Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize, muži
103. 10. 2020 17:00TJ Jiskra Otrokovice ATJ Nivnice10:0
103. 10. 2020 17:00TJ Sokol Kostelec-ZlínTJ Sokol Újezdec-Těšov10:7
103. 10. 2020 17:00ST AMON KunoviceKST Dolní Němčí B10:1
103. 10. 2020 18:00KST Zlín BTJ Jiskra Otrokovice B10:0
103. 10. 2020 17:00TJ DDM Valašské Meziříčí BTJ Bystřice pod Hostýnem10:6
103. 10. 2020 17:00Orel ZlínTJ Holešov10:2
204. 10. 2020 11:00TJ Jiskra Otrokovice ATJ Sokol Újezdec-Těšov8:10
204. 10. 2020 11:00TJ Sokol Kostelec-ZlínTJ Nivnice10:2
204. 10. 2020 10:30ST AMON KunoviceTJ Jiskra Otrokovice B10:1
211. 10. 2020 10:00KST Zlín BKST Dolní Němčí B10:0
204. 10. 2020 11:00TJ DDM Valašské Meziříčí BTJ Holešov10:3
204. 10. 2020 11:00Orel ZlínTJ Bystřice pod Hostýnem10:3
317. 10. 2020 17:00TJ Bystřice pod HostýnemTJ Jiskra Otrokovice A
odloženo
317. 10. 2020 17:00TJ HolešovTJ Sokol Kostelec-Zlín
odloženo
317. 10. 2020 17:30KST Dolní Němčí BTJ DDM Valašské Meziříčí B
odloženo
317. 10. 2020 17:00TJ Jiskra Otrokovice BOrel Zlín
odloženo
317. 10. 2020 17:00TJ NivniceST AMON Kunovice
odloženo
317. 10. 2020 17:00TJ Sokol Újezdec-TěšovKST Zlín B
odloženo
418. 10. 2020 11:00TJ Bystřice pod HostýnemTJ Sokol Kostelec-Zlín
odloženo
418. 10. 2020 10:30TJ HolešovTJ Jiskra Otrokovice A
odloženo
417. 10. 2020 10:00KST Dolní Němčí BOrel Zlín
odloženo
418. 10. 2020 11:00TJ Jiskra Otrokovice BTJ DDM Valašské Meziříčí B
odloženo
418. 10. 2020 11:00TJ NivniceKST Zlín B
odloženo
418. 10. 2020 11:00TJ Sokol Újezdec-TěšovST AMON Kunovice
odloženo
531. 10. 2020 17:00TJ Jiskra Otrokovice AST AMON Kunovice
odloženo
531. 10. 2020 17:00TJ Sokol Kostelec-ZlínKST Zlín B
odloženo
531. 10. 2020 17:00TJ DDM Valašské Meziříčí BTJ Nivnice
odloženo
531. 10. 2020 17:00Orel ZlínTJ Sokol Újezdec-Těšov
odloženo
531. 10. 2020 17:00TJ Bystřice pod HostýnemKST Dolní Němčí B
odloženo
531. 10. 2020 17:00TJ HolešovTJ Jiskra Otrokovice B
odloženo
601. 11. 2020 11:00TJ Jiskra Otrokovice AKST Zlín B
odloženo
601. 11. 2020 11:00TJ Sokol Kostelec-ZlínST AMON Kunovice
odloženo
601. 11. 2020 11:00TJ DDM Valašské Meziříčí BTJ Sokol Újezdec-Těšov
odloženo
601. 11. 2020 11:00Orel ZlínTJ Nivnice
odloženo
601. 11. 2020 11:00TJ Bystřice pod HostýnemTJ Jiskra Otrokovice B
odloženo
601. 11. 2020 10:30TJ HolešovKST Dolní Němčí B
odloženo
714. 11. 2020 17:30KST Dolní Němčí BTJ Jiskra Otrokovice A
714. 11. 2020 17:00TJ Jiskra Otrokovice BTJ Sokol Kostelec-Zlín
714. 11. 2020 17:00TJ NivniceTJ Bystřice pod Hostýnem
714. 11. 2020 17:00TJ Sokol Újezdec-TěšovTJ Holešov
714. 11. 2020 17:00ST AMON KunoviceTJ DDM Valašské Meziříčí B
714. 11. 2020 18:00KST Zlín BOrel Zlín
814. 11. 2020 10:00KST Dolní Němčí BTJ Sokol Kostelec-Zlín
819. 09. 2020 10:00TJ Jiskra Otrokovice BTJ Jiskra Otrokovice A5:10
815. 11. 2020 11:00TJ NivniceTJ Holešov
815. 11. 2020 11:00TJ Sokol Újezdec-TěšovTJ Bystřice pod Hostýnem
815. 11. 2020 10:30ST AMON KunoviceOrel Zlín
814. 11. 2020 10:00KST Zlín BTJ DDM Valašské Meziříčí B
928. 11. 2020 17:00TJ DDM Valašské Meziříčí BTJ Jiskra Otrokovice A
928. 11. 2020 17:00Orel ZlínTJ Sokol Kostelec-Zlín
928. 11. 2020 17:00TJ Bystřice pod HostýnemST AMON Kunovice
928. 11. 2020 17:00TJ HolešovKST Zlín B
928. 11. 2020 17:30KST Dolní Němčí BTJ Nivnice
928. 11. 2020 17:00TJ Jiskra Otrokovice BTJ Sokol Újezdec-Těšov
1029. 11. 2020 11:00TJ DDM Valašské Meziříčí BTJ Sokol Kostelec-Zlín
1029. 11. 2020 11:00Orel ZlínTJ Jiskra Otrokovice A
1029. 11. 2020 11:00TJ Bystřice pod HostýnemKST Zlín B
1029. 11. 2020 10:30TJ HolešovST AMON Kunovice
1028. 11. 2020 10:00KST Dolní Němčí BTJ Sokol Újezdec-Těšov
1029. 11. 2020 11:00TJ Jiskra Otrokovice BTJ Nivnice
1112. 12. 2020 17:00TJ DDM Valašské Meziříčí BOrel Zlín
1112. 12. 2020 17:00TJ Bystřice pod HostýnemTJ Holešov
1112. 12. 2020 13:00TJ Jiskra Otrokovice BKST Dolní Němčí B
1112. 12. 2020 17:00TJ NivniceTJ Sokol Újezdec-Těšov
1112. 12. 2020 17:00ST AMON KunoviceKST Zlín B
1112. 12. 2020 17:00TJ Jiskra Otrokovice ATJ Sokol Kostelec-Zlín
1223. 01. 2021 17:00Orel ZlínTJ DDM Valašské Meziříčí B
1223. 01. 2021 17:00TJ HolešovTJ Bystřice pod Hostýnem
1223. 01. 2021 17:30KST Dolní Němčí BTJ Jiskra Otrokovice B
1223. 01. 2021 17:00TJ Sokol Újezdec-TěšovTJ Nivnice
1223. 01. 2021 18:00KST Zlín BST AMON Kunovice
1223. 01. 2021 17:00TJ Sokol Kostelec-ZlínTJ Jiskra Otrokovice A
1306. 02. 2021 17:00TJ NivniceTJ Jiskra Otrokovice A
1306. 02. 2021 17:00TJ Sokol Újezdec-TěšovTJ Sokol Kostelec-Zlín
1306. 02. 2021 17:30KST Dolní Němčí BST AMON Kunovice
1306. 02. 2021 17:00TJ Jiskra Otrokovice BKST Zlín B
1306. 02. 2021 17:00TJ Bystřice pod HostýnemTJ DDM Valašské Meziříčí B
1306. 02. 2021 17:00TJ HolešovOrel Zlín
1407. 02. 2021 11:00TJ Sokol Újezdec-TěšovTJ Jiskra Otrokovice A
1407. 02. 2021 11:00TJ NivniceTJ Sokol Kostelec-Zlín
1407. 02. 2021 11:00TJ Jiskra Otrokovice BST AMON Kunovice
1406. 02. 2021 10:00KST Dolní Němčí BKST Zlín B
1407. 02. 2021 10:30TJ HolešovTJ DDM Valašské Meziříčí B
1407. 02. 2021 11:00TJ Bystřice pod HostýnemOrel Zlín
1527. 02. 2021 17:00TJ Jiskra Otrokovice ATJ Bystřice pod Hostýnem
1527. 02. 2021 17:00TJ Sokol Kostelec-ZlínTJ Holešov
1527. 02. 2021 17:00TJ DDM Valašské Meziříčí BKST Dolní Němčí B
1527. 02. 2021 17:00Orel ZlínTJ Jiskra Otrokovice B
1527. 02. 2021 17:00ST AMON KunoviceTJ Nivnice
1527. 02. 2021 18:00KST Zlín BTJ Sokol Újezdec-Těšov
1628. 02. 2021 11:00TJ Sokol Kostelec-ZlínTJ Bystřice pod Hostýnem
1628. 02. 2021 11:00TJ Jiskra Otrokovice ATJ Holešov
1628. 02. 2021 11:00Orel ZlínKST Dolní Němčí B
1628. 02. 2021 11:00TJ DDM Valašské Meziříčí BTJ Jiskra Otrokovice B
1627. 02. 2021 10:00KST Zlín BTJ Nivnice
1628. 02. 2021 10:30ST AMON KunoviceTJ Sokol Újezdec-Těšov
1713. 03. 2021 17:00ST AMON KunoviceTJ Jiskra Otrokovice A
1713. 03. 2021 18:00KST Zlín BTJ Sokol Kostelec-Zlín
1713. 03. 2021 17:00TJ NivniceTJ DDM Valašské Meziříčí B
1713. 03. 2021 17:00TJ Sokol Újezdec-TěšovOrel Zlín
1713. 03. 2021 17:30KST Dolní Němčí BTJ Bystřice pod Hostýnem
1713. 03. 2021 17:00TJ Jiskra Otrokovice BTJ Holešov
1813. 03. 2021 10:00KST Zlín BTJ Jiskra Otrokovice A
1814. 03. 2021 10:30ST AMON KunoviceTJ Sokol Kostelec-Zlín
1814. 03. 2021 11:00TJ Sokol Újezdec-TěšovTJ DDM Valašské Meziříčí B
1814. 03. 2021 11:00TJ NivniceOrel Zlín
1814. 03. 2021 11:00TJ Jiskra Otrokovice BTJ Bystřice pod Hostýnem
1813. 03. 2021 10:00KST Dolní Němčí BTJ Holešov
1927. 03. 2021 17:00TJ Jiskra Otrokovice AKST Dolní Němčí B
1927. 03. 2021 17:00TJ Sokol Kostelec-ZlínTJ Jiskra Otrokovice B
1927. 03. 2021 17:00TJ Bystřice pod HostýnemTJ Nivnice
1927. 03. 2021 17:00TJ HolešovTJ Sokol Újezdec-Těšov
1927. 03. 2021 17:00TJ DDM Valašské Meziříčí BST AMON Kunovice
1927. 03. 2021 17:00Orel ZlínKST Zlín B
2028. 03. 2021 11:00TJ Sokol Kostelec-ZlínKST Dolní Němčí B
2019. 09. 2020 13:30TJ Jiskra Otrokovice ATJ Jiskra Otrokovice B10:5
2028. 03. 2021 10:30TJ HolešovTJ Nivnice
2028. 03. 2021 11:00TJ Bystřice pod HostýnemTJ Sokol Újezdec-Těšov
2028. 03. 2021 11:00Orel ZlínST AMON Kunovice
2028. 03. 2021 11:00TJ DDM Valašské Meziříčí BKST Zlín B
2110. 04. 2021 17:00TJ Jiskra Otrokovice ATJ DDM Valašské Meziříčí B
2110. 04. 2021 17:00TJ Sokol Kostelec-ZlínOrel Zlín
2110. 04. 2021 17:00ST AMON KunoviceTJ Bystřice pod Hostýnem
2110. 04. 2021 18:00KST Zlín BTJ Holešov
2110. 04. 2021 17:00TJ NivniceKST Dolní Němčí B
2110. 04. 2021 17:00TJ Sokol Újezdec-TěšovTJ Jiskra Otrokovice B
2211. 04. 2021 11:00TJ Sokol Kostelec-ZlínTJ DDM Valašské Meziříčí B
2211. 04. 2021 11:00TJ Jiskra Otrokovice AOrel Zlín
2210. 04. 2021 10:00KST Zlín BTJ Bystřice pod Hostýnem
2211. 04. 2021 10:30ST AMON KunoviceTJ Holešov
2211. 04. 2021 11:00TJ Sokol Újezdec-TěšovKST Dolní Němčí B
2211. 04. 2021 11:00TJ NivniceTJ Jiskra Otrokovice B
Krajská soutěž I.třídy, muži
125. 10. 2020 10:30SK SlušoviceSport centrum Bylnice
odloženo
103. 10. 2020 17:00TJ SLAVIA KroměřížTJ Fryšták5:13
103. 10. 2020 17:00TJ Holešov BTJ Sokol Kostelec-Zlín B3:15
103. 10. 2020 17:00Orel Ostrožská Nová VesTJ Sokol Horní Bečva8:10
103. 10. 2020 13:30TJ DDM Valašské Meziříčí CTJ Bystřice pod Hostýnem B12:6
103. 10. 2020 17:00TJ Rožnov pod RadhoštěmST AMON Kunovice B9:9
204. 10. 2020 10:30SK SlušoviceTJ Fryšták4:14
204. 10. 2020 10:30TJ SLAVIA KroměřížSport centrum Bylnice
odloženo
204. 10. 2020 11:00TJ Holešov BTJ Sokol Horní Bečva5:13
204. 10. 2020 10:30Orel Ostrožská Nová VesTJ Sokol Kostelec-Zlín B12:6
204. 10. 2020 08:00TJ DDM Valašské Meziříčí CST AMON Kunovice B3:15
204. 10. 2020 10:30TJ Rožnov pod RadhoštěmTJ Bystřice pod Hostýnem B11:7
317. 10. 2020 13:30TJ Bystřice pod Hostýnem BSK Slušovice
odloženo
317. 10. 2020 17:00ST AMON Kunovice BTJ SLAVIA Kroměříž
odloženo
317. 10. 2020 17:00TJ Sokol Kostelec-Zlín BTJ DDM Valašské Meziříčí C
odloženo
317. 10. 2020 17:00TJ Sokol Horní BečvaTJ Rožnov pod Radhoštěm
odloženo
317. 10. 2020 17:00Sport centrum BylniceTJ Holešov B
odloženo
317. 10. 2020 17:00TJ FryštákOrel Ostrožská Nová Ves
odloženo
418. 10. 2020 08:00TJ Bystřice pod Hostýnem BTJ SLAVIA Kroměříž
odloženo
418. 10. 2020 10:30ST AMON Kunovice BSK Slušovice
odloženo
418. 10. 2020 11:00TJ Sokol Kostelec-Zlín BTJ Rožnov pod Radhoštěm
odloženo
418. 10. 2020 10:30TJ Sokol Horní BečvaTJ DDM Valašské Meziříčí C
odloženo
418. 10. 2020 10:30Sport centrum BylniceOrel Ostrožská Nová Ves
odloženo
418. 10. 2020 10:30TJ FryštákTJ Holešov B
odloženo
531. 10. 2020 17:00SK SlušoviceTJ Holešov B
odloženo
531. 10. 2020 17:00TJ SLAVIA KroměřížOrel Ostrožská Nová Ves
odloženo
531. 10. 2020 13:30TJ DDM Valašské Meziříčí CSport centrum Bylnice
odloženo
531. 10. 2020 17:00TJ Rožnov pod RadhoštěmTJ Fryšták
odloženo
531. 10. 2020 13:30TJ Bystřice pod Hostýnem BTJ Sokol Kostelec-Zlín B
odloženo
531. 10. 2020 17:00ST AMON Kunovice BTJ Sokol Horní Bečva
odloženo
601. 11. 2020 10:30SK SlušoviceOrel Ostrožská Nová Ves
odloženo
601. 11. 2020 10:30TJ SLAVIA KroměřížTJ Holešov B
odloženo
601. 11. 2020 08:00TJ DDM Valašské Meziříčí CTJ Fryšták
odloženo
601. 11. 2020 10:30TJ Rožnov pod RadhoštěmSport centrum Bylnice
odloženo
601. 11. 2020 08:00TJ Bystřice pod Hostýnem BTJ Sokol Horní Bečva
odloženo
601. 11. 2020 10:30ST AMON Kunovice BTJ Sokol Kostelec-Zlín B
odloženo
714. 11. 2020 17:00TJ Sokol Kostelec-Zlín BSK Slušovice
714. 11. 2020 17:00TJ Sokol Horní BečvaTJ SLAVIA Kroměříž
714. 11. 2020 17:00Sport centrum BylniceTJ Bystřice pod Hostýnem B
714. 11. 2020 17:00TJ FryštákST AMON Kunovice B
714. 11. 2020 17:00TJ Holešov BTJ DDM Valašské Meziříčí C
714. 11. 2020 17:00Orel Ostrožská Nová VesTJ Rožnov pod Radhoštěm
815. 11. 2020 11:00TJ Sokol Kostelec-Zlín BTJ SLAVIA Kroměříž
815. 11. 2020 10:30TJ Sokol Horní BečvaSK Slušovice
815. 11. 2020 10:30Sport centrum BylniceST AMON Kunovice B
815. 11. 2020 10:30TJ FryštákTJ Bystřice pod Hostýnem B
815. 11. 2020 11:00TJ Holešov BTJ Rožnov pod Radhoštěm
815. 11. 2020 10:30Orel Ostrožská Nová VesTJ DDM Valašské Meziříčí C
928. 11. 2020 13:30TJ DDM Valašské Meziříčí CSK Slušovice
928. 11. 2020 17:00TJ Rožnov pod RadhoštěmTJ SLAVIA Kroměříž
928. 11. 2020 13:30TJ Bystřice pod Hostýnem BTJ Holešov B
928. 11. 2020 17:00ST AMON Kunovice BOrel Ostrožská Nová Ves
928. 11. 2020 17:00TJ Sokol Kostelec-Zlín BSport centrum Bylnice
928. 11. 2020 17:00TJ Sokol Horní BečvaTJ Fryšták
1029. 11. 2020 08:00TJ DDM Valašské Meziříčí CTJ SLAVIA Kroměříž
1029. 11. 2020 10:30TJ Rožnov pod RadhoštěmSK Slušovice
1029. 11. 2020 08:00TJ Bystřice pod Hostýnem BOrel Ostrožská Nová Ves
1029. 11. 2020 10:30ST AMON Kunovice BTJ Holešov B
1029. 11. 2020 11:00TJ Sokol Kostelec-Zlín BTJ Fryšták
1029. 11. 2020 10:30TJ Sokol Horní BečvaSport centrum Bylnice
1112. 12. 2020 13:30TJ DDM Valašské Meziříčí CTJ Rožnov pod Radhoštěm
1112. 12. 2020 13:30TJ Bystřice pod Hostýnem BST AMON Kunovice B
1112. 12. 2020 17:00TJ Sokol Kostelec-Zlín BTJ Sokol Horní Bečva
1112. 12. 2020 17:00Sport centrum BylniceTJ Fryšták
1112. 12. 2020 17:00TJ Holešov BOrel Ostrožská Nová Ves
1112. 12. 2020 17:00SK SlušoviceTJ SLAVIA Kroměříž
1223. 01. 2021 17:00TJ Rožnov pod RadhoštěmTJ DDM Valašské Meziříčí C
1223. 01. 2021 17:00ST AMON Kunovice BTJ Bystřice pod Hostýnem B
1223. 01. 2021 17:00TJ Sokol Horní BečvaTJ Sokol Kostelec-Zlín B
1223. 01. 2021 17:00TJ FryštákSport centrum Bylnice
1223. 01. 2021 17:00Orel Ostrožská Nová VesTJ Holešov B
1223. 01. 2021 17:00TJ SLAVIA KroměřížSK Slušovice
1306. 02. 2021 17:00Sport centrum BylniceSK Slušovice
1306. 02. 2021 17:00TJ FryštákTJ SLAVIA Kroměříž
1306. 02. 2021 17:00TJ Sokol Kostelec-Zlín BTJ Holešov B
1306. 02. 2021 17:00TJ Sokol Horní BečvaOrel Ostrožská Nová Ves
1306. 02. 2021 13:30TJ Bystřice pod Hostýnem BTJ DDM Valašské Meziříčí C
1306. 02. 2021 17:00ST AMON Kunovice BTJ Rožnov pod Radhoštěm
1407. 02. 2021 10:30TJ FryštákSK Slušovice
1407. 02. 2021 10:30Sport centrum BylniceTJ SLAVIA Kroměříž
1407. 02. 2021 10:30TJ Sokol Horní BečvaTJ Holešov B
1407. 02. 2021 11:00TJ Sokol Kostelec-Zlín BOrel Ostrožská Nová Ves
1407. 02. 2021 10:30ST AMON Kunovice BTJ DDM Valašské Meziříčí C
1407. 02. 2021 08:00TJ Bystřice pod Hostýnem BTJ Rožnov pod Radhoštěm
1527. 02. 2021 17:00SK SlušoviceTJ Bystřice pod Hostýnem B
1527. 02. 2021 17:00TJ SLAVIA KroměřížST AMON Kunovice B
1527. 02. 2021 13:30TJ DDM Valašské Meziříčí CTJ Sokol Kostelec-Zlín B
1527. 02. 2021 17:00TJ Rožnov pod RadhoštěmTJ Sokol Horní Bečva
1527. 02. 2021 17:00TJ Holešov BSport centrum Bylnice
1527. 02. 2021 17:00Orel Ostrožská Nová VesTJ Fryšták
1628. 02. 2021 10:30TJ SLAVIA KroměřížTJ Bystřice pod Hostýnem B
1628. 02. 2021 10:30SK SlušoviceST AMON Kunovice B
1628. 02. 2021 10:30TJ Rožnov pod RadhoštěmTJ Sokol Kostelec-Zlín B
1628. 02. 2021 08:00TJ DDM Valašské Meziříčí CTJ Sokol Horní Bečva
1628. 02. 2021 10:30Orel Ostrožská Nová VesSport centrum Bylnice
1628. 02. 2021 11:00TJ Holešov BTJ Fryšták
1713. 03. 2021 17:00TJ Holešov BSK Slušovice
1713. 03. 2021 17:00Orel Ostrožská Nová VesTJ SLAVIA Kroměříž
1713. 03. 2021 17:00Sport centrum BylniceTJ DDM Valašské Meziříčí C
1713. 03. 2021 17:00TJ FryštákTJ Rožnov pod Radhoštěm
1713. 03. 2021 17:00TJ Sokol Kostelec-Zlín BTJ Bystřice pod Hostýnem B
1713. 03. 2021 17:00TJ Sokol Horní BečvaST AMON Kunovice B
1814. 03. 2021 10:30Orel Ostrožská Nová VesSK Slušovice
1814. 03. 2021 11:00TJ Holešov BTJ SLAVIA Kroměříž
1814. 03. 2021 10:30TJ FryštákTJ DDM Valašské Meziříčí C
1814. 03. 2021 10:30Sport centrum BylniceTJ Rožnov pod Radhoštěm
1814. 03. 2021 10:30TJ Sokol Horní BečvaTJ Bystřice pod Hostýnem B
1814. 03. 2021 11:00TJ Sokol Kostelec-Zlín BST AMON Kunovice B
1927. 03. 2021 17:00SK SlušoviceTJ Sokol Kostelec-Zlín B
1927. 03. 2021 17:00TJ SLAVIA KroměřížTJ Sokol Horní Bečva
1927. 03. 2021 13:30TJ Bystřice pod Hostýnem BSport centrum Bylnice
1927. 03. 2021 17:00ST AMON Kunovice BTJ Fryšták
1927. 03. 2021 13:30TJ DDM Valašské Meziříčí CTJ Holešov B
1927. 03. 2021 17:00TJ Rožnov pod RadhoštěmOrel Ostrožská Nová Ves
2028. 03. 2021 10:30TJ SLAVIA KroměřížTJ Sokol Kostelec-Zlín B
2028. 03. 2021 10:30SK SlušoviceTJ Sokol Horní Bečva
2028. 03. 2021 10:30ST AMON Kunovice BSport centrum Bylnice
2028. 03. 2021 08:00TJ Bystřice pod Hostýnem BTJ Fryšták
2028. 03. 2021 10:30TJ Rožnov pod RadhoštěmTJ Holešov B
2028. 03. 2021 08:00TJ DDM Valašské Meziříčí COrel Ostrožská Nová Ves
2110. 04. 2021 17:00SK SlušoviceTJ DDM Valašské Meziříčí C
2110. 04. 2021 17:00TJ SLAVIA KroměřížTJ Rožnov pod Radhoštěm
2110. 04. 2021 17:00TJ Holešov BTJ Bystřice pod Hostýnem B
2110. 04. 2021 17:00Orel Ostrožská Nová VesST AMON Kunovice B
2110. 04. 2021 17:00Sport centrum BylniceTJ Sokol Kostelec-Zlín B
2110. 04. 2021 17:00TJ FryštákTJ Sokol Horní Bečva
2211. 04. 2021 10:30TJ SLAVIA KroměřížTJ DDM Valašské Meziříčí C
2211. 04. 2021 10:30SK SlušoviceTJ Rožnov pod Radhoštěm
2211. 04. 2021 10:30Orel Ostrožská Nová VesTJ Bystřice pod Hostýnem B
2211. 04. 2021 11:00TJ Holešov BST AMON Kunovice B
2211. 04. 2021 10:30TJ FryštákTJ Sokol Kostelec-Zlín B
2211. 04. 2021 10:30Sport centrum BylniceTJ Sokol Horní Bečva
Krajská soutěž II.třídy - sk.A
103. 10. 2020 17:00TJ VlčnovTJ Rožnov pod Radhoštěm B12:6
103. 10. 2020 13:30KST Dolní Němčí DT.J. Sokol Vsetín B6:12
103. 10. 2020 17:00TJ VidčeSK Slavičín4:14
103. 10. 2020 17:00T.J. Sokol MorkoviceTJ ST Bystřice pod Lopeníkem6:12
103. 10. 2020 17:00T.J. Sokol Vsetín AKST Zlín C12:6
103. 10. 2020 13:30Orel Zlín BST AMON Kunovice C15:3
204. 10. 2020 10:30TJ VlčnovT.J. Sokol Vsetín B15:3
204. 10. 2020 08:00KST Dolní Němčí DTJ Rožnov pod Radhoštěm B7:11
204. 10. 2020 11:00TJ VidčeTJ ST Bystřice pod Lopeníkem12:6
204. 10. 2020 10:30T.J. Sokol MorkoviceSK Slavičín2:16
204. 10. 2020 11:00T.J. Sokol Vsetín AST AMON Kunovice C16:2
204. 10. 2020 08:00Orel Zlín BKST Zlín C11:7
317. 10. 2020 17:00KST Zlín CTJ Vlčnov
odloženo
317. 10. 2020 17:00ST AMON Kunovice CKST Dolní Němčí D
odloženo
317. 10. 2020 17:00SK SlavičínT.J. Sokol Vsetín A
odloženo
317. 10. 2020 17:00TJ ST Bystřice pod LopeníkemOrel Zlín B
odloženo
317. 10. 2020 17:00TJ Rožnov pod Radhoštěm BTJ Vidče
odloženo
317. 10. 2020 17:00T.J. Sokol Vsetín BT.J. Sokol Morkovice
odloženo
418. 10. 2020 10:00KST Zlín CKST Dolní Němčí D
odloženo
418. 10. 2020 10:30ST AMON Kunovice CTJ Vlčnov
odloženo
418. 10. 2020 10:00SK SlavičínOrel Zlín B
odloženo
418. 10. 2020 11:00TJ ST Bystřice pod LopeníkemT.J. Sokol Vsetín A
odloženo
418. 10. 2020 10:30TJ Rožnov pod Radhoštěm BT.J. Sokol Morkovice
odloženo
418. 10. 2020 11:00T.J. Sokol Vsetín BTJ Vidče
odloženo
531. 10. 2020 17:00TJ VlčnovTJ Vidče
odloženo
531. 10. 2020 13:30KST Dolní Němčí DT.J. Sokol Morkovice
odloženo
531. 10. 2020 17:00T.J. Sokol Vsetín ATJ Rožnov pod Radhoštěm B
odloženo
531. 10. 2020 13:30Orel Zlín BT.J. Sokol Vsetín B
odloženo
531. 10. 2020 17:00KST Zlín CSK Slavičín
odloženo
531. 10. 2020 17:00ST AMON Kunovice CTJ ST Bystřice pod Lopeníkem
odloženo
601. 11. 2020 10:30TJ VlčnovT.J. Sokol Morkovice
odloženo
601. 11. 2020 08:00KST Dolní Němčí DTJ Vidče
odloženo
623. 09. 2020 17:30T.J. Sokol Vsetín AT.J. Sokol Vsetín B16:2
601. 11. 2020 08:00Orel Zlín BTJ Rožnov pod Radhoštěm B
odloženo
601. 11. 2020 10:00KST Zlín CTJ ST Bystřice pod Lopeníkem
odloženo
601. 11. 2020 10:30ST AMON Kunovice CSK Slavičín
odloženo
714. 11. 2020 17:00SK SlavičínTJ Vlčnov
714. 11. 2020 17:00TJ ST Bystřice pod LopeníkemKST Dolní Němčí D
714. 11. 2020 17:00TJ Rožnov pod Radhoštěm BKST Zlín C
714. 11. 2020 17:00T.J. Sokol Vsetín BST AMON Kunovice C
714. 11. 2020 17:00TJ VidčeT.J. Sokol Vsetín A
714. 11. 2020 17:00T.J. Sokol MorkoviceOrel Zlín B
815. 11. 2020 10:00SK SlavičínKST Dolní Němčí D
815. 11. 2020 11:00TJ ST Bystřice pod LopeníkemTJ Vlčnov
815. 11. 2020 10:30TJ Rožnov pod Radhoštěm BST AMON Kunovice C
815. 11. 2020 11:00T.J. Sokol Vsetín BKST Zlín C
815. 11. 2020 11:00TJ VidčeOrel Zlín B
815. 11. 2020 10:30T.J. Sokol MorkoviceT.J. Sokol Vsetín A
928. 11. 2020 17:00T.J. Sokol Vsetín ATJ Vlčnov
928. 11. 2020 13:30Orel Zlín BKST Dolní Němčí D
928. 11. 2020 17:00KST Zlín CTJ Vidče
928. 11. 2020 17:00ST AMON Kunovice CT.J. Sokol Morkovice
928. 11. 2020 17:00SK SlavičínTJ Rožnov pod Radhoštěm B
928. 11. 2020 17:00TJ ST Bystřice pod LopeníkemT.J. Sokol Vsetín B
1029. 11. 2020 11:00T.J. Sokol Vsetín AKST Dolní Němčí D
1029. 11. 2020 08:00Orel Zlín BTJ Vlčnov
1029. 11. 2020 10:00KST Zlín CT.J. Sokol Morkovice
1029. 11. 2020 10:30ST AMON Kunovice CTJ Vidče
1029. 11. 2020 10:00SK SlavičínT.J. Sokol Vsetín B
1029. 11. 2020 11:00TJ ST Bystřice pod LopeníkemTJ Rožnov pod Radhoštěm B
1112. 12. 2020 17:00T.J. Sokol Vsetín AOrel Zlín B
1112. 12. 2020 17:00KST Zlín CST AMON Kunovice C
1112. 12. 2020 17:00SK SlavičínTJ ST Bystřice pod Lopeníkem
1112. 12. 2020 17:00TJ Rožnov pod Radhoštěm BT.J. Sokol Vsetín B
1112. 12. 2020 17:00TJ VidčeT.J. Sokol Morkovice
1112. 12. 2020 13:30KST Dolní Němčí DTJ Vlčnov
1223. 01. 2021 13:30Orel Zlín BT.J. Sokol Vsetín A
1223. 01. 2021 17:00ST AMON Kunovice CKST Zlín C
1223. 01. 2021 17:00TJ ST Bystřice pod LopeníkemSK Slavičín
1223. 01. 2021 17:00T.J. Sokol Vsetín BTJ Rožnov pod Radhoštěm B
1223. 01. 2021 17:00T.J. Sokol MorkoviceTJ Vidče
1223. 01. 2021 17:00TJ VlčnovKST Dolní Němčí D
1306. 02. 2021 17:00TJ Rožnov pod Radhoštěm BTJ Vlčnov
1306. 02. 2021 17:00T.J. Sokol Vsetín BKST Dolní Němčí D
1306. 02. 2021 17:00SK SlavičínTJ Vidče
1306. 02. 2021 17:00TJ ST Bystřice pod LopeníkemT.J. Sokol Morkovice
1306. 02. 2021 17:00KST Zlín CT.J. Sokol Vsetín A
1306. 02. 2021 17:00ST AMON Kunovice COrel Zlín B
1407. 02. 2021 11:00T.J. Sokol Vsetín BTJ Vlčnov
1407. 02. 2021 10:30TJ Rožnov pod Radhoštěm BKST Dolní Němčí D
1407. 02. 2021 11:00TJ ST Bystřice pod LopeníkemTJ Vidče
1407. 02. 2021 10:00SK SlavičínT.J. Sokol Morkovice
1407. 02. 2021 10:30ST AMON Kunovice CT.J. Sokol Vsetín A
1407. 02. 2021 10:00KST Zlín COrel Zlín B
1527. 02. 2021 17:00TJ VlčnovKST Zlín C
1527. 02. 2021 13:30KST Dolní Němčí DST AMON Kunovice C
1527. 02. 2021 17:00T.J. Sokol Vsetín ASK Slavičín
1527. 02. 2021 13:30Orel Zlín BTJ ST Bystřice pod Lopeníkem
1527. 02. 2021 17:00TJ VidčeTJ Rožnov pod Radhoštěm B
1527. 02. 2021 17:00T.J. Sokol MorkoviceT.J. Sokol Vsetín B
1628. 02. 2021 08:00KST Dolní Němčí DKST Zlín C
1628. 02. 2021 10:30TJ VlčnovST AMON Kunovice C
1628. 02. 2021 08:00Orel Zlín BSK Slavičín
1628. 02. 2021 11:00T.J. Sokol Vsetín ATJ ST Bystřice pod Lopeníkem
1628. 02. 2021 10:30T.J. Sokol MorkoviceTJ Rožnov pod Radhoštěm B
1628. 02. 2021 11:00TJ VidčeT.J. Sokol Vsetín B
1713. 03. 2021 17:00TJ VidčeTJ Vlčnov
1713. 03. 2021 17:00T.J. Sokol MorkoviceKST Dolní Němčí D
1713. 03. 2021 17:00TJ Rožnov pod Radhoštěm BT.J. Sokol Vsetín A
1713. 03. 2021 17:00T.J. Sokol Vsetín BOrel Zlín B
1713. 03. 2021 17:00SK SlavičínKST Zlín C
1713. 03. 2021 17:00TJ ST Bystřice pod LopeníkemST AMON Kunovice C
1814. 03. 2021 10:30T.J. Sokol MorkoviceTJ Vlčnov
1814. 03. 2021 11:00TJ VidčeKST Dolní Němčí D
1828. 09. 2020 17:00T.J. Sokol Vsetín BT.J. Sokol Vsetín A6:12
1814. 03. 2021 10:30TJ Rožnov pod Radhoštěm BOrel Zlín B
1814. 03. 2021 11:00TJ ST Bystřice pod LopeníkemKST Zlín C
1814. 03. 2021 10:00SK SlavičínST AMON Kunovice C
1927. 03. 2021 17:00TJ VlčnovSK Slavičín
1927. 03. 2021 13:30KST Dolní Němčí DTJ ST Bystřice pod Lopeníkem
1927. 03. 2021 17:00KST Zlín CTJ Rožnov pod Radhoštěm B
1927. 03. 2021 17:00ST AMON Kunovice CT.J. Sokol Vsetín B
1927. 03. 2021 17:00T.J. Sokol Vsetín ATJ Vidče
1927. 03. 2021 13:30Orel Zlín BT.J. Sokol Morkovice
2028. 03. 2021 08:00KST Dolní Němčí DSK Slavičín
2028. 03. 2021 10:30TJ VlčnovTJ ST Bystřice pod Lopeníkem
2028. 03. 2021 10:30ST AMON Kunovice CTJ Rožnov pod Radhoštěm B
2028. 03. 2021 10:00KST Zlín CT.J. Sokol Vsetín B
2028. 03. 2021 08:00Orel Zlín BTJ Vidče
2028. 03. 2021 11:00T.J. Sokol Vsetín AT.J. Sokol Morkovice
2110. 04. 2021 17:00TJ VlčnovT.J. Sokol Vsetín A
2110. 04. 2021 13:30KST Dolní Němčí DOrel Zlín B
2110. 04. 2021 17:00TJ VidčeKST Zlín C
2110. 04. 2021 17:00T.J. Sokol MorkoviceST AMON Kunovice C
2110. 04. 2021 17:00TJ Rožnov pod Radhoštěm BSK Slavičín
2110. 04. 2021 17:00T.J. Sokol Vsetín BTJ ST Bystřice pod Lopeníkem
2211. 04. 2021 08:00KST Dolní Němčí DT.J. Sokol Vsetín A
2211. 04. 2021 10:30TJ VlčnovOrel Zlín B
2211. 04. 2021 10:30T.J. Sokol MorkoviceKST Zlín C
2211. 04. 2021 11:00TJ VidčeST AMON Kunovice C
2211. 04. 2021 11:00T.J. Sokol Vsetín BSK Slavičín
2211. 04. 2021 10:30TJ Rožnov pod Radhoštěm BTJ ST Bystřice pod Lopeníkem
Krajská soutěž II.třídy - sk.B
103. 10. 2020 13:00TJ Jiskra Otrokovice DTJ Nivnice B15:3
103. 10. 2020 17:00KST Dolní Němčí CTJ Spartak Hluk14:4
103. 10. 2020 13:30TJ Holešov CTJ Sokol Kostelec-Zlín C7:11
103. 10. 2020 17:00TJ BojkoviceTJ Jiskra Otrokovice C5:13
103. 10. 2020 17:00TJ DrslaviceTJ Sokol Mysločovice12:6
103. 10. 2020 17:00ST BíloviceTJ Štítná nad Vláří10:8
204. 10. 2020 08:00TJ Jiskra Otrokovice DTJ Spartak Hluk9:9
201. 10. 2020 20:15KST Dolní Němčí CTJ Nivnice B14:4
204. 10. 2020 08:00TJ Holešov CTJ Jiskra Otrokovice C8:10
204. 10. 2020 10:30TJ BojkoviceTJ Sokol Kostelec-Zlín C12:6
204. 10. 2020 10:30TJ DrslaviceTJ Štítná nad Vláří14:4
204. 10. 2020 10:30ST BíloviceTJ Sokol Mysločovice14:4
317. 10. 2020 17:00TJ Sokol MysločoviceTJ Jiskra Otrokovice D
odloženo
317. 10. 2020 17:00TJ Štítná nad VláříKST Dolní Němčí C
odloženo
317. 10. 2020 13:00TJ Sokol Kostelec-Zlín CTJ Drslavice
odloženo
317. 10. 2020 13:00TJ Jiskra Otrokovice CST Bílovice
odloženo
317. 10. 2020 13:30TJ Nivnice BTJ Holešov C
odloženo
317. 10. 2020 17:00TJ Spartak HlukTJ Bojkovice
odloženo
418. 10. 2020 10:30TJ Sokol MysločoviceKST Dolní Němčí C
odloženo
418. 10. 2020 10:30TJ Štítná nad VláříTJ Jiskra Otrokovice D
odloženo
418. 10. 2020 08:00TJ Sokol Kostelec-Zlín CST Bílovice
odloženo
418. 10. 2020 08:00TJ Jiskra Otrokovice CTJ Drslavice
odloženo
418. 10. 2020 08:00TJ Nivnice BTJ Bojkovice
odloženo
418. 10. 2020 10:30TJ Spartak HlukTJ Holešov C
odloženo
531. 10. 2020 13:00TJ Jiskra Otrokovice DTJ Holešov C
odloženo
531. 10. 2020 17:00KST Dolní Němčí CTJ Bojkovice
odloženo
531. 10. 2020 17:00TJ DrslaviceTJ Nivnice B
odloženo
531. 10. 2020 17:00ST BíloviceTJ Spartak Hluk
odloženo
531. 10. 2020 17:00TJ Sokol MysločoviceTJ Sokol Kostelec-Zlín C
odloženo
531. 10. 2020 17:00TJ Štítná nad VláříTJ Jiskra Otrokovice C
odloženo
601. 11. 2020 08:00TJ Jiskra Otrokovice DTJ Bojkovice
odloženo
601. 11. 2020 11:00KST Dolní Němčí CTJ Holešov C
odloženo
601. 11. 2020 10:30TJ DrslaviceTJ Spartak Hluk
odloženo
601. 11. 2020 10:30ST BíloviceTJ Nivnice B
odloženo
601. 11. 2020 10:30TJ Sokol MysločoviceTJ Jiskra Otrokovice C
odloženo
601. 11. 2020 10:30TJ Štítná nad VláříTJ Sokol Kostelec-Zlín C
odloženo
714. 11. 2020 13:00TJ Sokol Kostelec-Zlín CTJ Jiskra Otrokovice D
714. 11. 2020 13:00TJ Jiskra Otrokovice CKST Dolní Němčí C
714. 11. 2020 13:30TJ Nivnice BTJ Sokol Mysločovice
714. 11. 2020 17:00TJ Spartak HlukTJ Štítná nad Vláří
714. 11. 2020 13:30TJ Holešov CTJ Drslavice
714. 11. 2020 17:00TJ BojkoviceST Bílovice
815. 11. 2020 08:00TJ Sokol Kostelec-Zlín CKST Dolní Němčí C
821. 09. 2020 17:45TJ Jiskra Otrokovice CTJ Jiskra Otrokovice D8:10
815. 11. 2020 08:00TJ Nivnice BTJ Štítná nad Vláří
815. 11. 2020 10:30TJ Spartak HlukTJ Sokol Mysločovice
815. 11. 2020 08:00TJ Holešov CST Bílovice
815. 11. 2020 10:30TJ BojkoviceTJ Drslavice
928. 11. 2020 17:00TJ DrslaviceTJ Jiskra Otrokovice D
928. 11. 2020 17:00ST BíloviceKST Dolní Němčí C
928. 11. 2020 17:00TJ Sokol MysločoviceTJ Holešov C
928. 11. 2020 17:00TJ Štítná nad VláříTJ Bojkovice
928. 11. 2020 13:00TJ Sokol Kostelec-Zlín CTJ Nivnice B
928. 11. 2020 13:00TJ Jiskra Otrokovice CTJ Spartak Hluk
1029. 11. 2020 10:30TJ DrslaviceKST Dolní Němčí C
1029. 11. 2020 10:30ST BíloviceTJ Jiskra Otrokovice D
1029. 11. 2020 10:30TJ Sokol MysločoviceTJ Bojkovice
1029. 11. 2020 10:30TJ Štítná nad VláříTJ Holešov C
1029. 11. 2020 08:00TJ Sokol Kostelec-Zlín CTJ Spartak Hluk
1029. 11. 2020 08:00TJ Jiskra Otrokovice CTJ Nivnice B
1112. 12. 2020 17:00TJ DrslaviceST Bílovice
1112. 12. 2020 17:00TJ Sokol MysločoviceTJ Štítná nad Vláří
1112. 12. 2020 13:00TJ Sokol Kostelec-Zlín CTJ Jiskra Otrokovice C
1112. 12. 2020 13:30TJ Nivnice BTJ Spartak Hluk
1112. 12. 2020 13:30TJ Holešov CTJ Bojkovice
1112. 12. 2020 17:00KST Dolní Němčí CTJ Jiskra Otrokovice D
1223. 01. 2021 17:00ST BíloviceTJ Drslavice
1223. 01. 2021 17:00TJ Štítná nad VláříTJ Sokol Mysločovice
1223. 01. 2021 17:00TJ Jiskra Otrokovice CTJ Sokol Kostelec-Zlín C
1223. 01. 2021 17:00TJ Spartak HlukTJ Nivnice B
1223. 01. 2021 17:00TJ BojkoviceTJ Holešov C
1223. 01. 2021 13:00TJ Jiskra Otrokovice DKST Dolní Němčí C
1306. 02. 2021 13:30TJ Nivnice BTJ Jiskra Otrokovice D
1306. 02. 2021 17:00TJ Spartak HlukKST Dolní Němčí C
1306. 02. 2021 13:00TJ Sokol Kostelec-Zlín CTJ Holešov C
1306. 02. 2021 13:00TJ Jiskra Otrokovice CTJ Bojkovice
1306. 02. 2021 17:00TJ Sokol MysločoviceTJ Drslavice
1306. 02. 2021 17:00TJ Štítná nad VláříST Bílovice
1407. 02. 2021 10:30TJ Spartak HlukTJ Jiskra Otrokovice D
1407. 02. 2021 08:00TJ Nivnice BKST Dolní Němčí C
1407. 02. 2021 08:00TJ Jiskra Otrokovice CTJ Holešov C
1407. 02. 2021 08:00TJ Sokol Kostelec-Zlín CTJ Bojkovice
1407. 02. 2021 10:30TJ Štítná nad VláříTJ Drslavice
1407. 02. 2021 10:30TJ Sokol MysločoviceST Bílovice
1527. 02. 2021 13:00TJ Jiskra Otrokovice DTJ Sokol Mysločovice
1527. 02. 2021 17:00KST Dolní Němčí CTJ Štítná nad Vláří
1527. 02. 2021 17:00TJ DrslaviceTJ Sokol Kostelec-Zlín C
1527. 02. 2021 17:00ST BíloviceTJ Jiskra Otrokovice C
1527. 02. 2021 13:30TJ Holešov CTJ Nivnice B
1527. 02. 2021 17:00TJ BojkoviceTJ Spartak Hluk
1628. 02. 2021 11:00KST Dolní Němčí CTJ Sokol Mysločovice
1628. 02. 2021 08:00TJ Jiskra Otrokovice DTJ Štítná nad Vláří
1628. 02. 2021 10:30ST BíloviceTJ Sokol Kostelec-Zlín C
1628. 02. 2021 10:30TJ DrslaviceTJ Jiskra Otrokovice C
1628. 02. 2021 10:30TJ BojkoviceTJ Nivnice B
1628. 02. 2021 08:00TJ Holešov CTJ Spartak Hluk
1713. 03. 2021 13:30TJ Holešov CTJ Jiskra Otrokovice D
1713. 03. 2021 17:00TJ BojkoviceKST Dolní Němčí C
1713. 03. 2021 13:30TJ Nivnice BTJ Drslavice
1713. 03. 2021 17:00TJ Spartak HlukST Bílovice
1713. 03. 2021 13:00TJ Sokol Kostelec-Zlín CTJ Sokol Mysločovice
1713. 03. 2021 13:00TJ Jiskra Otrokovice CTJ Štítná nad Vláří
1814. 03. 2021 10:30TJ BojkoviceTJ Jiskra Otrokovice D
1814. 03. 2021 08:00TJ Holešov CKST Dolní Němčí C
1814. 03. 2021 10:30TJ Spartak HlukTJ Drslavice
1814. 03. 2021 08:00TJ Nivnice BST Bílovice
1814. 03. 2021 08:00TJ Jiskra Otrokovice CTJ Sokol Mysločovice
1814. 03. 2021 08:00TJ Sokol Kostelec-Zlín CTJ Štítná nad Vláří
1927. 03. 2021 13:00TJ Jiskra Otrokovice DTJ Sokol Kostelec-Zlín C
1927. 03. 2021 17:00KST Dolní Němčí CTJ Jiskra Otrokovice C
1927. 03. 2021 17:00TJ Sokol MysločoviceTJ Nivnice B
1927. 03. 2021 17:00TJ Štítná nad VláříTJ Spartak Hluk
1927. 03. 2021 17:00TJ DrslaviceTJ Holešov C
1927. 03. 2021 17:00ST BíloviceTJ Bojkovice
2028. 03. 2021 11:00KST Dolní Němčí CTJ Sokol Kostelec-Zlín C
2023. 09. 2020 17:00TJ Jiskra Otrokovice DTJ Jiskra Otrokovice C13:5
2028. 03. 2021 10:30TJ Štítná nad VláříTJ Nivnice B
2028. 03. 2021 10:30TJ Sokol MysločoviceTJ Spartak Hluk
2028. 03. 2021 10:30ST BíloviceTJ Holešov C
2028. 03. 2021 10:30TJ DrslaviceTJ Bojkovice
2110. 04. 2021 13:00TJ Jiskra Otrokovice DTJ Drslavice
2110. 04. 2021 17:00KST Dolní Němčí CST Bílovice
2110. 04. 2021 13:30TJ Holešov CTJ Sokol Mysločovice
2110. 04. 2021 17:00TJ BojkoviceTJ Štítná nad Vláří
2110. 04. 2021 13:30TJ Nivnice BTJ Sokol Kostelec-Zlín C
2110. 04. 2021 17:00TJ Spartak HlukTJ Jiskra Otrokovice C
2211. 04. 2021 11:00KST Dolní Němčí CTJ Drslavice
2211. 04. 2021 08:00TJ Jiskra Otrokovice DST Bílovice
2211. 04. 2021 10:30TJ BojkoviceTJ Sokol Mysločovice
2211. 04. 2021 08:00TJ Holešov CTJ Štítná nad Vláří
2211. 04. 2021 10:30TJ Spartak HlukTJ Sokol Kostelec-Zlín C
2211. 04. 2021 08:00TJ Nivnice BTJ Jiskra Otrokovice C
Divize, ženy
101. 11. 2020 08:00TJ HolešovOrel Zlín
odloženo
213. 12. 2020 11:00Orel ZlínTJ Holešov
324. 01. 2021 11:00Orel ZlínTJ Holešov
414. 03. 2021 08:00TJ HolešovOrel Zlín
Český pohár, 1.stupeň, muži
1/111. 09. 2020 17:30PPK Malenovice z.s.SK Spartak Hulín9:1
1/109. 09. 2029 18:00SK Zlechov z.s.TJ Drslavice1:9
2/119. 09. 2020 17:00ST AMON Kunovice ATJ Slovácko Vážany10:0
2/115. 09. 2020 18:30PPK Malenovice z.s.TJ Fryšták4:6
2/119. 09. 2020 17:00TJ DrslaviceST AMON Kunovice B8:2
2/119. 09. 2020 17:00T.J. Sokol VsetínTJ Sokol Kostelec-Zlín4:6
3/126. 09. 2020 17:00ST AMON Kunovice ATJ Fryšták9:1
3/124. 09. 2020 17:30TJ DrslaviceTJ Sokol Kostelec-Zlín4:6
4/111. 10. 2020 10:30TJ Sokol Kostelec-ZlínST AMON Kunovice A
odloženo
4/111. 10. 2020 10:30TJ DrslaviceTJ Fryšták
odloženo

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy