Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Okresní přebor 1.třída
127. 09. 2020 16:00Sokol Rudná BTJ Sokol Roztoky B3:15
125. 09. 2020 19:00TJ Viktoria Vestec BSokol Lety A7:11
126. 09. 2020 10:00Sokol Libčice nad Vltavou BSK Viktorie Ořech B9:9
121. 09. 2020 19:30SK Viktorie Ořech ASokol Černošice A12:6
125. 09. 2020 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy CTJ Úholičky B17:1
201. 10. 2020 19:00TJ Úholičky BTJ Sokol Unětice A10:8
229. 09. 2020 19:45Sokol Černošice ATJ Sokol Mníšek pod Brdy C11:7
202. 10. 2020 19:30SK Viktorie Ořech BSK Viktorie Ořech A2:16
229. 09. 2020 19:00Sokol Lety ASokol Libčice nad Vltavou B5:13
204. 10. 2020 16:00Sokol Rudná BTJ Viktoria Vestec B15:3
309. 10. 2020 19:00TJ Viktoria Vestec BTJ Sokol Roztoky B6:12
310. 10. 2020 10:00Sokol Libčice nad Vltavou BSokol Rudná B12:6
305. 10. 2020 19:30SK Viktorie Ořech ASokol Lety A12:6
309. 10. 2020 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy CSK Viktorie Ořech B11:7
305. 10. 2020 19:00TJ Sokol Unětice ASokol Černošice A4:14
2211. 03. 2021 19:45TJ Sokol Roztoky BTJ Sokol Unětice A
zrušeno
2208. 03. 2021 19:30SK Viktorie Ořech ATJ Úholičky B
zrušeno
2213. 03. 2021 10:00Sokol Libčice nad Vltavou BSokol Černošice A
zrušeno
2212. 03. 2021 19:00TJ Viktoria Vestec BSK Viktorie Ořech B
zrušeno
2214. 03. 2021 16:00Sokol Rudná BSokol Lety A
zrušeno
2318. 03. 2021 19:00TJ Úholičky BTJ Sokol Roztoky B
zrušeno
2315. 03. 2021 19:00TJ Sokol Unětice ASK Viktorie Ořech B
zrušeno
2319. 03. 2021 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy CSokol Lety A
zrušeno
2315. 03. 2021 19:30SK Viktorie Ořech ASokol Rudná B
zrušeno
2320. 03. 2021 10:00Sokol Libčice nad Vltavou BTJ Viktoria Vestec B
zrušeno
2425. 03. 2021 19:45TJ Sokol Roztoky BSokol Libčice nad Vltavou B
zrušeno
2426. 03. 2021 19:00TJ Viktoria Vestec BSK Viktorie Ořech A
zrušeno
2428. 03. 2021 16:00Sokol Rudná BTJ Sokol Mníšek pod Brdy C
zrušeno
2423. 03. 2021 19:00Sokol Lety ATJ Sokol Unětice A
zrušeno
2423. 03. 2021 19:45Sokol Černošice ATJ Úholičky B
zrušeno
2530. 03. 2021 19:45Sokol Černošice ATJ Sokol Roztoky B
zrušeno
2501. 04. 2021 19:00TJ Úholičky BSK Viktorie Ořech B
zrušeno
2529. 03. 2021 19:00TJ Sokol Unětice ASokol Rudná B
zrušeno
2502. 04. 2021 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy CTJ Viktoria Vestec B
zrušeno
2511. 10. 2020 10:00Sokol Libčice nad Vltavou BSK Viktorie Ořech A5:13
2615. 04. 2021 19:45TJ Sokol Roztoky BSK Viktorie Ořech A
zrušeno
2617. 04. 2021 10:00Sokol Libčice nad Vltavou BTJ Sokol Mníšek pod Brdy C
zrušeno
2616. 04. 2021 19:00TJ Viktoria Vestec BTJ Sokol Unětice A
zrušeno
2613. 04. 2021 19:00Sokol Lety ATJ Úholičky B
zrušeno
2616. 04. 2021 19:30SK Viktorie Ořech BSokol Černošice A
zrušeno
2723. 04. 2021 19:30SK Viktorie Ořech BTJ Sokol Roztoky B
zrušeno
2720. 04. 2021 19:45Sokol Černošice ASokol Lety A
zrušeno
2722. 04. 2021 19:00TJ Úholičky BSokol Rudná B
zrušeno
2719. 04. 2021 19:00TJ Sokol Unětice ASokol Libčice nad Vltavou B
zrušeno
2723. 04. 2021 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy CSK Viktorie Ořech A
zrušeno
2829. 04. 2021 19:45TJ Sokol Roztoky BTJ Sokol Mníšek pod Brdy C
zrušeno
2826. 04. 2021 19:30SK Viktorie Ořech ATJ Sokol Unětice A
zrušeno
2830. 04. 2021 19:00TJ Viktoria Vestec BTJ Úholičky B
zrušeno
2802. 05. 2021 16:00Sokol Rudná BSokol Černošice A
zrušeno
2827. 04. 2021 19:00Sokol Lety ASK Viktorie Ořech B
zrušeno
2904. 05. 2021 19:00Sokol Lety ATJ Sokol Roztoky B
zrušeno
2907. 05. 2021 19:30SK Viktorie Ořech BSokol Rudná B
zrušeno
2904. 05. 2021 19:45Sokol Černošice ATJ Viktoria Vestec B
zrušeno
2906. 05. 2021 19:00TJ Úholičky BSokol Libčice nad Vltavou B
zrušeno
2903. 05. 2021 19:00TJ Sokol Unětice ATJ Sokol Mníšek pod Brdy C
zrušeno
Okresní přebor 2.třída
126. 09. 2020 09:30SK Viktorie Ořech ESokol Rudná C7:11
122. 09. 2020 19:00TJ Úholičky CTJ Sokol Mníšek pod Brdy D3:15
122. 09. 2020 19:45Sokol Černošice BSK Viktorie Ořech D4:14
125. 09. 2020 19:30SK Viktorie Ořech CSokol Libčice nad Vltavou C6:12
124. 09. 2020 19:45TJ Sokol Roztoky CSokol Středokluky A10:8
204. 10. 2020 19:00Sokol Rudná CSokol Středokluky A16:2
203. 10. 2020 10:00Sokol Libčice nad Vltavou CSokol Lety B15:3
217. 09. 2020 19:30SK Viktorie Ořech DSK Viktorie Ořech C10:8
202. 10. 2020 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy DSokol Černošice B15:3
203. 10. 2020 09:30SK Viktorie Ořech ETJ Úholičky C16:2
306. 10. 2020 19:00TJ Úholičky CSokol Rudná C4:14
306. 10. 2020 19:45Sokol Černošice BSK Viktorie Ořech E7:11
309. 10. 2020 19:30SK Viktorie Ořech CTJ Sokol Mníšek pod Brdy D5:13
306. 10. 2020 19:00Sokol Lety BSK Viktorie Ořech D12:6
308. 10. 2020 19:45TJ Sokol Roztoky CSokol Libčice nad Vltavou C5:13
2214. 03. 2021 19:00Sokol Rudná CTJ Sokol Roztoky C
zrušeno
2209. 03. 2021 19:00Sokol Lety BSokol Středokluky A
zrušeno
2209. 03. 2021 19:45Sokol Černošice BSokol Libčice nad Vltavou C
zrušeno
2209. 03. 2021 19:00TJ Úholičky CSK Viktorie Ořech D
zrušeno
2213. 03. 2021 09:30SK Viktorie Ořech ETJ Sokol Mníšek pod Brdy D
zrušeno
2316. 03. 2021 19:00Sokol Středokluky ASokol Libčice nad Vltavou C
zrušeno
2318. 03. 2021 19:45TJ Sokol Roztoky CSK Viktorie Ořech D
zrušeno
2316. 03. 2021 19:00Sokol Lety BTJ Sokol Mníšek pod Brdy D
zrušeno
2318. 09. 2020 19:30SK Viktorie Ořech CSK Viktorie Ořech E8:10
2316. 03. 2021 19:45Sokol Černošice BTJ Úholičky C
zrušeno
2428. 03. 2021 19:00Sokol Rudná CSokol Černošice B
zrušeno
2423. 03. 2021 19:00TJ Úholičky CSK Viktorie Ořech C
zrušeno
2427. 03. 2021 09:30SK Viktorie Ořech ESokol Lety B
zrušeno
2426. 03. 2021 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy DTJ Sokol Roztoky C
zrušeno
2422. 03. 2021 19:30SK Viktorie Ořech DSokol Středokluky A
zrušeno
2503. 04. 2021 09:30Sokol Libčice nad Vltavou CSokol Rudná C
zrušeno
2530. 03. 2021 19:00Sokol Středokluky ATJ Sokol Mníšek pod Brdy D
zrušeno
2501. 04. 2021 19:45TJ Sokol Roztoky CSK Viktorie Ořech E
zrušeno
2530. 03. 2021 19:00Sokol Lety BTJ Úholičky C
zrušeno
2502. 04. 2021 19:30SK Viktorie Ořech CSokol Černošice B
zrušeno
2618. 04. 2021 19:00Sokol Rudná CSK Viktorie Ořech C
zrušeno
2613. 04. 2021 19:45Sokol Černošice BSokol Lety B
zrušeno
2613. 04. 2021 19:00TJ Úholičky CTJ Sokol Roztoky C
zrušeno
2617. 04. 2021 09:30SK Viktorie Ořech ESokol Středokluky A
zrušeno
2612. 04. 2021 19:30SK Viktorie Ořech DSokol Libčice nad Vltavou C
zrušeno
2719. 04. 2021 19:30SK Viktorie Ořech DSokol Rudná C
zrušeno
2724. 04. 2021 09:30Sokol Libčice nad Vltavou CTJ Sokol Mníšek pod Brdy D
zrušeno
2720. 04. 2021 19:00Sokol Středokluky ATJ Úholičky C
zrušeno
2722. 04. 2021 19:45TJ Sokol Roztoky CSokol Černošice B
zrušeno
2720. 04. 2021 19:00Sokol Lety BSK Viktorie Ořech C
zrušeno
2802. 05. 2021 19:00Sokol Rudná CSokol Lety B
zrušeno
2830. 04. 2021 19:30SK Viktorie Ořech CTJ Sokol Roztoky C
zrušeno
2827. 04. 2021 19:45Sokol Černošice BSokol Středokluky A
zrušeno
2801. 05. 2021 09:30SK Viktorie Ořech ESokol Libčice nad Vltavou C
zrušeno
2830. 04. 2021 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy DSK Viktorie Ořech D
zrušeno
2907. 05. 2021 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy DSokol Rudná C
zrušeno
2903. 05. 2021 19:30SK Viktorie Ořech DSK Viktorie Ořech E6:12
2908. 05. 2021 09:30Sokol Libčice nad Vltavou CTJ Úholičky C
zrušeno
2904. 05. 2021 19:00Sokol Středokluky ASK Viktorie Ořech C
zrušeno
2906. 05. 2021 19:45TJ Sokol Roztoky CSokol Lety B
zrušeno
Okresní přebor 3.třída
126. 09. 2020 09:30SK Viktorie Ořech GTJ Sokol Unětice B0:18wo
124. 09. 2020 19:00TJ Úholičky DTJ Viktoria Vestec C2:16
121. 09. 2020 19:00TJ. Slavoj DavleSokol Středokluky B9:9
123. 09. 2020 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy ESokol Černošice C7:11
127. 09. 2020 09:30TJ Sokol Roztoky DSokol Libčice nad Vltavou D5:13
127. 09. 2020 19:00Sokol Rudná DSK Viktorie Ořech F12:6
228. 09. 2020 19:00TJ Sokol Unětice BSK Viktorie Ořech F7:11
203. 10. 2020 17:00Sokol Libčice nad Vltavou DSokol Rudná D5:13
228. 09. 2020 19:45Sokol Černošice CTJ Sokol Roztoky D10:8
230. 09. 2020 19:00Sokol Středokluky BTJ Sokol Mníšek pod Brdy E11:7
230. 09. 2020 19:00TJ Viktoria Vestec CTJ. Slavoj Davle15:3
203. 10. 2020 09:30SK Viktorie Ořech GTJ Úholičky D13:5
308. 10. 2020 19:00TJ Úholičky DTJ Sokol Unětice B5:13
305. 10. 2020 19:00TJ. Slavoj DavleSK Viktorie Ořech G9:9
307. 10. 2020 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy ETJ Viktoria Vestec C2:16
311. 10. 2020 09:30TJ Sokol Roztoky DSokol Středokluky B
zrušeno
311. 10. 2020 19:00Sokol Rudná DSokol Černošice C14:4
310. 10. 2020 09:30SK Viktorie Ořech FSokol Libčice nad Vltavou D10:8
2208. 03. 2021 19:00TJ Sokol Unětice BSokol Rudná D
zrušeno
2214. 03. 2021 09:30TJ Sokol Roztoky DSK Viktorie Ořech F
zrušeno
2210. 03. 2021 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy ESokol Libčice nad Vltavou D
zrušeno
2208. 03. 2021 19:00TJ. Slavoj DavleSokol Černošice C
zrušeno
2211. 03. 2021 19:00TJ Úholičky DSokol Středokluky B
zrušeno
2213. 03. 2021 09:30SK Viktorie Ořech GTJ Viktoria Vestec C
zrušeno
2320. 03. 2021 17:00Sokol Libčice nad Vltavou DTJ Sokol Unětice B
zrušeno
2320. 03. 2021 09:30SK Viktorie Ořech FSokol Černošice C
zrušeno
2321. 03. 2021 19:00Sokol Rudná DSokol Středokluky B
zrušeno
2321. 03. 2021 09:30TJ Sokol Roztoky DTJ Viktoria Vestec C
zrušeno
2317. 03. 2021 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy ESK Viktorie Ořech G
zrušeno
2315. 03. 2021 19:00TJ. Slavoj DavleTJ Úholičky D
zrušeno
2422. 03. 2021 19:00TJ Sokol Unětice BTJ. Slavoj Davle
zrušeno
2425. 03. 2021 19:00TJ Úholičky DTJ Sokol Mníšek pod Brdy E
zrušeno
2427. 03. 2021 09:30SK Viktorie Ořech GTJ Sokol Roztoky D
zrušeno
2424. 03. 2021 19:00TJ Viktoria Vestec CSokol Rudná D
zrušeno
2424. 03. 2021 19:00Sokol Středokluky BSK Viktorie Ořech F
zrušeno
2425. 01. 2021 19:45Sokol Černošice CSokol Libčice nad Vltavou D
zrušeno
2529. 03. 2021 19:45Sokol Černošice CTJ Sokol Unětice B
zrušeno
2503. 04. 2021 17:00Sokol Libčice nad Vltavou DSokol Středokluky B
zrušeno
2503. 04. 2021 09:30SK Viktorie Ořech FTJ Viktoria Vestec C
zrušeno
2504. 04. 2021 19:00Sokol Rudná DSK Viktorie Ořech G
zrušeno
2504. 04. 2021 09:30TJ Sokol Roztoky DTJ Úholičky D
zrušeno
2531. 03. 2021 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy ETJ. Slavoj Davle
zrušeno
2612. 04. 2021 19:00TJ Sokol Unětice BTJ Sokol Mníšek pod Brdy E
zrušeno
2612. 04. 2021 19:00TJ. Slavoj DavleTJ Sokol Roztoky D
zrušeno
2615. 04. 2021 19:00TJ Úholičky DSokol Rudná D
zrušeno
2620. 09. 2020 19:00SK Viktorie Ořech GSK Viktorie Ořech F3:15
2614. 04. 2021 19:00TJ Viktoria Vestec CSokol Libčice nad Vltavou D
zrušeno
2614. 04. 2021 19:00Sokol Středokluky BSokol Černošice C
zrušeno
2721. 04. 2021 19:00Sokol Středokluky BTJ Sokol Unětice B
zrušeno
2719. 04. 2021 19:45Sokol Černošice CTJ Viktoria Vestec C
zrušeno
2724. 04. 2021 17:00Sokol Libčice nad Vltavou DSK Viktorie Ořech G
zrušeno
2724. 04. 2021 09:30SK Viktorie Ořech FTJ Úholičky D
zrušeno
2725. 04. 2021 19:00Sokol Rudná DTJ. Slavoj Davle
zrušeno
2725. 04. 2021 09:30TJ Sokol Roztoky DTJ Sokol Mníšek pod Brdy E
zrušeno
2826. 04. 2021 19:00TJ Sokol Unětice BTJ Sokol Roztoky D
zrušeno
2828. 04. 2021 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy ESokol Rudná D
zrušeno
2826. 04. 2021 19:00TJ. Slavoj DavleSK Viktorie Ořech F
zrušeno
2829. 04. 2021 19:00TJ Úholičky DSokol Libčice nad Vltavou D
zrušeno
2801. 05. 2021 09:30SK Viktorie Ořech GSokol Černošice C
zrušeno
2828. 04. 2021 19:00TJ Viktoria Vestec CSokol Středokluky B
zrušeno
2905. 05. 2021 19:00TJ Viktoria Vestec CTJ Sokol Unětice B
zrušeno
2905. 05. 2021 19:00Sokol Středokluky BSK Viktorie Ořech G
zrušeno
2903. 05. 2021 19:45Sokol Černošice CTJ Úholičky D
zrušeno
2908. 05. 2021 17:00Sokol Libčice nad Vltavou DTJ. Slavoj Davle
zrušeno
2908. 05. 2021 09:30SK Viktorie Ořech FTJ Sokol Mníšek pod Brdy E
zrušeno
2909. 05. 2021 19:00Sokol Rudná DTJ Sokol Roztoky D
zrušeno

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy