Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Regionální přebor 1. třídy
102. 10. 2020 18:15AFK Nymburk BAFK Nymburk A7:11
101. 10. 2020 18:45TJ Spartak Pečky ATJ Sokol Lysá nad Labem A12:6
101. 10. 2020 19:00TTC Poděbrady ATJ Sadská D6:12
101. 10. 2020 18:30TJ Sadská ET.J. Sokol Písková Lhota A13:5
128. 09. 2020 18:00
C
TJ Lokomotiva Nymburk BSK Městec Králové 
108. 10. 2020 18:30TJ Lokomotiva Nymburk CTJ Sokol Krchleby C3:15
206. 10. 2020 18:00AFK Nymburk ATJ Sokol Krchleby C5:13
222. 10. 2020 18:30SK Městec KrálovéTJ Lokomotiva Nymburk C 
209. 10. 2020 19:00T.J. Sokol Písková Lhota ATJ Lokomotiva Nymburk B8:10
206. 10. 2020 18:30TJ Sadská DTJ Sadská E13:5
207. 10. 2020 19:00TJ Sokol Lysá nad Labem ATTC Poděbrady A5:13
209. 10. 2020 18:15AFK Nymburk BTJ Spartak Pečky A11:7
315. 10. 2020 18:45TJ Spartak Pečky AAFK Nymburk A 
315. 10. 2020 19:00TTC Poděbrady AAFK Nymburk B 
315. 10. 2020 18:30TJ Sadská ETJ Sokol Lysá nad Labem A 
312. 10. 2020 18:00TJ Lokomotiva Nymburk BTJ Sadská D 
316. 10. 2020 18:00TJ Lokomotiva Nymburk CT.J. Sokol Písková Lhota A 
317. 10. 2020 09:00TJ Sokol Krchleby CSK Městec Králové 
420. 10. 2020 18:00AFK Nymburk ASK Městec Králové 
423. 10. 2020 19:00T.J. Sokol Písková Lhota ATJ Sokol Krchleby C 
420. 10. 2020 18:30TJ Sadská DTJ Lokomotiva Nymburk C 
421. 10. 2020 19:00TJ Sokol Lysá nad Labem ATJ Lokomotiva Nymburk B 
423. 10. 2020 18:15AFK Nymburk BTJ Sadská E 
422. 10. 2020 18:45TJ Spartak Pečky ATTC Poděbrady A 
505. 11. 2020 19:00TTC Poděbrady AAFK Nymburk A 
505. 11. 2020 18:30TJ Sadská ETJ Spartak Pečky A 
502. 11. 2020 18:00TJ Lokomotiva Nymburk BAFK Nymburk B 
506. 11. 2020 18:00TJ Lokomotiva Nymburk CTJ Sokol Lysá nad Labem A 
507. 11. 2020 09:00TJ Sokol Krchleby CTJ Sadská D 
502. 11. 2020 18:30SK Městec KrálovéT.J. Sokol Písková Lhota A 
610. 11. 2020 18:00AFK Nymburk AT.J. Sokol Písková Lhota A 
610. 11. 2020 18:30TJ Sadská DSK Městec Králové 
611. 11. 2020 19:00TJ Sokol Lysá nad Labem ATJ Sokol Krchleby C 
613. 11. 2020 18:15AFK Nymburk BTJ Lokomotiva Nymburk C 
612. 11. 2020 18:45TJ Spartak Pečky ATJ Lokomotiva Nymburk B 
612. 11. 2020 19:00TTC Poděbrady ATJ Sadská E 
719. 11. 2020 18:30TJ Sadská EAFK Nymburk A 
716. 11. 2020 18:00TJ Lokomotiva Nymburk BTTC Poděbrady A 
720. 11. 2020 18:00TJ Lokomotiva Nymburk CTJ Spartak Pečky A 
721. 11. 2020 09:00TJ Sokol Krchleby CAFK Nymburk B 
716. 11. 2020 18:30SK Městec KrálovéTJ Sokol Lysá nad Labem A 
720. 11. 2020 19:00T.J. Sokol Písková Lhota ATJ Sadská D 
824. 11. 2020 18:00AFK Nymburk ATJ Sadská D 
825. 11. 2020 19:00TJ Sokol Lysá nad Labem AT.J. Sokol Písková Lhota A 
827. 11. 2020 18:15AFK Nymburk BSK Městec Králové 
826. 11. 2020 18:45TJ Spartak Pečky ATJ Sokol Krchleby C 
826. 11. 2020 19:00TTC Poděbrady ATJ Lokomotiva Nymburk C 
826. 11. 2020 18:30TJ Sadská ETJ Lokomotiva Nymburk B 
930. 11. 2020 18:00TJ Lokomotiva Nymburk BAFK Nymburk A 
904. 12. 2020 18:00TJ Lokomotiva Nymburk CTJ Sadská E 
905. 12. 2020 09:00TJ Sokol Krchleby CTTC Poděbrady A 
930. 11. 2020 18:30SK Městec KrálovéTJ Spartak Pečky A 
904. 12. 2020 19:00T.J. Sokol Písková Lhota AAFK Nymburk B 
901. 12. 2020 18:30TJ Sadská DTJ Sokol Lysá nad Labem A 
1008. 12. 2020 18:00AFK Nymburk ATJ Sokol Lysá nad Labem A 
1011. 12. 2020 18:15AFK Nymburk BTJ Sadská D 
1010. 12. 2020 18:45TJ Spartak Pečky AT.J. Sokol Písková Lhota A 
1010. 12. 2020 19:00TTC Poděbrady ASK Městec Králové 
1010. 12. 2020 18:30TJ Sadská ETJ Sokol Krchleby C 
1007. 12. 2020 18:00TJ Lokomotiva Nymburk BTJ Lokomotiva Nymburk C 
1118. 12. 2020 18:00TJ Lokomotiva Nymburk CAFK Nymburk A 
1119. 12. 2020 09:00TJ Sokol Krchleby CTJ Lokomotiva Nymburk B 
1114. 12. 2020 18:30SK Městec KrálovéTJ Sadská E 
1118. 12. 2020 19:00T.J. Sokol Písková Lhota ATTC Poděbrady A 
1115. 12. 2020 18:30TJ Sadská DTJ Spartak Pečky A 
1116. 12. 2020 19:00TJ Sokol Lysá nad Labem AAFK Nymburk B 
1229. 09. 2020 18:00AFK Nymburk AAFK Nymburk B13:5
1206. 01. 2021 19:00TJ Sokol Lysá nad Labem ATJ Spartak Pečky A 
1205. 01. 2021 18:30TJ Sadská DTTC Poděbrady A 
1208. 01. 2021 19:00T.J. Sokol Písková Lhota ATJ Sadská E 
1204. 01. 2021 18:30SK Městec KrálovéTJ Lokomotiva Nymburk B 
1209. 01. 2021 09:00TJ Sokol Krchleby CTJ Lokomotiva Nymburk C 
1316. 01. 2021 09:00TJ Sokol Krchleby CAFK Nymburk A 
1315. 01. 2021 18:00TJ Lokomotiva Nymburk CSK Městec Králové 
1311. 01. 2021 18:00TJ Lokomotiva Nymburk BT.J. Sokol Písková Lhota A 
1329. 09. 2020 17:30TJ Sadská ETJ Sadská D12:6
1314. 01. 2021 19:00TTC Poděbrady ATJ Sokol Lysá nad Labem A 
1314. 01. 2021 18:45TJ Spartak Pečky AAFK Nymburk B 
1419. 01. 2021 18:00AFK Nymburk ATJ Spartak Pečky A 
1422. 01. 2021 18:15AFK Nymburk BTTC Poděbrady A 
1420. 01. 2021 19:00TJ Sokol Lysá nad Labem ATJ Sadská E 
1419. 01. 2021 18:30TJ Sadská DTJ Lokomotiva Nymburk B 
1422. 01. 2021 19:00T.J. Sokol Písková Lhota ATJ Lokomotiva Nymburk C 
1418. 01. 2021 18:30SK Městec KrálovéTJ Sokol Krchleby C 
1525. 01. 2021 18:30SK Městec KrálovéAFK Nymburk A 
1530. 01. 2021 09:00TJ Sokol Krchleby CT.J. Sokol Písková Lhota A 
1529. 01. 2021 18:00TJ Lokomotiva Nymburk CTJ Sadská D 
1525. 01. 2021 18:00TJ Lokomotiva Nymburk BTJ Sokol Lysá nad Labem A 
1528. 01. 2021 18:30TJ Sadská EAFK Nymburk B 
1528. 01. 2021 19:00TTC Poděbrady ATJ Spartak Pečky A 
1602. 02. 2021 18:00AFK Nymburk ATTC Poděbrady A 
1604. 02. 2021 18:45TJ Spartak Pečky ATJ Sadská E 
1605. 02. 2021 18:15AFK Nymburk BTJ Lokomotiva Nymburk B 
1603. 02. 2021 19:00TJ Sokol Lysá nad Labem ATJ Lokomotiva Nymburk C 
1602. 02. 2021 18:30TJ Sadská DTJ Sokol Krchleby C 
1605. 02. 2021 19:00T.J. Sokol Písková Lhota ASK Městec Králové 
1712. 02. 2021 19:00T.J. Sokol Písková Lhota AAFK Nymburk A 
1708. 02. 2021 18:30SK Městec KrálovéTJ Sadská D 
1713. 02. 2021 09:00TJ Sokol Krchleby CTJ Sokol Lysá nad Labem A 
1712. 02. 2021 18:00TJ Lokomotiva Nymburk CAFK Nymburk B 
1708. 02. 2021 18:00TJ Lokomotiva Nymburk BTJ Spartak Pečky A 
1711. 02. 2021 18:30TJ Sadská ETTC Poděbrady A 
1816. 02. 2021 18:00AFK Nymburk ATJ Sadská E 
1818. 02. 2021 19:00TTC Poděbrady ATJ Lokomotiva Nymburk B 
1818. 02. 2021 18:45TJ Spartak Pečky ATJ Lokomotiva Nymburk C 
1819. 02. 2021 18:15AFK Nymburk BTJ Sokol Krchleby C 
1817. 02. 2021 19:00TJ Sokol Lysá nad Labem ASK Městec Králové 
1816. 02. 2021 18:30TJ Sadská DT.J. Sokol Písková Lhota A 
1923. 02. 2021 18:30TJ Sadská DAFK Nymburk A 
1926. 02. 2021 19:00T.J. Sokol Písková Lhota ATJ Sokol Lysá nad Labem A 
1922. 02. 2021 18:30SK Městec KrálovéAFK Nymburk B 
1927. 02. 2021 09:00TJ Sokol Krchleby CTJ Spartak Pečky A 
1926. 02. 2021 18:00TJ Lokomotiva Nymburk CTTC Poděbrady A 
1922. 02. 2021 18:00TJ Lokomotiva Nymburk BTJ Sadská E 
2009. 03. 2021 18:00AFK Nymburk ATJ Lokomotiva Nymburk B 
2011. 03. 2021 18:30TJ Sadská ETJ Lokomotiva Nymburk C 
2011. 03. 2021 19:00TTC Poděbrady ATJ Sokol Krchleby C 
2011. 03. 2021 18:45TJ Spartak Pečky ASK Městec Králové 
2012. 03. 2021 18:15AFK Nymburk BT.J. Sokol Písková Lhota A 
2010. 03. 2021 19:00TJ Sokol Lysá nad Labem ATJ Sadská D 
2117. 03. 2021 19:00TJ Sokol Lysá nad Labem AAFK Nymburk A 
2116. 03. 2021 18:30TJ Sadská DAFK Nymburk B 
2119. 03. 2021 19:00T.J. Sokol Písková Lhota ATJ Spartak Pečky A 
2115. 03. 2021 18:30SK Městec KrálovéTTC Poděbrady A 
2120. 03. 2021 09:00TJ Sokol Krchleby CTJ Sadská E 
2101. 10. 2020 18:00TJ Lokomotiva Nymburk CTJ Lokomotiva Nymburk B12:6
2223. 03. 2021 18:00AFK Nymburk ATJ Lokomotiva Nymburk C 
2222. 03. 2021 18:00TJ Lokomotiva Nymburk BTJ Sokol Krchleby C 
2225. 03. 2021 18:30TJ Sadská ESK Městec Králové 
2225. 03. 2021 19:00TTC Poděbrady AT.J. Sokol Písková Lhota A 
2225. 03. 2021 18:45TJ Spartak Pečky ATJ Sadská D 
2226. 03. 2021 18:15AFK Nymburk BTJ Sokol Lysá nad Labem A 
Regionální přebor 2. třídy
102. 10. 2020 18:00TJ SeleticeTJ Lokomotiva Nymburk E12:6
102. 10. 2020 19:00TJ Sokol Loučeň ATJ Lokomotiva Nymburk D7:11
130. 09. 2020 18:30TJ Sokol Poříčany ATJ Předhradí A13:5
102. 10. 2020 19:00TTC Žehuň BTJ Dvory A14:4
101. 10. 2020 18:00TJ Sokol SokolečTJ Sokol Lysá nad Labem B11:7
130. 09. 2020 19:00SK Sokol Opočnice AAFK Nymburk C9:9
205. 10. 2020 18:00TJ Lokomotiva Nymburk EAFK Nymburk C5:13
209. 10. 2020 18:30
C
TJ Sokol Lysá nad Labem BSK Sokol Opočnice A 
208. 10. 2020 18:00TJ Dvory ATJ Sokol Sokoleč7:11
208. 10. 2020 18:30TJ Předhradí ATTC Žehuň B13:5
205. 10. 2020 18:00TJ Lokomotiva Nymburk DTJ Sokol Poříčany A10:8
209. 10. 2020 18:00TJ SeleticeTJ Sokol Loučeň A7:11
316. 10. 2020 19:00TJ Sokol Loučeň ATJ Lokomotiva Nymburk E 
314. 10. 2020 18:30TJ Sokol Poříčany ATJ Seletice 
316. 10. 2020 19:00TTC Žehuň BTJ Lokomotiva Nymburk D 
315. 10. 2020 18:00TJ Sokol SokolečTJ Předhradí A 
314. 10. 2020 19:00SK Sokol Opočnice ATJ Dvory A 
316. 10. 2020 18:00AFK Nymburk CTJ Sokol Lysá nad Labem B 
419. 10. 2020 18:00TJ Lokomotiva Nymburk ETJ Sokol Lysá nad Labem B 
422. 10. 2020 18:00TJ Dvory AAFK Nymburk C 
422. 10. 2020 18:30TJ Předhradí ASK Sokol Opočnice A 
419. 10. 2020 18:00TJ Lokomotiva Nymburk DTJ Sokol Sokoleč 
423. 10. 2020 18:00TJ SeleticeTTC Žehuň B 
423. 10. 2020 19:00TJ Sokol Loučeň ATJ Sokol Poříčany A 
504. 11. 2020 18:30TJ Sokol Poříčany ATJ Lokomotiva Nymburk E 
506. 11. 2020 19:00TTC Žehuň BTJ Sokol Loučeň A 
505. 11. 2020 18:00TJ Sokol SokolečTJ Seletice 
504. 11. 2020 19:00SK Sokol Opočnice ATJ Lokomotiva Nymburk D 
506. 11. 2020 18:00AFK Nymburk CTJ Předhradí A 
506. 11. 2020 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem BTJ Dvory A 
609. 11. 2020 18:00TJ Lokomotiva Nymburk ETJ Dvory A 
612. 11. 2020 18:30TJ Předhradí ATJ Sokol Lysá nad Labem B 
609. 11. 2020 18:00TJ Lokomotiva Nymburk DAFK Nymburk C 
613. 11. 2020 18:00TJ SeleticeSK Sokol Opočnice A 
613. 11. 2020 19:00TJ Sokol Loučeň ATJ Sokol Sokoleč 
611. 11. 2020 18:30TJ Sokol Poříčany ATTC Žehuň B 
720. 11. 2020 19:00TTC Žehuň BTJ Lokomotiva Nymburk E 
719. 11. 2020 18:00TJ Sokol SokolečTJ Sokol Poříčany A 
718. 11. 2020 19:00SK Sokol Opočnice ATJ Sokol Loučeň A 
720. 11. 2020 18:00AFK Nymburk CTJ Seletice 
720. 11. 2020 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem BTJ Lokomotiva Nymburk D 
719. 11. 2020 18:00TJ Dvory ATJ Předhradí A 
823. 11. 2020 18:00TJ Lokomotiva Nymburk ETJ Předhradí A 
823. 11. 2020 18:00TJ Lokomotiva Nymburk DTJ Dvory A 
827. 11. 2020 18:00TJ SeleticeTJ Sokol Lysá nad Labem B 
827. 11. 2020 19:00TJ Sokol Loučeň AAFK Nymburk C 
825. 11. 2020 18:30TJ Sokol Poříčany ASK Sokol Opočnice A 
827. 11. 2020 19:00TTC Žehuň BTJ Sokol Sokoleč 
903. 12. 2020 18:00TJ Sokol SokolečTJ Lokomotiva Nymburk E 
902. 12. 2020 19:00SK Sokol Opočnice ATTC Žehuň B 
904. 12. 2020 18:00AFK Nymburk CTJ Sokol Poříčany A 
904. 12. 2020 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem BTJ Sokol Loučeň A 
903. 12. 2020 18:00TJ Dvory ATJ Seletice 
903. 12. 2020 18:30TJ Předhradí ATJ Lokomotiva Nymburk D 
1007. 12. 2020 18:00TJ Lokomotiva Nymburk ETJ Lokomotiva Nymburk D 
1011. 12. 2020 18:00TJ SeleticeTJ Předhradí A 
1011. 12. 2020 19:00TJ Sokol Loučeň ATJ Dvory A 
1009. 12. 2020 18:30TJ Sokol Poříčany ATJ Sokol Lysá nad Labem B 
1011. 12. 2020 19:00TTC Žehuň BAFK Nymburk C 
1010. 12. 2020 18:00TJ Sokol SokolečSK Sokol Opočnice A 
1116. 12. 2020 19:00SK Sokol Opočnice ATJ Lokomotiva Nymburk E 
1118. 12. 2020 18:00AFK Nymburk CTJ Sokol Sokoleč 
1118. 12. 2020 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem BTTC Žehuň B 
1117. 12. 2020 18:00TJ Dvory ATJ Sokol Poříčany A 
1117. 12. 2020 18:30TJ Předhradí ATJ Sokol Loučeň A 
1114. 12. 2020 18:00TJ Lokomotiva Nymburk DTJ Seletice 
1204. 01. 2021 18:00TJ Lokomotiva Nymburk ETJ Seletice 
1204. 01. 2021 18:00TJ Lokomotiva Nymburk DTJ Sokol Loučeň A 
1207. 01. 2021 18:30TJ Předhradí ATJ Sokol Poříčany A 
1207. 01. 2021 18:00TJ Dvory ATTC Žehuň B 
1208. 01. 2021 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem BTJ Sokol Sokoleč 
1208. 01. 2021 18:00AFK Nymburk CSK Sokol Opočnice A 
1315. 01. 2021 18:00AFK Nymburk CTJ Lokomotiva Nymburk E 
1313. 01. 2021 19:00SK Sokol Opočnice ATJ Sokol Lysá nad Labem B 
1314. 01. 2021 18:00TJ Sokol SokolečTJ Dvory A 
1315. 01. 2021 19:00TTC Žehuň BTJ Předhradí A 
1313. 01. 2021 18:30TJ Sokol Poříčany ATJ Lokomotiva Nymburk D 
1315. 01. 2021 19:00TJ Sokol Loučeň ATJ Seletice 
1418. 01. 2021 18:00TJ Lokomotiva Nymburk ETJ Sokol Loučeň A 
1422. 01. 2021 18:00TJ SeleticeTJ Sokol Poříčany A 
1418. 01. 2021 18:00TJ Lokomotiva Nymburk DTTC Žehuň B 
1421. 01. 2021 18:30TJ Předhradí ATJ Sokol Sokoleč 
1421. 01. 2021 18:00TJ Dvory ASK Sokol Opočnice A 
1422. 01. 2021 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem BAFK Nymburk C 
1529. 01. 2021 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem BTJ Lokomotiva Nymburk E 
1529. 01. 2021 18:00AFK Nymburk CTJ Dvory A 
1527. 01. 2021 19:00SK Sokol Opočnice ATJ Předhradí A 
1528. 01. 2021 18:00TJ Sokol SokolečTJ Lokomotiva Nymburk D 
1529. 01. 2021 19:00TTC Žehuň BTJ Seletice 
1527. 01. 2021 18:30TJ Sokol Poříčany ATJ Sokol Loučeň A 
1601. 02. 2021 18:00TJ Lokomotiva Nymburk ETJ Sokol Poříčany A 
1605. 02. 2021 19:00TJ Sokol Loučeň ATTC Žehuň B 
1605. 02. 2021 18:00TJ SeleticeTJ Sokol Sokoleč 
1601. 02. 2021 18:00TJ Lokomotiva Nymburk DSK Sokol Opočnice A 
1604. 02. 2021 18:30TJ Předhradí AAFK Nymburk C 
1604. 02. 2021 18:00TJ Dvory ATJ Sokol Lysá nad Labem B 
1711. 02. 2021 18:00TJ Dvory ATJ Lokomotiva Nymburk E 
1712. 02. 2021 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem BTJ Předhradí A 
1712. 02. 2021 18:00AFK Nymburk CTJ Lokomotiva Nymburk D 
1710. 02. 2021 19:00SK Sokol Opočnice ATJ Seletice 
1711. 02. 2021 18:00TJ Sokol SokolečTJ Sokol Loučeň A 
1712. 02. 2021 19:00TTC Žehuň BTJ Sokol Poříčany A 
1815. 02. 2021 18:00TJ Lokomotiva Nymburk ETTC Žehuň B 
1817. 02. 2021 18:30TJ Sokol Poříčany ATJ Sokol Sokoleč 
1819. 02. 2021 19:00TJ Sokol Loučeň ASK Sokol Opočnice A 
1819. 02. 2021 18:00TJ SeleticeAFK Nymburk C 
1815. 02. 2021 18:00TJ Lokomotiva Nymburk DTJ Sokol Lysá nad Labem B 
1818. 02. 2021 18:30TJ Předhradí ATJ Dvory A 
1925. 02. 2021 18:30TJ Předhradí ATJ Lokomotiva Nymburk E 
1925. 02. 2021 18:00TJ Dvory ATJ Lokomotiva Nymburk D 
1926. 02. 2021 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem BTJ Seletice 
1926. 02. 2021 18:00AFK Nymburk CTJ Sokol Loučeň A 
1924. 02. 2021 19:00SK Sokol Opočnice ATJ Sokol Poříčany A 
1925. 02. 2021 18:00TJ Sokol SokolečTTC Žehuň B 
2008. 03. 2021 18:00TJ Lokomotiva Nymburk ETJ Sokol Sokoleč 
2012. 03. 2021 19:00TTC Žehuň BSK Sokol Opočnice A 
2010. 03. 2021 18:30TJ Sokol Poříčany AAFK Nymburk C 
2012. 03. 2021 19:00TJ Sokol Loučeň ATJ Sokol Lysá nad Labem B 
2012. 03. 2021 18:00TJ SeleticeTJ Dvory A 
2008. 03. 2021 18:00TJ Lokomotiva Nymburk DTJ Předhradí A 
2130. 09. 2020 18:00TJ Lokomotiva Nymburk DTJ Lokomotiva Nymburk E11:7
2118. 03. 2021 18:30TJ Předhradí ATJ Seletice 
2118. 03. 2021 18:00TJ Dvory ATJ Sokol Loučeň A 
2119. 03. 2021 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem BTJ Sokol Poříčany A 
2119. 03. 2021 18:00AFK Nymburk CTTC Žehuň B 
2117. 03. 2021 19:00SK Sokol Opočnice ATJ Sokol Sokoleč 
2222. 03. 2021 18:00TJ Lokomotiva Nymburk ESK Sokol Opočnice A 
2225. 03. 2021 18:00TJ Sokol SokolečAFK Nymburk C 
2226. 03. 2021 19:00TTC Žehuň BTJ Sokol Lysá nad Labem B 
2224. 03. 2021 18:30TJ Sokol Poříčany ATJ Dvory A 
2226. 03. 2021 19:00TJ Sokol Loučeň ATJ Předhradí A 
2226. 03. 2021 18:00TJ SeleticeTJ Lokomotiva Nymburk D 
Regionální přebor 3. třídy
101. 10. 2020 19:00TTC Žehuň CSK Sokol Opočnice B7:11
114. 10. 2020 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem CTJ Sokol Kostomlaty / Labem 
102. 10. 2020 19:00TTC Poděbrady BTJ Sokol Hořátev6:12
129. 09. 2020 18:30TJ Sadská FTJ Sokol Poříčany B7:11
128. 09. 2020 18:00TJ Lokomotiva Nymburk FTJ Spartak Pečky B9:9
101. 10. 2020 18:00TJ Dvory CTJ Dvory B7:11
207. 10. 2020 19:00SK Sokol Opočnice BTJ Dvory B10:8
219. 10. 2020 18:45TJ Spartak Pečky BTJ Dvory C 
207. 10. 2020 18:30TJ Sokol Poříčany BTJ Lokomotiva Nymburk F7:11
209. 10. 2020 18:00TJ Sokol HořátevTJ Sadská F10:8
208. 10. 2020 20:00TJ Sokol Kostomlaty / LabemTTC Poděbrady B8:10
208. 10. 2020 19:00TTC Žehuň CTJ Sokol Lysá nad Labem C6:10
315. 10. 2020 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem CSK Sokol Opočnice B 
316. 10. 2020 19:00TTC Poděbrady BTTC Žehuň C 
313. 10. 2020 18:30TJ Sadská FTJ Sokol Kostomlaty / Labem 
312. 10. 2020 18:00TJ Lokomotiva Nymburk FTJ Sokol Hořátev 
316. 10. 2020 18:00TJ Dvory CTJ Sokol Poříčany B 
314. 10. 2020 18:00TJ Dvory BTJ Spartak Pečky B 
421. 10. 2020 19:00SK Sokol Opočnice BTJ Spartak Pečky B 
421. 10. 2020 18:30TJ Sokol Poříčany BTJ Dvory B 
423. 10. 2020 18:00TJ Sokol HořátevTJ Dvory C 
422. 10. 2020 20:00TJ Sokol Kostomlaty / LabemTJ Lokomotiva Nymburk F 
422. 10. 2020 19:00TTC Žehuň CTJ Sadská F 
422. 10. 2020 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem CTTC Poděbrady B 
506. 11. 2020 19:00TTC Poděbrady BSK Sokol Opočnice B 
503. 11. 2020 18:30TJ Sadská FTJ Sokol Lysá nad Labem C 
502. 11. 2020 18:00TJ Lokomotiva Nymburk FTTC Žehuň C 
506. 11. 2020 18:00TJ Dvory CTJ Sokol Kostomlaty / Labem 
504. 11. 2020 18:00TJ Dvory BTJ Sokol Hořátev 
505. 11. 2020 18:45TJ Spartak Pečky BTJ Sokol Poříčany B 
611. 11. 2020 19:00SK Sokol Opočnice BTJ Sokol Poříčany B 
613. 11. 2020 18:00TJ Sokol HořátevTJ Spartak Pečky B 
612. 11. 2020 20:00TJ Sokol Kostomlaty / LabemTJ Dvory B 
612. 11. 2020 19:00TTC Žehuň CTJ Dvory C 
612. 11. 2020 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem CTJ Lokomotiva Nymburk F 
613. 11. 2020 19:00TTC Poděbrady BTJ Sadská F 
717. 11. 2020 18:30TJ Sadská FSK Sokol Opočnice B 
716. 11. 2020 18:00TJ Lokomotiva Nymburk FTTC Poděbrady B 
720. 11. 2020 18:00TJ Dvory CTJ Sokol Lysá nad Labem C 
718. 11. 2020 18:00TJ Dvory BTTC Žehuň C 
719. 11. 2020 18:45TJ Spartak Pečky BTJ Sokol Kostomlaty / Labem 
718. 11. 2020 18:30TJ Sokol Poříčany BTJ Sokol Hořátev 
825. 11. 2020 19:00SK Sokol Opočnice BTJ Sokol Hořátev 
826. 11. 2020 20:00TJ Sokol Kostomlaty / LabemTJ Sokol Poříčany B 
826. 11. 2020 19:00TTC Žehuň CTJ Spartak Pečky B 
826. 11. 2020 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem CTJ Dvory B 
827. 11. 2020 19:00TTC Poděbrady BTJ Dvory C 
824. 11. 2020 18:30TJ Sadská FTJ Lokomotiva Nymburk F 
930. 11. 2020 18:00TJ Lokomotiva Nymburk FSK Sokol Opočnice B 
904. 12. 2020 18:00TJ Dvory CTJ Sadská F 
902. 12. 2020 18:00TJ Dvory BTTC Poděbrady B 
903. 12. 2020 18:45TJ Spartak Pečky BTJ Sokol Lysá nad Labem C 
902. 12. 2020 18:30TJ Sokol Poříčany BTTC Žehuň C 
904. 12. 2020 18:00TJ Sokol HořátevTJ Sokol Kostomlaty / Labem 
1009. 12. 2020 19:00SK Sokol Opočnice BTJ Sokol Kostomlaty / Labem 
1010. 12. 2020 19:00TTC Žehuň CTJ Sokol Hořátev 
1010. 12. 2020 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem CTJ Sokol Poříčany B 
1011. 12. 2020 19:00TTC Poděbrady BTJ Spartak Pečky B 
1008. 12. 2020 18:30TJ Sadská FTJ Dvory B 
1007. 12. 2020 18:00TJ Lokomotiva Nymburk FTJ Dvory C 
1118. 12. 2020 18:00TJ Dvory CSK Sokol Opočnice B 
1116. 12. 2020 18:00TJ Dvory BTJ Lokomotiva Nymburk F 
1117. 12. 2020 18:45TJ Spartak Pečky BTJ Sadská F 
1116. 12. 2020 18:30TJ Sokol Poříčany BTTC Poděbrady B 
1118. 12. 2020 18:00TJ Sokol HořátevTJ Sokol Lysá nad Labem C 
1117. 12. 2020 20:00TJ Sokol Kostomlaty / LabemTTC Žehuň C 
1206. 01. 2021 19:00SK Sokol Opočnice BTTC Žehuň C 
1207. 01. 2021 20:00TJ Sokol Kostomlaty / LabemTJ Sokol Lysá nad Labem C 
1208. 01. 2021 18:00TJ Sokol HořátevTTC Poděbrady B 
1206. 01. 2021 18:30TJ Sokol Poříčany BTJ Sadská F 
1207. 01. 2021 18:45TJ Spartak Pečky BTJ Lokomotiva Nymburk F 
1228. 09. 2020 17:00TJ Dvory BTJ Dvory C10:8
1313. 01. 2021 18:00TJ Dvory BSK Sokol Opočnice B 
1315. 01. 2021 18:00TJ Dvory CTJ Spartak Pečky B 
1311. 01. 2021 18:00TJ Lokomotiva Nymburk FTJ Sokol Poříčany B 
1312. 01. 2021 18:30TJ Sadská FTJ Sokol Hořátev 
1315. 01. 2021 19:00TTC Poděbrady BTJ Sokol Kostomlaty / Labem 
1314. 01. 2021 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem CTTC Žehuň C 
1420. 01. 2021 19:00SK Sokol Opočnice BTJ Sokol Lysá nad Labem C 
1421. 01. 2021 19:00TTC Žehuň CTTC Poděbrady B 
1421. 01. 2021 20:00TJ Sokol Kostomlaty / LabemTJ Sadská F 
1422. 01. 2021 18:00TJ Sokol HořátevTJ Lokomotiva Nymburk F 
1420. 01. 2021 18:30TJ Sokol Poříčany BTJ Dvory C 
1421. 01. 2021 18:45TJ Spartak Pečky BTJ Dvory B 
1528. 01. 2021 18:45TJ Spartak Pečky BSK Sokol Opočnice B 
1527. 01. 2021 18:00TJ Dvory BTJ Sokol Poříčany B 
1529. 01. 2021 18:00TJ Dvory CTJ Sokol Hořátev 
1525. 01. 2021 18:00TJ Lokomotiva Nymburk FTJ Sokol Kostomlaty / Labem 
1526. 01. 2021 18:30TJ Sadská FTTC Žehuň C 
1529. 01. 2021 19:00TTC Poděbrady BTJ Sokol Lysá nad Labem C 
1603. 02. 2021 19:00SK Sokol Opočnice BTTC Poděbrady B 
1604. 02. 2021 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem CTJ Sadská F 
1604. 02. 2021 19:00TTC Žehuň CTJ Lokomotiva Nymburk F 
1604. 02. 2021 20:00TJ Sokol Kostomlaty / LabemTJ Dvory C 
1605. 02. 2021 18:00TJ Sokol HořátevTJ Dvory B 
1603. 02. 2021 18:30TJ Sokol Poříčany BTJ Spartak Pečky B 
1710. 02. 2021 18:30TJ Sokol Poříčany BSK Sokol Opočnice B 
1711. 02. 2021 18:45TJ Spartak Pečky BTJ Sokol Hořátev 
1710. 02. 2021 18:00TJ Dvory BTJ Sokol Kostomlaty / Labem 
1712. 02. 2021 18:00TJ Dvory CTTC Žehuň C 
1708. 02. 2021 18:00TJ Lokomotiva Nymburk FTJ Sokol Lysá nad Labem C 
1709. 02. 2021 18:30TJ Sadská FTTC Poděbrady B 
1817. 02. 2021 19:00SK Sokol Opočnice BTJ Sadská F 
1819. 02. 2021 19:00TTC Poděbrady BTJ Lokomotiva Nymburk F 
1818. 02. 2021 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem CTJ Dvory C 
1818. 02. 2021 19:00TTC Žehuň CTJ Dvory B 
1818. 02. 2021 20:00TJ Sokol Kostomlaty / LabemTJ Spartak Pečky B 
1819. 02. 2021 18:00TJ Sokol HořátevTJ Sokol Poříčany B 
1926. 02. 2021 18:00TJ Sokol HořátevSK Sokol Opočnice B 
1924. 02. 2021 18:30TJ Sokol Poříčany BTJ Sokol Kostomlaty / Labem 
1925. 02. 2021 18:45TJ Spartak Pečky BTTC Žehuň C 
1924. 02. 2021 18:00TJ Dvory BTJ Sokol Lysá nad Labem C 
1926. 02. 2021 18:00TJ Dvory CTTC Poděbrady B 
1922. 02. 2021 18:00TJ Lokomotiva Nymburk FTJ Sadská F 
2010. 03. 2021 19:00SK Sokol Opočnice BTJ Lokomotiva Nymburk F 
2009. 03. 2021 18:30TJ Sadská FTJ Dvory C 
2012. 03. 2021 19:00TTC Poděbrady BTJ Dvory B 
2011. 03. 2021 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem CTJ Spartak Pečky B 
2011. 03. 2021 19:00TTC Žehuň CTJ Sokol Poříčany B 
2011. 03. 2021 20:00TJ Sokol Kostomlaty / LabemTJ Sokol Hořátev 
2118. 03. 2021 20:00TJ Sokol Kostomlaty / LabemSK Sokol Opočnice B 
2119. 03. 2021 18:00TJ Sokol HořátevTTC Žehuň C 
2117. 03. 2021 18:30TJ Sokol Poříčany BTJ Sokol Lysá nad Labem C 
2118. 03. 2021 18:45TJ Spartak Pečky BTTC Poděbrady B 
2117. 03. 2021 18:00TJ Dvory BTJ Sadská F 
2119. 03. 2021 18:00TJ Dvory CTJ Lokomotiva Nymburk F 
2224. 03. 2021 19:00SK Sokol Opočnice BTJ Dvory C 
2222. 03. 2021 18:00TJ Lokomotiva Nymburk FTJ Dvory B 
2223. 03. 2021 18:30TJ Sadská FTJ Spartak Pečky B 
2226. 03. 2021 19:00TTC Poděbrady BTJ Sokol Poříčany B 
2225. 03. 2021 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem CTJ Sokol Hořátev 
2225. 03. 2021 19:00TTC Žehuň CTJ Sokol Kostomlaty / Labem 
Regionální přebor 4. třídy
128. 09. 2020 18:30TJ Předhradí BTJ Lokomotiva Nymburk G7:11
130. 10. 2020 17:00
C
AFK Nymburk DTJ Sokol Písková Lhota B 
101. 10. 2020 18:30
C
ACS Přední LhotaTTC Poděbrady C 
129. 09. 2020 18:00TJ Dvory DTJ Sokol Loučeň B2:16
102. 10. 2020 18:00TJ Lokomotiva Nymburk HTTC Žehuň D4:14
209. 10. 2020 18:00TJ Lokomotiva Nymburk GTTC Žehuň D9:9
209. 10. 2020 19:00TJ Sokol Loučeň BTJ Lokomotiva Nymburk H17:1
209. 10. 2020 19:00TTC Poděbrady CTJ Dvory D18:0
209. 10. 2020 19:00
C
TTC Žehuň EACS Přední Lhota 
205. 10. 2020 18:30TJ Předhradí BAFK Nymburk D12:6
316. 10. 2020 17:00AFK Nymburk DTJ Lokomotiva Nymburk G 
315. 10. 2020 18:30ACS Přední LhotaTJ Sokol Písková Lhota B 
313. 10. 2020 18:00TJ Dvory DTTC Žehuň E 
316. 10. 2020 18:00TJ Lokomotiva Nymburk HTTC Poděbrady C 
315. 10. 2020 18:00TTC Žehuň DTJ Sokol Loučeň B 
423. 10. 2020 18:00TJ Lokomotiva Nymburk GTJ Sokol Loučeň B 
423. 10. 2020 19:00TTC Poděbrady CTTC Žehuň D 
423. 10. 2020 19:00TTC Žehuň ETJ Lokomotiva Nymburk H 
420. 10. 2020 18:00TJ Sokol Písková Lhota BTJ Dvory D 
419. 10. 2020 18:30TJ Předhradí BACS Přední Lhota 
505. 11. 2020 18:30ACS Přední LhotaAFK Nymburk D 
503. 11. 2020 18:00TJ Dvory DTJ Předhradí B 
506. 11. 2020 18:00TJ Lokomotiva Nymburk HTJ Sokol Písková Lhota B 
505. 11. 2020 18:00TTC Žehuň DTTC Žehuň E 
506. 11. 2020 19:00TJ Sokol Loučeň BTTC Poděbrady C 
613. 11. 2020 18:00TJ Lokomotiva Nymburk GTTC Poděbrady C 
613. 11. 2020 19:00TTC Žehuň ETJ Sokol Loučeň B 
610. 11. 2020 18:00TJ Sokol Písková Lhota BTTC Žehuň D 
609. 11. 2020 18:30TJ Předhradí BTJ Lokomotiva Nymburk H 
613. 11. 2020 17:00AFK Nymburk DTJ Dvory D 
719. 11. 2020 18:30ACS Přední LhotaTJ Lokomotiva Nymburk G 
720. 11. 2020 18:00TJ Lokomotiva Nymburk HAFK Nymburk D 
719. 11. 2020 18:00TTC Žehuň DTJ Předhradí B 
720. 11. 2020 19:00TJ Sokol Loučeň BTJ Sokol Písková Lhota B 
720. 11. 2020 19:00TTC Poděbrady CTTC Žehuň E 
827. 11. 2020 18:00TJ Lokomotiva Nymburk GTTC Žehuň E 
824. 11. 2020 18:00TJ Sokol Písková Lhota BTTC Poděbrady C 
823. 11. 2020 18:30TJ Předhradí BTJ Sokol Loučeň B 
827. 11. 2020 17:00AFK Nymburk DTTC Žehuň D 
826. 11. 2020 18:30ACS Přední LhotaTJ Dvory D 
901. 12. 2020 18:00TJ Dvory DTJ Lokomotiva Nymburk G 
904. 12. 2020 18:00TJ Lokomotiva Nymburk HACS Přední Lhota 
904. 12. 2020 19:00TJ Sokol Loučeň BAFK Nymburk D 
904. 12. 2020 19:00TTC Poděbrady CTJ Předhradí B 
904. 12. 2020 19:00TTC Žehuň ETJ Sokol Písková Lhota B 
1011. 12. 2020 18:00TJ Lokomotiva Nymburk GTJ Sokol Písková Lhota B 
1007. 12. 2020 18:30TJ Předhradí BTTC Žehuň E 
1011. 12. 2020 17:00AFK Nymburk DTTC Poděbrady C 
1010. 12. 2020 18:30ACS Přední LhotaTTC Žehuň D 
1008. 12. 2020 18:00TJ Dvory DTJ Lokomotiva Nymburk H 
1118. 12. 2020 18:00TJ Lokomotiva Nymburk HTJ Lokomotiva Nymburk G 
1117. 12. 2020 18:00TTC Žehuň DTJ Dvory D 
1118. 12. 2020 19:00TJ Sokol Loučeň BACS Přední Lhota 
1118. 12. 2020 19:00TTC Žehuň EAFK Nymburk D 
1115. 12. 2020 18:00TJ Sokol Písková Lhota BTJ Předhradí B 
1208. 01. 2021 18:00TJ Lokomotiva Nymburk GTJ Předhradí B 
1205. 01. 2021 18:00TJ Sokol Písková Lhota BAFK Nymburk D 
1208. 01. 2021 19:00TTC Poděbrady CACS Přední Lhota 
1208. 01. 2021 19:00TJ Sokol Loučeň BTJ Dvory D 
1207. 01. 2021 18:00TTC Žehuň DTJ Lokomotiva Nymburk H 
1314. 01. 2021 18:00TTC Žehuň DTJ Lokomotiva Nymburk G 
1315. 01. 2021 18:00TJ Lokomotiva Nymburk HTJ Sokol Loučeň B 
1312. 01. 2021 18:00TJ Dvory DTTC Poděbrady C 
1314. 01. 2021 18:30ACS Přední LhotaTTC Žehuň E 
1315. 01. 2021 17:00AFK Nymburk DTJ Předhradí B 
1422. 01. 2021 18:00TJ Lokomotiva Nymburk GAFK Nymburk D 
1419. 01. 2021 18:00TJ Sokol Písková Lhota BACS Přední Lhota 
1422. 01. 2021 19:00TTC Žehuň ETJ Dvory D 
1422. 01. 2021 19:00TTC Poděbrady CTJ Lokomotiva Nymburk H 
1422. 01. 2021 19:00TJ Sokol Loučeň BTTC Žehuň D 
1529. 01. 2021 19:00TJ Sokol Loučeň BTJ Lokomotiva Nymburk G 
1528. 01. 2021 18:00TTC Žehuň DTTC Poděbrady C 
1529. 01. 2021 18:00TJ Lokomotiva Nymburk HTTC Žehuň E 
1526. 01. 2021 18:00TJ Dvory DTJ Sokol Písková Lhota B 
1528. 01. 2021 18:30ACS Přední LhotaTJ Předhradí B 
1605. 02. 2021 17:00AFK Nymburk DACS Přední Lhota 
1601. 02. 2021 18:30TJ Předhradí BTJ Dvory D 
1602. 02. 2021 18:00TJ Sokol Písková Lhota BTJ Lokomotiva Nymburk H 
1624. 09. 2020 19:00TTC Žehuň ETTC Žehuň D5:13
1605. 02. 2021 19:00TTC Poděbrady CTJ Sokol Loučeň B 
1712. 02. 2021 19:00TTC Poděbrady CTJ Lokomotiva Nymburk G 
1712. 02. 2021 19:00TJ Sokol Loučeň BTTC Žehuň E 
1711. 02. 2021 18:00TTC Žehuň DTJ Sokol Písková Lhota B 
1712. 02. 2021 18:00TJ Lokomotiva Nymburk HTJ Předhradí B 
1709. 02. 2021 18:00TJ Dvory DAFK Nymburk D 
1819. 02. 2021 18:00TJ Lokomotiva Nymburk GACS Přední Lhota 
1819. 02. 2021 17:00AFK Nymburk DTJ Lokomotiva Nymburk H 
1815. 02. 2021 18:30TJ Předhradí BTTC Žehuň D 
1816. 02. 2021 18:00TJ Sokol Písková Lhota BTJ Sokol Loučeň B 
1819. 02. 2021 19:00TTC Žehuň ETTC Poděbrady C 
1926. 02. 2021 19:00TTC Žehuň ETJ Lokomotiva Nymburk G 
1926. 02. 2021 19:00TTC Poděbrady CTJ Sokol Písková Lhota B 
1926. 02. 2021 19:00TJ Sokol Loučeň BTJ Předhradí B 
1925. 02. 2021 18:00TTC Žehuň DAFK Nymburk D 
1923. 02. 2021 18:00TJ Dvory DACS Přední Lhota 
2012. 03. 2021 18:00TJ Lokomotiva Nymburk GTJ Dvory D 
2011. 03. 2021 18:30ACS Přední LhotaTJ Lokomotiva Nymburk H 
2012. 03. 2021 17:00AFK Nymburk DTJ Sokol Loučeň B 
2008. 03. 2021 18:30TJ Předhradí BTTC Poděbrady C 
2009. 03. 2021 18:00TJ Sokol Písková Lhota BTTC Žehuň E 
2116. 03. 2021 18:00TJ Sokol Písková Lhota BTJ Lokomotiva Nymburk G 
2119. 03. 2021 19:00TTC Žehuň ETJ Předhradí B 
2119. 03. 2021 19:00TTC Poděbrady CAFK Nymburk D 
2118. 03. 2021 18:00TTC Žehuň DACS Přední Lhota 
2119. 03. 2021 18:00TJ Lokomotiva Nymburk HTJ Dvory D 
2226. 03. 2021 18:00TJ Lokomotiva Nymburk GTJ Lokomotiva Nymburk H 
2223. 03. 2021 18:00TJ Dvory DTTC Žehuň D 
2225. 03. 2021 18:30ACS Přední LhotaTJ Sokol Loučeň B 
2226. 03. 2021 17:00AFK Nymburk DTTC Žehuň E 
2222. 03. 2021 18:30TJ Předhradí BTJ Sokol Písková Lhota B 
Regionální přebor žactva
109. 10. 2020 17:00
C
AFK Nymburk BTJ Spartak Čelákovice 
127. 10. 2020 17:30
C
ACS Přední LhotaAFK Nymburk A 
105. 10. 2020 17:00TTC PoděbradyTJ Sadská7:3
221. 10. 2020 17:30TJ Spartak ČelákoviceTJ Sadská 
219. 10. 2020 17:00AFK Nymburk ATTC Poděbrady 
223. 10. 2020 17:00AFK Nymburk BACS Přední Lhota 
303. 11. 2020 17:30ACS Přední LhotaTJ Spartak Čelákovice 
309. 11. 2020 17:00TTC PoděbradyAFK Nymburk B 
310. 11. 2020 17:00TJ SadskáAFK Nymburk A 
425. 11. 2020 17:30TJ Spartak ČelákoviceAFK Nymburk A 
420. 11. 2020 17:00AFK Nymburk BTJ Sadská 
417. 11. 2020 17:30ACS Přední LhotaTTC Poděbrady 
501. 12. 2020 17:00TTC PoděbradyTJ Spartak Čelákovice 
508. 12. 2020 17:00TJ SadskáACS Přední Lhota 
507. 12. 2020 17:00AFK Nymburk AAFK Nymburk B 
613. 01. 2021 17:30TJ Spartak ČelákoviceAFK Nymburk B 
611. 01. 2021 17:00AFK Nymburk AACS Přední Lhota 
612. 01. 2021 17:00TJ SadskáTTC Poděbrady 
726. 01. 2021 17:00TJ SadskáTJ Spartak Čelákovice 
718. 01. 2021 17:00TTC PoděbradyAFK Nymburk A 
726. 01. 2021 17:30ACS Přední LhotaAFK Nymburk B 
810. 02. 2021 17:30TJ Spartak ČelákoviceACS Přední Lhota 
812. 02. 2021 17:00AFK Nymburk BTTC Poděbrady 
808. 02. 2021 17:00AFK Nymburk ATJ Sadská 
922. 02. 2021 17:00AFK Nymburk ATJ Spartak Čelákovice 
923. 02. 2021 17:00TJ SadskáAFK Nymburk B 
922. 02. 2021 17:00TTC PoděbradyACS Přední Lhota 
1017. 03. 2021 17:30TJ Spartak ČelákoviceTTC Poděbrady 
1023. 03. 2021 17:30ACS Přední LhotaTJ Sadská 
1019. 03. 2021 17:00AFK Nymburk BAFK Nymburk A 

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy