Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
DIVIZE VYSOČINA
103. 10. 2020 10:00TJ Spartak Pelhřimov ASK Jihlava A10:5
103. 10. 2020 10:00
Nový Rychnov 207, tělocvična ZŠ
TJ Chmelná ATJ Žďár nad Sázavou B10:7
103. 10. 2020 10:00HB Ostrov ESlavoj Polná A10:5
103. 10. 2020 11:30CHS Chotěboř AStolní tenis Velké Meziříčí A10:2
103. 10. 2020 08:30TJ Sokol Jemnice ASKST Třešť A8:10
103. 10. 2020 09:00SK Tenis Polesí ASK Telč A9:9
203. 10. 2020 15:00TJ Spartak Pelhřimov ATJ Žďár nad Sázavou B10:3
203. 10. 2020 15:30TJ Chmelná ASK Jihlava A5:10
203. 10. 2020 17:00HB Ostrov EStolní tenis Velké Meziříčí A10:3
203. 10. 2020 17:30CHS Chotěboř ASlavoj Polná A7:10
203. 10. 2020 14:30TJ Sokol Jemnice ASK Telč A10:7
203. 10. 2020 14:00SK Tenis Polesí ASKST Třešť A4:10
317. 10. 2020 08:30
ODLOŽENO
SKST Třešť ATJ Spartak Pelhřimov A 
317. 10. 2020 09:30
ODLOŽENO
SK Telč ATJ Chmelná A 
317. 10. 2020 08:30
ODLOŽENO
Slavoj Polná ATJ Sokol Jemnice A 
317. 10. 2020 09:00
ODLOŽENO
Stolní tenis Velké Meziříčí ASK Tenis Polesí A 
317. 10. 2020 10:00
ODLOŽENO
SK Jihlava AHB Ostrov E 
317. 10. 2020 10:00
ODLOŽENO
TJ Žďár nad Sázavou BCHS Chotěboř A 
417. 10. 2020 14:30
ODLOŽENO
SKST Třešť ATJ Chmelná A 
417. 10. 2020 13:30
ODLOŽENO
SK Telč ATJ Spartak Pelhřimov A 
417. 10. 2020 14:30
ODLOŽENO
Slavoj Polná ASK Tenis Polesí A 
417. 10. 2020 14:00
ODLOŽENO
Stolní tenis Velké Meziříčí ATJ Sokol Jemnice A 
417. 10. 2020 15:00
ODLOŽENO
SK Jihlava ACHS Chotěboř A 
417. 10. 2020 17:00
ODLOŽENO
TJ Žďár nad Sázavou BHB Ostrov E 
531. 10. 2020 10:00
ODLOŽENO
TJ Spartak Pelhřimov AHB Ostrov E 
531. 10. 2020 10:00
ODLOŽENO
TJ Chmelná ACHS Chotěboř A 
531. 10. 2020 08:30
ODLOŽENO
TJ Sokol Jemnice ASK Jihlava A 
531. 10. 2020 09:00
ODLOŽENO
SK Tenis Polesí ATJ Žďár nad Sázavou B 
531. 10. 2020 08:30
ODLOŽENO
SKST Třešť ASlavoj Polná A 
531. 10. 2020 09:30
ODLOŽENO
SK Telč AStolní tenis Velké Meziříčí A 
631. 10. 2020 15:00
ODLOŽENO
TJ Spartak Pelhřimov ACHS Chotěboř A 
631. 10. 2020 15:00
ODLOŽENO
TJ Chmelná AHB Ostrov E 
631. 10. 2020 14:30
ODLOŽENO
TJ Sokol Jemnice ATJ Žďár nad Sázavou B 
631. 10. 2020 14:00
ODLOŽENO
SK Tenis Polesí ASK Jihlava A 
631. 10. 2020 14:30
ODLOŽENO
SKST Třešť AStolní tenis Velké Meziříčí A 
631. 10. 2020 13:30
ODLOŽENO
SK Telč ASlavoj Polná A 
714. 11. 2020 08:30Slavoj Polná ATJ Spartak Pelhřimov A 
714. 11. 2020 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí ATJ Chmelná A 
714. 11. 2020 10:00SK Jihlava ASKST Třešť A 
714. 11. 2020 10:00TJ Žďár nad Sázavou BSK Telč A 
714. 11. 2020 10:00HB Ostrov ETJ Sokol Jemnice A 
714. 11. 2020 11:30CHS Chotěboř ASK Tenis Polesí A 
814. 11. 2020 14:30Slavoj Polná ATJ Chmelná A 
814. 11. 2020 14:00Stolní tenis Velké Meziříčí ATJ Spartak Pelhřimov A 
814. 11. 2020 15:00SK Jihlava ASK Telč A 
814. 11. 2020 15:00TJ Žďár nad Sázavou BSKST Třešť A 
814. 11. 2020 17:00HB Ostrov ESK Tenis Polesí A 
814. 11. 2020 17:30CHS Chotěboř ATJ Sokol Jemnice A 
928. 11. 2020 08:30TJ Sokol Jemnice ATJ Spartak Pelhřimov A 
928. 11. 2020 09:00SK Tenis Polesí ATJ Chmelná A 
928. 11. 2020 08:30SKST Třešť AHB Ostrov E 
928. 11. 2020 09:30SK Telč ACHS Chotěboř A 
928. 11. 2020 08:30Slavoj Polná ASK Jihlava A 
928. 11. 2020 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí ATJ Žďár nad Sázavou B 
1028. 11. 2020 14:30TJ Sokol Jemnice ATJ Chmelná A 
1028. 11. 2020 14:00SK Tenis Polesí ATJ Spartak Pelhřimov A 
1028. 11. 2020 14:30SKST Třešť ACHS Chotěboř A 
1028. 11. 2020 13:30SK Telč AHB Ostrov E 
1028. 11. 2020 14:30Slavoj Polná ATJ Žďár nad Sázavou B 
1028. 11. 2020 14:00Stolní tenis Velké Meziříčí ASK Jihlava A 
1112. 12. 2020 10:00TJ Sokol Jemnice ASK Tenis Polesí A 
1112. 12. 2020 10:00SKST Třešť ASK Telč A 
1112. 12. 2020 10:00Slavoj Polná AStolní tenis Velké Meziříčí A 
1112. 12. 2020 10:00SK Jihlava ATJ Žďár nad Sázavou B 
1112. 12. 2020 10:00HB Ostrov ECHS Chotěboř A 
1112. 12. 2020 10:00TJ Spartak Pelhřimov ATJ Chmelná A 
1223. 01. 2021 10:00SK Tenis Polesí ATJ Sokol Jemnice A 
1223. 01. 2021 10:00SK Telč ASKST Třešť A 
1223. 01. 2021 10:00Stolní tenis Velké Meziříčí ASlavoj Polná A 
1223. 01. 2021 10:00TJ Žďár nad Sázavou BSK Jihlava A 
1223. 01. 2021 14:00CHS Chotěboř AHB Ostrov E 
1223. 01. 2021 10:00TJ Chmelná ATJ Spartak Pelhřimov A 
1306. 02. 2021 10:00SK Jihlava ATJ Spartak Pelhřimov A 
1306. 02. 2021 10:00TJ Žďár nad Sázavou BTJ Chmelná A 
1306. 02. 2021 08:30Slavoj Polná AHB Ostrov E 
1306. 02. 2021 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí ACHS Chotěboř A 
1306. 02. 2021 08:30SKST Třešť ATJ Sokol Jemnice A 
1306. 02. 2021 09:30SK Telč ASK Tenis Polesí A 
1406. 02. 2021 15:00TJ Žďár nad Sázavou BTJ Spartak Pelhřimov A 
1406. 02. 2021 15:00SK Jihlava ATJ Chmelná A 
1406. 02. 2021 14:00Stolní tenis Velké Meziříčí AHB Ostrov E 
1406. 02. 2021 14:30Slavoj Polná ACHS Chotěboř A 
1406. 02. 2021 13:30SK Telč ATJ Sokol Jemnice A 
1406. 02. 2021 14:30SKST Třešť ASK Tenis Polesí A 
1527. 02. 2021 10:00TJ Spartak Pelhřimov ASKST Třešť A 
1527. 02. 2021 10:00TJ Chmelná ASK Telč A 
1527. 02. 2021 08:30TJ Sokol Jemnice ASlavoj Polná A 
1527. 02. 2021 09:00SK Tenis Polesí AStolní tenis Velké Meziříčí A 
1527. 02. 2021 10:00HB Ostrov ESK Jihlava A 
1527. 02. 2021 11:30CHS Chotěboř ATJ Žďár nad Sázavou B 
1627. 02. 2021 15:00TJ Chmelná ASKST Třešť A 
1627. 02. 2021 15:00TJ Spartak Pelhřimov ASK Telč A 
1627. 02. 2021 14:00SK Tenis Polesí ASlavoj Polná A 
1627. 02. 2021 14:30TJ Sokol Jemnice AStolní tenis Velké Meziříčí A 
1627. 02. 2021 17:30CHS Chotěboř ASK Jihlava A 
1627. 02. 2021 17:00HB Ostrov ETJ Žďár nad Sázavou B 
1713. 03. 2021 10:00HB Ostrov ETJ Spartak Pelhřimov A 
1713. 03. 2021 11:30CHS Chotěboř ATJ Chmelná A 
1713. 03. 2021 10:00SK Jihlava ATJ Sokol Jemnice A 
1713. 03. 2021 10:00TJ Žďár nad Sázavou BSK Tenis Polesí A 
1713. 03. 2021 08:30Slavoj Polná ASKST Třešť A 
1713. 03. 2021 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí ASK Telč A 
1813. 03. 2021 17:30CHS Chotěboř ATJ Spartak Pelhřimov A 
1813. 03. 2021 17:00HB Ostrov ETJ Chmelná A 
1813. 03. 2021 15:00TJ Žďár nad Sázavou BTJ Sokol Jemnice A 
1813. 03. 2021 15:00SK Jihlava ASK Tenis Polesí A 
1813. 03. 2021 14:00Stolní tenis Velké Meziříčí ASKST Třešť A 
1813. 03. 2021 14:30Slavoj Polná ASK Telč A 
1927. 03. 2021 10:00TJ Spartak Pelhřimov ASlavoj Polná A 
1927. 03. 2021 10:00TJ Chmelná AStolní tenis Velké Meziříčí A 
1927. 03. 2021 08:30SKST Třešť ASK Jihlava A 
1927. 03. 2021 09:30SK Telč ATJ Žďár nad Sázavou B 
1927. 03. 2021 08:30TJ Sokol Jemnice AHB Ostrov E 
1927. 03. 2021 09:00SK Tenis Polesí ACHS Chotěboř A 
2027. 03. 2021 15:00TJ Chmelná ASlavoj Polná A 
2027. 03. 2021 15:00TJ Spartak Pelhřimov AStolní tenis Velké Meziříčí A 
2027. 03. 2021 13:30SK Telč ASK Jihlava A 
2027. 03. 2021 14:30SKST Třešť ATJ Žďár nad Sázavou B 
2027. 03. 2021 14:00SK Tenis Polesí AHB Ostrov E 
2027. 03. 2021 14:30TJ Sokol Jemnice ACHS Chotěboř A 
2110. 04. 2021 10:00TJ Spartak Pelhřimov ATJ Sokol Jemnice A 
2110. 04. 2021 10:00TJ Chmelná ASK Tenis Polesí A 
2110. 04. 2021 10:00HB Ostrov ESKST Třešť A 
2110. 04. 2021 11:30CHS Chotěboř ASK Telč A 
2110. 04. 2021 10:00SK Jihlava ASlavoj Polná A 
2110. 04. 2021 10:00TJ Žďár nad Sázavou BStolní tenis Velké Meziříčí A 
2210. 04. 2021 15:00TJ Chmelná ATJ Sokol Jemnice A 
2210. 04. 2021 15:00TJ Spartak Pelhřimov ASK Tenis Polesí A 
2210. 04. 2021 17:30CHS Chotěboř ASKST Třešť A 
2210. 04. 2021 17:00HB Ostrov ESK Telč A 
2210. 04. 2021 15:00TJ Žďár nad Sázavou BSlavoj Polná A 
2210. 04. 2021 15:00SK Jihlava AStolní tenis Velké Meziříčí A 
KRAJSKÝ PŘEBOR I. třídy
103. 10. 2020 10:00TJ Jiskra Humpolec ASK Sokol Lhotky A10:0wo
103. 10. 2020 10:00TJ Spartak Pelhřimov BTJ Sokol Náměšť nad Oslavou A10:3
103. 10. 2020 09:30
Hraje se v herně v Polné-Žejdlicova ul.
Jiskra Havlíčkův Brod ASlavoj Polná B9:9
103. 10. 2020 08:30CHS Chotěboř BTJ SB Světlá nad Sázavou A7:10
103. 10. 2020 09:00TJ Lukov ASK Nové Dvory A10:4
103. 10. 2020 09:00TJ Třebíč ATJ Sokol Nížkov A10:2
203. 10. 2020 15:00TJ Jiskra Humpolec ATJ Sokol Náměšť nad Oslavou A10:0
203. 10. 2020 15:00TJ Spartak Pelhřimov BSK Sokol Lhotky A10:0wo
203. 10. 2020 14:00
Hraje se v herně ve Světlé n/S.
Jiskra Havlíčkův Brod ATJ SB Světlá nad Sázavou A4:10
203. 10. 2020 14:30CHS Chotěboř BSlavoj Polná B10:0
203. 10. 2020 14:00TJ Lukov ATJ Sokol Nížkov A10:5
203. 10. 2020 14:00TJ Třebíč ASK Nové Dvory A10:1
317. 10. 2020 10:00
ODLOŽENO
SK Nové Dvory ATJ Jiskra Humpolec A 
317. 10. 2020 10:00
ODLOŽENO
TJ Sokol Nížkov ATJ Spartak Pelhřimov B 
317. 10. 2020 11:30
ODLOŽENO
Slavoj Polná BTJ Lukov A 
317. 10. 2020 12:30
ODLOŽENO
TJ SB Světlá nad Sázavou ATJ Třebíč A 
317. 10. 2020 10:00
ODLOŽENO
SK Sokol Lhotky AJiskra Havlíčkův Brod A 
317. 10. 2020 10:30
ODLOŽENO
TJ Sokol Náměšť nad Oslavou ACHS Chotěboř B 
417. 10. 2020 15:00
ODLOŽENO
SK Nové Dvory ATJ Spartak Pelhřimov B 
417. 10. 2020 15:00
ODLOŽENO
TJ Sokol Nížkov ATJ Jiskra Humpolec A 
417. 10. 2020 17:30
ODLOŽENO
Slavoj Polná BTJ Třebíč A 
417. 10. 2020 16:30
ODLOŽENO
TJ SB Světlá nad Sázavou ATJ Lukov A 
417. 10. 2020 15:30
ODLOŽENO
SK Sokol Lhotky ACHS Chotěboř B 
417. 10. 2020 15:00
ODLOŽENO
TJ Sokol Náměšť nad Oslavou AJiskra Havlíčkův Brod A 
531. 10. 2020 10:00
ODLOŽENO
TJ Jiskra Humpolec AJiskra Havlíčkův Brod A 
531. 10. 2020 10:00
ODLOŽENO
TJ Spartak Pelhřimov BCHS Chotěboř B 
531. 10. 2020 09:00
ODLOŽENO
TJ Lukov ASK Sokol Lhotky A 
531. 10. 2020 09:00
ODLOŽENO
TJ Třebíč ATJ Sokol Náměšť nad Oslavou A 
531. 10. 2020 10:00
ODLOŽENO
SK Nové Dvory ASlavoj Polná B 
531. 10. 2020 10:00
ODLOŽENO
TJ Sokol Nížkov ATJ SB Světlá nad Sázavou A 
631. 10. 2020 15:00
ODLOŽENO
TJ Jiskra Humpolec ACHS Chotěboř B 
631. 10. 2020 15:00
ODLOŽENO
TJ Spartak Pelhřimov BJiskra Havlíčkův Brod A 
631. 10. 2020 14:00
ODLOŽENO
TJ Lukov ATJ Sokol Náměšť nad Oslavou A 
631. 10. 2020 14:00
ODLOŽENO
TJ Třebíč ASK Sokol Lhotky A 
631. 10. 2020 15:00
ODLOŽENO
SK Nové Dvory ATJ SB Světlá nad Sázavou A 
631. 10. 2020 15:00
ODLOŽENO
TJ Sokol Nížkov ASlavoj Polná B 
714. 11. 2020 11:30Slavoj Polná BTJ Jiskra Humpolec A 
714. 11. 2020 12:30TJ SB Světlá nad Sázavou ATJ Spartak Pelhřimov B 
714. 11. 2020 10:00SK Sokol Lhotky ASK Nové Dvory A 
714. 11. 2020 10:30TJ Sokol Náměšť nad Oslavou ATJ Sokol Nížkov A 
714. 11. 2020 09:30Jiskra Havlíčkův Brod ATJ Lukov A 
714. 11. 2020 08:30CHS Chotěboř BTJ Třebíč A 
814. 11. 2020 17:30Slavoj Polná BTJ Spartak Pelhřimov B 
814. 11. 2020 16:30TJ SB Světlá nad Sázavou ATJ Jiskra Humpolec A 
814. 11. 2020 15:30SK Sokol Lhotky ATJ Sokol Nížkov A 
814. 11. 2020 15:00TJ Sokol Náměšť nad Oslavou ASK Nové Dvory A 
814. 11. 2020 14:00Jiskra Havlíčkův Brod ATJ Třebíč A 
814. 11. 2020 14:30CHS Chotěboř BTJ Lukov A 
928. 11. 2020 09:00TJ Lukov ATJ Jiskra Humpolec A 
928. 11. 2020 09:00TJ Třebíč ATJ Spartak Pelhřimov B 
928. 11. 2020 10:00SK Nové Dvory AJiskra Havlíčkův Brod A 
928. 11. 2020 10:00TJ Sokol Nížkov ACHS Chotěboř B 
928. 11. 2020 11:30Slavoj Polná BSK Sokol Lhotky A 
928. 11. 2020 12:30TJ SB Světlá nad Sázavou ATJ Sokol Náměšť nad Oslavou A 
1028. 11. 2020 14:00TJ Lukov ATJ Spartak Pelhřimov B 
1028. 11. 2020 14:00TJ Třebíč ATJ Jiskra Humpolec A 
1028. 11. 2020 15:00SK Nové Dvory ACHS Chotěboř B 
1028. 11. 2020 15:00TJ Sokol Nížkov AJiskra Havlíčkův Brod A 
1028. 11. 2020 17:30Slavoj Polná BTJ Sokol Náměšť nad Oslavou A 
1028. 11. 2020 16:30TJ SB Světlá nad Sázavou ASK Sokol Lhotky A 
1112. 12. 2020 10:00TJ Lukov ATJ Třebíč A 
1112. 12. 2020 10:00SK Nové Dvory ATJ Sokol Nížkov A 
1112. 12. 2020 14:00Slavoj Polná BTJ SB Světlá nad Sázavou A 
1112. 12. 2020 10:00SK Sokol Lhotky ATJ Sokol Náměšť nad Oslavou A 
1112. 12. 2020 10:00Jiskra Havlíčkův Brod ACHS Chotěboř B 
1112. 12. 2020 10:00TJ Jiskra Humpolec ATJ Spartak Pelhřimov B 
1223. 01. 2021 10:00TJ Třebíč ATJ Lukov A 
1223. 01. 2021 10:00TJ Sokol Nížkov ASK Nové Dvory A 
1223. 01. 2021 10:00TJ SB Světlá nad Sázavou ASlavoj Polná B 
1223. 01. 2021 10:30TJ Sokol Náměšť nad Oslavou ASK Sokol Lhotky A 
1223. 01. 2021 10:00CHS Chotěboř BJiskra Havlíčkův Brod A 
1223. 01. 2021 10:00TJ Spartak Pelhřimov BTJ Jiskra Humpolec A 
1306. 02. 2021 10:00SK Sokol Lhotky ATJ Jiskra Humpolec A 
1306. 02. 2021 10:30TJ Sokol Náměšť nad Oslavou ATJ Spartak Pelhřimov B 
1306. 02. 2021 11:30Slavoj Polná BJiskra Havlíčkův Brod A 
1306. 02. 2021 12:30TJ SB Světlá nad Sázavou ACHS Chotěboř B 
1306. 02. 2021 10:00SK Nové Dvory ATJ Lukov A 
1306. 02. 2021 10:00TJ Sokol Nížkov ATJ Třebíč A 
1406. 02. 2021 15:00TJ Sokol Náměšť nad Oslavou ATJ Jiskra Humpolec A 
1406. 02. 2021 15:30SK Sokol Lhotky ATJ Spartak Pelhřimov B 
1406. 02. 2021 16:30TJ SB Světlá nad Sázavou AJiskra Havlíčkův Brod A 
1406. 02. 2021 17:30Slavoj Polná BCHS Chotěboř B 
1406. 02. 2021 15:00TJ Sokol Nížkov ATJ Lukov A 
1406. 02. 2021 15:00SK Nové Dvory ATJ Třebíč A 
1527. 02. 2021 10:00TJ Jiskra Humpolec ASK Nové Dvory A 
1527. 02. 2021 10:00TJ Spartak Pelhřimov BTJ Sokol Nížkov A 
1527. 02. 2021 09:00TJ Lukov ASlavoj Polná B 
1527. 02. 2021 09:00TJ Třebíč ATJ SB Světlá nad Sázavou A 
1527. 02. 2021 09:30Jiskra Havlíčkův Brod ASK Sokol Lhotky A 
1527. 02. 2021 08:30CHS Chotěboř BTJ Sokol Náměšť nad Oslavou A 
1627. 02. 2021 15:00TJ Spartak Pelhřimov BSK Nové Dvory A 
1627. 02. 2021 15:00TJ Jiskra Humpolec ATJ Sokol Nížkov A 
1627. 02. 2021 14:00TJ Třebíč ASlavoj Polná B 
1627. 02. 2021 14:00TJ Lukov ATJ SB Světlá nad Sázavou A 
1627. 02. 2021 14:30CHS Chotěboř BSK Sokol Lhotky A 
1627. 02. 2021 14:00Jiskra Havlíčkův Brod ATJ Sokol Náměšť nad Oslavou A 
1713. 03. 2021 09:30Jiskra Havlíčkův Brod ATJ Jiskra Humpolec A 
1713. 03. 2021 08:30CHS Chotěboř BTJ Spartak Pelhřimov B 
1713. 03. 2021 10:00SK Sokol Lhotky ATJ Lukov A 
1713. 03. 2021 10:30TJ Sokol Náměšť nad Oslavou ATJ Třebíč A 
1713. 03. 2021 11:30Slavoj Polná BSK Nové Dvory A 
1713. 03. 2021 12:30TJ SB Světlá nad Sázavou ATJ Sokol Nížkov A 
1813. 03. 2021 14:30CHS Chotěboř BTJ Jiskra Humpolec A 
1813. 03. 2021 14:00Jiskra Havlíčkův Brod ATJ Spartak Pelhřimov B 
1813. 03. 2021 15:00TJ Sokol Náměšť nad Oslavou ATJ Lukov A 
1813. 03. 2021 15:30SK Sokol Lhotky ATJ Třebíč A 
1813. 03. 2021 16:30TJ SB Světlá nad Sázavou ASK Nové Dvory A 
1813. 03. 2021 17:30Slavoj Polná BTJ Sokol Nížkov A 
1927. 03. 2021 10:00TJ Jiskra Humpolec ASlavoj Polná B 
1927. 03. 2021 10:00TJ Spartak Pelhřimov BTJ SB Světlá nad Sázavou A 
1927. 03. 2021 10:00SK Nové Dvory ASK Sokol Lhotky A 
1927. 03. 2021 10:00TJ Sokol Nížkov ATJ Sokol Náměšť nad Oslavou A 
1927. 03. 2021 09:00TJ Lukov AJiskra Havlíčkův Brod A 
1927. 03. 2021 09:00TJ Třebíč ACHS Chotěboř B 
2027. 03. 2021 15:00TJ Spartak Pelhřimov BSlavoj Polná B 
2027. 03. 2021 15:00TJ Jiskra Humpolec ATJ SB Světlá nad Sázavou A 
2027. 03. 2021 15:00TJ Sokol Nížkov ASK Sokol Lhotky A 
2027. 03. 2021 15:00SK Nové Dvory ATJ Sokol Náměšť nad Oslavou A 
2027. 03. 2021 14:00TJ Třebíč AJiskra Havlíčkův Brod A 
2027. 03. 2021 14:00TJ Lukov ACHS Chotěboř B 
2110. 04. 2021 10:00TJ Jiskra Humpolec ATJ Lukov A 
2110. 04. 2021 10:00TJ Spartak Pelhřimov BTJ Třebíč A 
2110. 04. 2021 09:30Jiskra Havlíčkův Brod ASK Nové Dvory A 
2110. 04. 2021 08:30CHS Chotěboř BTJ Sokol Nížkov A 
2110. 04. 2021 10:00SK Sokol Lhotky ASlavoj Polná B 
2110. 04. 2021 10:30TJ Sokol Náměšť nad Oslavou ATJ SB Světlá nad Sázavou A 
2210. 04. 2021 15:00TJ Spartak Pelhřimov BTJ Lukov A 
2210. 04. 2021 15:00TJ Jiskra Humpolec ATJ Třebíč A 
2210. 04. 2021 14:30CHS Chotěboř BSK Nové Dvory A 
2210. 04. 2021 14:00Jiskra Havlíčkův Brod ATJ Sokol Nížkov A 
2210. 04. 2021 15:00TJ Sokol Náměšť nad Oslavou ASlavoj Polná B 
2210. 04. 2021 15:30SK Sokol Lhotky ATJ SB Světlá nad Sázavou A 
KRAJSKÝ PŘEBOR II. třídy
023. 09. 2020 18:00TJ Sokol Moravské Budějovice ATJ Sokol Moravské Budějovice B10:7
026. 09. 2020 10:00TJ Sokol Moravské Budějovice BTJ Sokol Moravské Budějovice A10:8
103. 10. 2020 11:30TJ Sokol Moravské Budějovice ATJ Nové Město na Moravě A10:7
103. 10. 2020 14:30TJ Sokol Moravské Budějovice BTJ Žďár nad Sázavou C10:3
103. 10. 2020 10:00HB Ostrov FTJ Chmelná B10:0wo
103. 10. 2020 11:00TJ Jiskra Humpolec BTJ Slavoj Pacov A10:6
103. 10. 2020 09:00TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ACHS Chotěboř C10:3
103. 10. 2020 09:00TJ Třebíč BSKST Třešť B2:10
203. 10. 2020 17:45TJ Sokol Moravské Budějovice ATJ Žďár nad Sázavou C9:9
203. 10. 2020 08:15TJ Sokol Moravské Budějovice BTJ Nové Město na Moravě A10:6
203. 10. 2020 17:00HB Ostrov FTJ Slavoj Pacov A9:9
203. 10. 2020 15:00TJ Jiskra Humpolec BTJ Chmelná B10:0
203. 10. 2020 14:00TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ASKST Třešť B4:10
203. 10. 2020 14:00TJ Třebíč BCHS Chotěboř C5:10
317. 10. 2020 12:00
ODLOŽENO
CHS Chotěboř CTJ Sokol Moravské Budějovice A 
317. 10. 2020 11:30
ODLOŽENO
SKST Třešť BTJ Sokol Moravské Budějovice B 
317. 10. 2020 10:00
ODLOŽENO
TJ Chmelná BTJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A 
317. 10. 2020 10:00
ODLOŽENO
TJ Slavoj Pacov ATJ Třebíč B 
317. 10. 2020 10:00
ODLOŽENO
TJ Nové Město na Moravě AHB Ostrov F 
317. 10. 2020 10:00
ODLOŽENO
TJ Žďár nad Sázavou CTJ Jiskra Humpolec B 
417. 10. 2020 17:00
ODLOŽENO
CHS Chotěboř CTJ Sokol Moravské Budějovice B 
417. 10. 2020 17:30
ODLOŽENO
SKST Třešť BTJ Sokol Moravské Budějovice A 
417. 10. 2020 15:00
ODLOŽENO
TJ Chmelná BTJ Třebíč B 
417. 10. 2020 15:00
ODLOŽENO
TJ Slavoj Pacov ATJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A 
417. 10. 2020 15:00
ODLOŽENO
TJ Nové Město na Moravě ATJ Jiskra Humpolec B 
417. 10. 2020 15:00
ODLOŽENO
TJ Žďár nad Sázavou CHB Ostrov F 
531. 10. 2020 11:30
ODLOŽENO
TJ Sokol Moravské Budějovice AHB Ostrov F 
531. 10. 2020 14:30
ODLOŽENO
TJ Sokol Moravské Budějovice BTJ Jiskra Humpolec B 
531. 10. 2020 09:00
ODLOŽENO
TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ATJ Nové Město na Moravě A 
531. 10. 2020 09:00
ODLOŽENO
TJ Třebíč BTJ Žďár nad Sázavou C 
531. 10. 2020 12:00
ODLOŽENO
CHS Chotěboř CTJ Chmelná B 
531. 10. 2020 11:30
ODLOŽENO
SKST Třešť BTJ Slavoj Pacov A 
631. 10. 2020 17:45
ODLOŽENO
TJ Sokol Moravské Budějovice ATJ Jiskra Humpolec B 
631. 10. 2020 08:15
ODLOŽENO
TJ Sokol Moravské Budějovice BHB Ostrov F 
631. 10. 2020 14:00
ODLOŽENO
TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ATJ Žďár nad Sázavou C 
631. 10. 2020 14:00
ODLOŽENO
TJ Třebíč BTJ Nové Město na Moravě A 
631. 10. 2020 17:00
ODLOŽENO
CHS Chotěboř CTJ Slavoj Pacov A 
631. 10. 2020 17:30
ODLOŽENO
SKST Třešť BTJ Chmelná B 
714. 11. 2020 10:00TJ Chmelná BTJ Sokol Moravské Budějovice A 
714. 11. 2020 10:00TJ Slavoj Pacov ATJ Sokol Moravské Budějovice B 
714. 11. 2020 10:00TJ Nové Město na Moravě ACHS Chotěboř C 
714. 11. 2020 10:00TJ Žďár nad Sázavou CSKST Třešť B 
714. 11. 2020 10:00HB Ostrov FTJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A 
714. 11. 2020 11:00TJ Jiskra Humpolec BTJ Třebíč B 
814. 11. 2020 15:00TJ Chmelná BTJ Sokol Moravské Budějovice B 
814. 11. 2020 15:00TJ Slavoj Pacov ATJ Sokol Moravské Budějovice A 
814. 11. 2020 15:00TJ Nové Město na Moravě ASKST Třešť B 
814. 11. 2020 15:00TJ Žďár nad Sázavou CCHS Chotěboř C 
814. 11. 2020 17:00HB Ostrov FTJ Třebíč B 
814. 11. 2020 15:00TJ Jiskra Humpolec BTJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A 
928. 11. 2020 09:00TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ATJ Sokol Moravské Budějovice A 
928. 11. 2020 09:00TJ Třebíč BTJ Sokol Moravské Budějovice B 
928. 11. 2020 12:00CHS Chotěboř CHB Ostrov F 
928. 11. 2020 11:30SKST Třešť BTJ Jiskra Humpolec B 
928. 11. 2020 10:00TJ Chmelná BTJ Nové Město na Moravě A 
928. 11. 2020 10:00TJ Slavoj Pacov ATJ Žďár nad Sázavou C 
1028. 11. 2020 14:00TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ATJ Sokol Moravské Budějovice B 
1028. 11. 2020 14:00TJ Třebíč BTJ Sokol Moravské Budějovice A 
1028. 11. 2020 17:00CHS Chotěboř CTJ Jiskra Humpolec B 
1028. 11. 2020 17:30SKST Třešť BHB Ostrov F 
1028. 11. 2020 15:00TJ Chmelná BTJ Žďár nad Sázavou C 
1028. 11. 2020 15:00TJ Slavoj Pacov ATJ Nové Město na Moravě A 
1112. 12. 2020 09:00TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ATJ Třebíč B 
1112. 12. 2020 10:00CHS Chotěboř CSKST Třešť B 
1112. 12. 2020 10:00TJ Chmelná BTJ Slavoj Pacov A 
1112. 12. 2020 10:00TJ Nové Město na Moravě ATJ Žďár nad Sázavou C 
1112. 12. 2020 10:00HB Ostrov FTJ Jiskra Humpolec B 
1223. 01. 2021 09:00TJ Třebíč BTJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A 
1223. 01. 2021 14:00SKST Třešť BCHS Chotěboř C 
1223. 01. 2021 10:00TJ Slavoj Pacov ATJ Chmelná B 
1223. 01. 2021 10:00TJ Žďár nad Sázavou CTJ Nové Město na Moravě A 
1223. 01. 2021 10:00TJ Jiskra Humpolec BHB Ostrov F 
1306. 02. 2021 10:00TJ Nové Město na Moravě ATJ Sokol Moravské Budějovice A 
1306. 02. 2021 10:00TJ Žďár nad Sázavou CTJ Sokol Moravské Budějovice B 
1306. 02. 2021 10:00TJ Chmelná BHB Ostrov F 
1306. 02. 2021 10:00TJ Slavoj Pacov ATJ Jiskra Humpolec B 
1306. 02. 2021 12:00CHS Chotěboř CTJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A 
1306. 02. 2021 11:30SKST Třešť BTJ Třebíč B 
1406. 02. 2021 15:00TJ Žďár nad Sázavou CTJ Sokol Moravské Budějovice A 
1406. 02. 2021 15:00TJ Nové Město na Moravě ATJ Sokol Moravské Budějovice B 
1406. 02. 2021 15:00TJ Slavoj Pacov AHB Ostrov F 
1406. 02. 2021 15:00TJ Chmelná BTJ Jiskra Humpolec B 
1406. 02. 2021 17:30SKST Třešť BTJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A 
1406. 02. 2021 17:00CHS Chotěboř CTJ Třebíč B 
1527. 02. 2021 11:30TJ Sokol Moravské Budějovice ACHS Chotěboř C 
1527. 02. 2021 14:30TJ Sokol Moravské Budějovice BSKST Třešť B 
1527. 02. 2021 09:00TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ATJ Chmelná B 
1527. 02. 2021 09:00TJ Třebíč BTJ Slavoj Pacov A 
1527. 02. 2021 10:00HB Ostrov FTJ Nové Město na Moravě A 
1527. 02. 2021 11:00TJ Jiskra Humpolec BTJ Žďár nad Sázavou C 
1627. 02. 2021 08:15TJ Sokol Moravské Budějovice BCHS Chotěboř C 
1627. 02. 2021 17:45TJ Sokol Moravské Budějovice ASKST Třešť B 
1627. 02. 2021 14:00TJ Třebíč BTJ Chmelná B 
1627. 02. 2021 14:00TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ATJ Slavoj Pacov A 
1627. 02. 2021 15:00TJ Jiskra Humpolec BTJ Nové Město na Moravě A 
1627. 02. 2021 17:00HB Ostrov FTJ Žďár nad Sázavou C 
1713. 03. 2021 10:00HB Ostrov FTJ Sokol Moravské Budějovice A 
1713. 03. 2021 11:00TJ Jiskra Humpolec BTJ Sokol Moravské Budějovice B 
1713. 03. 2021 10:00TJ Nové Město na Moravě ATJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A 
1713. 03. 2021 10:00TJ Žďár nad Sázavou CTJ Třebíč B 
1713. 03. 2021 10:00TJ Chmelná BCHS Chotěboř C 
1713. 03. 2021 10:00TJ Slavoj Pacov ASKST Třešť B 
1813. 03. 2021 15:00TJ Jiskra Humpolec BTJ Sokol Moravské Budějovice A 
1813. 03. 2021 17:00HB Ostrov FTJ Sokol Moravské Budějovice B 
1813. 03. 2021 15:00TJ Žďár nad Sázavou CTJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A 
1813. 03. 2021 15:00TJ Nové Město na Moravě ATJ Třebíč B 
1813. 03. 2021 15:00TJ Slavoj Pacov ACHS Chotěboř C 
1813. 03. 2021 15:00TJ Chmelná BSKST Třešť B 
1927. 03. 2021 11:30TJ Sokol Moravské Budějovice ATJ Chmelná B 
1927. 03. 2021 14:30TJ Sokol Moravské Budějovice BTJ Slavoj Pacov A 
1927. 03. 2021 12:00CHS Chotěboř CTJ Nové Město na Moravě A 
1927. 03. 2021 11:30SKST Třešť BTJ Žďár nad Sázavou C 
1927. 03. 2021 09:00TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou AHB Ostrov F 
1927. 03. 2021 09:00TJ Třebíč BTJ Jiskra Humpolec B 
2027. 03. 2021 08:15TJ Sokol Moravské Budějovice BTJ Chmelná B 
2027. 03. 2021 17:45TJ Sokol Moravské Budějovice ATJ Slavoj Pacov A 
2027. 03. 2021 17:30SKST Třešť BTJ Nové Město na Moravě A 
2027. 03. 2021 17:00CHS Chotěboř CTJ Žďár nad Sázavou C 
2027. 03. 2021 14:00TJ Třebíč BHB Ostrov F 
2027. 03. 2021 14:00TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ATJ Jiskra Humpolec B 
2110. 04. 2021 11:30TJ Sokol Moravské Budějovice ATJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A 
2110. 04. 2021 14:30TJ Sokol Moravské Budějovice BTJ Třebíč B 
2110. 04. 2021 10:00HB Ostrov FCHS Chotěboř C 
2110. 04. 2021 11:00TJ Jiskra Humpolec BSKST Třešť B 
2110. 04. 2021 10:00TJ Nové Město na Moravě ATJ Chmelná B 
2110. 04. 2021 10:00TJ Žďár nad Sázavou CTJ Slavoj Pacov A 
2210. 04. 2021 08:15TJ Sokol Moravské Budějovice BTJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A 
2210. 04. 2021 17:45TJ Sokol Moravské Budějovice ATJ Třebíč B 
2210. 04. 2021 15:00TJ Jiskra Humpolec BCHS Chotěboř C 
2210. 04. 2021 17:00HB Ostrov FSKST Třešť B 
2210. 04. 2021 15:00TJ Žďár nad Sázavou CTJ Chmelná B 
2210. 04. 2021 15:00TJ Nové Město na Moravě ATJ Slavoj Pacov A 
KRAJSKÝ PŘEBOR III. třídy
103. 10. 2020 11:30TJ Sokol Jemnice BTJ Sokol Kamenice A6:10
103. 10. 2020 12:30TJ Třebenice AStolní tenis Velké Meziříčí B3:10
103. 10. 2020 10:00TJ Sokol Brtnice ASK Horní Ves A9:9
103. 10. 2020 10:00SKST Třešť CTJ Spartak Pelhřimov C4:10
126. 09. 2020 17:00TJ Žďár nad Sázavou DTJ Sokol Přibyslav A7:10
103. 10. 2020 10:00TJ Sokol Rovečné ATJ SB Světlá nad Sázavou B10:2
203. 10. 2020 17:30TJ Sokol Jemnice BStolní tenis Velké Meziříčí B10:6
203. 10. 2020 16:30TJ Třebenice ATJ Sokol Kamenice A9:9
203. 10. 2020 15:00TJ Sokol Brtnice ATJ Spartak Pelhřimov C10:8
203. 10. 2020 15:00SKST Třešť CSK Horní Ves A10:4
203. 10. 2020 15:00TJ Žďár nad Sázavou DTJ SB Světlá nad Sázavou B10:5
203. 10. 2020 18:00TJ Sokol Rovečné ATJ Sokol Přibyslav A0:10
317. 10. 2020 10:00
ODLOŽENO
TJ Sokol Přibyslav ATJ Sokol Jemnice B 
317. 10. 2020 10:00
ODLOŽENO
TJ SB Světlá nad Sázavou BTJ Třebenice A 
317. 10. 2020 10:00
ODLOŽENO
SK Horní Ves ATJ Žďár nad Sázavou D 
317. 10. 2020 10:00
ODLOŽENO
TJ Spartak Pelhřimov CTJ Sokol Rovečné A 
317. 10. 2020 09:00
ODLOŽENO
TJ Sokol Kamenice ATJ Sokol Brtnice A 
317. 10. 2020 09:00
ODLOŽENO
Stolní tenis Velké Meziříčí BSKST Třešť C 
417. 10. 2020 15:00
ODLOŽENO
TJ Sokol Přibyslav ATJ Třebenice A 
417. 10. 2020 15:00
ODLOŽENO
TJ SB Světlá nad Sázavou BTJ Sokol Jemnice B 
417. 10. 2020 15:00
ODLOŽENO
SK Horní Ves ATJ Sokol Rovečné A 
417. 10. 2020 15:00
ODLOŽENO
TJ Spartak Pelhřimov CTJ Žďár nad Sázavou D 
417. 10. 2020 14:00
ODLOŽENO
TJ Sokol Kamenice ASKST Třešť C 
417. 10. 2020 14:00
ODLOŽENO
Stolní tenis Velké Meziříčí BTJ Sokol Brtnice A 
531. 10. 2020 11:30
ODLOŽENO
TJ Sokol Jemnice BTJ Sokol Brtnice A 
531. 10. 2020 12:30
ODLOŽENO
TJ Třebenice ASKST Třešť C 
531. 10. 2020 10:00
ODLOŽENO
TJ Žďár nad Sázavou DTJ Sokol Kamenice A 
531. 10. 2020 10:00
ODLOŽENO
TJ Sokol Rovečné AStolní tenis Velké Meziříčí B 
531. 10. 2020 10:00
ODLOŽENO
TJ Sokol Přibyslav ASK Horní Ves A 
531. 10. 2020 10:00
ODLOŽENO
TJ SB Světlá nad Sázavou BTJ Spartak Pelhřimov C 
631. 10. 2020 17:30
ODLOŽENO
TJ Sokol Jemnice BSKST Třešť C 
631. 10. 2020 16:30
ODLOŽENO
TJ Třebenice ATJ Sokol Brtnice A 
631. 10. 2020 15:00
ODLOŽENO
TJ Žďár nad Sázavou DStolní tenis Velké Meziříčí B 
631. 10. 2020 15:00
ODLOŽENO
TJ Sokol Rovečné ATJ Sokol Kamenice A 
631. 10. 2020 15:00
ODLOŽENO
TJ Sokol Přibyslav ATJ Spartak Pelhřimov C 
631. 10. 2020 15:00
ODLOŽENO
TJ SB Světlá nad Sázavou BSK Horní Ves A 
714. 11. 2020 10:00SK Horní Ves ATJ Sokol Jemnice B 
714. 11. 2020 10:00TJ Spartak Pelhřimov CTJ Třebenice A 
714. 11. 2020 09:00TJ Sokol Kamenice ATJ Sokol Přibyslav A 
714. 11. 2020 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí BTJ SB Světlá nad Sázavou B 
714. 11. 2020 10:00TJ Sokol Brtnice ATJ Žďár nad Sázavou D 
714. 11. 2020 10:00SKST Třešť CTJ Sokol Rovečné A 
814. 11. 2020 15:00SK Horní Ves ATJ Třebenice A 
814. 11. 2020 15:00TJ Spartak Pelhřimov CTJ Sokol Jemnice B 
814. 11. 2020 14:00TJ Sokol Kamenice ATJ SB Světlá nad Sázavou B 
814. 11. 2020 14:00Stolní tenis Velké Meziříčí BTJ Sokol Přibyslav A 
814. 11. 2020 15:00TJ Sokol Brtnice ATJ Sokol Rovečné A 
814. 11. 2020 15:00SKST Třešť CTJ Žďár nad Sázavou D 
928. 11. 2020 10:00TJ Žďár nad Sázavou DTJ Sokol Jemnice B 
928. 11. 2020 10:00TJ Sokol Rovečné ATJ Třebenice A 
928. 11. 2020 10:00TJ Sokol Přibyslav ATJ Sokol Brtnice A 
928. 11. 2020 10:00TJ SB Světlá nad Sázavou BSKST Třešť C 
928. 11. 2020 10:00SK Horní Ves ATJ Sokol Kamenice A 
928. 11. 2020 10:00TJ Spartak Pelhřimov CStolní tenis Velké Meziříčí B 
1028. 11. 2020 15:00TJ Žďár nad Sázavou DTJ Třebenice A 
1028. 11. 2020 15:00TJ Sokol Rovečné ATJ Sokol Jemnice B 
1028. 11. 2020 15:00TJ Sokol Přibyslav ASKST Třešť C 
1028. 11. 2020 15:00TJ SB Světlá nad Sázavou BTJ Sokol Brtnice A 
1028. 11. 2020 15:00SK Horní Ves AStolní tenis Velké Meziříčí B 
1028. 11. 2020 15:00TJ Spartak Pelhřimov CTJ Sokol Kamenice A 
1112. 12. 2020 10:00TJ Žďár nad Sázavou DTJ Sokol Rovečné A 
1112. 12. 2020 10:00TJ Sokol Přibyslav ATJ SB Světlá nad Sázavou B 
1112. 12. 2020 10:00SK Horní Ves ATJ Spartak Pelhřimov C 
1112. 12. 2020 10:00TJ Sokol Kamenice AStolní tenis Velké Meziříčí B 
1112. 12. 2020 10:00TJ Sokol Brtnice ASKST Třešť C 
1112. 12. 2020 14:00TJ Sokol Jemnice BTJ Třebenice A 
1223. 01. 2021 10:00TJ Sokol Rovečné ATJ Žďár nad Sázavou D 
1223. 01. 2021 10:00TJ SB Světlá nad Sázavou BTJ Sokol Přibyslav A 
1223. 01. 2021 10:00TJ Spartak Pelhřimov CSK Horní Ves A 
1223. 01. 2021 10:00Stolní tenis Velké Meziříčí BTJ Sokol Kamenice A 
1223. 01. 2021 10:00SKST Třešť CTJ Sokol Brtnice A 
1223. 01. 2021 10:00TJ Třebenice ATJ Sokol Jemnice B 
1306. 02. 2021 09:00TJ Sokol Kamenice ATJ Sokol Jemnice B 
1306. 02. 2021 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí BTJ Třebenice A 
1306. 02. 2021 10:00SK Horní Ves ATJ Sokol Brtnice A 
1306. 02. 2021 10:00TJ Spartak Pelhřimov CSKST Třešť C 
1306. 02. 2021 10:00TJ Sokol Přibyslav ATJ Žďár nad Sázavou D 
1306. 02. 2021 10:00TJ SB Světlá nad Sázavou BTJ Sokol Rovečné A 
1406. 02. 2021 14:00Stolní tenis Velké Meziříčí BTJ Sokol Jemnice B 
1406. 02. 2021 14:00TJ Sokol Kamenice ATJ Třebenice A 
1406. 02. 2021 15:00TJ Spartak Pelhřimov CTJ Sokol Brtnice A 
1406. 02. 2021 15:00SK Horní Ves ASKST Třešť C 
1406. 02. 2021 15:00TJ SB Světlá nad Sázavou BTJ Žďár nad Sázavou D 
1406. 02. 2021 15:00TJ Sokol Přibyslav ATJ Sokol Rovečné A 
1527. 02. 2021 11:30TJ Sokol Jemnice BTJ Sokol Přibyslav A 
1527. 02. 2021 12:30TJ Třebenice ATJ SB Světlá nad Sázavou B 
1527. 02. 2021 10:00TJ Žďár nad Sázavou DSK Horní Ves A 
1527. 02. 2021 10:00TJ Sokol Rovečné ATJ Spartak Pelhřimov C 
1527. 02. 2021 10:00TJ Sokol Brtnice ATJ Sokol Kamenice A 
1527. 02. 2021 10:00SKST Třešť CStolní tenis Velké Meziříčí B 
1627. 02. 2021 16:30TJ Třebenice ATJ Sokol Přibyslav A 
1627. 02. 2021 17:30TJ Sokol Jemnice BTJ SB Světlá nad Sázavou B 
1627. 02. 2021 15:00TJ Sokol Rovečné ASK Horní Ves A 
1627. 02. 2021 15:00TJ Žďár nad Sázavou DTJ Spartak Pelhřimov C 
1627. 02. 2021 15:00SKST Třešť CTJ Sokol Kamenice A 
1627. 02. 2021 15:00TJ Sokol Brtnice AStolní tenis Velké Meziříčí B 
1713. 03. 2021 10:00TJ Sokol Brtnice ATJ Sokol Jemnice B 
1713. 03. 2021 10:00SKST Třešť CTJ Třebenice A 
1713. 03. 2021 09:00TJ Sokol Kamenice ATJ Žďár nad Sázavou D 
1713. 03. 2021 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí BTJ Sokol Rovečné A 
1713. 03. 2021 10:00SK Horní Ves ATJ Sokol Přibyslav A 
1713. 03. 2021 10:00TJ Spartak Pelhřimov CTJ SB Světlá nad Sázavou B 
1813. 03. 2021 15:00SKST Třešť CTJ Sokol Jemnice B 
1813. 03. 2021 15:00TJ Sokol Brtnice ATJ Třebenice A 
1813. 03. 2021 14:00Stolní tenis Velké Meziříčí BTJ Žďár nad Sázavou D 
1813. 03. 2021 14:00TJ Sokol Kamenice ATJ Sokol Rovečné A 
1813. 03. 2021 15:00TJ Spartak Pelhřimov CTJ Sokol Přibyslav A 
1813. 03. 2021 15:00SK Horní Ves ATJ SB Světlá nad Sázavou B 
1927. 03. 2021 11:30TJ Sokol Jemnice BSK Horní Ves A 
1927. 03. 2021 12:30TJ Třebenice ATJ Spartak Pelhřimov C 
1927. 03. 2021 10:00TJ Sokol Přibyslav ATJ Sokol Kamenice A 
1927. 03. 2021 10:00TJ SB Světlá nad Sázavou BStolní tenis Velké Meziříčí B 
1927. 03. 2021 10:00TJ Žďár nad Sázavou DTJ Sokol Brtnice A 
1927. 03. 2021 10:00TJ Sokol Rovečné ASKST Třešť C 
2027. 03. 2021 16:30TJ Třebenice ASK Horní Ves A 
2027. 03. 2021 17:30TJ Sokol Jemnice BTJ Spartak Pelhřimov C 
2027. 03. 2021 15:00TJ SB Světlá nad Sázavou BTJ Sokol Kamenice A 
2027. 03. 2021 15:00TJ Sokol Přibyslav AStolní tenis Velké Meziříčí B 
2027. 03. 2021 15:00TJ Sokol Rovečné ATJ Sokol Brtnice A 
2027. 03. 2021 15:00TJ Žďár nad Sázavou DSKST Třešť C 
2110. 04. 2021 11:30TJ Sokol Jemnice BTJ Žďár nad Sázavou D 
2110. 04. 2021 12:30TJ Třebenice ATJ Sokol Rovečné A 
2110. 04. 2021 10:00TJ Sokol Brtnice ATJ Sokol Přibyslav A 
2110. 04. 2021 10:00SKST Třešť CTJ SB Světlá nad Sázavou B 
2110. 04. 2021 09:00TJ Sokol Kamenice ASK Horní Ves A 
2110. 04. 2021 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí BTJ Spartak Pelhřimov C 
2210. 04. 2021 16:30TJ Třebenice ATJ Žďár nad Sázavou D 
2210. 04. 2021 17:30TJ Sokol Jemnice BTJ Sokol Rovečné A 
2210. 04. 2021 15:00SKST Třešť CTJ Sokol Přibyslav A 
2210. 04. 2021 15:00TJ Sokol Brtnice ATJ SB Světlá nad Sázavou B 
2210. 04. 2021 14:00Stolní tenis Velké Meziříčí BSK Horní Ves A 
2210. 04. 2021 14:00TJ Sokol Kamenice ATJ Spartak Pelhřimov C 
ČESKÝ POHÁR
020. 08. 2020 18:00TJ Spartak Pelhřimov BTJ Spartak Pelhřimov A1:9
008. 08. 2020 10:00TJ Jiskra Humpolec ATJ Jiskra Humpolec B9:1
122. 08. 2020 10:00TJ VěžniceTJ Spartak Pelhřimov B4:6
122. 08. 2020 10:00Slavoj PolnáTJ Jiskra Humpolec A7:3
122. 08. 2020 10:00TJ Jiskra Humpolec BTJ Jiskra Havlíčkův Brod4:6
122. 08. 2020 10:00TJ Sklo Bohemia Světlá nad SázavouTJ CHS Chotěboř2:8
122. 08. 2020 10:00SK Horní VesTJ Spartak Pelhřimov A3:7
222. 08. 2020 14:00TJ VěžniceTJ Jiskra Humpolec A1:9
222. 08. 2020 14:00Slavoj PolnáTJ Spartak Pelhřimov B9:1
222. 08. 2020 14:00TJ Jiskra Humpolec BTJ CHS Chotěboř2:8
222. 08. 2020 14:00TJ Sklo Bohemia Světlá nad SázavouTJ Jiskra Havlíčkův Brod7:3
329. 08. 2020 10:00TJ Spartak Pelhřimov BTJ Jiskra Humpolec B6:4
329. 08. 2020 10:00TJ Jiskra Humpolec ATJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou10:0wo
329. 08. 2020 10:00SK Horní VesTJ Věžnice4:6
329. 08. 2020 10:00TJ Spartak Pelhřimov ASlavoj Polná7:3
328. 08. 2020 18:00
Herna CHS Chotěboř-v H.Brodě probíhá rekonstrukce
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ CHS Chotěboř4:6
429. 08. 2020 14:00TJ Spartak Pelhřimov BTJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou10:0wo
429. 08. 2020 14:00SK Horní VesSlavoj Polná2:8
429. 08. 2020 14:00TJ Spartak Pelhřimov ATJ Věžnice7:3
505. 09. 2020 10:00TJ Jiskra Humpolec BSK Horní Ves9:1
505. 09. 2020 10:00TJ Sklo Bohemia Světlá nad SázavouTJ Spartak Pelhřimov A3:7
505. 09. 2020 10:00
Herna Sp.Pelhřimov-v H.Brodě probíhá rekonstrukce
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Spartak Pelhřimov B4:6
505. 09. 2020 10:00TJ CHS ChotěbořTJ Jiskra Humpolec A6:4
505. 09. 2020 10:00TJ VěžniceSlavoj Polná4:6
605. 09. 2020 14:00TJ Jiskra Humpolec BTJ Spartak Pelhřimov A2:8
605. 09. 2020 14:00TJ Sklo Bohemia Světlá nad SázavouSK Horní Ves10:0
605. 09. 2020 14:00
Herna J.Humpolec-v H.Brodě probíhá rekonstrukce
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Humpolec A1:9
605. 09. 2020 14:00TJ CHS ChotěbořTJ Spartak Pelhřimov B8:2
719. 09. 2020 10:00SK Horní VesTJ Jiskra Havlíčkův Brod0:10
719. 09. 2020 10:00TJ Spartak Pelhřimov ATJ CHS Chotěboř7:3
719. 09. 2020 10:00TJ VěžniceTJ Jiskra Humpolec B7:3
719. 09. 2020 10:00Slavoj PolnáTJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou10:0wo
719. 09. 2020 10:00TJ Spartak Pelhřimov BTJ Jiskra Humpolec A1:9
819. 09. 2020 14:00SK Horní VesTJ CHS Chotěboř1:9
819. 09. 2020 14:00TJ Spartak Pelhřimov ATJ Jiskra Havlíčkův Brod8:2
819. 09. 2020 14:00TJ VěžniceTJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou10:0wo
819. 09. 2020 14:00Slavoj PolnáTJ Jiskra Humpolec B10:0
926. 09. 2020 09:00
Hraje se v herně ve Věžnici
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Věžnice5:5
923. 09. 2020 18:00TJ CHS ChotěbořSlavoj Polná6:4
926. 09. 2020 10:00TJ Spartak Pelhřimov BSK Horní Ves5:5
926. 09. 2020 10:00TJ Jiskra Humpolec ATJ Spartak Pelhřimov A2:8
926. 09. 2020 10:00TJ Jiskra Humpolec BTJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou2:8
1022. 09. 2020 18:00
Hraje se v herně v Polné, Žejdlicova ul.
TJ Jiskra Havlíčkův BrodSlavoj Polná2:8
1026. 09. 2020 14:00TJ CHS ChotěbořTJ Věžnice9:1
1026. 09. 2020 14:00TJ Jiskra Humpolec ASK Horní Ves10:0

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy