Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize
119. 09. 2020 09:00TJ Sokol Velká Hleďsebe ASK Toužim10:7
119. 09. 2020 09:00TJ Jiskra Březová, z. s.TTC Sokolov A9:9
119. 09. 2020 09:00Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s. BKlub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. A7:10
116. 09. 2020 18:30
ve Fr. Lázních
SKST Cheb BSKST Cheb C10:4
107. 09. 2020 18:00TJ Slovan Karlovy Vary ATJ Slovan Karlovy Vary B10:0
119. 09. 2020 14:00SKST Chodov BTJ Loket nad Ohří10:3
203. 10. 2020 09:00TJ Sokol Velká Hleďsebe ASKST Chodov B3:10
203. 10. 2020 09:00SK ToužimTJ Loket nad Ohří10:1
203. 10. 2020 09:00TJ Jiskra Březová, z. s.TJ Slovan Karlovy Vary A5:10
203. 10. 2020 09:00TTC Sokolov ATJ Slovan Karlovy Vary B10:4
203. 10. 2020 09:00Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s. BSKST Cheb B5:10
203. 10. 2020 09:00Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. ASKST Cheb C10:0
303. 10. 2020 14:00TJ Sokol Velká Hleďsebe ATJ Loket nad Ohří10:2
303. 10. 2020 14:00SK ToužimSKST Chodov B2:10
303. 10. 2020 14:00TJ Jiskra Březová, z. s.TJ Slovan Karlovy Vary B3:10
303. 10. 2020 14:00TTC Sokolov ATJ Slovan Karlovy Vary A9:9
303. 10. 2020 14:00Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s. BSKST Cheb C10:4
303. 10. 2020 14:00Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. ASKST Cheb B10:7
417. 10. 2020 09:00
odloženo
SKST Chodov BSKST Cheb B 
417. 10. 2020 09:00
odloženo
TJ Loket nad OhříSKST Cheb C 
417. 10. 2020 09:00
odloženo
TJ Slovan Karlovy Vary ATělovýchovná jednota Ostrov, z.s. B 
417. 10. 2020 09:00
odloženo
TJ Slovan Karlovy Vary BKlub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. A 
417. 10. 2020 09:00
odloženo
TJ Sokol Velká Hleďsebe ATJ Jiskra Březová, z. s. 
417. 10. 2020 09:00
odloženo
SK ToužimTTC Sokolov A 
517. 10. 2020 14:00
odloženo
SKST Chodov BSKST Cheb C 
517. 10. 2020 14:00
odloženo
TJ Loket nad OhříSKST Cheb B 
517. 10. 2020 14:00
odloženo
TJ Slovan Karlovy Vary AKlub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. A 
517. 10. 2020 14:00
odloženo
TJ Slovan Karlovy Vary BTělovýchovná jednota Ostrov, z.s. B 
517. 10. 2020 14:00
odloženo
TJ Sokol Velká Hleďsebe ATTC Sokolov A 
517. 10. 2020 14:00
odloženo
SK ToužimTJ Jiskra Březová, z. s. 
631. 10. 2020 09:00
odloženo
TJ Jiskra Březová, z. s.SKST Chodov B
631. 10. 2020 09:00
odloženo
TTC Sokolov ATJ Loket nad Ohří
631. 10. 2020 09:00
odloženo
Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s. BTJ Sokol Velká Hleďsebe A
631. 10. 2020 09:00
odloženo
Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. ASK Toužim
631. 10. 2020 09:00
odloženo
SKST Cheb BTJ Slovan Karlovy Vary A
631. 10. 2020 09:00
odloženo
SKST Cheb CTJ Slovan Karlovy Vary B
731. 10. 2020 14:00
odloženo
TJ Jiskra Březová, z. s.TJ Loket nad Ohří
731. 10. 2020 14:00
odloženo
TTC Sokolov ASKST Chodov B
731. 10. 2020 14:00
odloženo
Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s. BSK Toužim
731. 10. 2020 14:00
odloženo
Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. ATJ Sokol Velká Hleďsebe A
731. 10. 2020 14:00
odloženo
SKST Cheb BTJ Slovan Karlovy Vary B
731. 10. 2020 14:00
odloženo
SKST Cheb CTJ Slovan Karlovy Vary A
814. 11. 2020 09:00SKST Chodov BTJ Slovan Karlovy Vary A
814. 11. 2020 09:00TJ Loket nad OhříTJ Slovan Karlovy Vary B
814. 11. 2020 09:00TJ Sokol Velká Hleďsebe ASKST Cheb B
814. 11. 2020 09:00SK ToužimSKST Cheb C
814. 11. 2020 09:00TJ Jiskra Březová, z. s.Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s. B
814. 11. 2020 09:00TTC Sokolov AKlub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. A
914. 11. 2020 14:00SKST Chodov BTJ Slovan Karlovy Vary B
914. 11. 2020 14:00TJ Loket nad OhříTJ Slovan Karlovy Vary A
914. 11. 2020 14:00TJ Sokol Velká Hleďsebe ASKST Cheb C
914. 11. 2020 14:00SK ToužimSKST Cheb B
914. 11. 2020 14:00TJ Jiskra Březová, z. s.Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. A
914. 11. 2020 14:00TTC Sokolov ATělovýchovná jednota Ostrov, z.s. B
1028. 11. 2020 09:00Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s. BSKST Chodov B
1028. 11. 2020 09:00Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. ATJ Loket nad Ohří
1028. 11. 2020 09:00SKST Cheb BTJ Jiskra Březová, z. s.
1028. 11. 2020 09:00SKST Cheb CTTC Sokolov A
1028. 11. 2020 09:00TJ Sokol Velká Hleďsebe ATJ Slovan Karlovy Vary A
1028. 11. 2020 09:00SK ToužimTJ Slovan Karlovy Vary B
1128. 11. 2020 14:00Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s. BTJ Loket nad Ohří
1128. 11. 2020 14:00Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. ASKST Chodov B
1128. 11. 2020 14:00SKST Cheb BTTC Sokolov A
1128. 11. 2020 14:00SKST Cheb CTJ Jiskra Březová, z. s.
1128. 11. 2020 14:00SK ToužimTJ Slovan Karlovy Vary A
1128. 11. 2020 14:00TJ Sokol Velká Hleďsebe ATJ Slovan Karlovy Vary B
1223. 01. 2021 09:00SK ToužimTJ Sokol Velká Hleďsebe A
1223. 01. 2021 09:00TTC Sokolov ATJ Jiskra Březová, z. s.
1223. 01. 2021 09:00Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. ATělovýchovná jednota Ostrov, z.s. B
1223. 01. 2021 09:00SKST Cheb CSKST Cheb B
1223. 01. 2021 09:00TJ Slovan Karlovy Vary BTJ Slovan Karlovy Vary A
1223. 01. 2021 09:00TJ Loket nad OhříSKST Chodov B
1306. 02. 2021 09:00SKST Chodov BTJ Sokol Velká Hleďsebe A
1306. 02. 2021 09:00TJ Loket nad OhříSK Toužim
1306. 02. 2021 09:00TJ Slovan Karlovy Vary ATJ Jiskra Březová, z. s.
1306. 02. 2021 09:00TJ Slovan Karlovy Vary BTTC Sokolov A
1306. 02. 2021 09:00SKST Cheb BTělovýchovná jednota Ostrov, z.s. B
1306. 02. 2021 09:00SKST Cheb CKlub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. A
1406. 02. 2021 14:00TJ Loket nad OhříTJ Sokol Velká Hleďsebe A
1406. 02. 2021 14:00SKST Chodov BSK Toužim
1406. 02. 2021 14:00TJ Slovan Karlovy Vary BTJ Jiskra Březová, z. s.
1406. 02. 2021 14:00TJ Slovan Karlovy Vary ATTC Sokolov A
1406. 02. 2021 14:00SKST Cheb CTělovýchovná jednota Ostrov, z.s. B
1406. 02. 2021 14:00SKST Cheb BKlub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. A
1527. 02. 2021 09:00SKST Cheb BSKST Chodov B
1527. 02. 2021 09:00SKST Cheb CTJ Loket nad Ohří
1527. 02. 2021 09:00Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s. BTJ Slovan Karlovy Vary A
1527. 02. 2021 09:00Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. ATJ Slovan Karlovy Vary B
1527. 02. 2021 09:00TJ Jiskra Březová, z. s.TJ Sokol Velká Hleďsebe A
1527. 02. 2021 09:00TTC Sokolov ASK Toužim
1627. 02. 2021 14:00SKST Cheb CSKST Chodov B
1627. 02. 2021 14:00SKST Cheb BTJ Loket nad Ohří
1627. 02. 2021 14:00Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. ATJ Slovan Karlovy Vary A
1627. 02. 2021 14:00Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s. BTJ Slovan Karlovy Vary B
1627. 02. 2021 14:00TTC Sokolov ATJ Sokol Velká Hleďsebe A
1627. 02. 2021 14:00TJ Jiskra Březová, z. s.SK Toužim
1713. 03. 2021 09:00SKST Chodov BTJ Jiskra Březová, z. s.
1713. 03. 2021 09:00TJ Loket nad OhříTTC Sokolov A
1713. 03. 2021 09:00TJ Sokol Velká Hleďsebe ATělovýchovná jednota Ostrov, z.s. B
1713. 03. 2021 09:00SK ToužimKlub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. A
1713. 03. 2021 09:00TJ Slovan Karlovy Vary ASKST Cheb B
1713. 03. 2021 09:00TJ Slovan Karlovy Vary BSKST Cheb C
1813. 03. 2021 14:00TJ Loket nad OhříTJ Jiskra Březová, z. s.
1813. 03. 2021 14:00SKST Chodov BTTC Sokolov A
1813. 03. 2021 14:00SK ToužimTělovýchovná jednota Ostrov, z.s. B
1813. 03. 2021 14:00TJ Sokol Velká Hleďsebe AKlub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. A
1813. 03. 2021 14:00TJ Slovan Karlovy Vary BSKST Cheb B
1813. 03. 2021 14:00TJ Slovan Karlovy Vary ASKST Cheb C
1927. 03. 2021 09:00TJ Slovan Karlovy Vary ASKST Chodov B
1927. 03. 2021 09:00TJ Slovan Karlovy Vary BTJ Loket nad Ohří
1927. 03. 2021 09:00SKST Cheb BTJ Sokol Velká Hleďsebe A
1927. 03. 2021 09:00SKST Cheb CSK Toužim
1927. 03. 2021 09:00Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s. BTJ Jiskra Březová, z. s.
1927. 03. 2021 09:00Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. ATTC Sokolov A
2027. 03. 2021 14:00TJ Slovan Karlovy Vary BSKST Chodov B
2027. 03. 2021 14:00TJ Slovan Karlovy Vary ATJ Loket nad Ohří
2027. 03. 2021 14:00SKST Cheb CTJ Sokol Velká Hleďsebe A
2027. 03. 2021 14:00SKST Cheb BSK Toužim
2027. 03. 2021 14:00Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. ATJ Jiskra Březová, z. s.
2027. 03. 2021 14:00Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s. BTTC Sokolov A
2110. 04. 2021 09:00SKST Chodov BTělovýchovná jednota Ostrov, z.s. B
2110. 04. 2021 09:00TJ Loket nad OhříKlub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. A
2110. 04. 2021 09:00TJ Jiskra Březová, z. s.SKST Cheb B
2110. 04. 2021 09:00TTC Sokolov ASKST Cheb C
2110. 04. 2021 09:00TJ Slovan Karlovy Vary ATJ Sokol Velká Hleďsebe A
2110. 04. 2021 09:00TJ Slovan Karlovy Vary BSK Toužim
2210. 04. 2021 14:00TJ Loket nad OhříTělovýchovná jednota Ostrov, z.s. B
2210. 04. 2021 14:00SKST Chodov BKlub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. A
2210. 04. 2021 14:00TTC Sokolov ASKST Cheb B
2210. 04. 2021 14:00TJ Jiskra Březová, z. s.SKST Cheb C
2210. 04. 2021 14:00TJ Slovan Karlovy Vary ASK Toužim
2210. 04. 2021 14:00TJ Slovan Karlovy Vary BTJ Sokol Velká Hleďsebe A
Krajský přebor 1. třídy
119. 09. 2020 09:00TJ Sokol Velká Hleďsebe BTělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s.10:3
119. 09. 2020 09:00TJ Lomnice ATJ Baník Vintířov A7:10
119. 09. 2020 09:00SKST Chodov CTJ Spartak Horní Slavkov A10:0
119. 09. 2020 09:00TJ Baník Bukovany ATJ Slavoj Kynšperk A8:10
119. 09. 2020 09:00Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. BTTC Sokolov B10:8
203. 10. 2020 09:00TJ Lomnice AKlub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. B0:10
203. 10. 2020 09:00TJ Baník Vintířov ATTC Sokolov B5:10
203. 10. 2020 09:00SKST Chodov CTJ Baník Bukovany A10:5
203. 10. 2020 09:00TJ Spartak Horní Slavkov ATJ Slavoj Kynšperk A10:8
307. 10. 2020 17:30
odklad se souhlasem STK
TJ Lomnice ATTC Sokolov B8:10
303. 10. 2020 14:00TJ Baník Vintířov AKlub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. B10:4
303. 10. 2020 14:00SKST Chodov CTJ Slavoj Kynšperk A10:6
303. 10. 2020 14:00TJ Spartak Horní Slavkov ATJ Baník Bukovany A9:9
417. 10. 2020 09:00
odloženo
Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. BSKST Chodov C 
417. 10. 2020 09:00
odloženo
TTC Sokolov BTJ Spartak Horní Slavkov A 
417. 10. 2020 09:00
odloženo
TJ Sokol Velká Hleďsebe BTJ Lomnice A 
417. 10. 2020 09:00
odloženo
Tělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s.TJ Baník Vintířov A 
517. 10. 2020 14:00
odloženo
Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. BTJ Spartak Horní Slavkov A 
517. 10. 2020 14:00
odloženo
TTC Sokolov BSKST Chodov C 
517. 10. 2020 14:00
odloženo
TJ Sokol Velká Hleďsebe BTJ Baník Vintířov A 
517. 10. 2020 14:00
odloženo
Tělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s.TJ Lomnice A 
631. 10. 2020 09:00
odloženo
SKST Chodov CTJ Sokol Velká Hleďsebe B
631. 10. 2020 09:00
odloženo
TJ Spartak Horní Slavkov ATělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s.
631. 10. 2020 09:00
odloženo
TJ Baník Bukovany AKlub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. B
631. 10. 2020 09:00
odloženo
TJ Slavoj Kynšperk ATTC Sokolov B
731. 10. 2020 14:00
odloženo
SKST Chodov CTělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s.
731. 10. 2020 14:00
odloženo
TJ Spartak Horní Slavkov ATJ Sokol Velká Hleďsebe B
731. 10. 2020 14:00
odloženo
TJ Baník Bukovany ATTC Sokolov B
731. 10. 2020 14:00
odloženo
TJ Slavoj Kynšperk AKlub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. B
814. 11. 2020 09:00TJ Sokol Velká Hleďsebe BTJ Baník Bukovany A
814. 11. 2020 09:00Tělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s.TJ Slavoj Kynšperk A
814. 11. 2020 09:00TJ Lomnice ASKST Chodov C
814. 11. 2020 09:00TJ Baník Vintířov ATJ Spartak Horní Slavkov A
914. 11. 2020 14:00TJ Sokol Velká Hleďsebe BTJ Slavoj Kynšperk A
914. 11. 2020 14:00Tělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s.TJ Baník Bukovany A
914. 11. 2020 14:00TJ Lomnice ATJ Spartak Horní Slavkov A
914. 11. 2020 14:00TJ Baník Vintířov ASKST Chodov C
1028. 11. 2020 09:00TJ Baník Bukovany ATJ Lomnice A
1028. 11. 2020 09:00TJ Slavoj Kynšperk ATJ Baník Vintířov A
1028. 11. 2020 09:00TJ Sokol Velká Hleďsebe BKlub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. B
1028. 11. 2020 09:00Tělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s.TTC Sokolov B
1128. 11. 2020 14:00TJ Baník Bukovany ATJ Baník Vintířov A
1128. 11. 2020 14:00TJ Slavoj Kynšperk ATJ Lomnice A
1128. 11. 2020 14:00Tělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s.Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. B
1128. 11. 2020 14:00TJ Sokol Velká Hleďsebe BTTC Sokolov B
1223. 01. 2021 09:00Tělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s.TJ Sokol Velká Hleďsebe B
1223. 01. 2021 09:00TJ Baník Vintířov ATJ Lomnice A
1223. 01. 2021 09:00TJ Spartak Horní Slavkov ASKST Chodov C
1223. 01. 2021 09:00TJ Slavoj Kynšperk ATJ Baník Bukovany A
1223. 01. 2021 09:00TTC Sokolov BKlub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. B
1306. 02. 2021 09:00Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. BTJ Lomnice A
1306. 02. 2021 09:00TTC Sokolov BTJ Baník Vintířov A
1306. 02. 2021 09:00TJ Baník Bukovany ASKST Chodov C
1306. 02. 2021 09:00TJ Slavoj Kynšperk ATJ Spartak Horní Slavkov A
1406. 02. 2021 14:00TTC Sokolov BTJ Lomnice A
1406. 02. 2021 14:00Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. BTJ Baník Vintířov A
1406. 02. 2021 14:00TJ Slavoj Kynšperk ASKST Chodov C
1406. 02. 2021 14:00TJ Baník Bukovany ATJ Spartak Horní Slavkov A
1527. 02. 2021 09:00SKST Chodov CKlub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. B
1527. 02. 2021 09:00TJ Spartak Horní Slavkov ATTC Sokolov B
1527. 02. 2021 09:00TJ Lomnice ATJ Sokol Velká Hleďsebe B
1527. 02. 2021 09:00TJ Baník Vintířov ATělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s.
1627. 02. 2021 14:00TJ Spartak Horní Slavkov AKlub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. B
1627. 02. 2021 14:00SKST Chodov CTTC Sokolov B
1627. 02. 2021 14:00TJ Baník Vintířov ATJ Sokol Velká Hleďsebe B
1627. 02. 2021 14:00TJ Lomnice ATělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s.
1713. 03. 2021 09:00TJ Sokol Velká Hleďsebe BSKST Chodov C
1713. 03. 2021 09:00Tělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s.TJ Spartak Horní Slavkov A
1713. 03. 2021 09:00Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. BTJ Baník Bukovany A
1713. 03. 2021 09:00TTC Sokolov BTJ Slavoj Kynšperk A
1813. 03. 2021 14:00Tělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s.SKST Chodov C
1813. 03. 2021 14:00TJ Sokol Velká Hleďsebe BTJ Spartak Horní Slavkov A
1813. 03. 2021 14:00TTC Sokolov BTJ Baník Bukovany A
1813. 03. 2021 14:00Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. BTJ Slavoj Kynšperk A
1927. 03. 2021 09:00TJ Baník Bukovany ATJ Sokol Velká Hleďsebe B
1927. 03. 2021 09:00TJ Slavoj Kynšperk ATělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s.
1927. 03. 2021 09:00SKST Chodov CTJ Lomnice A
1927. 03. 2021 09:00TJ Spartak Horní Slavkov ATJ Baník Vintířov A
2027. 03. 2021 14:00TJ Slavoj Kynšperk ATJ Sokol Velká Hleďsebe B
2027. 03. 2021 14:00TJ Baník Bukovany ATělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s.
2027. 03. 2021 14:00TJ Spartak Horní Slavkov ATJ Lomnice A
2027. 03. 2021 14:00SKST Chodov CTJ Baník Vintířov A
2110. 04. 2021 09:00TJ Lomnice ATJ Baník Bukovany A
2110. 04. 2021 09:00TJ Baník Vintířov ATJ Slavoj Kynšperk A
2110. 04. 2021 09:00Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. BTJ Sokol Velká Hleďsebe B
2110. 04. 2021 09:00TTC Sokolov BTělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s.
2210. 04. 2021 14:00TJ Baník Vintířov ATJ Baník Bukovany A
2210. 04. 2021 14:00TJ Lomnice ATJ Slavoj Kynšperk A
2210. 04. 2021 14:00Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. BTělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s.
2210. 04. 2021 14:00TTC Sokolov BTJ Sokol Velká Hleďsebe B
Krajský přebor 2. třídy
119. 09. 2020 09:00NK BFB BochovTJ Baník Vintířov B3:10
119. 09. 2020 09:00SKST Chodov DTělovýchovná jednota Ostrov, z.s. "C"5:10
116. 09. 2020 18:30TJ Luby ATJ Luby B10:5
203. 10. 2020 09:00NK BFB BochovTJ Slovan Karlovy Vary C10:2
203. 10. 2020 09:00SKST Chodov DTJ Luby A9:9
203. 10. 2020 09:00Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s. "C"TJ Luby B10:4
303. 10. 2020 14:00TJ Baník Vintířov BTJ Slovan Karlovy Vary C10:1
303. 10. 2020 14:00SKST Chodov DTJ Luby B10:1
303. 10. 2020 14:00Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s. "C"TJ Luby A10:4
417. 10. 2020 09:00
odloženo
SK Děravý pálky JenišovTJ Luby A 
417. 10. 2020 09:00
odloženo
TJ Slovan Karlovy Vary CSKST Chodov D 
517. 10. 2020 14:00
odloženo
SK Děravý pálky JenišovTJ Luby B 
517. 10. 2020 14:00
odloženo
TJ Slovan Karlovy Vary CTělovýchovná jednota Ostrov, z.s. "C" 
631. 10. 2020 09:00
odloženo
NK BFB BochovSK Děravý pálky Jenišov
631. 10. 2020 09:00
odloženo
TJ Luby ATJ Slovan Karlovy Vary C
731. 10. 2020 14:00
odloženo
TJ Baník Vintířov BSK Děravý pálky Jenišov
731. 10. 2020 14:00
odloženo
TJ Luby BTJ Slovan Karlovy Vary C
814. 11. 2020 09:00SK Děravý pálky JenišovTJ Slovan Karlovy Vary C
814. 11. 2020 09:00NK BFB BochovSKST Chodov D
814. 11. 2020 09:00TJ Baník Vintířov BTělovýchovná jednota Ostrov, z.s. "C"
914. 11. 2020 14:00NK BFB BochovTělovýchovná jednota Ostrov, z.s. "C"
914. 11. 2020 14:00TJ Baník Vintířov BSKST Chodov D
1028. 11. 2020 09:00SKST Chodov DSK Děravý pálky Jenišov
1028. 11. 2020 09:00NK BFB BochovTJ Luby A
1028. 11. 2020 09:00TJ Baník Vintířov BTJ Luby B
1128. 11. 2020 14:00Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s. "C"SK Děravý pálky Jenišov
1128. 11. 2020 14:00TJ Baník Vintířov BTJ Luby A
1128. 11. 2020 14:00NK BFB BochovTJ Luby B
1223. 01. 2021 09:00TJ Baník Vintířov BNK BFB Bochov
1223. 01. 2021 09:00Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s. "C"SKST Chodov D
1223. 01. 2021 09:00TJ Luby BTJ Luby A
1306. 02. 2021 09:00TJ Slovan Karlovy Vary CNK BFB Bochov
1306. 02. 2021 09:00TJ Luby ASKST Chodov D
1306. 02. 2021 09:00TJ Luby BTělovýchovná jednota Ostrov, z.s. "C"
1406. 02. 2021 14:00TJ Slovan Karlovy Vary CTJ Baník Vintířov B
1406. 02. 2021 14:00TJ Luby BSKST Chodov D
1406. 02. 2021 14:00TJ Luby ATělovýchovná jednota Ostrov, z.s. "C"
1527. 02. 2021 09:00TJ Luby ASK Děravý pálky Jenišov
1527. 02. 2021 09:00SKST Chodov DTJ Slovan Karlovy Vary C
1627. 02. 2021 14:00TJ Luby BSK Děravý pálky Jenišov
1627. 02. 2021 14:00Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s. "C"TJ Slovan Karlovy Vary C
1713. 03. 2021 09:00SK Děravý pálky JenišovNK BFB Bochov
1713. 03. 2021 09:00TJ Slovan Karlovy Vary CTJ Luby A
1813. 03. 2021 14:00SK Děravý pálky JenišovTJ Baník Vintířov B
1813. 03. 2021 14:00TJ Slovan Karlovy Vary CTJ Luby B
1927. 03. 2021 09:00TJ Slovan Karlovy Vary CSK Děravý pálky Jenišov
1927. 03. 2021 09:00SKST Chodov DNK BFB Bochov
1927. 03. 2021 09:00Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s. "C"TJ Baník Vintířov B
2027. 03. 2021 14:00Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s. "C"NK BFB Bochov
2027. 03. 2021 14:00SKST Chodov DTJ Baník Vintířov B
2110. 04. 2021 09:00SK Děravý pálky JenišovSKST Chodov D
2110. 04. 2021 09:00TJ Luby ANK BFB Bochov
2110. 04. 2021 09:00TJ Luby BTJ Baník Vintířov B
2210. 04. 2021 14:00SK Děravý pálky JenišovTělovýchovná jednota Ostrov, z.s. "C"
2210. 04. 2021 14:00TJ Luby ATJ Baník Vintířov B
2210. 04. 2021 14:00TJ Luby BNK BFB Bochov

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy