Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Regionální soutěž I. třídy
126. 09. 2020 16:00TJ Slovan Lochovice CTJ Praskolesy A3:15
126. 09. 2020 16:00T.J. Sokol Hořovice CTJ Olešná B11:7
123. 09. 2020 18:00T.J. Sokol Hudlice CTJ Olešná A7:11
126. 09. 2020 16:00T.J. Sokol Králův Dvůr BTJ Lokomotiva Zdice B7:11
126. 09. 2020 16:00T.J. Sokol Nižbor BTJ Chaloupky B14:4
126. 09. 2020 16:00T.J. Sokol Žebrák BTJ Broumy A3:15
202. 10. 2020 18:30TJ Broumy ATJ Praskolesy A13:5
203. 10. 2020 13:00T.J. Sokol Žebrák BTJ Chaloupky B11:7
203. 10. 2020 13:00T.J. Sokol Nižbor BTJ Lokomotiva Zdice B8:10
203. 10. 2020 13:00T.J. Sokol Králův Dvůr BTJ Olešná A12:6
203. 10. 2020 10:00T.J. Sokol Hudlice CTJ Olešná B14:4
203. 10. 2020 17:00T.J. Sokol Hořovice CTJ Slovan Lochovice C11:7
310. 10. 2020 16:00T.J. Sokol Hořovice CTJ Praskolesy A10:8
310. 10. 2020 16:00T.J. Sokol Hudlice CTJ Slovan Lochovice C
odloženo
310. 10. 2020 16:00T.J. Sokol Králův Dvůr BTJ Olešná B15:3
310. 10. 2020 16:00T.J. Sokol Nižbor BTJ Olešná A
odloženo
309. 10. 2020 18:00T.J. Sokol Žebrák BTJ Lokomotiva Zdice B6:12
310. 10. 2020 16:00TJ Chaloupky BTJ Broumy A
odloženo
417. 10. 2020 16:00TJ Praskolesy ATJ Chaloupky B 
417. 10. 2020 16:00TJ Lokomotiva Zdice BTJ Broumy A 
417. 10. 2020 16:00TJ Olešná AT.J. Sokol Žebrák B 
417. 10. 2020 16:00T.J. Sokol Nižbor BTJ Olešná B 
417. 10. 2020 17:00TJ Slovan Lochovice CT.J. Sokol Králův Dvůr B 
417. 10. 2020 13:00T.J. Sokol Hořovice CT.J. Sokol Hudlice C 
524. 10. 2020 16:00T.J. Sokol Hudlice CTJ Praskolesy A 
524. 10. 2020 16:00T.J. Sokol Králův Dvůr BT.J. Sokol Hořovice C 
524. 10. 2020 16:00T.J. Sokol Nižbor BTJ Slovan Lochovice C 
524. 10. 2020 16:00T.J. Sokol Žebrák BTJ Olešná B 
524. 10. 2020 16:00TJ Broumy ATJ Olešná A 
524. 10. 2020 16:00TJ Chaloupky BTJ Lokomotiva Zdice B 
631. 10. 2020 16:00TJ Praskolesy ATJ Lokomotiva Zdice B 
631. 10. 2020 16:00TJ Chaloupky BTJ Olešná A 
631. 10. 2020 16:00TJ Olešná BTJ Broumy A 
631. 10. 2020 16:00TJ Slovan Lochovice CT.J. Sokol Žebrák B 
631. 10. 2020 13:00T.J. Sokol Hořovice CT.J. Sokol Nižbor B 
631. 10. 2020 16:00T.J. Sokol Hudlice CT.J. Sokol Králův Dvůr B 
707. 11. 2020 16:00T.J. Sokol Králův Dvůr BTJ Praskolesy A 
707. 11. 2020 16:00T.J. Sokol Nižbor BT.J. Sokol Hudlice C 
707. 11. 2020 16:00T.J. Sokol Žebrák BT.J. Sokol Hořovice C 
707. 11. 2020 16:00TJ Broumy ATJ Slovan Lochovice C 
707. 11. 2020 16:00TJ Chaloupky BTJ Olešná B 
707. 11. 2020 16:00TJ Lokomotiva Zdice BTJ Olešná A 
814. 11. 2020 16:00T.J. Sokol Nižbor BTJ Praskolesy A 
814. 11. 2020 16:00T.J. Sokol Žebrák BT.J. Sokol Králův Dvůr B 
814. 11. 2020 16:00TJ Broumy AT.J. Sokol Hudlice C 
814. 11. 2020 13:00TJ Chaloupky BT.J. Sokol Hořovice C 
814. 11. 2020 16:00TJ Lokomotiva Zdice BTJ Slovan Lochovice C 
822. 09. 2020 18:00TJ Olešná ATJ Olešná B10:8
928. 11. 2020 16:00TJ Praskolesy ATJ Olešná A 
928. 11. 2020 16:00TJ Olešná BTJ Lokomotiva Zdice B 
928. 11. 2020 13:00TJ Slovan Lochovice CTJ Chaloupky B 
928. 11. 2020 13:00T.J. Sokol Hořovice CTJ Broumy A 
928. 11. 2020 16:00T.J. Sokol Hudlice CT.J. Sokol Žebrák B 
928. 11. 2020 16:00T.J. Sokol Králův Dvůr BT.J. Sokol Nižbor B 
1005. 12. 2020 16:00TJ Praskolesy ATJ Olešná B 
1005. 12. 2020 16:00TJ Slovan Lochovice CTJ Olešná A 
1005. 12. 2020 16:00T.J. Sokol Hořovice CTJ Lokomotiva Zdice B 
1005. 12. 2020 16:00T.J. Sokol Hudlice CTJ Chaloupky B 
1005. 12. 2020 16:00T.J. Sokol Králův Dvůr BTJ Broumy A 
1005. 12. 2020 16:00T.J. Sokol Nižbor BT.J. Sokol Žebrák B 
1112. 12. 2020 16:00TJ Praskolesy AT.J. Sokol Žebrák B 
1112. 12. 2020 16:00T.J. Sokol Nižbor BTJ Broumy A 
1112. 12. 2020 13:00T.J. Sokol Králův Dvůr BTJ Chaloupky B 
1112. 12. 2020 13:00T.J. Sokol Hudlice CTJ Lokomotiva Zdice B 
1112. 12. 2020 16:00TJ Olešná AT.J. Sokol Hořovice C 
1112. 12. 2020 17:00TJ Slovan Lochovice CTJ Olešná B 
1216. 01. 2021 16:00TJ Praskolesy ATJ Slovan Lochovice C 
1216. 01. 2021 13:00TJ Olešná BT.J. Sokol Hořovice C 
1216. 01. 2021 16:00TJ Olešná AT.J. Sokol Hudlice C 
1216. 01. 2021 16:00TJ Lokomotiva Zdice BT.J. Sokol Králův Dvůr B 
1216. 01. 2021 16:00TJ Chaloupky BT.J. Sokol Nižbor B 
1216. 01. 2021 16:00TJ Broumy AT.J. Sokol Žebrák B 
1323. 01. 2021 16:00TJ Praskolesy ATJ Broumy A 
1323. 01. 2021 13:00TJ Chaloupky BT.J. Sokol Žebrák B 
1323. 01. 2021 13:00TJ Lokomotiva Zdice BT.J. Sokol Nižbor B 
1323. 01. 2021 16:00TJ Olešná AT.J. Sokol Králův Dvůr B 
1323. 01. 2021 13:00TJ Olešná BT.J. Sokol Hudlice C 
1323. 01. 2021 17:00TJ Slovan Lochovice CT.J. Sokol Hořovice C 
1430. 01. 2021 16:00TJ Praskolesy AT.J. Sokol Hudlice C 
1430. 01. 2021 16:00T.J. Sokol Hořovice CT.J. Sokol Králův Dvůr B 
1430. 01. 2021 16:00TJ Slovan Lochovice CT.J. Sokol Nižbor B 
1430. 01. 2021 13:00TJ Olešná BT.J. Sokol Žebrák B 
1430. 01. 2021 16:00TJ Olešná ATJ Broumy A 
1430. 01. 2021 16:00TJ Lokomotiva Zdice BTJ Chaloupky B 
1506. 02. 2021 16:00TJ Praskolesy AT.J. Sokol Hořovice C 
1506. 02. 2021 17:00TJ Slovan Lochovice CT.J. Sokol Hudlice C 
1506. 02. 2021 13:00TJ Olešná BT.J. Sokol Králův Dvůr B 
1506. 02. 2021 16:00TJ Olešná AT.J. Sokol Nižbor B 
1506. 02. 2021 16:00TJ Lokomotiva Zdice BT.J. Sokol Žebrák B 
1506. 02. 2021 16:00TJ Broumy ATJ Chaloupky B 
1613. 02. 2021 16:00TJ Chaloupky BTJ Praskolesy A 
1613. 02. 2021 16:00TJ Broumy ATJ Lokomotiva Zdice B 
1613. 02. 2021 13:00T.J. Sokol Žebrák BTJ Olešná A 
1613. 02. 2021 16:00TJ Olešná BT.J. Sokol Nižbor B 
1613. 02. 2021 16:00T.J. Sokol Králův Dvůr BTJ Slovan Lochovice C 
1613. 02. 2021 16:00T.J. Sokol Hudlice CT.J. Sokol Hořovice C 
1727. 02. 2021 13:00TJ Lokomotiva Zdice BTJ Praskolesy A 
1727. 02. 2021 16:00TJ Olešná ATJ Chaloupky B 
1727. 02. 2021 16:00TJ Broumy ATJ Olešná B 
1727. 02. 2021 13:00T.J. Sokol Žebrák BTJ Slovan Lochovice C 
1727. 02. 2021 13:00T.J. Sokol Nižbor BT.J. Sokol Hořovice C 
1727. 02. 2021 13:00T.J. Sokol Králův Dvůr BT.J. Sokol Hudlice C 
1806. 03. 2021 16:00TJ Praskolesy AT.J. Sokol Králův Dvůr B 
1806. 03. 2021 16:00T.J. Sokol Hudlice CT.J. Sokol Nižbor B 
1806. 03. 2021 16:00T.J. Sokol Hořovice CT.J. Sokol Žebrák B 
1806. 03. 2021 16:00TJ Slovan Lochovice CTJ Broumy A 
1806. 03. 2021 13:00TJ Olešná BTJ Chaloupky B 
1806. 03. 2021 16:00TJ Olešná ATJ Lokomotiva Zdice B 
1913. 03. 2021 16:00TJ Olešná ATJ Praskolesy A 
1913. 03. 2021 13:00TJ Lokomotiva Zdice BTJ Olešná B 
1913. 03. 2021 13:00TJ Chaloupky BTJ Slovan Lochovice C 
1913. 03. 2021 16:00TJ Broumy AT.J. Sokol Hořovice C 
1913. 03. 2021 16:00T.J. Sokol Žebrák BT.J. Sokol Hudlice C 
1913. 03. 2021 16:00T.J. Sokol Nižbor BT.J. Sokol Králův Dvůr B 
2020. 03. 2021 16:00TJ Praskolesy AT.J. Sokol Nižbor B 
2020. 03. 2021 16:00T.J. Sokol Králův Dvůr BT.J. Sokol Žebrák B 
2020. 03. 2021 16:00T.J. Sokol Hudlice CTJ Broumy A 
2020. 03. 2021 16:00T.J. Sokol Hořovice CTJ Chaloupky B 
2020. 03. 2021 16:00TJ Slovan Lochovice CTJ Lokomotiva Zdice B 
2001. 10. 2020 17:30TJ Olešná BTJ Olešná A7:11
2127. 03. 2021 13:00TJ Olešná BTJ Praskolesy A 
2127. 03. 2021 16:00TJ Olešná ATJ Slovan Lochovice C 
2127. 03. 2021 13:00TJ Lokomotiva Zdice BT.J. Sokol Hořovice C 
2127. 03. 2021 16:00TJ Chaloupky BT.J. Sokol Hudlice C 
2127. 03. 2021 16:00TJ Broumy AT.J. Sokol Králův Dvůr B 
2127. 03. 2021 13:00T.J. Sokol Žebrák BT.J. Sokol Nižbor B 
2203. 04. 2021 16:00T.J. Sokol Žebrák BTJ Praskolesy A 
2203. 04. 2021 16:00TJ Broumy AT.J. Sokol Nižbor B 
2203. 04. 2021 16:00TJ Chaloupky BT.J. Sokol Králův Dvůr B 
2203. 04. 2021 16:00TJ Lokomotiva Zdice BT.J. Sokol Hudlice C 
2203. 04. 2021 16:00T.J. Sokol Hořovice CTJ Olešná A 
2203. 04. 2021 16:00TJ Olešná BTJ Slovan Lochovice C 
Regionální soutěž II. třídy
126. 09. 2020 13:00TJ Srbsko ATJ Záluží9:9
123. 09. 2020 18:00TJ Srbsko BTJ Praskolesy B10:8
124. 09. 2020 18:00TJ Olešná CT.J. Sokol Karlštejn A8:10
124. 09. 2020 18:00T.J. Sokol Karlštejn BTJ Lokomotiva Zdice C12:6
126. 09. 2020 13:00T.J. Sokol Králův Dvůr CTJ Sokol Žebrák E15:3
119. 09. 2020 14:00TJ Sokol Žebrák CTJ Sokol Žebrák D12:6
203. 10. 2020 13:00TJ ZálužíTJ Sokol Žebrák D11:7
208. 09. 2020 18:00TJ Sokol Žebrák CTJ Sokol Žebrák E12:6
203. 10. 2020 10:00T.J. Sokol Králův Dvůr CTJ Lokomotiva Zdice C5:13
202. 10. 2020 18:00TJ Olešná CT.J. Sokol Karlštejn B9:9
230. 09. 2020 18:00T.J. Sokol Karlštejn ATJ Praskolesy B14:4
222. 09. 2020 18:00TJ Srbsko BTJ Srbsko A7:11
309. 10. 2020 18:00TJ Srbsko BTJ Záluží8:10
308. 10. 2020 18:00T.J. Sokol Karlštejn ATJ Srbsko A14:4
310. 10. 2020 13:00T.J. Sokol Karlštejn BTJ Praskolesy B12:6
310. 10. 2020 13:00T.J. Sokol Králův Dvůr CTJ Olešná C
odloženo
310. 10. 2020 13:00TJ Sokol Žebrák CTJ Lokomotiva Zdice C12:6
323. 09. 2020 17:30TJ Sokol Žebrák DTJ Sokol Žebrák E12:6
417. 10. 2020 16:00TJ Sokol Žebrák ETJ Záluží 
417. 10. 2020 13:00TJ Sokol Žebrák DTJ Lokomotiva Zdice C 
417. 10. 2020 13:00TJ Olešná CTJ Sokol Žebrák C 
417. 10. 2020 13:00TJ Praskolesy BT.J. Sokol Králův Dvůr C 
417. 10. 2020 13:00TJ Srbsko AT.J. Sokol Karlštejn B 
417. 10. 2020 10:00TJ Srbsko BT.J. Sokol Karlštejn A 
524. 10. 2020 16:00T.J. Sokol Karlštejn ATJ Záluží 
524. 10. 2020 13:00T.J. Sokol Karlštejn BTJ Srbsko B 
524. 10. 2020 13:00T.J. Sokol Králův Dvůr CTJ Srbsko A 
524. 10. 2020 13:00TJ Sokol Žebrák CTJ Praskolesy B 
524. 10. 2020 10:00TJ Sokol Žebrák DTJ Olešná C 
524. 10. 2020 16:00TJ Lokomotiva Zdice CTJ Sokol Žebrák E 
631. 10. 2020 13:00TJ ZálužíTJ Lokomotiva Zdice C 
631. 10. 2020 13:00TJ Olešná CTJ Sokol Žebrák E 
631. 10. 2020 13:00TJ Sokol Žebrák DTJ Praskolesy B 
631. 10. 2020 13:00TJ Srbsko ATJ Sokol Žebrák C 
631. 10. 2020 10:00TJ Srbsko BT.J. Sokol Králův Dvůr C 
617. 09. 2020 18:00T.J. Sokol Karlštejn AT.J. Sokol Karlštejn B13:5
707. 11. 2020 16:00T.J. Sokol Karlštejn BTJ Záluží 
707. 11. 2020 13:00T.J. Sokol Králův Dvůr CT.J. Sokol Karlštejn A 
707. 11. 2020 13:00TJ Sokol Žebrák CTJ Srbsko B 
707. 11. 2020 10:00TJ Sokol Žebrák DTJ Srbsko A 
707. 11. 2020 16:00TJ Praskolesy BTJ Sokol Žebrák E 
707. 11. 2020 13:00TJ Lokomotiva Zdice CTJ Olešná C 
814. 11. 2020 13:00TJ ZálužíT.J. Sokol Králův Dvůr C 
814. 11. 2020 13:00TJ Sokol Žebrák CT.J. Sokol Karlštejn B 
814. 11. 2020 10:00TJ Sokol Žebrák DT.J. Sokol Karlštejn A 
814. 11. 2020 13:00TJ Srbsko BTJ Sokol Žebrák E 
814. 11. 2020 13:00TJ Lokomotiva Zdice CTJ Srbsko A 
814. 11. 2020 16:00TJ Olešná CTJ Praskolesy B 
928. 11. 2020 13:00TJ ZálužíTJ Olešná C 
928. 11. 2020 13:00TJ Praskolesy BTJ Lokomotiva Zdice C 
928. 11. 2020 13:00TJ Srbsko ATJ Sokol Žebrák E 
928. 11. 2020 10:00TJ Srbsko BTJ Sokol Žebrák D 
928. 11. 2020 16:00TJ Sokol Žebrák CT.J. Sokol Karlštejn A 
928. 11. 2020 13:00T.J. Sokol Králův Dvůr CT.J. Sokol Karlštejn B 
1005. 12. 2020 13:00TJ ZálužíTJ Praskolesy B 
1005. 12. 2020 13:00TJ Srbsko ATJ Olešná C 
1005. 12. 2020 10:00TJ Srbsko BTJ Lokomotiva Zdice C 
1005. 12. 2020 16:00TJ Sokol Žebrák ET.J. Sokol Karlštejn A 
1005. 12. 2020 13:00TJ Sokol Žebrák DT.J. Sokol Karlštejn B 
1005. 12. 2020 13:00T.J. Sokol Králův Dvůr CTJ Sokol Žebrák C 
1112. 12. 2020 16:00TJ Sokol Žebrák CTJ Záluží 
1112. 12. 2020 10:00T.J. Sokol Králův Dvůr CTJ Sokol Žebrák D 
1112. 12. 2020 13:00T.J. Sokol Karlštejn BTJ Sokol Žebrák E 
1112. 12. 2020 16:00T.J. Sokol Karlštejn ATJ Lokomotiva Zdice C 
1112. 12. 2020 10:00TJ Srbsko BTJ Olešná C 
1112. 12. 2020 13:00TJ Srbsko ATJ Praskolesy B 
1216. 01. 2021 13:00TJ ZálužíTJ Srbsko A 
1216. 01. 2021 13:00TJ Praskolesy BTJ Srbsko B 
1216. 01. 2021 16:00T.J. Sokol Karlštejn ATJ Olešná C 
1216. 01. 2021 13:00TJ Lokomotiva Zdice CT.J. Sokol Karlštejn B 
1216. 01. 2021 16:00TJ Sokol Žebrák ET.J. Sokol Králův Dvůr C 
1220. 09. 2020 12:00TJ Sokol Žebrák DTJ Sokol Žebrák C7:11
1323. 01. 2021 16:00TJ Sokol Žebrák DTJ Záluží 
1311. 09. 2020 18:00TJ Sokol Žebrák ETJ Sokol Žebrák C8:10
1323. 01. 2021 13:00TJ Lokomotiva Zdice CT.J. Sokol Králův Dvůr C 
1323. 01. 2021 16:00T.J. Sokol Karlštejn BTJ Olešná C 
1323. 01. 2021 13:00TJ Praskolesy BT.J. Sokol Karlštejn A 
1304. 10. 2020 10:00TJ Srbsko ATJ Srbsko B12:6
1430. 01. 2021 13:00TJ ZálužíT.J. Sokol Karlštejn A 
1430. 01. 2021 10:00TJ Srbsko BT.J. Sokol Karlštejn B 
1430. 01. 2021 13:00TJ Srbsko AT.J. Sokol Králův Dvůr C 
1430. 01. 2021 13:00TJ Praskolesy BTJ Sokol Žebrák C 
1430. 01. 2021 10:00TJ Olešná CTJ Sokol Žebrák D 
1430. 01. 2021 16:00TJ Sokol Žebrák ETJ Lokomotiva Zdice C 
1506. 02. 2021 13:00TJ ZálužíTJ Srbsko B 
1506. 02. 2021 13:00TJ Srbsko AT.J. Sokol Karlštejn A 
1506. 02. 2021 13:00TJ Praskolesy BT.J. Sokol Karlštejn B 
1506. 02. 2021 10:00TJ Olešná CT.J. Sokol Králův Dvůr C 
1506. 02. 2021 13:00TJ Lokomotiva Zdice CTJ Sokol Žebrák C 
1529. 09. 2020 18:00TJ Sokol Žebrák ETJ Sokol Žebrák D10:8
1613. 02. 2021 13:00TJ ZálužíTJ Sokol Žebrák E 
1613. 02. 2021 13:00TJ Lokomotiva Zdice CTJ Sokol Žebrák D 
1613. 02. 2021 10:00TJ Sokol Žebrák CTJ Olešná C 
1613. 02. 2021 13:00T.J. Sokol Králův Dvůr CTJ Praskolesy B 
1613. 02. 2021 13:00T.J. Sokol Karlštejn BTJ Srbsko A 
1613. 02. 2021 16:00T.J. Sokol Karlštejn ATJ Srbsko B 
1727. 02. 2021 13:00TJ ZálužíT.J. Sokol Karlštejn B 
1727. 02. 2021 16:00T.J. Sokol Karlštejn AT.J. Sokol Králův Dvůr C 
1727. 02. 2021 10:00TJ Srbsko BTJ Sokol Žebrák C 
1727. 02. 2021 13:00TJ Srbsko ATJ Sokol Žebrák D 
1727. 02. 2021 10:00TJ Sokol Žebrák ETJ Praskolesy B 
1727. 02. 2021 13:00TJ Olešná CTJ Lokomotiva Zdice C 
1806. 03. 2021 16:00TJ Lokomotiva Zdice CTJ Záluží 
1806. 03. 2021 16:00TJ Sokol Žebrák ETJ Olešná C 
1806. 03. 2021 13:00TJ Praskolesy BTJ Sokol Žebrák D 
1806. 03. 2021 13:00TJ Sokol Žebrák CTJ Srbsko A 
1806. 03. 2021 16:00T.J. Sokol Králův Dvůr CTJ Srbsko B 
1806. 10. 2020 18:00T.J. Sokol Karlštejn BT.J. Sokol Karlštejn A1:17
1913. 03. 2021 13:00TJ Olešná CTJ Záluží 
1913. 03. 2021 13:00TJ Lokomotiva Zdice CTJ Praskolesy B 
1913. 03. 2021 13:00TJ Sokol Žebrák ETJ Srbsko A 
1913. 03. 2021 10:00TJ Sokol Žebrák DTJ Srbsko B 
1913. 03. 2021 16:00T.J. Sokol Karlštejn ATJ Sokol Žebrák C 
1913. 03. 2021 13:00T.J. Sokol Karlštejn BT.J. Sokol Králův Dvůr C 
2020. 03. 2021 13:00T.J. Sokol Králův Dvůr CTJ Záluží 
2020. 03. 2021 13:00T.J. Sokol Karlštejn BTJ Sokol Žebrák C 
2020. 03. 2021 16:00T.J. Sokol Karlštejn ATJ Sokol Žebrák D 
2020. 03. 2021 16:00TJ Sokol Žebrák ETJ Srbsko B 
2020. 03. 2021 13:00TJ Srbsko ATJ Lokomotiva Zdice C 
2020. 03. 2021 13:00TJ Praskolesy BTJ Olešná C 
2127. 03. 2021 16:00TJ Praskolesy BTJ Záluží 
2127. 03. 2021 10:00TJ Olešná CTJ Srbsko A 
2127. 03. 2021 13:00TJ Lokomotiva Zdice CTJ Srbsko B 
2127. 03. 2021 16:00T.J. Sokol Karlštejn ATJ Sokol Žebrák E 
2127. 03. 2021 13:00T.J. Sokol Karlštejn BTJ Sokol Žebrák D 
2127. 03. 2021 10:00TJ Sokol Žebrák CT.J. Sokol Králův Dvůr C 
2203. 04. 2021 13:00TJ ZálužíTJ Sokol Žebrák C 
2203. 04. 2021 13:00TJ Sokol Žebrák DT.J. Sokol Králův Dvůr C 
2203. 04. 2021 10:00TJ Sokol Žebrák ET.J. Sokol Karlštejn B 
2203. 04. 2021 13:00TJ Lokomotiva Zdice CT.J. Sokol Karlštejn A 
2203. 04. 2021 13:00TJ Olešná CTJ Srbsko B 
2203. 04. 2021 16:00TJ Praskolesy BTJ Srbsko A 
Regionální soutěž III. třídy
126. 09. 2020 13:00T.J. Sokol Hudlice DTJ Praskolesy C7:11
126. 09. 2020 13:00T.J. Sokol Králův Dvůr DTJ Olešná D3:15
126. 09. 2020 13:00TJ Sokol Žebrák FTJ Lokomotiva Zdice E4:14
126. 09. 2020 13:00TJ Broumy BTJ Lokomotiva Zdice D2:16
126. 09. 2020 16:00TJ Chaloupky C.TJ Litavan Libomyšl4:14
203. 10. 2020 16:00TJ Chaloupky C.TJ Lokomotiva Zdice D0:18
203. 10. 2020 13:00TJ Broumy BTJ Lokomotiva Zdice E13:5
203. 10. 2020 10:00TJ Sokol Žebrák FTJ Olešná D7:11
203. 10. 2020 10:00T.J. Sokol Králův Dvůr DTJ Praskolesy C13:5
203. 10. 2020 10:00T.J. Sokol Hudlice DTJ Slovan Lochovice D4:14
310. 10. 2020 13:00T.J. Sokol Králův Dvůr DTJ Slovan Lochovice D9:9
310. 10. 2020 10:00TJ Sokol Žebrák FTJ Praskolesy C14:4
309. 10. 2020 18:00TJ Olešná DTJ Broumy B12:6
310. 10. 2020 13:00TJ Chaloupky C.TJ Lokomotiva Zdice E12:6
310. 10. 2020 16:00TJ Litavan LibomyšlTJ Lokomotiva Zdice D6:12
417. 10. 2020 13:00TJ Lokomotiva Zdice ETJ Litavan Libomyšl 
417. 10. 2020 10:00TJ Olešná DTJ Chaloupky C. 
417. 10. 2020 10:00TJ Praskolesy CTJ Broumy B 
417. 10. 2020 10:00TJ Sokol Žebrák FTJ Slovan Lochovice D 
417. 10. 2020 16:00T.J. Sokol Hudlice DT.J. Sokol Králův Dvůr D 
524. 10. 2020 13:00T.J. Sokol Hudlice DTJ Sokol Žebrák F 
524. 10. 2020 13:00TJ Broumy BTJ Slovan Lochovice D 
524. 10. 2020 13:00TJ Chaloupky C.TJ Praskolesy C 
524. 10. 2020 16:00TJ Olešná DTJ Litavan Libomyšl 
524. 10. 2020 00:00TJ Lokomotiva Zdice DTJ Lokomotiva Zdice E13:5
631. 10. 2020 10:00TJ Olešná DTJ Lokomotiva Zdice D 
631. 10. 2020 10:00TJ Praskolesy CTJ Litavan Libomyšl 
631. 10. 2020 16:00TJ Slovan Lochovice DTJ Chaloupky C. 
631. 10. 2020 13:00T.J. Sokol Hudlice DTJ Broumy B 
631. 10. 2020 10:00TJ Sokol Žebrák FT.J. Sokol Králův Dvůr D 
707. 11. 2020 13:00T.J. Sokol Králův Dvůr DTJ Broumy B 
707. 11. 2020 13:00TJ Chaloupky C.T.J. Sokol Hudlice D 
707. 11. 2020 16:00TJ Litavan LibomyšlTJ Slovan Lochovice D 
707. 11. 2020 13:00TJ Lokomotiva Zdice DTJ Praskolesy C 
707. 11. 2020 16:00TJ Olešná DTJ Lokomotiva Zdice E 
814. 11. 2020 10:00TJ Chaloupky C.TJ Sokol Žebrák F 
814. 11. 2020 16:00TJ Litavan LibomyšlT.J. Sokol Králův Dvůr D 
814. 11. 2020 10:00TJ Lokomotiva Zdice DT.J. Sokol Hudlice D 
814. 11. 2020 10:00TJ Lokomotiva Zdice ETJ Slovan Lochovice D 
814. 11. 2020 13:00TJ Olešná DTJ Praskolesy C 
928. 11. 2020 10:00TJ Praskolesy CTJ Lokomotiva Zdice E 
928. 11. 2020 13:00TJ Slovan Lochovice DTJ Lokomotiva Zdice D 
928. 11. 2020 13:00T.J. Sokol Hudlice DTJ Litavan Libomyšl 
928. 11. 2020 13:00T.J. Sokol Králův Dvůr DTJ Chaloupky C. 
928. 11. 2020 13:00TJ Sokol Žebrák FTJ Broumy B 
1005. 12. 2020 16:00TJ Olešná DTJ Slovan Lochovice D 
1005. 12. 2020 13:00T.J. Sokol Hudlice DTJ Lokomotiva Zdice E 
1005. 12. 2020 13:00T.J. Sokol Králův Dvůr DTJ Lokomotiva Zdice D 
1005. 12. 2020 10:00TJ Sokol Žebrák FTJ Litavan Libomyšl 
1005. 12. 2020 16:00TJ Broumy BTJ Chaloupky C. 
1112. 12. 2020 16:00TJ Broumy BTJ Litavan Libomyšl 
1112. 12. 2020 13:00TJ Sokol Žebrák FTJ Lokomotiva Zdice D 
1112. 12. 2020 10:00T.J. Sokol Králův Dvůr DTJ Lokomotiva Zdice E 
1112. 12. 2020 10:00T.J. Sokol Hudlice DTJ Olešná D 
1112. 12. 2020 17:00TJ Slovan Lochovice DTJ Praskolesy C 
1216. 01. 2021 10:00TJ Praskolesy CT.J. Sokol Hudlice D 
1216. 01. 2021 10:00TJ Olešná DT.J. Sokol Králův Dvůr D 
1216. 01. 2021 10:00TJ Lokomotiva Zdice ETJ Sokol Žebrák F 
1216. 01. 2021 10:00TJ Lokomotiva Zdice DTJ Broumy B 
1216. 01. 2021 16:00TJ Litavan LibomyšlTJ Chaloupky C. 
1323. 01. 2021 10:00TJ Lokomotiva Zdice DTJ Chaloupky C. 
1323. 01. 2021 10:00TJ Lokomotiva Zdice ETJ Broumy B 
1323. 01. 2021 10:00TJ Olešná DTJ Sokol Žebrák F 
1323. 01. 2021 10:00TJ Praskolesy CT.J. Sokol Králův Dvůr D 
1323. 01. 2021 17:00TJ Slovan Lochovice DT.J. Sokol Hudlice D 
1430. 01. 2021 13:00TJ Sokol Žebrák FT.J. Sokol Hudlice D 
1430. 01. 2021 16:00TJ Slovan Lochovice DTJ Broumy B 
1430. 01. 2021 10:00TJ Praskolesy CTJ Chaloupky C. 
1430. 01. 2021 16:00TJ Litavan LibomyšlTJ Olešná D 
1430. 01. 2021 00:00TJ Lokomotiva Zdice ETJ Lokomotiva Zdice D7:11
1506. 02. 2021 17:00TJ Slovan Lochovice DT.J. Sokol Králův Dvůr D 
1506. 02. 2021 10:00TJ Praskolesy CTJ Sokol Žebrák F 
1506. 02. 2021 13:00TJ Broumy BTJ Olešná D 
1506. 02. 2021 10:00TJ Lokomotiva Zdice ETJ Chaloupky C. 
1506. 02. 2021 10:00TJ Lokomotiva Zdice DTJ Litavan Libomyšl 
1613. 02. 2021 16:00TJ Litavan LibomyšlTJ Lokomotiva Zdice E 
1613. 02. 2021 13:00TJ Chaloupky C.TJ Olešná D 
1613. 02. 2021 13:00TJ Broumy BTJ Praskolesy C 
1613. 02. 2021 13:00TJ Slovan Lochovice DTJ Sokol Žebrák F 
1613. 02. 2021 13:00T.J. Sokol Králův Dvůr DT.J. Sokol Hudlice D 
1727. 02. 2021 10:00TJ Lokomotiva Zdice DTJ Olešná D 
1727. 02. 2021 16:00TJ Litavan LibomyšlTJ Praskolesy C 
1727. 02. 2021 16:00TJ Chaloupky C.TJ Slovan Lochovice D 
1727. 02. 2021 13:00TJ Broumy BT.J. Sokol Hudlice D 
1727. 02. 2021 10:00T.J. Sokol Králův Dvůr DTJ Sokol Žebrák F 
1806. 03. 2021 13:00TJ Broumy BT.J. Sokol Králův Dvůr D 
1806. 03. 2021 13:00T.J. Sokol Hudlice DTJ Chaloupky C. 
1806. 03. 2021 16:00TJ Slovan Lochovice DTJ Litavan Libomyšl 
1806. 03. 2021 10:00TJ Praskolesy CTJ Lokomotiva Zdice D 
1806. 03. 2021 13:00TJ Lokomotiva Zdice ETJ Olešná D 
1913. 03. 2021 10:00TJ Lokomotiva Zdice ETJ Praskolesy C 
1913. 03. 2021 10:00TJ Lokomotiva Zdice DTJ Slovan Lochovice D 
1913. 03. 2021 16:00TJ Litavan LibomyšlT.J. Sokol Hudlice D 
1913. 03. 2021 10:00TJ Chaloupky C.T.J. Sokol Králův Dvůr D 
1913. 03. 2021 13:00TJ Broumy BTJ Sokol Žebrák F 
2020. 03. 2021 13:00TJ Sokol Žebrák FTJ Chaloupky C. 
2020. 03. 2021 13:00T.J. Sokol Králův Dvůr DTJ Litavan Libomyšl 
2020. 03. 2021 13:00T.J. Sokol Hudlice DTJ Lokomotiva Zdice D 
2020. 03. 2021 16:00TJ Slovan Lochovice DTJ Lokomotiva Zdice E 
2020. 03. 2021 10:00TJ Praskolesy CTJ Olešná D 
2127. 03. 2021 13:00TJ Slovan Lochovice DTJ Olešná D 
2127. 03. 2021 10:00TJ Lokomotiva Zdice ET.J. Sokol Hudlice D 
2127. 03. 2021 10:00TJ Lokomotiva Zdice DT.J. Sokol Králův Dvůr D 
2127. 03. 2021 16:00TJ Litavan LibomyšlTJ Sokol Žebrák F 
2127. 03. 2021 13:00TJ Chaloupky C.TJ Broumy B 
2203. 04. 2021 16:00TJ Litavan LibomyšlTJ Broumy B 
2203. 04. 2021 10:00TJ Lokomotiva Zdice DTJ Sokol Žebrák F 
2203. 04. 2021 10:00TJ Lokomotiva Zdice ET.J. Sokol Králův Dvůr D 
2203. 04. 2021 10:00TJ Olešná DT.J. Sokol Hudlice D 
2203. 04. 2021 13:00TJ Praskolesy CTJ Slovan Lochovice D 

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy