Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize
112. 12. 2020 13:00RUFA Bechyně ASK ZD Pojbuky A
111. 12. 2020 19:00TJ Sokol Hluboká nad Vltavou AKST Orel ČB A
112. 12. 2020 15:00TJ Sokol Mirotice AČZ Strakonice Elektrostav B
112. 12. 2020 09:30TJ Sokol Vodňany BStaving Studená B
111. 12. 2020 18:00TTC Libín Prachatice ASokol Kardašova Řečice A
112. 12. 2020 14:00TJ Spartak Kaplice AVelešín - Přídolí A
203. 10. 2020 10:00TJ Spartak Kaplice ATJ Sokol Vodňany B10:7
203. 10. 2020 18:00Velešín - Přídolí AStaving Studená B10:7
202. 10. 2020 18:00TTC Libín Prachatice ATJ Sokol Mirotice A10:5
203. 10. 2020 16:30Sokol Kardašova Řečice AČZ Strakonice Elektrostav B9:9
203. 10. 2020 13:00RUFA Bechyně ATJ Sokol Hluboká nad Vltavou A10:2
225. 09. 2020 19:00SK ZD Pojbuky AKST Orel ČB A4:10
304. 10. 2020 10:00TJ Spartak Kaplice AStaving Studená B10:3
304. 10. 2020 14:00Velešín - Přídolí ATJ Sokol Vodňany B1:10
304. 10. 2020 10:30TTC Libín Prachatice AČZ Strakonice Elektrostav B8:10
304. 10. 2020 10:30Sokol Kardašova Řečice ATJ Sokol Mirotice A7:10
304. 10. 2020 10:30RUFA Bechyně AKST Orel ČB A10:4
302. 10. 2020 19:00SK ZD Pojbuky ATJ Sokol Hluboká nad Vltavou A2:10
409. 10. 2020 18:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou ATJ Spartak Kaplice A5:10
417. 10. 2020 15:00KST Orel ČB AVelešín - Přídolí A 
417. 10. 2020 15:00TJ Sokol Mirotice ARUFA Bechyně A 
416. 10. 2020 18:30ČZ Strakonice Elektrostav BSK ZD Pojbuky A 
417. 10. 2020 09:30TJ Sokol Vodňany BTTC Libín Prachatice A 
417. 10. 2020 18:30Staving Studená BSokol Kardašova Řečice A 
518. 10. 2020 17:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou AVelešín - Přídolí A 
518. 10. 2020 10:30KST Orel ČB ATJ Spartak Kaplice A 
518. 10. 2020 10:30TJ Sokol Mirotice ASK ZD Pojbuky A 
518. 10. 2020 16:00ČZ Strakonice Elektrostav BRUFA Bechyně A 
509. 10. 2020 19:00TJ Sokol Vodňany BSokol Kardašova Řečice A9:9
518. 10. 2020 13:00Staving Studená BTTC Libín Prachatice A 
631. 10. 2020 14:00TJ Spartak Kaplice ATTC Libín Prachatice A
631. 10. 2020 18:00Velešín - Přídolí ASokol Kardašova Řečice A
631. 10. 2020 13:00RUFA Bechyně ATJ Sokol Vodňany B
631. 10. 2020 15:00SK ZD Pojbuky AStaving Studená B
630. 10. 2020 19:00TJ Sokol Hluboká nad Vltavou ATJ Sokol Mirotice A
631. 10. 2020 15:00KST Orel ČB AČZ Strakonice Elektrostav B
701. 11. 2020 10:00TJ Spartak Kaplice ASokol Kardašova Řečice A
701. 11. 2020 11:00Velešín - Přídolí ATTC Libín Prachatice A
701. 11. 2020 10:30RUFA Bechyně AStaving Studená B
730. 10. 2020 19:00SK ZD Pojbuky ATJ Sokol Vodňany B
701. 11. 2020 17:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou AČZ Strakonice Elektrostav B
701. 11. 2020 10:30KST Orel ČB ATJ Sokol Mirotice A
814. 11. 2020 15:00TJ Sokol Mirotice ATJ Spartak Kaplice A
813. 11. 2020 18:30ČZ Strakonice Elektrostav BVelešín - Přídolí A
814. 11. 2020 09:30TJ Sokol Vodňany BTJ Sokol Hluboká nad Vltavou A
814. 11. 2020 18:30Staving Studená BKST Orel ČB A
813. 11. 2020 18:00TTC Libín Prachatice ARUFA Bechyně A
814. 11. 2020 16:30Sokol Kardašova Řečice ASK ZD Pojbuky A
915. 11. 2020 10:30TJ Sokol Mirotice AVelešín - Přídolí A
915. 11. 2020 16:00ČZ Strakonice Elektrostav BTJ Spartak Kaplice A
913. 11. 2020 19:00TJ Sokol Vodňany BKST Orel ČB A
915. 11. 2020 13:00Staving Studená BTJ Sokol Hluboká nad Vltavou A
915. 11. 2020 10:30TTC Libín Prachatice ASK ZD Pojbuky A
915. 11. 2020 10:30Sokol Kardašova Řečice ARUFA Bechyně A
1028. 11. 2020 13:00RUFA Bechyně ATJ Spartak Kaplice A
1028. 11. 2020 15:00SK ZD Pojbuky AVelešín - Přídolí A
1027. 11. 2020 19:00TJ Sokol Hluboká nad Vltavou ATTC Libín Prachatice A
1028. 11. 2020 15:00KST Orel ČB ASokol Kardašova Řečice A
1028. 11. 2020 15:00TJ Sokol Mirotice ATJ Sokol Vodňany B
1027. 11. 2020 18:30ČZ Strakonice Elektrostav BStaving Studená B
1129. 11. 2020 10:30RUFA Bechyně AVelešín - Přídolí A
1127. 11. 2020 19:00SK ZD Pojbuky ATJ Spartak Kaplice A
1129. 11. 2020 17:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou ASokol Kardašova Řečice A
1129. 11. 2020 10:30KST Orel ČB ATTC Libín Prachatice A
1129. 11. 2020 10:30TJ Sokol Mirotice AStaving Studená B
1129. 11. 2020 16:00ČZ Strakonice Elektrostav BTJ Sokol Vodňany B
1223. 01. 2021 15:00SK ZD Pojbuky ARUFA Bechyně A
1223. 01. 2021 15:00KST Orel ČB ATJ Sokol Hluboká nad Vltavou A
1222. 01. 2021 18:30ČZ Strakonice Elektrostav BTJ Sokol Mirotice A
1223. 01. 2021 18:30Staving Studená BTJ Sokol Vodňany B
1223. 01. 2021 16:30Sokol Kardašova Řečice ATTC Libín Prachatice A
1223. 01. 2021 18:00Velešín - Přídolí ATJ Spartak Kaplice A
1306. 02. 2021 09:30TJ Sokol Vodňany BTJ Spartak Kaplice A
1306. 02. 2021 18:30Staving Studená BVelešín - Přídolí A
1306. 02. 2021 15:00TJ Sokol Mirotice ATTC Libín Prachatice A
1305. 02. 2021 18:30ČZ Strakonice Elektrostav BSokol Kardašova Řečice A
1305. 02. 2021 19:00TJ Sokol Hluboká nad Vltavou ARUFA Bechyně A
1306. 02. 2021 15:00KST Orel ČB ASK ZD Pojbuky A
1407. 02. 2021 13:00Staving Studená BTJ Spartak Kaplice A
1405. 02. 2021 19:00TJ Sokol Vodňany BVelešín - Přídolí A
1407. 02. 2021 16:00ČZ Strakonice Elektrostav BTTC Libín Prachatice A
1407. 02. 2021 10:30TJ Sokol Mirotice ASokol Kardašova Řečice A
1407. 02. 2021 10:30KST Orel ČB ARUFA Bechyně A
1407. 02. 2021 17:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou ASK ZD Pojbuky A
1527. 02. 2021 14:00TJ Spartak Kaplice ATJ Sokol Hluboká nad Vltavou A
1527. 02. 2021 18:00Velešín - Přídolí AKST Orel ČB A
1527. 02. 2021 13:00RUFA Bechyně ATJ Sokol Mirotice A
1527. 02. 2021 15:00SK ZD Pojbuky AČZ Strakonice Elektrostav B
1526. 02. 2021 18:00TTC Libín Prachatice ATJ Sokol Vodňany B
1527. 02. 2021 16:30Sokol Kardašova Řečice AStaving Studená B
1628. 02. 2021 11:00Velešín - Přídolí ATJ Sokol Hluboká nad Vltavou A
1628. 02. 2021 10:00TJ Spartak Kaplice AKST Orel ČB A
1626. 02. 2021 19:00SK ZD Pojbuky ATJ Sokol Mirotice A
1628. 02. 2021 10:30RUFA Bechyně AČZ Strakonice Elektrostav B
1628. 02. 2021 10:30Sokol Kardašova Řečice ATJ Sokol Vodňany B
1628. 02. 2021 10:30TTC Libín Prachatice AStaving Studená B
1712. 03. 2021 18:00TTC Libín Prachatice ATJ Spartak Kaplice A
1713. 03. 2021 16:30Sokol Kardašova Řečice AVelešín - Přídolí A
1713. 03. 2021 09:30TJ Sokol Vodňany BRUFA Bechyně A
1713. 03. 2021 18:30Staving Studená BSK ZD Pojbuky A
1713. 03. 2021 15:00TJ Sokol Mirotice ATJ Sokol Hluboká nad Vltavou A
1712. 03. 2021 18:30ČZ Strakonice Elektrostav BKST Orel ČB A
1814. 03. 2021 10:30Sokol Kardašova Řečice ATJ Spartak Kaplice A
1814. 03. 2021 10:30TTC Libín Prachatice AVelešín - Přídolí A
1814. 03. 2021 13:00Staving Studená BRUFA Bechyně A
1812. 03. 2021 19:00TJ Sokol Vodňany BSK ZD Pojbuky A
1814. 03. 2021 16:00ČZ Strakonice Elektrostav BTJ Sokol Hluboká nad Vltavou A
1814. 03. 2021 10:30TJ Sokol Mirotice AKST Orel ČB A
1927. 03. 2021 14:00TJ Spartak Kaplice ATJ Sokol Mirotice A
1927. 03. 2021 18:00Velešín - Přídolí AČZ Strakonice Elektrostav B
1926. 03. 2021 19:00TJ Sokol Hluboká nad Vltavou ATJ Sokol Vodňany B
1927. 03. 2021 15:00KST Orel ČB AStaving Studená B
1927. 03. 2021 13:00RUFA Bechyně ATTC Libín Prachatice A
1927. 03. 2021 15:00SK ZD Pojbuky ASokol Kardašova Řečice A
2028. 03. 2021 11:00Velešín - Přídolí ATJ Sokol Mirotice A
2028. 03. 2021 10:00TJ Spartak Kaplice AČZ Strakonice Elektrostav B
2028. 03. 2021 10:30KST Orel ČB ATJ Sokol Vodňany B
2028. 03. 2021 17:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou AStaving Studená B
2026. 03. 2021 19:00SK ZD Pojbuky ATTC Libín Prachatice A
2028. 03. 2021 10:30RUFA Bechyně ASokol Kardašova Řečice A
2110. 04. 2021 14:00TJ Spartak Kaplice ARUFA Bechyně A
2110. 04. 2021 18:00Velešín - Přídolí ASK ZD Pojbuky A
2109. 04. 2021 18:00TTC Libín Prachatice ATJ Sokol Hluboká nad Vltavou A
2110. 04. 2021 16:30Sokol Kardašova Řečice AKST Orel ČB A
2110. 04. 2021 09:30TJ Sokol Vodňany BTJ Sokol Mirotice A
2110. 04. 2021 18:30Staving Studená BČZ Strakonice Elektrostav B
2211. 04. 2021 11:00Velešín - Přídolí ARUFA Bechyně A
2211. 04. 2021 10:00TJ Spartak Kaplice ASK ZD Pojbuky A
2211. 04. 2021 10:30Sokol Kardašova Řečice ATJ Sokol Hluboká nad Vltavou A
2211. 04. 2021 10:30TTC Libín Prachatice AKST Orel ČB A
2211. 04. 2021 13:00Staving Studená BTJ Sokol Mirotice A
2209. 04. 2021 19:00TJ Sokol Vodňany BČZ Strakonice Elektrostav B
Krajský přebor
112. 12. 2020 15:00TJ Slavoj Protivín ASKST Týn nad Vltavou A
111. 12. 2020 18:30TJ Slovan Černý Dub AKST Orel ČB B
111. 12. 2020 19:00TJ VS Tábor ATJ Šumavan Vimperk A
112. 12. 2020 14:00TJ Calofrig Borovany ATJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A
112. 12. 2020 15:00KST Orel ČB CTJ Sokol Hluboká nad Vltavou B
111. 12. 2020 18:30TJ Spartak Kaplice BVelešín - Přídolí B
202. 10. 2020 18:30TJ Spartak Kaplice BTJ Calofrig Borovany A10:7
203. 10. 2020 11:00Velešín - Přídolí BTJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A10:8
203. 10. 2020 15:00KST Orel ČB CTJ VS Tábor A6:10
202. 10. 2020 19:00TJ Sokol Hluboká nad Vltavou BTJ Šumavan Vimperk A4:10
209. 10. 2020 17:00TJ Slavoj Protivín ATJ Slovan Černý Dub A 
203. 10. 2020 15:00SKST Týn nad Vltavou AKST Orel ČB B4:10
304. 10. 2020 13:00TJ Spartak Kaplice BTJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A10:2
304. 10. 2020 17:00Velešín - Přídolí BTJ Calofrig Borovany A9:9
304. 10. 2020 10:30KST Orel ČB CTJ Šumavan Vimperk A3:10
304. 10. 2020 17:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou BTJ VS Tábor A10:4
302. 10. 2020 18:30
Orel ČB
TJ Slavoj Protivín AKST Orel ČB B10:4
304. 10. 2020 14:00
odloženo
SKST Týn nad Vltavou ATJ Slovan Černý Dub A 
416. 10. 2020 18:30TJ Slovan Černý Dub ATJ Spartak Kaplice B 
406. 10. 2020 19:00KST Orel ČB BVelešín - Přídolí B10:4
416. 10. 2020 19:00TJ VS Tábor ATJ Slavoj Protivín A 
417. 10. 2020 14:00TJ Šumavan Vimperk ASKST Týn nad Vltavou A 
417. 10. 2020 09:00TJ Calofrig Borovany AKST Orel ČB C 
417. 10. 2020 18:00TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí ATJ Sokol Hluboká nad Vltavou B 
518. 10. 2020 10:30TJ Slovan Černý Dub AVelešín - Přídolí B 
508. 10. 2020 18:30KST Orel ČB BTJ Spartak Kaplice B7:10
518. 10. 2020 10:00TJ VS Tábor ASKST Týn nad Vltavou A 
518. 10. 2020 10:00TJ Šumavan Vimperk ATJ Slavoj Protivín A 
516. 10. 2020 19:00TJ Calofrig Borovany ATJ Sokol Hluboká nad Vltavou B 
516. 10. 2020 18:30TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí AKST Orel ČB C 
630. 10. 2020 18:30TJ Spartak Kaplice BKST Orel ČB C
631. 10. 2020 11:00Velešín - Přídolí BTJ Sokol Hluboká nad Vltavou B
631. 10. 2020 15:00TJ Slavoj Protivín ATJ Calofrig Borovany A
631. 10. 2020 15:00SKST Týn nad Vltavou ATJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A
630. 10. 2020 18:30TJ Slovan Černý Dub ATJ VS Tábor A
631. 10. 2020 15:00KST Orel ČB BTJ Šumavan Vimperk A
701. 11. 2020 13:00TJ Spartak Kaplice BTJ Sokol Hluboká nad Vltavou B
701. 11. 2020 17:00Velešín - Přídolí BKST Orel ČB C
701. 11. 2020 10:30TJ Slavoj Protivín ATJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A
701. 11. 2020 14:00SKST Týn nad Vltavou ATJ Calofrig Borovany A
701. 11. 2020 10:30TJ Slovan Černý Dub ATJ Šumavan Vimperk A
701. 11. 2020 10:30KST Orel ČB BTJ VS Tábor A
813. 11. 2020 19:00TJ VS Tábor ATJ Spartak Kaplice B
814. 11. 2020 14:00TJ Šumavan Vimperk AVelešín - Přídolí B
814. 11. 2020 14:00TJ Calofrig Borovany ATJ Slovan Černý Dub A
814. 11. 2020 18:00TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí AKST Orel ČB B
814. 11. 2020 15:00KST Orel ČB CTJ Slavoj Protivín A
813. 11. 2020 19:00TJ Sokol Hluboká nad Vltavou BSKST Týn nad Vltavou A
915. 11. 2020 10:00TJ VS Tábor AVelešín - Přídolí B
915. 11. 2020 10:00TJ Šumavan Vimperk ATJ Spartak Kaplice B
913. 11. 2020 19:00TJ Calofrig Borovany AKST Orel ČB B
913. 11. 2020 18:30TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí ATJ Slovan Černý Dub A
915. 11. 2020 10:30KST Orel ČB CSKST Týn nad Vltavou A
915. 11. 2020 17:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou BTJ Slavoj Protivín A
1028. 11. 2020 15:00TJ Slavoj Protivín ATJ Spartak Kaplice B
1028. 11. 2020 15:00SKST Týn nad Vltavou AVelešín - Přídolí B
1027. 11. 2020 18:30TJ Slovan Černý Dub AKST Orel ČB C
1028. 11. 2020 15:00KST Orel ČB BTJ Sokol Hluboká nad Vltavou B
1027. 11. 2020 19:00TJ VS Tábor ATJ Calofrig Borovany A
1028. 11. 2020 14:00TJ Šumavan Vimperk ATJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A
1129. 11. 2020 10:30TJ Slavoj Protivín AVelešín - Přídolí B
1129. 11. 2020 14:00SKST Týn nad Vltavou ATJ Spartak Kaplice B
1129. 11. 2020 10:30TJ Slovan Černý Dub ATJ Sokol Hluboká nad Vltavou B
1108. 09. 2020 18:00KST Orel ČB BKST Orel ČB C10:7
1129. 11. 2020 10:00TJ VS Tábor ATJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A
1129. 11. 2020 10:00TJ Šumavan Vimperk ATJ Calofrig Borovany A
1223. 01. 2021 15:00SKST Týn nad Vltavou ATJ Slavoj Protivín A
1223. 01. 2021 15:00KST Orel ČB BTJ Slovan Černý Dub A
1223. 01. 2021 14:00TJ Šumavan Vimperk ATJ VS Tábor A
1223. 01. 2021 18:00TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí ATJ Calofrig Borovany A
1222. 01. 2021 19:00TJ Sokol Hluboká nad Vltavou BKST Orel ČB C
1223. 01. 2021 11:00Velešín - Přídolí BTJ Spartak Kaplice B
1306. 02. 2021 14:00TJ Calofrig Borovany ATJ Spartak Kaplice B
1306. 02. 2021 18:00TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí AVelešín - Přídolí B
1305. 02. 2021 19:00TJ VS Tábor AKST Orel ČB C
1306. 02. 2021 14:00TJ Šumavan Vimperk ATJ Sokol Hluboká nad Vltavou B
1305. 02. 2021 18:30TJ Slovan Černý Dub ATJ Slavoj Protivín A
1306. 02. 2021 15:00KST Orel ČB BSKST Týn nad Vltavou A
1405. 02. 2021 18:30TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí ATJ Spartak Kaplice B
1405. 02. 2021 19:00TJ Calofrig Borovany AVelešín - Přídolí B
1407. 02. 2021 10:00TJ Šumavan Vimperk AKST Orel ČB C
1407. 02. 2021 10:00TJ VS Tábor ATJ Sokol Hluboká nad Vltavou B
1407. 02. 2021 10:30KST Orel ČB BTJ Slavoj Protivín A
1407. 02. 2021 10:30TJ Slovan Černý Dub ASKST Týn nad Vltavou A
1526. 02. 2021 18:30TJ Spartak Kaplice BTJ Slovan Černý Dub A
1527. 02. 2021 11:00Velešín - Přídolí BKST Orel ČB B
1527. 02. 2021 15:00TJ Slavoj Protivín ATJ VS Tábor A
1527. 02. 2021 15:00SKST Týn nad Vltavou ATJ Šumavan Vimperk A
1527. 02. 2021 15:00KST Orel ČB CTJ Calofrig Borovany A
1526. 02. 2021 19:00TJ Sokol Hluboká nad Vltavou BTJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A
1628. 02. 2021 17:00Velešín - Přídolí BTJ Slovan Černý Dub A
1628. 02. 2021 13:00TJ Spartak Kaplice BKST Orel ČB B
1628. 02. 2021 14:00SKST Týn nad Vltavou ATJ VS Tábor A
1628. 02. 2021 10:30TJ Slavoj Protivín ATJ Šumavan Vimperk A
1628. 02. 2021 17:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou BTJ Calofrig Borovany A
1628. 02. 2021 10:30KST Orel ČB CTJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A
1713. 03. 2021 15:00KST Orel ČB CTJ Spartak Kaplice B
1712. 03. 2021 19:00TJ Sokol Hluboká nad Vltavou BVelešín - Přídolí B
1713. 03. 2021 14:00TJ Calofrig Borovany ATJ Slavoj Protivín A
1713. 03. 2021 18:00TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí ASKST Týn nad Vltavou A
1712. 03. 2021 19:00TJ VS Tábor ATJ Slovan Černý Dub A
1713. 03. 2021 14:00TJ Šumavan Vimperk AKST Orel ČB B
1814. 03. 2021 17:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou BTJ Spartak Kaplice B
1814. 03. 2021 10:30KST Orel ČB CVelešín - Přídolí B
1812. 03. 2021 18:30TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí ATJ Slavoj Protivín A
1812. 03. 2021 19:00TJ Calofrig Borovany ASKST Týn nad Vltavou A
1814. 03. 2021 10:00TJ Šumavan Vimperk ATJ Slovan Černý Dub A
1814. 03. 2021 10:00TJ VS Tábor AKST Orel ČB B
1926. 03. 2021 18:30TJ Spartak Kaplice BTJ VS Tábor A
1927. 03. 2021 11:00Velešín - Přídolí BTJ Šumavan Vimperk A
1926. 03. 2021 18:30TJ Slovan Černý Dub ATJ Calofrig Borovany A
1927. 03. 2021 15:00KST Orel ČB BTJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A
1927. 03. 2021 15:00TJ Slavoj Protivín AKST Orel ČB C
1927. 03. 2021 15:00SKST Týn nad Vltavou ATJ Sokol Hluboká nad Vltavou B
2028. 03. 2021 17:00Velešín - Přídolí BTJ VS Tábor A
2028. 03. 2021 13:00TJ Spartak Kaplice BTJ Šumavan Vimperk A
2028. 03. 2021 10:30KST Orel ČB BTJ Calofrig Borovany A
2028. 03. 2021 10:30TJ Slovan Černý Dub ATJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A
2028. 03. 2021 14:00SKST Týn nad Vltavou AKST Orel ČB C
2028. 03. 2021 10:30TJ Slavoj Protivín ATJ Sokol Hluboká nad Vltavou B
2109. 04. 2021 18:30TJ Spartak Kaplice BTJ Slavoj Protivín A
2110. 04. 2021 11:00Velešín - Přídolí BSKST Týn nad Vltavou A
2110. 04. 2021 15:00KST Orel ČB CTJ Slovan Černý Dub A
2109. 04. 2021 19:00TJ Sokol Hluboká nad Vltavou BKST Orel ČB B
2110. 04. 2021 14:00TJ Calofrig Borovany ATJ VS Tábor A
2110. 04. 2021 18:00TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí ATJ Šumavan Vimperk A
2211. 04. 2021 17:00Velešín - Přídolí BTJ Slavoj Protivín A
2211. 04. 2021 13:00TJ Spartak Kaplice BSKST Týn nad Vltavou A
2211. 04. 2021 17:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou BTJ Slovan Černý Dub A
2215. 09. 2020 18:00KST Orel ČB CKST Orel ČB B10:8
2209. 04. 2021 18:30TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí ATJ VS Tábor A
2209. 04. 2021 19:00TJ Calofrig Borovany ATJ Šumavan Vimperk A
Krajská soutěž A
112. 12. 2020 15:00TJ Sokol Křemže - Holubov ASKST Týn nad Vltavou B
112. 12. 2020 10:00TJ Slávia Prachatice ASKP Prachatice
113. 12. 2020 10:00TJ Spartak Kaplice CTJ Sokol České Budějovice B
112. 12. 2020 15:00SK Pedagog ČB BTJ Sokol Křemže - Holubov B
112. 12. 2020 15:00KST Orel ČB DTJ Sokol Nová Ves u ČB A
112. 12. 2020 15:00TJ Sokol Lhenice ASK MARTYNA Malovice A
222. 09. 2020 19:00TJ Sokol Lhenice ASK Pedagog ČB B10:8
202. 10. 2020 18:00SK MARTYNA Malovice ATJ Sokol Křemže - Holubov B10:4
203. 10. 2020 15:00KST Orel ČB DTJ Spartak Kaplice C7:10
201. 10. 2020 18:30TJ Sokol Nová Ves u ČB ATJ Sokol České Budějovice B10:4
228. 09. 2020 19:00TJ Sokol Křemže - Holubov ATJ Slávia Prachatice A10:2
203. 10. 2020 17:30SKST Týn nad Vltavou BSKP Prachatice10:2
330. 09. 2020 18:30TJ Sokol Lhenice ATJ Sokol Křemže - Holubov B10:3
330. 09. 2020 19:00SK MARTYNA Malovice ASK Pedagog ČB B10:6
330. 09. 2020 19:00KST Orel ČB DTJ Sokol České Budějovice B10:8
302. 10. 2020 18:30TJ Sokol Nová Ves u ČB ATJ Spartak Kaplice C9:9
304. 10. 2020 16:00SKP PrachaticeTJ Sokol Křemže - Holubov A2:10
302. 10. 2020 18:00SKST Týn nad Vltavou BTJ Slávia Prachatice A10:2
412. 10. 2020 18:30TJ Slávia Prachatice ATJ Sokol Lhenice A 
417. 10. 2020 15:00SKP PrachaticeSK MARTYNA Malovice A 
416. 10. 2020 18:30TJ Spartak Kaplice CTJ Sokol Křemže - Holubov A 
405. 10. 2020 18:30TJ Sokol České Budějovice BSKST Týn nad Vltavou B10:8
417. 10. 2020 15:00SK Pedagog ČB BKST Orel ČB D 
413. 10. 2020 18:00TJ Sokol Křemže - Holubov BTJ Sokol Nová Ves u ČB A 
515. 10. 2020 18:30TJ Slávia Prachatice ASK MARTYNA Malovice A 
518. 10. 2020 10:30SKP PrachaticeTJ Sokol Lhenice A 
518. 10. 2020 10:00TJ Spartak Kaplice CSKST Týn nad Vltavou B 
519. 10. 2020 18:30TJ Sokol České Budějovice BTJ Sokol Křemže - Holubov A 
506. 10. 2020 18:00SK Pedagog ČB BTJ Sokol Nová Ves u ČB A10:4
515. 10. 2020 18:00TJ Sokol Křemže - Holubov BKST Orel ČB D 
631. 10. 2020 15:00TJ Sokol Lhenice AKST Orel ČB D
630. 10. 2020 18:00SK MARTYNA Malovice ATJ Sokol Nová Ves u ČB A
631. 10. 2020 15:00TJ Sokol Křemže - Holubov ASK Pedagog ČB B
631. 10. 2020 17:30SKST Týn nad Vltavou BTJ Sokol Křemže - Holubov B
631. 10. 2020 10:00TJ Slávia Prachatice ATJ Spartak Kaplice C
601. 11. 2020 10:30SKP PrachaticeTJ Sokol České Budějovice B
701. 11. 2020 10:30TJ Sokol Lhenice ATJ Sokol Nová Ves u ČB A
701. 11. 2020 10:30SK MARTYNA Malovice AKST Orel ČB D
715. 09. 2020 19:00TJ Sokol Křemže - Holubov ATJ Sokol Křemže - Holubov B10:7
701. 11. 2020 10:30SKST Týn nad Vltavou BSK Pedagog ČB B
701. 11. 2020 14:00TJ Slávia Prachatice ATJ Sokol České Budějovice B
731. 10. 2020 15:00SKP PrachaticeTJ Spartak Kaplice C
813. 11. 2020 18:30TJ Spartak Kaplice CTJ Sokol Lhenice A
814. 11. 2020 14:00TJ Sokol České Budějovice BSK MARTYNA Malovice A
814. 11. 2020 15:00SK Pedagog ČB BTJ Slávia Prachatice A
814. 11. 2020 15:00TJ Sokol Křemže - Holubov BSKP Prachatice
814. 11. 2020 15:00KST Orel ČB DTJ Sokol Křemže - Holubov A
814. 11. 2020 10:30TJ Sokol Nová Ves u ČB ASKST Týn nad Vltavou B
915. 11. 2020 10:00TJ Spartak Kaplice CSK MARTYNA Malovice A
915. 11. 2020 10:00TJ Sokol České Budějovice BTJ Sokol Lhenice A
915. 11. 2020 10:30SK Pedagog ČB BSKP Prachatice
915. 11. 2020 10:30TJ Sokol Křemže - Holubov BTJ Slávia Prachatice A
915. 11. 2020 10:30KST Orel ČB DSKST Týn nad Vltavou B
913. 11. 2020 18:30TJ Sokol Nová Ves u ČB ATJ Sokol Křemže - Holubov A
1028. 11. 2020 15:00TJ Sokol Křemže - Holubov ATJ Sokol Lhenice A
1028. 11. 2020 17:30SKST Týn nad Vltavou BSK MARTYNA Malovice A
1028. 11. 2020 10:00TJ Slávia Prachatice AKST Orel ČB D
1028. 11. 2020 15:00SKP PrachaticeTJ Sokol Nová Ves u ČB A
1027. 11. 2020 18:30TJ Spartak Kaplice CSK Pedagog ČB B
1028. 11. 2020 14:00TJ Sokol České Budějovice BTJ Sokol Křemže - Holubov B
1129. 11. 2020 10:30TJ Sokol Křemže - Holubov ASK MARTYNA Malovice A
1129. 11. 2020 10:30SKST Týn nad Vltavou BTJ Sokol Lhenice A
1129. 11. 2020 14:00TJ Slávia Prachatice ATJ Sokol Nová Ves u ČB A
1129. 11. 2020 10:30SKP PrachaticeKST Orel ČB D
1129. 11. 2020 10:00TJ Spartak Kaplice CTJ Sokol Křemže - Holubov B
1129. 11. 2020 10:00TJ Sokol České Budějovice BSK Pedagog ČB B
1223. 01. 2021 17:30SKST Týn nad Vltavou BTJ Sokol Křemže - Holubov A
1223. 01. 2021 15:00SKP PrachaticeTJ Slávia Prachatice A
1224. 01. 2021 10:00TJ Sokol České Budějovice BTJ Spartak Kaplice C
1223. 01. 2021 15:00TJ Sokol Křemže - Holubov BSK Pedagog ČB B
1223. 01. 2021 10:30TJ Sokol Nová Ves u ČB AKST Orel ČB D
1222. 01. 2021 18:00SK MARTYNA Malovice ATJ Sokol Lhenice A
1306. 02. 2021 15:00SK Pedagog ČB BTJ Sokol Lhenice A
1306. 02. 2021 15:00TJ Sokol Křemže - Holubov BSK MARTYNA Malovice A
1305. 02. 2021 18:30TJ Spartak Kaplice CKST Orel ČB D
1306. 02. 2021 14:00TJ Sokol České Budějovice BTJ Sokol Nová Ves u ČB A
1306. 02. 2021 10:00TJ Slávia Prachatice ATJ Sokol Křemže - Holubov A
1306. 02. 2021 15:00SKP PrachaticeSKST Týn nad Vltavou B
1407. 02. 2021 10:30TJ Sokol Křemže - Holubov BTJ Sokol Lhenice A
1407. 02. 2021 10:30SK Pedagog ČB BSK MARTYNA Malovice A
1407. 02. 2021 10:00TJ Sokol České Budějovice BKST Orel ČB D
1407. 02. 2021 10:00TJ Spartak Kaplice CTJ Sokol Nová Ves u ČB A
1407. 02. 2021 10:30TJ Sokol Křemže - Holubov ASKP Prachatice
1407. 02. 2021 14:00TJ Slávia Prachatice ASKST Týn nad Vltavou B
1527. 02. 2021 15:00TJ Sokol Lhenice ATJ Slávia Prachatice A
1526. 02. 2021 18:00SK MARTYNA Malovice ASKP Prachatice
1527. 02. 2021 15:00TJ Sokol Křemže - Holubov ATJ Spartak Kaplice C
1527. 02. 2021 17:30SKST Týn nad Vltavou BTJ Sokol České Budějovice B
1527. 02. 2021 15:00KST Orel ČB DSK Pedagog ČB B
1527. 02. 2021 10:30TJ Sokol Nová Ves u ČB ATJ Sokol Křemže - Holubov B
1628. 02. 2021 10:30SK MARTYNA Malovice ATJ Slávia Prachatice A
1628. 02. 2021 10:30TJ Sokol Lhenice ASKP Prachatice
1628. 02. 2021 10:30SKST Týn nad Vltavou BTJ Spartak Kaplice C
1628. 02. 2021 10:30TJ Sokol Křemže - Holubov ATJ Sokol České Budějovice B
1626. 02. 2021 18:30TJ Sokol Nová Ves u ČB ASK Pedagog ČB B
1628. 02. 2021 10:30KST Orel ČB DTJ Sokol Křemže - Holubov B
1713. 03. 2021 15:00KST Orel ČB DTJ Sokol Lhenice A
1713. 03. 2021 10:30TJ Sokol Nová Ves u ČB ASK MARTYNA Malovice A
1713. 03. 2021 15:00SK Pedagog ČB BTJ Sokol Křemže - Holubov A
1713. 03. 2021 15:00TJ Sokol Křemže - Holubov BSKST Týn nad Vltavou B
1712. 03. 2021 18:30TJ Spartak Kaplice CTJ Slávia Prachatice A
1713. 03. 2021 14:00TJ Sokol České Budějovice BSKP Prachatice
1812. 03. 2021 18:30TJ Sokol Nová Ves u ČB ATJ Sokol Lhenice A
1814. 03. 2021 10:30KST Orel ČB DSK MARTYNA Malovice A
1818. 09. 2020 19:00TJ Sokol Křemže - Holubov BTJ Sokol Křemže - Holubov A6:10
1814. 03. 2021 10:30SK Pedagog ČB BSKST Týn nad Vltavou B
1814. 03. 2021 10:00TJ Sokol České Budějovice BTJ Slávia Prachatice A
1814. 03. 2021 10:00TJ Spartak Kaplice CSKP Prachatice
1927. 03. 2021 15:00TJ Sokol Lhenice ATJ Spartak Kaplice C
1926. 03. 2021 18:00SK MARTYNA Malovice ATJ Sokol České Budějovice B
1927. 03. 2021 10:00TJ Slávia Prachatice ASK Pedagog ČB B
1927. 03. 2021 15:00SKP PrachaticeTJ Sokol Křemže - Holubov B
1927. 03. 2021 15:00TJ Sokol Křemže - Holubov AKST Orel ČB D
1927. 03. 2021 17:30SKST Týn nad Vltavou BTJ Sokol Nová Ves u ČB A
2028. 03. 2021 10:30SK MARTYNA Malovice ATJ Spartak Kaplice C
2028. 03. 2021 10:30TJ Sokol Lhenice ATJ Sokol České Budějovice B
2028. 03. 2021 10:30SKP PrachaticeSK Pedagog ČB B
2028. 03. 2021 14:00TJ Slávia Prachatice ATJ Sokol Křemže - Holubov B
2028. 03. 2021 10:30SKST Týn nad Vltavou BKST Orel ČB D
2028. 03. 2021 10:30TJ Sokol Křemže - Holubov ATJ Sokol Nová Ves u ČB A
2110. 04. 2021 15:00TJ Sokol Lhenice ATJ Sokol Křemže - Holubov A
2109. 04. 2021 18:00SK MARTYNA Malovice ASKST Týn nad Vltavou B
2110. 04. 2021 15:00KST Orel ČB DTJ Slávia Prachatice A
2110. 04. 2021 10:30TJ Sokol Nová Ves u ČB ASKP Prachatice
2110. 04. 2021 15:00SK Pedagog ČB BTJ Spartak Kaplice C
2110. 04. 2021 15:00TJ Sokol Křemže - Holubov BTJ Sokol České Budějovice B
2211. 04. 2021 10:30SK MARTYNA Malovice ATJ Sokol Křemže - Holubov A
2211. 04. 2021 10:30TJ Sokol Lhenice ASKST Týn nad Vltavou B
2209. 04. 2021 18:30TJ Sokol Nová Ves u ČB ATJ Slávia Prachatice A
2211. 04. 2021 10:30KST Orel ČB DSKP Prachatice
2211. 04. 2021 10:30TJ Sokol Křemže - Holubov BTJ Spartak Kaplice C
2211. 04. 2021 10:30SK Pedagog ČB BTJ Sokol České Budějovice B
Krajská soutěž B
112. 12. 2020 15:00TJ Slavoj Protivín BTJ Třebohostice A
112. 12. 2020 15:00TJ Sokol Milevsko ATJ Sokol Písek A
111. 12. 2020 18:00TJ Sokol Mirotice BTJ Osek A
112. 12. 2020 15:00TJ Sokol Vodňany CTJ Blatná A
112. 12. 2020 15:00ST Svatá Maří ATJ Slovan Černý Dub B
112. 12. 2020 15:00ČZ Strakonice Elektrostav CTJ Sokol Strakonice A
202. 10. 2020 18:00ČZ Strakonice Elektrostav CTJ Sokol Vodňany C10:5
202. 10. 2020 17:30TJ Sokol Strakonice ATJ Blatná A10:7
202. 10. 2020 18:00
Mirotice
TJ Sokol Mirotice BST Svatá Maří A8:10
230. 09. 2020 18:00TJ Osek ATJ Slovan Černý Dub B10:4
203. 10. 2020 14:00
Milevsko
TJ Slavoj Protivín BTJ Sokol Milevsko A0:10
203. 10. 2020 18:00TJ Třebohostice ATJ Sokol Písek A6:10
304. 10. 2020 10:30ČZ Strakonice Elektrostav CTJ Blatná A10:5
330. 09. 2020 18:00TJ Sokol Strakonice ATJ Sokol Vodňany C6:10
305. 10. 2020 18:30
Radomyšl
ST Svatá Maří ATJ Osek A5:10
325. 09. 2020 18:30TJ Slovan Černý Dub BTJ Sokol Mirotice B7:10
311. 10. 2020 10:30TJ Slavoj Protivín BTJ Sokol Písek A0:10
302. 10. 2020 18:00TJ Třebohostice ATJ Sokol Milevsko A10:6
417. 10. 2020 15:00TJ Sokol Milevsko AČZ Strakonice Elektrostav C 
407. 10. 2020 19:00TJ Sokol Písek ATJ Sokol Strakonice A9:9
416. 10. 2020 18:00TJ Sokol Mirotice BTJ Slavoj Protivín B 
412. 10. 2020 18:30
Radomyšl
TJ Osek ATJ Třebohostice A 
417. 10. 2020 15:00TJ Sokol Vodňany CST Svatá Maří A 
416. 10. 2020 19:00TJ Blatná ATJ Slovan Černý Dub B 
513. 10. 2020 19:45TJ Sokol Milevsko ATJ Sokol Strakonice A 
518. 10. 2020 10:30TJ Sokol Písek AČZ Strakonice Elektrostav C 
518. 10. 2020 14:00TJ Sokol Mirotice BTJ Třebohostice A 
518. 10. 2020 10:30TJ Osek ATJ Slavoj Protivín B 
518. 10. 2020 10:30TJ Sokol Vodňany CTJ Slovan Černý Dub B 
518. 10. 2020 10:30TJ Blatná AST Svatá Maří A 
631. 10. 2020 15:00ČZ Strakonice Elektrostav CST Svatá Maří A
630. 10. 2020 17:30TJ Sokol Strakonice ATJ Slovan Černý Dub B
631. 10. 2020 15:00TJ Slavoj Protivín BTJ Sokol Vodňany C
631. 10. 2020 18:00TJ Třebohostice ATJ Blatná A
631. 10. 2020 15:00TJ Sokol Milevsko ATJ Sokol Mirotice B
631. 10. 2020 10:30TJ Sokol Písek ATJ Osek A
701. 11. 2020 10:30ČZ Strakonice Elektrostav CTJ Slovan Černý Dub B
701. 11. 2020 10:30TJ Sokol Strakonice AST Svatá Maří A
701. 11. 2020 10:30TJ Slavoj Protivín BTJ Blatná A
730. 10. 2020 18:00TJ Třebohostice ATJ Sokol Vodňany C
701. 11. 2020 10:30TJ Sokol Milevsko ATJ Osek A
701. 11. 2020 10:30TJ Sokol Písek ATJ Sokol Mirotice B
813. 11. 2020 18:00TJ Sokol Mirotice BČZ Strakonice Elektrostav C
814. 11. 2020 15:00TJ Osek ATJ Sokol Strakonice A
814. 11. 2020 15:00TJ Sokol Vodňany CTJ Sokol Milevsko A
813. 11. 2020 19:00TJ Blatná ATJ Sokol Písek A
814. 11. 2020 15:00ST Svatá Maří ATJ Slavoj Protivín B
813. 11. 2020 18:30TJ Slovan Černý Dub BTJ Třebohostice A
915. 11. 2020 14:00TJ Sokol Mirotice BTJ Sokol Strakonice A
915. 11. 2020 10:30TJ Osek AČZ Strakonice Elektrostav C
915. 11. 2020 10:30TJ Sokol Vodňany CTJ Sokol Písek A
915. 11. 2020 10:30TJ Blatná ATJ Sokol Milevsko A
915. 11. 2020 10:30ST Svatá Maří ATJ Třebohostice A
915. 11. 2020 10:30TJ Slovan Černý Dub BTJ Slavoj Protivín B
1028. 11. 2020 15:00TJ Slavoj Protivín BČZ Strakonice Elektrostav C
1028. 11. 2020 18:00TJ Třebohostice ATJ Sokol Strakonice A
1028. 11. 2020 15:00TJ Sokol Milevsko AST Svatá Maří A
1028. 11. 2020 10:30TJ Sokol Písek ATJ Slovan Černý Dub B
1027. 11. 2020 18:00TJ Sokol Mirotice BTJ Sokol Vodňany C
1028. 11. 2020 15:00TJ Osek ATJ Blatná A
1129. 11. 2020 10:30TJ Slavoj Protivín BTJ Sokol Strakonice A
1127. 11. 2020 18:00TJ Třebohostice AČZ Strakonice Elektrostav C
1129. 11. 2020 10:30TJ Sokol Milevsko ATJ Slovan Černý Dub B
1129. 11. 2020 10:30TJ Sokol Písek AST Svatá Maří A
1129. 11. 2020 14:00TJ Sokol Mirotice BTJ Blatná A
1129. 11. 2020 10:30TJ Osek ATJ Sokol Vodňany C
1223. 01. 2021 18:00TJ Třebohostice ATJ Slavoj Protivín B
1223. 01. 2021 10:30TJ Sokol Písek ATJ Sokol Milevsko A
1223. 01. 2021 15:00TJ Osek ATJ Sokol Mirotice B
1222. 01. 2021 19:00TJ Blatná ATJ Sokol Vodňany C
1222. 01. 2021 18:30TJ Slovan Černý Dub BST Svatá Maří A
1222. 01. 2021 17:30TJ Sokol Strakonice AČZ Strakonice Elektrostav C
1306. 02. 2021 15:00TJ Sokol Vodňany CČZ Strakonice Elektrostav C
1305. 02. 2021 19:00TJ Blatná ATJ Sokol Strakonice A
1305. 02. 2021 18:00TJ Sokol Mirotice BST Svatá Maří A
1306. 02. 2021 15:00TJ Slovan Černý Dub BTJ Osek A
1306. 02. 2021 15:00TJ Sokol Milevsko ATJ Slavoj Protivín B
1306. 02. 2021 10:30TJ Sokol Písek ATJ Třebohostice A
1407. 02. 2021 10:30TJ Blatná AČZ Strakonice Elektrostav C
1407. 02. 2021 10:30TJ Sokol Vodňany CTJ Sokol Strakonice A
1407. 02. 2021 10:30TJ Osek AST Svatá Maří A
1407. 02. 2021 14:00TJ Sokol Mirotice BTJ Slovan Černý Dub B
1407. 02. 2021 10:30TJ Sokol Písek ATJ Slavoj Protivín B
1407. 02. 2021 10:30TJ Sokol Milevsko ATJ Třebohostice A
1527. 02. 2021 15:00ČZ Strakonice Elektrostav CTJ Sokol Milevsko A
1526. 02. 2021 17:30TJ Sokol Strakonice ATJ Sokol Písek A
1527. 02. 2021 15:00TJ Slavoj Protivín BTJ Sokol Mirotice B
1527. 02. 2021 18:00TJ Třebohostice ATJ Osek A
1527. 02. 2021 15:00ST Svatá Maří ATJ Sokol Vodňany C
1526. 02. 2021 18:30TJ Slovan Černý Dub BTJ Blatná A
1628. 02. 2021 10:30TJ Sokol Strakonice ATJ Sokol Milevsko A
1628. 02. 2021 10:30ČZ Strakonice Elektrostav CTJ Sokol Písek A
1626. 02. 2021 18:00TJ Třebohostice ATJ Sokol Mirotice B
1628. 02. 2021 10:30TJ Slavoj Protivín BTJ Osek A
1628. 02. 2021 10:30TJ Slovan Černý Dub BTJ Sokol Vodňany C
1628. 02. 2021 10:30ST Svatá Maří ATJ Blatná A
1713. 03. 2021 15:00ST Svatá Maří AČZ Strakonice Elektrostav C
1712. 03. 2021 18:30TJ Slovan Černý Dub BTJ Sokol Strakonice A
1713. 03. 2021 15:00TJ Sokol Vodňany CTJ Slavoj Protivín B
1712. 03. 2021 19:00TJ Blatná ATJ Třebohostice A
1712. 03. 2021 18:00TJ Sokol Mirotice BTJ Sokol Milevsko A
1713. 03. 2021 15:00TJ Osek ATJ Sokol Písek A
1814. 03. 2021 10:30TJ Slovan Černý Dub BČZ Strakonice Elektrostav C
1814. 03. 2021 10:30ST Svatá Maří ATJ Sokol Strakonice A
1814. 03. 2021 10:30TJ Blatná ATJ Slavoj Protivín B
1814. 03. 2021 10:30TJ Sokol Vodňany CTJ Třebohostice A
1814. 03. 2021 10:30TJ Osek ATJ Sokol Milevsko A
1814. 03. 2021 14:00TJ Sokol Mirotice BTJ Sokol Písek A
1927. 03. 2021 15:00ČZ Strakonice Elektrostav CTJ Sokol Mirotice B
1926. 03. 2021 17:30TJ Sokol Strakonice ATJ Osek A
1927. 03. 2021 15:00TJ Sokol Milevsko ATJ Sokol Vodňany C
1927. 03. 2021 10:30TJ Sokol Písek ATJ Blatná A
1927. 03. 2021 15:00TJ Slavoj Protivín BST Svatá Maří A
1927. 03. 2021 18:00TJ Třebohostice ATJ Slovan Černý Dub B
2028. 03. 2021 10:30TJ Sokol Strakonice ATJ Sokol Mirotice B
2028. 03. 2021 10:30ČZ Strakonice Elektrostav CTJ Osek A
2028. 03. 2021 10:30TJ Sokol Písek ATJ Sokol Vodňany C
2028. 03. 2021 10:30TJ Sokol Milevsko ATJ Blatná A
2026. 03. 2021 18:00TJ Třebohostice AST Svatá Maří A
2028. 03. 2021 10:30TJ Slavoj Protivín BTJ Slovan Černý Dub B
2110. 04. 2021 15:00ČZ Strakonice Elektrostav CTJ Slavoj Protivín B
2109. 04. 2021 17:30TJ Sokol Strakonice ATJ Třebohostice A
2110. 04. 2021 15:00ST Svatá Maří ATJ Sokol Milevsko A
2109. 04. 2021 18:30TJ Slovan Černý Dub BTJ Sokol Písek A
2110. 04. 2021 15:00TJ Sokol Vodňany CTJ Sokol Mirotice B
2109. 04. 2021 19:00TJ Blatná ATJ Osek A
2211. 04. 2021 10:30TJ Sokol Strakonice ATJ Slavoj Protivín B
2211. 04. 2021 10:30ČZ Strakonice Elektrostav CTJ Třebohostice A
2211. 04. 2021 10:30TJ Slovan Černý Dub BTJ Sokol Milevsko A
2211. 04. 2021 10:30ST Svatá Maří ATJ Sokol Písek A
2211. 04. 2021 10:30TJ Blatná ATJ Sokol Mirotice B
2211. 04. 2021 10:30TJ Sokol Vodňany CTJ Osek A
Krajská soutěž C
112. 12. 2020 10:00Staving Studená CTJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A
111. 12. 2020 19:00TJ Jiskra Třeboň ATJ SDH Nové Dvory A
112. 12. 2020 10:00Jindřichův Hradec 1930 ADDM Soběslav B
112. 12. 2020 15:00TJ Sokol Mladá Vožice ATJ Sokol Lodhéřov A
111. 12. 2020 19:00Katolický dům Dačice z.s.TJ Jiskra Třeboň B
112. 12. 2020 15:00TJ Sokol Sudoměřice u Tábora ATJ VS Tábor B
203. 10. 2020 15:00TJ Sokol Sudoměřice u Tábora ATJ Sokol Mladá Vožice A9:9
202. 10. 2020 19:00TJ VS Tábor BTJ Sokol Lodhéřov A10:5
202. 10. 2020 19:00Katolický dům Dačice z.s.Jindřichův Hradec 1930 A10:8
202. 10. 2020 19:00TJ Jiskra Třeboň BDDM Soběslav B10:3
203. 10. 2020 10:00Staving Studená CTJ Jiskra Třeboň A9:9
225. 09. 2020 18:00TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí ATJ SDH Nové Dvory A10:5
304. 10. 2020 10:30TJ Sokol Sudoměřice u Tábora ATJ Sokol Lodhéřov A10:8
304. 10. 2020 10:00TJ VS Tábor BTJ Sokol Mladá Vožice A10:8
304. 10. 2020 10:00Katolický dům Dačice z.s.DDM Soběslav B10:5
304. 10. 2020 13:00TJ Jiskra Třeboň BJindřichův Hradec 1930 A10:3
301. 10. 2020 18:00Staving Studená CTJ SDH Nové Dvory A10:1
302. 10. 2020 18:00TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí ATJ Jiskra Třeboň A9:9
416. 10. 2020 19:00TJ Jiskra Třeboň ATJ Sokol Sudoměřice u Tábora A 
409. 10. 2020 19:00TJ SDH Nové Dvory ATJ VS Tábor B1:10
417. 10. 2020 10:00Jindřichův Hradec 1930 AStaving Studená C 
417. 10. 2020 10:00DDM Soběslav BTJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A 
417. 10. 2020 15:00TJ Sokol Mladá Vožice AKatolický dům Dačice z.s. 
417. 10. 2020 15:00TJ Sokol Lodhéřov ATJ Jiskra Třeboň B 
518. 10. 2020 13:00TJ Jiskra Třeboň ATJ VS Tábor B 
518. 10. 2020 10:30TJ SDH Nové Dvory ATJ Sokol Sudoměřice u Tábora A 
516. 10. 2020 19:00Jindřichův Hradec 1930 ATJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A 
516. 10. 2020 19:30DDM Soběslav BStaving Studená C 
518. 10. 2020 10:00TJ Sokol Mladá Vožice ATJ Jiskra Třeboň B 
518. 10. 2020 10:30TJ Sokol Lodhéřov AKatolický dům Dačice z.s. 
631. 10. 2020 15:00TJ Sokol Sudoměřice u Tábora AKatolický dům Dačice z.s.
630. 10. 2020 19:00TJ VS Tábor BTJ Jiskra Třeboň B
631. 10. 2020 10:00Staving Studená CTJ Sokol Mladá Vožice A
631. 10. 2020 15:00TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí ATJ Sokol Lodhéřov A
630. 10. 2020 19:00TJ Jiskra Třeboň AJindřichův Hradec 1930 A
630. 10. 2020 19:00TJ SDH Nové Dvory ADDM Soběslav B
701. 11. 2020 10:30TJ Sokol Sudoměřice u Tábora ATJ Jiskra Třeboň B
701. 11. 2020 10:00TJ VS Tábor BKatolický dům Dačice z.s.
730. 10. 2020 18:00Staving Studená CTJ Sokol Lodhéřov A
730. 10. 2020 18:00TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí ATJ Sokol Mladá Vožice A
701. 11. 2020 13:00TJ Jiskra Třeboň ADDM Soběslav B
701. 11. 2020 10:30TJ SDH Nové Dvory AJindřichův Hradec 1930 A
814. 11. 2020 10:00Jindřichův Hradec 1930 ATJ Sokol Sudoměřice u Tábora A
814. 11. 2020 10:00DDM Soběslav BTJ VS Tábor B
814. 11. 2020 15:00TJ Sokol Mladá Vožice ATJ Jiskra Třeboň A
814. 11. 2020 15:00TJ Sokol Lodhéřov ATJ SDH Nové Dvory A
813. 11. 2020 19:00Katolický dům Dačice z.s.Staving Studená C
813. 11. 2020 19:00TJ Jiskra Třeboň BTJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A
913. 11. 2020 19:00Jindřichův Hradec 1930 ATJ VS Tábor B
913. 11. 2020 19:30DDM Soběslav BTJ Sokol Sudoměřice u Tábora A
915. 11. 2020 10:00TJ Sokol Mladá Vožice ATJ SDH Nové Dvory A
915. 11. 2020 10:30TJ Sokol Lodhéřov ATJ Jiskra Třeboň A
915. 11. 2020 10:00Katolický dům Dačice z.s.TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A
915. 11. 2020 13:00TJ Jiskra Třeboň BStaving Studená C
1028. 11. 2020 10:00Staving Studená CTJ Sokol Sudoměřice u Tábora A
1028. 11. 2020 15:00TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí ATJ VS Tábor B
1027. 11. 2020 19:00TJ Jiskra Třeboň AKatolický dům Dačice z.s.
1027. 11. 2020 19:00TJ SDH Nové Dvory ATJ Jiskra Třeboň B
1028. 11. 2020 10:00Jindřichův Hradec 1930 ATJ Sokol Mladá Vožice A
1028. 11. 2020 10:00DDM Soběslav BTJ Sokol Lodhéřov A
1127. 11. 2020 18:00Staving Studená CTJ VS Tábor B
1127. 11. 2020 18:00TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí ATJ Sokol Sudoměřice u Tábora A
1124. 09. 2020 18:00TJ Jiskra Třeboň ATJ Jiskra Třeboň B10:8
1129. 11. 2020 10:30TJ SDH Nové Dvory AKatolický dům Dačice z.s.
1127. 11. 2020 19:00Jindřichův Hradec 1930 ATJ Sokol Lodhéřov A
1127. 11. 2020 19:30DDM Soběslav BTJ Sokol Mladá Vožice A
1223. 01. 2021 15:00TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí AStaving Studená C
1222. 01. 2021 19:00TJ SDH Nové Dvory ATJ Jiskra Třeboň A
1223. 01. 2021 10:00DDM Soběslav BJindřichův Hradec 1930 A
1223. 01. 2021 15:00TJ Sokol Lodhéřov ATJ Sokol Mladá Vožice A
1222. 01. 2021 19:00TJ Jiskra Třeboň BKatolický dům Dačice z.s.
1222. 01. 2021 19:00TJ VS Tábor BTJ Sokol Sudoměřice u Tábora A
1306. 02. 2021 15:00TJ Sokol Mladá Vožice ATJ Sokol Sudoměřice u Tábora A
1306. 02. 2021 15:00TJ Sokol Lodhéřov ATJ VS Tábor B
1306. 02. 2021 10:00Jindřichův Hradec 1930 AKatolický dům Dačice z.s.
1306. 02. 2021 10:00DDM Soběslav BTJ Jiskra Třeboň B
1305. 02. 2021 19:00TJ Jiskra Třeboň AStaving Studená C
1305. 02. 2021 19:00TJ SDH Nové Dvory ATJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A
1407. 02. 2021 10:30TJ Sokol Lodhéřov ATJ Sokol Sudoměřice u Tábora A
1407. 02. 2021 10:00TJ Sokol Mladá Vožice ATJ VS Tábor B
1405. 02. 2021 19:30DDM Soběslav BKatolický dům Dačice z.s.
1405. 02. 2021 19:00Jindřichův Hradec 1930 ATJ Jiskra Třeboň B
1407. 02. 2021 10:30TJ SDH Nové Dvory AStaving Studená C
1407. 02. 2021 13:00TJ Jiskra Třeboň ATJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A
1527. 02. 2021 15:00TJ Sokol Sudoměřice u Tábora ATJ Jiskra Třeboň A
1526. 02. 2021 19:00TJ VS Tábor BTJ SDH Nové Dvory A
1527. 02. 2021 10:00Staving Studená CJindřichův Hradec 1930 A
1527. 02. 2021 15:00TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí ADDM Soběslav B
1526. 02. 2021 19:00Katolický dům Dačice z.s.TJ Sokol Mladá Vožice A
1526. 02. 2021 19:00TJ Jiskra Třeboň BTJ Sokol Lodhéřov A
1628. 02. 2021 10:00TJ VS Tábor BTJ Jiskra Třeboň A
1628. 02. 2021 10:30TJ Sokol Sudoměřice u Tábora ATJ SDH Nové Dvory A
1626. 02. 2021 18:00TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí AJindřichův Hradec 1930 A
1626. 02. 2021 18:00Staving Studená CDDM Soběslav B
1628. 02. 2021 13:00TJ Jiskra Třeboň BTJ Sokol Mladá Vožice A
1628. 02. 2021 10:00Katolický dům Dačice z.s.TJ Sokol Lodhéřov A
1712. 03. 2021 19:00Katolický dům Dačice z.s.TJ Sokol Sudoměřice u Tábora A
1712. 03. 2021 19:00TJ Jiskra Třeboň BTJ VS Tábor B
1713. 03. 2021 15:00TJ Sokol Mladá Vožice AStaving Studená C
1713. 03. 2021 15:00TJ Sokol Lodhéřov ATJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A
1713. 03. 2021 10:00Jindřichův Hradec 1930 ATJ Jiskra Třeboň A
1713. 03. 2021 10:00DDM Soběslav BTJ SDH Nové Dvory A
1814. 03. 2021 13:00TJ Jiskra Třeboň BTJ Sokol Sudoměřice u Tábora A
1814. 03. 2021 10:00Katolický dům Dačice z.s.TJ VS Tábor B
1814. 03. 2021 10:30TJ Sokol Lodhéřov AStaving Studená C
1814. 03. 2021 10:00TJ Sokol Mladá Vožice ATJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A
1812. 03. 2021 19:30DDM Soběslav BTJ Jiskra Třeboň A
1812. 03. 2021 19:00Jindřichův Hradec 1930 ATJ SDH Nové Dvory A
1927. 03. 2021 15:00TJ Sokol Sudoměřice u Tábora AJindřichův Hradec 1930 A
1926. 03. 2021 19:00TJ VS Tábor BDDM Soběslav B
1926. 03. 2021 19:00TJ Jiskra Třeboň ATJ Sokol Mladá Vožice A
1926. 03. 2021 19:00TJ SDH Nové Dvory ATJ Sokol Lodhéřov A
1927. 03. 2021 10:00Staving Studená CKatolický dům Dačice z.s.
1927. 03. 2021 15:00TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí ATJ Jiskra Třeboň B
2028. 03. 2021 10:00TJ VS Tábor BJindřichův Hradec 1930 A
2028. 03. 2021 10:30TJ Sokol Sudoměřice u Tábora ADDM Soběslav B
2028. 03. 2021 10:30TJ SDH Nové Dvory ATJ Sokol Mladá Vožice A
2028. 03. 2021 13:00TJ Jiskra Třeboň ATJ Sokol Lodhéřov A
2026. 03. 2021 18:00TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí AKatolický dům Dačice z.s.
2026. 03. 2021 18:00Staving Studená CTJ Jiskra Třeboň B
2110. 04. 2021 15:00TJ Sokol Sudoměřice u Tábora AStaving Studená C
2109. 04. 2021 19:00TJ VS Tábor BTJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A
2109. 04. 2021 19:00Katolický dům Dačice z.s.TJ Jiskra Třeboň A
2109. 04. 2021 19:00TJ Jiskra Třeboň BTJ SDH Nové Dvory A
2110. 04. 2021 15:00TJ Sokol Mladá Vožice AJindřichův Hradec 1930 A
2110. 04. 2021 15:00TJ Sokol Lodhéřov ADDM Soběslav B
2211. 04. 2021 10:00TJ VS Tábor BStaving Studená C
2211. 04. 2021 10:30TJ Sokol Sudoměřice u Tábora ATJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A
2229. 09. 2020 18:30TJ Jiskra Třeboň BTJ Jiskra Třeboň A10:8
2211. 04. 2021 10:00Katolický dům Dačice z.s.TJ SDH Nové Dvory A
2211. 04. 2021 10:30TJ Sokol Lodhéřov AJindřichův Hradec 1930 A
2211. 04. 2021 10:00TJ Sokol Mladá Vožice ADDM Soběslav B
Divize žen
128. 11. 2020 10:00TTC Kovářov BTělocvičná jednota Sokol Lhenice
129. 11. 2020 10:00KST ZŠ Vyšší Brod BTJ VS Tábor
128. 11. 2020 10:00Jindřichův Hradec 1930TJ Sokol České Budějovice
203. 10. 2020 10:00TJ Sokol České BudějoviceTTC Kovářov B9:1
203. 10. 2020 10:00TJ VS TáborJindřichův Hradec 193010:0
204. 10. 2020 10:00Tělocvičná jednota Sokol LheniceKST ZŠ Vyšší Brod B5:5
317. 10. 2020 10:00TTC Kovářov BKST ZŠ Vyšší Brod B 
317. 10. 2020 10:00Jindřichův Hradec 1930Tělocvičná jednota Sokol Lhenice 
317. 10. 2020 10:00TJ Sokol České BudějoviceTJ VS Tábor 
431. 10. 2020 10:00TJ VS TáborTTC Kovářov B 
431. 10. 2020 10:00Tělocvičná jednota Sokol LheniceTJ Sokol České Budějovice 
401. 11. 2020 10:00KST ZŠ Vyšší Brod BJindřichův Hradec 1930 
514. 11. 2020 10:00Jindřichův Hradec 1930TTC Kovářov B 
514. 11. 2020 10:00TJ Sokol České BudějoviceKST ZŠ Vyšší Brod B 
514. 11. 2020 10:00TJ VS TáborTělocvičná jednota Sokol Lhenice
627. 03. 2021 10:00Tělocvičná jednota Sokol LheniceTTC Kovářov B
627. 03. 2021 10:00TJ VS TáborKST ZŠ Vyšší Brod B
627. 03. 2021 10:00TJ Sokol České BudějoviceJindřichův Hradec 1930
723. 01. 2021 10:00TTC Kovářov BTJ Sokol České Budějovice
723. 01. 2021 10:00Jindřichův Hradec 1930TJ VS Tábor
724. 01. 2021 10:00KST ZŠ Vyšší Brod BTělocvičná jednota Sokol Lhenice
807. 02. 2021 10:00KST ZŠ Vyšší Brod BTTC Kovářov B
806. 02. 2021 10:00Tělocvičná jednota Sokol LheniceJindřichův Hradec 1930
806. 02. 2021 10:00TJ VS TáborTJ Sokol České Budějovice
927. 02. 2021 10:00TTC Kovářov BTJ VS Tábor
927. 02. 2021 10:00TJ Sokol České BudějoviceTělocvičná jednota Sokol Lhenice
927. 02. 2021 10:00Jindřichův Hradec 1930KST ZŠ Vyšší Brod B
1013. 03. 2021 10:00TTC Kovářov BJindřichův Hradec 1930
1014. 03. 2021 10:00KST ZŠ Vyšší Brod BTJ Sokol České Budějovice
1013. 03. 2021 10:00Tělocvičná jednota Sokol LheniceTJ VS Tábor
Český pohár 1. stupeň
1/121. 11. 2020 15:00TJ BlatnáTJ VS Tábor 
1/121. 11. 2020 15:00TJ Spartak Kaplice BTJ Sokol Hluboká nad Vltavou 

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy