Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize muži
119. 09. 2020 09:00TJ Sokol Bor BKOC Sušice A10:0
119. 09. 2020 09:00SKUŘ Plzeň CTJ Dobřany A1:10
119. 09. 2020 09:00SK Jiskra Domažlice AUnion Plzeň C10:8
119. 09. 2020 09:00SK Jiskra Domažlice BSKUŘ Plzeň B5:10
119. 09. 2020 10:30TJ Sokol Horní Bělá ATJ Sokol Lhůta A
odloženo
119. 09. 2020 10:30TJ Sokol Břasy ATJ Sokol Mirošov A10:1
119. 09. 2020 09:00TJ Sokol Plzeň V. ATJ Sokol Plzeň V. B8:10
219. 09. 2020 14:00TJ Sokol Bor BTJ Dobřany A5:10
219. 09. 2020 14:00SKUŘ Plzeň CKOC Sušice A10:3
219. 09. 2020 14:00SK Jiskra Domažlice ASKUŘ Plzeň B7:10
219. 09. 2020 14:00SK Jiskra Domažlice BUnion Plzeň C5:10
219. 09. 2020 15:30TJ Sokol Břasy ATJ Sokol Lhůta A
odloženo
219. 09. 2020 15:30TJ Sokol Horní Bělá ATJ Sokol Mirošov A5:10
303. 10. 2020 08:00Union Plzeň CTJ Sokol Lhůta A7:10
303. 10. 2020 08:00SKUŘ Plzeň BTJ Sokol Mirošov A10:3
303. 10. 2020 10:30KOC Sušice ASK Jiskra Domažlice A10:6
303. 10. 2020 10:30TJ Dobřany ASK Jiskra Domažlice B8:10
303. 10. 2020 09:00TJ Sokol Plzeň V. ATJ Sokol Bor B9:9
303. 10. 2020 09:00TJ Sokol Plzeň V. BSKUŘ Plzeň C6:10
303. 10. 2020 09:00TJ Sokol Břasy ATJ Sokol Horní Bělá A10:4
403. 10. 2020 13:00Union Plzeň CTJ Sokol Mirošov A10:4
403. 10. 2020 13:00SKUŘ Plzeň BTJ Sokol Lhůta A5:10
403. 10. 2020 15:30KOC Sušice ASK Jiskra Domažlice B10:2
403. 10. 2020 15:30TJ Dobřany ASK Jiskra Domažlice A10:7
403. 10. 2020 14:00TJ Sokol Plzeň V. ASKUŘ Plzeň C7:10
403. 10. 2020 14:00TJ Sokol Plzeň V. BTJ Sokol Bor B5:10
517. 10. 2020 09:00
odloženo
SK Jiskra Domažlice ATJ Sokol Plzeň V. A
odloženo
517. 10. 2020 09:00SK Jiskra Domažlice BTJ Sokol Plzeň V. B
odloženo
517. 10. 2020 10:30TJ Sokol Lhůta AKOC Sušice A
odloženo
517. 10. 2020 10:30TJ Sokol Mirošov ATJ Dobřany A
odloženo
517. 10. 2020 09:00
herna TJ Sokol Trnová
TJ Sokol Horní Bělá AUnion Plzeň C
odloženo
517. 10. 2020 09:00TJ Sokol Břasy ASKUŘ Plzeň B
odloženo
517. 10. 2020 09:00SKUŘ Plzeň CTJ Sokol Bor B
odloženo
617. 10. 2020 14:00SK Jiskra Domažlice ATJ Sokol Plzeň V. B
odloženo
617. 10. 2020 14:00SK Jiskra Domažlice BTJ Sokol Plzeň V. A
odloženo
617. 10. 2020 15:30TJ Sokol Lhůta ATJ Dobřany A
odloženo
617. 10. 2020 15:30TJ Sokol Mirošov AKOC Sušice A
odloženo
617. 10. 2020 14:00
herna TJ Sokol Trnová
TJ Sokol Horní Bělá ASKUŘ Plzeň B
odloženo
617. 10. 2020 14:00TJ Sokol Břasy AUnion Plzeň C
odloženo
731. 10. 2020 10:30KOC Sušice ATJ Sokol Horní Bělá A 
731. 10. 2020 10:30TJ Dobřany ATJ Sokol Břasy A 
731. 10. 2020 09:00TJ Sokol Plzeň V. ATJ Sokol Lhůta A 
731. 10. 2020 09:00TJ Sokol Plzeň V. BTJ Sokol Mirošov A 
731. 10. 2020 09:00SK Jiskra Domažlice ATJ Sokol Bor B 
731. 10. 2020 09:00SK Jiskra Domažlice BSKUŘ Plzeň C 
731. 10. 2020 08:00SKUŘ Plzeň BUnion Plzeň C 
831. 10. 2020 15:30KOC Sušice ATJ Sokol Břasy A 
831. 10. 2020 15:30TJ Dobřany ATJ Sokol Horní Bělá A 
831. 10. 2020 14:00TJ Sokol Plzeň V. ATJ Sokol Mirošov A 
831. 10. 2020 14:00TJ Sokol Plzeň V. BTJ Sokol Lhůta A 
831. 10. 2020 14:00SK Jiskra Domažlice BTJ Sokol Bor B 
831. 10. 2020 14:00SK Jiskra Domažlice ASKUŘ Plzeň C 
914. 11. 2020 10:30TJ Sokol Lhůta ATJ Sokol Bor B 
914. 11. 2020 10:30TJ Sokol Mirošov ASKUŘ Plzeň C 
914. 11. 2020 10:30TJ Sokol Horní Bělá ATJ Sokol Plzeň V. A 
914. 11. 2020 10:30TJ Sokol Břasy ATJ Sokol Plzeň V. B 
914. 11. 2020 08:00Union Plzeň CKOC Sušice A 
914. 11. 2020 08:00SKUŘ Plzeň BTJ Dobřany A 
918. 09. 2020 23:59SK Jiskra Domažlice ASK Jiskra Domažlice B7:10
1014. 11. 2020 15:30TJ Sokol Lhůta ASKUŘ Plzeň C 
1014. 11. 2020 15:30TJ Sokol Mirošov ATJ Sokol Bor B 
1014. 11. 2020 15:30TJ Sokol Horní Bělá ATJ Sokol Plzeň V. B 
1014. 11. 2020 15:30TJ Sokol Břasy ATJ Sokol Plzeň V. A 
1014. 11. 2020 13:00Union Plzeň CTJ Dobřany A 
1014. 11. 2020 13:00SKUŘ Plzeň BKOC Sušice A 
1128. 11. 2020 09:00TJ Sokol Plzeň V. AUnion Plzeň C 
1128. 11. 2020 09:00TJ Sokol Plzeň V. BSKUŘ Plzeň B 
1128. 11. 2020 09:00TJ Sokol Bor BTJ Sokol Horní Bělá A 
1128. 11. 2020 09:00SKUŘ Plzeň CTJ Sokol Břasy A 
1128. 11. 2020 09:00SK Jiskra Domažlice ATJ Sokol Lhůta A 
1128. 11. 2020 09:00SK Jiskra Domažlice BTJ Sokol Mirošov A 
1128. 11. 2020 10:30KOC Sušice ATJ Dobřany A 
1228. 11. 2020 14:00TJ Sokol Plzeň V. ASKUŘ Plzeň B 
1228. 11. 2020 14:00TJ Sokol Plzeň V. BUnion Plzeň C 
1228. 11. 2020 14:00TJ Sokol Bor BTJ Sokol Břasy A 
1228. 11. 2020 14:00SKUŘ Plzeň CTJ Sokol Horní Bělá A 
1228. 11. 2020 14:00SK Jiskra Domažlice ATJ Sokol Mirošov A 
1228. 11. 2020 14:00SK Jiskra Domažlice BTJ Sokol Lhůta A 
1312. 12. 2020 10:30TJ Sokol Horní Bělá ASK Jiskra Domažlice A 
1312. 12. 2020 10:30TJ Sokol Břasy ASK Jiskra Domažlice B 
1312. 12. 2020 08:00Union Plzeň CTJ Sokol Bor B 
1315. 09. 2020 16:30SKUŘ Plzeň BSKUŘ Plzeň C10:3
1312. 12. 2020 10:30KOC Sušice ATJ Sokol Plzeň V. A 
1312. 12. 2020 10:30TJ Dobřany ATJ Sokol Plzeň V. B 
1312. 12. 2020 10:30TJ Sokol Lhůta ATJ Sokol Mirošov A 
1412. 12. 2020 15:30TJ Sokol Horní Bělá ASK Jiskra Domažlice B 
1412. 12. 2020 15:30TJ Sokol Břasy ASK Jiskra Domažlice A 
1412. 12. 2020 13:00Union Plzeň CSKUŘ Plzeň C 
1412. 12. 2020 13:00SKUŘ Plzeň BTJ Sokol Bor B 
1412. 12. 2020 15:30KOC Sušice ATJ Sokol Plzeň V. B 
1412. 12. 2020 15:30TJ Dobřany ATJ Sokol Plzeň V. A 
1523. 01. 2021 08:00KOC Sušice ATJ Sokol Bor B 
1523. 01. 2021 08:00TJ Dobřany ASKUŘ Plzeň C 
1523. 01. 2021 08:00Union Plzeň CSK Jiskra Domažlice A 
1523. 01. 2021 08:00SKUŘ Plzeň BSK Jiskra Domažlice B 
1523. 01. 2021 08:00TJ Sokol Lhůta ATJ Sokol Horní Bělá A 
1523. 01. 2021 08:00TJ Sokol Mirošov ATJ Sokol Břasy A 
1519. 09. 2020 13:00TJ Sokol Plzeň V. BTJ Sokol Plzeň V. A8:10
1623. 01. 2021 13:00TJ Dobřany ATJ Sokol Bor B 
1623. 01. 2021 13:00KOC Sušice ASKUŘ Plzeň C 
1623. 01. 2021 13:00SKUŘ Plzeň BSK Jiskra Domažlice A 
1623. 01. 2021 13:00Union Plzeň CSK Jiskra Domažlice B 
1623. 01. 2021 13:00TJ Sokol Lhůta ATJ Sokol Břasy A 
1623. 01. 2021 13:00TJ Sokol Mirošov ATJ Sokol Horní Bělá A 
1706. 02. 2021 08:00TJ Sokol Lhůta AUnion Plzeň C 
1706. 02. 2021 08:00TJ Sokol Mirošov ASKUŘ Plzeň B 
1706. 02. 2021 09:00SK Jiskra Domažlice AKOC Sušice A 
1706. 02. 2021 09:00SK Jiskra Domažlice BTJ Dobřany A 
1706. 02. 2021 09:00TJ Sokol Bor BTJ Sokol Plzeň V. A 
1706. 02. 2021 09:00SKUŘ Plzeň CTJ Sokol Plzeň V. B 
1706. 02. 2021 08:00TJ Sokol Horní Bělá ATJ Sokol Břasy A 
1806. 02. 2021 13:00TJ Sokol Mirošov AUnion Plzeň C 
1806. 02. 2021 13:00TJ Sokol Lhůta ASKUŘ Plzeň B 
1806. 02. 2021 14:00SK Jiskra Domažlice BKOC Sušice A 
1806. 02. 2021 14:00SK Jiskra Domažlice ATJ Dobřany A 
1806. 02. 2021 14:00SKUŘ Plzeň CTJ Sokol Plzeň V. A 
1806. 02. 2021 14:00TJ Sokol Bor BTJ Sokol Plzeň V. B 
1927. 02. 2021 09:00TJ Sokol Plzeň V. ASK Jiskra Domažlice A 
1927. 02. 2021 09:00TJ Sokol Plzeň V. BSK Jiskra Domažlice B 
1927. 02. 2021 08:00KOC Sušice ATJ Sokol Lhůta A 
1927. 02. 2021 08:00TJ Dobřany ATJ Sokol Mirošov A 
1927. 02. 2021 08:00Union Plzeň CTJ Sokol Horní Bělá A 
1927. 02. 2021 08:00SKUŘ Plzeň BTJ Sokol Břasy A 
1927. 02. 2021 09:00TJ Sokol Bor BSKUŘ Plzeň C 
2027. 02. 2021 14:00TJ Sokol Plzeň V. BSK Jiskra Domažlice A 
2027. 02. 2021 14:00TJ Sokol Plzeň V. ASK Jiskra Domažlice B 
2027. 02. 2021 13:00TJ Dobřany ATJ Sokol Lhůta A 
2027. 02. 2021 13:00KOC Sušice ATJ Sokol Mirošov A 
2027. 02. 2021 13:00SKUŘ Plzeň BTJ Sokol Horní Bělá A 
2027. 02. 2021 13:00Union Plzeň CTJ Sokol Břasy A 
2113. 03. 2021 08:00TJ Sokol Horní Bělá AKOC Sušice A 
2113. 03. 2021 08:00TJ Sokol Břasy ATJ Dobřany A 
2113. 03. 2021 08:00TJ Sokol Lhůta ATJ Sokol Plzeň V. A 
2113. 03. 2021 08:00TJ Sokol Mirošov ATJ Sokol Plzeň V. B 
2113. 03. 2021 09:00TJ Sokol Bor BSK Jiskra Domažlice A 
2113. 03. 2021 09:00SKUŘ Plzeň CSK Jiskra Domažlice B 
2113. 03. 2021 08:00Union Plzeň CSKUŘ Plzeň B 
2213. 03. 2021 13:00TJ Sokol Břasy AKOC Sušice A 
2213. 03. 2021 13:00TJ Sokol Horní Bělá ATJ Dobřany A 
2213. 03. 2021 13:00TJ Sokol Mirošov ATJ Sokol Plzeň V. A 
2213. 03. 2021 13:00TJ Sokol Lhůta ATJ Sokol Plzeň V. B 
2213. 03. 2021 14:00TJ Sokol Bor BSK Jiskra Domažlice B 
2213. 03. 2021 14:00SKUŘ Plzeň CSK Jiskra Domažlice A 
2327. 03. 2021 09:00TJ Sokol Bor BTJ Sokol Lhůta A 
2327. 03. 2021 09:00SKUŘ Plzeň CTJ Sokol Mirošov A 
2327. 03. 2021 09:00TJ Sokol Plzeň V. ATJ Sokol Horní Bělá A 
2327. 03. 2021 09:00TJ Sokol Plzeň V. BTJ Sokol Břasy A 
2327. 03. 2021 08:00KOC Sušice AUnion Plzeň C 
2327. 03. 2021 08:00TJ Dobřany ASKUŘ Plzeň B 
2318. 09. 2020 23:59SK Jiskra Domažlice BSK Jiskra Domažlice A10:7
2427. 03. 2021 14:00SKUŘ Plzeň CTJ Sokol Lhůta A 
2427. 03. 2021 14:00TJ Sokol Bor BTJ Sokol Mirošov A 
2427. 03. 2021 14:00TJ Sokol Plzeň V. BTJ Sokol Horní Bělá A 
2427. 03. 2021 14:00TJ Sokol Plzeň V. ATJ Sokol Břasy A 
2427. 03. 2021 13:00TJ Dobřany AUnion Plzeň C 
2427. 03. 2021 13:00KOC Sušice ASKUŘ Plzeň B 
2510. 04. 2021 08:00Union Plzeň CTJ Sokol Plzeň V. A 
2510. 04. 2021 08:00SKUŘ Plzeň BTJ Sokol Plzeň V. B 
2510. 04. 2021 08:00TJ Sokol Horní Bělá ATJ Sokol Bor B 
2510. 04. 2021 08:00TJ Sokol Břasy ASKUŘ Plzeň C 
2510. 04. 2021 08:00TJ Sokol Lhůta ASK Jiskra Domažlice A 
2510. 04. 2021 08:00TJ Sokol Mirošov ASK Jiskra Domažlice B 
2510. 04. 2021 08:00TJ Dobřany AKOC Sušice A 
2610. 04. 2021 13:00SKUŘ Plzeň BTJ Sokol Plzeň V. A 
2610. 04. 2021 13:00Union Plzeň CTJ Sokol Plzeň V. B 
2610. 04. 2021 13:00TJ Sokol Břasy ATJ Sokol Bor B 
2610. 04. 2021 13:00TJ Sokol Horní Bělá ASKUŘ Plzeň C 
2610. 04. 2021 13:00TJ Sokol Mirošov ASK Jiskra Domažlice A 
2610. 04. 2021 13:00TJ Sokol Lhůta ASK Jiskra Domažlice B 
2724. 04. 2021 09:00SK Jiskra Domažlice ATJ Sokol Horní Bělá A 
2724. 04. 2021 09:00SK Jiskra Domažlice BTJ Sokol Břasy A 
2724. 04. 2021 09:00TJ Sokol Bor BUnion Plzeň C 
2717. 09. 2020 16:30SKUŘ Plzeň CSKUŘ Plzeň B10:4
2724. 04. 2021 09:00TJ Sokol Plzeň V. AKOC Sušice A 
2724. 04. 2021 09:00TJ Sokol Plzeň V. BTJ Dobřany A 
2724. 04. 2021 09:00TJ Sokol Mirošov ATJ Sokol Lhůta A 
2824. 04. 2021 14:00SK Jiskra Domažlice BTJ Sokol Horní Bělá A 
2824. 04. 2021 14:00SK Jiskra Domažlice ATJ Sokol Břasy A 
2824. 04. 2021 14:00SKUŘ Plzeň CUnion Plzeň C 
2824. 04. 2021 14:00TJ Sokol Bor BSKUŘ Plzeň B 
2824. 04. 2021 14:00TJ Sokol Plzeň V. BKOC Sušice A 
2824. 04. 2021 14:00TJ Sokol Plzeň V. ATJ Dobřany A 
Krajský přebor 1.tř.sk.A
103. 10. 2020 09:00TJ Sokol Kralovice ATJ Město Zbiroh A10:3
103. 10. 2020 09:00TJ Zdemyslice ATJ Dobřany B10:4
103. 10. 2020 09:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Slavoj Stod A10:7
103. 10. 2020 09:00KST Klatovy BUnion Plzeň D10:3
103. 10. 2020 08:00KOC Sušice BTJ Sokol Horažďovice A10:4
103. 10. 2020 09:00TJ Sokol Kdyně AST DDM Stříbro A10:5
217. 10. 2020 09:00TJ Sokol Kralovice ATJ Sokol Kdyně A
odloženo
217. 10. 2020 09:00TJ Město Zbiroh AST DDM Stříbro A
odloženo
217. 10. 2020 09:00TJ Zdemyslice AKOC Sušice B
odloženo
217. 10. 2020 09:00TJ Dobřany BTJ Sokol Horažďovice A
odloženo
217. 10. 2020 09:00TJ Slavoj Stod AUnion Plzeň D
odloženo
217. 10. 2020 09:00TJ Slavoj Chodová Planá AKST Klatovy B
odloženo
317. 10. 2020 14:00TJ Sokol Kralovice AST DDM Stříbro A
odloženo
317. 10. 2020 14:00TJ Město Zbiroh ATJ Sokol Kdyně A
odloženo
317. 10. 2020 14:00TJ Zdemyslice ATJ Sokol Horažďovice A
odloženo
317. 10. 2020 14:00TJ Dobřany BKOC Sušice B
odloženo
317. 10. 2020 14:00TJ Slavoj Stod AKST Klatovy B
odloženo
317. 10. 2020 14:00TJ Slavoj Chodová Planá AUnion Plzeň D
odloženo
431. 10. 2020 09:00TJ Sokol Kdyně AUnion Plzeň D 
431. 10. 2020 09:00ST DDM Stříbro AKST Klatovy B 
431. 10. 2020 08:00KOC Sušice BTJ Slavoj Stod A 
431. 10. 2020 08:00TJ Sokol Horažďovice ATJ Slavoj Chodová Planá A 
431. 10. 2020 09:00TJ Sokol Kralovice ATJ Zdemyslice A 
431. 10. 2020 09:00TJ Město Zbiroh ATJ Dobřany B 
531. 10. 2020 14:00TJ Sokol Kdyně AKST Klatovy B 
531. 10. 2020 14:00ST DDM Stříbro AUnion Plzeň D 
531. 10. 2020 13:00KOC Sušice BTJ Slavoj Chodová Planá A 
531. 10. 2020 13:00TJ Sokol Horažďovice ATJ Slavoj Stod A 
531. 10. 2020 14:00TJ Sokol Kralovice ATJ Dobřany B 
531. 10. 2020 14:00TJ Město Zbiroh ATJ Zdemyslice A 
614. 11. 2020 09:00TJ Zdemyslice ATJ Sokol Kdyně A 
614. 11. 2020 09:00TJ Dobřany BST DDM Stříbro A 
614. 11. 2020 09:00TJ Slavoj Stod ATJ Sokol Kralovice A 
614. 11. 2020 09:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Město Zbiroh A 
614. 11. 2020 09:00Union Plzeň DKOC Sušice B 
614. 11. 2020 09:00KST Klatovy BTJ Sokol Horažďovice A 
714. 11. 2020 14:00TJ Zdemyslice AST DDM Stříbro A 
714. 11. 2020 14:00TJ Dobřany BTJ Sokol Kdyně A 
714. 11. 2020 14:00TJ Slavoj Stod ATJ Město Zbiroh A 
714. 11. 2020 14:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Sokol Kralovice A 
714. 11. 2020 14:00Union Plzeň DTJ Sokol Horažďovice A 
714. 11. 2020 14:00KST Klatovy BKOC Sušice B 
828. 11. 2020 09:00TJ Sokol Kdyně AKOC Sušice B 
828. 11. 2020 09:00ST DDM Stříbro ATJ Sokol Horažďovice A 
828. 11. 2020 09:00TJ Sokol Kralovice AUnion Plzeň D 
828. 11. 2020 09:00TJ Město Zbiroh AKST Klatovy B 
828. 11. 2020 09:00TJ Zdemyslice ATJ Slavoj Stod A 
828. 11. 2020 09:00TJ Dobřany BTJ Slavoj Chodová Planá A 
928. 11. 2020 14:00TJ Sokol Kdyně ATJ Sokol Horažďovice A 
928. 11. 2020 14:00ST DDM Stříbro AKOC Sušice B 
928. 11. 2020 14:00TJ Sokol Kralovice AKST Klatovy B 
928. 11. 2020 14:00TJ Město Zbiroh AUnion Plzeň D 
928. 11. 2020 14:00TJ Zdemyslice ATJ Slavoj Chodová Planá A 
928. 11. 2020 14:00TJ Dobřany BTJ Slavoj Stod A 
1012. 12. 2020 09:00TJ Slavoj Stod ATJ Sokol Kdyně A 
1012. 12. 2020 09:00TJ Slavoj Chodová Planá AST DDM Stříbro A 
1012. 12. 2020 09:00Union Plzeň DTJ Zdemyslice A 
1012. 12. 2020 09:00KST Klatovy BTJ Dobřany B 
1012. 12. 2020 08:00KOC Sušice BTJ Sokol Kralovice A 
1012. 12. 2020 08:00TJ Sokol Horažďovice ATJ Město Zbiroh A 
1112. 12. 2020 14:00TJ Slavoj Stod AST DDM Stříbro A 
1112. 12. 2020 14:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Sokol Kdyně A 
1112. 12. 2020 14:00Union Plzeň DTJ Dobřany B 
1112. 12. 2020 14:00KST Klatovy BTJ Zdemyslice A 
1112. 12. 2020 13:00KOC Sušice BTJ Město Zbiroh A 
1112. 12. 2020 13:00TJ Sokol Horažďovice ATJ Sokol Kralovice A 
1206. 02. 2021 09:00TJ Město Zbiroh ATJ Sokol Kralovice A 
1206. 02. 2021 09:00TJ Dobřany BTJ Zdemyslice A 
1206. 02. 2021 09:00TJ Slavoj Stod ATJ Slavoj Chodová Planá A 
1206. 02. 2021 09:00Union Plzeň DKST Klatovy B 
1206. 02. 2021 10:30TJ Sokol Horažďovice AKOC Sušice B 
1206. 02. 2021 09:00ST DDM Stříbro ATJ Sokol Kdyně A 
1327. 02. 2021 09:00TJ Sokol Kdyně ATJ Sokol Kralovice A 
1327. 02. 2021 09:00ST DDM Stříbro ATJ Město Zbiroh A 
1327. 02. 2021 10:30KOC Sušice BTJ Zdemyslice A 
1327. 02. 2021 10:30TJ Sokol Horažďovice ATJ Dobřany B 
1327. 02. 2021 09:00Union Plzeň DTJ Slavoj Stod A 
1327. 02. 2021 09:00KST Klatovy BTJ Slavoj Chodová Planá A 
1427. 02. 2021 14:00ST DDM Stříbro ATJ Sokol Kralovice A 
1427. 02. 2021 14:00TJ Sokol Kdyně ATJ Město Zbiroh A 
1427. 02. 2021 15:30TJ Sokol Horažďovice ATJ Zdemyslice A 
1427. 02. 2021 15:30KOC Sušice BTJ Dobřany B 
1427. 02. 2021 14:00KST Klatovy BTJ Slavoj Stod A 
1427. 02. 2021 14:00Union Plzeň DTJ Slavoj Chodová Planá A 
1513. 03. 2021 09:00Union Plzeň DTJ Sokol Kdyně A 
1513. 03. 2021 09:00KST Klatovy BST DDM Stříbro A 
1513. 03. 2021 09:00TJ Slavoj Stod AKOC Sušice B 
1513. 03. 2021 09:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Sokol Horažďovice A 
1513. 03. 2021 09:00TJ Zdemyslice ATJ Sokol Kralovice A 
1513. 03. 2021 09:00TJ Dobřany BTJ Město Zbiroh A 
1613. 03. 2021 14:00KST Klatovy BTJ Sokol Kdyně A 
1613. 03. 2021 14:00Union Plzeň DST DDM Stříbro A 
1613. 03. 2021 14:00TJ Slavoj Chodová Planá AKOC Sušice B 
1613. 03. 2021 14:00TJ Slavoj Stod ATJ Sokol Horažďovice A 
1613. 03. 2021 14:00TJ Dobřany BTJ Sokol Kralovice A 
1613. 03. 2021 14:00TJ Zdemyslice ATJ Město Zbiroh A 
1727. 03. 2021 09:00TJ Sokol Kdyně ATJ Zdemyslice A 
1727. 03. 2021 09:00ST DDM Stříbro ATJ Dobřany B 
1727. 03. 2021 09:00TJ Sokol Kralovice ATJ Slavoj Stod A 
1727. 03. 2021 09:00TJ Město Zbiroh ATJ Slavoj Chodová Planá A 
1727. 03. 2021 10:30KOC Sušice BUnion Plzeň D 
1727. 03. 2021 10:30TJ Sokol Horažďovice AKST Klatovy B 
1827. 03. 2021 14:00ST DDM Stříbro ATJ Zdemyslice A 
1827. 03. 2021 14:00TJ Sokol Kdyně ATJ Dobřany B 
1827. 03. 2021 14:00TJ Město Zbiroh ATJ Slavoj Stod A 
1827. 03. 2021 14:00TJ Sokol Kralovice ATJ Slavoj Chodová Planá A 
1827. 03. 2021 15:30TJ Sokol Horažďovice AUnion Plzeň D 
1827. 03. 2021 15:30KOC Sušice BKST Klatovy B 
1910. 04. 2021 10:30KOC Sušice BTJ Sokol Kdyně A 
1910. 04. 2021 10:30TJ Sokol Horažďovice AST DDM Stříbro A 
1910. 04. 2021 09:00Union Plzeň DTJ Sokol Kralovice A 
1910. 04. 2021 09:00KST Klatovy BTJ Město Zbiroh A 
1910. 04. 2021 09:00TJ Slavoj Stod ATJ Zdemyslice A 
1910. 04. 2021 09:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Dobřany B 
2010. 04. 2021 15:30TJ Sokol Horažďovice ATJ Sokol Kdyně A 
2010. 04. 2021 15:30KOC Sušice BST DDM Stříbro A 
2010. 04. 2021 14:00KST Klatovy BTJ Sokol Kralovice A 
2010. 04. 2021 14:00Union Plzeň DTJ Město Zbiroh A 
2010. 04. 2021 14:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Zdemyslice A 
2010. 04. 2021 14:00TJ Slavoj Stod ATJ Dobřany B 
2124. 04. 2021 09:00TJ Sokol Kdyně ATJ Slavoj Stod A 
2124. 04. 2021 09:00ST DDM Stříbro ATJ Slavoj Chodová Planá A 
2124. 04. 2021 09:00TJ Zdemyslice AUnion Plzeň D 
2124. 04. 2021 09:00TJ Dobřany BKST Klatovy B 
2124. 04. 2021 09:00TJ Sokol Kralovice AKOC Sušice B 
2124. 04. 2021 09:00TJ Město Zbiroh ATJ Sokol Horažďovice A 
2224. 04. 2021 14:00ST DDM Stříbro ATJ Slavoj Stod A 
2224. 04. 2021 14:00TJ Sokol Kdyně ATJ Slavoj Chodová Planá A 
2224. 04. 2021 14:00TJ Dobřany BUnion Plzeň D 
2224. 04. 2021 14:00TJ Zdemyslice AKST Klatovy B 
2224. 04. 2021 14:00TJ Město Zbiroh AKOC Sušice B 
2224. 04. 2021 14:00TJ Sokol Kralovice ATJ Sokol Horažďovice A 
Krajský přebor 1.tř.sk.B
103. 10. 2020 09:00SK Nevid ATJ Hrádek A10:2
102. 10. 2020 23:59Dioss Nýřany ADioss Nýřany B6:10
103. 10. 2020 09:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Sokol Klabava A10:6
103. 10. 2020 09:00TJ Sokol Těně ATJ Sokol Skomelno A9:9
103. 10. 2020 08:00TJ Sokol Pocinovice ASK Drahotín A4:10
103. 10. 2020 09:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Slavoj Stod B10:6
217. 10. 2020 09:00SK Nevid ATJ Sokol Plzeň V. C
odloženo
217. 10. 2020 09:00TJ Hrádek ATJ Slavoj Stod B
odloženo
217. 10. 2020 09:00Dioss Nýřany ATJ Sokol Pocinovice A
odloženo
217. 10. 2020 09:00Dioss Nýřany BSK Drahotín A
odloženo
217. 10. 2020 09:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Sokol Těně A
odloženo
217. 10. 2020 09:00TJ Sokol Klabava ATJ Sokol Skomelno A
odloženo
317. 10. 2020 14:00SK Nevid ATJ Slavoj Stod B
odloženo
317. 10. 2020 14:00TJ Hrádek ATJ Sokol Plzeň V. C
odloženo
317. 10. 2020 14:00Dioss Nýřany ASK Drahotín A
odloženo
317. 10. 2020 14:00Dioss Nýřany BTJ Sokol Pocinovice A
odloženo
317. 10. 2020 14:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Sokol Skomelno A
odloženo
317. 10. 2020 14:00TJ Sokol Klabava ATJ Sokol Těně A
odloženo
431. 10. 2020 09:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Sokol Těně A 
431. 10. 2020 09:00TJ Slavoj Stod BTJ Sokol Skomelno A 
431. 10. 2020 08:00TJ Sokol Pocinovice ATJ Sokol Nezvěstice A 
431. 10. 2020 08:00SK Drahotín ATJ Sokol Klabava A 
431. 10. 2020 09:00SK Nevid ADioss Nýřany A 
431. 10. 2020 09:00TJ Hrádek ADioss Nýřany B 
531. 10. 2020 14:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Sokol Skomelno A 
531. 10. 2020 14:00TJ Slavoj Stod BTJ Sokol Těně A 
531. 10. 2020 13:00TJ Sokol Pocinovice ATJ Sokol Klabava A 
531. 10. 2020 13:00SK Drahotín ATJ Sokol Nezvěstice A 
531. 10. 2020 14:00SK Nevid ADioss Nýřany B 
531. 10. 2020 14:00TJ Hrádek ADioss Nýřany A 
614. 11. 2020 09:00Dioss Nýřany ATJ Sokol Plzeň V. C 
614. 11. 2020 09:00Dioss Nýřany BTJ Slavoj Stod B 
614. 11. 2020 09:00TJ Sokol Nezvěstice ASK Nevid A 
614. 11. 2020 09:00TJ Sokol Klabava ATJ Hrádek A 
614. 11. 2020 08:00TJ Sokol Pocinovice ATJ Sokol Těně A 
614. 11. 2020 08:00SK Drahotín ATJ Sokol Skomelno A 
714. 11. 2020 14:00Dioss Nýřany ATJ Slavoj Stod B 
714. 11. 2020 14:00Dioss Nýřany BTJ Sokol Plzeň V. C 
714. 11. 2020 14:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Hrádek A 
714. 11. 2020 14:00TJ Sokol Klabava ASK Nevid A 
714. 11. 2020 13:00SK Drahotín ATJ Sokol Těně A 
714. 11. 2020 13:00TJ Sokol Pocinovice ATJ Sokol Skomelno A 
828. 11. 2020 09:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Sokol Pocinovice A 
828. 11. 2020 09:00TJ Slavoj Stod BSK Drahotín A 
828. 11. 2020 09:00SK Nevid ATJ Sokol Těně A 
828. 11. 2020 09:00TJ Hrádek ATJ Sokol Skomelno A 
828. 11. 2020 09:00Dioss Nýřany ATJ Sokol Nezvěstice A 
828. 11. 2020 09:00Dioss Nýřany BTJ Sokol Klabava A 
928. 11. 2020 14:00TJ Sokol Plzeň V. CSK Drahotín A 
928. 11. 2020 14:00TJ Slavoj Stod BTJ Sokol Pocinovice A 
928. 11. 2020 14:00SK Nevid ATJ Sokol Skomelno A 
928. 11. 2020 14:00TJ Hrádek ATJ Sokol Těně A 
928. 11. 2020 14:00Dioss Nýřany ATJ Sokol Klabava A 
928. 11. 2020 14:00Dioss Nýřany BTJ Sokol Nezvěstice A 
1012. 12. 2020 09:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Sokol Plzeň V. C 
1012. 12. 2020 09:00TJ Sokol Klabava ATJ Slavoj Stod B 
1012. 12. 2020 09:00TJ Sokol Těně ADioss Nýřany A 
1012. 12. 2020 09:00TJ Sokol Skomelno ADioss Nýřany B 
1012. 12. 2020 08:00TJ Sokol Pocinovice ASK Nevid A 
1012. 12. 2020 08:00SK Drahotín ATJ Hrádek A 
1112. 12. 2020 14:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Slavoj Stod B 
1112. 12. 2020 14:00TJ Sokol Klabava ATJ Sokol Plzeň V. C 
1112. 12. 2020 14:00TJ Sokol Těně ADioss Nýřany B 
1112. 12. 2020 14:00TJ Sokol Skomelno ADioss Nýřany A 
1112. 12. 2020 13:00TJ Sokol Pocinovice ATJ Hrádek A 
1112. 12. 2020 13:00SK Drahotín ASK Nevid A 
1206. 02. 2021 09:00TJ Hrádek ASK Nevid A 
1202. 10. 2020 23:59Dioss Nýřany BDioss Nýřany A10:7
1206. 02. 2021 09:00TJ Sokol Klabava ATJ Sokol Nezvěstice A 
1206. 02. 2021 09:00TJ Sokol Skomelno ATJ Sokol Těně A 
1206. 02. 2021 09:00SK Drahotín ATJ Sokol Pocinovice A 
1206. 02. 2021 09:00TJ Slavoj Stod BTJ Sokol Plzeň V. C 
1327. 02. 2021 09:00TJ Sokol Plzeň V. CSK Nevid A 
1327. 02. 2021 09:00TJ Slavoj Stod BTJ Hrádek A 
1327. 02. 2021 10:30TJ Sokol Pocinovice ADioss Nýřany A 
1327. 02. 2021 10:30SK Drahotín ADioss Nýřany B 
1327. 02. 2021 09:00TJ Sokol Těně ATJ Sokol Nezvěstice A 
1327. 02. 2021 09:00TJ Sokol Skomelno ATJ Sokol Klabava A 
1427. 02. 2021 14:00TJ Slavoj Stod BSK Nevid A 
1427. 02. 2021 14:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Hrádek A 
1427. 02. 2021 15:30SK Drahotín ADioss Nýřany A 
1427. 02. 2021 15:30TJ Sokol Pocinovice ADioss Nýřany B 
1427. 02. 2021 14:00TJ Sokol Skomelno ATJ Sokol Nezvěstice A 
1427. 02. 2021 14:00TJ Sokol Těně ATJ Sokol Klabava A 
1513. 03. 2021 09:00TJ Sokol Těně ATJ Sokol Plzeň V. C 
1513. 03. 2021 09:00TJ Sokol Skomelno ATJ Slavoj Stod B 
1513. 03. 2021 09:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Sokol Pocinovice A 
1513. 03. 2021 09:00TJ Sokol Klabava ASK Drahotín A 
1513. 03. 2021 09:00Dioss Nýřany ASK Nevid A 
1513. 03. 2021 09:00Dioss Nýřany BTJ Hrádek A 
1613. 03. 2021 14:00TJ Sokol Skomelno ATJ Sokol Plzeň V. C 
1613. 03. 2021 14:00TJ Sokol Těně ATJ Slavoj Stod B 
1613. 03. 2021 14:00TJ Sokol Klabava ATJ Sokol Pocinovice A 
1613. 03. 2021 14:00TJ Sokol Nezvěstice ASK Drahotín A 
1613. 03. 2021 14:00Dioss Nýřany BSK Nevid A 
1613. 03. 2021 14:00Dioss Nýřany ATJ Hrádek A 
1727. 03. 2021 09:00TJ Sokol Plzeň V. CDioss Nýřany A 
1727. 03. 2021 09:00TJ Slavoj Stod BDioss Nýřany B 
1727. 03. 2021 09:00SK Nevid ATJ Sokol Nezvěstice A 
1727. 03. 2021 09:00TJ Hrádek ATJ Sokol Klabava A 
1727. 03. 2021 09:00TJ Sokol Těně ATJ Sokol Pocinovice A 
1727. 03. 2021 09:00TJ Sokol Skomelno ASK Drahotín A 
1827. 03. 2021 14:00TJ Slavoj Stod BDioss Nýřany A 
1827. 03. 2021 14:00TJ Sokol Plzeň V. CDioss Nýřany B 
1827. 03. 2021 14:00TJ Hrádek ATJ Sokol Nezvěstice A 
1827. 03. 2021 14:00SK Nevid ATJ Sokol Klabava A 
1827. 03. 2021 14:00TJ Sokol Těně ASK Drahotín A 
1827. 03. 2021 14:00TJ Sokol Skomelno ATJ Sokol Pocinovice A 
1910. 04. 2021 10:30TJ Sokol Pocinovice ATJ Sokol Plzeň V. C 
1910. 04. 2021 10:30SK Drahotín ATJ Slavoj Stod B 
1910. 04. 2021 09:00TJ Sokol Těně ASK Nevid A 
1910. 04. 2021 09:00TJ Sokol Skomelno ATJ Hrádek A 
1910. 04. 2021 09:00TJ Sokol Nezvěstice ADioss Nýřany A 
1910. 04. 2021 09:00TJ Sokol Klabava ADioss Nýřany B 
2010. 04. 2021 15:30SK Drahotín ATJ Sokol Plzeň V. C 
2010. 04. 2021 15:30TJ Sokol Pocinovice ATJ Slavoj Stod B 
2010. 04. 2021 14:00TJ Sokol Skomelno ASK Nevid A 
2010. 04. 2021 14:00TJ Sokol Těně ATJ Hrádek A 
2010. 04. 2021 14:00TJ Sokol Klabava ADioss Nýřany A 
2010. 04. 2021 14:00TJ Sokol Nezvěstice ADioss Nýřany B 
2124. 04. 2021 09:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Sokol Nezvěstice A 
2124. 04. 2021 09:00TJ Slavoj Stod BTJ Sokol Klabava A 
2124. 04. 2021 09:00Dioss Nýřany ATJ Sokol Těně A 
2124. 04. 2021 09:00Dioss Nýřany BTJ Sokol Skomelno A 
2124. 04. 2021 09:00SK Nevid ATJ Sokol Pocinovice A 
2124. 04. 2021 09:00TJ Hrádek ASK Drahotín A 
2224. 04. 2021 14:00TJ Slavoj Stod BTJ Sokol Nezvěstice A 
2224. 04. 2021 14:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Sokol Klabava A 
2224. 04. 2021 14:00Dioss Nýřany BTJ Sokol Těně A 
2224. 04. 2021 14:00Dioss Nýřany ATJ Sokol Skomelno A 
2224. 04. 2021 14:00TJ Hrádek ATJ Sokol Pocinovice A 
2224. 04. 2021 14:00SK Nevid ASK Drahotín A 
Krajský přebor 2.tř.sk.A
119. 09. 2020 09:00SKUŘ Plzeň DTJ Sokol Horažďovice B10:3
119. 09. 2020 09:00TJ Sokol Spálené Poříčí ATJ Sokol Pocinovice B9:9
119. 09. 2020 09:00TJ Dobřany CKST Klatovy C2:10
119. 09. 2020 09:00TJ Baník Líně ATJ Sokol Staňkov A6:10
119. 09. 2020 09:00TJ Sokol Kdyně BTJ Slavoj Stod D10:0
119. 09. 2020 09:00TJ Sokol Kdyně CTJ Sokol Domažlice A5:10
119. 09. 2020 09:00TJ Slavoj Stod CSK Poběžovice A10:0
219. 09. 2020 14:00SKUŘ Plzeň DTJ Sokol Pocinovice B10:6
219. 09. 2020 14:00TJ Sokol Spálené Poříčí ATJ Sokol Horažďovice B6:10
219. 09. 2020 14:00TJ Dobřany CTJ Sokol Staňkov A10:7
219. 09. 2020 14:00TJ Baník Líně AKST Klatovy C5:10
219. 09. 2020 14:00TJ Sokol Kdyně BTJ Sokol Domažlice A8:10
219. 09. 2020 14:00TJ Sokol Kdyně CTJ Slavoj Stod D10:2
303. 10. 2020 09:00KST Klatovy CTJ Sokol Kdyně B10:5
303. 10. 2020 09:00TJ Sokol Staňkov ATJ Sokol Kdyně C10:1
303. 10. 2020 10:30TJ Sokol Horažďovice BTJ Dobřany C10:4
303. 10. 2020 10:30TJ Sokol Pocinovice BTJ Baník Líně A10:5
303. 10. 2020 09:00TJ Slavoj Stod CSKUŘ Plzeň D3:10
303. 10. 2020 09:00SK Poběžovice ATJ Sokol Spálené Poříčí A5:10
303. 10. 2020 09:00TJ Slavoj Stod DTJ Sokol Domažlice A2:10
403. 10. 2020 14:00KST Klatovy CTJ Sokol Kdyně C10:2
403. 10. 2020 14:00TJ Sokol Staňkov ATJ Sokol Kdyně B10:4
403. 10. 2020 15:30TJ Sokol Horažďovice BTJ Baník Líně A10:6
403. 10. 2020 15:30TJ Sokol Pocinovice BTJ Dobřany C10:4
403. 10. 2020 14:00TJ Slavoj Stod CTJ Sokol Spálené Poříčí A6:10
403. 10. 2020 14:00SK Poběžovice ASKUŘ Plzeň D1:10
517. 10. 2020 09:00TJ Dobřany CTJ Slavoj Stod C
odloženo
517. 10. 2020 09:00TJ Baník Líně ASK Poběžovice A
odloženo
517. 10. 2020 09:00TJ Sokol Kdyně BTJ Sokol Horažďovice B
odloženo
517. 10. 2020 09:00TJ Sokol Kdyně CTJ Sokol Pocinovice B
odloženo
517. 10. 2020 09:00KST Klatovy CTJ Slavoj Stod D
odloženo
517. 10. 2020 09:00TJ Sokol Staňkov ATJ Sokol Domažlice A
odloženo
514. 10. 2020 18:00SKUŘ Plzeň DTJ Sokol Spálené Poříčí A
odloženo
617. 10. 2020 14:00TJ Dobřany CSK Poběžovice A
odloženo
617. 10. 2020 14:00TJ Baník Líně ATJ Slavoj Stod C
odloženo
617. 10. 2020 14:00TJ Sokol Kdyně BTJ Sokol Pocinovice B
odloženo
617. 10. 2020 14:00TJ Sokol Kdyně CTJ Sokol Horažďovice B
odloženo
617. 10. 2020 14:00TJ Sokol Staňkov ATJ Slavoj Stod D
odloženo
617. 10. 2020 14:00KST Klatovy CTJ Sokol Domažlice A
odloženo
731. 10. 2020 10:30TJ Sokol Horažďovice BTJ Slavoj Stod D 
731. 10. 2020 10:30TJ Sokol Pocinovice BTJ Sokol Domažlice A 
731. 10. 2020 09:00TJ Slavoj Stod CTJ Sokol Kdyně B 
731. 10. 2020 09:00SK Poběžovice ATJ Sokol Kdyně C 
731. 10. 2020 08:00SKUŘ Plzeň DTJ Dobřany C 
731. 10. 2020 08:00TJ Sokol Spálené Poříčí ATJ Baník Líně A 
731. 10. 2020 09:00TJ Sokol Staňkov AKST Klatovy C 
831. 10. 2020 15:30TJ Sokol Horažďovice BTJ Sokol Domažlice A 
831. 10. 2020 15:30TJ Sokol Pocinovice BTJ Slavoj Stod D 
831. 10. 2020 14:00TJ Slavoj Stod CTJ Sokol Kdyně C 
831. 10. 2020 14:00SK Poběžovice ATJ Sokol Kdyně B 
831. 10. 2020 13:00SKUŘ Plzeň DTJ Baník Líně A 
831. 10. 2020 13:00TJ Sokol Spálené Poříčí ATJ Dobřany C 
914. 11. 2020 09:00TJ Sokol Kdyně BSKUŘ Plzeň D 
914. 11. 2020 09:00TJ Sokol Kdyně CTJ Sokol Spálené Poříčí A 
916. 09. 2020 18:00TJ Slavoj Stod DTJ Slavoj Stod C3:10
914. 11. 2020 09:00TJ Sokol Domažlice ASK Poběžovice A 
914. 11. 2020 09:00KST Klatovy CTJ Sokol Horažďovice B 
914. 11. 2020 09:00TJ Sokol Staňkov ATJ Sokol Pocinovice B 
914. 11. 2020 09:00TJ Dobřany CTJ Baník Líně A 
1014. 11. 2020 14:00TJ Sokol Kdyně BTJ Sokol Spálené Poříčí A 
1014. 11. 2020 14:00TJ Sokol Kdyně CSKUŘ Plzeň D 
1014. 11. 2020 14:00TJ Slavoj Stod DSK Poběžovice A 
1014. 11. 2020 14:00TJ Sokol Domažlice ATJ Slavoj Stod C 
1014. 11. 2020 14:00KST Klatovy CTJ Sokol Pocinovice B 
1014. 11. 2020 14:00TJ Sokol Staňkov ATJ Sokol Horažďovice B 
1128. 11. 2020 09:00TJ Slavoj Stod CKST Klatovy C 
1128. 11. 2020 09:00SK Poběžovice ATJ Sokol Staňkov A 
1128. 11. 2020 09:00SKUŘ Plzeň DTJ Slavoj Stod D 
1128. 11. 2020 09:00TJ Sokol Spálené Poříčí ATJ Sokol Domažlice A 
1128. 11. 2020 09:00TJ Dobřany CTJ Sokol Kdyně B 
1128. 11. 2020 09:00TJ Baník Líně ATJ Sokol Kdyně C 
1128. 11. 2020 10:30TJ Sokol Horažďovice BTJ Sokol Pocinovice B 
1228. 11. 2020 14:00TJ Slavoj Stod CTJ Sokol Staňkov A 
1228. 11. 2020 14:00SK Poběžovice AKST Klatovy C 
1228. 11. 2020 14:00SKUŘ Plzeň DTJ Sokol Domažlice A 
1228. 11. 2020 14:00TJ Sokol Spálené Poříčí ATJ Slavoj Stod D 
1228. 11. 2020 14:00TJ Dobřany CTJ Sokol Kdyně C 
1228. 11. 2020 14:00TJ Baník Líně ATJ Sokol Kdyně B 
1312. 12. 2020 09:00TJ Slavoj Stod DTJ Dobřany C 
1312. 12. 2020 09:00TJ Sokol Domažlice ATJ Baník Líně A 
1312. 12. 2020 09:00KST Klatovy CSKUŘ Plzeň D 
1312. 12. 2020 09:00TJ Sokol Staňkov ATJ Sokol Spálené Poříčí A 
1312. 12. 2020 10:30TJ Sokol Horažďovice BTJ Slavoj Stod C 
1312. 12. 2020 10:30TJ Sokol Pocinovice BSK Poběžovice A 
1315. 09. 2020 19:00TJ Sokol Kdyně BTJ Sokol Kdyně C10:0
1412. 12. 2020 14:00TJ Slavoj Stod DTJ Baník Líně A 
1412. 12. 2020 14:00TJ Sokol Domažlice ATJ Dobřany C 
1412. 12. 2020 14:00KST Klatovy CTJ Sokol Spálené Poříčí A 
1412. 12. 2020 14:00TJ Sokol Staňkov ASKUŘ Plzeň D 
1412. 12. 2020 15:30TJ Sokol Horažďovice BSK Poběžovice A 
1412. 12. 2020 15:30TJ Sokol Pocinovice BTJ Slavoj Stod C 
1523. 01. 2021 08:00TJ Sokol Horažďovice BSKUŘ Plzeň D 
1523. 01. 2021 08:00TJ Sokol Pocinovice BTJ Sokol Spálené Poříčí A 
1523. 01. 2021 09:00KST Klatovy CTJ Dobřany C 
1523. 01. 2021 09:00TJ Sokol Staňkov ATJ Baník Líně A 
1523. 01. 2021 09:00TJ Slavoj Stod DTJ Sokol Kdyně B 
1523. 01. 2021 09:00TJ Sokol Domažlice ATJ Sokol Kdyně C 
1523. 01. 2021 09:00SK Poběžovice ATJ Slavoj Stod C 
1623. 01. 2021 13:00TJ Sokol Pocinovice BSKUŘ Plzeň D 
1623. 01. 2021 13:00TJ Sokol Horažďovice BTJ Sokol Spálené Poříčí A 
1623. 01. 2021 14:00TJ Sokol Staňkov ATJ Dobřany C 
1623. 01. 2021 14:00KST Klatovy CTJ Baník Líně A 
1623. 01. 2021 14:00TJ Sokol Domažlice ATJ Sokol Kdyně B 
1623. 01. 2021 14:00TJ Slavoj Stod DTJ Sokol Kdyně C 
1706. 02. 2021 09:00TJ Sokol Kdyně BKST Klatovy C 
1706. 02. 2021 09:00TJ Sokol Kdyně CTJ Sokol Staňkov A 
1706. 02. 2021 09:00TJ Dobřany CTJ Sokol Horažďovice B 
1706. 02. 2021 09:00TJ Baník Líně ATJ Sokol Pocinovice B 
1706. 02. 2021 09:00SKUŘ Plzeň DTJ Slavoj Stod C 
1706. 02. 2021 09:00TJ Sokol Spálené Poříčí ASK Poběžovice A 
1706. 02. 2021 09:00TJ Sokol Domažlice ATJ Slavoj Stod D 
1806. 02. 2021 14:00TJ Sokol Kdyně CKST Klatovy C 
1806. 02. 2021 14:00TJ Sokol Kdyně BTJ Sokol Staňkov A 
1806. 02. 2021 14:00TJ Baník Líně ATJ Sokol Horažďovice B 
1806. 02. 2021 14:00TJ Dobřany CTJ Sokol Pocinovice B 
1806. 02. 2021 14:00TJ Sokol Spálené Poříčí ATJ Slavoj Stod C 
1806. 02. 2021 14:00SKUŘ Plzeň DSK Poběžovice A 
1927. 02. 2021 09:00TJ Slavoj Stod CTJ Dobřany C 
1927. 02. 2021 09:00SK Poběžovice ATJ Baník Líně A 
1927. 02. 2021 08:00TJ Sokol Horažďovice BTJ Sokol Kdyně B 
1927. 02. 2021 08:00TJ Sokol Pocinovice BTJ Sokol Kdyně C 
1927. 02. 2021 09:00TJ Slavoj Stod DKST Klatovy C 
1927. 02. 2021 09:00TJ Sokol Domažlice ATJ Sokol Staňkov A 
1927. 02. 2021 09:00TJ Sokol Spálené Poříčí ASKUŘ Plzeň D 
2027. 02. 2021 14:00SK Poběžovice ATJ Dobřany C 
2027. 02. 2021 14:00TJ Slavoj Stod CTJ Baník Líně A 
2027. 02. 2021 13:00TJ Sokol Pocinovice BTJ Sokol Kdyně B 
2027. 02. 2021 13:00TJ Sokol Horažďovice BTJ Sokol Kdyně C 
2027. 02. 2021 14:00TJ Slavoj Stod DTJ Sokol Staňkov A 
2027. 02. 2021 14:00TJ Sokol Domažlice AKST Klatovy C 
2113. 03. 2021 09:00TJ Slavoj Stod DTJ Sokol Horažďovice B 
2113. 03. 2021 09:00TJ Sokol Domažlice ATJ Sokol Pocinovice B 
2113. 03. 2021 09:00TJ Sokol Kdyně BTJ Slavoj Stod C 
2113. 03. 2021 09:00TJ Sokol Kdyně CSK Poběžovice A 
2113. 03. 2021 09:00TJ Dobřany CSKUŘ Plzeň D 
2113. 03. 2021 09:00TJ Baník Líně ATJ Sokol Spálené Poříčí A 
2113. 03. 2021 09:00KST Klatovy CTJ Sokol Staňkov A 
2213. 03. 2021 14:00TJ Sokol Domažlice ATJ Sokol Horažďovice B 
2213. 03. 2021 14:00TJ Slavoj Stod DTJ Sokol Pocinovice B 
2213. 03. 2021 14:00TJ Sokol Kdyně CTJ Slavoj Stod C 
2213. 03. 2021 14:00TJ Sokol Kdyně BSK Poběžovice A 
2213. 03. 2021 14:00TJ Baník Líně ASKUŘ Plzeň D 
2213. 03. 2021 14:00TJ Dobřany CTJ Sokol Spálené Poříčí A 
2327. 03. 2021 09:00SKUŘ Plzeň DTJ Sokol Kdyně B 
2327. 03. 2021 09:00TJ Sokol Spálené Poříčí ATJ Sokol Kdyně C 
2318. 09. 2020 18:00TJ Slavoj Stod CTJ Slavoj Stod D10:3
2327. 03. 2021 09:00SK Poběžovice ATJ Sokol Domažlice A 
2327. 03. 2021 08:00TJ Sokol Horažďovice BKST Klatovy C 
2327. 03. 2021 08:00TJ Sokol Pocinovice BTJ Sokol Staňkov A 
2327. 03. 2021 09:00TJ Baník Líně ATJ Dobřany C 
2427. 03. 2021 14:00TJ Sokol Spálené Poříčí ATJ Sokol Kdyně B 
2427. 03. 2021 14:00SKUŘ Plzeň DTJ Sokol Kdyně C 
2427. 03. 2021 14:00SK Poběžovice ATJ Slavoj Stod D 
2427. 03. 2021 14:00TJ Slavoj Stod CTJ Sokol Domažlice A 
2427. 03. 2021 13:00TJ Sokol Pocinovice BKST Klatovy C 
2427. 03. 2021 13:00TJ Sokol Horažďovice BTJ Sokol Staňkov A 
2510. 04. 2021 09:00KST Klatovy CTJ Slavoj Stod C 
2510. 04. 2021 09:00TJ Sokol Staňkov ASK Poběžovice A 
2510. 04. 2021 09:00TJ Slavoj Stod DSKUŘ Plzeň D 
2510. 04. 2021 09:00TJ Sokol Domažlice ATJ Sokol Spálené Poříčí A 
2510. 04. 2021 09:00TJ Sokol Kdyně BTJ Dobřany C 
2510. 04. 2021 09:00TJ Sokol Kdyně CTJ Baník Líně A 
2510. 04. 2021 08:00TJ Sokol Pocinovice BTJ Sokol Horažďovice B 
2610. 04. 2021 14:00TJ Sokol Staňkov ATJ Slavoj Stod C 
2610. 04. 2021 14:00KST Klatovy CSK Poběžovice A 
2610. 04. 2021 14:00TJ Sokol Domažlice ASKUŘ Plzeň D 
2610. 04. 2021 14:00TJ Slavoj Stod DTJ Sokol Spálené Poříčí A 
2610. 04. 2021 14:00TJ Sokol Kdyně CTJ Dobřany C 
2610. 04. 2021 14:00TJ Sokol Kdyně BTJ Baník Líně A 
2724. 04. 2021 09:00TJ Dobřany CTJ Slavoj Stod D 
2724. 04. 2021 09:00TJ Baník Líně ATJ Sokol Domažlice A 
2724. 04. 2021 09:00SKUŘ Plzeň DKST Klatovy C 
2724. 04. 2021 09:00TJ Sokol Spálené Poříčí ATJ Sokol Staňkov A 
2724. 04. 2021 09:00TJ Slavoj Stod CTJ Sokol Horažďovice B 
2724. 04. 2021 09:00SK Poběžovice ATJ Sokol Pocinovice B 
2717. 09. 2020 19:00TJ Sokol Kdyně CTJ Sokol Kdyně B7:10
2824. 04. 2021 14:00TJ Baník Líně ATJ Slavoj Stod D 
2824. 04. 2021 14:00TJ Dobřany CTJ Sokol Domažlice A 
2824. 04. 2021 14:00TJ Sokol Spálené Poříčí AKST Klatovy C 
2824. 04. 2021 14:00SKUŘ Plzeň DTJ Sokol Staňkov A 
2824. 04. 2021 14:00SK Poběžovice ATJ Sokol Horažďovice B 
2824. 04. 2021 14:00TJ Slavoj Stod CTJ Sokol Pocinovice B 
Krajský přebor 2.tř.sk.B
119. 09. 2020 09:00TJ Sokol Bor CDioss Nýřany C10:7
119. 09. 2020 09:00TJ Sokol Blížejov ASDH Hadačka A6:10
119. 09. 2020 09:00TJ Spartak Strašice AUnion Plzeň E9:9
119. 09. 2020 09:00TJ Sokol Těně BTTC Horšovský Týn A9:9
119. 09. 2020 08:00TJ Sokol Horní Bělá BTJ Sokol Lhůta B
odloženo
119. 09. 2020 08:00TJ Sokol Horní Bělá CSK Rokycany A10:0
119. 09. 2020 09:00TJ Sokol Klabava BTJ Sokol Osek u Rokycan A10:4
219. 09. 2020 14:00TJ Sokol Bor CSDH Hadačka A10:3
219. 09. 2020 14:00TJ Sokol Blížejov ADioss Nýřany C2:10
219. 09. 2020 14:00TJ Spartak Strašice ATTC Horšovský Týn A10:7
219. 09. 2020 14:00TJ Sokol Těně BUnion Plzeň E10:6
219. 09. 2020 13:00TJ Sokol Horní Bělá CTJ Sokol Lhůta B
odloženo
219. 09. 2020 13:00TJ Sokol Horní Bělá BSK Rokycany A10:0
303. 10. 2020 09:00Union Plzeň ETJ Sokol Lhůta B7:10
303. 10. 2020 09:00TTC Horšovský Týn ASK Rokycany A10:0
303. 10. 2020 09:00Dioss Nýřany CTJ Spartak Strašice A6:10
303. 10. 2020 09:00SDH Hadačka ATJ Sokol Těně B6:10
303. 10. 2020 09:00TJ Sokol Klabava BTJ Sokol Bor C10:4
303. 10. 2020 09:00TJ Sokol Osek u Rokycan ATJ Sokol Blížejov A10:3
315. 09. 2020 18:00TJ Sokol Horní Bělá BTJ Sokol Horní Bělá C10:8
403. 10. 2020 14:00Union Plzeň ESK Rokycany A10:0
403. 10. 2020 14:00TTC Horšovský Týn ATJ Sokol Lhůta B2:10
403. 10. 2020 14:00Dioss Nýřany CTJ Sokol Těně B6:10
403. 10. 2020 14:00SDH Hadačka ATJ Spartak Strašice A3:10
403. 10. 2020 14:00TJ Sokol Klabava BTJ Sokol Blížejov A10:2
403. 10. 2020 14:00TJ Sokol Osek u Rokycan ATJ Sokol Bor C10:1
517. 10. 2020 09:00TJ Spartak Strašice ATJ Sokol Klabava B
odloženo
517. 10. 2020 09:00TJ Sokol Těně BTJ Sokol Osek u Rokycan A
odloženo
517. 10. 2020 08:00TJ Sokol Lhůta BDioss Nýřany C
odloženo
517. 10. 2020 08:00SK Rokycany ASDH Hadačka A
odloženo
517. 10. 2020 08:00TJ Sokol Horní Bělá BUnion Plzeň E
odloženo
517. 10. 2020 08:00TJ Sokol Horní Bělá CTTC Horšovský Týn A
odloženo
517. 10. 2020 09:00TJ Sokol Bor CTJ Sokol Blížejov A
odloženo
617. 10. 2020 14:00TJ Spartak Strašice ATJ Sokol Osek u Rokycan A
odloženo
617. 10. 2020 14:00TJ Sokol Těně BTJ Sokol Klabava B
odloženo
617. 10. 2020 13:00TJ Sokol Lhůta BSDH Hadačka A
odloženo
617. 10. 2020 13:00SK Rokycany ADioss Nýřany C
odloženo
617. 10. 2020 13:00TJ Sokol Horní Bělá BTTC Horšovský Týn A
odloženo
617. 10. 2020 13:00TJ Sokol Horní Bělá CUnion Plzeň E
odloženo
731. 10. 2020 09:00Dioss Nýřany CTJ Sokol Horní Bělá B 
731. 10. 2020 09:00SDH Hadačka ATJ Sokol Horní Bělá C 
731. 10. 2020 09:00TJ Sokol Klabava BTJ Sokol Lhůta B 
731. 10. 2020 09:00TJ Sokol Osek u Rokycan ASK Rokycany A 
731. 10. 2020 09:00TJ Sokol Bor CTJ Spartak Strašice A 
731. 10. 2020 09:00TJ Sokol Blížejov ATJ Sokol Těně B 
731. 10. 2020 09:00TTC Horšovský Týn AUnion Plzeň E 
831. 10. 2020 14:00Dioss Nýřany CTJ Sokol Horní Bělá C 
831. 10. 2020 14:00SDH Hadačka ATJ Sokol Horní Bělá B 
831. 10. 2020 14:00TJ Sokol Klabava BSK Rokycany A 
831. 10. 2020 14:00TJ Sokol Osek u Rokycan ATJ Sokol Lhůta B 
831. 10. 2020 14:00TJ Sokol Bor CTJ Sokol Těně B 
831. 10. 2020 14:00TJ Sokol Blížejov ATJ Spartak Strašice A 
914. 11. 2020 08:00TJ Sokol Lhůta BTJ Sokol Bor C 
914. 11. 2020 08:00SK Rokycany ATJ Sokol Blížejov A 
914. 11. 2020 08:00TJ Sokol Horní Bělá BTJ Sokol Klabava B 
914. 11. 2020 08:00TJ Sokol Horní Bělá CTJ Sokol Osek u Rokycan A 
914. 11. 2020 09:00Union Plzeň EDioss Nýřany C 
914. 11. 2020 09:00TTC Horšovský Týn ASDH Hadačka A 
914. 11. 2020 09:00TJ Spartak Strašice ATJ Sokol Těně B 
1014. 11. 2020 13:00TJ Sokol Lhůta BTJ Sokol Blížejov A 
1014. 11. 2020 13:00SK Rokycany ATJ Sokol Bor C 
1014. 11. 2020 13:00TJ Sokol Horní Bělá BTJ Sokol Osek u Rokycan A 
1014. 11. 2020 13:00TJ Sokol Horní Bělá CTJ Sokol Klabava B 
1014. 11. 2020 14:00Union Plzeň ESDH Hadačka A 
1014. 11. 2020 14:00TTC Horšovský Týn ADioss Nýřany C 
1128. 11. 2020 09:00TJ Sokol Klabava BUnion Plzeň E 
1128. 11. 2020 09:00TJ Sokol Osek u Rokycan ATTC Horšovský Týn A 
1128. 11. 2020 09:00TJ Sokol Bor CTJ Sokol Horní Bělá B 
1128. 11. 2020 09:00TJ Sokol Blížejov ATJ Sokol Horní Bělá C 
1128. 11. 2020 09:00TJ Spartak Strašice ATJ Sokol Lhůta B 
1128. 11. 2020 09:00TJ Sokol Těně BSK Rokycany A 
1128. 11. 2020 09:00SDH Hadačka ADioss Nýřany C 
1228. 11. 2020 14:00TJ Sokol Klabava BTTC Horšovský Týn A 
1228. 11. 2020 14:00TJ Sokol Osek u Rokycan AUnion Plzeň E 
1228. 11. 2020 14:00TJ Sokol Bor CTJ Sokol Horní Bělá C 
1228. 11. 2020 14:00TJ Sokol Blížejov ATJ Sokol Horní Bělá B 
1228. 11. 2020 14:00TJ Spartak Strašice ASK Rokycany A 
1228. 11. 2020 14:00TJ Sokol Těně BTJ Sokol Lhůta B 
1312. 12. 2020 08:00TJ Sokol Horní Bělá BTJ Spartak Strašice A 
1312. 12. 2020 08:00TJ Sokol Horní Bělá CTJ Sokol Těně B 
1312. 12. 2020 09:00Union Plzeň ETJ Sokol Bor C 
1312. 12. 2020 09:00TTC Horšovský Týn ATJ Sokol Blížejov A 
1312. 12. 2020 09:00Dioss Nýřany CTJ Sokol Klabava B 
1312. 12. 2020 09:00SDH Hadačka ATJ Sokol Osek u Rokycan A 
1312. 12. 2020 08:00TJ Sokol Lhůta BSK Rokycany A 
1412. 12. 2020 13:00TJ Sokol Horní Bělá BTJ Sokol Těně B 
1412. 12. 2020 13:00TJ Sokol Horní Bělá CTJ Spartak Strašice A 
1412. 12. 2020 14:00Union Plzeň ETJ Sokol Blížejov A 
1412. 12. 2020 14:00TTC Horšovský Týn ATJ Sokol Bor C 
1412. 12. 2020 14:00Dioss Nýřany CTJ Sokol Osek u Rokycan A 
1412. 12. 2020 14:00SDH Hadačka ATJ Sokol Klabava B 
1523. 01. 2021 09:00Dioss Nýřany CTJ Sokol Bor C 
1523. 01. 2021 09:00SDH Hadačka ATJ Sokol Blížejov A 
1523. 01. 2021 09:00Union Plzeň ETJ Spartak Strašice A 
1523. 01. 2021 09:00TTC Horšovský Týn ATJ Sokol Těně B 
1523. 01. 2021 10:30TJ Sokol Lhůta BTJ Sokol Horní Bělá B 
1523. 01. 2021 10:30SK Rokycany ATJ Sokol Horní Bělá C 
1523. 01. 2021 09:00TJ Sokol Osek u Rokycan ATJ Sokol Klabava B 
1623. 01. 2021 14:00SDH Hadačka ATJ Sokol Bor C 
1623. 01. 2021 14:00Dioss Nýřany CTJ Sokol Blížejov A 
1623. 01. 2021 14:00TTC Horšovský Týn ATJ Spartak Strašice A 
1623. 01. 2021 14:00Union Plzeň ETJ Sokol Těně B 
1623. 01. 2021 15:30TJ Sokol Lhůta BTJ Sokol Horní Bělá C 
1623. 01. 2021 15:30SK Rokycany ATJ Sokol Horní Bělá B 
1706. 02. 2021 10:30TJ Sokol Lhůta BUnion Plzeň E 
1706. 02. 2021 10:30SK Rokycany ATTC Horšovský Týn A 
1706. 02. 2021 09:00TJ Spartak Strašice ADioss Nýřany C 
1706. 02. 2021 09:00TJ Sokol Těně BSDH Hadačka A 
1706. 02. 2021 09:00TJ Sokol Bor CTJ Sokol Klabava B 
1706. 02. 2021 09:00TJ Sokol Blížejov ATJ Sokol Osek u Rokycan A 
1717. 09. 2020 18:00TJ Sokol Horní Bělá CTJ Sokol Horní Bělá B10:7
1806. 02. 2021 15:30SK Rokycany AUnion Plzeň E 
1806. 02. 2021 15:30TJ Sokol Lhůta BTTC Horšovský Týn A 
1806. 02. 2021 14:00TJ Sokol Těně BDioss Nýřany C 
1806. 02. 2021 14:00TJ Spartak Strašice ASDH Hadačka A 
1806. 02. 2021 14:00TJ Sokol Blížejov ATJ Sokol Klabava B 
1806. 02. 2021 14:00TJ Sokol Bor CTJ Sokol Osek u Rokycan A 
1927. 02. 2021 09:00TJ Sokol Klabava BTJ Spartak Strašice A 
1927. 02. 2021 09:00TJ Sokol Osek u Rokycan ATJ Sokol Těně B 
1927. 02. 2021 09:00Dioss Nýřany CTJ Sokol Lhůta B 
1927. 02. 2021 09:00SDH Hadačka ASK Rokycany A 
1927. 02. 2021 09:00Union Plzeň ETJ Sokol Horní Bělá B 
1927. 02. 2021 09:00TTC Horšovský Týn ATJ Sokol Horní Bělá C 
1927. 02. 2021 09:00TJ Sokol Blížejov ATJ Sokol Bor C 
2027. 02. 2021 14:00TJ Sokol Osek u Rokycan ATJ Spartak Strašice A 
2027. 02. 2021 14:00TJ Sokol Klabava BTJ Sokol Těně B 
2027. 02. 2021 14:00SDH Hadačka ATJ Sokol Lhůta B 
2027. 02. 2021 14:00Dioss Nýřany CSK Rokycany A 
2027. 02. 2021 14:00TTC Horšovský Týn ATJ Sokol Horní Bělá B 
2027. 02. 2021 14:00Union Plzeň ETJ Sokol Horní Bělá C 
2113. 03. 2021 10:30TJ Sokol Horní Bělá BDioss Nýřany C 
2113. 03. 2021 10:30TJ Sokol Horní Bělá CSDH Hadačka A 
2113. 03. 2021 10:30TJ Sokol Lhůta BTJ Sokol Klabava B 
2113. 03. 2021 10:30SK Rokycany ATJ Sokol Osek u Rokycan A 
2113. 03. 2021 09:00TJ Spartak Strašice ATJ Sokol Bor C 
2113. 03. 2021 09:00TJ Sokol Těně BTJ Sokol Blížejov A 
2113. 03. 2021 09:00Union Plzeň ETTC Horšovský Týn A 
2213. 03. 2021 15:30TJ Sokol Horní Bělá CDioss Nýřany C 
2213. 03. 2021 15:30TJ Sokol Horní Bělá BSDH Hadačka A 
2213. 03. 2021 15:30SK Rokycany ATJ Sokol Klabava B 
2213. 03. 2021 15:30TJ Sokol Lhůta BTJ Sokol Osek u Rokycan A 
2213. 03. 2021 14:00TJ Sokol Těně BTJ Sokol Bor C 
2213. 03. 2021 14:00TJ Spartak Strašice ATJ Sokol Blížejov A 
2327. 03. 2021 09:00TJ Sokol Bor CTJ Sokol Lhůta B 
2327. 03. 2021 09:00TJ Sokol Blížejov ASK Rokycany A 
2327. 03. 2021 09:00TJ Sokol Klabava BTJ Sokol Horní Bělá B 
2327. 03. 2021 09:00TJ Sokol Osek u Rokycan ATJ Sokol Horní Bělá C 
2327. 03. 2021 09:00Dioss Nýřany CUnion Plzeň E 
2327. 03. 2021 09:00SDH Hadačka ATTC Horšovský Týn A 
2327. 03. 2021 09:00TJ Sokol Těně BTJ Spartak Strašice A 
2427. 03. 2021 14:00TJ Sokol Blížejov ATJ Sokol Lhůta B 
2427. 03. 2021 14:00TJ Sokol Bor CSK Rokycany A 
2427. 03. 2021 14:00TJ Sokol Osek u Rokycan ATJ Sokol Horní Bělá B 
2427. 03. 2021 14:00TJ Sokol Klabava BTJ Sokol Horní Bělá C 
2427. 03. 2021 14:00SDH Hadačka AUnion Plzeň E 
2427. 03. 2021 14:00Dioss Nýřany CTTC Horšovský Týn A 
2510. 04. 2021 09:00Union Plzeň ETJ Sokol Klabava B 
2510. 04. 2021 09:00TTC Horšovský Týn ATJ Sokol Osek u Rokycan A 
2510. 04. 2021 10:30TJ Sokol Horní Bělá BTJ Sokol Bor C 
2510. 04. 2021 10:30TJ Sokol Horní Bělá CTJ Sokol Blížejov A 
2510. 04. 2021 10:30TJ Sokol Lhůta BTJ Spartak Strašice A 
2510. 04. 2021 10:30SK Rokycany ATJ Sokol Těně B 
2510. 04. 2021 09:00Dioss Nýřany CSDH Hadačka A 
2610. 04. 2021 14:00TTC Horšovský Týn ATJ Sokol Klabava B 
2610. 04. 2021 14:00Union Plzeň ETJ Sokol Osek u Rokycan A 
2610. 04. 2021 15:30TJ Sokol Horní Bělá CTJ Sokol Bor C 
2610. 04. 2021 15:30TJ Sokol Horní Bělá BTJ Sokol Blížejov A 
2610. 04. 2021 15:30SK Rokycany ATJ Spartak Strašice A 
2610. 04. 2021 15:30TJ Sokol Lhůta BTJ Sokol Těně B 
2724. 04. 2021 09:00TJ Spartak Strašice ATJ Sokol Horní Bělá B 
2724. 04. 2021 09:00TJ Sokol Těně BTJ Sokol Horní Bělá C 
2724. 04. 2021 09:00TJ Sokol Bor CUnion Plzeň E 
2724. 04. 2021 09:00TJ Sokol Blížejov ATTC Horšovský Týn A 
2724. 04. 2021 09:00TJ Sokol Klabava BDioss Nýřany C 
2724. 04. 2021 09:00TJ Sokol Osek u Rokycan ASDH Hadačka A 
2724. 04. 2021 09:00SK Rokycany ATJ Sokol Lhůta B 
2824. 04. 2021 14:00TJ Sokol Těně BTJ Sokol Horní Bělá B 
2824. 04. 2021 14:00TJ Spartak Strašice ATJ Sokol Horní Bělá C 
2824. 04. 2021 14:00TJ Sokol Blížejov AUnion Plzeň E 
2824. 04. 2021 14:00TJ Sokol Bor CTTC Horšovský Týn A 
2824. 04. 2021 14:00TJ Sokol Osek u Rokycan ADioss Nýřany C 
2824. 04. 2021 14:00TJ Sokol Klabava BSDH Hadačka A 
Český pohár
1/111. 09. 2020 19:00TJ Sokol Domažlice ATJ Sokol Horní Bělá B7:3
1/108. 09. 2020 18:00TJ Hraničář Částkov ATJ Sokol Skomelno A2:8
1/104. 09. 2020 18:30TJ Sokol Kralovice ATJ Sokol Mirošov A3:7
1/110. 09. 2020 18:00Lapák Třebomyslice BTJ Dynamo Horšovský Týn A1:9
1/110. 09. 2020 18:00TJ Sokol Horažďovice BTJ Sokol Pocinovice A3:7
1/109. 09. 2020 18:00TJ Sokol Starý Plzenec ATJ Sokol Těně A0:10
1/110. 09. 2020 19:00TJ Slavoj Tachov ATJ Sokol Nezvěstice A0:10
1/108. 09. 2020 18:30TJ Sokol Domažlice BTJ Sokol Plzeň V. B2:8
1/108. 09. 2020 18:00TJ Sokol Skomelno BKOC Sušice B2:8
1/108. 09. 2020 18:00Lapák Třebomyslice ASK Nevid A0:10
2/128. 09. 2020 17:00TJ Sokol Domažlice AKOC Sušice A10:0
2/130. 09. 2020 19:00TJ Sokol Skomelno ATJ Sokol Mirošov A5:5
2/107. 10. 2020 18:00TJ Dynamo Horšovský Týn AUnion Plzeň C3:7
2/102. 10. 2020 18:30
sportovní hala Nýrsko
TJ Sokol Pocinovice ATJ Sokol Plzeň V. A1:9
2/124. 09. 2020 17:00TJ Sokol Těně ATJ Sokol Horažďovice A1:9
2/109. 10. 2020 18:30TJ Sokol Nezvěstice ATJ Sokol Horní Bělá A8:2
2/121. 09. 2020 19:00KOC Sušice BTJ Sokol Plzeň V. B4:6
2/122. 09. 2020 17:00SK Nevid ASKUŘ Plzeň B3:7
3/115. 11. 2020 09:00TJ Sokol Domažlice ATJ Sokol Mirošov A 
3/115. 11. 2020 09:00Union Plzeň CTJ Sokol Plzeň V. A 
3/115. 11. 2020 09:00TJ Sokol Horažďovice ATJ Sokol Nezvěstice A 
3/115. 11. 2020 09:00TJ Sokol Plzeň V. BSKUŘ Plzeň B 
11/227. 09. 2020 14:00TJ Hraničář Částkov ATJ Sokol Kralovice A1:9
12/115. 11. 2020 09:00TJ Sokol Horní Bělá BSK Nevid A 
12/115. 11. 2020 09:00TJ Sokol Kralovice AKOC Sušice B 
12/115. 11. 2020 09:00Lapák Třebomyslice BTJ Sokol Horní Bělá A 
12/115. 11. 2020 09:00TJ Sokol Horažďovice BTJ Sokol Těně A 
21/111. 10. 2020 09:00TJ Sokol Domažlice BTJ Sokol Skomelno B2:8
22/115. 11. 2020 09:00TJ Sokol Starý Plzenec ATJ Sokol Pocinovice A 
22/115. 11. 2020 09:00TJ Slavoj Tachov ATJ Dynamo Horšovský Týn A 
22/115. 11. 2020 09:00TJ Sokol Skomelno BTJ Sokol Skomelno A 
22/115. 11. 2020 09:00Lapák Třebomyslice AKOC Sušice A 
31/117. 01. 2021 09:00soupeř bude určensoupeř bude určen 
31/117. 01. 2021 09:00soupeř bude určensoupeř bude určen 

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy