Sokol Šternberk 
1623. 01. 2021 11:00KST Město AlbrechticeTJ Sokol Jezernice
1623. 01. 2021 11:00T.J. Sokol ŠternberkTJ Sokol Buk
1623. 01. 2021 10:00TTC Šumperk ATJ Sokol Štíty
1623. 01. 2021 10:00KST Jeseník ATTC Mohelnice
1623. 01. 2021 11:00TJ Sokol OndraticeKST Jeseník B
1623. 01. 2021 11:00T.J. Sokol Olomouc NeředínTTC Šumperk B
1723. 01. 2021 17:00T.J. Sokol ŠternberkTJ Sokol Jezernice
1723. 01. 2021 17:00KST Město AlbrechticeTJ Sokol Buk
1723. 01. 2021 15:00KST Jeseník ATJ Sokol Štíty
1723. 01. 2021 15:00TTC Šumperk ATTC Mohelnice
1723. 01. 2021 17:00T.J. Sokol Olomouc NeředínKST Jeseník B
1723. 01. 2021 17:00TJ Sokol OndraticeTTC Šumperk B
1806. 02. 2021 10:00TJ Sokol ČechoviceKST Město Albrechtice
1806. 02. 2021 10:00SK Přerov BT.J. Sokol Šternberk
1806. 02. 2021 11:00KST Jeseník BTTC Šumperk A
1806. 02. 2021 11:00TTC Šumperk BKST Jeseník A
1806. 02. 2021 10:00TJ Sokol ŠtítyTJ Sokol Jezernice
1806. 02. 2021 10:00TTC MohelniceTJ Sokol Buk
1906. 02. 2021 15:00SK Přerov BKST Město Albrechtice
1906. 02. 2021 15:00TJ Sokol ČechoviceT.J. Sokol Šternberk
1911. 09. 2020 18:00TTC Šumperk BTTC Šumperk A10:8
1912. 09. 2020 15:00KST Jeseník BKST Jeseník A1:10
1906. 02. 2021 15:00TTC MohelniceTJ Sokol Jezernice
1906. 02. 2021 15:00TJ Sokol ŠtítyTJ Sokol Buk
2027. 02. 2021 11:00KST Město AlbrechticeTJ Sokol Štíty
2027. 02. 2021 11:00T.J. Sokol ŠternberkTTC Mohelnice
2027. 02. 2021 10:00TJ Sokol JezerniceKST Jeseník B
2027. 02. 2021 10:00TJ Sokol BukTTC Šumperk B
2027. 02. 2021 11:00TJ Sokol OndraticeTJ Sokol Čechovice
2027. 02. 2021 11:00T.J. Sokol Olomouc NeředínSK Přerov B
2127. 02. 2021 17:00T.J. Sokol ŠternberkTJ Sokol Štíty
2127. 02. 2021 17:00KST Město AlbrechticeTTC Mohelnice
2127. 02. 2021 15:00TJ Sokol BukKST Jeseník B
2127. 02. 2021 15:00TJ Sokol JezerniceTTC Šumperk B
2127. 02. 2021 17:00T.J. Sokol Olomouc NeředínTJ Sokol Čechovice
2127. 02. 2021 17:00TJ Sokol OndraticeSK Přerov B
2213. 03. 2021 11:00TJ Sokol OndraticeKST Město Albrechtice
2213. 03. 2021 11:00T.J. Sokol Olomouc NeředínT.J. Sokol Šternberk
2213. 03. 2021 10:00TJ Sokol ČechoviceTTC Šumperk A
2213. 03. 2021 10:00SK Přerov BKST Jeseník A
2213. 03. 2021 11:00KST Jeseník BTJ Sokol Štíty
2213. 03. 2021 11:00TTC Šumperk BTTC Mohelnice
2313. 03. 2021 17:00T.J. Sokol Olomouc NeředínKST Město Albrechtice
2313. 03. 2021 17:00TJ Sokol OndraticeT.J. Sokol Šternberk
2313. 03. 2021 15:00SK Přerov BTTC Šumperk A
2313. 03. 2021 15:00TJ Sokol ČechoviceKST Jeseník A
2313. 03. 2021 17:00TTC Šumperk BTJ Sokol Štíty
2313. 03. 2021 17:00KST Jeseník BTTC Mohelnice
2427. 03. 2021 11:00KST Město AlbrechticeKST Jeseník B
2427. 03. 2021 11:00T.J. Sokol ŠternberkTTC Šumperk B
2427. 03. 2021 10:00TJ Sokol JezerniceTJ Sokol Čechovice
2427. 03. 2021 10:00TJ Sokol BukSK Přerov B
2427. 03. 2021 10:00TTC Šumperk ATJ Sokol Ondratice
2427. 03. 2021 10:00KST Jeseník AT.J. Sokol Olomouc Neředín
2527. 03. 2021 17:00T.J. Sokol ŠternberkKST Jeseník B
2527. 03. 2021 17:00KST Město AlbrechticeTTC Šumperk B
2527. 03. 2021 15:00TJ Sokol BukTJ Sokol Čechovice
2527. 03. 2021 15:00TJ Sokol JezerniceSK Přerov B
2527. 03. 2021 15:00KST Jeseník ATJ Sokol Ondratice
2527. 03. 2021 15:00TTC Šumperk AT.J. Sokol Olomouc Neředín
2610. 04. 2021 10:00TTC Šumperk AKST Město Albrechtice
2610. 04. 2021 10:00KST Jeseník AT.J. Sokol Šternberk
2610. 04. 2021 11:00TJ Sokol OndraticeTJ Sokol Jezernice
2610. 04. 2021 11:00T.J. Sokol Olomouc NeředínTJ Sokol Buk
2610. 04. 2021 10:00TJ Sokol ČechoviceTJ Sokol Štíty
2610. 04. 2021 10:00SK Přerov BTTC Mohelnice
2710. 04. 2021 15:00KST Jeseník AKST Město Albrechtice
2710. 04. 2021 15:00TTC Šumperk AT.J. Sokol Šternberk
2710. 04. 2021 17:00T.J. Sokol Olomouc NeředínTJ Sokol Jezernice
2710. 04. 2021 17:00TJ Sokol OndraticeTJ Sokol Buk
2710. 04. 2021 15:00SK Přerov BTJ Sokol Štíty
2710. 04. 2021 15:00TJ Sokol ČechoviceTTC Mohelnice
2824. 04. 2021 11:00KST Jeseník BTJ Sokol Čechovice
2824. 04. 2021 11:00TTC Šumperk BSK Přerov B
2824. 04. 2021 10:00TJ Sokol ŠtítyTJ Sokol Ondratice
2824. 04. 2021 10:00TTC MohelniceT.J. Sokol Olomouc Neředín
2824. 04. 2021 10:00TJ Sokol JezerniceTTC Šumperk A
2824. 04. 2021 10:00TJ Sokol BukKST Jeseník A
2924. 04. 2021 17:00TTC Šumperk BTJ Sokol Čechovice
2924. 04. 2021 17:00KST Jeseník BSK Přerov B
2924. 04. 2021 15:00TTC MohelniceTJ Sokol Ondratice
2924. 04. 2021 15:00TJ Sokol ŠtítyT.J. Sokol Olomouc Neředín
2924. 04. 2021 15:00TJ Sokol BukTTC Šumperk A
2924. 04. 2021 15:00TJ Sokol JezerniceKST Jeseník A
3001. 05. 2021 10:00TJ Sokol BukTJ Sokol Jezernice
3001. 05. 2021 10:00TTC MohelniceTJ Sokol Štíty
3001. 05. 2021 11:00TTC Šumperk BKST Jeseník B
3001. 05. 2021 10:00SK Přerov BTJ Sokol Čechovice
3001. 05. 2021 11:00T.J. Sokol Olomouc NeředínTJ Sokol Ondratice
3001. 05. 2021 10:00KST Jeseník ATTC Šumperk A
3001. 05. 2021 11:00T.J. Sokol ŠternberkKST Město Albrechtice
Krajská soutěž 1
119. 09. 2020 10:00TJ Sokol Čechovice BTJ Sport Mikulovice10:3
119. 09. 2020 10:00TJ OP ProstějovKST Město Albrechtice B10:8
119. 09. 2020 10:00TJ Sokol TovačovTTC Mohelnice B10:3
119. 09. 2020 10:00TJ ChropyněT.J. Sokol Olomouc Neředín B3:10
219. 09. 2020 15:00TJ Sokol Čechovice BKST Město Albrechtice B10:2
219. 09. 2020 15:00TJ OP ProstějovTJ Sport Mikulovice5:10
219. 09. 2020 15:00TJ Sokol TovačovT.J. Sokol Olomouc Neředín B9:9
219. 09. 2020 15:00TJ ChropyněTTC Mohelnice B1:10
303. 10. 2020 09:00TJ Sport MikuloviceTJ Postřelmov9:9
303. 10. 2020 08:00KST Město Albrechtice BTJ Sokol Bludov10:6
303. 10. 2020 10:00TJ Sokol Čechovice BTJ Sigma Lutín9:9
303. 10. 2020 10:00TJ OP ProstějovKST Hlinsko2:10
403. 10. 2020 14:00TJ Sport MikuloviceTJ Sokol Bludov10:2
403. 10. 2020 14:00KST Město Albrechtice BTJ Postřelmov7:10
430. 11. 2020 00:00TJ Sokol Čechovice BKST Hlinsko 
403. 10. 2020 15:00TJ OP ProstějovTJ Sigma Lutín7:10
517. 10. 2020 10:00TJ Sigma LutínTJ Sport Mikulovice
517. 10. 2020 10:00KST HlinskoKST Město Albrechtice B
517. 10. 2020 10:00TJ Sokol TovačovTJ Sokol Čechovice B
517. 10. 2020 10:00TJ ChropyněTJ OP Prostějov
517. 10. 2020 10:00TJ PostřelmovTTC Mohelnice B
517. 10. 2020 10:00TJ Sokol BludovT.J. Sokol Olomouc Neředín B
617. 10. 2020 15:00TJ Sigma LutínKST Město Albrechtice B
617. 10. 2020 15:00KST HlinskoTJ Sport Mikulovice
617. 10. 2020 15:00TJ Sokol TovačovTJ OP Prostějov
617. 10. 2020 15:00TJ ChropyněTJ Sokol Čechovice B
617. 10. 2020 15:00TJ PostřelmovT.J. Sokol Olomouc Neředín B
617. 10. 2020 15:00TJ Sokol BludovTTC Mohelnice B
731. 10. 2020 09:00TJ Sport MikuloviceTTC Mohelnice B
731. 10. 2020 08:00KST Město Albrechtice BT.J. Sokol Olomouc Neředín B
731. 10. 2020 10:00TJ Sigma LutínTJ Sokol Tovačov
731. 10. 2020 10:00KST HlinskoTJ Chropyně
831. 10. 2020 14:00TJ Sport MikuloviceT.J. Sokol Olomouc Neředín B
831. 10. 2020 14:00KST Město Albrechtice BTTC Mohelnice B
831. 10. 2020 15:00TJ Sigma LutínTJ Chropyně
831. 10. 2020 15:00KST HlinskoTJ Sokol Tovačov
914. 11. 2020 10:00TJ Sokol TovačovTJ Sport Mikulovice
914. 11. 2020 10:00TJ ChropyněKST Město Albrechtice B
914. 11. 2020 10:00TJ PostřelmovTJ Sokol Čechovice B
914. 11. 2020 10:00TJ Sokol BludovTJ OP Prostějov
1014. 11. 2020 15:00TJ Sokol TovačovKST Město Albrechtice B
1014. 11. 2020 15:00TJ ChropyněTJ Sport Mikulovice
1014. 11. 2020 15:00TJ PostřelmovTJ OP Prostějov
1014. 11. 2020 15:00TJ Sokol BludovTJ Sokol Čechovice B
1128. 11. 2020 10:00TJ Sokol Čechovice BTTC Mohelnice B
1128. 11. 2020 10:00TJ OP ProstějovT.J. Sokol Olomouc Neředín B
1128. 11. 2020 10:00TJ Sigma LutínTJ Postřelmov
1128. 11. 2020 10:00KST HlinskoTJ Sokol Bludov
1228. 11. 2020 15:00TJ Sokol Čechovice BT.J. Sokol Olomouc Neředín B
1228. 11. 2020 15:00TJ OP ProstějovTTC Mohelnice B
1228. 11. 2020 15:00TJ Sigma LutínTJ Sokol Bludov
1228. 11. 2020 15:00KST HlinskoTJ Postřelmov
1312. 12. 2020 10:00TJ PostřelmovTJ Sokol Tovačov
1312. 12. 2020 10:00TJ Sokol BludovTJ Chropyně
1312. 12. 2020 09:00TTC Mohelnice BTJ Sigma Lutín
1312. 12. 2020 08:00T.J. Sokol Olomouc Neředín BKST Hlinsko
1412. 12. 2020 15:00TJ PostřelmovTJ Chropyně
1412. 12. 2020 15:00TJ Sokol BludovTJ Sokol Tovačov
1412. 12. 2020 14:00TTC Mohelnice BKST Hlinsko
1412. 12. 2020 14:00T.J. Sokol Olomouc Neředín BTJ Sigma Lutín
1519. 12. 2020 10:00TJ Sokol Čechovice BTJ OP Prostějov 
1519. 12. 2020 10:00TJ Sigma LutínKST Hlinsko 
1519. 12. 2020 10:00TJ Sokol TovačovTJ Chropyně 
1519. 12. 2020 10:00TJ PostřelmovTJ Sokol Bludov 
1519. 12. 2020 09:00TTC Mohelnice BT.J. Sokol Olomouc Neředín B 
1519. 12. 2020 09:00TJ Sport MikuloviceKST Město Albrechtice B 
1623. 01. 2021 09:00TJ Sport MikuloviceTJ Sokol Čechovice B
1623. 01. 2021 08:00KST Město Albrechtice BTJ OP Prostějov
1623. 01. 2021 09:00TTC Mohelnice BTJ Sokol Tovačov
1623. 01. 2021 08:00T.J. Sokol Olomouc Neředín BTJ Chropyně
1723. 01. 2021 14:00KST Město Albrechtice BTJ Sokol Čechovice B
1723. 01. 2021 14:00TJ Sport MikuloviceTJ OP Prostějov
1723. 01. 2021 14:00T.J. Sokol Olomouc Neředín BTJ Sokol Tovačov
1723. 01. 2021 14:00TTC Mohelnice BTJ Chropyně
1806. 02. 2021 10:00TJ PostřelmovTJ Sport Mikulovice
1806. 02. 2021 10:00TJ Sokol BludovKST Město Albrechtice B
1806. 02. 2021 10:00TJ Sigma LutínTJ Sokol Čechovice B
1806. 02. 2021 10:00KST HlinskoTJ OP Prostějov
1906. 02. 2021 15:00TJ Sokol BludovTJ Sport Mikulovice
1906. 02. 2021 15:00TJ PostřelmovKST Město Albrechtice B
1906. 02. 2021 15:00KST HlinskoTJ Sokol Čechovice B
1906. 02. 2021 15:00TJ Sigma LutínTJ OP Prostějov
2027. 02. 2021 09:00TJ Sport MikuloviceTJ Sigma Lutín
2027. 02. 2021 08:00KST Město Albrechtice BKST Hlinsko
2027. 02. 2021 10:00TJ Sokol Čechovice BTJ Sokol Tovačov
2027. 02. 2021 10:00TJ OP ProstějovTJ Chropyně
2027. 02. 2021 09:00TTC Mohelnice BTJ Postřelmov
2027. 02. 2021 08:00T.J. Sokol Olomouc Neředín BTJ Sokol Bludov
2127. 02. 2021 14:00KST Město Albrechtice BTJ Sigma Lutín
2127. 02. 2021 14:00TJ Sport MikuloviceKST Hlinsko
2127. 02. 2021 15:00TJ OP ProstějovTJ Sokol Tovačov
2127. 02. 2021 15:00TJ Sokol Čechovice BTJ Chropyně
2127. 02. 2021 14:00T.J. Sokol Olomouc Neředín BTJ Postřelmov
2127. 02. 2021 14:00TTC Mohelnice BTJ Sokol Bludov
2213. 03. 2021 09:00TTC Mohelnice BTJ Sport Mikulovice
2213. 03. 2021 08:00T.J. Sokol Olomouc Neředín BKST Město Albrechtice B
2213. 03. 2021 10:00TJ Sokol TovačovTJ Sigma Lutín
2213. 03. 2021 10:00TJ ChropyněKST Hlinsko
2313. 03. 2021 14:00T.J. Sokol Olomouc Neředín BTJ Sport Mikulovice
2313. 03. 2021 14:00TTC Mohelnice BKST Město Albrechtice B
2313. 03. 2021 15:00TJ ChropyněTJ Sigma Lutín
2313. 03. 2021 15:00TJ Sokol TovačovKST Hlinsko
2427. 03. 2021 09:00TJ Sport MikuloviceTJ Sokol Tovačov
2427. 03. 2021 08:00KST Město Albrechtice BTJ Chropyně
2427. 03. 2021 10:00TJ Sokol Čechovice BTJ Postřelmov
2427. 03. 2021 10:00TJ OP ProstějovTJ Sokol Bludov
2527. 03. 2021 14:00KST Město Albrechtice BTJ Sokol Tovačov
2527. 03. 2021 14:00TJ Sport MikuloviceTJ Chropyně
2527. 03. 2021 15:00TJ OP ProstějovTJ Postřelmov
2527. 03. 2021 15:00TJ Sokol Čechovice BTJ Sokol Bludov
2610. 04. 2021 09:00TTC Mohelnice BTJ Sokol Čechovice B
2610. 04. 2021 08:00T.J. Sokol Olomouc Neředín BTJ OP Prostějov
2610. 04. 2021 10:00TJ PostřelmovTJ Sigma Lutín
2610. 04. 2021 10:00TJ Sokol BludovKST Hlinsko
2710. 04. 2021 14:00T.J. Sokol Olomouc Neředín BTJ Sokol Čechovice B
2710. 04. 2021 14:00TTC Mohelnice BTJ OP Prostějov
2710. 04. 2021 15:00TJ Sokol BludovTJ Sigma Lutín
2710. 04. 2021 15:00TJ PostřelmovKST Hlinsko
2824. 04. 2021 10:00TJ Sokol TovačovTJ Postřelmov
2824. 04. 2021 10:00TJ ChropyněTJ Sokol Bludov
2824. 04. 2021 10:00TJ Sigma LutínTTC Mohelnice B
2824. 04. 2021 10:00KST HlinskoT.J. Sokol Olomouc Neředín B
2924. 04. 2021 15:00TJ ChropyněTJ Postřelmov
2924. 04. 2021 15:00TJ Sokol TovačovTJ Sokol Bludov
2924. 04. 2021 15:00KST HlinskoTTC Mohelnice B
2924. 04. 2021 15:00TJ Sigma LutínT.J. Sokol Olomouc Neředín B
3001. 05. 2021 10:00TJ OP ProstějovTJ Sokol Čechovice B
3001. 05. 2021 10:00KST HlinskoTJ Sigma Lutín
3001. 05. 2021 10:00TJ ChropyněTJ Sokol Tovačov
3001. 05. 2021 10:00TJ Sokol BludovTJ Postřelmov
3001. 05. 2021 08:00T.J. Sokol Olomouc Neředín BTTC Mohelnice B
3001. 05. 2021 08:00KST Město Albrechtice BTJ Sport Mikulovice
Krajská soutěž 2A
114. 09. 2020 19:00Obec Suchdol - TJ Sokol StražiskoT.J. Sokol Šternberk B12:6
119. 09. 2020 10:00T.J. Sokol Olomouc Neředín CTJ Sokol Kojetín10:8
119. 09. 2020 10:00Základna Hnoyland HnojiceSK Přerov C3:15
119. 09. 2020 10:00Sportklub ŠtarnovTJ Sigma Cidemat Hranice15:3
216. 09. 2020 18:00TJ Sokol Čechovice CT.J. Sokol Šternberk B12:6
219. 09. 2020 15:00T.J. Sokol Olomouc Neředín CTJ Sokol Tovačov B12:6
219. 09. 2020 15:00Základna Hnoyland HnojiceTJ Sigma Cidemat Hranice11:7
219. 09. 2020 15:00Sportklub ŠtarnovSK Přerov C5:13
303. 10. 2020 08:00T.J. Sokol Šternberk BSK Přerov C5:13
303. 10. 2020 10:00TJ Sokol Němčice nad HanouZákladna Hnoyland Hnojice8:10
303. 10. 2020 10:00TJ Sokol Ondratice BSportklub Štarnov7:11
303. 10. 2020 10:00
sokolovna Stražisko
Obec Suchdol - TJ Sokol StražiskoT.J. Sokol Olomouc Neředín C8:10
403. 10. 2020 14:00T.J. Sokol Šternberk BTJ Sigma Cidemat Hranice6:12
403. 10. 2020 15:00TJ Sokol Němčice nad HanouSportklub Štarnov3:15
403. 10. 2020 16:00TJ Sokol Ondratice BZákladna Hnoyland Hnojice17:1
430. 11. 2020 00:00TJ Sokol Čechovice CT.J. Sokol Olomouc Neředín C 
517. 10. 2020 10:00T.J. Sokol Olomouc Neředín CT.J. Sokol Šternberk B
517. 10. 2020 10:00Základna Hnoyland HnojiceTJ Sokol Kojetín
517. 10. 2020 10:00Sportklub ŠtarnovTJ Sokol Tovačov B
517. 10. 2020 10:00SK Přerov CTJ Sokol Němčice nad Hanou
517. 10. 2020 10:00TJ Sigma Cidemat HraniceTJ Sokol Ondratice B
617. 10. 2020 15:00Základna Hnoyland HnojiceTJ Sokol Tovačov B
617. 10. 2020 15:00Sportklub ŠtarnovTJ Sokol Kojetín
617. 10. 2020 15:00SK Přerov CTJ Sokol Ondratice B
617. 10. 2020 15:00TJ Sigma Cidemat HraniceTJ Sokol Němčice nad Hanou
731. 10. 2020 08:00T.J. Sokol Šternberk BTJ Sokol Němčice nad Hanou
731. 10. 2020 10:00TJ Sokol KojetínSK Přerov C
731. 10. 2020 10:00TJ Sokol Tovačov BTJ Sigma Cidemat Hranice
731. 10. 2020 10:00Obec Suchdol - TJ Sokol StražiskoZákladna Hnoyland Hnojice
731. 10. 2020 10:00TJ Sokol Čechovice CSportklub Štarnov
831. 10. 2020 14:00T.J. Sokol Šternberk BTJ Sokol Ondratice B
831. 10. 2020 15:00TJ Sokol KojetínTJ Sigma Cidemat Hranice
831. 10. 2020 15:00TJ Sokol Tovačov BSK Přerov C
831. 10. 2020 15:00Obec Suchdol - TJ Sokol StražiskoSportklub Štarnov
831. 10. 2020 15:00TJ Sokol Čechovice CZákladna Hnoyland Hnojice
914. 11. 2020 10:00Základna Hnoyland HnojiceT.J. Sokol Olomouc Neředín C
914. 11. 2020 10:00SK Přerov CObec Suchdol - TJ Sokol Stražisko
914. 11. 2020 10:00TJ Sigma Cidemat HraniceTJ Sokol Čechovice C
914. 11. 2020 09:00TJ Sokol Němčice nad HanouTJ Sokol Kojetín
914. 11. 2020 08:00TJ Sokol Ondratice BTJ Sokol Tovačov B
1014. 11. 2020 15:00Sportklub ŠtarnovT.J. Sokol Olomouc Neředín C
1014. 11. 2020 15:00SK Přerov CTJ Sokol Čechovice C
1014. 11. 2020 15:00TJ Sigma Cidemat HraniceObec Suchdol - TJ Sokol Stražisko
1014. 11. 2020 14:00TJ Sokol Němčice nad HanouTJ Sokol Tovačov B
1014. 11. 2020 14:00TJ Sokol Ondratice BTJ Sokol Kojetín
1128. 11. 2020 08:00T.J. Sokol Šternberk BTJ Sokol Kojetín
1128. 11. 2020 10:00Obec Suchdol - TJ Sokol StražiskoTJ Sokol Němčice nad Hanou
1128. 11. 2020 10:00TJ Sokol Čechovice CTJ Sokol Ondratice B
1128. 11. 2020 10:00T.J. Sokol Olomouc Neředín CSK Přerov C
1228. 11. 2020 14:00T.J. Sokol Šternberk BTJ Sokol Tovačov B
1228. 11. 2020 15:00Obec Suchdol - TJ Sokol StražiskoTJ Sokol Ondratice B
1228. 11. 2020 15:00TJ Sokol Čechovice CTJ Sokol Němčice nad Hanou
1228. 11. 2020 15:00T.J. Sokol Olomouc Neředín CTJ Sigma Cidemat Hranice
1312. 12. 2020 10:00Základna Hnoyland HnojiceT.J. Sokol Šternberk B
1312. 12. 2020 09:00TJ Sokol Němčice nad HanouT.J. Sokol Olomouc Neředín C
1312. 12. 2020 10:00TJ Sokol KojetínObec Suchdol - TJ Sokol Stražisko
1312. 12. 2020 10:00TJ Sokol Tovačov BTJ Sokol Čechovice C
1412. 12. 2020 15:00Sportklub ŠtarnovT.J. Sokol Šternberk B
1412. 12. 2020 14:00TJ Sokol Ondratice BT.J. Sokol Olomouc Neředín C
1412. 12. 2020 15:00TJ Sokol KojetínTJ Sokol Čechovice C
1412. 12. 2020 15:00TJ Sokol Tovačov BObec Suchdol - TJ Sokol Stražisko
1519. 12. 2020 10:00Obec Suchdol - TJ Sokol StražiskoTJ Sokol Čechovice C 
1519. 12. 2020 10:00Základna Hnoyland HnojiceSportklub Štarnov 
1519. 12. 2020 10:00SK Přerov CTJ Sigma Cidemat Hranice 
1519. 12. 2020 09:00TJ Sokol Němčice nad HanouTJ Sokol Ondratice B 
1519. 12. 2020 10:00TJ Sokol KojetínTJ Sokol Tovačov B 
1623. 01. 2021 08:00T.J. Sokol Šternberk BObec Suchdol - TJ Sokol Stražisko
1623. 01. 2021 10:00TJ Sokol KojetínT.J. Sokol Olomouc Neředín C
1623. 01. 2021 10:00SK Přerov CZákladna Hnoyland Hnojice
1623. 01. 2021 10:00TJ Sigma Cidemat HraniceSportklub Štarnov
1723. 01. 2021 14:00T.J. Sokol Šternberk BTJ Sokol Čechovice C
1723. 01. 2021 15:00TJ Sokol Tovačov BT.J. Sokol Olomouc Neředín C
1723. 01. 2021 15:00TJ Sigma Cidemat HraniceZákladna Hnoyland Hnojice
1723. 01. 2021 15:00SK Přerov CSportklub Štarnov
1806. 02. 2021 10:00SK Přerov CT.J. Sokol Šternberk B
1806. 02. 2021 10:00Základna Hnoyland HnojiceTJ Sokol Němčice nad Hanou
1806. 02. 2021 10:00Sportklub ŠtarnovTJ Sokol Ondratice B
1806. 02. 2021 10:00T.J. Sokol Olomouc Neředín CObec Suchdol - TJ Sokol Stražisko
1906. 02. 2021 15:00TJ Sigma Cidemat HraniceT.J. Sokol Šternberk B
1906. 02. 2021 15:00Sportklub ŠtarnovTJ Sokol Němčice nad Hanou
1906. 02. 2021 15:00Základna Hnoyland HnojiceTJ Sokol Ondratice B
1906. 02. 2021 15:00T.J. Sokol Olomouc Neředín CTJ Sokol Čechovice C
2027. 02. 2021 08:00T.J. Sokol Šternberk BT.J. Sokol Olomouc Neředín C
2027. 02. 2021 10:00TJ Sokol KojetínZákladna Hnoyland Hnojice
2027. 02. 2021 10:00TJ Sokol Tovačov BSportklub Štarnov
2027. 02. 2021 09:00TJ Sokol Němčice nad HanouSK Přerov C
2027. 02. 2021 08:00TJ Sokol Ondratice BTJ Sigma Cidemat Hranice
2127. 02. 2021 15:00TJ Sokol Tovačov BZákladna Hnoyland Hnojice
2127. 02. 2021 15:00TJ Sokol KojetínSportklub Štarnov
2127. 02. 2021 14:00TJ Sokol Ondratice BSK Přerov C
2127. 02. 2021 14:00TJ Sokol Němčice nad HanouTJ Sigma Cidemat Hranice
2213. 03. 2021 09:00TJ Sokol Němčice nad HanouT.J. Sokol Šternberk B
2213. 03. 2021 10:00SK Přerov CTJ Sokol Kojetín
2213. 03. 2021 10:00TJ Sigma Cidemat HraniceTJ Sokol Tovačov B
2213. 03. 2021 10:00Základna Hnoyland HnojiceObec Suchdol - TJ Sokol Stražisko
2213. 03. 2021 10:00Sportklub ŠtarnovTJ Sokol Čechovice C
2313. 03. 2021 14:00TJ Sokol Ondratice BT.J. Sokol Šternberk B
2313. 03. 2021 15:00TJ Sigma Cidemat HraniceTJ Sokol Kojetín
2313. 03. 2021 15:00SK Přerov CTJ Sokol Tovačov B
2313. 03. 2021 15:00Sportklub ŠtarnovObec Suchdol - TJ Sokol Stražisko
2313. 03. 2021 15:00Základna Hnoyland HnojiceTJ Sokol Čechovice C
2427. 03. 2021 10:00T.J. Sokol Olomouc Neředín CZákladna Hnoyland Hnojice
2427. 03. 2021 10:00Obec Suchdol - TJ Sokol StražiskoSK Přerov C
2427. 03. 2021 10:00TJ Sokol Čechovice CTJ Sigma Cidemat Hranice
2427. 03. 2021 10:00TJ Sokol KojetínTJ Sokol Němčice nad Hanou
2427. 03. 2021 10:00TJ Sokol Tovačov BTJ Sokol Ondratice B
2527. 03. 2021 15:00T.J. Sokol Olomouc Neředín CSportklub Štarnov
2527. 03. 2021 15:00TJ Sokol Čechovice CSK Přerov C
2527. 03. 2021 15:00Obec Suchdol - TJ Sokol StražiskoTJ Sigma Cidemat Hranice
2527. 03. 2021 15:00TJ Sokol Tovačov BTJ Sokol Němčice nad Hanou
2527. 03. 2021 15:00TJ Sokol KojetínTJ Sokol Ondratice B
2610. 04. 2021 10:00TJ Sokol KojetínT.J. Sokol Šternberk B
2610. 04. 2021 09:00TJ Sokol Němčice nad HanouObec Suchdol - TJ Sokol Stražisko
2610. 04. 2021 08:00TJ Sokol Ondratice BTJ Sokol Čechovice C
2610. 04. 2021 10:00SK Přerov CT.J. Sokol Olomouc Neředín C
2710. 04. 2021 15:00TJ Sokol Tovačov BT.J. Sokol Šternberk B
2710. 04. 2021 14:00TJ Sokol Ondratice BObec Suchdol - TJ Sokol Stražisko
2710. 04. 2021 14:00TJ Sokol Němčice nad HanouTJ Sokol Čechovice C
2710. 04. 2021 15:00TJ Sigma Cidemat HraniceT.J. Sokol Olomouc Neředín C
2824. 04. 2021 08:00T.J. Sokol Šternberk BZákladna Hnoyland Hnojice
2824. 04. 2021 10:00T.J. Sokol Olomouc Neředín CTJ Sokol Němčice nad Hanou
2824. 04. 2021 10:00Obec Suchdol - TJ Sokol StražiskoTJ Sokol Kojetín
2824. 04. 2021 10:00TJ Sokol Čechovice CTJ Sokol Tovačov B
2924. 04. 2021 14:00T.J. Sokol Šternberk BSportklub Štarnov
2924. 04. 2021 15:00T.J. Sokol Olomouc Neředín CTJ Sokol Ondratice B
2924. 04. 2021 15:00TJ Sokol Čechovice CTJ Sokol Kojetín
2924. 04. 2021 15:00Obec Suchdol - TJ Sokol StražiskoTJ Sokol Tovačov B
3001. 05. 2021 10:00TJ Sokol Čechovice CObec Suchdol - TJ Sokol Stražisko
3001. 05. 2021 10:00Sportklub ŠtarnovZákladna Hnoyland Hnojice
3001. 05. 2021 10:00TJ Sigma Cidemat HraniceSK Přerov C
3001. 05. 2021 08:00TJ Sokol Ondratice BTJ Sokol Němčice nad Hanou
3001. 05. 2021 10:00TJ Sokol Tovačov BTJ Sokol Kojetín
Krajská soutěž 2B
119. 09. 2020 10:00SK Kolšov ATJ Sokol Nový Malín11:7
119. 09. 2020 10:00SK Kolšov BSVČ Rýmařov7:11
119. 09. 2020 08:00TJ Olympia Bruntál ATJ Sokol Vrbno pod Pradědem10:8
119. 09. 2020 08:00KST Jeseník CTJ Sokol Jedlí12:6
119. 09. 2020 08:00TTC Šumperk CTJ Sokol Štíty B11:7
219. 09. 2020 15:00SK Kolšov ASVČ Rýmařov10:8
219. 09. 2020 15:00SK Kolšov BTJ Sokol Nový Malín9:9
219. 09. 2020 14:00TJ Olympia Bruntál BTJ Sokol Vrbno pod Pradědem7:11
219. 09. 2020 14:00KST Jeseník CTJ Sokol Štíty B17:1
219. 09. 2020 14:00TTC Šumperk CTJ Sokol Jedlí13:5
303. 10. 2020 10:00TJ Sokol Nový MalínTJ Sokol Jestřebí9:9
303. 10. 2020 10:00SVČ RýmařovTJ Sokol Dubicko12:6
303. 10. 2020 10:00TJ Sokol Vrbno pod PradědemKST Jeseník C7:11
303. 10. 2020 10:00SK Kolšov ATJ Olympia Bruntál A 
303. 10. 2020 10:00SK Kolšov BTJ Olympia Bruntál B9:9
403. 10. 2020 15:00TJ Sokol Nový MalínTJ Sokol Dubicko12:6
403. 10. 2020 15:00SVČ RýmařovTJ Sokol Jestřebí12:6
403. 10. 2020 15:00TJ Sokol Vrbno pod PradědemTTC Šumperk C12:6
403. 10. 2020 15:00SK Kolšov ATJ Olympia Bruntál B11:7
403. 10. 2020 15:00SK Kolšov BTJ Olympia Bruntál A 
517. 10. 2020 08:00TJ Olympia Bruntál ATJ Sokol Nový Malín
517. 10. 2020 11:00TJ Olympia Bruntál BSVČ Rýmařov
517. 10. 2020 08:00KST Jeseník CSK Kolšov A
517. 10. 2020 08:00TTC Šumperk CSK Kolšov B
517. 10. 2020 10:00TJ Sokol JestřebíTJ Sokol Jedlí
517. 10. 2020 10:00TJ Sokol DubickoTJ Sokol Štíty B
617. 10. 2020 17:00TJ Olympia Bruntál ASVČ Rýmařov
617. 10. 2020 14:00TJ Olympia Bruntál BTJ Sokol Nový Malín
617. 10. 2020 14:00KST Jeseník CSK Kolšov B
617. 10. 2020 14:00TTC Šumperk CSK Kolšov A
617. 10. 2020 15:00TJ Sokol JestřebíTJ Sokol Štíty B
617. 10. 2020 15:00TJ Sokol DubickoTJ Sokol Jedlí
731. 10. 2020 10:00TJ Sokol Nový MalínTJ Sokol Jedlí
731. 10. 2020 10:00SVČ RýmařovTJ Sokol Štíty B
731. 10. 2020 10:00TJ Sokol Vrbno pod PradědemTJ Sokol Jestřebí
731. 10. 2020 08:00TJ Olympia Bruntál AKST Jeseník C
731. 10. 2020 11:00TJ Olympia Bruntál BTTC Šumperk C
831. 10. 2020 15:00TJ Sokol Nový MalínTJ Sokol Štíty B
831. 10. 2020 15:00SVČ RýmařovTJ Sokol Jedlí
831. 10. 2020 15:00TJ Sokol Vrbno pod PradědemTJ Sokol Dubicko
831. 10. 2020 17:00TJ Olympia Bruntál ATTC Šumperk C
831. 10. 2020 14:00TJ Olympia Bruntál BKST Jeseník C
914. 11. 2020 08:00KST Jeseník CTJ Sokol Nový Malín
914. 11. 2020 08:00TTC Šumperk CSVČ Rýmařov
914. 11. 2020 10:00TJ Sokol JestřebíSK Kolšov A
914. 11. 2020 10:00TJ Sokol DubickoSK Kolšov B
914. 11. 2020 10:00TJ Sokol JedlíTJ Sokol Vrbno pod Pradědem
1014. 11. 2020 14:00KST Jeseník CSVČ Rýmařov
1014. 11. 2020 14:00TTC Šumperk CTJ Sokol Nový Malín
1014. 11. 2020 15:00TJ Sokol JestřebíSK Kolšov B
1014. 11. 2020 15:00TJ Sokol DubickoSK Kolšov A
1014. 11. 2020 15:00TJ Sokol Štíty BTJ Sokol Vrbno pod Pradědem
1128. 11. 2020 10:00TJ Sokol Nový MalínTJ Sokol Vrbno pod Pradědem
1128. 11. 2020 10:00SK Kolšov ATJ Sokol Jedlí
1128. 11. 2020 10:00SK Kolšov BTJ Sokol Štíty B
1128. 11. 2020 08:00TJ Olympia Bruntál ATJ Sokol Jestřebí
1128. 11. 2020 11:00TJ Olympia Bruntál BTJ Sokol Dubicko
1228. 11. 2020 15:00SVČ RýmařovTJ Sokol Vrbno pod Pradědem
1228. 11. 2020 15:00SK Kolšov ATJ Sokol Štíty B
1228. 11. 2020 15:00SK Kolšov BTJ Sokol Jedlí
1228. 11. 2020 17:00TJ Olympia Bruntál ATJ Sokol Dubicko
1228. 11. 2020 14:00TJ Olympia Bruntál BTJ Sokol Jestřebí
1312. 12. 2020 10:00TJ Sokol JestřebíKST Jeseník C
1312. 12. 2020 10:00TJ Sokol DubickoTTC Šumperk C
1312. 12. 2020 10:00TJ Sokol JedlíTJ Olympia Bruntál A
1312. 12. 2020 10:00TJ Sokol Štíty BTJ Olympia Bruntál B
1312. 12. 2020 10:00TJ Sokol Vrbno pod PradědemSK Kolšov A
1412. 12. 2020 15:00TJ Sokol JestřebíTTC Šumperk C
1412. 12. 2020 15:00TJ Sokol DubickoKST Jeseník C
1412. 12. 2020 15:00TJ Sokol JedlíTJ Olympia Bruntál B
1412. 12. 2020 15:00TJ Sokol Štíty BTJ Olympia Bruntál A
1412. 12. 2020 15:00TJ Sokol Vrbno pod PradědemSK Kolšov B
1519. 12. 2020 10:00SK Kolšov ASK Kolšov B15:3
1519. 12. 2020 08:00TJ Olympia Bruntál ATJ Olympia Bruntál B4:14
1519. 12. 2020 08:00KST Jeseník CTTC Šumperk C 
1519. 12. 2020 10:00TJ Sokol JestřebíTJ Sokol Dubicko 
1519. 12. 2020 10:00TJ Sokol JedlíTJ Sokol Štíty B 
1519. 12. 2020 10:00TJ Sokol Nový MalínSVČ Rýmařov 
1623. 01. 2021 10:00TJ Sokol Nový MalínSK Kolšov A
1623. 01. 2021 10:00SVČ RýmařovSK Kolšov B
1623. 01. 2021 10:00TJ Sokol Vrbno pod PradědemTJ Olympia Bruntál A
1623. 01. 2021 10:00TJ Sokol JedlíKST Jeseník C
1623. 01. 2021 10:00TJ Sokol Štíty BTTC Šumperk C
1723. 01. 2021 15:00SVČ RýmařovSK Kolšov A
1723. 01. 2021 15:00TJ Sokol Nový MalínSK Kolšov B
1723. 01. 2021 15:00TJ Sokol Vrbno pod PradědemTJ Olympia Bruntál B
1723. 01. 2021 15:00TJ Sokol Štíty BKST Jeseník C
1723. 01. 2021 15:00TJ Sokol JedlíTTC Šumperk C
1806. 02. 2021 10:00TJ Sokol JestřebíTJ Sokol Nový Malín
1806. 02. 2021 10:00TJ Sokol DubickoSVČ Rýmařov
1806. 02. 2021 08:00KST Jeseník CTJ Sokol Vrbno pod Pradědem
1806. 02. 2021 08:00TJ Olympia Bruntál ASK Kolšov A
1806. 02. 2021 11:00TJ Olympia Bruntál BSK Kolšov B
1906. 02. 2021 15:00TJ Sokol DubickoTJ Sokol Nový Malín
1906. 02. 2021 15:00TJ Sokol JestřebíSVČ Rýmařov
1906. 02. 2021 14:00TTC Šumperk CTJ Sokol Vrbno pod Pradědem
1906. 02. 2021 14:00TJ Olympia Bruntál BSK Kolšov A
1906. 02. 2021 17:00TJ Olympia Bruntál ASK Kolšov B
2027. 02. 2021 10:00TJ Sokol Nový MalínTJ Olympia Bruntál A
2027. 02. 2021 10:00SVČ RýmařovTJ Olympia Bruntál B
2027. 02. 2021 10:00SK Kolšov AKST Jeseník C
2027. 02. 2021 10:00SK Kolšov BTTC Šumperk C
2027. 02. 2021 10:00TJ Sokol JedlíTJ Sokol Jestřebí
2027. 02. 2021 10:00TJ Sokol Štíty BTJ Sokol Dubicko
2127. 02. 2021 15:00SVČ RýmařovTJ Olympia Bruntál A
2127. 02. 2021 15:00TJ Sokol Nový MalínTJ Olympia Bruntál B
2127. 02. 2021 15:00SK Kolšov BKST Jeseník C
2127. 02. 2021 15:00SK Kolšov ATTC Šumperk C
2127. 02. 2021 15:00TJ Sokol Štíty BTJ Sokol Jestřebí
2127. 02. 2021 15:00TJ Sokol JedlíTJ Sokol Dubicko
2213. 03. 2021 10:00TJ Sokol JedlíTJ Sokol Nový Malín
2213. 03. 2021 10:00TJ Sokol Štíty BSVČ Rýmařov
2213. 03. 2021 10:00TJ Sokol JestřebíTJ Sokol Vrbno pod Pradědem
2213. 03. 2021 08:00KST Jeseník CTJ Olympia Bruntál A
2213. 03. 2021 08:00TTC Šumperk CTJ Olympia Bruntál B
2313. 03. 2021 15:00TJ Sokol Štíty BTJ Sokol Nový Malín
2313. 03. 2021 15:00TJ Sokol JedlíSVČ Rýmařov
2313. 03. 2021 15:00TJ Sokol DubickoTJ Sokol Vrbno pod Pradědem
2313. 03. 2021 14:00TTC Šumperk CTJ Olympia Bruntál A
2313. 03. 2021 14:00KST Jeseník CTJ Olympia Bruntál B
2427. 03. 2021 10:00TJ Sokol Nový MalínKST Jeseník C
2427. 03. 2021 10:00SVČ RýmařovTTC Šumperk C
2427. 03. 2021 10:00SK Kolšov ATJ Sokol Jestřebí
2427. 03. 2021 10:00SK Kolšov BTJ Sokol Dubicko
2427. 03. 2021 10:00TJ Sokol Vrbno pod PradědemTJ Sokol Jedlí
2527. 03. 2021 15:00SVČ RýmařovKST Jeseník C
2527. 03. 2021 15:00TJ Sokol Nový MalínTTC Šumperk C
2527. 03. 2021 15:00SK Kolšov BTJ Sokol Jestřebí
2527. 03. 2021 15:00SK Kolšov ATJ Sokol Dubicko
2527. 03. 2021 15:00TJ Sokol Vrbno pod PradědemTJ Sokol Štíty B
2610. 04. 2021 10:00TJ Sokol Vrbno pod PradědemTJ Sokol Nový Malín
2610. 04. 2021 10:00TJ Sokol JedlíSK Kolšov A
2610. 04. 2021 10:00TJ Sokol Štíty BSK Kolšov B
2610. 04. 2021 10:00TJ Sokol JestřebíTJ Olympia Bruntál A
2610. 04. 2021 10:00TJ Sokol DubickoTJ Olympia Bruntál B
2710. 04. 2021 15:00TJ Sokol Vrbno pod PradědemSVČ Rýmařov
2710. 04. 2021 15:00TJ Sokol Štíty BSK Kolšov A
2710. 04. 2021 15:00TJ Sokol JedlíSK Kolšov B
2710. 04. 2021 15:00TJ Sokol DubickoTJ Olympia Bruntál A
2710. 04. 2021 15:00TJ Sokol JestřebíTJ Olympia Bruntál B
2824. 04. 2021 08:00KST Jeseník CTJ Sokol Jestřebí
2824. 04. 2021 08:00TTC Šumperk CTJ Sokol Dubicko
2824. 04. 2021 08:00TJ Olympia Bruntál ATJ Sokol Jedlí
2824. 04. 2021 11:00TJ Olympia Bruntál BTJ Sokol Štíty B
2824. 04. 2021 10:00SK Kolšov ATJ Sokol Vrbno pod Pradědem
2924. 04. 2021 14:00TTC Šumperk CTJ Sokol Jestřebí
2924. 04. 2021 14:00KST Jeseník CTJ Sokol Dubicko
2924. 04. 2021 14:00TJ Olympia Bruntál BTJ Sokol Jedlí
2924. 04. 2021 17:00TJ Olympia Bruntál ATJ Sokol Štíty B
2924. 04. 2021 15:00SK Kolšov BTJ Sokol Vrbno pod Pradědem
3001. 05. 2021 10:00SK Kolšov BSK Kolšov A3:15
3001. 05. 2021 11:00TJ Olympia Bruntál BTJ Olympia Bruntál A12:6
3001. 05. 2021 08:00TTC Šumperk CKST Jeseník C
3001. 05. 2021 10:00TJ Sokol DubickoTJ Sokol Jestřebí
3001. 05. 2021 10:00TJ Sokol Štíty BTJ Sokol Jedlí
3001. 05. 2021 10:00SVČ RýmařovTJ Sokol Nový Malín

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy