Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Regionální přebor 1.třídy
116. 09. 2020 18:30TJ Start Mlékojedy ASK Mšeno A6:12
116. 09. 2020 18:30Sokol Mělník - Pšovka ATJ KRALUPY B14:4
118. 09. 2020 18:00TJ Sokol Horní PočaplyTJ Neratovice E9:9
116. 09. 2020 19:00TJ Neratovice DSokol Dolní Beřkovice B17:1
115. 09. 2020 18:30TJ KRALUPY ATJ Sokol Všetaty B1:17
117. 09. 2020 18:30TJ Sokol Dřínov ATJ Dynamo Nelahozeves B11:7
225. 09. 2020 18:00SK Mšeno ATJ Dynamo Nelahozeves B11:7
221. 09. 2020 18:30TJ Sokol Všetaty BTJ Sokol Dřínov A13:5
221. 09. 2020 18:00Sokol Dolní Beřkovice BTJ KRALUPY A13:5
222. 09. 2020 18:00TJ Neratovice ETJ Neratovice D6:11
222. 09. 2020 18:30TJ KRALUPY BTJ Sokol Horní Počaply11:7
223. 09. 2020 18:30TJ Start Mlékojedy ASokol Mělník - Pšovka A2:16
330. 09. 2020 18:30Sokol Mělník - Pšovka ASK Mšeno A9:9
302. 10. 2020 18:00TJ Sokol Horní PočaplyTJ Start Mlékojedy A8:10
330. 09. 2020 19:00TJ Neratovice DTJ KRALUPY B15:3
329. 09. 2020 18:30TJ KRALUPY ATJ Neratovice E8:10
301. 10. 2020 18:30TJ Sokol Dřínov ASokol Dolní Beřkovice B6:12
330. 09. 2020 18:30TJ Dynamo Nelahozeves BTJ Sokol Všetaty B6:12
409. 10. 2020 18:00SK Mšeno ATJ Sokol Všetaty B9:9
405. 10. 2020 18:00Sokol Dolní Beřkovice BTJ Dynamo Nelahozeves B9:9
407. 10. 2020 19:00TJ Neratovice ETJ Sokol Dřínov A11:7
406. 10. 2020 18:30TJ KRALUPY BTJ KRALUPY A15:3
407. 10. 2020 18:30TJ Start Mlékojedy ATJ Neratovice D5:13
407. 10. 2020 18:30Sokol Mělník - Pšovka ATJ Sokol Horní Počaply10:8
516. 10. 2020 18:00TJ Sokol Horní PočaplySK Mšeno A 
514. 10. 2020 19:00TJ Neratovice DSokol Mělník - Pšovka A 
513. 10. 2020 18:30TJ KRALUPY ATJ Start Mlékojedy A 
515. 10. 2020 18:30TJ Sokol Dřínov ATJ KRALUPY B 
514. 10. 2020 18:30TJ Dynamo Nelahozeves BTJ Neratovice E 
512. 10. 2020 18:30TJ Sokol Všetaty BSokol Dolní Beřkovice B 
623. 10. 2020 18:00SK Mšeno ASokol Dolní Beřkovice B 
621. 10. 2020 19:00TJ Neratovice ETJ Sokol Všetaty B 
620. 10. 2020 18:30TJ KRALUPY BTJ Dynamo Nelahozeves B 
621. 10. 2020 18:30TJ Start Mlékojedy ATJ Sokol Dřínov A 
621. 10. 2020 18:30Sokol Mělník - Pšovka ATJ KRALUPY A 
623. 10. 2020 18:00TJ Sokol Horní PočaplyTJ Neratovice D 
704. 11. 2020 19:00TJ Neratovice DSK Mšeno A 
703. 11. 2020 18:30TJ KRALUPY ATJ Sokol Horní Počaply 
705. 11. 2020 18:30TJ Sokol Dřínov ASokol Mělník - Pšovka A 
704. 11. 2020 18:30TJ Dynamo Nelahozeves BTJ Start Mlékojedy A 
702. 11. 2020 18:30TJ Sokol Všetaty BTJ KRALUPY B 
702. 11. 2020 18:00Sokol Dolní Beřkovice BTJ Neratovice E 
813. 11. 2020 18:00SK Mšeno ATJ Neratovice E 
810. 11. 2020 18:30TJ KRALUPY BSokol Dolní Beřkovice B 
811. 11. 2020 18:30TJ Start Mlékojedy ATJ Sokol Všetaty B 
811. 11. 2020 18:30Sokol Mělník - Pšovka ATJ Dynamo Nelahozeves B 
813. 11. 2020 18:00TJ Sokol Horní PočaplyTJ Sokol Dřínov A 
811. 11. 2020 19:00TJ Neratovice DTJ KRALUPY A 
917. 11. 2020 18:30TJ KRALUPY ASK Mšeno A 
919. 11. 2020 18:30TJ Sokol Dřínov ATJ Neratovice D 
918. 11. 2020 18:30TJ Dynamo Nelahozeves BTJ Sokol Horní Počaply 
916. 11. 2020 18:30TJ Sokol Všetaty BSokol Mělník - Pšovka A 
916. 11. 2020 18:00Sokol Dolní Beřkovice BTJ Start Mlékojedy A 
918. 11. 2020 19:00TJ Neratovice ETJ KRALUPY B 
1027. 11. 2020 18:00SK Mšeno ATJ KRALUPY B 
1025. 11. 2020 18:30TJ Start Mlékojedy ATJ Neratovice E 
1025. 11. 2020 18:30Sokol Mělník - Pšovka ASokol Dolní Beřkovice B 
1027. 11. 2020 18:00TJ Sokol Horní PočaplyTJ Sokol Všetaty B 
1025. 11. 2020 19:00TJ Neratovice DTJ Dynamo Nelahozeves B 
1024. 11. 2020 18:30TJ KRALUPY ATJ Sokol Dřínov A 
1103. 12. 2020 18:30TJ Sokol Dřínov ASK Mšeno A 
1102. 12. 2020 18:30TJ Dynamo Nelahozeves BTJ KRALUPY A 
1130. 11. 2020 18:30TJ Sokol Všetaty BTJ Neratovice D 
1130. 11. 2020 18:00Sokol Dolní Beřkovice BTJ Sokol Horní Počaply 
1102. 12. 2020 19:00TJ Neratovice ESokol Mělník - Pšovka A 
1101. 12. 2020 18:30TJ KRALUPY BTJ Start Mlékojedy A 
1211. 12. 2020 18:00SK Mšeno ATJ Start Mlékojedy A 
1208. 12. 2020 18:30TJ KRALUPY BSokol Mělník - Pšovka A 
1209. 12. 2020 19:00TJ Neratovice ETJ Sokol Horní Počaply 
1207. 12. 2020 18:00Sokol Dolní Beřkovice BTJ Neratovice D 
1207. 12. 2020 18:30TJ Sokol Všetaty BTJ KRALUPY A 
1209. 12. 2020 18:30TJ Dynamo Nelahozeves BTJ Sokol Dřínov A 
1316. 12. 2020 18:30TJ Dynamo Nelahozeves BSK Mšeno A 
1317. 12. 2020 18:30TJ Sokol Dřínov ATJ Sokol Všetaty B 
1315. 12. 2020 18:30TJ KRALUPY ASokol Dolní Beřkovice B 
1316. 12. 2020 19:00TJ Neratovice DTJ Neratovice E 
1318. 12. 2020 18:00TJ Sokol Horní PočaplyTJ KRALUPY B 
1316. 12. 2020 18:30Sokol Mělník - Pšovka ATJ Start Mlékojedy A 
1408. 01. 2021 18:00SK Mšeno ASokol Mělník - Pšovka A 
1406. 01. 2021 18:30TJ Start Mlékojedy ATJ Sokol Horní Počaply 
1405. 01. 2021 18:30TJ KRALUPY BTJ Neratovice D 
1406. 01. 2021 19:00TJ Neratovice ETJ KRALUPY A 
1404. 01. 2021 18:00Sokol Dolní Beřkovice BTJ Sokol Dřínov A 
1404. 01. 2021 18:30TJ Sokol Všetaty BTJ Dynamo Nelahozeves B 
1511. 01. 2021 18:30TJ Sokol Všetaty BSK Mšeno A 
1513. 01. 2021 18:30TJ Dynamo Nelahozeves BSokol Dolní Beřkovice B 
1514. 01. 2021 18:30TJ Sokol Dřínov ATJ Neratovice E 
1525. 09. 2020 18:30TJ KRALUPY ATJ KRALUPY B4:14
1513. 01. 2021 19:00TJ Neratovice DTJ Start Mlékojedy A 
1515. 01. 2021 18:00TJ Sokol Horní PočaplySokol Mělník - Pšovka A 
1622. 01. 2021 18:00SK Mšeno ATJ Sokol Horní Počaply 
1620. 01. 2021 18:30Sokol Mělník - Pšovka ATJ Neratovice D 
1620. 01. 2021 18:30TJ Start Mlékojedy ATJ KRALUPY A 
1619. 01. 2021 18:30TJ KRALUPY BTJ Sokol Dřínov A 
1620. 01. 2021 19:00TJ Neratovice ETJ Dynamo Nelahozeves B 
1618. 01. 2021 18:00Sokol Dolní Beřkovice BTJ Sokol Všetaty B 
1725. 01. 2021 18:00Sokol Dolní Beřkovice BSK Mšeno A 
1725. 01. 2021 18:30TJ Sokol Všetaty BTJ Neratovice E 
1727. 01. 2021 18:30TJ Dynamo Nelahozeves BTJ KRALUPY B 
1728. 01. 2021 18:30TJ Sokol Dřínov ATJ Start Mlékojedy A 
1726. 01. 2021 18:30TJ KRALUPY ASokol Mělník - Pšovka A 
1727. 01. 2021 19:00TJ Neratovice DTJ Sokol Horní Počaply 
1805. 02. 2021 18:00SK Mšeno ATJ Neratovice D 
1805. 02. 2021 18:00TJ Sokol Horní PočaplyTJ KRALUPY A 
1803. 02. 2021 18:30Sokol Mělník - Pšovka ATJ Sokol Dřínov A 
1803. 02. 2021 18:30TJ Start Mlékojedy ATJ Dynamo Nelahozeves B 
1802. 02. 2021 18:30TJ KRALUPY BTJ Sokol Všetaty B 
1803. 02. 2021 19:00TJ Neratovice ESokol Dolní Beřkovice B 
1910. 02. 2021 19:00TJ Neratovice ESK Mšeno A 
1908. 02. 2021 18:00Sokol Dolní Beřkovice BTJ KRALUPY B 
1908. 02. 2021 18:30TJ Sokol Všetaty BTJ Start Mlékojedy A 
1910. 02. 2021 18:30TJ Dynamo Nelahozeves BSokol Mělník - Pšovka A 
1911. 02. 2021 18:30TJ Sokol Dřínov ATJ Sokol Horní Počaply 
1909. 02. 2021 18:30TJ KRALUPY ATJ Neratovice D 
2019. 02. 2021 18:00SK Mšeno ATJ KRALUPY A 
2017. 02. 2021 19:00TJ Neratovice DTJ Sokol Dřínov A 
2019. 02. 2021 18:00TJ Sokol Horní PočaplyTJ Dynamo Nelahozeves B 
2017. 02. 2021 18:30Sokol Mělník - Pšovka ATJ Sokol Všetaty B 
2017. 02. 2021 18:30TJ Start Mlékojedy ASokol Dolní Beřkovice B 
2016. 02. 2021 18:30TJ KRALUPY BTJ Neratovice E 
2123. 02. 2021 18:30TJ KRALUPY BSK Mšeno A 
2124. 02. 2021 19:00TJ Neratovice ETJ Start Mlékojedy A 
2122. 02. 2021 18:00Sokol Dolní Beřkovice BSokol Mělník - Pšovka A 
2122. 02. 2021 18:30TJ Sokol Všetaty BTJ Sokol Horní Počaply 
2124. 02. 2021 18:30TJ Dynamo Nelahozeves BTJ Neratovice D 
2125. 02. 2021 18:30TJ Sokol Dřínov ATJ KRALUPY A 
2205. 03. 2021 18:00SK Mšeno ATJ Sokol Dřínov A
2202. 03. 2021 18:30TJ KRALUPY ATJ Dynamo Nelahozeves B
2203. 03. 2021 19:00TJ Neratovice DTJ Sokol Všetaty B
2205. 03. 2021 18:00TJ Sokol Horní PočaplySokol Dolní Beřkovice B
2203. 03. 2021 18:30Sokol Mělník - Pšovka ATJ Neratovice E
2203. 03. 2021 18:30TJ Start Mlékojedy ATJ KRALUPY B
Regionální přebor 2.třídy
118. 09. 2020 18:30TJ KRALUPY CTJ Sokol Byšice A10:8
118. 09. 2020 18:30Sokol Mělník - Pšovka BTJ Neratovice F11:7
118. 09. 2020 18:00TJ Dynamo Nelahozeves DTJ Dynamo Nelahozeves C10:8
114. 09. 2020 19:00TJ Neratovice GTJ Sokol Všetaty C15:3
118. 09. 2020 18:00SK Mšeno BTJ Start Mlékojedy B17:1
222. 09. 2020 19:00TJ Sokol Byšice ATJ Start Mlékojedy B13:5
221. 09. 2020 18:30TJ Sokol Všetaty CSK Mšeno B8:10
225. 09. 2020 18:00TJ Dynamo Nelahozeves CTJ Neratovice G5:13
221. 09. 2020 19:00TJ Neratovice FTJ Dynamo Nelahozeves D10:8
225. 09. 2020 18:30TJ KRALUPY CSokol Mělník - Pšovka B10:8
302. 10. 2020 18:30Sokol Mělník - Pšovka BTJ Sokol Byšice A13:5
302. 10. 2020 18:00TJ Dynamo Nelahozeves DTJ KRALUPY C7:11
301. 10. 2020 19:30TJ Neratovice GTJ Neratovice F7:10
302. 10. 2020 18:00SK Mšeno BTJ Dynamo Nelahozeves C15:3
330. 09. 2020 18:30TJ Start Mlékojedy BTJ Sokol Všetaty C7:11
406. 10. 2020 19:00TJ Sokol Byšice ATJ Sokol Všetaty C8:10
409. 10. 2020 18:00TJ Dynamo Nelahozeves CTJ Start Mlékojedy B11:7
405. 10. 2020 19:00TJ Neratovice FSK Mšeno B12:6
409. 10. 2020 18:30TJ KRALUPY CTJ Neratovice G9:9
409. 10. 2020 18:30Sokol Mělník - Pšovka BTJ Dynamo Nelahozeves D7:11
516. 10. 2020 18:00TJ Dynamo Nelahozeves DTJ Sokol Byšice A 
512. 10. 2020 19:00TJ Neratovice GSokol Mělník - Pšovka B 
516. 10. 2020 18:00SK Mšeno BTJ KRALUPY C 
514. 10. 2020 18:30TJ Start Mlékojedy BTJ Neratovice F 
512. 10. 2020 18:30TJ Sokol Všetaty CTJ Dynamo Nelahozeves C 
620. 10. 2020 19:00TJ Sokol Byšice ATJ Dynamo Nelahozeves C 
619. 10. 2020 19:00TJ Neratovice FTJ Sokol Všetaty C 
623. 10. 2020 18:30TJ KRALUPY CTJ Start Mlékojedy B 
623. 10. 2020 18:30Sokol Mělník - Pšovka BSK Mšeno B 
623. 10. 2020 18:00TJ Dynamo Nelahozeves DTJ Neratovice G 
702. 11. 2020 19:00TJ Neratovice GTJ Sokol Byšice A 
706. 11. 2020 18:00SK Mšeno BTJ Dynamo Nelahozeves D 
704. 11. 2020 18:30TJ Start Mlékojedy BSokol Mělník - Pšovka B 
702. 11. 2020 18:30TJ Sokol Všetaty CTJ KRALUPY C 
706. 11. 2020 18:00TJ Dynamo Nelahozeves CTJ Neratovice F 
810. 11. 2020 19:00TJ Sokol Byšice ATJ Neratovice F 
813. 11. 2020 18:30TJ KRALUPY CTJ Dynamo Nelahozeves C 
813. 11. 2020 18:30Sokol Mělník - Pšovka BTJ Sokol Všetaty C 
813. 11. 2020 18:00TJ Dynamo Nelahozeves DTJ Start Mlékojedy B 
809. 11. 2020 19:00TJ Neratovice GSK Mšeno B 
920. 11. 2020 18:00SK Mšeno BTJ Sokol Byšice A 
918. 11. 2020 18:30TJ Start Mlékojedy BTJ Neratovice G 
916. 11. 2020 18:30TJ Sokol Všetaty CTJ Dynamo Nelahozeves D 
920. 11. 2020 18:00TJ Dynamo Nelahozeves CSokol Mělník - Pšovka B 
916. 11. 2020 19:00TJ Neratovice FTJ KRALUPY C 
1008. 12. 2020 19:00TJ Sokol Byšice ATJ KRALUPY C 
1007. 12. 2020 19:00TJ Neratovice FSokol Mělník - Pšovka B 
1029. 09. 2020 18:30TJ Dynamo Nelahozeves CTJ Dynamo Nelahozeves D9:9
1007. 12. 2020 18:30TJ Sokol Všetaty CTJ Neratovice G 
1009. 12. 2020 18:30TJ Start Mlékojedy BSK Mšeno B 
1116. 12. 2020 18:30TJ Start Mlékojedy BTJ Sokol Byšice A 
1118. 12. 2020 18:00SK Mšeno BTJ Sokol Všetaty C 
1114. 12. 2020 19:00TJ Neratovice GTJ Dynamo Nelahozeves C 
1118. 12. 2020 18:00TJ Dynamo Nelahozeves DTJ Neratovice F 
1118. 12. 2020 18:30Sokol Mělník - Pšovka BTJ KRALUPY C 
1205. 01. 2021 19:00TJ Sokol Byšice ASokol Mělník - Pšovka B 
1208. 01. 2021 18:30TJ KRALUPY CTJ Dynamo Nelahozeves D 
1204. 01. 2021 19:00TJ Neratovice FTJ Neratovice G 
1208. 01. 2021 18:00TJ Dynamo Nelahozeves CSK Mšeno B 
1204. 01. 2021 18:30TJ Sokol Všetaty CTJ Start Mlékojedy B 
1311. 01. 2021 18:30TJ Sokol Všetaty CTJ Sokol Byšice A 
1313. 01. 2021 18:30TJ Start Mlékojedy BTJ Dynamo Nelahozeves C 
1315. 01. 2021 18:00SK Mšeno BTJ Neratovice F 
1311. 01. 2021 19:00TJ Neratovice GTJ KRALUPY C 
1315. 01. 2021 18:00TJ Dynamo Nelahozeves DSokol Mělník - Pšovka B 
1419. 01. 2021 19:00TJ Sokol Byšice ATJ Dynamo Nelahozeves D 
1422. 01. 2021 18:30Sokol Mělník - Pšovka BTJ Neratovice G 
1422. 01. 2021 18:30TJ KRALUPY CSK Mšeno B 
1418. 01. 2021 19:00TJ Neratovice FTJ Start Mlékojedy B 
1422. 01. 2021 18:00TJ Dynamo Nelahozeves CTJ Sokol Všetaty C 
1529. 01. 2021 18:00TJ Dynamo Nelahozeves CTJ Sokol Byšice A 
1525. 01. 2021 18:30TJ Sokol Všetaty CTJ Neratovice F 
1527. 01. 2021 18:30TJ Start Mlékojedy BTJ KRALUPY C 
1529. 01. 2021 18:00SK Mšeno BSokol Mělník - Pšovka B 
1525. 01. 2021 19:00TJ Neratovice GTJ Dynamo Nelahozeves D 
1602. 02. 2021 19:00TJ Sokol Byšice ATJ Neratovice G 
1605. 02. 2021 18:00TJ Dynamo Nelahozeves DSK Mšeno B 
1605. 02. 2021 18:30Sokol Mělník - Pšovka BTJ Start Mlékojedy B 
1605. 02. 2021 18:30TJ KRALUPY CTJ Sokol Všetaty C 
1601. 02. 2021 19:00TJ Neratovice FTJ Dynamo Nelahozeves C 
1708. 02. 2021 19:00TJ Neratovice FTJ Sokol Byšice A 
1712. 02. 2021 18:00TJ Dynamo Nelahozeves CTJ KRALUPY C 
1708. 02. 2021 18:30TJ Sokol Všetaty CSokol Mělník - Pšovka B 
1710. 02. 2021 18:30TJ Start Mlékojedy BTJ Dynamo Nelahozeves D 
1712. 02. 2021 18:00SK Mšeno BTJ Neratovice G 
1816. 02. 2021 19:00TJ Sokol Byšice ASK Mšeno B
1815. 02. 2021 19:00TJ Neratovice GTJ Start Mlékojedy B
1819. 02. 2021 18:00TJ Dynamo Nelahozeves DTJ Sokol Všetaty C
1819. 02. 2021 18:30Sokol Mělník - Pšovka BTJ Dynamo Nelahozeves C
1819. 02. 2021 18:30TJ KRALUPY CTJ Neratovice F
Regionální přebor 3.třídy
118. 09. 2020 18:00TJ Neratovice HTJ Sokol Dřínov B13:5
118. 09. 2020 18:30SK Liběchov, z.s.TJ Sokol Libiš11:7
115. 09. 2020 19:00TJ Sokol Byšice BTJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch12:6
224. 09. 2020 18:30TJ Sokol Dřínov BTJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch12:6
225. 09. 2020 18:30TJ Sokol LibišTJ Sokol Byšice B8:10
225. 09. 2020 18:00TJ Neratovice HSK Liběchov, z.s.
odloženo
302. 10. 2020 18:30SK Liběchov, z.s.TJ Sokol Dřínov B18:0
329. 09. 2020 19:00TJ Sokol Byšice BTJ Neratovice H6:12
302. 10. 2020 18:00TJ Start Mlékojedy C-Zdravý DuchTJ Sokol Libiš5:13
408. 10. 2020 18:30TJ Sokol Dřínov BTJ Sokol Libiš5:13
409. 10. 2020 18:00TJ Neratovice HTJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch
odloženo
409. 10. 2020 18:30SK Liběchov, z.s.TJ Sokol Byšice B16:2
513. 10. 2020 19:00TJ Sokol Byšice BTJ Sokol Dřínov B 
516. 10. 2020 18:00TJ Start Mlékojedy C-Zdravý DuchSK Liběchov, z.s. 
516. 10. 2020 18:30TJ Sokol LibišTJ Neratovice H 
622. 10. 2020 18:30TJ Sokol Dřínov BTJ Neratovice H 
623. 10. 2020 18:30TJ Sokol LibišSK Liběchov, z.s. 
623. 10. 2020 18:00TJ Start Mlékojedy C-Zdravý DuchTJ Sokol Byšice B 
706. 11. 2020 18:00TJ Start Mlékojedy C-Zdravý DuchTJ Sokol Dřínov B 
703. 11. 2020 19:00TJ Sokol Byšice BTJ Sokol Libiš 
706. 11. 2020 18:30SK Liběchov, z.s.TJ Neratovice H 
812. 11. 2020 18:30TJ Sokol Dřínov BSK Liběchov, z.s. 
813. 11. 2020 18:00TJ Neratovice HTJ Sokol Byšice B 
813. 11. 2020 18:30TJ Sokol LibišTJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch 
920. 11. 2020 18:30TJ Sokol LibišTJ Sokol Dřínov B 
920. 11. 2020 18:00TJ Start Mlékojedy C-Zdravý DuchTJ Neratovice H 
917. 11. 2020 19:00TJ Sokol Byšice BSK Liběchov, z.s. 
1026. 11. 2020 18:30TJ Sokol Dřínov BTJ Sokol Byšice B 
1027. 11. 2020 18:30SK Liběchov, z.s.TJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch 
1027. 11. 2020 18:00TJ Neratovice HTJ Sokol Libiš 
1118. 12. 2020 18:00TJ Neratovice HTJ Sokol Dřínov B 
1118. 12. 2020 18:30SK Liběchov, z.s.TJ Sokol Libiš 
1115. 12. 2020 19:00TJ Sokol Byšice BTJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch 
1207. 01. 2021 18:30TJ Sokol Dřínov BTJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch 
1208. 01. 2021 18:30TJ Sokol LibišTJ Sokol Byšice B 
1208. 01. 2021 18:00TJ Neratovice HSK Liběchov, z.s. 
1315. 01. 2021 18:30SK Liběchov, z.s.TJ Sokol Dřínov B 
1312. 01. 2021 19:00TJ Sokol Byšice BTJ Neratovice H 
1315. 01. 2021 18:00TJ Start Mlékojedy C-Zdravý DuchTJ Sokol Libiš 
1421. 01. 2021 18:30TJ Sokol Dřínov BTJ Sokol Libiš 
1422. 01. 2021 18:00TJ Neratovice HTJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch 
1422. 01. 2021 18:30SK Liběchov, z.s.TJ Sokol Byšice B 
1526. 01. 2021 19:00TJ Sokol Byšice BTJ Sokol Dřínov B 
1529. 01. 2021 18:00TJ Start Mlékojedy C-Zdravý DuchSK Liběchov, z.s. 
1529. 01. 2021 18:30TJ Sokol LibišTJ Neratovice H 
1604. 02. 2021 18:30TJ Sokol Dřínov BTJ Neratovice H 
1605. 02. 2021 18:30TJ Sokol LibišSK Liběchov, z.s. 
1605. 02. 2021 18:00TJ Start Mlékojedy C-Zdravý DuchTJ Sokol Byšice B 
1712. 02. 2021 18:00TJ Start Mlékojedy C-Zdravý DuchTJ Sokol Dřínov B 
1709. 02. 2021 19:00TJ Sokol Byšice BTJ Sokol Libiš 
1712. 02. 2021 18:30SK Liběchov, z.s.TJ Neratovice H 
1818. 02. 2021 18:30TJ Sokol Dřínov BSK Liběchov, z.s. 
1819. 02. 2021 18:00TJ Neratovice HTJ Sokol Byšice B 
1819. 02. 2021 18:30TJ Sokol LibišTJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch 
1926. 02. 2021 18:30TJ Sokol LibišTJ Sokol Dřínov B 
1926. 02. 2021 18:00TJ Start Mlékojedy C-Zdravý DuchTJ Neratovice H 
1923. 02. 2021 19:00TJ Sokol Byšice BSK Liběchov, z.s. 
2004. 03. 2021 18:30TJ Sokol Dřínov BTJ Sokol Byšice B
2005. 03. 2021 18:30SK Liběchov, z.s.TJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch
2005. 03. 2021 18:00TJ Neratovice HTJ Sokol Libiš
Regionální přebor žactva
127. 09. 2020 10:00TJ Sokol Všetaty BTJ Sokol Všetaty A6:4
101. 10. 2020 17:30TJ Dynamo Nelahozeves ATJ Dynamo Nelahozeves B9:1
106. 10. 2020 17:00TJ KRALUPYSK Liběchov4:6
207. 10. 2020 17:00TJ Sokol Všetaty ASK Liběchov8:2
205. 10. 2020 17:30TJ Dynamo Nelahozeves BTJ KRALUPY8:2
207. 10. 2020 17:00TJ Sokol Všetaty BTJ Dynamo Nelahozeves A4:6
312. 10. 2020 17:30TJ Dynamo Nelahozeves ATJ Sokol Všetaty A
313. 10. 2020 17:00TJ KRALUPYTJ Sokol Všetaty B
314. 10. 2020 17:00SK LiběchovTJ Dynamo Nelahozeves B
421. 10. 2020 17:00TJ Sokol Všetaty ATJ Dynamo Nelahozeves B
421. 10. 2020 17:00TJ Sokol Všetaty BSK Liběchov
419. 10. 2020 17:30TJ Dynamo Nelahozeves ATJ KRALUPY
503. 11. 2020 17:00TJ KRALUPYTJ Sokol Všetaty A
504. 11. 2020 17:00SK LiběchovTJ Dynamo Nelahozeves A
502. 11. 2020 17:30TJ Dynamo Nelahozeves BTJ Sokol Všetaty B
611. 11. 2020 17:00TJ Sokol Všetaty ATJ Sokol Všetaty B
609. 11. 2020 17:30TJ Dynamo Nelahozeves BTJ Dynamo Nelahozeves A
611. 11. 2020 17:00SK LiběchovTJ KRALUPY
718. 11. 2020 17:00SK LiběchovTJ Sokol Všetaty A
717. 11. 2020 17:00TJ KRALUPYTJ Dynamo Nelahozeves B
716. 11. 2020 17:30TJ Dynamo Nelahozeves ATJ Sokol Všetaty B
825. 11. 2020 17:00TJ Sokol Všetaty ATJ Dynamo Nelahozeves A
825. 11. 2020 17:00TJ Sokol Všetaty BTJ KRALUPY
823. 11. 2020 17:30TJ Dynamo Nelahozeves BSK Liběchov
930. 11. 2020 17:30TJ Dynamo Nelahozeves BTJ Sokol Všetaty A
902. 12. 2020 17:00SK LiběchovTJ Sokol Všetaty B
901. 12. 2020 17:00TJ KRALUPYTJ Dynamo Nelahozeves A
1009. 12. 2020 17:00TJ Sokol Všetaty ATJ KRALUPY
1007. 12. 2020 17:30TJ Dynamo Nelahozeves ASK Liběchov
1009. 12. 2020 17:00TJ Sokol Všetaty BTJ Dynamo Nelahozeves B
1116. 12. 2020 17:00TJ Sokol Všetaty BTJ Sokol Všetaty A
1114. 12. 2020 17:30TJ Dynamo Nelahozeves ATJ Dynamo Nelahozeves B
1115. 12. 2020 17:00TJ KRALUPYSK Liběchov
1206. 01. 2021 17:00TJ Sokol Všetaty ASK Liběchov
1204. 01. 2021 17:30TJ Dynamo Nelahozeves BTJ KRALUPY
1206. 01. 2021 17:00TJ Sokol Všetaty BTJ Dynamo Nelahozeves A
1311. 01. 2021 17:30TJ Dynamo Nelahozeves ATJ Sokol Všetaty A
1312. 01. 2021 17:00TJ KRALUPYTJ Sokol Všetaty B
1313. 01. 2021 17:00SK LiběchovTJ Dynamo Nelahozeves B
1420. 01. 2021 17:00TJ Sokol Všetaty ATJ Dynamo Nelahozeves B
1420. 01. 2021 17:00TJ Sokol Všetaty BSK Liběchov
1418. 01. 2021 17:30TJ Dynamo Nelahozeves ATJ KRALUPY
1526. 01. 2021 17:00TJ KRALUPYTJ Sokol Všetaty A
1527. 01. 2021 17:00SK LiběchovTJ Dynamo Nelahozeves A
1525. 01. 2021 17:30TJ Dynamo Nelahozeves BTJ Sokol Všetaty B
1603. 02. 2021 17:00TJ Sokol Všetaty ATJ Sokol Všetaty B
1601. 02. 2021 17:30TJ Dynamo Nelahozeves BTJ Dynamo Nelahozeves A
1603. 02. 2021 17:00SK LiběchovTJ KRALUPY
1710. 02. 2021 17:00SK LiběchovTJ Sokol Všetaty A
1709. 02. 2021 17:00TJ KRALUPYTJ Dynamo Nelahozeves B
1708. 02. 2021 17:30TJ Dynamo Nelahozeves ATJ Sokol Všetaty B
1817. 02. 2021 17:00TJ Sokol Všetaty ATJ Dynamo Nelahozeves A
1817. 02. 2021 17:00TJ Sokol Všetaty BTJ KRALUPY
1815. 02. 2021 17:30TJ Dynamo Nelahozeves BSK Liběchov
1922. 02. 2021 17:30TJ Dynamo Nelahozeves BTJ Sokol Všetaty A
1924. 02. 2021 17:00SK LiběchovTJ Sokol Všetaty B
1923. 02. 2021 17:00TJ KRALUPYTJ Dynamo Nelahozeves A
2003. 03. 2021 17:00TJ Sokol Všetaty ATJ KRALUPY
2001. 03. 2021 17:30TJ Dynamo Nelahozeves ASK Liběchov
2003. 03. 2021 17:00TJ Sokol Všetaty BTJ Dynamo Nelahozeves B

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy