Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Regionální soutěž 1.třídy
102. 10. 2020 18:00TJ Sokol Český Brod "A"KST Týnec nad Labem A7:11
101. 10. 2020 18:30Stolní tenis Kolín ATJ Sokol Velký Osek B10:8
102. 10. 2020 19:00TJ Sokol Velim ATJ Klučov B18:0
101. 10. 2020 18:30TJ Klučov ATJ Sokol Starý Kolín A5:13
102. 10. 2020 19:00Sokol Zásmuky AST EUROMASTER Kolín B15:3
130. 09. 2020 18:30SK Nová Ves I. BSK Křečhoř A3:15
206. 10. 2020 18:30KST Týnec nad Labem ASK Křečhoř A13:5
206. 10. 2020 19:00ST EUROMASTER Kolín BSK Nová Ves I. B11:7
205. 10. 2020 18:30TJ Sokol Starý Kolín ASokol Zásmuky A15:3
217. 09. 2020 18:30TJ Klučov BTJ Klučov A5:13
209. 10. 2020 19:00TJ Sokol Velký Osek BTJ Sokol Velim A12:6
209. 10. 2020 18:00TJ Sokol Český Brod "A"Stolní tenis Kolín A
Odloženo
315. 10. 2020 18:30Stolní tenis Kolín AKST Týnec nad Labem A
Odloženo
316. 10. 2020 19:00TJ Sokol Velim ATJ Sokol Český Brod "A"
Odloženo
315. 10. 2020 18:30TJ Klučov ATJ Sokol Velký Osek B
Odloženo
316. 10. 2020 19:00Sokol Zásmuky ATJ Klučov B
Odloženo
314. 10. 2020 18:30SK Nová Ves I. BTJ Sokol Starý Kolín A
Odloženo
314. 10. 2020 18:30SK Křečhoř AST EUROMASTER Kolín B
Odloženo
420. 10. 2020 18:30KST Týnec nad Labem AST EUROMASTER Kolín B
Odloženo
419. 10. 2020 18:30TJ Sokol Starý Kolín ASK Křečhoř A
Odloženo
422. 10. 2020 18:30TJ Klučov BSK Nová Ves I. B
Odloženo
423. 10. 2020 19:00TJ Sokol Velký Osek BSokol Zásmuky A
Odloženo
423. 10. 2020 18:00TJ Sokol Český Brod "A"TJ Klučov A
Odloženo
422. 10. 2020 18:30Stolní tenis Kolín ATJ Sokol Velim A
Odloženo
530. 10. 2020 19:00TJ Sokol Velim AKST Týnec nad Labem A 
529. 10. 2020 18:30TJ Klučov AStolní tenis Kolín A 
530. 10. 2020 19:00Sokol Zásmuky ATJ Sokol Český Brod "A" 
528. 10. 2020 18:30SK Nová Ves I. BTJ Sokol Velký Osek B 
528. 10. 2020 18:30SK Křečhoř ATJ Klučov B 
527. 10. 2020 19:00ST EUROMASTER Kolín BTJ Sokol Starý Kolín A 
603. 11. 2020 18:30KST Týnec nad Labem ATJ Sokol Starý Kolín A 
605. 11. 2020 18:30TJ Klučov BST EUROMASTER Kolín B 
606. 11. 2020 19:00TJ Sokol Velký Osek BSK Křečhoř A 
606. 11. 2020 18:00TJ Sokol Český Brod "A"SK Nová Ves I. B 
605. 11. 2020 18:30Stolní tenis Kolín ASokol Zásmuky A 
606. 11. 2020 19:00TJ Sokol Velim ATJ Klučov A 
712. 11. 2020 18:30TJ Klučov AKST Týnec nad Labem A 
713. 11. 2020 19:00Sokol Zásmuky ATJ Sokol Velim A 
711. 11. 2020 18:30SK Nová Ves I. BStolní tenis Kolín A 
711. 11. 2020 18:30SK Křečhoř ATJ Sokol Český Brod "A" 
710. 11. 2020 19:00ST EUROMASTER Kolín BTJ Sokol Velký Osek B 
709. 11. 2020 18:30TJ Sokol Starý Kolín ATJ Klučov B 
817. 11. 2020 18:30KST Týnec nad Labem ATJ Klučov B 
820. 11. 2020 19:00TJ Sokol Velký Osek BTJ Sokol Starý Kolín A 
820. 11. 2020 18:00TJ Sokol Český Brod "A"ST EUROMASTER Kolín B 
819. 11. 2020 18:30Stolní tenis Kolín ASK Křečhoř A 
820. 11. 2020 19:00TJ Sokol Velim ASK Nová Ves I. B 
819. 11. 2020 18:30TJ Klučov ASokol Zásmuky A 
927. 11. 2020 19:00Sokol Zásmuky AKST Týnec nad Labem A 
925. 11. 2020 18:30SK Nová Ves I. BTJ Klučov A 
925. 11. 2020 18:30SK Křečhoř ATJ Sokol Velim A 
924. 11. 2020 19:00ST EUROMASTER Kolín BStolní tenis Kolín A 
923. 11. 2020 18:30TJ Sokol Starý Kolín ATJ Sokol Český Brod "A" 
926. 11. 2020 18:30TJ Klučov BTJ Sokol Velký Osek B 
1001. 12. 2020 18:30KST Týnec nad Labem ATJ Sokol Velký Osek B 
1004. 12. 2020 18:00TJ Sokol Český Brod "A"TJ Klučov B 
1003. 12. 2020 18:30Stolní tenis Kolín ATJ Sokol Starý Kolín A 
1004. 12. 2020 19:00TJ Sokol Velim AST EUROMASTER Kolín B 
1003. 12. 2020 18:30TJ Klučov ASK Křečhoř A 
1004. 12. 2020 19:00Sokol Zásmuky ASK Nová Ves I. B 
1109. 12. 2020 18:30SK Nová Ves I. BKST Týnec nad Labem A 
1109. 12. 2020 18:30SK Křečhoř ASokol Zásmuky A 
1108. 12. 2020 19:00ST EUROMASTER Kolín BTJ Klučov A 
1107. 12. 2020 18:30TJ Sokol Starý Kolín ATJ Sokol Velim A 
1110. 12. 2020 18:30TJ Klučov BStolní tenis Kolín A 
1111. 12. 2020 19:00TJ Sokol Velký Osek BTJ Sokol Český Brod "A" 
1205. 01. 2021 18:30KST Týnec nad Labem ATJ Sokol Český Brod "A" 
1208. 01. 2021 19:00TJ Sokol Velký Osek BStolní tenis Kolín A 
1207. 01. 2021 18:30TJ Klučov BTJ Sokol Velim A 
1204. 01. 2021 18:30TJ Sokol Starý Kolín ATJ Klučov A 
1205. 01. 2021 19:00ST EUROMASTER Kolín BSokol Zásmuky A 
1206. 01. 2021 18:30SK Křečhoř ASK Nová Ves I. B 
1313. 01. 2021 18:30SK Křečhoř AKST Týnec nad Labem A 
1313. 01. 2021 18:30SK Nová Ves I. BST EUROMASTER Kolín B 
1315. 01. 2021 19:00Sokol Zásmuky ATJ Sokol Starý Kolín A 
1324. 09. 2020 18:30TJ Klučov ATJ Klučov B7:11
1315. 01. 2021 19:00TJ Sokol Velim ATJ Sokol Velký Osek B 
1314. 01. 2021 18:30Stolní tenis Kolín ATJ Sokol Český Brod "A" 
1419. 01. 2021 18:30KST Týnec nad Labem AStolní tenis Kolín A 
1422. 01. 2021 18:00TJ Sokol Český Brod "A"TJ Sokol Velim A 
1422. 01. 2021 19:00TJ Sokol Velký Osek BTJ Klučov A 
1421. 01. 2021 18:30TJ Klučov BSokol Zásmuky A 
1418. 01. 2021 18:30TJ Sokol Starý Kolín ASK Nová Ves I. B 
1419. 01. 2021 19:00ST EUROMASTER Kolín BSK Křečhoř A 
1526. 01. 2021 19:00ST EUROMASTER Kolín BKST Týnec nad Labem A 
1527. 01. 2021 18:30SK Křečhoř ATJ Sokol Starý Kolín A 
1527. 01. 2021 18:30SK Nová Ves I. BTJ Klučov B 
1529. 01. 2021 19:00Sokol Zásmuky ATJ Sokol Velký Osek B 
1528. 01. 2021 18:30TJ Klučov ATJ Sokol Český Brod "A" 
1529. 01. 2021 19:00TJ Sokol Velim AStolní tenis Kolín A 
1602. 02. 2021 18:30KST Týnec nad Labem ATJ Sokol Velim A 
1604. 02. 2021 18:30Stolní tenis Kolín ATJ Klučov A 
1605. 02. 2021 18:00TJ Sokol Český Brod "A"Sokol Zásmuky A 
1605. 02. 2021 19:00TJ Sokol Velký Osek BSK Nová Ves I. B 
1604. 02. 2021 18:30TJ Klučov BSK Křečhoř A 
1601. 02. 2021 18:30TJ Sokol Starý Kolín AST EUROMASTER Kolín B 
1708. 02. 2021 18:30TJ Sokol Starý Kolín AKST Týnec nad Labem A 
1709. 02. 2021 19:00ST EUROMASTER Kolín BTJ Klučov B 
1710. 02. 2021 18:30SK Křečhoř ATJ Sokol Velký Osek B 
1710. 02. 2021 18:30SK Nová Ves I. BTJ Sokol Český Brod "A" 
1712. 02. 2021 19:00Sokol Zásmuky AStolní tenis Kolín A 
1711. 02. 2021 18:30TJ Klučov ATJ Sokol Velim A 
1816. 02. 2021 18:30KST Týnec nad Labem ATJ Klučov A 
1819. 02. 2021 19:00TJ Sokol Velim ASokol Zásmuky A 
1818. 02. 2021 18:30Stolní tenis Kolín ASK Nová Ves I. B 
1819. 02. 2021 18:00TJ Sokol Český Brod "A"SK Křečhoř A 
1819. 02. 2021 19:00TJ Sokol Velký Osek BST EUROMASTER Kolín B 
1818. 02. 2021 18:30TJ Klučov BTJ Sokol Starý Kolín A 
1925. 02. 2021 18:30TJ Klučov BKST Týnec nad Labem A 
1922. 02. 2021 18:30TJ Sokol Starý Kolín ATJ Sokol Velký Osek B 
1923. 02. 2021 19:00ST EUROMASTER Kolín BTJ Sokol Český Brod "A" 
1924. 02. 2021 18:30SK Křečhoř AStolní tenis Kolín A 
1924. 02. 2021 18:30SK Nová Ves I. BTJ Sokol Velim A 
1926. 02. 2021 19:00Sokol Zásmuky ATJ Klučov A 
2002. 03. 2021 18:30KST Týnec nad Labem ASokol Zásmuky A 
2004. 03. 2021 18:30TJ Klučov ASK Nová Ves I. B 
2005. 03. 2021 19:00TJ Sokol Velim ASK Křečhoř A 
2004. 03. 2021 18:30Stolní tenis Kolín AST EUROMASTER Kolín B 
2005. 03. 2021 18:00TJ Sokol Český Brod "A"TJ Sokol Starý Kolín A 
2005. 03. 2021 19:00TJ Sokol Velký Osek BTJ Klučov B 
2112. 03. 2021 19:00TJ Sokol Velký Osek BKST Týnec nad Labem A
2111. 03. 2021 18:30TJ Klučov BTJ Sokol Český Brod "A"
2108. 03. 2021 18:30TJ Sokol Starý Kolín AStolní tenis Kolín A
2109. 03. 2021 19:00ST EUROMASTER Kolín BTJ Sokol Velim A
2110. 03. 2021 18:30SK Křečhoř ATJ Klučov A
2110. 03. 2021 18:30SK Nová Ves I. BSokol Zásmuky A
2216. 03. 2021 18:30KST Týnec nad Labem ASK Nová Ves I. B
2219. 03. 2021 19:00Sokol Zásmuky ASK Křečhoř A
2218. 03. 2021 18:30TJ Klučov AST EUROMASTER Kolín B
2219. 03. 2021 19:00TJ Sokol Velim ATJ Sokol Starý Kolín A
2218. 03. 2021 18:30Stolní tenis Kolín ATJ Klučov B
2219. 03. 2021 18:00TJ Sokol Český Brod "A"TJ Sokol Velký Osek B
Regionální soutěž 2.třídy
102. 10. 2020 18:00Stolní tenis Dobřichov ATJ Sokol Starý Kolín B8:10
102. 10. 2020 18:00TJ Klučov CTJ Sokol Velký Osek C5:13
102. 10. 2020 18:30TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy BTJ Sokol Velim B11:7
130. 09. 2020 19:00Sokol Zásmuky BStolní tenis Kolín B11:7
130. 09. 2020 18:30ST BýchoryViktoria Radim "A"10:8
208. 10. 2020 18:30Stolní tenis Kolín BST Býchory8:10
209. 10. 2020 19:00TJ Sokol Velim BSokol Zásmuky B14:4
205. 10. 2020 18:30TJ Sokol Velký Osek CTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B14:4
214. 10. 2020 18:30TJ Sokol Starý Kolín BTJ Klučov C
Odloženo
209. 10. 2020 18:00KST Týnec nad Labem BStolní tenis Dobřichov A7:11
316. 10. 2020 18:00TJ Klučov CKST Týnec nad Labem B
Odloženo
316. 10. 2020 18:30TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy BTJ Sokol Starý Kolín B
Odloženo
314. 10. 2020 19:00Sokol Zásmuky BTJ Sokol Velký Osek C
Odloženo
314. 10. 2020 18:30ST BýchoryTJ Sokol Velim B
Odloženo
312. 10. 2020 18:30Viktoria Radim "A"Stolní tenis Kolín B
Odloženo
423. 10. 2020 19:00TJ Sokol Velim BViktoria Radim "A"
Odloženo
419. 10. 2020 18:30TJ Sokol Velký Osek CST Býchory
Odloženo
421. 10. 2020 18:30TJ Sokol Starý Kolín BSokol Zásmuky B
Odloženo
423. 10. 2020 18:00KST Týnec nad Labem BTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B
Odloženo
423. 10. 2020 18:00Stolní tenis Dobřichov ATJ Klučov C
Odloženo
530. 10. 2020 18:30TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy BStolní tenis Dobřichov A 
528. 10. 2020 19:00Sokol Zásmuky BKST Týnec nad Labem B 
528. 10. 2020 18:30ST BýchoryTJ Sokol Starý Kolín B 
526. 10. 2020 18:30Viktoria Radim "A"TJ Sokol Velký Osek C 
529. 10. 2020 18:30Stolní tenis Kolín BTJ Sokol Velim B 
602. 11. 2020 18:30TJ Sokol Velký Osek CStolní tenis Kolín B 
604. 11. 2020 18:30TJ Sokol Starý Kolín BViktoria Radim "A" 
606. 11. 2020 18:00KST Týnec nad Labem BST Býchory 
606. 11. 2020 18:00Stolní tenis Dobřichov ASokol Zásmuky B 
606. 11. 2020 18:00TJ Klučov CTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B 
711. 11. 2020 19:00Sokol Zásmuky BTJ Klučov C 
711. 11. 2020 18:30ST BýchoryStolní tenis Dobřichov A 
709. 11. 2020 18:30Viktoria Radim "A"KST Týnec nad Labem B 
712. 11. 2020 18:30Stolní tenis Kolín BTJ Sokol Starý Kolín B 
713. 11. 2020 19:00TJ Sokol Velim BTJ Sokol Velký Osek C 
818. 11. 2020 18:30TJ Sokol Starý Kolín BTJ Sokol Velim B 
820. 11. 2020 18:00KST Týnec nad Labem BStolní tenis Kolín B 
820. 11. 2020 18:00Stolní tenis Dobřichov AViktoria Radim "A" 
820. 11. 2020 18:00TJ Klučov CST Býchory 
820. 11. 2020 18:30TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy BSokol Zásmuky B 
925. 11. 2020 18:30ST BýchoryTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B 
923. 11. 2020 18:30Viktoria Radim "A"TJ Klučov C 
926. 11. 2020 18:30Stolní tenis Kolín BStolní tenis Dobřichov A 
927. 11. 2020 19:00TJ Sokol Velim BKST Týnec nad Labem B 
923. 11. 2020 18:30TJ Sokol Velký Osek CTJ Sokol Starý Kolín B 
1004. 12. 2020 18:00KST Týnec nad Labem BTJ Sokol Velký Osek C 
1004. 12. 2020 18:00Stolní tenis Dobřichov ATJ Sokol Velim B 
1004. 12. 2020 18:00TJ Klučov CStolní tenis Kolín B 
1004. 12. 2020 18:30TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy BViktoria Radim "A" 
1002. 12. 2020 19:00Sokol Zásmuky BST Býchory 
1107. 12. 2020 18:30Viktoria Radim "A"Sokol Zásmuky B 
1110. 12. 2020 18:30Stolní tenis Kolín BTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B 
1111. 12. 2020 19:00TJ Sokol Velim BTJ Klučov C 
1107. 12. 2020 18:30TJ Sokol Velký Osek CStolní tenis Dobřichov A 
1109. 12. 2020 18:30TJ Sokol Starý Kolín BKST Týnec nad Labem B 
1206. 01. 2021 18:30TJ Sokol Starý Kolín BStolní tenis Dobřichov A 
1204. 01. 2021 18:30TJ Sokol Velký Osek CTJ Klučov C 
1208. 01. 2021 19:00TJ Sokol Velim BTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B 
1207. 01. 2021 18:30Stolní tenis Kolín BSokol Zásmuky B 
1204. 01. 2021 18:30Viktoria Radim "A"ST Býchory 
1313. 01. 2021 18:30ST BýchoryStolní tenis Kolín B 
1313. 01. 2021 19:00Sokol Zásmuky BTJ Sokol Velim B 
1315. 01. 2021 18:30TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy BTJ Sokol Velký Osek C 
1315. 01. 2021 18:00TJ Klučov CTJ Sokol Starý Kolín B 
1315. 01. 2021 18:00Stolní tenis Dobřichov AKST Týnec nad Labem B 
1422. 01. 2021 18:00KST Týnec nad Labem BTJ Klučov C 
1420. 01. 2021 18:30TJ Sokol Starý Kolín BTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B 
1418. 01. 2021 18:30TJ Sokol Velký Osek CSokol Zásmuky B 
1422. 01. 2021 19:00TJ Sokol Velim BST Býchory 
1421. 01. 2021 18:30Stolní tenis Kolín BViktoria Radim "A" 
1525. 01. 2021 18:30Viktoria Radim "A"TJ Sokol Velim B 
1527. 01. 2021 18:30ST BýchoryTJ Sokol Velký Osek C 
1527. 01. 2021 19:00Sokol Zásmuky BTJ Sokol Starý Kolín B 
1529. 01. 2021 18:30TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy BKST Týnec nad Labem B 
1529. 01. 2021 18:00TJ Klučov CStolní tenis Dobřichov A 
1605. 02. 2021 18:00Stolní tenis Dobřichov ATJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B 
1605. 02. 2021 18:00KST Týnec nad Labem BSokol Zásmuky B 
1603. 02. 2021 18:30TJ Sokol Starý Kolín BST Býchory 
1601. 02. 2021 18:30TJ Sokol Velký Osek CViktoria Radim "A" 
1605. 02. 2021 19:00TJ Sokol Velim BStolní tenis Kolín B 
1711. 02. 2021 18:30Stolní tenis Kolín BTJ Sokol Velký Osek C 
1708. 02. 2021 18:30Viktoria Radim "A"TJ Sokol Starý Kolín B 
1710. 02. 2021 18:30ST BýchoryKST Týnec nad Labem B 
1710. 02. 2021 19:00Sokol Zásmuky BStolní tenis Dobřichov A 
1712. 02. 2021 18:30TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy BTJ Klučov C 
1819. 02. 2021 18:00TJ Klučov CSokol Zásmuky B 
1819. 02. 2021 18:00Stolní tenis Dobřichov AST Býchory 
1819. 02. 2021 18:00KST Týnec nad Labem BViktoria Radim "A" 
1817. 02. 2021 18:30TJ Sokol Starý Kolín BStolní tenis Kolín B 
1815. 02. 2021 18:30TJ Sokol Velký Osek CTJ Sokol Velim B 
1926. 02. 2021 19:00TJ Sokol Velim BTJ Sokol Starý Kolín B 
1925. 02. 2021 18:30Stolní tenis Kolín BKST Týnec nad Labem B 
1922. 02. 2021 18:30Viktoria Radim "A"Stolní tenis Dobřichov A 
1924. 02. 2021 18:30ST BýchoryTJ Klučov C 
1924. 02. 2021 19:00Sokol Zásmuky BTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B 
2005. 03. 2021 18:30TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy BST Býchory 
2005. 03. 2021 18:00TJ Klučov CViktoria Radim "A" 
2005. 03. 2021 18:00Stolní tenis Dobřichov AStolní tenis Kolín B 
2005. 03. 2021 18:00KST Týnec nad Labem BTJ Sokol Velim B 
2003. 03. 2021 18:30TJ Sokol Starý Kolín BTJ Sokol Velký Osek C 
2108. 03. 2021 18:30TJ Sokol Velký Osek CKST Týnec nad Labem B
2112. 03. 2021 19:00TJ Sokol Velim BStolní tenis Dobřichov A
2111. 03. 2021 18:30Stolní tenis Kolín BTJ Klučov C
2108. 03. 2021 18:30Viktoria Radim "A"TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B
2110. 03. 2021 18:30ST BýchorySokol Zásmuky B
2217. 03. 2021 19:00Sokol Zásmuky BViktoria Radim "A"
2219. 03. 2021 18:30TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy BStolní tenis Kolín B
2219. 03. 2021 18:00TJ Klučov CTJ Sokol Velim B
2219. 03. 2021 18:00Stolní tenis Dobřichov ATJ Sokol Velký Osek C
2219. 03. 2021 18:00KST Týnec nad Labem BTJ Sokol Starý Kolín B
Regionální soutěž 3.třídy
124. 09. 2020 18:30SK Nová Ves I. CTJ Klučov D9:9
101. 10. 2020 18:30ST EUROMASTER Kolín CTJ Sokol Velim C3:15
103. 10. 2020 16:00Stolní tenis Dobřichov BTJ Sokol Plaňany6:12
102. 10. 2020 19:00TJ Sokol Velký Osek DTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy C6:12
104. 10. 2020 18:30Stolní tenis Kolín CTJ Sokol Český Brod "B"6:12
210. 10. 2020 10:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy CStolní tenis Kolín C14:4
211. 10. 2020 17:00TJ Sokol PlaňanyTJ Sokol Velký Osek D15:3
205. 10. 2020 18:00TJ Sokol Velim CStolní tenis Dobřichov B12:6
205. 10. 2020 18:00TJ Klučov DST EUROMASTER Kolín C9:9
208. 10. 2020 18:00SK Křečhoř BSK Nová Ves I. C13:5
315. 10. 2020 18:30ST EUROMASTER Kolín CSK Křečhoř B
Odloženo
317. 10. 2020 16:00Stolní tenis Dobřichov BTJ Klučov D
Odloženo
316. 10. 2020 19:00TJ Sokol Velký Osek DTJ Sokol Velim C
Odloženo
318. 10. 2020 18:30Stolní tenis Kolín CTJ Sokol Plaňany
Odloženo
317. 10. 2020 10:00TJ Sokol Český Brod "B"TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy C
Odloženo
425. 10. 2020 15:00TJ Sokol PlaňanyTJ Sokol Český Brod "B"
Odloženo
419. 10. 2020 18:00TJ Sokol Velim CStolní tenis Kolín C
Odloženo
419. 10. 2020 18:00TJ Klučov DTJ Sokol Velký Osek D
Odloženo
422. 10. 2020 18:00SK Křečhoř BStolní tenis Dobřichov B
Odloženo
420. 10. 2020 18:30SK Nová Ves I. CST EUROMASTER Kolín C
Odloženo
531. 10. 2020 16:00Stolní tenis Dobřichov BSK Nová Ves I. C 
530. 10. 2020 19:00TJ Sokol Velký Osek DSK Křečhoř B 
501. 11. 2020 18:30Stolní tenis Kolín CTJ Klučov D 
531. 10. 2020 10:00TJ Sokol Český Brod "B"TJ Sokol Velim C 
531. 10. 2020 10:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy CTJ Sokol Plaňany 
602. 11. 2020 18:00TJ Sokol Velim CTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy C 
602. 11. 2020 18:00TJ Klučov DTJ Sokol Český Brod "B" 
605. 11. 2020 18:00SK Křečhoř BStolní tenis Kolín C 
603. 11. 2020 18:30SK Nová Ves I. CTJ Sokol Velký Osek D 
605. 11. 2020 18:30ST EUROMASTER Kolín CStolní tenis Dobřichov B 
713. 11. 2020 19:00TJ Sokol Velký Osek DST EUROMASTER Kolín C 
715. 11. 2020 18:30Stolní tenis Kolín CSK Nová Ves I. C 
714. 11. 2020 10:00TJ Sokol Český Brod "B"SK Křečhoř B 
714. 11. 2020 10:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy CTJ Klučov D 
715. 11. 2020 15:00TJ Sokol PlaňanyTJ Sokol Velim C 
816. 11. 2020 18:00TJ Klučov DTJ Sokol Plaňany 
819. 11. 2020 18:00SK Křečhoř BTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy C 
817. 11. 2020 18:30SK Nová Ves I. CTJ Sokol Český Brod "B" 
819. 11. 2020 18:30ST EUROMASTER Kolín CStolní tenis Kolín C 
821. 11. 2020 16:00Stolní tenis Dobřichov BTJ Sokol Velký Osek D 
929. 11. 2020 18:30Stolní tenis Kolín CStolní tenis Dobřichov B 
928. 11. 2020 10:00TJ Sokol Český Brod "B"ST EUROMASTER Kolín C 
928. 11. 2020 10:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy CSK Nová Ves I. C 
929. 11. 2020 15:00TJ Sokol PlaňanySK Křečhoř B 
923. 11. 2020 18:00TJ Sokol Velim CTJ Klučov D 
1003. 12. 2020 18:00SK Křečhoř BTJ Sokol Velim C 
1001. 12. 2020 18:30SK Nová Ves I. CTJ Sokol Plaňany 
1003. 12. 2020 18:30ST EUROMASTER Kolín CTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy C 
1005. 12. 2020 16:00Stolní tenis Dobřichov BTJ Sokol Český Brod "B" 
1004. 12. 2020 19:00TJ Sokol Velký Osek DStolní tenis Kolín C 
1112. 12. 2020 10:00TJ Sokol Český Brod "B"TJ Sokol Velký Osek D 
1112. 12. 2020 10:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy CStolní tenis Dobřichov B 
1113. 12. 2020 15:00TJ Sokol PlaňanyST EUROMASTER Kolín C 
1107. 12. 2020 18:00TJ Sokol Velim CSK Nová Ves I. C 
1107. 12. 2020 18:00TJ Klučov DSK Křečhoř B 
1204. 01. 2021 18:00TJ Klučov DSK Nová Ves I. C 
1204. 01. 2021 18:00TJ Sokol Velim CST EUROMASTER Kolín C 
1210. 01. 2021 15:00TJ Sokol PlaňanyStolní tenis Dobřichov B 
1209. 01. 2021 10:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy CTJ Sokol Velký Osek D 
1209. 01. 2021 10:00TJ Sokol Český Brod "B"Stolní tenis Kolín C 
1317. 01. 2021 18:30Stolní tenis Kolín CTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy C 
1315. 01. 2021 19:00TJ Sokol Velký Osek DTJ Sokol Plaňany 
1316. 01. 2021 16:00Stolní tenis Dobřichov BTJ Sokol Velim C 
1314. 01. 2021 18:30ST EUROMASTER Kolín CTJ Klučov D 
1312. 01. 2021 18:30SK Nová Ves I. CSK Křečhoř B 
1421. 01. 2021 18:00SK Křečhoř BST EUROMASTER Kolín C 
1418. 01. 2021 18:00TJ Klučov DStolní tenis Dobřichov B 
1418. 01. 2021 18:00TJ Sokol Velim CTJ Sokol Velký Osek D 
1424. 01. 2021 15:00TJ Sokol PlaňanyStolní tenis Kolín C 
1423. 01. 2021 10:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy CTJ Sokol Český Brod "B" 
1530. 01. 2021 10:00TJ Sokol Český Brod "B"TJ Sokol Plaňany 
1531. 01. 2021 18:30Stolní tenis Kolín CTJ Sokol Velim C 
1529. 01. 2021 19:00TJ Sokol Velký Osek DTJ Klučov D 
1530. 01. 2021 16:00Stolní tenis Dobřichov BSK Křečhoř B 
1528. 01. 2021 18:30ST EUROMASTER Kolín CSK Nová Ves I. C 
1602. 02. 2021 18:30SK Nová Ves I. CStolní tenis Dobřichov B 
1604. 02. 2021 18:00SK Křečhoř BTJ Sokol Velký Osek D 
1601. 02. 2021 18:00TJ Klučov DStolní tenis Kolín C 
1601. 02. 2021 18:00TJ Sokol Velim CTJ Sokol Český Brod "B" 
1607. 02. 2021 15:00TJ Sokol PlaňanyTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy C 
1713. 02. 2021 10:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy CTJ Sokol Velim C 
1713. 02. 2021 10:00TJ Sokol Český Brod "B"TJ Klučov D 
1714. 02. 2021 18:30Stolní tenis Kolín CSK Křečhoř B 
1712. 02. 2021 19:00TJ Sokol Velký Osek DSK Nová Ves I. C 
1713. 02. 2021 16:00Stolní tenis Dobřichov BST EUROMASTER Kolín C 
1818. 02. 2021 18:30ST EUROMASTER Kolín CTJ Sokol Velký Osek D 
1816. 02. 2021 18:30SK Nová Ves I. CStolní tenis Kolín C 
1818. 02. 2021 18:00SK Křečhoř BTJ Sokol Český Brod "B" 
1815. 02. 2021 18:00TJ Klučov DTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy C 
1815. 02. 2021 18:00TJ Sokol Velim CTJ Sokol Plaňany 
1928. 02. 2021 15:00TJ Sokol PlaňanyTJ Klučov D 
1927. 02. 2021 10:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy CSK Křečhoř B 
1927. 02. 2021 10:00TJ Sokol Český Brod "B"SK Nová Ves I. C 
1928. 02. 2021 18:30Stolní tenis Kolín CST EUROMASTER Kolín C 
1926. 02. 2021 19:00TJ Sokol Velký Osek DStolní tenis Dobřichov B 
2006. 03. 2021 16:00Stolní tenis Dobřichov BStolní tenis Kolín C 
2004. 03. 2021 18:30ST EUROMASTER Kolín CTJ Sokol Český Brod "B" 
2002. 03. 2021 18:30SK Nová Ves I. CTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy C 
2004. 03. 2021 18:00SK Křečhoř BTJ Sokol Plaňany 
2001. 03. 2021 18:00TJ Klučov DTJ Sokol Velim C 
2108. 03. 2021 18:00TJ Sokol Velim CSK Křečhoř B
2114. 03. 2021 15:00TJ Sokol PlaňanySK Nová Ves I. C
2113. 03. 2021 10:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy CST EUROMASTER Kolín C
2113. 03. 2021 10:00TJ Sokol Český Brod "B"Stolní tenis Dobřichov B
2114. 03. 2021 18:30Stolní tenis Kolín CTJ Sokol Velký Osek D
2219. 03. 2021 19:00TJ Sokol Velký Osek DTJ Sokol Český Brod "B"
2220. 03. 2021 16:00Stolní tenis Dobřichov BTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy C
2218. 03. 2021 18:30ST EUROMASTER Kolín CTJ Sokol Plaňany
2216. 03. 2021 18:30SK Nová Ves I. CTJ Sokol Velim C
2218. 03. 2021 18:00SK Křečhoř BTJ Klučov D

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy