Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Regionální přebor 1.třídy
126. 09. 2020 09:00SK Klučenice ASK Chraštice A6:12
126. 09. 2020 09:00TJ Tatran Sedlčany DTJ Sokol Voznice B18:0
126. 09. 2020 09:00SK Březnice CSK Březnice D11:7
126. 09. 2020 09:00TJ SLAVOJ Obecnice "C"TJ Sokol Drahlín7:11
126. 09. 2020 09:00TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "B", spolekTTC Příbram "B"14:4
125. 09. 2020 19:30TJ Spartak Čenkov ATJ Sokol Hluboš - Paseky "A"8:10
210. 10. 2020 09:00SK Klučenice ATJ Spartak Čenkov A
209. 10. 2020 18:30SK Chraštice ATJ Sokol Hluboš - Paseky "A"10:8
210. 10. 2020 09:00TJ Tatran Sedlčany DTJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "B", spolek8:10
210. 10. 2020 09:00TJ Sokol Voznice BTTC Příbram "B"7:11
210. 10. 2020 09:00SK Březnice CTJ SLAVOJ Obecnice "C"7:11
210. 10. 2020 09:00SK Březnice DTJ Sokol Drahlín5:13
310. 10. 2020 13:00SK Klučenice ATJ Sokol Hluboš - Paseky "A"
310. 10. 2020 13:00SK Chraštice ATJ Spartak Čenkov A11:7
310. 10. 2020 13:00TJ Tatran Sedlčany DTTC Příbram "B"13:5
310. 10. 2020 13:00TJ Sokol Voznice BTJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "B", spolek6:12
310. 10. 2020 13:00SK Březnice CTJ Sokol Drahlín9:9
310. 10. 2020 13:00SK Březnice DTJ SLAVOJ Obecnice "C"12:6
424. 10. 2020 09:00TJ Spartak Čenkov ATJ SLAVOJ Obecnice "C"
424. 10. 2020 09:00TJ Sokol Hluboš - Paseky "A"TJ Sokol Drahlín
424. 10. 2020 09:00TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "B", spolekSK Březnice C
424. 10. 2020 09:00TTC Příbram "B"SK Březnice D
424. 10. 2020 09:00SK Klučenice ATJ Tatran Sedlčany D
424. 10. 2020 09:00SK Chraštice ATJ Sokol Voznice B
524. 10. 2020 13:00TJ Spartak Čenkov ATJ Sokol Drahlín
524. 10. 2020 13:00TJ Sokol Hluboš - Paseky "A"TJ SLAVOJ Obecnice "C"
524. 10. 2020 13:00TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "B", spolekSK Březnice D
524. 10. 2020 13:00TTC Příbram "B"SK Březnice C
524. 10. 2020 13:00SK Klučenice ATJ Sokol Voznice B
524. 10. 2020 13:00SK Chraštice ATJ Tatran Sedlčany D
607. 11. 2020 09:00TJ Tatran Sedlčany DTJ Spartak Čenkov A
607. 11. 2020 09:00TJ Sokol Voznice BTJ Sokol Hluboš - Paseky "A"
607. 11. 2020 09:00SK Březnice CSK Klučenice A
607. 11. 2020 09:00SK Březnice DSK Chraštice A
607. 11. 2020 09:00TJ SLAVOJ Obecnice "C"TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "B", spolek
607. 11. 2020 09:00TJ Sokol DrahlínTTC Příbram "B"
707. 11. 2020 13:00TJ Tatran Sedlčany DTJ Sokol Hluboš - Paseky "A"
707. 11. 2020 13:00TJ Sokol Voznice BTJ Spartak Čenkov A
707. 11. 2020 13:00SK Březnice CSK Chraštice A
707. 11. 2020 13:00SK Březnice DSK Klučenice A
707. 11. 2020 13:00TJ SLAVOJ Obecnice "C"TTC Příbram "B"
707. 11. 2020 13:00TJ Sokol DrahlínTJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "B", spolek
821. 11. 2020 09:00TJ Spartak Čenkov ATJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "B", spolek
821. 11. 2020 09:00TJ Sokol Hluboš - Paseky "A"TTC Příbram "B"
821. 11. 2020 09:00SK Klučenice ATJ SLAVOJ Obecnice "C"
821. 11. 2020 09:00SK Chraštice ATJ Sokol Drahlín
821. 11. 2020 09:00TJ Tatran Sedlčany DSK Březnice C
821. 11. 2020 09:00TJ Sokol Voznice BSK Březnice D
921. 11. 2020 13:00TJ Spartak Čenkov ATTC Příbram "B"
921. 11. 2020 13:00TJ Sokol Hluboš - Paseky "A"TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "B", spolek
921. 11. 2020 13:00SK Klučenice ATJ Sokol Drahlín
921. 11. 2020 13:00SK Chraštice ATJ SLAVOJ Obecnice "C"
921. 11. 2020 13:00TJ Tatran Sedlčany DSK Březnice D
921. 11. 2020 13:00TJ Sokol Voznice BSK Březnice C
1005. 12. 2020 09:00SK Březnice CTJ Spartak Čenkov A
1005. 12. 2020 09:00SK Březnice DTJ Sokol Hluboš - Paseky "A"
1005. 12. 2020 09:00TJ SLAVOJ Obecnice "C"TJ Tatran Sedlčany D
1005. 12. 2020 09:00TJ Sokol DrahlínTJ Sokol Voznice B
1005. 12. 2020 09:00TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "B", spolekSK Klučenice A
1005. 12. 2020 09:00TTC Příbram "B"SK Chraštice A
1105. 12. 2020 13:00SK Březnice CTJ Sokol Hluboš - Paseky "A"
1105. 12. 2020 13:00SK Březnice DTJ Spartak Čenkov A
1105. 12. 2020 13:00TJ SLAVOJ Obecnice "C"TJ Sokol Voznice B
1105. 12. 2020 13:00TJ Sokol DrahlínTJ Tatran Sedlčany D
1105. 12. 2020 13:00TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "B", spolekSK Chraštice A
1105. 12. 2020 13:00TTC Příbram "B"SK Klučenice A
1209. 01. 2021 09:00SK Chraštice ASK Klučenice A
1209. 01. 2021 09:00TJ Sokol Voznice BTJ Tatran Sedlčany D
1228. 09. 2020 18:00SK Březnice DSK Březnice C10:8
1209. 01. 2021 09:00TJ Sokol DrahlínTJ SLAVOJ Obecnice "C"
1209. 01. 2021 09:00TTC Příbram "B"TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "B", spolek
1209. 01. 2021 09:00TJ Sokol Hluboš - Paseky "A"TJ Spartak Čenkov A
1323. 01. 2021 09:00TJ Spartak Čenkov ASK Klučenice A
1323. 01. 2021 09:00TJ Sokol Hluboš - Paseky "A"SK Chraštice A
1323. 01. 2021 09:00TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "B", spolekTJ Tatran Sedlčany D
1323. 01. 2021 09:00TTC Příbram "B"TJ Sokol Voznice B
1323. 01. 2021 09:00TJ SLAVOJ Obecnice "C"SK Březnice C
1323. 01. 2021 09:00TJ Sokol DrahlínSK Březnice D
1423. 01. 2021 13:00TJ Sokol Hluboš - Paseky "A"SK Klučenice A
1423. 01. 2021 13:00TJ Spartak Čenkov ASK Chraštice A
1423. 01. 2021 13:00TTC Příbram "B"TJ Tatran Sedlčany D
1423. 01. 2021 13:00TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "B", spolekTJ Sokol Voznice B
1423. 01. 2021 13:00TJ Sokol DrahlínSK Březnice C
1423. 01. 2021 13:00TJ SLAVOJ Obecnice "C"SK Březnice D
1506. 02. 2021 09:00TJ SLAVOJ Obecnice "C"TJ Spartak Čenkov A
1506. 02. 2021 09:00TJ Sokol DrahlínTJ Sokol Hluboš - Paseky "A"
1506. 02. 2021 09:00SK Březnice CTJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "B", spolek
1506. 02. 2021 09:00SK Březnice DTTC Příbram "B"
1506. 02. 2021 09:00TJ Tatran Sedlčany DSK Klučenice A
1506. 02. 2021 09:00TJ Sokol Voznice BSK Chraštice A
1606. 02. 2021 13:00TJ Sokol DrahlínTJ Spartak Čenkov A
1606. 02. 2021 13:00TJ SLAVOJ Obecnice "C"TJ Sokol Hluboš - Paseky "A"
1606. 02. 2021 13:00SK Březnice DTJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "B", spolek
1606. 02. 2021 13:00SK Březnice CTTC Příbram "B"
1606. 02. 2021 13:00TJ Sokol Voznice BSK Klučenice A
1606. 02. 2021 13:00TJ Tatran Sedlčany DSK Chraštice A
1720. 02. 2021 09:00TJ Spartak Čenkov ATJ Tatran Sedlčany D
1720. 02. 2021 09:00TJ Sokol Hluboš - Paseky "A"TJ Sokol Voznice B
1720. 02. 2021 09:00SK Klučenice ASK Březnice C
1720. 02. 2021 09:00SK Chraštice ASK Březnice D
1720. 02. 2021 09:00TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "B", spolekTJ SLAVOJ Obecnice "C"
1720. 02. 2021 09:00TTC Příbram "B"TJ Sokol Drahlín
1820. 02. 2021 13:00TJ Sokol Hluboš - Paseky "A"TJ Tatran Sedlčany D
1820. 02. 2021 13:00TJ Spartak Čenkov ATJ Sokol Voznice B
1820. 02. 2021 13:00SK Chraštice ASK Březnice C
1820. 02. 2021 13:00SK Klučenice ASK Březnice D
1820. 02. 2021 13:00TTC Příbram "B"TJ SLAVOJ Obecnice "C"
1820. 02. 2021 13:00TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "B", spolekTJ Sokol Drahlín
1906. 03. 2021 09:00TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "B", spolekTJ Spartak Čenkov A
1906. 03. 2021 09:00TTC Příbram "B"TJ Sokol Hluboš - Paseky "A"
1906. 03. 2021 09:00TJ SLAVOJ Obecnice "C"SK Klučenice A
1906. 03. 2021 09:00TJ Sokol DrahlínSK Chraštice A
1906. 03. 2021 09:00SK Březnice CTJ Tatran Sedlčany D
1906. 03. 2021 09:00SK Březnice DTJ Sokol Voznice B
2006. 03. 2021 13:00TTC Příbram "B"TJ Spartak Čenkov A
2006. 03. 2021 13:00TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "B", spolekTJ Sokol Hluboš - Paseky "A"
2006. 03. 2021 13:00TJ Sokol DrahlínSK Klučenice A
2006. 03. 2021 13:00TJ SLAVOJ Obecnice "C"SK Chraštice A
2006. 03. 2021 13:00SK Březnice DTJ Tatran Sedlčany D
2006. 03. 2021 13:00SK Březnice CTJ Sokol Voznice B
2120. 03. 2021 09:00TJ Spartak Čenkov ASK Březnice C
2120. 03. 2021 09:00TJ Sokol Hluboš - Paseky "A"SK Březnice D
2120. 03. 2021 09:00TJ Tatran Sedlčany DTJ SLAVOJ Obecnice "C"
2120. 03. 2021 09:00TJ Sokol Voznice BTJ Sokol Drahlín
2120. 03. 2021 09:00SK Klučenice ATJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "B", spolek
2120. 03. 2021 09:00SK Chraštice ATTC Příbram "B"
2220. 03. 2021 13:00TJ Sokol Hluboš - Paseky "A"SK Březnice C
2220. 03. 2021 13:00TJ Spartak Čenkov ASK Březnice D
2220. 03. 2021 13:00TJ Sokol Voznice BTJ SLAVOJ Obecnice "C"
2220. 03. 2021 13:00TJ Tatran Sedlčany DTJ Sokol Drahlín
2220. 03. 2021 13:00SK Chraštice ATJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "B", spolek
2220. 03. 2021 13:00SK Klučenice ATTC Příbram "B"
Regionální přebor 2.třídy
126. 09. 2020 09:00TJ Sokol Drahlín "B"TJ SLAVOJ Obecnice "D"13:5
126. 09. 2020 09:00TJ Sokol Hluboš - Paseky "B"TJ Spartak Čenkov B7:11
126. 09. 2020 09:00SK Chraštice BSK Klučenice B6:12
126. 09. 2020 09:00TJ Sokol Voznice - Malá Hraštice CTTC Příbram "C"2:16
126. 09. 2020 09:00Tělocvičná jednota Sokol Příbram CTělocvičná jednota Sokol Příbram D14:4
210. 10. 2020 09:00TJ Sokol Drahlín "B"Tělocvičná jednota Sokol Příbram C
210. 10. 2020 09:00TJ SLAVOJ Obecnice "D"Tělocvičná jednota Sokol Příbram D18:0
210. 10. 2020 09:00TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "C", spolekTTC Příbram "C"8:10
210. 10. 2020 09:00TJ Sokol Hluboš - Paseky "B"SK Chraštice B15:3
210. 10. 2020 09:00TJ Spartak Čenkov BSK Klučenice B9:9
310. 10. 2020 13:00TJ Sokol Drahlín "B"Tělocvičná jednota Sokol Příbram D
310. 10. 2020 13:00TJ SLAVOJ Obecnice "D"Tělocvičná jednota Sokol Příbram C18:0
310. 10. 2020 13:00TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "C", spolekTJ Sokol Voznice - Malá Hraštice C12:6
310. 10. 2020 13:00TJ Sokol Hluboš - Paseky "B"SK Klučenice B15:3
310. 10. 2020 13:00TJ Spartak Čenkov BSK Chraštice B12:6
424. 10. 2020 09:00Tělocvičná jednota Sokol Příbram CSK Chraštice B
424. 10. 2020 09:00Tělocvičná jednota Sokol Příbram DSK Klučenice B
424. 10. 2020 09:00TJ Sokol Voznice - Malá Hraštice CTJ Sokol Hluboš - Paseky "B"
424. 10. 2020 09:00TTC Příbram "C"TJ Spartak Čenkov B
424. 10. 2020 09:00TJ SLAVOJ Obecnice "D"TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "C", spolek
524. 10. 2020 13:00Tělocvičná jednota Sokol Příbram CSK Klučenice B
524. 10. 2020 13:00Tělocvičná jednota Sokol Příbram DSK Chraštice B
524. 10. 2020 13:00TJ Sokol Voznice - Malá Hraštice CTJ Spartak Čenkov B
524. 10. 2020 13:00TTC Příbram "C"TJ Sokol Hluboš - Paseky "B"
524. 10. 2020 13:00TJ Sokol Drahlín "B"TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "C", spolek
607. 11. 2020 09:00TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "C", spolekTělocvičná jednota Sokol Příbram D
607. 11. 2020 09:00TJ Sokol Hluboš - Paseky "B"TJ Sokol Drahlín "B"
607. 11. 2020 09:00TJ Spartak Čenkov BTJ SLAVOJ Obecnice "D"
607. 11. 2020 09:00SK Chraštice BTJ Sokol Voznice - Malá Hraštice C
607. 11. 2020 09:00SK Klučenice BTTC Příbram "C"
707. 11. 2020 13:00TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "C", spolekTělocvičná jednota Sokol Příbram C
707. 11. 2020 13:00TJ Sokol Hluboš - Paseky "B"TJ SLAVOJ Obecnice "D"
707. 11. 2020 13:00TJ Spartak Čenkov BTJ Sokol Drahlín "B"
707. 11. 2020 13:00SK Chraštice BTTC Příbram "C"
707. 11. 2020 13:00SK Klučenice BTJ Sokol Voznice - Malá Hraštice C
821. 11. 2020 09:00Tělocvičná jednota Sokol Příbram CTJ Sokol Voznice - Malá Hraštice C
821. 11. 2020 09:00Tělocvičná jednota Sokol Příbram DTTC Příbram "C"
821. 11. 2020 09:00TJ Sokol Drahlín "B"SK Chraštice B
821. 11. 2020 09:00TJ SLAVOJ Obecnice "D"SK Klučenice B
821. 11. 2020 09:00TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "C", spolekTJ Spartak Čenkov B
921. 11. 2020 13:00Tělocvičná jednota Sokol Příbram CTTC Příbram "C"
921. 11. 2020 13:00Tělocvičná jednota Sokol Příbram DTJ Sokol Voznice - Malá Hraštice C
921. 11. 2020 13:00TJ Sokol Drahlín "B"SK Klučenice B
921. 11. 2020 13:00TJ SLAVOJ Obecnice "D"SK Chraštice B
921. 11. 2020 13:00TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "C", spolekTJ Sokol Hluboš - Paseky "B"
1005. 12. 2020 09:00TJ Sokol Hluboš - Paseky "B"Tělocvičná jednota Sokol Příbram C
1005. 12. 2020 09:00TJ Spartak Čenkov BTělocvičná jednota Sokol Příbram D
1005. 12. 2020 09:00SK Klučenice BTJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "C", spolek
1005. 12. 2020 09:00TJ Sokol Voznice - Malá Hraštice CTJ Sokol Drahlín "B"
1005. 12. 2020 09:00TTC Příbram "C"TJ SLAVOJ Obecnice "D"
1105. 12. 2020 13:00TJ Sokol Hluboš - Paseky "B"Tělocvičná jednota Sokol Příbram D
1105. 12. 2020 13:00TJ Spartak Čenkov BTělocvičná jednota Sokol Příbram C
1105. 12. 2020 13:00SK Chraštice BTJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "C", spolek
1105. 12. 2020 13:00TJ Sokol Voznice - Malá Hraštice CTJ SLAVOJ Obecnice "D"
1105. 12. 2020 13:00TTC Příbram "C"TJ Sokol Drahlín "B"
1209. 01. 2021 09:00TJ SLAVOJ Obecnice "D"TJ Sokol Drahlín "B"
1209. 01. 2021 09:00TJ Spartak Čenkov BTJ Sokol Hluboš - Paseky "B"
1209. 01. 2021 09:00SK Klučenice BSK Chraštice B
1209. 01. 2021 09:00TTC Příbram "C"TJ Sokol Voznice - Malá Hraštice C
1209. 01. 2021 09:00Tělocvičná jednota Sokol Příbram DTělocvičná jednota Sokol Příbram C
1323. 01. 2021 09:00Tělocvičná jednota Sokol Příbram CTJ Sokol Drahlín "B"
1323. 01. 2021 09:00Tělocvičná jednota Sokol Příbram DTJ SLAVOJ Obecnice "D"
1323. 01. 2021 09:00TTC Příbram "C"TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "C", spolek
1323. 01. 2021 09:00SK Chraštice BTJ Sokol Hluboš - Paseky "B"
1323. 01. 2021 09:00SK Klučenice BTJ Spartak Čenkov B
1423. 01. 2021 13:00Tělocvičná jednota Sokol Příbram DTJ Sokol Drahlín "B"
1423. 01. 2021 13:00Tělocvičná jednota Sokol Příbram CTJ SLAVOJ Obecnice "D"
1423. 01. 2021 13:00TJ Sokol Voznice - Malá Hraštice CTJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "C", spolek
1423. 01. 2021 13:00SK Klučenice BTJ Sokol Hluboš - Paseky "B"
1423. 01. 2021 13:00SK Chraštice BTJ Spartak Čenkov B
1506. 02. 2021 09:00SK Chraštice BTělocvičná jednota Sokol Příbram C
1506. 02. 2021 09:00SK Klučenice BTělocvičná jednota Sokol Příbram D
1506. 02. 2021 09:00TJ Sokol Hluboš - Paseky "B"TJ Sokol Voznice - Malá Hraštice C
1506. 02. 2021 09:00TJ Spartak Čenkov BTTC Příbram "C"
1506. 02. 2021 09:00TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "C", spolekTJ SLAVOJ Obecnice "D"
1606. 02. 2021 13:00SK Klučenice BTělocvičná jednota Sokol Příbram C
1606. 02. 2021 13:00SK Chraštice BTělocvičná jednota Sokol Příbram D
1606. 02. 2021 13:00TJ Spartak Čenkov BTJ Sokol Voznice - Malá Hraštice C
1606. 02. 2021 13:00TJ Sokol Hluboš - Paseky "B"TTC Příbram "C"
1606. 02. 2021 13:00TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "C", spolekTJ Sokol Drahlín "B"
1720. 02. 2021 09:00Tělocvičná jednota Sokol Příbram DTJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "C", spolek
1720. 02. 2021 09:00TJ Sokol Drahlín "B"TJ Sokol Hluboš - Paseky "B"
1720. 02. 2021 09:00TJ SLAVOJ Obecnice "D"TJ Spartak Čenkov B
1720. 02. 2021 09:00TJ Sokol Voznice - Malá Hraštice CSK Chraštice B
1720. 02. 2021 09:00TTC Příbram "C"SK Klučenice B
1820. 02. 2021 13:00Tělocvičná jednota Sokol Příbram CTJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "C", spolek
1820. 02. 2021 13:00TJ SLAVOJ Obecnice "D"TJ Sokol Hluboš - Paseky "B"
1820. 02. 2021 13:00TJ Sokol Drahlín "B"TJ Spartak Čenkov B
1820. 02. 2021 13:00TTC Příbram "C"SK Chraštice B
1820. 02. 2021 13:00TJ Sokol Voznice - Malá Hraštice CSK Klučenice B
1906. 03. 2021 09:00TJ Sokol Voznice - Malá Hraštice CTělocvičná jednota Sokol Příbram C
1906. 03. 2021 09:00TTC Příbram "C"Tělocvičná jednota Sokol Příbram D
1906. 03. 2021 09:00SK Chraštice BTJ Sokol Drahlín "B"
1906. 03. 2021 09:00SK Klučenice BTJ SLAVOJ Obecnice "D"
1906. 03. 2021 09:00TJ Spartak Čenkov BTJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "C", spolek
2006. 03. 2021 13:00TTC Příbram "C"Tělocvičná jednota Sokol Příbram C
2006. 03. 2021 13:00TJ Sokol Voznice - Malá Hraštice CTělocvičná jednota Sokol Příbram D
2006. 03. 2021 13:00SK Klučenice BTJ Sokol Drahlín "B"
2006. 03. 2021 13:00SK Chraštice BTJ SLAVOJ Obecnice "D"
2006. 03. 2021 13:00TJ Sokol Hluboš - Paseky "B"TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "C", spolek
2120. 03. 2021 09:00Tělocvičná jednota Sokol Příbram CTJ Sokol Hluboš - Paseky "B"
2120. 03. 2021 09:00Tělocvičná jednota Sokol Příbram DTJ Spartak Čenkov B
2120. 03. 2021 09:00TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "C", spolekSK Klučenice B
2120. 03. 2021 09:00TJ Sokol Drahlín "B"TJ Sokol Voznice - Malá Hraštice C
2120. 03. 2021 09:00TJ SLAVOJ Obecnice "D"TTC Příbram "C"
2220. 03. 2021 13:00Tělocvičná jednota Sokol Příbram DTJ Sokol Hluboš - Paseky "B"
2220. 03. 2021 13:00Tělocvičná jednota Sokol Příbram CTJ Spartak Čenkov B
2220. 03. 2021 13:00TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "C", spolekSK Chraštice B
2220. 03. 2021 13:00TJ SLAVOJ Obecnice "D"TJ Sokol Voznice - Malá Hraštice C
2220. 03. 2021 13:00TJ Sokol Drahlín "B"TTC Příbram "C"

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy