Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Okresní přebor I
102. 10. 2020 18:45Sokol Divišov ASokol Neveklov A12:6
102. 10. 2020 18:00Stolní tenis Benešov CSokol Pyšely A11:7
102. 10. 2020 18:00SDH Petroupim ATJ Kavalier Sázava A8:10
101. 10. 2020 19:00Sokol Netvořice AKST Týnec nad Sázavou B9:9
102. 10. 2020 18:30Sokol Louňovice pod Blaníkem AStolní tenis Benešov D5:13
102. 10. 2020 18:00TJ Sokol Teplýšovice ATJ Sokol Votice A5:13
214. 09. 2020 19:45Sokol Neveklov ATJ Sokol Votice A 
209. 10. 2020 18:00Stolní tenis Benešov DTJ Sokol Teplýšovice A14:4
209. 10. 2020 17:30KST Týnec nad Sázavou BSokol Louňovice pod Blaníkem A 
209. 10. 2020 18:00TJ Kavalier Sázava ASokol Netvořice A18:0
221. 10. 2020 17:30Sokol Pyšely ASDH Petroupim A 
209. 10. 2020 18:45Sokol Divišov AStolní tenis Benešov C10:8
316. 10. 2020 18:00Stolní tenis Benešov CSokol Neveklov A 
316. 10. 2020 18:00SDH Petroupim ASokol Divišov A 
315. 10. 2020 19:00Sokol Netvořice ASokol Pyšely A 
316. 10. 2020 18:30Sokol Louňovice pod Blaníkem ATJ Kavalier Sázava A 
316. 10. 2020 18:00TJ Sokol Teplýšovice AKST Týnec nad Sázavou B 
316. 10. 2020 18:00TJ Sokol Votice AStolní tenis Benešov D 
423. 10. 2020 18:30Sokol Neveklov AStolní tenis Benešov D
423. 10. 2020 17:30KST Týnec nad Sázavou BTJ Sokol Votice A
423. 10. 2020 18:00TJ Kavalier Sázava ATJ Sokol Teplýšovice A
423. 10. 2020 17:30Sokol Pyšely ASokol Louňovice pod Blaníkem A
423. 10. 2020 18:45Sokol Divišov ASokol Netvořice A
423. 10. 2020 18:00Stolní tenis Benešov CSDH Petroupim A
530. 10. 2020 18:00SDH Petroupim ASokol Neveklov A
529. 10. 2020 19:00Sokol Netvořice AStolní tenis Benešov C
530. 10. 2020 18:30Sokol Louňovice pod Blaníkem ASokol Divišov A
530. 10. 2020 18:00TJ Sokol Teplýšovice ASokol Pyšely A
530. 10. 2020 18:00TJ Sokol Votice ATJ Kavalier Sázava A
530. 10. 2020 18:00Stolní tenis Benešov DKST Týnec nad Sázavou B
606. 11. 2020 18:30Sokol Neveklov AKST Týnec nad Sázavou B
606. 11. 2020 18:00TJ Kavalier Sázava AStolní tenis Benešov D
606. 11. 2020 17:30Sokol Pyšely ATJ Sokol Votice A
606. 11. 2020 18:45Sokol Divišov ATJ Sokol Teplýšovice A
606. 11. 2020 18:00Stolní tenis Benešov CSokol Louňovice pod Blaníkem A
606. 11. 2020 18:00SDH Petroupim ASokol Netvořice A
712. 11. 2020 19:00Sokol Netvořice ASokol Neveklov A
713. 11. 2020 18:30Sokol Louňovice pod Blaníkem ASDH Petroupim A
713. 11. 2020 18:00TJ Sokol Teplýšovice AStolní tenis Benešov C
713. 11. 2020 18:00TJ Sokol Votice ASokol Divišov A
713. 11. 2020 18:00Stolní tenis Benešov DSokol Pyšely A
713. 11. 2020 17:30KST Týnec nad Sázavou BTJ Kavalier Sázava A
820. 11. 2020 18:30Sokol Neveklov ATJ Kavalier Sázava A
820. 11. 2020 17:30Sokol Pyšely AKST Týnec nad Sázavou B
820. 11. 2020 18:45Sokol Divišov AStolní tenis Benešov D
820. 11. 2020 18:00Stolní tenis Benešov CTJ Sokol Votice A
820. 11. 2020 18:00SDH Petroupim ATJ Sokol Teplýšovice A
819. 11. 2020 19:00Sokol Netvořice ASokol Louňovice pod Blaníkem A
904. 12. 2020 18:30Sokol Louňovice pod Blaníkem ASokol Neveklov A
904. 12. 2020 18:00TJ Sokol Teplýšovice ASokol Netvořice A
904. 12. 2020 18:00TJ Sokol Votice ASDH Petroupim A
904. 12. 2020 18:00Stolní tenis Benešov DStolní tenis Benešov C
904. 12. 2020 17:30KST Týnec nad Sázavou BSokol Divišov A
904. 12. 2020 18:00TJ Kavalier Sázava ASokol Pyšely A
1011. 12. 2020 18:30Sokol Neveklov ASokol Pyšely A
1011. 12. 2020 18:45Sokol Divišov ATJ Kavalier Sázava A
1011. 12. 2020 18:00Stolní tenis Benešov CKST Týnec nad Sázavou B
1011. 12. 2020 18:00SDH Petroupim AStolní tenis Benešov D
1010. 12. 2020 19:00Sokol Netvořice ATJ Sokol Votice A
1011. 12. 2020 18:30Sokol Louňovice pod Blaníkem ATJ Sokol Teplýšovice A
1118. 12. 2020 18:00TJ Sokol Teplýšovice ASokol Neveklov A
1118. 12. 2020 18:00TJ Sokol Votice ASokol Louňovice pod Blaníkem A
1118. 12. 2020 18:00Stolní tenis Benešov DSokol Netvořice A
1118. 12. 2020 17:30KST Týnec nad Sázavou BSDH Petroupim A
1118. 12. 2020 18:00TJ Kavalier Sázava AStolní tenis Benešov C
1118. 12. 2020 17:30Sokol Pyšely ASokol Divišov A
1208. 01. 2021 18:30Sokol Neveklov ASokol Divišov A
1208. 01. 2021 17:30Sokol Pyšely AStolní tenis Benešov C
1208. 01. 2021 18:00TJ Kavalier Sázava ASDH Petroupim A
1208. 01. 2021 17:30KST Týnec nad Sázavou BSokol Netvořice A
1208. 01. 2021 18:00Stolní tenis Benešov DSokol Louňovice pod Blaníkem A
1208. 01. 2021 18:00TJ Sokol Votice ATJ Sokol Teplýšovice A
1315. 01. 2021 18:00TJ Sokol Votice ASokol Neveklov A
1315. 01. 2021 18:00TJ Sokol Teplýšovice AStolní tenis Benešov D
1315. 01. 2021 18:30Sokol Louňovice pod Blaníkem AKST Týnec nad Sázavou B
1314. 01. 2021 19:00Sokol Netvořice ATJ Kavalier Sázava A
1315. 01. 2021 18:00SDH Petroupim ASokol Pyšely A
1315. 01. 2021 18:00Stolní tenis Benešov CSokol Divišov A
1422. 01. 2021 18:30Sokol Neveklov AStolní tenis Benešov C
1422. 01. 2021 18:45Sokol Divišov ASDH Petroupim A
1422. 01. 2021 17:30Sokol Pyšely ASokol Netvořice A
1422. 01. 2021 18:00TJ Kavalier Sázava ASokol Louňovice pod Blaníkem A
1422. 01. 2021 17:30KST Týnec nad Sázavou BTJ Sokol Teplýšovice A
1422. 01. 2021 18:00Stolní tenis Benešov DTJ Sokol Votice A
1529. 01. 2021 18:00Stolní tenis Benešov DSokol Neveklov A
1529. 01. 2021 18:00TJ Sokol Votice AKST Týnec nad Sázavou B
1529. 01. 2021 18:00TJ Sokol Teplýšovice ATJ Kavalier Sázava A
1529. 01. 2021 18:30Sokol Louňovice pod Blaníkem ASokol Pyšely A
1528. 01. 2021 19:00Sokol Netvořice ASokol Divišov A
1529. 01. 2021 18:00SDH Petroupim AStolní tenis Benešov C
1605. 02. 2021 18:30Sokol Neveklov ASDH Petroupim A
1605. 02. 2021 18:00Stolní tenis Benešov CSokol Netvořice A
1605. 02. 2021 18:45Sokol Divišov ASokol Louňovice pod Blaníkem A
1605. 02. 2021 17:30Sokol Pyšely ATJ Sokol Teplýšovice A
1605. 02. 2021 18:00TJ Kavalier Sázava ATJ Sokol Votice A
1605. 02. 2021 17:30KST Týnec nad Sázavou BStolní tenis Benešov D
1712. 02. 2021 17:30KST Týnec nad Sázavou BSokol Neveklov A
1712. 02. 2021 18:00Stolní tenis Benešov DTJ Kavalier Sázava A
1712. 02. 2021 18:00TJ Sokol Votice ASokol Pyšely A
1712. 02. 2021 18:00TJ Sokol Teplýšovice ASokol Divišov A
1712. 02. 2021 18:30Sokol Louňovice pod Blaníkem AStolní tenis Benešov C
1711. 02. 2021 19:00Sokol Netvořice ASDH Petroupim A
1819. 02. 2021 18:30Sokol Neveklov ASokol Netvořice A
1819. 02. 2021 18:00SDH Petroupim ASokol Louňovice pod Blaníkem A
1819. 02. 2021 18:00Stolní tenis Benešov CTJ Sokol Teplýšovice A
1819. 02. 2021 18:45Sokol Divišov ATJ Sokol Votice A
1819. 02. 2021 17:30Sokol Pyšely AStolní tenis Benešov D
1819. 02. 2021 18:00TJ Kavalier Sázava AKST Týnec nad Sázavou B
1926. 02. 2021 18:00TJ Kavalier Sázava ASokol Neveklov A
1926. 02. 2021 17:30KST Týnec nad Sázavou BSokol Pyšely A
1926. 02. 2021 18:00Stolní tenis Benešov DSokol Divišov A
1926. 02. 2021 18:00TJ Sokol Votice AStolní tenis Benešov C
1926. 02. 2021 18:00TJ Sokol Teplýšovice ASDH Petroupim A
1926. 02. 2021 18:30Sokol Louňovice pod Blaníkem ASokol Netvořice A
2012. 03. 2021 18:30Sokol Neveklov ASokol Louňovice pod Blaníkem A
2011. 03. 2021 19:00Sokol Netvořice ATJ Sokol Teplýšovice A
2012. 03. 2021 18:00SDH Petroupim ATJ Sokol Votice A
2012. 03. 2021 18:00Stolní tenis Benešov CStolní tenis Benešov D
2012. 03. 2021 18:45Sokol Divišov AKST Týnec nad Sázavou B
2012. 03. 2021 17:30Sokol Pyšely ATJ Kavalier Sázava A
2119. 03. 2021 17:30Sokol Pyšely ASokol Neveklov A
2119. 03. 2021 18:00TJ Kavalier Sázava ASokol Divišov A
2119. 03. 2021 17:30KST Týnec nad Sázavou BStolní tenis Benešov C
2119. 03. 2021 18:00Stolní tenis Benešov DSDH Petroupim A
2119. 03. 2021 18:00TJ Sokol Votice ASokol Netvořice A
2119. 03. 2021 18:00TJ Sokol Teplýšovice ASokol Louňovice pod Blaníkem A
2226. 03. 2021 18:30Sokol Neveklov ATJ Sokol Teplýšovice A
2226. 03. 2021 18:30Sokol Louňovice pod Blaníkem ATJ Sokol Votice A
2225. 03. 2021 19:00Sokol Netvořice AStolní tenis Benešov D
2226. 03. 2021 18:00SDH Petroupim AKST Týnec nad Sázavou B
2226. 03. 2021 18:00Stolní tenis Benešov CTJ Kavalier Sázava A
2226. 03. 2021 18:45Sokol Divišov ASokol Pyšely A
Okresní přebor II
105. 10. 2020 19:15SDH Olbramovice BTJ Slavoj Čerčany B12:6
102. 10. 2020 18:30Sokol Ostředek ASokol Pyšely B12:6
101. 10. 2020 18:00Krusičany ATJ Kavalier Sázava B13:5
122. 10. 2020 18:00TJ Úročnice Benešov, z.s.KST Týnec nad Sázavou C 
101. 10. 2020 18:30SDH Olbramovice AStolní tenis Benešov E6:12
127. 11. 2010 18:00TJ Slavoj Čerčany ASokol Divišov B 
231. 12. 2020 01:00TJ Slavoj Čerčany BSokol Divišov B 
231. 12. 2020 01:00Stolní tenis Benešov ETJ Slavoj Čerčany A 
209. 10. 2020 17:30KST Týnec nad Sázavou CSDH Olbramovice A 
209. 10. 2020 18:00TJ Kavalier Sázava BTJ Úročnice Benešov, z.s.10:8
207. 10. 2020 18:00Sokol Pyšely BKrusičany A10:8
209. 10. 2020 18:30
herna Sokol Ostředek
SDH Olbramovice BSokol Ostředek A6:12
316. 10. 2020 18:30Sokol Ostředek ATJ Slavoj Čerčany B 
315. 10. 2020 18:00Krusičany ASDH Olbramovice B 
316. 10. 2020 18:00TJ Úročnice Benešov, z.s.Sokol Pyšely B 
315. 10. 2020 18:30SDH Olbramovice ATJ Kavalier Sázava B 
316. 10. 2020 18:00TJ Slavoj Čerčany AKST Týnec nad Sázavou C 
316. 10. 2020 18:30Sokol Divišov BStolní tenis Benešov E 
423. 10. 2020 18:00TJ Slavoj Čerčany BStolní tenis Benešov E
423. 10. 2020 17:30KST Týnec nad Sázavou CSokol Divišov B
423. 10. 2020 18:00TJ Kavalier Sázava BTJ Slavoj Čerčany A
421. 10. 2020 18:00Sokol Pyšely BSDH Olbramovice A
423. 10. 2020 18:30SDH Olbramovice BTJ Úročnice Benešov, z.s.
423. 10. 2020 18:30Sokol Ostředek AKrusičany A
529. 10. 2020 18:00Krusičany ATJ Slavoj Čerčany B
530. 10. 2020 18:00TJ Úročnice Benešov, z.s.Sokol Ostředek A
529. 10. 2020 18:30SDH Olbramovice ASDH Olbramovice B
530. 10. 2020 18:00TJ Slavoj Čerčany ASokol Pyšely B
530. 10. 2020 18:30Sokol Divišov BTJ Kavalier Sázava B
530. 10. 2020 18:00Stolní tenis Benešov EKST Týnec nad Sázavou C
606. 11. 2020 18:00TJ Slavoj Čerčany BKST Týnec nad Sázavou C
606. 11. 2020 18:00TJ Kavalier Sázava BStolní tenis Benešov E
604. 11. 2020 18:00Sokol Pyšely BSokol Divišov B
606. 11. 2020 18:30SDH Olbramovice BTJ Slavoj Čerčany A
606. 11. 2020 18:30Sokol Ostředek ASDH Olbramovice A
605. 11. 2020 18:00Krusičany ATJ Úročnice Benešov, z.s.
713. 11. 2020 18:00TJ Úročnice Benešov, z.s.TJ Slavoj Čerčany B
712. 11. 2020 18:30SDH Olbramovice AKrusičany A
713. 11. 2020 18:00TJ Slavoj Čerčany ASokol Ostředek A
713. 11. 2020 18:30Sokol Divišov BSDH Olbramovice B
713. 11. 2020 18:00Stolní tenis Benešov ESokol Pyšely B
713. 11. 2020 17:30KST Týnec nad Sázavou CTJ Kavalier Sázava B
820. 11. 2020 18:00TJ Slavoj Čerčany BTJ Kavalier Sázava B
818. 11. 2020 18:00Sokol Pyšely BKST Týnec nad Sázavou C
820. 11. 2020 18:30SDH Olbramovice BStolní tenis Benešov E
820. 11. 2020 18:30Sokol Ostředek ASokol Divišov B
819. 11. 2020 18:00Krusičany ATJ Slavoj Čerčany A
820. 11. 2020 18:00TJ Úročnice Benešov, z.s.SDH Olbramovice A
903. 12. 2020 18:30SDH Olbramovice ATJ Slavoj Čerčany B
904. 12. 2020 18:00TJ Slavoj Čerčany ATJ Úročnice Benešov, z.s.
904. 12. 2020 18:30Sokol Divišov BKrusičany A
904. 12. 2020 18:00Stolní tenis Benešov ESokol Ostředek A
904. 12. 2020 17:30KST Týnec nad Sázavou CSDH Olbramovice B
904. 12. 2020 18:00TJ Kavalier Sázava BSokol Pyšely B
1011. 12. 2020 18:00TJ Slavoj Čerčany BSokol Pyšely B
1011. 12. 2020 18:30SDH Olbramovice BTJ Kavalier Sázava B
1011. 12. 2020 18:30Sokol Ostředek AKST Týnec nad Sázavou C
1010. 12. 2020 18:00Krusičany AStolní tenis Benešov E
1011. 12. 2020 18:00TJ Úročnice Benešov, z.s.Sokol Divišov B
1010. 12. 2020 18:30SDH Olbramovice ATJ Slavoj Čerčany A
1118. 12. 2020 18:00TJ Slavoj Čerčany ATJ Slavoj Čerčany B
1118. 12. 2020 18:30Sokol Divišov BSDH Olbramovice A
1118. 12. 2020 18:00Stolní tenis Benešov ETJ Úročnice Benešov, z.s.
1118. 12. 2020 17:30KST Týnec nad Sázavou CKrusičany A
1118. 12. 2020 18:00TJ Kavalier Sázava BSokol Ostředek A
1116. 12. 2020 18:00Sokol Pyšely BSDH Olbramovice B
1208. 01. 2021 18:00TJ Slavoj Čerčany BSDH Olbramovice B
1206. 01. 2021 18:00Sokol Pyšely BSokol Ostředek A
1208. 01. 2021 18:00TJ Kavalier Sázava BKrusičany A
1208. 01. 2021 17:30KST Týnec nad Sázavou CTJ Úročnice Benešov, z.s.
1208. 01. 2021 18:00Stolní tenis Benešov ESDH Olbramovice A
1208. 01. 2021 18:30Sokol Divišov BTJ Slavoj Čerčany A
1315. 01. 2021 18:30Sokol Divišov BTJ Slavoj Čerčany B
1315. 01. 2021 18:00TJ Slavoj Čerčany AStolní tenis Benešov E
1314. 01. 2021 18:30SDH Olbramovice AKST Týnec nad Sázavou C
1315. 01. 2021 18:00TJ Úročnice Benešov, z.s.TJ Kavalier Sázava B
1314. 01. 2021 18:00Krusičany ASokol Pyšely B
1315. 01. 2021 18:30Sokol Ostředek ASDH Olbramovice B
1422. 01. 2021 18:00TJ Slavoj Čerčany BSokol Ostředek A
1422. 01. 2021 18:30SDH Olbramovice BKrusičany A
1420. 01. 2021 18:00Sokol Pyšely BTJ Úročnice Benešov, z.s.
1422. 01. 2021 18:00TJ Kavalier Sázava BSDH Olbramovice A
1422. 01. 2021 17:30KST Týnec nad Sázavou CTJ Slavoj Čerčany A
1422. 01. 2021 18:00Stolní tenis Benešov ESokol Divišov B
1529. 01. 2021 18:00Stolní tenis Benešov ETJ Slavoj Čerčany B
1529. 01. 2021 18:30Sokol Divišov BKST Týnec nad Sázavou C
1529. 01. 2021 18:00TJ Slavoj Čerčany ATJ Kavalier Sázava B
1528. 01. 2021 18:30SDH Olbramovice ASokol Pyšely B
1529. 01. 2021 18:00TJ Úročnice Benešov, z.s.SDH Olbramovice B
1528. 01. 2021 18:00Krusičany ASokol Ostředek A
1605. 02. 2021 18:00TJ Slavoj Čerčany BKrusičany A
1605. 02. 2021 18:30Sokol Ostředek ATJ Úročnice Benešov, z.s.
1605. 02. 2021 18:30SDH Olbramovice BSDH Olbramovice A
1603. 02. 2021 18:00Sokol Pyšely BTJ Slavoj Čerčany A
1605. 02. 2021 18:00TJ Kavalier Sázava BSokol Divišov B
1605. 02. 2021 17:30KST Týnec nad Sázavou CStolní tenis Benešov E
1712. 02. 2021 17:30KST Týnec nad Sázavou CTJ Slavoj Čerčany B
1712. 02. 2021 18:00Stolní tenis Benešov ETJ Kavalier Sázava B
1712. 02. 2021 18:30Sokol Divišov BSokol Pyšely B
1712. 02. 2021 18:00TJ Slavoj Čerčany ASDH Olbramovice B
1711. 02. 2021 18:30SDH Olbramovice ASokol Ostředek A
1712. 02. 2021 18:00TJ Úročnice Benešov, z.s.Krusičany A
1819. 02. 2021 18:00TJ Slavoj Čerčany BTJ Úročnice Benešov, z.s.
1818. 02. 2021 18:00Krusičany ASDH Olbramovice A
1819. 02. 2021 18:30Sokol Ostředek ATJ Slavoj Čerčany A
1819. 02. 2021 18:30SDH Olbramovice BSokol Divišov B
1817. 02. 2021 18:00Sokol Pyšely BStolní tenis Benešov E
1819. 02. 2021 18:00TJ Kavalier Sázava BKST Týnec nad Sázavou C
1926. 02. 2021 18:00TJ Kavalier Sázava BTJ Slavoj Čerčany B
1926. 02. 2021 17:30KST Týnec nad Sázavou CSokol Pyšely B
1926. 02. 2021 18:00Stolní tenis Benešov ESDH Olbramovice B
1926. 02. 2021 18:30Sokol Divišov BSokol Ostředek A
1926. 02. 2021 18:00TJ Slavoj Čerčany AKrusičany A
1925. 02. 2021 18:30SDH Olbramovice ATJ Úročnice Benešov, z.s.
2012. 03. 2021 18:00TJ Slavoj Čerčany BSDH Olbramovice A
2012. 03. 2021 18:00TJ Úročnice Benešov, z.s.TJ Slavoj Čerčany A
2011. 03. 2021 18:00Krusičany ASokol Divišov B
2012. 03. 2021 18:30Sokol Ostředek AStolní tenis Benešov E
2012. 03. 2021 18:30SDH Olbramovice BKST Týnec nad Sázavou C
2010. 03. 2021 18:00Sokol Pyšely BTJ Kavalier Sázava B
2117. 03. 2021 18:00Sokol Pyšely BTJ Slavoj Čerčany B
2119. 03. 2021 18:00TJ Kavalier Sázava BSDH Olbramovice B
2119. 03. 2021 17:30KST Týnec nad Sázavou CSokol Ostředek A
2119. 03. 2021 18:00Stolní tenis Benešov EKrusičany A
2119. 03. 2021 18:30Sokol Divišov BTJ Úročnice Benešov, z.s.
2119. 03. 2021 18:00TJ Slavoj Čerčany ASDH Olbramovice A
2226. 03. 2021 18:00TJ Slavoj Čerčany BTJ Slavoj Čerčany A
2225. 03. 2021 18:30SDH Olbramovice ASokol Divišov B
2226. 03. 2021 18:00TJ Úročnice Benešov, z.s.Stolní tenis Benešov E
2225. 03. 2021 18:00Krusičany AKST Týnec nad Sázavou C
2226. 03. 2021 18:30Sokol Ostředek ATJ Kavalier Sázava B
2226. 03. 2021 18:30SDH Olbramovice BSokol Pyšely B
Okresní přebor III
102. 10. 2020 18:30Sokol Ostředek BSokol Louňovice pod Blaníkem B16:2
111. 10. 2020 18:00SDH Petroupim BSokol Netvořice B12:6
102. 10. 2020 18:30SK MračKrusičany B16:2
107. 10. 2020 18:00Sokol HeřmaničkyTATRAN Kamenný Přívoz A5:13
102. 10. 2020 18:30Sokol Neveklov BSokol Divišov C3:15
231. 12. 2020 01:00TATRAN Kamenný Přívoz ASokol Neveklov B 
208. 10. 2020 18:00Krusičany BSokol Heřmaničky9:9
209. 10. 2020 19:15Sokol Netvořice BSK Mrač2:16
209. 10. 2020 18:30Sokol Louňovice pod Blaníkem BSDH Petroupim B 
209. 10. 2020 18:00TJ Sokol Votice BSokol Ostředek B 
316. 10. 2020 18:00SDH Petroupim BTJ Sokol Votice B 
316. 10. 2020 18:30SK MračSokol Louňovice pod Blaníkem B 
316. 10. 2020 18:00Sokol HeřmaničkySokol Netvořice B 
316. 10. 2020 18:30Sokol Neveklov BKrusičany B 
316. 10. 2020 18:30Sokol Divišov CTATRAN Kamenný Přívoz A 
422. 10. 2020 18:00Krusičany BSokol Divišov C
423. 10. 2020 19:15Sokol Netvořice BSokol Neveklov B
423. 10. 2020 18:30Sokol Louňovice pod Blaníkem BSokol Heřmaničky
423. 10. 2020 18:00TJ Sokol Votice BSK Mrač
423. 10. 2020 18:30Sokol Ostředek BSDH Petroupim B
530. 10. 2020 18:30SK MračSokol Ostředek B
530. 10. 2020 18:00Sokol HeřmaničkyTJ Sokol Votice B
530. 10. 2020 18:30Sokol Neveklov BSokol Louňovice pod Blaníkem B
530. 10. 2020 18:30Sokol Divišov CSokol Netvořice B
530. 10. 2020 18:00TATRAN Kamenný Přívoz AKrusičany B
606. 11. 2020 19:15Sokol Netvořice BTATRAN Kamenný Přívoz A
606. 11. 2020 18:30Sokol Louňovice pod Blaníkem BSokol Divišov C
606. 11. 2020 18:00TJ Sokol Votice BSokol Neveklov B
606. 11. 2020 18:30Sokol Ostředek BSokol Heřmaničky
606. 11. 2020 18:00SDH Petroupim BSK Mrač
713. 11. 2020 18:00Sokol HeřmaničkySDH Petroupim B
713. 11. 2020 18:30Sokol Neveklov BSokol Ostředek B
713. 11. 2020 18:30Sokol Divišov CTJ Sokol Votice B
713. 11. 2020 18:00TATRAN Kamenný Přívoz ASokol Louňovice pod Blaníkem B
712. 11. 2020 18:00Krusičany BSokol Netvořice B
820. 11. 2020 18:30Sokol Louňovice pod Blaníkem BKrusičany B
820. 11. 2020 18:00TJ Sokol Votice BTATRAN Kamenný Přívoz A
820. 11. 2020 18:30Sokol Ostředek BSokol Divišov C
820. 11. 2020 18:00SDH Petroupim BSokol Neveklov B
820. 11. 2020 18:30SK MračSokol Heřmaničky
904. 12. 2020 18:30Sokol Neveklov BSK Mrač
904. 12. 2020 18:30Sokol Divišov CSDH Petroupim B
904. 12. 2020 18:00TATRAN Kamenný Přívoz ASokol Ostředek B
903. 12. 2020 18:00Krusičany BTJ Sokol Votice B
904. 12. 2020 19:15Sokol Netvořice BSokol Louňovice pod Blaníkem B
1011. 12. 2020 18:00TJ Sokol Votice BSokol Netvořice B
1011. 12. 2020 18:30Sokol Ostředek BKrusičany B
1011. 12. 2020 18:00SDH Petroupim BTATRAN Kamenný Přívoz A
1011. 12. 2020 18:30SK MračSokol Divišov C
1011. 12. 2020 18:00Sokol HeřmaničkySokol Neveklov B
1118. 12. 2020 18:30Sokol Divišov CSokol Heřmaničky
1118. 12. 2020 18:00TATRAN Kamenný Přívoz ASK Mrač
1117. 12. 2020 18:00Krusičany BSDH Petroupim B
1118. 12. 2020 19:15Sokol Netvořice BSokol Ostředek B
1118. 12. 2020 18:30Sokol Louňovice pod Blaníkem BTJ Sokol Votice B
1208. 01. 2021 18:30Sokol Louňovice pod Blaníkem BSokol Ostředek B
1208. 01. 2021 19:15Sokol Netvořice BSDH Petroupim B
1207. 01. 2021 18:00Krusičany BSK Mrač
1208. 01. 2021 18:00TATRAN Kamenný Přívoz ASokol Heřmaničky
1208. 01. 2021 18:30Sokol Divišov CSokol Neveklov B
1315. 01. 2021 18:30Sokol Neveklov BTATRAN Kamenný Přívoz A
1315. 01. 2021 18:00Sokol HeřmaničkyKrusičany B
1315. 01. 2021 18:30SK MračSokol Netvořice B
1315. 01. 2021 18:00SDH Petroupim BSokol Louňovice pod Blaníkem B
1315. 01. 2021 18:30Sokol Ostředek BTJ Sokol Votice B
1422. 01. 2021 18:00TJ Sokol Votice BSDH Petroupim B
1422. 01. 2021 18:30Sokol Louňovice pod Blaníkem BSK Mrač
1422. 01. 2021 19:15Sokol Netvořice BSokol Heřmaničky
1421. 01. 2021 18:00Krusičany BSokol Neveklov B
1422. 01. 2021 18:00TATRAN Kamenný Přívoz ASokol Divišov C
1529. 01. 2021 18:30Sokol Divišov CKrusičany B
1529. 01. 2021 18:30Sokol Neveklov BSokol Netvořice B
1529. 01. 2021 18:00Sokol HeřmaničkySokol Louňovice pod Blaníkem B
1529. 01. 2021 18:30SK MračTJ Sokol Votice B
1529. 01. 2021 18:00SDH Petroupim BSokol Ostředek B
1605. 02. 2021 18:30Sokol Ostředek BSK Mrač
1605. 02. 2021 18:00TJ Sokol Votice BSokol Heřmaničky
1605. 02. 2021 18:30Sokol Louňovice pod Blaníkem BSokol Neveklov B
1605. 02. 2021 19:15Sokol Netvořice BSokol Divišov C
1604. 02. 2021 18:00Krusičany BTATRAN Kamenný Přívoz A
1712. 02. 2021 18:00TATRAN Kamenný Přívoz ASokol Netvořice B
1712. 02. 2021 18:30Sokol Divišov CSokol Louňovice pod Blaníkem B
1712. 02. 2021 18:30Sokol Neveklov BTJ Sokol Votice B
1712. 02. 2021 18:00Sokol HeřmaničkySokol Ostředek B
1712. 02. 2021 18:30SK MračSDH Petroupim B
1819. 02. 2021 18:00SDH Petroupim BSokol Heřmaničky
1819. 02. 2021 18:30Sokol Ostředek BSokol Neveklov B
1819. 02. 2021 18:00TJ Sokol Votice BSokol Divišov C
1819. 02. 2021 18:30Sokol Louňovice pod Blaníkem BTATRAN Kamenný Přívoz A
1819. 02. 2021 19:15Sokol Netvořice BKrusičany B
1925. 02. 2021 18:00Krusičany BSokol Louňovice pod Blaníkem B
1926. 02. 2021 18:00TATRAN Kamenný Přívoz ATJ Sokol Votice B
1926. 02. 2021 18:30Sokol Divišov CSokol Ostředek B
1926. 02. 2021 18:30Sokol Neveklov BSDH Petroupim B
1926. 02. 2021 18:00Sokol HeřmaničkySK Mrač
2012. 03. 2021 18:30SK MračSokol Neveklov B
2012. 03. 2021 18:00SDH Petroupim BSokol Divišov C
2012. 03. 2021 18:30Sokol Ostředek BTATRAN Kamenný Přívoz A
2012. 03. 2021 18:00TJ Sokol Votice BKrusičany B
2012. 03. 2021 18:30Sokol Louňovice pod Blaníkem BSokol Netvořice B
2119. 03. 2021 19:15Sokol Netvořice BTJ Sokol Votice B
2118. 03. 2021 18:00Krusičany BSokol Ostředek B
2119. 03. 2021 18:00TATRAN Kamenný Přívoz ASDH Petroupim B
2119. 03. 2021 18:30Sokol Divišov CSK Mrač
2119. 03. 2021 18:30Sokol Neveklov BSokol Heřmaničky
2226. 03. 2021 18:00Sokol HeřmaničkySokol Divišov C
2226. 03. 2021 18:30SK MračTATRAN Kamenný Přívoz A
2226. 03. 2021 18:00SDH Petroupim BKrusičany B
2226. 03. 2021 18:30Sokol Ostředek BSokol Netvořice B
2226. 03. 2021 18:00TJ Sokol Votice BSokol Louňovice pod Blaníkem B
Okresní přebor IV
101. 10. 2020 18:00TJ Sokol Nesvačily ASokol Netvořice C11:7
101. 10. 2020 18:00SK Bystřice ASDH Petroupim C17:1
102. 10. 2020 17:30Sokol Pyšely CSokol Ostředek C6:12
102. 10. 2020 18:30TJ Sokol Teplýšovice BSDH Olbramovice C12:6
209. 10. 2020 18:30Sokol Ostředek CTJ Sokol Teplýšovice B13:5
209. 10. 2020 18:00SDH Petroupim CSokol Pyšely C10:8
209. 10. 2020 17:30Sokol Netvořice CSK Bystřice A12:6
209. 10. 2020 17:00Sokol Divišov DTATRAN Kamenný Přívoz B8:10
315. 10. 2020 18:00TJ Sokol Nesvačily ASokol Divišov D 
316. 10. 2020 17:30Sokol Pyšely CSokol Netvořice C 
316. 10. 2020 18:30TJ Sokol Teplýšovice BSDH Petroupim C 
316. 10. 2020 18:30SDH Olbramovice CSokol Ostředek C 
423. 10. 2020 18:00SDH Petroupim CSDH Olbramovice C
423. 10. 2020 17:30Sokol Netvořice CTJ Sokol Teplýšovice B
423. 10. 2020 17:00Sokol Divišov DSK Bystřice A
423. 10. 2020 18:00TATRAN Kamenný Přívoz BTJ Sokol Nesvačily A
529. 10. 2020 18:00SK Bystřice ATATRAN Kamenný Přívoz B
530. 10. 2020 17:30Sokol Pyšely CSokol Divišov D
530. 10. 2020 18:30SDH Olbramovice CSokol Netvořice C
530. 10. 2020 18:30Sokol Ostředek CSDH Petroupim C
606. 11. 2020 17:30Sokol Netvořice CSokol Ostředek C
606. 11. 2020 17:00Sokol Divišov DTJ Sokol Teplýšovice B
606. 11. 2020 18:00TATRAN Kamenný Přívoz BSokol Pyšely C
605. 11. 2020 18:00TJ Sokol Nesvačily ASK Bystřice A
713. 11. 2020 17:30Sokol Pyšely CTJ Sokol Nesvačily A
713. 11. 2020 18:30TJ Sokol Teplýšovice BTATRAN Kamenný Přívoz B
713. 11. 2020 18:30SDH Olbramovice CSokol Divišov D
713. 11. 2020 18:00SDH Petroupim CSokol Netvořice C
820. 11. 2020 17:00Sokol Divišov DSokol Ostředek C
820. 11. 2020 18:00TATRAN Kamenný Přívoz BSDH Olbramovice C
819. 11. 2020 18:00TJ Sokol Nesvačily ATJ Sokol Teplýšovice B
819. 11. 2020 18:00SK Bystřice ASokol Pyšely C
904. 12. 2020 18:30TJ Sokol Teplýšovice BSK Bystřice A
904. 12. 2020 18:30SDH Olbramovice CTJ Sokol Nesvačily A
904. 12. 2020 18:30Sokol Ostředek CTATRAN Kamenný Přívoz B
904. 12. 2020 18:00SDH Petroupim CSokol Divišov D
1011. 12. 2020 17:00Sokol Divišov DSokol Netvořice C
1011. 12. 2020 18:00TATRAN Kamenný Přívoz BSDH Petroupim C
1010. 12. 2020 18:00TJ Sokol Nesvačily ASokol Ostředek C
1010. 12. 2020 18:00SK Bystřice ASDH Olbramovice C
1011. 12. 2020 17:30Sokol Pyšely CTJ Sokol Teplýšovice B
1118. 12. 2020 18:30SDH Olbramovice CSokol Pyšely C
1118. 12. 2020 18:30Sokol Ostředek CSK Bystřice A
1118. 12. 2020 18:00SDH Petroupim CTJ Sokol Nesvačily A
1118. 12. 2020 17:30Sokol Netvořice CTATRAN Kamenný Přívoz B
1208. 01. 2021 17:30Sokol Netvořice CTJ Sokol Nesvačily A
1208. 01. 2021 18:00SDH Petroupim CSK Bystřice A
1208. 01. 2021 18:30Sokol Ostředek CSokol Pyšely C
1208. 01. 2021 18:30SDH Olbramovice CTJ Sokol Teplýšovice B
1315. 01. 2021 18:30TJ Sokol Teplýšovice BSokol Ostředek C
1315. 01. 2021 17:30Sokol Pyšely CSDH Petroupim C
1314. 01. 2021 18:00SK Bystřice ASokol Netvořice C
1315. 01. 2021 18:00TATRAN Kamenný Přívoz BSokol Divišov D
1422. 01. 2021 17:00Sokol Divišov DTJ Sokol Nesvačily A
1422. 01. 2021 17:30Sokol Netvořice CSokol Pyšely C
1422. 01. 2021 18:00SDH Petroupim CTJ Sokol Teplýšovice B
1422. 01. 2021 18:30Sokol Ostředek CSDH Olbramovice C
1529. 01. 2021 18:30SDH Olbramovice CSDH Petroupim C
1529. 01. 2021 18:30TJ Sokol Teplýšovice BSokol Netvořice C
1528. 01. 2021 18:00SK Bystřice ASokol Divišov D
1528. 01. 2021 18:00TJ Sokol Nesvačily ATATRAN Kamenný Přívoz B
1605. 02. 2021 18:00TATRAN Kamenný Přívoz BSK Bystřice A
1605. 02. 2021 17:00Sokol Divišov DSokol Pyšely C
1605. 02. 2021 17:30Sokol Netvořice CSDH Olbramovice C
1605. 02. 2021 18:00SDH Petroupim CSokol Ostředek C
1712. 02. 2021 18:30Sokol Ostředek CSokol Netvořice C
1712. 02. 2021 18:30TJ Sokol Teplýšovice BSokol Divišov D
1712. 02. 2021 17:30Sokol Pyšely CTATRAN Kamenný Přívoz B
1711. 02. 2021 18:00SK Bystřice ATJ Sokol Nesvačily A
1818. 02. 2021 18:00TJ Sokol Nesvačily ASokol Pyšely C
1819. 02. 2021 18:00TATRAN Kamenný Přívoz BTJ Sokol Teplýšovice B
1819. 02. 2021 17:00Sokol Divišov DSDH Olbramovice C
1819. 02. 2021 17:30Sokol Netvořice CSDH Petroupim C
1926. 02. 2021 18:30Sokol Ostředek CSokol Divišov D
1926. 02. 2021 18:30SDH Olbramovice CTATRAN Kamenný Přívoz B
1926. 02. 2021 18:30TJ Sokol Teplýšovice BTJ Sokol Nesvačily A
1926. 02. 2021 17:30Sokol Pyšely CSK Bystřice A
2011. 03. 2021 18:00SK Bystřice ATJ Sokol Teplýšovice B
2011. 03. 2021 18:00TJ Sokol Nesvačily ASDH Olbramovice C
2012. 03. 2021 18:00TATRAN Kamenný Přívoz BSokol Ostředek C
2012. 03. 2021 17:00Sokol Divišov DSDH Petroupim C
2119. 03. 2021 17:30Sokol Netvořice CSokol Divišov D
2119. 03. 2021 18:00SDH Petroupim CTATRAN Kamenný Přívoz B
2119. 03. 2021 18:30Sokol Ostředek CTJ Sokol Nesvačily A
2119. 03. 2021 18:30SDH Olbramovice CSK Bystřice A
2119. 03. 2021 18:30TJ Sokol Teplýšovice BSokol Pyšely C
2226. 03. 2021 17:30Sokol Pyšely CSDH Olbramovice C
2225. 03. 2021 18:00SK Bystřice ASokol Ostředek C
2225. 03. 2021 18:00TJ Sokol Nesvačily ASDH Petroupim C
2226. 03. 2021 18:00TATRAN Kamenný Přívoz BSokol Netvořice C
Okresní přebor V
102. 10. 2020 17:30KST Týnec nad Sázavou DSK Bystřice B4:14
102. 10. 2020 18:00Sokol Netvořice DTJ Sokol Nesvačily B11:7
208. 10. 2020 18:00TJ Sokol Nesvačily BSK Bystřice C5:13
208. 10. 2020 18:00SK Bystřice BSokol Netvořice D8:10
209. 10. 2020 17:30Sokol Louňovice pod Blaníkem CKST Týnec nad Sázavou D17:1
316. 10. 2020 18:00Sokol Netvořice DSokol Louňovice pod Blaníkem C
316. 10. 2020 18:00SK Bystřice CSK Bystřice B
316. 10. 2020 18:00SKST VlašimTJ Sokol Nesvačily B
422. 10. 2020 18:00SK Bystřice BSKST Vlašim
423. 10. 2020 17:30Sokol Louňovice pod Blaníkem CSK Bystřice C
530. 10. 2020 17:30KST Týnec nad Sázavou DTJ Slavoj Čerčany C
530. 10. 2020 18:00SKST VlašimSokol Louňovice pod Blaníkem C
606. 11. 2020 18:00TJ Slavoj Čerčany CTJ Sokol Nesvačily B
606. 11. 2020 17:30KST Týnec nad Sázavou DSokol Netvořice D
713. 11. 2020 18:00Sokol Netvořice DTJ Slavoj Čerčany C
713. 11. 2020 18:00SK Bystřice CKST Týnec nad Sázavou D
712. 11. 2020 18:00TJ Sokol Nesvačily BSK Bystřice B
820. 11. 2020 18:00TJ Slavoj Čerčany CSK Bystřice B
820. 11. 2020 17:30Sokol Louňovice pod Blaníkem CTJ Sokol Nesvačily B
820. 11. 2020 17:30KST Týnec nad Sázavou DSKST Vlašim
820. 11. 2020 18:00Sokol Netvořice DSK Bystřice C
904. 12. 2020 18:00SK Bystřice CTJ Slavoj Čerčany C
904. 12. 2020 18:00SKST VlašimSokol Netvořice D
903. 12. 2020 18:00SK Bystřice BSokol Louňovice pod Blaníkem C
1011. 12. 2020 18:00TJ Slavoj Čerčany CSokol Louňovice pod Blaníkem C
1011. 12. 2020 18:00SK Bystřice CSKST Vlašim
1118. 12. 2020 18:00SKST VlašimTJ Slavoj Čerčany C
1117. 12. 2020 18:00TJ Sokol Nesvačily BKST Týnec nad Sázavou D
1207. 01. 2021 18:00SK Bystřice BKST Týnec nad Sázavou D
1207. 01. 2021 18:00TJ Sokol Nesvačily BSokol Netvořice D
1315. 01. 2021 18:00SK Bystřice CTJ Sokol Nesvačily B
1315. 01. 2021 18:00Sokol Netvořice DSK Bystřice B
1315. 01. 2021 17:30KST Týnec nad Sázavou DSokol Louňovice pod Blaníkem C
1422. 01. 2021 17:30Sokol Louňovice pod Blaníkem CSokol Netvořice D
1421. 01. 2021 18:00SK Bystřice BSK Bystřice C
1421. 01. 2021 18:00TJ Sokol Nesvačily BSKST Vlašim
1529. 01. 2021 18:00SKST VlašimSK Bystřice B
1529. 01. 2021 18:00SK Bystřice CSokol Louňovice pod Blaníkem C
1605. 02. 2021 18:00TJ Slavoj Čerčany CKST Týnec nad Sázavou D
1605. 02. 2021 17:30Sokol Louňovice pod Blaníkem CSKST Vlašim
1711. 02. 2021 18:00TJ Sokol Nesvačily BTJ Slavoj Čerčany C
1712. 02. 2021 18:00Sokol Netvořice DKST Týnec nad Sázavou D
1819. 02. 2021 18:00TJ Slavoj Čerčany CSokol Netvořice D
1819. 02. 2021 17:30KST Týnec nad Sázavou DSK Bystřice C
1818. 02. 2021 18:00SK Bystřice BTJ Sokol Nesvačily B
1925. 02. 2021 18:00SK Bystřice BTJ Slavoj Čerčany C
1925. 02. 2021 18:00TJ Sokol Nesvačily BSokol Louňovice pod Blaníkem C
1926. 02. 2021 18:00SKST VlašimKST Týnec nad Sázavou D
1926. 02. 2021 18:00SK Bystřice CSokol Netvořice D
2012. 03. 2021 18:00TJ Slavoj Čerčany CSK Bystřice C
2012. 03. 2021 18:00Sokol Netvořice DSKST Vlašim
2012. 03. 2021 17:30Sokol Louňovice pod Blaníkem CSK Bystřice B
2119. 03. 2021 17:30Sokol Louňovice pod Blaníkem CTJ Slavoj Čerčany C
2119. 03. 2021 18:00SKST VlašimSK Bystřice C
2226. 03. 2021 18:00TJ Slavoj Čerčany CSKST Vlašim
2226. 03. 2021 17:30KST Týnec nad Sázavou DTJ Sokol Nesvačily B
Přebor žactva
110. 10. 2020 09:00
Herna Ostředek
Sokol Ostředek DSokol Netvořice E2:8
110. 10. 2020 09:00
Herna Ostředek
Tatran Sedlčany ESKST Vlašim9:1
110. 10. 2020 09:00
Herna Ostředek
Sokol Ostředek DTatran Sedlčany E1:9
110. 10. 2020 09:00
Herna Ostředek
Sokol Netvořice ESKST Vlašim6:4
110. 10. 2020 09:00
Herna Ostředek
Sokol Ostředek DSKST Vlašim4:6
110. 10. 2020 09:00
Herna Ostředek
Sokol Netvořice ETatran Sedlčany E4:6
110. 10. 2020 09:00
Herna Votice
Sokol Louňovice pod Blaníkem DSK Bystřice D 
110. 10. 2020 09:00
Herna Votice
TJ Sokol Votice CSK Bystřice E 
110. 10. 2020 09:00
Herna Votice
Sokol Louňovice pod Blaníkem DTJ Sokol Votice C 
110. 10. 2020 09:00
Herna Votice
SK Bystřice DSK Bystřice E8:2
110. 10. 2020 09:00
Herna Votice
Sokol Louňovice pod Blaníkem DSK Bystřice E 
110. 10. 2020 09:00
Herna Votice
SK Bystřice DTJ Sokol Votice C 
224. 10. 2020 09:00
Herna Netvořice
Sokol Ostředek DSokol Netvořice E 
224. 10. 2020 09:00
Herna Netvořice
TJ Sokol Votice CSK Bystřice E 
224. 10. 2020 09:00
Herna Netvořice
Sokol Ostředek DTJ Sokol Votice C 
224. 10. 2020 09:00
Herna Netvořice
Sokol Netvořice ESK Bystřice E 
224. 10. 2020 09:00
Herna Netvořice
Sokol Ostředek DSK Bystřice E 
224. 10. 2020 09:00
Herna Netvořice
Sokol Netvořice ETJ Sokol Votice C 
224. 10. 2020 09:00
Herna Louňovice
Sokol Louňovice pod Blaníkem DSK Bystřice D 
224. 10. 2020 09:00
Herna Louňovice
Tatran Sedlčany ESKST Vlašim 
224. 10. 2020 09:00
Herna Louňovice
Sokol Louňovice pod Blaníkem DTatran Sedlčany E 
224. 10. 2020 09:00
Herna Louňovice
SK Bystřice DSKST Vlašim 
224. 10. 2020 09:00
Herna Louňovice
Sokol Louňovice pod Blaníkem DSKST Vlašim 
224. 10. 2020 09:00
Herna Louňovice
Sokol Louňovice pod Blaníkem DSKST Vlašim 
224. 10. 2020 09:00
Herna Louňovice
SK Bystřice DTatran Sedlčany E 
321. 11. 2020 09:00
Herna Louňovice
Sokol Ostředek DSokol Louňovice pod Blaníkem D
321. 11. 2020 09:00
Herna Louňovice
Tatran Sedlčany ETJ Sokol Votice C
321. 11. 2020 09:00
Herna Louňovice
Sokol Ostředek DTatran Sedlčany E
321. 11. 2020 09:00
Herna Louňovice
Sokol Louňovice pod Blaníkem DTJ Sokol Votice C
321. 11. 2020 09:00
Herna Louňovice
Sokol Ostředek DTJ Sokol Votice C
321. 11. 2020 09:00
Herna Louňovice
Sokol Louňovice pod Blaníkem DTatran Sedlčany E
321. 11. 2020 09:00
Herna Vlašim
Sokol Netvořice ESK Bystřice D
321. 11. 2020 09:00
Herna Vlašim
SKST VlašimSK Bystřice E
321. 11. 2020 09:00
Herna Vlašim
Sokol Netvořice ESKST Vlašim
321. 11. 2020 09:00
Herna Vlašim
SK Bystřice DSK Bystřice E
321. 11. 2020 09:00
Herna Vlašim
Sokol Netvořice ESK Bystřice E
321. 11. 2020 09:00
Herna Vlašim
SK Bystřice DSKST Vlašim
419. 12. 2020 09:00
Herna Ostředek
Sokol Ostředek DSokol Louňovice pod Blaníkem D
419. 12. 2020 09:00
Herna Ostředek
SKST VlašimSK Bystřice E
419. 12. 2020 09:00
Herna Ostředek
Sokol Ostředek DSKST Vlašim
419. 12. 2020 09:00
Herna Ostředek
Sokol Louňovice pod Blaníkem DSK Bystřice E
419. 12. 2020 09:00
Herna Ostředek
Sokol Ostředek DSK Bystřice E
419. 12. 2020 09:00
Herna Ostředek
Sokol Louňovice pod Blaníkem DSKST Vlašim
419. 12. 2020 09:00
Herna Netvořice
Sokol Netvořice ESK Bystřice D
419. 12. 2020 09:00
Herna Netvořice
Tatran Sedlčany ETJ Sokol Votice C
419. 12. 2020 09:00
Herna Netvořice
Sokol Netvořice ETatran Sedlčany E
419. 12. 2020 09:00
Herna Netvořice
SK Bystřice DTJ Sokol Votice C
419. 12. 2020 09:00
Herna Netvořice
Sokol Netvořice ETJ Sokol Votice C
419. 12. 2020 09:00
Herna Netvořice
SK Bystřice DTatran Sedlčany E
509. 01. 2021 09:00
Herna Sedlčany
Sokol Ostředek DSK Bystřice D
509. 01. 2021 09:00
Herna Sedlčany
Tatran Sedlčany ESK Bystřice E
509. 01. 2021 09:00
Herna Sedlčany
Sokol Ostředek DTatran Sedlčany E
509. 01. 2021 09:00
Herna Sedlčany
SK Bystřice DSK Bystřice E
509. 01. 2021 09:00
Herna Sedlčany
Sokol Ostředek DSK Bystřice E
509. 01. 2021 09:00
Herna Sedlčany
SK Bystřice DTatran Sedlčany E
509. 01. 2021 09:00
Herna Louňovice
Sokol Netvořice ESokol Louňovice pod Blaníkem D
509. 01. 2021 09:00
Herna Louňovice
SKST VlašimTJ Sokol Votice C
509. 01. 2021 09:00
Herna Louňovice
Sokol Netvořice ESKST Vlašim
509. 01. 2021 09:00
Herna Louňovice
Sokol Louňovice pod Blaníkem DTJ Sokol Votice C
509. 01. 2021 09:00
Herna Louňovice
Sokol Netvořice ETJ Sokol Votice C
509. 01. 2021 09:00
Herna Louňovice
Sokol Louňovice pod Blaníkem DSKST Vlašim
630. 01. 2021 09:00
Herna Votice
Sokol Ostředek DSK Bystřice D
630. 01. 2021 09:00
Herna Votice
SKST VlašimTJ Sokol Votice C
630. 01. 2021 09:00
Herna Votice
Sokol Ostředek DSKST Vlašim
630. 01. 2021 09:00
Herna Votice
SK Bystřice DTJ Sokol Votice C
630. 01. 2021 09:00
Herna Votice
Sokol Ostředek DTJ Sokol Votice C
630. 01. 2021 09:00
Herna Votice
SK Bystřice DSKST Vlašim
630. 01. 2021 09:00
Herna Sedlčany
Sokol Netvořice ESokol Louňovice pod Blaníkem D
630. 01. 2021 09:00
Herna Sedlčany
Tatran Sedlčany ESK Bystřice E
630. 01. 2021 09:00
Herna Sedlčany
Sokol Netvořice ETatran Sedlčany E
630. 01. 2021 09:00
Herna Sedlčany
Sokol Louňovice pod Blaníkem DSK Bystřice E
630. 01. 2021 09:00
Herna Sedlčany
Sokol Netvořice ESK Bystřice E
630. 01. 2021 09:00
Herna Sedlčany
Sokol Louňovice pod Blaníkem DTatran Sedlčany E
720. 02. 2021 09:00
Herna Ostředek
Sokol Ostředek DSokol Netvořice E
720. 02. 2021 09:00
Herna Ostředek
Sokol Louňovice pod Blaníkem DSK Bystřice D
720. 02. 2021 09:00
Herna Ostředek
Sokol Ostředek DSokol Louňovice pod Blaníkem D
720. 02. 2021 09:00
Herna Ostředek
Sokol Netvořice ESK Bystřice D
720. 02. 2021 09:00
Herna Ostředek
Sokol Ostředek DSK Bystřice D
720. 02. 2021 09:00
Herna Ostředek
Sokol Netvořice ESokol Louňovice pod Blaníkem D
720. 02. 2021 09:00
Herna Votice
Tatran Sedlčany ESKST Vlašim
720. 02. 2021 09:00
Herna Votice
TJ Sokol Votice CSK Bystřice E
720. 02. 2021 09:00
Herna Votice
Tatran Sedlčany ETJ Sokol Votice C
720. 02. 2021 09:00
Herna Votice
SKST VlašimSK Bystřice E
720. 02. 2021 09:00
Herna Votice
Tatran Sedlčany ESK Bystřice E
720. 02. 2021 09:00
Herna Votice
SKST VlašimTJ Sokol Votice C

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy