Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize mužů
126. 09. 2020 09:00Sokol ValdiceSokol PP Hr.Králové 2 D1:10
126. 09. 2020 09:00Jiskra JaroměřTJ Dvůr Králové n.L.10:3
126. 09. 2020 09:00Slovan BroumovTTC Kostelec n.O.10:3
128. 10. 2020 10:00
odloženo STK-coronavir, herna ve Vamberku
Baník Rtyně v P.Baník Vamberk 
126. 09. 2020 09:00Sokol Stará PakaTatran Hostinné C10:2
126. 09. 2020 09:00TJ JičínTJ Nová Paka10:7
126. 09. 2020 09:00DTJ Hr.Králové CJiskra Nový Bydžov10:3
226. 09. 2020 14:00Sokol ValdiceTJ Dvůr Králové n.L.4:10
226. 09. 2020 14:00Jiskra JaroměřSokol PP Hr.Králové 2 D8:10
226. 09. 2020 14:00Slovan BroumovBaník Vamberk10:0
222. 09. 2020 18:00
předehrání v herně TTC Kostelec n.O.
Baník Rtyně v P.TTC Kostelec n.O.8:10
226. 09. 2020 14:00Sokol Stará PakaTJ Nová Paka10:8
226. 09. 2020 14:00TJ JičínTatran Hostinné C10:7
310. 10. 2020 09:00Sokol PP Hr.Králové 2 DTatran Hostinné C10:3
310. 10. 2020 09:00TJ Dvůr Králové n.L.TJ Nová Paka10:5
310. 10. 2020 09:00TTC Kostelec n.O.Sokol Stará Paka10:7
310. 10. 2020 09:00Baník VamberkTJ Jičín10:8
310. 10. 2020 09:00
dohodou se hraje v herně Baníku Rtyně v P.
DTJ Hr.Králové CSlovan Broumov5:10
310. 10. 2020 09:00
dohodou se hraje v herně Baníku Rtyně v P.
Jiskra Nový BydžovBaník Rtyně v P.10:2
328. 10. 2020 10:00
odloženo STK-coronavir a hraje se v Jaroměři
Sokol ValdiceJiskra Jaroměř 
410. 10. 2020 14:00Sokol PP Hr.Králové 2 DTJ Nová Paka10:0
410. 10. 2020 14:00TJ Dvůr Králové n.L.Tatran Hostinné C10:7
410. 10. 2020 14:00TTC Kostelec n.O.TJ Jičín10:5
410. 10. 2020 14:00Baník VamberkSokol Stará Paka6:10
410. 10. 2020 14:00
dohodou se hraje v herně Baníku Rtyně v P.
DTJ Hr.Králové CBaník Rtyně v P.10:3
410. 10. 2020 14:00
dohodou se hraje v herně Baníku Rtyně v P.
Jiskra Nový BydžovSlovan Broumov5:10
507. 11. 2020 09:00
odloženo STK-coronavir
Slovan BroumovSokol Valdice
507. 11. 2020 09:00
odloženo STK-coronavir
Baník Rtyně v P.Jiskra Jaroměř
507. 11. 2020 09:00
odloženo STK-coronavir
Sokol Stará PakaDTJ Hr.Králové C
507. 11. 2020 09:00
odloženo STK-coronavir
TJ JičínJiskra Nový Bydžov
507. 11. 2020 09:00
odloženo STK-coronavir
Tatran Hostinné CTTC Kostelec n.O.
507. 11. 2020 09:00
odloženo STK-coronavir
TJ Nová PakaBaník Vamberk
507. 11. 2020 09:00
odloženo STK-coronavir
Sokol PP Hr.Králové 2 DTJ Dvůr Králové n.L.
607. 11. 2020 14:00
odloženo STK-coronavir
Slovan BroumovJiskra Jaroměř
607. 11. 2020 14:00
odloženo STK-coronavir
Baník Rtyně v P.Sokol Valdice
607. 11. 2020 14:00
odloženo STK-coronavir
Sokol Stará PakaJiskra Nový Bydžov
607. 11. 2020 14:00
odloženo STK-coronavir
TJ JičínDTJ Hr.Králové C
607. 11. 2020 14:00
odloženo STK-coronavir
Tatran Hostinné CBaník Vamberk
607. 11. 2020 14:00
odloženo STK-coronavir
TJ Nová PakaTTC Kostelec n.O.
731. 10. 2020 09:00Sokol PP Hr.Králové 2 DTTC Kostelec n.O.
731. 10. 2020 09:00TJ Dvůr Králové n.L.Baník Vamberk
731. 10. 2020 09:00Tatran Hostinné CDTJ Hr.Králové C
731. 10. 2020 09:00TJ Nová PakaJiskra Nový Bydžov
731. 10. 2020 09:00Sokol ValdiceSokol Stará Paka
731. 10. 2020 09:00Jiskra JaroměřTJ Jičín
731. 10. 2020 09:00Slovan BroumovBaník Rtyně v P.
831. 10. 2020 14:00Sokol PP Hr.Králové 2 DBaník Vamberk
831. 10. 2020 14:00TJ Dvůr Králové n.L.TTC Kostelec n.O.
831. 10. 2020 14:00TJ Nová PakaDTJ Hr.Králové C
831. 10. 2020 14:00Tatran Hostinné CJiskra Nový Bydžov
831. 10. 2020 14:00Sokol ValdiceTJ Jičín
831. 10. 2020 14:00Jiskra JaroměřSokol Stará Paka
921. 11. 2020 09:00Slovan BroumovSokol PP Hr.Králové 2 D
921. 11. 2020 09:00Baník Rtyně v P.TJ Dvůr Králové n.L.
921. 11. 2020 09:00Tatran Hostinné CSokol Valdice
921. 11. 2020 09:00TJ Nová PakaJiskra Jaroměř
921. 11. 2020 09:00TTC Kostelec n.O.DTJ Hr.Králové C
921. 11. 2020 09:00Baník VamberkJiskra Nový Bydžov
921. 11. 2020 09:00Sokol Stará PakaTJ Jičín
1021. 11. 2020 14:00Slovan BroumovTJ Dvůr Králové n.L.
1021. 11. 2020 14:00Baník Rtyně v P.Sokol PP Hr.Králové 2 D
1021. 11. 2020 14:00Tatran Hostinné CJiskra Jaroměř
1021. 11. 2020 14:00TJ Nová PakaSokol Valdice
1021. 11. 2020 14:00TTC Kostelec n.O.Jiskra Nový Bydžov
1021. 11. 2020 14:00Baník VamberkDTJ Hr.Králové C
1105. 12. 2020 09:00Sokol PP Hr.Králové 2 DDTJ Hr.Králové C
1105. 12. 2020 09:00TJ Dvůr Králové n.L.Jiskra Nový Bydžov
1105. 12. 2020 09:00Sokol ValdiceTTC Kostelec n.O.
1105. 12. 2020 09:00Jiskra JaroměřBaník Vamberk
1105. 12. 2020 09:00Slovan BroumovSokol Stará Paka
1105. 12. 2020 09:00Baník Rtyně v P.TJ Jičín
1105. 12. 2020 09:00Tatran Hostinné CTJ Nová Paka
1205. 12. 2020 15:00Sokol PP Hr.Králové 2 DJiskra Nový Bydžov
1205. 12. 2020 14:00TJ Dvůr Králové n.L.DTJ Hr.Králové C
1205. 12. 2020 14:00Sokol ValdiceBaník Vamberk
1205. 12. 2020 14:00Jiskra JaroměřTTC Kostelec n.O.
1205. 12. 2020 14:00Slovan BroumovTJ Jičín
1205. 12. 2020 14:00Baník Rtyně v P.Sokol Stará Paka
1319. 12. 2020 09:00Sokol Stará PakaSokol PP Hr.Králové 2 D
1319. 12. 2020 09:00TJ JičínTJ Dvůr Králové n.L.
1319. 12. 2020 09:00Tatran Hostinné CSlovan Broumov
1319. 12. 2020 09:00TJ Nová PakaBaník Rtyně v P.
1319. 12. 2020 09:00DTJ Hr.Králové CSokol Valdice
1319. 12. 2020 09:00Jiskra Nový BydžovJiskra Jaroměř
1319. 12. 2020 09:00TTC Kostelec n.O.Baník Vamberk
1419. 12. 2020 14:00Sokol Stará PakaTJ Dvůr Králové n.L.
1419. 12. 2020 14:00TJ JičínSokol PP Hr.Králové 2 D
1419. 12. 2020 14:00Tatran Hostinné CBaník Rtyně v P.
1419. 12. 2020 14:00TJ Nová PakaSlovan Broumov
1419. 12. 2020 14:00DTJ Hr.Králové CJiskra Jaroměř
1419. 12. 2020 14:00Jiskra Nový BydžovSokol Valdice
1516. 01. 2021 09:00Sokol ValdiceSlovan Broumov
1516. 01. 2021 09:00Jiskra JaroměřBaník Rtyně v P.
1516. 01. 2021 09:00DTJ Hr.Králové CSokol Stará Paka
1516. 01. 2021 09:00Jiskra Nový BydžovTJ Jičín
1516. 01. 2021 09:00TTC Kostelec n.O.Tatran Hostinné C
1516. 01. 2021 09:00Baník VamberkTJ Nová Paka
1516. 01. 2021 09:00TJ Dvůr Králové n.L.Sokol PP Hr.Králové 2 D
1616. 01. 2021 14:00Sokol ValdiceBaník Rtyně v P.
1616. 01. 2021 14:00Jiskra JaroměřSlovan Broumov
1616. 01. 2021 14:00DTJ Hr.Králové CTJ Jičín
1616. 01. 2021 14:00Jiskra Nový BydžovSokol Stará Paka
1616. 01. 2021 14:00TTC Kostelec n.O.TJ Nová Paka
1616. 01. 2021 14:00Baník VamberkTatran Hostinné C
1730. 01. 2021 09:00Sokol PP Hr.Králové 2 DSokol Valdice
1730. 01. 2021 09:00TJ Dvůr Králové n.L.Jiskra Jaroměř
1730. 01. 2021 09:00TTC Kostelec n.O.Slovan Broumov
1730. 01. 2021 09:00Baník VamberkBaník Rtyně v P.
1730. 01. 2021 09:00Tatran Hostinné CSokol Stará Paka
1730. 01. 2021 09:00TJ Nová PakaTJ Jičín
1730. 01. 2021 09:00Jiskra Nový BydžovDTJ Hr.Králové C
1830. 01. 2021 14:00Sokol PP Hr.Králové 2 DJiskra Jaroměř
1830. 01. 2021 14:00TJ Dvůr Králové n.L.Sokol Valdice
1830. 01. 2021 14:00TTC Kostelec n.O.Baník Rtyně v P.
1830. 01. 2021 14:00Baník VamberkSlovan Broumov
1830. 01. 2021 14:00Tatran Hostinné CTJ Jičín
1830. 01. 2021 14:00TJ Nová PakaSokol Stará Paka
1913. 02. 2021 09:00Tatran Hostinné CSokol PP Hr.Králové 2 D
1913. 02. 2021 09:00TJ Nová PakaTJ Dvůr Králové n.L.
1913. 02. 2021 09:00Sokol Stará PakaTTC Kostelec n.O.
1913. 02. 2021 09:00TJ JičínBaník Vamberk
1913. 02. 2021 09:00
dohodou se hraje v herně DTJ HK
Slovan BroumovDTJ Hr.Králové C
1913. 02. 2021 09:00
dohodou se hraje v herně Jiskry Nový Bydžov
Baník Rtyně v P.Jiskra Nový Bydžov
1913. 02. 2021 09:00Jiskra JaroměřSokol Valdice
2013. 02. 2021 14:00Tatran Hostinné CTJ Dvůr Králové n.L.
2013. 02. 2021 14:00TJ Nová PakaSokol PP Hr.Králové 2 D
2013. 02. 2021 14:00Sokol Stará PakaBaník Vamberk
2013. 02. 2021 14:00TJ JičínTTC Kostelec n.O.
2013. 02. 2021 14:00
dohodou se hraje v herně Jiskry Nový Bydžov
Slovan BroumovJiskra Nový Bydžov
2013. 02. 2021 14:00
dohodou se hraje v herně DTJ HK
Baník Rtyně v P.DTJ Hr.Králové C
2127. 02. 2021 09:00TTC Kostelec n.O.Sokol PP Hr.Králové 2 D
2127. 02. 2021 09:00Baník VamberkTJ Dvůr Králové n.L.
2127. 02. 2021 09:00DTJ Hr.Králové CTJ Nová Paka
2127. 02. 2021 09:00Jiskra Nový BydžovTatran Hostinné C
2127. 02. 2021 09:00Sokol Stará PakaSokol Valdice
2127. 02. 2021 09:00TJ JičínJiskra Jaroměř
2127. 02. 2021 09:00Baník Rtyně v P.Slovan Broumov
2227. 02. 2021 14:00TTC Kostelec n.O.TJ Dvůr Králové n.L.
2227. 02. 2021 14:00Baník VamberkSokol PP Hr.Králové 2 D
2227. 02. 2021 14:00Jiskra Nový BydžovTJ Nová Paka
2227. 02. 2021 14:00DTJ Hr.Králové CTatran Hostinné C
2227. 02. 2021 14:00Sokol Stará PakaJiskra Jaroměř
2227. 02. 2021 14:00TJ JičínSokol Valdice
2306. 03. 2021 09:00Sokol PP Hr.Králové 2 DSlovan Broumov
2306. 03. 2021 09:00TJ Dvůr Králové n.L.Baník Rtyně v P.
2306. 03. 2021 09:00Sokol ValdiceTatran Hostinné C
2306. 03. 2021 09:00Jiskra JaroměřTJ Nová Paka
2306. 03. 2021 09:00DTJ Hr.Králové CTTC Kostelec n.O.
2306. 03. 2021 09:00Jiskra Nový BydžovBaník Vamberk
2306. 03. 2021 09:00TJ JičínSokol Stará Paka
2406. 03. 2021 14:00Sokol PP Hr.Králové 2 DBaník Rtyně v P.
2406. 03. 2021 14:00TJ Dvůr Králové n.L.Slovan Broumov
2406. 03. 2021 14:00Sokol ValdiceTJ Nová Paka
2406. 03. 2021 14:00Jiskra JaroměřTatran Hostinné C
2406. 03. 2021 14:00DTJ Hr.Králové CBaník Vamberk
2406. 03. 2021 14:00Jiskra Nový BydžovTTC Kostelec n.O.
2520. 03. 2021 09:00DTJ Hr.Králové CSokol PP Hr.Králové 2 D
2520. 03. 2021 09:00Jiskra Nový BydžovTJ Dvůr Králové n.L.
2520. 03. 2021 09:00TTC Kostelec n.O.Sokol Valdice
2520. 03. 2021 09:00Baník VamberkJiskra Jaroměř
2520. 03. 2021 09:00Sokol Stará PakaSlovan Broumov
2520. 03. 2021 09:00TJ JičínBaník Rtyně v P.
2520. 03. 2021 09:00TJ Nová PakaTatran Hostinné C
2620. 03. 2021 14:00DTJ Hr.Králové CTJ Dvůr Králové n.L.
2620. 03. 2021 14:00Jiskra Nový BydžovSokol PP Hr.Králové 2 D
2620. 03. 2021 14:00TTC Kostelec n.O.Jiskra Jaroměř
2620. 03. 2021 14:00Baník VamberkSokol Valdice
2620. 03. 2021 14:00Sokol Stará PakaBaník Rtyně v P.
2620. 03. 2021 14:00TJ JičínSlovan Broumov
2717. 04. 2021 09:00Sokol PP Hr.Králové 2 DSokol Stará Paka
2717. 04. 2021 09:00TJ Dvůr Králové n.L.TJ Jičín
2717. 04. 2021 09:00Slovan BroumovTatran Hostinné C
2717. 04. 2021 09:00Baník Rtyně v P.TJ Nová Paka
2717. 04. 2021 09:00Sokol ValdiceDTJ Hr.Králové C
2717. 04. 2021 09:00Jiskra JaroměřJiskra Nový Bydžov
2717. 04. 2021 09:00Baník VamberkTTC Kostelec n.O.
2817. 04. 2021 14:00Sokol PP Hr.Králové 2 DTJ Jičín
2817. 04. 2021 14:00TJ Dvůr Králové n.L.Sokol Stará Paka
2817. 04. 2021 14:00Slovan BroumovTJ Nová Paka
2817. 04. 2021 14:00Baník Rtyně v P.Tatran Hostinné C
2817. 04. 2021 14:00Sokol ValdiceJiskra Nový Bydžov
2817. 04. 2021 14:00Jiskra JaroměřDTJ Hr.Králové C
Krajská soutěž 1. třídy
126. 09. 2020 09:00Tatran Hostinné DSalamandr Hr.Králové5:10
126. 09. 2020 09:00
změna herny - hraje se v Hostinném
TTC KB VrchlabíSokol PP Hr.Králové 2 E10:1
127. 09. 2020 09:00Sokol České MeziříčíSokol Chlumec n.C.10:7
127. 09. 2020 09:00DTJ Hr.Králové DSokol Nemyčeves10:1
127. 09. 2020 10:00KPST Hr.KrálovéTJ Lázně Bělohrad8:10
127. 09. 2020 10:00Sokol Stěžery BSokol Jar.-Josefov 2 B10:0
126. 09. 2020 09:00TJ NáchodSparta Úpice10:6
226. 09. 2020 14:00Tatran Hostinné DSokol PP Hr.Králové 2 E10:0
226. 09. 2020 14:00
změna herny - hraje se v Hostinném
TTC KB VrchlabíSalamandr Hr.Králové10:7
227. 09. 2020 14:00Sokol České MeziříčíSokol Nemyčeves10:3
227. 09. 2020 14:00DTJ Hr.Králové DSokol Chlumec n.C.10:3
227. 09. 2020 14:30KPST Hr.KrálovéSokol Jar.-Josefov 2 B10:8
227. 09. 2020 14:30Sokol Stěžery BTJ Lázně Bělohrad10:5
310. 10. 2020 09:00Salamandr Hr.KrálovéTJ Lázně Bělohrad9:9
310. 10. 2020 09:00Sokol PP Hr.Králové 2 ESokol Jar.-Josefov 2 B9:9
310. 10. 2020 09:00Sokol Chlumec n.C.TJ Náchod10:2
310. 10. 2020 09:00Sokol NemyčevesSparta Úpice10:3
310. 10. 2020 09:00Tatran Hostinné DSokol České Meziříčí7:10
310. 10. 2020 09:00TTC KB VrchlabíDTJ Hr.Králové D10:3
311. 10. 2020 14:00
odložení dohodou
KPST Hr.KrálovéSokol Stěžery B3:10
410. 10. 2020 14:00Salamandr Hr.KrálovéSokol Jar.-Josefov 2 B10:2
410. 10. 2020 14:00Sokol PP Hr.Králové 2 ETJ Lázně Bělohrad10:4
410. 10. 2020 14:00Sokol Chlumec n.C.Sparta Úpice10:7
410. 10. 2020 14:00Sokol NemyčevesTJ Náchod10:7
410. 10. 2020 14:00Tatran Hostinné DDTJ Hr.Králové D6:10
410. 10. 2020 14:00TTC KB VrchlabíSokol České Meziříčí10:7
508. 11. 2020 09:00
odloženo STK-coronavir
Sokol České MeziříčíSalamandr Hr.Králové
508. 11. 2020 09:00
odloženo STK-coronavir
DTJ Hr.Králové DSokol PP Hr.Králové 2 E
507. 11. 2020 09:00
odloženo STK-coronavir
TJ NáchodTatran Hostinné D
507. 11. 2020 09:00
odloženo STK-coronavir
Sparta ÚpiceTTC KB Vrchlabí
508. 11. 2020 10:00
odloženo STK-coronavir
KPST Hr.KrálovéSokol Chlumec n.C.
508. 11. 2020 10:00
odloženo STK-coronavir
Sokol Stěžery BSokol Nemyčeves
507. 11. 2020 09:00
odloženo STK-coronavir
Sokol Jar.-Josefov 2 BTJ Lázně Bělohrad
608. 11. 2020 14:00
odloženo STK-coronavir
Sokol České MeziříčíSokol PP Hr.Králové 2 E
608. 11. 2020 14:00
odloženo STK-coronavir
DTJ Hr.Králové DSalamandr Hr.Králové
607. 11. 2020 14:00
odloženo STK-coronavir
TJ NáchodTTC KB Vrchlabí
607. 11. 2020 14:00
odloženo STK-coronavir
Sparta ÚpiceTatran Hostinné D
608. 11. 2020 14:30
odloženo STK-coronavir
KPST Hr.KrálovéSokol Nemyčeves
608. 11. 2020 14:30
odloženo STK-coronavir
Sokol Stěžery BSokol Chlumec n.C.
731. 10. 2020 09:00Sokol Chlumec n.C.TJ Lázně Bělohrad
731. 10. 2020 09:00Sokol NemyčevesSokol Jar.-Josefov 2 B
731. 10. 2020 09:00Tatran Hostinné DKPST Hr.Králové
731. 10. 2020 09:00TTC KB VrchlabíSokol Stěžery B
701. 11. 2020 09:00Sokol České MeziříčíTJ Náchod
701. 11. 2020 09:00DTJ Hr.Králové DSparta Úpice
731. 10. 2020 09:00Salamandr Hr.KrálovéSokol PP Hr.Králové 2 E
831. 10. 2020 14:00Sokol Chlumec n.C.Sokol Jar.-Josefov 2 B
831. 10. 2020 14:00Sokol NemyčevesTJ Lázně Bělohrad
831. 10. 2020 14:00Tatran Hostinné DSokol Stěžery B
831. 10. 2020 14:00TTC KB VrchlabíKPST Hr.Králové
801. 11. 2020 14:00Sokol České MeziříčíSparta Úpice
801. 11. 2020 14:00DTJ Hr.Králové DTJ Náchod
921. 11. 2020 09:00TJ NáchodSalamandr Hr.Králové
921. 11. 2020 09:00Sparta ÚpiceSokol PP Hr.Králové 2 E
922. 11. 2020 09:00Sokol České MeziříčíKPST Hr.Králové
922. 11. 2020 09:00DTJ Hr.Králové DSokol Stěžery B
921. 11. 2020 09:00TJ Lázně BělohradTatran Hostinné D
921. 11. 2020 09:00Sokol Jar.-Josefov 2 BTTC KB Vrchlabí
921. 11. 2020 09:00Sokol Chlumec n.C.Sokol Nemyčeves
1021. 11. 2020 14:00TJ NáchodSokol PP Hr.Králové 2 E
1021. 11. 2020 14:00Sparta ÚpiceSalamandr Hr.Králové
1022. 11. 2020 14:00Sokol České MeziříčíSokol Stěžery B
1022. 11. 2020 14:00DTJ Hr.Králové DKPST Hr.Králové
1021. 11. 2020 14:00TJ Lázně BělohradTTC KB Vrchlabí
1021. 11. 2020 14:00Sokol Jar.-Josefov 2 BTatran Hostinné D
1105. 12. 2020 09:00Salamandr Hr.KrálovéSokol Chlumec n.C.
1105. 12. 2020 09:00Sokol PP Hr.Králové 2 ESokol Nemyčeves
1106. 12. 2020 09:00Sokol České MeziříčíTJ Lázně Bělohrad
1106. 12. 2020 09:00DTJ Hr.Králové DSokol Jar.-Josefov 2 B
1105. 12. 2020 09:00TJ NáchodKPST Hr.Králové
1105. 12. 2020 09:00Sparta ÚpiceSokol Stěžery B
1105. 12. 2020 09:00TTC KB VrchlabíTatran Hostinné D
1205. 12. 2020 09:00Salamandr Hr.KrálovéSokol Nemyčeves
1205. 12. 2020 15:00Sokol PP Hr.Králové 2 ESokol Chlumec n.C.
1206. 12. 2020 14:00Sokol České MeziříčíSokol Jar.-Josefov 2 B
1206. 12. 2020 14:00DTJ Hr.Králové DTJ Lázně Bělohrad
1205. 12. 2020 14:00TJ NáchodSokol Stěžery B
1205. 12. 2020 14:00Sparta ÚpiceKPST Hr.Králové
1320. 12. 2020 10:00KPST Hr.KrálovéSalamandr Hr.Králové
1320. 12. 2020 10:00Sokol Stěžery BSokol PP Hr.Králové 2 E
1319. 12. 2020 09:00TJ Lázně BělohradTJ Náchod
1319. 12. 2020 09:00Sokol Jar.-Josefov 2 BSparta Úpice
1319. 12. 2020 09:00Sokol Chlumec n.C.Tatran Hostinné D
1319. 12. 2020 09:00Sokol NemyčevesTTC KB Vrchlabí
1320. 12. 2020 09:00DTJ Hr.Králové DSokol České Meziříčí
1420. 12. 2020 14:30KPST Hr.KrálovéSokol PP Hr.Králové 2 E
1420. 12. 2020 14:30Sokol Stěžery BSalamandr Hr.Králové
1419. 12. 2020 14:00TJ Lázně BělohradSparta Úpice
1419. 12. 2020 14:00Sokol Jar.-Josefov 2 BTJ Náchod
1419. 12. 2020 14:00Sokol Chlumec n.C.TTC KB Vrchlabí
1419. 12. 2020 14:00Sokol NemyčevesTatran Hostinné D
1516. 01. 2021 09:00Salamandr Hr.KrálovéSokol České Meziříčí
1516. 01. 2021 09:00Sokol PP Hr.Králové 2 EDTJ Hr.Králové D
1516. 01. 2021 09:00Tatran Hostinné DTJ Náchod
1516. 01. 2021 09:00TTC KB VrchlabíSparta Úpice
1516. 01. 2021 09:00Sokol Chlumec n.C.KPST Hr.Králové
1516. 01. 2021 09:00Sokol NemyčevesSokol Stěžery B
1516. 01. 2021 09:00TJ Lázně BělohradSokol Jar.-Josefov 2 B
1616. 01. 2021 14:00Salamandr Hr.KrálovéDTJ Hr.Králové D
1616. 01. 2021 14:00Sokol PP Hr.Králové 2 ESokol České Meziříčí
1616. 01. 2021 14:00Tatran Hostinné DSparta Úpice
1616. 01. 2021 14:00TTC KB VrchlabíTJ Náchod
1616. 01. 2021 14:00Sokol Chlumec n.C.Sokol Stěžery B
1616. 01. 2021 14:00Sokol NemyčevesKPST Hr.Králové
1730. 01. 2021 09:00Salamandr Hr.KrálovéTatran Hostinné D
1730. 01. 2021 09:00Sokol PP Hr.Králové 2 ETTC KB Vrchlabí
1730. 01. 2021 09:00Sokol Chlumec n.C.Sokol České Meziříčí
1730. 01. 2021 09:00Sokol NemyčevesDTJ Hr.Králové D
1730. 01. 2021 09:00TJ Lázně BělohradKPST Hr.Králové
1730. 01. 2021 09:00Sokol Jar.-Josefov 2 BSokol Stěžery B
1730. 01. 2021 09:00Sparta ÚpiceTJ Náchod
1830. 01. 2021 14:00Salamandr Hr.KrálovéTTC KB Vrchlabí
1830. 01. 2021 14:00Sokol PP Hr.Králové 2 ETatran Hostinné D
1830. 01. 2021 14:00Sokol Chlumec n.C.DTJ Hr.Králové D
1830. 01. 2021 14:00Sokol NemyčevesSokol České Meziříčí
1830. 01. 2021 14:00TJ Lázně BělohradSokol Stěžery B
1830. 01. 2021 14:00Sokol Jar.-Josefov 2 BKPST Hr.Králové
1913. 02. 2021 09:00TJ Lázně BělohradSalamandr Hr.Králové
1913. 02. 2021 09:00Sokol Jar.-Josefov 2 BSokol PP Hr.Králové 2 E
1913. 02. 2021 09:00TJ NáchodSokol Chlumec n.C.
1913. 02. 2021 09:00Sparta ÚpiceSokol Nemyčeves
1914. 02. 2021 09:00Sokol České MeziříčíTatran Hostinné D
1914. 02. 2021 09:00DTJ Hr.Králové DTTC KB Vrchlabí
1914. 02. 2021 10:00Sokol Stěžery BKPST Hr.Králové
2013. 02. 2021 14:00TJ Lázně BělohradSokol PP Hr.Králové 2 E
2013. 02. 2021 14:00Sokol Jar.-Josefov 2 BSalamandr Hr.Králové
2013. 02. 2021 14:00TJ NáchodSokol Nemyčeves
2013. 02. 2021 14:00Sparta ÚpiceSokol Chlumec n.C.
2014. 02. 2021 14:00Sokol České MeziříčíTTC KB Vrchlabí
2014. 02. 2021 14:00DTJ Hr.Králové DTatran Hostinné D
2127. 02. 2021 09:00TJ Lázně BělohradSokol Chlumec n.C.
2127. 02. 2021 09:00Sokol Jar.-Josefov 2 BSokol Nemyčeves
2128. 02. 2021 10:00KPST Hr.KrálovéTatran Hostinné D
2128. 02. 2021 10:00Sokol Stěžery BTTC KB Vrchlabí
2127. 02. 2021 09:00TJ NáchodSokol České Meziříčí
2127. 02. 2021 09:00Sparta ÚpiceDTJ Hr.Králové D
2127. 02. 2021 09:00Sokol PP Hr.Králové 2 ESalamandr Hr.Králové
2227. 02. 2021 14:00TJ Lázně BělohradSokol Nemyčeves
2227. 02. 2021 14:00Sokol Jar.-Josefov 2 BSokol Chlumec n.C.
2228. 02. 2021 14:30KPST Hr.KrálovéTTC KB Vrchlabí
2228. 02. 2021 14:30Sokol Stěžery BTatran Hostinné D
2227. 02. 2021 14:00TJ NáchodDTJ Hr.Králové D
2227. 02. 2021 14:00Sparta ÚpiceSokol České Meziříčí
2306. 03. 2021 09:00Salamandr Hr.KrálovéTJ Náchod
2306. 03. 2021 09:00Sokol PP Hr.Králové 2 ESparta Úpice
2307. 03. 2021 10:00KPST Hr.KrálovéSokol České Meziříčí
2307. 03. 2021 10:00Sokol Stěžery BDTJ Hr.Králové D
2306. 03. 2021 09:00Tatran Hostinné DTJ Lázně Bělohrad
2306. 03. 2021 09:00TTC KB VrchlabíSokol Jar.-Josefov 2 B
2306. 03. 2021 09:00Sokol NemyčevesSokol Chlumec n.C.
2406. 03. 2021 14:00Salamandr Hr.KrálovéSparta Úpice
2406. 03. 2021 14:00Sokol PP Hr.Králové 2 ETJ Náchod
2407. 03. 2021 14:30KPST Hr.KrálovéDTJ Hr.Králové D
2407. 03. 2021 14:30Sokol Stěžery BSokol České Meziříčí
2406. 03. 2021 14:00Tatran Hostinné DSokol Jar.-Josefov 2 B
2406. 03. 2021 14:00TTC KB VrchlabíTJ Lázně Bělohrad
2520. 03. 2021 09:00Sokol Chlumec n.C.Salamandr Hr.Králové
2520. 03. 2021 09:00Sokol NemyčevesSokol PP Hr.Králové 2 E
2520. 03. 2021 09:00TJ Lázně BělohradSokol České Meziříčí
2520. 03. 2021 09:00Sokol Jar.-Josefov 2 BDTJ Hr.Králové D
2521. 03. 2021 10:00KPST Hr.KrálovéTJ Náchod
2521. 03. 2021 10:00Sokol Stěžery BSparta Úpice
2520. 03. 2021 09:00Tatran Hostinné DTTC KB Vrchlabí
2620. 03. 2021 14:00Sokol Chlumec n.C.Sokol PP Hr.Králové 2 E
2620. 03. 2021 14:00Sokol NemyčevesSalamandr Hr.Králové
2620. 03. 2021 14:00TJ Lázně BělohradDTJ Hr.Králové D
2620. 03. 2021 14:00Sokol Jar.-Josefov 2 BSokol České Meziříčí
2621. 03. 2021 14:30KPST Hr.KrálovéSparta Úpice
2621. 03. 2021 14:30Sokol Stěžery BTJ Náchod
2717. 04. 2021 09:00Salamandr Hr.KrálovéKPST Hr.Králové
2717. 04. 2021 09:00Sokol PP Hr.Králové 2 ESokol Stěžery B
2717. 04. 2021 09:00TJ NáchodTJ Lázně Bělohrad
2717. 04. 2021 09:00Sparta ÚpiceSokol Jar.-Josefov 2 B
2717. 04. 2021 09:00Tatran Hostinné DSokol Chlumec n.C.
2717. 04. 2021 09:00TTC KB VrchlabíSokol Nemyčeves
2718. 04. 2021 09:00Sokol České MeziříčíDTJ Hr.Králové D
2817. 04. 2021 14:00Salamandr Hr.KrálovéSokol Stěžery B
2817. 04. 2021 14:00Sokol PP Hr.Králové 2 EKPST Hr.Králové
2817. 04. 2021 14:00TJ NáchodSokol Jar.-Josefov 2 B
2817. 04. 2021 14:00Sparta ÚpiceTJ Lázně Bělohrad
2817. 04. 2021 14:00Tatran Hostinné DSokol Nemyčeves
2817. 04. 2021 14:00TTC KB VrchlabíSokol Chlumec n.C.
Krajská soutěž 2. třídy, sk. A
127. 09. 2020 09:00Sokol Chlumec n.C. BTJ Jičín B10:4
127. 09. 2020 09:00Sokol ChomuticeSokol Stará Paka B6:10
126. 09. 2020 09:00TJ Dvůr Králové n.L. BTJ Nová Paka B10:4
126. 09. 2020 09:00TJ Trutnov - PoříčíTatran Hostinné E10:6
126. 09. 2020 09:00TJ BernarticeBaník Žacléř10:4
126. 09. 2020 09:00Jiskra Nový Bydžov BDTJ Hr.Králové E10:8
227. 09. 2020 14:00Sokol Chlumec n.C. BSokol Stará Paka B7:10
227. 09. 2020 14:00Sokol ChomuticeTJ Jičín B9:9
226. 09. 2020 14:00TJ Dvůr Králové n.L. BTatran Hostinné E10:4
226. 09. 2020 14:00TJ Trutnov - PoříčíTJ Nová Paka B10:8
310. 10. 2020 09:00TJ Jičín BTJ Nová Paka B1:10
310. 10. 2020 09:00Sokol Stará Paka BTatran Hostinné E10:8
310. 10. 2020 09:00Baník ŽacléřJiskra Nový Bydžov B2:10
310. 10. 2020 09:00TJ BernarticeDTJ Hr.Králové E10:3
310. 10. 2020 09:00TJ Trutnov - PoříčíTJ Dvůr Králové n.L. B9:9
311. 10. 2020 09:00Sokol Chlumec n.C. BSokol Chomutice10:2
410. 10. 2020 14:00TJ Jičín BTatran Hostinné E7:10
410. 10. 2020 14:00Sokol Stará Paka BTJ Nová Paka B9:9
410. 10. 2020 14:00Baník ŽacléřDTJ Hr.Králové E6:10
410. 10. 2020 14:00TJ BernarticeJiskra Nový Bydžov B8:10
507. 11. 2020 09:00
odloženo STK-coronavir
Jiskra Nový Bydžov BSokol Chlumec n.C. B
507. 11. 2020 09:00
odloženo STK-coronavir
DTJ Hr.Králové ESokol Chomutice
507. 11. 2020 09:00
odloženo STK-coronavir
TJ Dvůr Králové n.L. BBaník Žacléř
507. 11. 2020 09:00
odloženo STK-coronavir
TJ Trutnov - PoříčíTJ Bernartice
507. 11. 2020 09:00
odloženo STK-coronavir
Tatran Hostinné ETJ Nová Paka B
607. 11. 2020 14:00
odloženo STK-coronavir
Jiskra Nový Bydžov BSokol Chomutice
607. 11. 2020 14:00
odloženo STK-coronavir
DTJ Hr.Králové ESokol Chlumec n.C. B
607. 11. 2020 14:00
odloženo STK-coronavir
TJ Dvůr Králové n.L. BTJ Bernartice
607. 11. 2020 14:00
odloženo STK-coronavir
TJ Trutnov - PoříčíBaník Žacléř
731. 10. 2020 09:00TJ Nová Paka BBaník Žacléř
731. 10. 2020 09:00Tatran Hostinné ETJ Bernartice
701. 11. 2020 09:00Sokol Chlumec n.C. BTJ Dvůr Králové n.L. B
701. 11. 2020 09:00Sokol ChomuticeTJ Trutnov - Poříčí
731. 10. 2020 09:00TJ Jičín BSokol Stará Paka B
831. 10. 2020 14:00Tatran Hostinné EBaník Žacléř
831. 10. 2020 14:00TJ Nová Paka BTJ Bernartice
801. 11. 2020 14:00Sokol Chlumec n.C. BTJ Trutnov - Poříčí
801. 11. 2020 14:00Sokol ChomuticeTJ Dvůr Králové n.L. B
921. 11. 2020 09:00Jiskra Nový Bydžov BTJ Jičín B
921. 11. 2020 09:00DTJ Hr.Králové ESokol Stará Paka B
921. 11. 2020 09:00TJ Nová Paka BSokol Chlumec n.C. B
921. 11. 2020 09:00Tatran Hostinné ESokol Chomutice
1021. 11. 2020 14:00Jiskra Nový Bydžov BSokol Stará Paka B
1021. 11. 2020 14:00DTJ Hr.Králové ETJ Jičín B
1021. 11. 2020 14:00TJ Nová Paka BSokol Chomutice
1021. 11. 2020 14:00Tatran Hostinné ESokol Chlumec n.C. B
1105. 12. 2020 09:00TJ Jičín BBaník Žacléř
1105. 12. 2020 09:00Sokol Stará Paka BTJ Bernartice
1105. 12. 2020 09:00Jiskra Nový Bydžov BTJ Dvůr Králové n.L. B
1105. 12. 2020 09:00DTJ Hr.Králové ETJ Trutnov - Poříčí
1205. 12. 2020 14:00TJ Jičín BTJ Bernartice
1205. 12. 2020 14:00Sokol Stará Paka BBaník Žacléř
1205. 12. 2020 14:00Jiskra Nový Bydžov BTJ Trutnov - Poříčí
1205. 12. 2020 14:00DTJ Hr.Králové ETJ Dvůr Králové n.L. B
1319. 12. 2020 09:00TJ Dvůr Králové n.L. BTJ Jičín B
1319. 12. 2020 09:00TJ Trutnov - PoříčíSokol Stará Paka B
1319. 12. 2020 09:00TJ Nová Paka BJiskra Nový Bydžov B
1319. 12. 2020 09:00Tatran Hostinné EDTJ Hr.Králové E
1320. 12. 2020 09:00Sokol Chlumec n.C. BBaník Žacléř
1320. 12. 2020 09:00Sokol ChomuticeTJ Bernartice
1419. 12. 2020 14:00TJ Dvůr Králové n.L. BSokol Stará Paka B
1419. 12. 2020 14:00TJ Trutnov - PoříčíTJ Jičín B
1419. 12. 2020 14:00TJ Nová Paka BDTJ Hr.Králové E
1419. 12. 2020 14:00Tatran Hostinné EJiskra Nový Bydžov B
1420. 12. 2020 14:00Sokol Chlumec n.C. BTJ Bernartice
1420. 12. 2020 14:00Sokol ChomuticeBaník Žacléř
1517. 01. 2021 09:00Sokol Chlumec n.C. BJiskra Nový Bydžov B
1517. 01. 2021 09:00Sokol ChomuticeDTJ Hr.Králové E
1516. 01. 2021 09:00Baník ŽacléřTJ Dvůr Králové n.L. B
1516. 01. 2021 09:00TJ BernarticeTJ Trutnov - Poříčí
1516. 01. 2021 09:00Sokol Stará Paka BTJ Jičín B
1617. 01. 2021 14:00Sokol Chlumec n.C. BDTJ Hr.Králové E
1617. 01. 2021 14:00Sokol ChomuticeJiskra Nový Bydžov B
1616. 01. 2021 14:00Baník ŽacléřTJ Trutnov - Poříčí
1616. 01. 2021 14:00TJ BernarticeTJ Dvůr Králové n.L. B
1730. 01. 2021 09:00TJ Jičín BSokol Chlumec n.C. B
1730. 01. 2021 09:00Sokol Stará Paka BSokol Chomutice
1730. 01. 2021 09:00TJ Nová Paka BTJ Dvůr Králové n.L. B
1730. 01. 2021 09:00Tatran Hostinné ETJ Trutnov - Poříčí
1730. 01. 2021 09:00Baník ŽacléřTJ Bernartice
1730. 01. 2021 09:00DTJ Hr.Králové EJiskra Nový Bydžov B
1830. 01. 2021 14:00TJ Jičín BSokol Chomutice
1830. 01. 2021 14:00Sokol Stará Paka BSokol Chlumec n.C. B
1830. 01. 2021 14:00TJ Nová Paka BTJ Trutnov - Poříčí
1830. 01. 2021 14:00Tatran Hostinné ETJ Dvůr Králové n.L. B
1913. 02. 2021 09:00TJ Nová Paka BTJ Jičín B
1913. 02. 2021 09:00Tatran Hostinné ESokol Stará Paka B
1913. 02. 2021 09:00Jiskra Nový Bydžov BBaník Žacléř
1913. 02. 2021 09:00DTJ Hr.Králové ETJ Bernartice
1913. 02. 2021 09:00TJ Dvůr Králové n.L. BTJ Trutnov - Poříčí
1914. 02. 2021 09:00Sokol ChomuticeSokol Chlumec n.C. B
2013. 02. 2021 14:00TJ Nová Paka BSokol Stará Paka B
2013. 02. 2021 14:00Tatran Hostinné ETJ Jičín B
2013. 02. 2021 14:00Jiskra Nový Bydžov BTJ Bernartice
2013. 02. 2021 14:00DTJ Hr.Králové EBaník Žacléř
2127. 02. 2021 09:00Baník ŽacléřTJ Nová Paka B
2127. 02. 2021 09:00TJ BernarticeTatran Hostinné E
2127. 02. 2021 09:00TJ Dvůr Králové n.L. BSokol Chlumec n.C. B
2127. 02. 2021 09:00TJ Trutnov - PoříčíSokol Chomutice
2227. 02. 2021 14:00TJ BernarticeTJ Nová Paka B
2227. 02. 2021 14:00Baník ŽacléřTatran Hostinné E
2227. 02. 2021 14:00TJ Dvůr Králové n.L. BSokol Chomutice
2227. 02. 2021 14:00TJ Trutnov - PoříčíSokol Chlumec n.C. B
2306. 03. 2021 09:00TJ Jičín BJiskra Nový Bydžov B
2306. 03. 2021 09:00Sokol Stará Paka BDTJ Hr.Králové E
2307. 03. 2021 09:00Sokol Chlumec n.C. BTJ Nová Paka B
2307. 03. 2021 09:00Sokol ChomuticeTatran Hostinné E
2406. 03. 2021 14:00TJ Jičín BDTJ Hr.Králové E
2406. 03. 2021 14:00Sokol Stará Paka BJiskra Nový Bydžov B
2407. 03. 2021 14:00Sokol Chlumec n.C. BTatran Hostinné E
2407. 03. 2021 14:00Sokol ChomuticeTJ Nová Paka B
2520. 03. 2021 09:00Baník ŽacléřTJ Jičín B
2520. 03. 2021 09:00TJ BernarticeSokol Stará Paka B
2520. 03. 2021 09:00TJ Dvůr Králové n.L. BJiskra Nový Bydžov B
2520. 03. 2021 09:00TJ Trutnov - PoříčíDTJ Hr.Králové E
2520. 03. 2021 09:00TJ Nová Paka BTatran Hostinné E
2620. 03. 2021 14:00Baník ŽacléřSokol Stará Paka B
2620. 03. 2021 14:00TJ BernarticeTJ Jičín B
2620. 03. 2021 14:00TJ Dvůr Králové n.L. BDTJ Hr.Králové E
2620. 03. 2021 14:00TJ Trutnov - PoříčíJiskra Nový Bydžov B
2717. 04. 2021 09:00TJ Jičín BTJ Dvůr Králové n.L. B
2717. 04. 2021 09:00Sokol Stará Paka BTJ Trutnov - Poříčí
2717. 04. 2021 09:00Jiskra Nový Bydžov BTJ Nová Paka B
2717. 04. 2021 09:00DTJ Hr.Králové ETatran Hostinné E
2717. 04. 2021 09:00Baník ŽacléřSokol Chlumec n.C. B
2717. 04. 2021 09:00TJ BernarticeSokol Chomutice
2817. 04. 2021 14:00TJ Jičín BTJ Trutnov - Poříčí
2817. 04. 2021 14:00Sokol Stará Paka BTJ Dvůr Králové n.L. B
2817. 04. 2021 14:00Jiskra Nový Bydžov BTatran Hostinné E
2817. 04. 2021 14:00DTJ Hr.Králové ETJ Nová Paka B
2817. 04. 2021 14:00Baník ŽacléřSokol Chomutice
2817. 04. 2021 14:00TJ BernarticeSokol Chlumec n.C. B
Krajská soutěž 2. třídy, sk. B
129. 09. 2020 18:00
odložení dohodou v herně Broumova
TTC Lhoty u PotštejnaSlovan Broumov B8:10
126. 09. 2020 09:00TTC Kostelec n.O. BSparta Úpice B10:1
126. 09. 2020 09:00Baník Rtyně v P. BJiskra Jaroměř B9:9
129. 09. 2020 18:00
odložení dohodou
Lokomotiva MeziměstíSokol PP Hr.Králové 2 F2:10
126. 09. 2020 09:00Sokol LibchyněTTC Nové Město n.M.9:9
126. 09. 2020 09:00Sokol Stěžery CSokol Jar.-Josefov 2 C10:2
230. 09. 2020 17:30
odložení dohodou v herně Sparty Úpice
TTC Lhoty u PotštejnaSparta Úpice B10:1
226. 09. 2020 14:00TTC Kostelec n.O. BSlovan Broumov B10:4
224. 09. 2020 17:30
předehrání
Baník Rtyně v P. BSokol PP Hr.Králové 2 F5:10
226. 09. 2020 14:00Lokomotiva MeziměstíJiskra Jaroměř B2:10
310. 10. 2020 09:00Slovan Broumov BBaník Rtyně v P. B10:7
310. 10. 2020 09:00Sparta Úpice BLokomotiva Meziměstí10:3
310. 10. 2020 09:00Sokol LibchyněTTC Lhoty u Potštejna5:10
310. 10. 2020 09:00TTC Nové Město n.M.TTC Kostelec n.O. B10:4
410. 10. 2020 14:00Slovan Broumov BLokomotiva Meziměstí10:0
410. 10. 2020 14:00Sparta Úpice BBaník Rtyně v P. B8:10
410. 10. 2020 14:00Sokol LibchyněTTC Kostelec n.O. B10:5
410. 10. 2020 14:00TTC Nové Město n.M.TTC Lhoty u Potštejna10:8
507. 11. 2020 09:00
odloženo STK-coronavir
Baník Rtyně v P. BSokol Libchyně
507. 11. 2020 09:00
odloženo STK-coronavir
Lokomotiva MeziměstíTTC Nové Město n.M.
507. 11. 2020 09:00
odloženo STK-coronavir
Sokol Jar.-Josefov 2 CJiskra Jaroměř B
507. 11. 2020 09:00
odloženo STK-coronavir
Sokol Stěžery CSokol PP Hr.Králové 2 F
507. 11. 2020 09:00
odloženo STK-coronavir
TTC Kostelec n.O. BTTC Lhoty u Potštejna
607. 11. 2020 14:00
odloženo STK-coronavir
Baník Rtyně v P. BTTC Nové Město n.M.
607. 11. 2020 14:00
odloženo STK-coronavir
Lokomotiva MeziměstíSokol Libchyně
607. 11. 2020 14:00
odloženo STK-coronavir
Sokol Jar.-Josefov 2 CSokol PP Hr.Králové 2 F
607. 11. 2020 14:00
odloženo STK-coronavir
Sokol Stěžery CJiskra Jaroměř B
731. 10. 2020 09:00Slovan Broumov BSokol Jar.-Josefov 2 C
731. 10. 2020 09:00Sparta Úpice BSokol Stěžery C
731. 10. 2020 09:00TTC Lhoty u PotštejnaBaník Rtyně v P. B
731. 10. 2020 09:00TTC Kostelec n.O. BLokomotiva Meziměstí
701. 11. 2020 09:00Jiskra Jaroměř BSokol PP Hr.Králové 2 F
831. 10. 2020 14:00Slovan Broumov BSokol Stěžery C
831. 10. 2020 14:00Sparta Úpice BSokol Jar.-Josefov 2 C
831. 10. 2020 14:00TTC Lhoty u PotštejnaLokomotiva Meziměstí
831. 10. 2020 14:00TTC Kostelec n.O. BBaník Rtyně v P. B
921. 11. 2020 09:00Sokol Jar.-Josefov 2 CSokol Libchyně
921. 11. 2020 09:00Sokol Stěžery CTTC Nové Město n.M.
922. 11. 2020 09:00Jiskra Jaroměř BSlovan Broumov B
922. 11. 2020 09:00Sokol PP Hr.Králové 2 FSparta Úpice B
921. 11. 2020 09:00Baník Rtyně v P. BLokomotiva Meziměstí
1021. 11. 2020 14:00Sokol Jar.-Josefov 2 CTTC Nové Město n.M.
1021. 11. 2020 14:00Sokol Stěžery CSokol Libchyně
1022. 11. 2020 14:00Jiskra Jaroměř BSparta Úpice B
1022. 11. 2020 14:00Sokol PP Hr.Králové 2 FSlovan Broumov B
1105. 12. 2020 09:00Sokol LibchyněJiskra Jaroměř B
1105. 12. 2020 09:00TTC Nové Město n.M.Sokol PP Hr.Králové 2 F
1105. 12. 2020 09:00TTC Lhoty u PotštejnaSokol Jar.-Josefov 2 C
1105. 12. 2020 09:00TTC Kostelec n.O. BSokol Stěžery C
1105. 12. 2020 09:00Sparta Úpice BSlovan Broumov B
1205. 12. 2020 14:00Sokol LibchyněSokol PP Hr.Králové 2 F
1205. 12. 2020 14:00TTC Nové Město n.M.Jiskra Jaroměř B
1205. 12. 2020 14:00TTC Lhoty u PotštejnaSokol Stěžery C
1205. 12. 2020 14:00TTC Kostelec n.O. BSokol Jar.-Josefov 2 C
1319. 12. 2020 09:00Sokol Jar.-Josefov 2 CBaník Rtyně v P. B
1319. 12. 2020 09:00Sokol Stěžery CLokomotiva Meziměstí
1320. 12. 2020 09:00Jiskra Jaroměř BTTC Lhoty u Potštejna
1320. 12. 2020 09:00Sokol PP Hr.Králové 2 FTTC Kostelec n.O. B
1319. 12. 2020 09:00Slovan Broumov BSokol Libchyně
1319. 12. 2020 09:00Sparta Úpice BTTC Nové Město n.M.
1419. 12. 2020 14:00Sokol Jar.-Josefov 2 CLokomotiva Meziměstí
1419. 12. 2020 14:00Sokol Stěžery CBaník Rtyně v P. B
1420. 12. 2020 14:00Jiskra Jaroměř BTTC Kostelec n.O. B
1420. 12. 2020 14:00Sokol PP Hr.Králové 2 FTTC Lhoty u Potštejna
1419. 12. 2020 14:00Slovan Broumov BTTC Nové Město n.M.
1419. 12. 2020 14:00Sparta Úpice BSokol Libchyně
1516. 01. 2021 09:00Sokol LibchyněBaník Rtyně v P. B
1516. 01. 2021 09:00TTC Nové Město n.M.Lokomotiva Meziměstí
1517. 01. 2021 09:00Jiskra Jaroměř BSokol Jar.-Josefov 2 C
1517. 01. 2021 09:00Sokol PP Hr.Králové 2 FSokol Stěžery C
1516. 01. 2021 09:00TTC Lhoty u PotštejnaTTC Kostelec n.O. B
1516. 01. 2021 09:00Slovan Broumov BSparta Úpice B
1616. 01. 2021 14:00Sokol LibchyněLokomotiva Meziměstí
1616. 01. 2021 14:00TTC Nové Město n.M.Baník Rtyně v P. B
1617. 01. 2021 14:00Jiskra Jaroměř BSokol Stěžery C
1617. 01. 2021 14:00Sokol PP Hr.Králové 2 FSokol Jar.-Josefov 2 C
1730. 01. 2021 09:00Slovan Broumov BTTC Lhoty u Potštejna
1730. 01. 2021 09:00Sparta Úpice BTTC Kostelec n.O. B
1731. 01. 2021 09:00Jiskra Jaroměř BBaník Rtyně v P. B
1731. 01. 2021 09:00Sokol PP Hr.Králové 2 FLokomotiva Meziměstí
1730. 01. 2021 09:00TTC Nové Město n.M.Sokol Libchyně
1730. 01. 2021 09:00Sokol Jar.-Josefov 2 CSokol Stěžery C
1830. 01. 2021 14:00Slovan Broumov BTTC Kostelec n.O. B
1830. 01. 2021 14:00Sparta Úpice BTTC Lhoty u Potštejna
1831. 01. 2021 14:00Jiskra Jaroměř BLokomotiva Meziměstí
1831. 01. 2021 14:00Sokol PP Hr.Králové 2 FBaník Rtyně v P. B
1913. 02. 2021 09:00Baník Rtyně v P. BSlovan Broumov B
1913. 02. 2021 09:00Lokomotiva MeziměstíSparta Úpice B
1913. 02. 2021 09:00TTC Lhoty u PotštejnaSokol Libchyně
1913. 02. 2021 09:00TTC Kostelec n.O. BTTC Nové Město n.M.
1914. 02. 2021 09:00Sokol PP Hr.Králové 2 FJiskra Jaroměř B
2013. 02. 2021 14:00Baník Rtyně v P. BSparta Úpice B
2013. 02. 2021 14:00Lokomotiva MeziměstíSlovan Broumov B
2013. 02. 2021 14:00TTC Lhoty u PotštejnaTTC Nové Město n.M.
2013. 02. 2021 14:00TTC Kostelec n.O. BSokol Libchyně
2127. 02. 2021 09:00Sokol Jar.-Josefov 2 CSlovan Broumov B
2127. 02. 2021 09:00Sokol Stěžery CSparta Úpice B
2127. 02. 2021 09:00Baník Rtyně v P. BTTC Lhoty u Potštejna
2127. 02. 2021 09:00Lokomotiva MeziměstíTTC Kostelec n.O. B
2227. 02. 2021 14:00Sokol Jar.-Josefov 2 CSparta Úpice B
2227. 02. 2021 14:00Sokol Stěžery CSlovan Broumov B
2227. 02. 2021 14:00Baník Rtyně v P. BTTC Kostelec n.O. B
2227. 02. 2021 14:00Lokomotiva MeziměstíTTC Lhoty u Potštejna
2306. 03. 2021 09:00Sokol LibchyněSokol Jar.-Josefov 2 C
2306. 03. 2021 09:00TTC Nové Město n.M.Sokol Stěžery C
2306. 03. 2021 09:00Slovan Broumov BJiskra Jaroměř B
2306. 03. 2021 09:00Sparta Úpice BSokol PP Hr.Králové 2 F
2406. 03. 2021 14:00Sokol LibchyněSokol Stěžery C
2406. 03. 2021 14:00TTC Nové Město n.M.Sokol Jar.-Josefov 2 C
2406. 03. 2021 14:00Slovan Broumov BSokol PP Hr.Králové 2 F
2406. 03. 2021 14:00Sparta Úpice BJiskra Jaroměř B
2521. 03. 2021 09:00Jiskra Jaroměř BSokol Libchyně
2521. 03. 2021 09:00Sokol PP Hr.Králové 2 FTTC Nové Město n.M.
2520. 03. 2021 09:00Sokol Jar.-Josefov 2 CTTC Lhoty u Potštejna
2520. 03. 2021 09:00Sokol Stěžery CTTC Kostelec n.O. B
2520. 03. 2021 09:00Lokomotiva MeziměstíBaník Rtyně v P. B
2621. 03. 2021 14:00Jiskra Jaroměř BTTC Nové Město n.M.
2621. 03. 2021 14:00Sokol PP Hr.Králové 2 FSokol Libchyně
2620. 03. 2021 14:00Sokol Jar.-Josefov 2 CTTC Kostelec n.O. B
2620. 03. 2021 14:00Sokol Stěžery CTTC Lhoty u Potštejna
2717. 04. 2021 09:00Baník Rtyně v P. BSokol Jar.-Josefov 2 C
2717. 04. 2021 09:00Lokomotiva MeziměstíSokol Stěžery C
2717. 04. 2021 09:00TTC Lhoty u PotštejnaJiskra Jaroměř B
2717. 04. 2021 09:00TTC Kostelec n.O. BSokol PP Hr.Králové 2 F
2717. 04. 2021 09:00Sokol LibchyněSlovan Broumov B
2717. 04. 2021 09:00TTC Nové Město n.M.Sparta Úpice B
2817. 04. 2021 14:00Baník Rtyně v P. BSokol Stěžery C
2817. 04. 2021 14:00Lokomotiva MeziměstíSokol Jar.-Josefov 2 C
2817. 04. 2021 14:00TTC Lhoty u PotštejnaSokol PP Hr.Králové 2 F
2817. 04. 2021 14:00TTC Kostelec n.O. BJiskra Jaroměř B
2817. 04. 2021 14:00Sokol LibchyněSparta Úpice B
2817. 04. 2021 14:00TTC Nové Město n.M.Slovan Broumov B

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy