Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize mužů
126. 09. 2020 16:00TTC Litvínov ASKST Baník Most B1:10
DV
V: Fencl Radek
124. 10. 2020 16:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
Baník Březenecká AKST Jirkov A - TECHNOLINE
DV
V:
121. 11. 2020 16:00SKP Sever Ústí nad Labem ASKST Děčín B
DV
V:
110. 10. 2020 16:00SKST Teplice ASKST Baník Most C10:6
DV
V: Freimann Karel
107. 11. 2020 16:00TJ Sever Žatec ATJ Sokol Lenešice - Dobroměřice A
DV
V:
105. 12. 2020 16:00KST Apollo Ústí nad Labem ATTC Litoměřice C
DV
V:
226. 09. 2020 16:00Baník Březenecká AKST Apollo Ústí nad Labem A10:6 V: Sojka Theodor
226. 09. 2020 16:00KST Jirkov A - TECHNOLINETTC Litoměřice C10:2 V: Obracaník Štefan
226. 09. 2020 16:00SKP Sever Ústí nad Labem ATJ Sever Žatec A10:7 V: Pavlík Petr
226. 09. 2020 16:00SKST Děčín BTJ Sokol Lenešice - Dobroměřice A10:3 V: Dyškant Zdeněk
226. 09. 2020 16:00TJ Sokol Filipov ASKST Baník Most C9:9 V: Skála Jiří
327. 09. 2020 10:00Baník Březenecká ATTC Litoměřice C10:3 V: Sojka Theodor
327. 09. 2020 10:00KST Jirkov A - TECHNOLINEKST Apollo Ústí nad Labem A9:9 V: Obracaník Štefan
327. 09. 2020 10:00SKP Sever Ústí nad Labem ATJ Sokol Lenešice - Dobroměřice A10:4 V: Pavlík Petr
327. 09. 2020 10:00SKST Děčín BTJ Sever Žatec A10:2 V: Dyškant Zdeněk
327. 09. 2020 10:00TJ Sokol Filipov ASKST Teplice A7:10 V: Skála Jiří
410. 10. 2020 16:00
odloženo
TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice ATJ Sokol Filipov A  V: Cibulka Vladimír
N: zajišťuje domácí klub
410. 10. 2020 16:00KST Apollo Ústí nad Labem ASKP Sever Ústí nad Labem A10:7 V: Kmoníček Martin
410. 10. 2020 16:00TTC Litoměřice CSKST Děčín B4:10 V: Zajíček Vladimír
410. 10. 2020 16:00TTC Litvínov ABaník Březenecká A5:10 V: Čejka Vratislav
410. 10. 2020 14:00SKST Baník Most BKST Jirkov A - TECHNOLINE10:3 V: Šťovíček Zdeněk
511. 10. 2020 10:00
odloženo
TJ Sever Žatec ATJ Sokol Filipov A  V:
N: zajišťuje domácí klub
511. 10. 2020 10:00KST Apollo Ústí nad Labem ASKST Děčín B10:8 V: Kmoníček Martin
511. 10. 2020 10:00TTC Litoměřice CSKP Sever Ústí nad Labem A5:10 V: Jonáš Stanislav
511. 10. 2020 10:00TTC Litvínov AKST Jirkov A - TECHNOLINE10:5 V: Čejka Vratislav
511. 10. 2020 10:00SKST Baník Most BBaník Březenecká A4:10 V: Šťovíček Zdeněk
624. 10. 2020 16:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
SKP Sever Ústí nad Labem ATTC Litvínov A  V:
624. 10. 2020 16:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
SKST Děčín BSKST Baník Most B  V:
624. 10. 2020 16:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
TJ Sokol Filipov ATTC Litoměřice C  V:
624. 10. 2020 16:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
SKST Teplice ATJ Sever Žatec A  V:
624. 10. 2020 16:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
SKST Baník Most CTJ Sokol Lenešice - Dobroměřice A  V:
725. 10. 2020 10:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
SKP Sever Ústí nad Labem ASKST Baník Most B  V:
725. 10. 2020 10:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
SKST Děčín BTTC Litvínov A  V:
725. 10. 2020 10:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
TJ Sokol Filipov AKST Apollo Ústí nad Labem A  V:
725. 10. 2020 10:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
SKST Teplice ATJ Sokol Lenešice - Dobroměřice A  V:
725. 10. 2020 10:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
SKST Baník Most CTJ Sever Žatec A  V:
807. 11. 2020 16:00KST Apollo Ústí nad Labem ASKST Teplice A  V:
807. 11. 2020 16:00TTC Litoměřice CSKST Baník Most C  V:
807. 11. 2020 16:00SKST Baník Most BTJ Sokol Filipov A  V:
807. 11. 2020 16:00Baník Březenecká ASKP Sever Ústí nad Labem A  V:
807. 11. 2020 16:00KST Jirkov A - TECHNOLINESKST Děčín B  V:
908. 11. 2020 10:00KST Apollo Ústí nad Labem ASKST Baník Most C  V:
908. 11. 2020 10:00TTC Litoměřice CSKST Teplice A  V:
908. 11. 2020 10:00TTC Litvínov ATJ Sokol Filipov A  V:
908. 11. 2020 10:00Baník Březenecká ASKST Děčín B  V:
908. 11. 2020 10:00KST Jirkov A - TECHNOLINESKP Sever Ústí nad Labem A  V:
1021. 11. 2020 16:00TJ Sokol Filipov AKST Jirkov A - TECHNOLINE  V:
1021. 11. 2020 16:00SKST Teplice ATTC Litvínov A  V:
1024. 09. 2020 17:00SKST Baník Most CSKST Baník Most B10:2 V: Šťovíček Zdeněk
1021. 11. 2020 16:00TJ Sever Žatec AKST Apollo Ústí nad Labem A  V:
1021. 11. 2020 16:00TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice ATTC Litoměřice C  V:
1122. 11. 2020 10:00TJ Sokol Filipov ABaník Březenecká A  V:
1122. 11. 2020 10:00SKST Teplice ASKST Baník Most B  V:
1122. 11. 2020 10:00SKST Baník Most CTTC Litvínov A  V:
1122. 11. 2020 10:00TJ Sever Žatec ATTC Litoměřice C  V:
1122. 11. 2020 10:00TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice AKST Apollo Ústí nad Labem A  V:
1205. 12. 2020 16:00TTC Litvínov ATJ Sever Žatec A  V:
1205. 12. 2020 16:00SKST Baník Most BTJ Sokol Lenešice - Dobroměřice A  V:
1205. 12. 2020 16:00Baník Březenecká ASKST Teplice A  V:
1205. 12. 2020 16:00KST Jirkov A - TECHNOLINESKST Baník Most C  V:
1205. 12. 2020 16:00SKST Děčín BTJ Sokol Filipov A  V:
1306. 12. 2020 10:00TTC Litvínov ATJ Sokol Lenešice - Dobroměřice A  V:
1306. 12. 2020 10:00SKST Baník Most BTJ Sever Žatec A  V:
1306. 12. 2020 10:00Baník Březenecká ASKST Baník Most C  V:
1306. 12. 2020 10:00KST Jirkov A - TECHNOLINESKST Teplice A  V:
1306. 12. 2020 10:00SKP Sever Ústí nad Labem ATJ Sokol Filipov A  V:
1419. 12. 2020 16:00SKST Teplice ASKP Sever Ústí nad Labem A  V:
1419. 12. 2020 16:00SKST Baník Most CSKST Děčín B  V:
1419. 12. 2020 16:00TJ Sever Žatec ABaník Březenecká A  V:
1419. 12. 2020 16:00TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice AKST Jirkov A - TECHNOLINE  V:
1419. 12. 2020 16:00KST Apollo Ústí nad Labem ATTC Litvínov A  V:
1419. 12. 2020 16:00TTC Litoměřice CSKST Baník Most B  V:
1520. 12. 2020 10:00SKST Teplice ASKST Děčín B  V:
1520. 12. 2020 10:00SKST Baník Most CSKP Sever Ústí nad Labem A  V:
1520. 12. 2020 10:00TJ Sever Žatec AKST Jirkov A - TECHNOLINE  V:
1520. 12. 2020 10:00TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice ABaník Březenecká A  V:
1520. 12. 2020 10:00KST Apollo Ústí nad Labem ASKST Baník Most B  V:
1520. 12. 2020 10:00TTC Litoměřice CTTC Litvínov A  V:
1616. 01. 2021 16:00SKST Baník Most BTTC Litvínov A
DV
V:
1613. 02. 2021 16:00KST Jirkov A - TECHNOLINEBaník Březenecká A
DV
V:
1606. 03. 2021 16:00SKST Děčín BSKP Sever Ústí nad Labem A
DV
V:
1630. 01. 2021 16:00SKST Baník Most CSKST Teplice A
DV
V:
1620. 02. 2021 16:00TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice ATJ Sever Žatec A
DV
V:
1620. 03. 2021 16:00TTC Litoměřice CKST Apollo Ústí nad Labem A
DV
V:
1716. 01. 2021 16:00KST Apollo Ústí nad Labem ABaník Březenecká A  V:
1716. 01. 2021 16:00TTC Litoměřice CKST Jirkov A - TECHNOLINE  V:
1716. 01. 2021 16:00TJ Sever Žatec ASKP Sever Ústí nad Labem A  V:
1716. 01. 2021 16:00TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice ASKST Děčín B  V:
1716. 01. 2021 16:00SKST Baník Most CTJ Sokol Filipov A  V:
1817. 01. 2021 10:00TTC Litoměřice CBaník Březenecká A  V:
1817. 01. 2021 10:00KST Apollo Ústí nad Labem AKST Jirkov A - TECHNOLINE  V:
1817. 01. 2021 10:00TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice ASKP Sever Ústí nad Labem A  V:
1817. 01. 2021 10:00TJ Sever Žatec ASKST Děčín B  V:
1817. 01. 2021 10:00SKST Teplice ATJ Sokol Filipov A  V:
1930. 01. 2021 16:00TJ Sokol Filipov ATJ Sokol Lenešice - Dobroměřice A  V:
1930. 01. 2021 16:00SKP Sever Ústí nad Labem AKST Apollo Ústí nad Labem A  V:
1930. 01. 2021 16:00SKST Děčín BTTC Litoměřice C  V:
1930. 01. 2021 16:00Baník Březenecká ATTC Litvínov A  V:
1930. 01. 2021 16:00KST Jirkov A - TECHNOLINESKST Baník Most B  V:
2031. 01. 2021 10:00TJ Sokol Filipov ATJ Sever Žatec A  V:
2031. 01. 2021 10:00SKST Děčín BKST Apollo Ústí nad Labem A  V:
2031. 01. 2021 10:00SKP Sever Ústí nad Labem ATTC Litoměřice C  V:
2031. 01. 2021 10:00KST Jirkov A - TECHNOLINETTC Litvínov A  V:
2031. 01. 2021 10:00Baník Březenecká ASKST Baník Most B  V:
2113. 02. 2021 16:00TTC Litvínov ASKP Sever Ústí nad Labem A  V:
2113. 02. 2021 16:00SKST Baník Most BSKST Děčín B  V:
2113. 02. 2021 16:00TTC Litoměřice CTJ Sokol Filipov A  V:
2113. 02. 2021 16:00TJ Sever Žatec ASKST Teplice A  V:
2113. 02. 2021 16:00TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice ASKST Baník Most C  V:
2214. 02. 2021 10:00SKST Baník Most BSKP Sever Ústí nad Labem A  V:
2214. 02. 2021 10:00TTC Litvínov ASKST Děčín B  V:
2214. 02. 2021 10:00KST Apollo Ústí nad Labem ATJ Sokol Filipov A  V:
2214. 02. 2021 10:00TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice ASKST Teplice A  V:
2214. 02. 2021 10:00TJ Sever Žatec ASKST Baník Most C  V:
2320. 02. 2021 16:00SKST Teplice AKST Apollo Ústí nad Labem A  V:
2320. 02. 2021 16:00SKST Baník Most CTTC Litoměřice C  V:
2320. 02. 2021 16:00TJ Sokol Filipov ASKST Baník Most B  V:
2320. 02. 2021 16:00SKP Sever Ústí nad Labem ABaník Březenecká A  V:
2320. 02. 2021 16:00SKST Děčín BKST Jirkov A - TECHNOLINE  V:
2421. 02. 2021 10:00SKST Baník Most CKST Apollo Ústí nad Labem A  V:
2421. 02. 2021 10:00SKST Teplice ATTC Litoměřice C  V:
2421. 02. 2021 10:00TJ Sokol Filipov ATTC Litvínov A  V:
2421. 02. 2021 10:00SKST Děčín BBaník Březenecká A  V:
2421. 02. 2021 10:00SKP Sever Ústí nad Labem AKST Jirkov A - TECHNOLINE  V:
2506. 03. 2021 16:00KST Jirkov A - TECHNOLINETJ Sokol Filipov A  V:
2506. 03. 2021 16:00TTC Litvínov ASKST Teplice A  V:
2524. 09. 2020 19:00SKST Baník Most BSKST Baník Most C10:2 V: Šťovíček Zdeněk
2506. 03. 2021 16:00KST Apollo Ústí nad Labem ATJ Sever Žatec A  V:
2506. 03. 2021 16:00TTC Litoměřice CTJ Sokol Lenešice - Dobroměřice A  V:
2607. 03. 2021 10:00Baník Březenecká ATJ Sokol Filipov A  V:
2607. 03. 2021 10:00SKST Baník Most BSKST Teplice A  V:
2607. 03. 2021 10:00TTC Litvínov ASKST Baník Most C  V:
2607. 03. 2021 10:00TTC Litoměřice CTJ Sever Žatec A  V:
2607. 03. 2021 10:00KST Apollo Ústí nad Labem ATJ Sokol Lenešice - Dobroměřice A  V:
2720. 03. 2021 16:00TJ Sever Žatec ATTC Litvínov A  V:
2720. 03. 2021 16:00TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice ASKST Baník Most B  V:
2720. 03. 2021 16:00SKST Teplice ABaník Březenecká A  V:
2720. 03. 2021 16:00SKST Baník Most CKST Jirkov A - TECHNOLINE  V:
2720. 03. 2021 16:00TJ Sokol Filipov ASKST Děčín B  V:
2821. 03. 2021 10:00TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice ATTC Litvínov A  V:
2821. 03. 2021 10:00TJ Sever Žatec ASKST Baník Most B  V:
2821. 03. 2021 10:00SKST Baník Most CBaník Březenecká A  V:
2821. 03. 2021 10:00SKST Teplice AKST Jirkov A - TECHNOLINE  V:
2821. 03. 2021 10:00TJ Sokol Filipov ASKP Sever Ústí nad Labem A  V:
2903. 04. 2021 16:00SKP Sever Ústí nad Labem ASKST Teplice A  V:
2903. 04. 2021 16:00SKST Děčín BSKST Baník Most C  V:
2903. 04. 2021 16:00Baník Březenecká ATJ Sever Žatec A  V:
2903. 04. 2021 16:00KST Jirkov A - TECHNOLINETJ Sokol Lenešice - Dobroměřice A  V:
2903. 04. 2021 16:00TTC Litvínov AKST Apollo Ústí nad Labem A  V:
2903. 04. 2021 16:00SKST Baník Most BTTC Litoměřice C  V:
3004. 04. 2021 10:00SKST Děčín BSKST Teplice A  V:
3004. 04. 2021 10:00SKP Sever Ústí nad Labem ASKST Baník Most C  V:
3004. 04. 2021 10:00KST Jirkov A - TECHNOLINETJ Sever Žatec A  V:
3004. 04. 2021 10:00Baník Březenecká ATJ Sokol Lenešice - Dobroměřice A  V:
3004. 04. 2021 10:00SKST Baník Most BKST Apollo Ústí nad Labem A  V:
3004. 04. 2021 10:00TTC Litvínov ATTC Litoměřice C  V:
Krajský přebor I. třídy
119. 09. 2020 16:00KST Jirkov BTJ Spartak Lubenec A10:4 V: Šístek Pavel
119. 09. 2020 16:00KST Jirkov CSK Štětí B7:10 V: Obracaník Štefan
119. 09. 2020 16:00SKST Teplice BKST Apollo Ústí nad Labem B3:10 V: Freimann Karel
116. 09. 2020 18:15TJ Krupka ATJ Slavoj Krásné Březno A7:10 V:
119. 09. 2020 10:00SKST Baník Most DSK TTC Duchcov A6:10 V: Chalupa Radek
119. 09. 2020 10:00SKST Baník Most ETTC Litvínov B8:10 V: Žielinský Tomáš
220. 09. 2020 10:00KST Jirkov BSK Štětí B10:7 V: Obracaník Štefan
220. 09. 2020 10:00KST Jirkov CTJ Spartak Lubenec A9:9 V: Šístek Pavel
220. 09. 2020 10:00SKST Teplice BTJ Slavoj Krásné Březno A9:9 V: Freimann Karel
220. 09. 2020 10:00TJ Krupka AKST Apollo Ústí nad Labem B2:10 V: Pivoňka Jaromír
220. 09. 2020 14:00SKST Baník Most DTTC Litvínov B3:10 V: Chalupa Radek
220. 09. 2020 14:00SKST Baník Most ESK TTC Duchcov A10:6 V: Žielinský Tomáš
303. 10. 2020 10:00TJ Spartak Lubenec ASK TTC Duchcov A9:9 V: Michal Jozef
303. 10. 2020 10:00SK Štětí BTTC Litvínov B10:3 V: Novák Vladislav
303. 10. 2020 16:00KST Apollo Ústí nad Labem BSKST Baník Most D10:2 V: Nechyba Zdeněk
303. 10. 2020 17:00TJ Slavoj Krásné Březno ASKST Baník Most E10:7 V: Plutnar Stanislav
303. 10. 2020 16:00KST Jirkov BSKST Teplice B10:4 V: Šístek Pavel
303. 10. 2020 17:00KST Jirkov CTJ Krupka A10:1 V: Obracaník Štefan
404. 10. 2020 10:00TJ Spartak Lubenec ATTC Litvínov B10:3 V: Michal Jozef
404. 10. 2020 10:00SK Štětí BSK TTC Duchcov A9:9 V: Novák Vladislav
404. 10. 2020 15:00KST Apollo Ústí nad Labem BSKST Baník Most E10:4 V: Nechyba Zdeněk
404. 10. 2020 10:00TJ Slavoj Krásné Březno ASKST Baník Most D10:7 V: Plutnar Stanislav
404. 10. 2020 10:00KST Jirkov BTJ Krupka A10:4 V: Šístek Pavel
404. 10. 2020 10:00KST Jirkov CSKST Teplice B5:10 V: Obracaník Štefan
517. 10. 2020 16:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
SKST Teplice BTJ Spartak Lubenec A  V:
517. 10. 2020 16:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
TJ Krupka ASK Štětí B  V:
517. 10. 2020 10:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
SKST Baník Most DKST Jirkov B  V:
517. 10. 2020 10:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
SKST Baník Most EKST Jirkov C  V:
517. 10. 2020 16:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
SK TTC Duchcov AKST Apollo Ústí nad Labem B  V:
517. 10. 2020 16:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
TTC Litvínov BTJ Slavoj Krásné Březno A  V:
618. 10. 2020 10:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
SKST Teplice BSK Štětí B  V:
618. 10. 2020 10:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
TJ Krupka ATJ Spartak Lubenec A  V:
618. 10. 2020 14:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
SKST Baník Most DKST Jirkov C  V:
618. 10. 2020 14:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
SKST Baník Most EKST Jirkov B  V:
618. 10. 2020 10:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
SK TTC Duchcov ATJ Slavoj Krásné Březno A  V:
618. 10. 2020 10:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
TTC Litvínov BKST Apollo Ústí nad Labem B  V:
731. 10. 2020 10:00TJ Spartak Lubenec AKST Apollo Ústí nad Labem B  V:
731. 10. 2020 10:00SK Štětí BTJ Slavoj Krásné Březno A  V:
731. 10. 2020 16:00KST Jirkov BSK TTC Duchcov A  V:
731. 10. 2020 16:00KST Jirkov CTTC Litvínov B  V:
731. 10. 2020 16:00SKST Teplice BSKST Baník Most D  V:
731. 10. 2020 16:00TJ Krupka ASKST Baník Most E  V:
801. 11. 2020 10:00TJ Spartak Lubenec ATJ Slavoj Krásné Březno A  V:
801. 11. 2020 10:00SK Štětí BKST Apollo Ústí nad Labem B  V:
801. 11. 2020 10:00KST Jirkov BTTC Litvínov B  V:
801. 11. 2020 10:00KST Jirkov CSK TTC Duchcov A  V:
801. 11. 2020 10:00SKST Teplice BSKST Baník Most E  V:
801. 11. 2020 10:00TJ Krupka ASKST Baník Most D  V:
914. 11. 2020 10:00SKST Baník Most DTJ Spartak Lubenec A  V:
914. 11. 2020 10:00SKST Baník Most ESK Štětí B  V:
914. 11. 2020 16:00SK TTC Duchcov ASKST Teplice B  V:
914. 11. 2020 16:00TTC Litvínov BTJ Krupka A  V:
914. 11. 2020 16:00KST Apollo Ústí nad Labem BKST Jirkov B  V:
914. 11. 2020 16:00TJ Slavoj Krásné Březno AKST Jirkov C  V:
1015. 11. 2020 14:00SKST Baník Most DSK Štětí B  V:
1015. 11. 2020 14:00SKST Baník Most ETJ Spartak Lubenec A  V:
1015. 11. 2020 10:00SK TTC Duchcov ATJ Krupka A  V:
1015. 11. 2020 10:00TTC Litvínov BSKST Teplice B  V:
1015. 11. 2020 10:00KST Apollo Ústí nad Labem BKST Jirkov C  V:
1015. 11. 2020 10:00TJ Slavoj Krásné Březno AKST Jirkov B  V:
1115. 09. 2020 17:00KST Jirkov BKST Jirkov C8:10
DV
V: Šístek Pavel
1128. 11. 2020 16:00SKST Teplice BTJ Krupka A
DV
V:
1107. 09. 2020 18:00SKST Baník Most DSKST Baník Most E7:10
DV
V: Chalupa Radek
1128. 11. 2020 16:00SK TTC Duchcov ATTC Litvínov B
DV
V:
1128. 11. 2020 16:00KST Apollo Ústí nad Labem BTJ Slavoj Krásné Březno A
DV
V:
1128. 11. 2020 10:00TJ Spartak Lubenec ASK Štětí B
DV
V:
1223. 01. 2021 10:00TJ Spartak Lubenec AKST Jirkov B  V:
1223. 01. 2021 10:00SK Štětí BKST Jirkov C  V:
1223. 01. 2021 16:00KST Apollo Ústí nad Labem BSKST Teplice B  V:
1223. 01. 2021 16:00TJ Slavoj Krásné Březno ATJ Krupka A  V:
1223. 01. 2021 16:00SK TTC Duchcov ASKST Baník Most D  V:
1223. 01. 2021 16:00TTC Litvínov BSKST Baník Most E  V:
1324. 01. 2021 10:00SK Štětí BKST Jirkov B  V:
1324. 01. 2021 10:00TJ Spartak Lubenec AKST Jirkov C  V:
1324. 01. 2021 10:00TJ Slavoj Krásné Březno ASKST Teplice B  V:
1324. 01. 2021 10:00KST Apollo Ústí nad Labem BTJ Krupka A  V:
1324. 01. 2021 10:00TTC Litvínov BSKST Baník Most D  V:
1324. 01. 2021 10:00SK TTC Duchcov ASKST Baník Most E  V:
1406. 02. 2021 16:00SK TTC Duchcov ATJ Spartak Lubenec A  V:
1406. 02. 2021 16:00TTC Litvínov BSK Štětí B  V:
1406. 02. 2021 10:00SKST Baník Most DKST Apollo Ústí nad Labem B  V:
1406. 02. 2021 10:00SKST Baník Most ETJ Slavoj Krásné Březno A  V:
1406. 02. 2021 16:00SKST Teplice BKST Jirkov B  V:
1406. 02. 2021 16:00TJ Krupka AKST Jirkov C  V:
1507. 02. 2021 10:00TTC Litvínov BTJ Spartak Lubenec A  V:
1507. 02. 2021 10:00SK TTC Duchcov ASK Štětí B  V:
1507. 02. 2021 14:00SKST Baník Most EKST Apollo Ústí nad Labem B  V:
1507. 02. 2021 14:00SKST Baník Most DTJ Slavoj Krásné Březno A  V:
1507. 02. 2021 10:00TJ Krupka AKST Jirkov B  V:
1507. 02. 2021 10:00SKST Teplice BKST Jirkov C  V:
1627. 02. 2021 10:00TJ Spartak Lubenec ASKST Teplice B  V:
1627. 02. 2021 10:00SK Štětí BTJ Krupka A  V:
1627. 02. 2021 16:00KST Jirkov BSKST Baník Most D  V:
1627. 02. 2021 16:00KST Jirkov CSKST Baník Most E  V:
1627. 02. 2021 16:00KST Apollo Ústí nad Labem BSK TTC Duchcov A  V:
1627. 02. 2021 16:00TJ Slavoj Krásné Březno ATTC Litvínov B  V:
1728. 02. 2021 10:00SK Štětí BSKST Teplice B  V:
1728. 02. 2021 10:00TJ Spartak Lubenec ATJ Krupka A  V:
1728. 02. 2021 10:00KST Jirkov CSKST Baník Most D  V:
1728. 02. 2021 10:00KST Jirkov BSKST Baník Most E  V:
1728. 02. 2021 10:00TJ Slavoj Krásné Březno ASK TTC Duchcov A  V:
1728. 02. 2021 10:00KST Apollo Ústí nad Labem BTTC Litvínov B  V:
1813. 03. 2021 16:00KST Apollo Ústí nad Labem BTJ Spartak Lubenec A  V:
1813. 03. 2021 16:00TJ Slavoj Krásné Březno ASK Štětí B  V:
1813. 03. 2021 16:00SK TTC Duchcov AKST Jirkov B  V:
1813. 03. 2021 16:00TTC Litvínov BKST Jirkov C  V:
1813. 03. 2021 10:00SKST Baník Most DSKST Teplice B  V:
1813. 03. 2021 10:00SKST Baník Most ETJ Krupka A  V:
1914. 03. 2021 10:00TJ Slavoj Krásné Březno ATJ Spartak Lubenec A  V:
1914. 03. 2021 10:00KST Apollo Ústí nad Labem BSK Štětí B  V:
1914. 03. 2021 10:00TTC Litvínov BKST Jirkov B  V:
1914. 03. 2021 10:00SK TTC Duchcov AKST Jirkov C  V:
1914. 03. 2021 14:00SKST Baník Most ESKST Teplice B  V:
1914. 03. 2021 14:00SKST Baník Most DTJ Krupka A  V:
2027. 03. 2021 10:00TJ Spartak Lubenec ASKST Baník Most D  V:
2027. 03. 2021 10:00SK Štětí BSKST Baník Most E  V:
2027. 03. 2021 16:00SKST Teplice BSK TTC Duchcov A  V:
2027. 03. 2021 16:00TJ Krupka ATTC Litvínov B  V:
2027. 03. 2021 16:00KST Jirkov BKST Apollo Ústí nad Labem B  V:
2027. 03. 2021 16:00KST Jirkov CTJ Slavoj Krásné Březno A  V:
2128. 03. 2021 10:00SK Štětí BSKST Baník Most D  V:
2128. 03. 2021 10:00TJ Spartak Lubenec ASKST Baník Most E  V:
2128. 03. 2021 10:00TJ Krupka ASK TTC Duchcov A  V:
2128. 03. 2021 10:00SKST Teplice BTTC Litvínov B  V:
2128. 03. 2021 10:00KST Jirkov CKST Apollo Ústí nad Labem B  V:
2128. 03. 2021 10:00KST Jirkov BTJ Slavoj Krásné Březno A  V:
2215. 09. 2020 19:30KST Jirkov CKST Jirkov B8:10
DV
V: Šístek Pavel
2210. 04. 2021 16:00TJ Krupka ASKST Teplice B
DV
V:
2214. 09. 2020 18:00SKST Baník Most ESKST Baník Most D10:4
DV
V: Žielinský Tomáš
2210. 04. 2021 16:00TTC Litvínov BSK TTC Duchcov A
DV
V:
2210. 04. 2021 16:00TJ Slavoj Krásné Březno AKST Apollo Ústí nad Labem B
DV
V:
2210. 04. 2021 10:00SK Štětí BTJ Spartak Lubenec A
DV
V:
Krajský přebor II. tř. sk.A
129. 09. 2020 17:30Sokol Horní Jiřetín ATJ Spartak Lubenec B13:5 V:
103. 10. 2020 10:00Baník Březenecká BST Kopisty A17:1 V: Sučík Jan
128. 09. 2020 18:00SK Havran Kryry AKlášterec nad Ohří A7:11 V:
101. 10. 2020 18:00TJ Sokol Spořice ASKST Baník Most F11:7 V: Brand Roman
130. 09. 2020 18:00KST Libědice ATJ Sever Žatec B10:8 V: Tomeš Jiří
102. 10. 2020 18:00TTC Litvínov CKST Jirkov D12:6 V:
209. 10. 2020 18:00TJ Spartak Lubenec BKST Jirkov D13:5 V: Michal Jozef
208. 10. 2020 18:00TJ Sever Žatec BTTC Litvínov C6:12 V: Benda Pavel
205. 10. 2020 17:30SKST Baník Most FKST Libědice A10:8 V:
208. 10. 2020 18:00
výměna pořadatele
TJ Sokol Spořice AKlášterec nad Ohří A11:7 V: Brand Roman
205. 10. 2020 18:00ST Kopisty ASK Havran Kryry A14:4 V: Dvořák Jiří
206. 10. 2020 17:30Sokol Horní Jiřetín ABaník Březenecká B5:13 V:
317. 10. 2020 10:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
Baník Březenecká BTJ Spartak Lubenec B  V:
312. 10. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
SK Havran Kryry ASokol Horní Jiřetín A  V:
315. 10. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
TJ Sokol Spořice AST Kopisty A  V:
314. 10. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
KST Libědice AKlášterec nad Ohří A  V:
316. 10. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
TTC Litvínov CSKST Baník Most F  V:
314. 10. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
KST Jirkov DTJ Sever Žatec B  V:
423. 10. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
TJ Spartak Lubenec BTJ Sever Žatec B  V:
419. 10. 2020 17:30
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
SKST Baník Most FKST Jirkov D  V:
423. 10. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
TTC Litvínov CKlášterec nad Ohří A  V:
419. 10. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
ST Kopisty AKST Libědice A  V:
420. 10. 2020 17:30
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
Sokol Horní Jiřetín ATJ Sokol Spořice A  V:
424. 10. 2020 10:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
Baník Březenecká BSK Havran Kryry A  V:
526. 10. 2020 18:00SK Havran Kryry ATJ Spartak Lubenec B  V:
529. 10. 2020 18:00TJ Sokol Spořice ABaník Březenecká B  V:
528. 10. 2020 18:00KST Libědice ASokol Horní Jiřetín A  V:
530. 10. 2020 18:00TTC Litvínov CST Kopisty A  V:
528. 10. 2020 18:00KST Jirkov DKlášterec nad Ohří A  V:
529. 10. 2020 18:00TJ Sever Žatec BSKST Baník Most F  V:
606. 11. 2020 18:00TJ Spartak Lubenec BSKST Baník Most F  V:
603. 11. 2020 17:30Klášterec nad Ohří ATJ Sever Žatec B  V:
602. 11. 2020 18:00ST Kopisty AKST Jirkov D  V:
603. 11. 2020 17:30Sokol Horní Jiřetín ATTC Litvínov C  V:
607. 11. 2020 10:00Baník Březenecká BKST Libědice A  V:
602. 11. 2020 18:00SK Havran Kryry ATJ Sokol Spořice A  V:
712. 11. 2020 18:00TJ Sokol Spořice ATJ Spartak Lubenec B  V:
711. 11. 2020 18:00KST Libědice ASK Havran Kryry A  V:
713. 11. 2020 18:00TTC Litvínov CBaník Březenecká B  V:
711. 11. 2020 18:00KST Jirkov DSokol Horní Jiřetín A  V:
712. 11. 2020 18:00TJ Sever Žatec BST Kopisty A  V:
709. 11. 2020 17:30SKST Baník Most FKlášterec nad Ohří A  V:
820. 11. 2020 18:00TJ Spartak Lubenec BKlášterec nad Ohří A  V:
816. 11. 2020 18:00ST Kopisty ASKST Baník Most F  V:
817. 11. 2020 17:30Sokol Horní Jiřetín ATJ Sever Žatec B  V:
821. 11. 2020 10:00Baník Březenecká BKST Jirkov D  V:
816. 11. 2020 18:00SK Havran Kryry ATTC Litvínov C  V:
819. 11. 2020 18:00TJ Sokol Spořice AKST Libědice A  V:
925. 11. 2020 18:00KST Libědice ATJ Spartak Lubenec B  V:
927. 11. 2020 18:00TTC Litvínov CTJ Sokol Spořice A  V:
925. 11. 2020 18:00KST Jirkov DSK Havran Kryry A  V:
926. 11. 2020 18:00TJ Sever Žatec BBaník Březenecká B  V:
923. 11. 2020 17:30SKST Baník Most FSokol Horní Jiřetín A  V:
924. 11. 2020 18:00
výměna pořadatele
ST Kopisty AKlášterec nad Ohří A  V:
1004. 12. 2020 18:00TJ Spartak Lubenec BST Kopisty A  V:
1001. 12. 2020 17:30Sokol Horní Jiřetín AKlášterec nad Ohří A  V:
1005. 12. 2020 10:00Baník Březenecká BSKST Baník Most F  V:
1030. 11. 2020 18:00SK Havran Kryry ATJ Sever Žatec B  V:
1003. 12. 2020 18:00TJ Sokol Spořice AKST Jirkov D  V:
1002. 12. 2020 18:00KST Libědice ATTC Litvínov C  V:
1111. 12. 2020 18:00TTC Litvínov CTJ Spartak Lubenec B  V:
1109. 12. 2020 18:00KST Jirkov DKST Libědice A  V:
1110. 12. 2020 18:00TJ Sever Žatec BTJ Sokol Spořice A  V:
1107. 12. 2020 17:30SKST Baník Most FSK Havran Kryry A  V:
1108. 12. 2020 17:30Klášterec nad Ohří ABaník Březenecká B  V:
1107. 12. 2020 18:00ST Kopisty ASokol Horní Jiřetín A  V:
1215. 01. 2021 18:00TJ Spartak Lubenec BSokol Horní Jiřetín A  V:
1211. 01. 2021 18:00ST Kopisty ABaník Březenecká B  V:
1212. 01. 2021 17:30Klášterec nad Ohří ASK Havran Kryry A  V:
1211. 01. 2021 17:30SKST Baník Most FTJ Sokol Spořice A  V:
1214. 01. 2021 18:00TJ Sever Žatec BKST Libědice A  V:
1213. 01. 2021 18:00KST Jirkov DTTC Litvínov C  V:
1320. 01. 2021 18:00KST Jirkov DTJ Spartak Lubenec B  V:
1322. 01. 2021 18:00TTC Litvínov CTJ Sever Žatec B  V:
1320. 01. 2021 18:00KST Libědice ASKST Baník Most F  V:
1319. 01. 2021 17:30
výměna pořadatele
Klášterec nad Ohří ATJ Sokol Spořice A  V:
1318. 01. 2021 18:00SK Havran Kryry AST Kopisty A  V:
1323. 01. 2021 10:00Baník Březenecká BSokol Horní Jiřetín A  V:
1429. 01. 2021 18:00TJ Spartak Lubenec BBaník Březenecká B  V:
1426. 01. 2021 17:30Sokol Horní Jiřetín ASK Havran Kryry A  V:
1425. 01. 2021 18:00ST Kopisty ATJ Sokol Spořice A  V:
1426. 01. 2021 17:30Klášterec nad Ohří AKST Libědice A  V:
1425. 01. 2021 17:30SKST Baník Most FTTC Litvínov C  V:
1428. 01. 2021 18:00TJ Sever Žatec BKST Jirkov D  V:
1504. 02. 2021 18:00TJ Sever Žatec BTJ Spartak Lubenec B  V:
1503. 02. 2021 18:00KST Jirkov DSKST Baník Most F  V:
1502. 02. 2021 17:30
výměna pořadatele
Klášterec nad Ohří ATTC Litvínov C  V:
1503. 02. 2021 18:00KST Libědice AST Kopisty A  V:
1504. 02. 2021 18:00TJ Sokol Spořice ASokol Horní Jiřetín A  V:
1501. 02. 2021 18:00SK Havran Kryry ABaník Březenecká B  V:
1612. 02. 2021 18:00TJ Spartak Lubenec BSK Havran Kryry A  V:
1613. 02. 2021 10:00Baník Březenecká BTJ Sokol Spořice A  V:
1609. 02. 2021 17:30Sokol Horní Jiřetín AKST Libědice A  V:
1608. 02. 2021 18:00ST Kopisty ATTC Litvínov C  V:
1609. 02. 2021 17:30Klášterec nad Ohří AKST Jirkov D  V:
1608. 02. 2021 17:30SKST Baník Most FTJ Sever Žatec B  V:
1715. 02. 2021 17:30SKST Baník Most FTJ Spartak Lubenec B  V:
1718. 02. 2021 18:00TJ Sever Žatec BKlášterec nad Ohří A  V:
1717. 02. 2021 18:00KST Jirkov DST Kopisty A  V:
1719. 02. 2021 18:00TTC Litvínov CSokol Horní Jiřetín A  V:
1717. 02. 2021 18:00KST Libědice ABaník Březenecká B  V:
1718. 02. 2021 18:00TJ Sokol Spořice ASK Havran Kryry A  V:
1826. 02. 2021 18:00TJ Spartak Lubenec BTJ Sokol Spořice A  V:
1822. 02. 2021 18:00SK Havran Kryry AKST Libědice A  V:
1827. 02. 2021 10:00Baník Březenecká BTTC Litvínov C  V:
1823. 02. 2021 17:30Sokol Horní Jiřetín AKST Jirkov D  V:
1822. 02. 2021 18:00ST Kopisty ATJ Sever Žatec B  V:
1823. 02. 2021 17:30Klášterec nad Ohří ASKST Baník Most F  V:
1902. 03. 2021 17:30Klášterec nad Ohří ATJ Spartak Lubenec B  V:
1901. 03. 2021 17:30SKST Baník Most FST Kopisty A  V:
1904. 03. 2021 18:00TJ Sever Žatec BSokol Horní Jiřetín A  V:
1903. 03. 2021 18:00KST Jirkov DBaník Březenecká B  V:
1905. 03. 2021 18:00TTC Litvínov CSK Havran Kryry A  V:
1903. 03. 2021 18:00KST Libědice ATJ Sokol Spořice A  V:
2012. 03. 2021 18:00TJ Spartak Lubenec BKST Libědice A  V:
2011. 03. 2021 18:00TJ Sokol Spořice ATTC Litvínov C  V:
2008. 03. 2021 18:00SK Havran Kryry AKST Jirkov D  V:
2013. 03. 2021 10:00Baník Březenecká BTJ Sever Žatec B  V:
2009. 03. 2021 17:30Sokol Horní Jiřetín ASKST Baník Most F  V:
2009. 03. 2021 17:30
výměna pořadatele
Klášterec nad Ohří AST Kopisty A  V:
2115. 03. 2021 18:00ST Kopisty ATJ Spartak Lubenec B  V:
2116. 03. 2021 17:30Klášterec nad Ohří ASokol Horní Jiřetín A  V:
2115. 03. 2021 17:30SKST Baník Most FBaník Březenecká B  V:
2118. 03. 2021 18:00TJ Sever Žatec BSK Havran Kryry A  V:
2117. 03. 2021 18:00KST Jirkov DTJ Sokol Spořice A  V:
2119. 03. 2021 18:00TTC Litvínov CKST Libědice A  V:
2226. 03. 2021 18:00TJ Spartak Lubenec BTTC Litvínov C  V:
2224. 03. 2021 18:00KST Libědice AKST Jirkov D  V:
2225. 03. 2021 18:00TJ Sokol Spořice ATJ Sever Žatec B  V:
2222. 03. 2021 18:00SK Havran Kryry ASKST Baník Most F  V:
2227. 03. 2021 10:00Baník Březenecká BKlášterec nad Ohří A  V:
2223. 03. 2021 17:30Sokol Horní Jiřetín AST Kopisty A  V:
Krajský přebor II. tř. sk.B
103. 10. 2020 10:00Sokol Libochovice AST Baroni Třebívlice A8:10 V: Turek Jaroslav
129. 09. 2020 18:00TJ Krupka BSK Cítoliby A12:6
pozd.zápis
V: Pivoňka Jaromír
103. 10. 2020 10:00TJ Sokol Bořislav ASKST Teplice C9:9 V: Kabourek Jiří
130. 09. 2020 18:00ST Brozany nad Ohří ATJ Smolnice A8:10 V: Vaníček Pavel
102. 10. 2020 18:00SK Dubí ATJ Sokol Terezín A3:15 V: Freimann Karel
103. 10. 2020 10:00SKST Sokol Trnovany ATJ Sokol Lenešice - Dobroměřice B5:13 V: Chalupa Radek
209. 10. 2020 18:00ST Baroni Třebívlice ATJ Sokol Lenešice - Dobroměřice B8:10 V:
208. 10. 2020 18:00TJ Sokol Terezín ASKST Sokol Trnovany A14:4 V: Brdlík František
209. 10. 2020 18:00TJ Smolnice ASK Dubí A12:6 V: Pidrman Petr
210. 10. 2020 10:00SKST Teplice CST Brozany nad Ohří A15:3 V: Freimann Karel
209. 10. 2020 18:00SK Cítoliby ATJ Sokol Bořislav A4:14 V: Kabourek Jiří
210. 10. 2020 10:00
odloženo
Sokol Libochovice ATJ Krupka B  V:
313. 10. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
TJ Krupka BST Baroni Třebívlice A  V:
317. 10. 2020 10:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
TJ Sokol Bořislav ASokol Libochovice A  V:
314. 10. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
ST Brozany nad Ohří ASK Cítoliby A  V:
316. 10. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
SK Dubí ASKST Teplice C  V:
317. 10. 2020 10:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
SKST Sokol Trnovany ATJ Smolnice A  V:
316. 10. 2020 18:30
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice BTJ Sokol Terezín A  V:
423. 10. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
ST Baroni Třebívlice ATJ Sokol Terezín A  V:
423. 10. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
TJ Smolnice ATJ Sokol Lenešice - Dobroměřice B  V:
424. 10. 2020 10:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
SKST Teplice CSKST Sokol Trnovany A  V:
423. 10. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
SK Cítoliby ASK Dubí A  V:
424. 10. 2020 10:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
Sokol Libochovice AST Brozany nad Ohří A  V:
420. 10. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
TJ Krupka BTJ Sokol Bořislav A  V:
531. 10. 2020 10:00TJ Sokol Bořislav AST Baroni Třebívlice A  V:
528. 10. 2020 18:00ST Brozany nad Ohří ATJ Krupka B  V:
530. 10. 2020 18:00SK Dubí ASokol Libochovice A  V:
531. 10. 2020 10:00SKST Sokol Trnovany ASK Cítoliby A  V:
530. 10. 2020 18:30TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice BSKST Teplice C  V:
529. 10. 2020 18:00TJ Sokol Terezín ATJ Smolnice A  V:
606. 11. 2020 18:00ST Baroni Třebívlice ATJ Smolnice A  V:
607. 11. 2020 10:00SKST Teplice CTJ Sokol Terezín A  V:
606. 11. 2020 18:00SK Cítoliby ATJ Sokol Lenešice - Dobroměřice B  V:
607. 11. 2020 10:00Sokol Libochovice ASKST Sokol Trnovany A  V:
603. 11. 2020 18:00TJ Krupka BSK Dubí A  V:
607. 11. 2020 10:00TJ Sokol Bořislav AST Brozany nad Ohří A  V:
711. 11. 2020 18:00ST Brozany nad Ohří AST Baroni Třebívlice A  V:
713. 11. 2020 18:00SK Dubí ATJ Sokol Bořislav A  V:
714. 11. 2020 10:00SKST Sokol Trnovany ATJ Krupka B  V:
713. 11. 2020 18:30TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice BSokol Libochovice A  V:
712. 11. 2020 18:00TJ Sokol Terezín ASK Cítoliby A  V:
713. 11. 2020 18:00TJ Smolnice ASKST Teplice C  V:
820. 11. 2020 18:00ST Baroni Třebívlice ASKST Teplice C  V:
820. 11. 2020 18:00SK Cítoliby ATJ Smolnice A  V:
821. 11. 2020 10:00Sokol Libochovice ATJ Sokol Terezín A  V:
817. 11. 2020 18:00TJ Krupka BTJ Sokol Lenešice - Dobroměřice B  V:
821. 11. 2020 10:00TJ Sokol Bořislav ASKST Sokol Trnovany A  V:
818. 11. 2020 18:00ST Brozany nad Ohří ASK Dubí A  V:
927. 11. 2020 18:00SK Dubí AST Baroni Třebívlice A  V:
928. 11. 2020 10:00SKST Sokol Trnovany AST Brozany nad Ohří A  V:
927. 11. 2020 18:30TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice BTJ Sokol Bořislav A  V:
926. 11. 2020 18:00TJ Sokol Terezín ATJ Krupka B  V:
927. 11. 2020 18:00TJ Smolnice ASokol Libochovice A  V:
928. 11. 2020 10:00SKST Teplice CSK Cítoliby A  V:
1004. 12. 2020 18:00ST Baroni Třebívlice ASK Cítoliby A  V:
1005. 12. 2020 10:00Sokol Libochovice ASKST Teplice C  V:
1001. 12. 2020 18:00TJ Krupka BTJ Smolnice A  V:
1005. 12. 2020 10:00TJ Sokol Bořislav ATJ Sokol Terezín A  V:
1002. 12. 2020 18:00ST Brozany nad Ohří ATJ Sokol Lenešice - Dobroměřice B  V:
1004. 12. 2020 18:00SK Dubí ASKST Sokol Trnovany A  V:
1112. 12. 2020 10:00SKST Sokol Trnovany AST Baroni Třebívlice A  V:
1111. 12. 2020 18:30TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice BSK Dubí A  V:
1110. 12. 2020 18:00TJ Sokol Terezín AST Brozany nad Ohří A  V:
1111. 12. 2020 18:00TJ Smolnice ATJ Sokol Bořislav A  V:
1112. 12. 2020 10:00SKST Teplice CTJ Krupka B  V:
1111. 12. 2020 18:00SK Cítoliby ASokol Libochovice A  V:
1215. 01. 2021 18:00ST Baroni Třebívlice ASokol Libochovice A  V:
1215. 01. 2021 18:00SK Cítoliby ATJ Krupka B  V:
1216. 01. 2021 10:00SKST Teplice CTJ Sokol Bořislav A  V:
1215. 01. 2021 18:00TJ Smolnice AST Brozany nad Ohří A  V:
1214. 01. 2021 18:00TJ Sokol Terezín ASK Dubí A  V:
1215. 01. 2021 18:30TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice BSKST Sokol Trnovany A  V:
1322. 01. 2021 18:30TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice BST Baroni Třebívlice A  V:
1323. 01. 2021 10:00SKST Sokol Trnovany ATJ Sokol Terezín A  V:
1322. 01. 2021 18:00SK Dubí ATJ Smolnice A  V:
1320. 01. 2021 18:00ST Brozany nad Ohří ASKST Teplice C  V:
1323. 01. 2021 10:00TJ Sokol Bořislav ASK Cítoliby A  V:
1319. 01. 2021 18:00TJ Krupka BSokol Libochovice A  V:
1429. 01. 2021 18:00ST Baroni Třebívlice ATJ Krupka B  V:
1430. 01. 2021 10:00Sokol Libochovice ATJ Sokol Bořislav A  V:
1429. 01. 2021 18:00SK Cítoliby AST Brozany nad Ohří A  V:
1430. 01. 2021 10:00SKST Teplice CSK Dubí A  V:
1429. 01. 2021 18:00TJ Smolnice ASKST Sokol Trnovany A  V:
1428. 01. 2021 18:00TJ Sokol Terezín ATJ Sokol Lenešice - Dobroměřice B  V:
1504. 02. 2021 18:00TJ Sokol Terezín AST Baroni Třebívlice A  V:
1505. 02. 2021 18:30TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice BTJ Smolnice A  V:
1506. 02. 2021 10:00SKST Sokol Trnovany ASKST Teplice C  V:
1505. 02. 2021 18:00SK Dubí ASK Cítoliby A  V:
1503. 02. 2021 18:00ST Brozany nad Ohří ASokol Libochovice A  V:
1506. 02. 2021 10:00TJ Sokol Bořislav ATJ Krupka B  V:
1612. 02. 2021 18:00ST Baroni Třebívlice ATJ Sokol Bořislav A  V:
1609. 02. 2021 18:00TJ Krupka BST Brozany nad Ohří A  V:
1613. 02. 2021 10:00Sokol Libochovice ASK Dubí A  V:
1612. 02. 2021 18:00SK Cítoliby ASKST Sokol Trnovany A  V:
1613. 02. 2021 10:00SKST Teplice CTJ Sokol Lenešice - Dobroměřice B  V:
1612. 02. 2021 18:00TJ Smolnice ATJ Sokol Terezín A  V:
1719. 02. 2021 18:00TJ Smolnice AST Baroni Třebívlice A  V:
1718. 02. 2021 18:00TJ Sokol Terezín ASKST Teplice C  V:
1719. 02. 2021 18:30TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice BSK Cítoliby A  V:
1720. 02. 2021 10:00SKST Sokol Trnovany ASokol Libochovice A  V:
1719. 02. 2021 18:00SK Dubí ATJ Krupka B  V:
1717. 02. 2021 18:00ST Brozany nad Ohří ATJ Sokol Bořislav A  V:
1826. 02. 2021 18:00ST Baroni Třebívlice AST Brozany nad Ohří A  V:
1827. 02. 2021 10:00TJ Sokol Bořislav ASK Dubí A  V:
1823. 02. 2021 18:00TJ Krupka BSKST Sokol Trnovany A  V:
1827. 02. 2021 10:00Sokol Libochovice ATJ Sokol Lenešice - Dobroměřice B  V:
1826. 02. 2021 18:00SK Cítoliby ATJ Sokol Terezín A  V:
1827. 02. 2021 10:00SKST Teplice CTJ Smolnice A  V:
1906. 03. 2021 10:00SKST Teplice CST Baroni Třebívlice A  V:
1905. 03. 2021 18:00TJ Smolnice ASK Cítoliby A  V:
1904. 03. 2021 18:00TJ Sokol Terezín ASokol Libochovice A  V:
1905. 03. 2021 18:30TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice BTJ Krupka B  V:
1906. 03. 2021 10:00SKST Sokol Trnovany ATJ Sokol Bořislav A  V:
1905. 03. 2021 18:00SK Dubí AST Brozany nad Ohří A  V:
2012. 03. 2021 18:00ST Baroni Třebívlice ASK Dubí A  V:
2010. 03. 2021 18:00ST Brozany nad Ohří ASKST Sokol Trnovany A  V:
2013. 03. 2021 10:00TJ Sokol Bořislav ATJ Sokol Lenešice - Dobroměřice B  V:
2009. 03. 2021 18:00TJ Krupka BTJ Sokol Terezín A  V:
2013. 03. 2021 10:00Sokol Libochovice ATJ Smolnice A  V:
2012. 03. 2021 18:00SK Cítoliby ASKST Teplice C  V:
2119. 03. 2021 18:00SK Cítoliby AST Baroni Třebívlice A  V:
2120. 03. 2021 10:00SKST Teplice CSokol Libochovice A  V:
2119. 03. 2021 18:00TJ Smolnice ATJ Krupka B  V:
2118. 03. 2021 18:00TJ Sokol Terezín ATJ Sokol Bořislav A  V:
2119. 03. 2021 18:30TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice BST Brozany nad Ohří A  V:
2120. 03. 2021 10:00SKST Sokol Trnovany ASK Dubí A  V:
2226. 03. 2021 18:00ST Baroni Třebívlice ASKST Sokol Trnovany A  V:
2226. 03. 2021 18:00SK Dubí ATJ Sokol Lenešice - Dobroměřice B  V:
2224. 03. 2021 18:00ST Brozany nad Ohří ATJ Sokol Terezín A  V:
2227. 03. 2021 10:00TJ Sokol Bořislav ATJ Smolnice A  V:
2223. 03. 2021 18:00TJ Krupka BSKST Teplice C  V:
2227. 03. 2021 10:00Sokol Libochovice ASK Cítoliby A  V:
Krajský přebor II. tř. sk.C
101. 10. 2020 18:00TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO BTJ Slovan Varnsdorf A8:10 V: Mašek Lubomír
102. 10. 2020 18:00TTC Litoměřice DTTC Roudnice B5:13 V: Woznicki Patrik
101. 10. 2020 18:00TJ Pikron ASKST Děčín C3:15 V: Brabec Vlastimil
102. 10. 2020 18:00SK Malá Veleň ASKP Sever Ústí nad Labem B11:7 V:
102. 10. 2020 18:00TTC Roudnice ATJ Chemička Ústí nad Labem A7:11 V: Hrádek Antonín
128. 09. 2020 18:00KST Kalich Litoměřice ASK Štětí Bechlín C8:10 V: Nedbal Václav
209. 10. 2020 18:00TJ Slovan Varnsdorf ASK Štětí Bechlín C13:5 V:
207. 10. 2020 18:15TJ Chemička Ústí nad Labem AKST Kalich Litoměřice A15:3 V: Karásek Jiří
209. 10. 2020 18:00
odloženo
SKP Sever Ústí nad Labem BTTC Roudnice A  V:
209. 10. 2020 18:00SKST Děčín CSK Malá Veleň A9:9 V: Nováková Eva
209. 10. 2020 18:00
odloženo
TTC Roudnice BTJ Pikron A  V:
208. 10. 2020 18:00TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO BTTC Litoměřice D10:8 V: Mašek Lubomír
316. 10. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
TTC Litoměřice DTJ Slovan Varnsdorf A  V:
315. 10. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
TJ Pikron ATJ Slavoj Krásné Březno INPEKO B  V:
316. 10. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
SK Malá Veleň ATTC Roudnice B  V:
316. 10. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
TTC Roudnice ASKST Děčín C  V:
312. 10. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
KST Kalich Litoměřice ASKP Sever Ústí nad Labem B  V:
315. 10. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
SK Štětí Bechlín CTJ Chemička Ústí nad Labem A  V:
423. 10. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
TJ Slovan Varnsdorf ATJ Chemička Ústí nad Labem A  V:
423. 10. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
SKP Sever Ústí nad Labem BSK Štětí Bechlín C  V:
423. 10. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
SKST Děčín CKST Kalich Litoměřice A  V:
415. 09. 2020 18:00TTC Roudnice BTTC Roudnice A10:8 V: Hrádek Antonín
422. 10. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO BSK Malá Veleň A  V:
423. 10. 2020 18:00
odloženo - viz nařízení Vlády ČR
TTC Litoměřice DTJ Pikron A  V:
529. 10. 2020 18:00TJ Pikron ATJ Slovan Varnsdorf A  V:
530. 10. 2020 18:00SK Malá Veleň ATTC Litoměřice D  V:
530. 10. 2020 18:00TTC Roudnice ATJ Slavoj Krásné Březno INPEKO B  V:
526. 10. 2020 18:00KST Kalich Litoměřice ATTC Roudnice B  V:
529. 10. 2020 18:00SK Štětí Bechlín CSKST Děčín C  V:
528. 10. 2020 18:15TJ Chemička Ústí nad Labem ASKP Sever Ústí nad Labem B  V:
606. 11. 2020 18:00TJ Slovan Varnsdorf ASKP Sever Ústí nad Labem B  V:
606. 11. 2020 18:00SKST Děčín CTJ Chemička Ústí nad Labem A  V:
606. 11. 2020 18:00TTC Roudnice BSK Štětí Bechlín C  V:
605. 11. 2020 18:00TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO BKST Kalich Litoměřice A  V:
606. 11. 2020 18:00TTC Litoměřice DTTC Roudnice A  V:
605. 11. 2020 18:00TJ Pikron ASK Malá Veleň A  V:
713. 11. 2020 18:00SK Malá Veleň ATJ Slovan Varnsdorf A  V:
713. 11. 2020 18:00TTC Roudnice ATJ Pikron A  V:
709. 11. 2020 18:00KST Kalich Litoměřice ATTC Litoměřice D  V:
712. 11. 2020 18:00SK Štětí Bechlín CTJ Slavoj Krásné Březno INPEKO B  V:
711. 11. 2020 18:15TJ Chemička Ústí nad Labem ATTC Roudnice B  V:
713. 11. 2020 18:00SKP Sever Ústí nad Labem BSKST Děčín C  V:
820. 11. 2020 18:00TJ Slovan Varnsdorf ASKST Děčín C  V:
820. 11. 2020 18:00TTC Roudnice BSKP Sever Ústí nad Labem B  V:
819. 11. 2020 18:00TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO BTJ Chemička Ústí nad Labem A  V:
820. 11. 2020 18:00TTC Litoměřice DSK Štětí Bechlín C  V:
819. 11. 2020 18:00TJ Pikron AKST Kalich Litoměřice A  V:
820. 11. 2020 18:00SK Malá Veleň ATTC Roudnice A  V:
927. 11. 2020 18:00TTC Roudnice ATJ Slovan Varnsdorf A  V:
923. 11. 2020 18:00KST Kalich Litoměřice ASK Malá Veleň A  V:
926. 11. 2020 18:00SK Štětí Bechlín CTJ Pikron A  V:
925. 11. 2020 18:15TJ Chemička Ústí nad Labem ATTC Litoměřice D  V:
927. 11. 2020 18:00SKP Sever Ústí nad Labem BTJ Slavoj Krásné Březno INPEKO B  V:
927. 11. 2020 18:00SKST Děčín CTTC Roudnice B  V:
1004. 12. 2020 18:00TJ Slovan Varnsdorf ATTC Roudnice B  V:
1003. 12. 2020 18:00TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO BSKST Děčín C  V:
1004. 12. 2020 18:00TTC Litoměřice DSKP Sever Ústí nad Labem B  V:
1003. 12. 2020 18:00TJ Pikron ATJ Chemička Ústí nad Labem A  V:
1004. 12. 2020 18:00SK Malá Veleň ASK Štětí Bechlín C  V:
1004. 12. 2020 18:00TTC Roudnice AKST Kalich Litoměřice A  V:
1107. 12. 2020 18:00KST Kalich Litoměřice ATJ Slovan Varnsdorf A  V:
1110. 12. 2020 18:00SK Štětí Bechlín CTTC Roudnice A  V:
1109. 12. 2020 18:15TJ Chemička Ústí nad Labem ASK Malá Veleň A  V:
1111. 12. 2020 18:00SKP Sever Ústí nad Labem BTJ Pikron A  V:
1111. 12. 2020 18:00SKST Děčín CTTC Litoměřice D  V:
1111. 12. 2020 18:00TTC Roudnice BTJ Slavoj Krásné Březno INPEKO B  V:
1215. 01. 2021 18:00TJ Slovan Varnsdorf ATJ Slavoj Krásné Březno INPEKO B  V:
1215. 01. 2021 18:00TTC Roudnice BTTC Litoměřice D  V:
1215. 01. 2021 18:00SKST Děčín CTJ Pikron A  V:
1215. 01. 2021 18:00SKP Sever Ústí nad Labem BSK Malá Veleň A  V:
1213. 01. 2021 18:15TJ Chemička Ústí nad Labem ATTC Roudnice A  V:
1214. 01. 2021 18:00SK Štětí Bechlín CKST Kalich Litoměřice A  V:
1321. 01. 2021 18:00SK Štětí Bechlín CTJ Slovan Varnsdorf A  V:
1318. 01. 2021 18:00KST Kalich Litoměřice ATJ Chemička Ústí nad Labem A  V:
1322. 01. 2021 18:00TTC Roudnice ASKP Sever Ústí nad Labem B  V:
1322. 01. 2021 18:00SK Malá Veleň ASKST Děčín C  V:
1321. 01. 2021 18:00TJ Pikron ATTC Roudnice B  V:
1322. 01. 2021 18:00TTC Litoměřice DTJ Slavoj Krásné Březno INPEKO B  V:
1429. 01. 2021 18:00TJ Slovan Varnsdorf ATTC Litoměřice D  V:
1428. 01. 2021 18:00TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO BTJ Pikron A  V:
1429. 01. 2021 18:00TTC Roudnice BSK Malá Veleň A  V:
1429. 01. 2021 18:00SKST Děčín CTTC Roudnice A  V:
1429. 01. 2021 18:00SKP Sever Ústí nad Labem BKST Kalich Litoměřice A  V:
1427. 01. 2021 18:15TJ Chemička Ústí nad Labem ASK Štětí Bechlín C  V:
1503. 02. 2021 18:15TJ Chemička Ústí nad Labem ATJ Slovan Varnsdorf A  V:
1504. 02. 2021 18:00SK Štětí Bechlín CSKP Sever Ústí nad Labem B  V:
1501. 02. 2021 18:00KST Kalich Litoměřice ASKST Děčín C  V:
1525. 09. 2020 18:00TTC Roudnice ATTC Roudnice B8:10 V: Hrádek Antonín
1505. 02. 2021 18:00SK Malá Veleň ATJ Slavoj Krásné Březno INPEKO B  V:
1504. 02. 2021 18:00TJ Pikron ATTC Litoměřice D  V:
1612. 02. 2021 18:00TJ Slovan Varnsdorf ATJ Pikron A  V:
1612. 02. 2021 18:00TTC Litoměřice DSK Malá Veleň A  V:
1611. 02. 2021 18:00TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO BTTC Roudnice A  V:
1612. 02. 2021 18:00TTC Roudnice BKST Kalich Litoměřice A  V:
1612. 02. 2021 18:00SKST Děčín CSK Štětí Bechlín C  V:
1612. 02. 2021 18:00SKP Sever Ústí nad Labem BTJ Chemička Ústí nad Labem A  V:
1719. 02. 2021 18:00SKP Sever Ústí nad Labem BTJ Slovan Varnsdorf A  V:
1717. 02. 2021 18:15TJ Chemička Ústí nad Labem ASKST Děčín C  V:
1718. 02. 2021 18:00SK Štětí Bechlín CTTC Roudnice B  V:
1715. 02. 2021 18:00KST Kalich Litoměřice ATJ Slavoj Krásné Březno INPEKO B  V:
1719. 02. 2021 18:00TTC Roudnice ATTC Litoměřice D  V:
1719. 02. 2021 18:00SK Malá Veleň ATJ Pikron A  V:
1826. 02. 2021 18:00TJ Slovan Varnsdorf ASK Malá Veleň A  V:
1825. 02. 2021 18:00TJ Pikron ATTC Roudnice A  V:
1826. 02. 2021 18:00TTC Litoměřice DKST Kalich Litoměřice A  V:
1825. 02. 2021 18:00TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO BSK Štětí Bechlín C  V:
1826. 02. 2021 18:00TTC Roudnice BTJ Chemička Ústí nad Labem A  V:
1826. 02. 2021 18:00SKST Děčín CSKP Sever Ústí nad Labem B  V:
1905. 03. 2021 18:00SKST Děčín CTJ Slovan Varnsdorf A  V:
1905. 03. 2021 18:00SKP Sever Ústí nad Labem BTTC Roudnice B  V:
1903. 03. 2021 18:15TJ Chemička Ústí nad Labem ATJ Slavoj Krásné Březno INPEKO B  V:
1904. 03. 2021 18:00SK Štětí Bechlín CTTC Litoměřice D  V:
1901. 03. 2021 18:00KST Kalich Litoměřice ATJ Pikron A  V:
1905. 03. 2021 18:00TTC Roudnice ASK Malá Veleň A  V:
2012. 03. 2021 18:00TJ Slovan Varnsdorf ATTC Roudnice A  V:
2012. 03. 2021 18:00SK Malá Veleň AKST Kalich Litoměřice A  V:
2011. 03. 2021 18:00TJ Pikron ASK Štětí Bechlín C  V:
2012. 03. 2021 18:00TTC Litoměřice DTJ Chemička Ústí nad Labem A  V:
2011. 03. 2021 18:00TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO BSKP Sever Ústí nad Labem B  V:
2012. 03. 2021 18:00TTC Roudnice BSKST Děčín C  V:
2119. 03. 2021 18:00TTC Roudnice BTJ Slovan Varnsdorf A  V:
2119. 03. 2021 18:00SKST Děčín CTJ Slavoj Krásné Březno INPEKO B  V:
2119. 03. 2021 18:00SKP Sever Ústí nad Labem BTTC Litoměřice D  V:
2117. 03. 2021 18:15TJ Chemička Ústí nad Labem ATJ Pikron A  V:
2118. 03. 2021 18:00SK Štětí Bechlín CSK Malá Veleň A  V:
2115. 03. 2021 18:00KST Kalich Litoměřice ATTC Roudnice A  V:
2226. 03. 2021 18:00TJ Slovan Varnsdorf AKST Kalich Litoměřice A  V:
2226. 03. 2021 18:00TTC Roudnice ASK Štětí Bechlín C  V:
2226. 03. 2021 18:00SK Malá Veleň ATJ Chemička Ústí nad Labem A  V:
2225. 03. 2021 18:00TJ Pikron ASKP Sever Ústí nad Labem B  V:
2226. 03. 2021 18:00TTC Litoměřice DSKST Děčín C  V:
2225. 03. 2021 18:00TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO BTTC Roudnice B  V:
Český pohár - 1. stupeň
1/129. 08. 2020 15:00
Výměna pořadatelství
Baník Březenecká AKST Libědice C10:0 V: Tomeš Jiří
1/129. 08. 2020 15:00ST Kopisty AStolní tenis Baroni Třebívlice A4:6 V: Dvořák Jiří
1/129. 08. 2020 15:00Sokol Horní Jiřetín AT.J. Sokol Terezín A6:4 V:
1/127. 08. 2020 17:30
výměna pořadatelství
TTC Litvínov BSK TTC Duchcov B2:8 V:
1/125. 08. 2020 18:00T.J. Sokol Terezín BSK TTC Duchcov A0:10 V:
1/129. 08. 2020 15:00KST Libědice ASK Štětí A8:2 V:
1/129. 08. 2020 15:00TTC Litvínov CBaník Březenecká B2:8 V: Fencl Radek
1/129. 08. 2020 12:00KST Libědice BTTC Litvínov A1:9 V: Tomeš Jiří
2/103. 09. 2020 18:00Stolní tenis Baroni Třebívlice ABaník Březenecká A0:10 V:
2/104. 09. 2020 18:00SK TTC Duchcov BSokol Horní Jiřetín A2:8 V:
2/105. 09. 2020 15:00KST Libědice ASK TTC Duchcov A4:6 V: Tomeš Jiří
2/103. 09. 2020 18:00Baník Březenecká BTTC Litvínov A7:3 V: Sučík Jan
3/110. 09. 2020 18:00Sokol Horní Jiřetín ABaník Březenecká A2:8 V:
3/112. 09. 2020 15:00Baník Březenecká BSK TTC Duchcov A2:8 V: Sučík Jan
4/119. 09. 2020 15:00SK TTC Duchcov ABaník Březenecká A10:0wo V:

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy