Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Regionální přebor I, muži
121. 09. 2020 17:00SK Pedagog ČB CKST Štěpánovice A9:9
124. 09. 2020 18:30TJ Sokol Zliv ATJ Hraničář Horní Stropnice A12:6
123. 09. 2020 18:30TJ Sokol Nová Ves u ČB BTJ Sokol České Budějovice C12:6
125. 09. 2020 18:30SK Žimutice ATJ Sokol Kněžské Dvory A18:0
123. 09. 2020 18:30TJ Slovan Černý Dub CTJ Calofrig Borovany B6:12
122. 09. 2020 18:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou CTJ Spartak Trhové Sviny Z.S. A13:5
202. 10. 2020 18:30KST Štěpánovice ATJ Spartak Trhové Sviny Z.S. A11:7
229. 09. 2020 18:00TJ Calofrig Borovany BTJ Sokol Hluboká nad Vltavou C4:14
202. 10. 2020 19:00TJ Sokol Kněžské Dvory ATJ Slovan Černý Dub C10:8
228. 09. 2020 18:30TJ Sokol České Budějovice CSK Žimutice A1:17
202. 10. 2020 18:00TJ Hraničář Horní Stropnice ATJ Sokol Nová Ves u ČB B11:7
228. 09. 2020 17:00SK Pedagog ČB CTJ Sokol Zliv A7:11
308. 10. 2020 18:30TJ Sokol Zliv AKST Štěpánovice A14:4
307. 10. 2020 18:30TJ Sokol Nová Ves u ČB BSK Pedagog ČB C14:4
309. 10. 2020 18:30SK Žimutice ATJ Hraničář Horní Stropnice A18:0
307. 10. 2020 18:00
výměna pořadatelství
TJ Sokol České Budějovice CTJ Slovan Černý Dub C8:10
306. 10. 2020 18:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou CTJ Sokol Kněžské Dvory A13:5
305. 10. 2020 19:15TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. ATJ Calofrig Borovany B7:11
416. 10. 2020 18:30KST Štěpánovice ATJ Calofrig Borovany B 
416. 10. 2020 19:00TJ Sokol Kněžské Dvory ATJ Spartak Trhové Sviny Z.S. A 
412. 10. 2020 18:30TJ Sokol České Budějovice CTJ Sokol Hluboká nad Vltavou C 
416. 10. 2020 18:00TJ Hraničář Horní Stropnice ATJ Slovan Černý Dub C 
412. 10. 2020 17:00SK Pedagog ČB CSK Žimutice A 
415. 10. 2020 18:30TJ Sokol Zliv ATJ Sokol Nová Ves u ČB B 
521. 10. 2020 18:30TJ Sokol Nová Ves u ČB BKST Štěpánovice A 
523. 10. 2020 18:30SK Žimutice ATJ Sokol Zliv A 
521. 10. 2020 18:30TJ Slovan Černý Dub CSK Pedagog ČB C 
520. 10. 2020 18:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou CTJ Hraničář Horní Stropnice A 
519. 10. 2020 19:15TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. ATJ Sokol České Budějovice C 
520. 10. 2020 18:00TJ Calofrig Borovany BTJ Sokol Kněžské Dvory A 
630. 10. 2020 18:30KST Štěpánovice ATJ Sokol Kněžské Dvory A 
626. 10. 2020 18:30TJ Sokol České Budějovice CTJ Calofrig Borovany B 
630. 10. 2020 18:00TJ Hraničář Horní Stropnice ATJ Spartak Trhové Sviny Z.S. A 
626. 10. 2020 17:00SK Pedagog ČB CTJ Sokol Hluboká nad Vltavou C 
629. 10. 2020 18:30TJ Sokol Zliv ATJ Slovan Černý Dub C 
628. 10. 2020 18:30TJ Sokol Nová Ves u ČB BSK Žimutice A 
706. 11. 2020 18:30SK Žimutice AKST Štěpánovice A 
704. 11. 2020 18:30TJ Slovan Černý Dub CTJ Sokol Nová Ves u ČB B 
703. 11. 2020 18:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou CTJ Sokol Zliv A 
702. 11. 2020 19:15TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. ASK Pedagog ČB C 
703. 11. 2020 18:00TJ Calofrig Borovany BTJ Hraničář Horní Stropnice A 
706. 11. 2020 19:00TJ Sokol Kněžské Dvory ATJ Sokol České Budějovice C 
813. 11. 2020 18:30KST Štěpánovice ATJ Sokol České Budějovice C 
813. 11. 2020 18:00TJ Hraničář Horní Stropnice ATJ Sokol Kněžské Dvory A 
809. 11. 2020 17:00SK Pedagog ČB CTJ Calofrig Borovany B 
812. 11. 2020 18:30TJ Sokol Zliv ATJ Spartak Trhové Sviny Z.S. A 
811. 11. 2020 18:30TJ Sokol Nová Ves u ČB BTJ Sokol Hluboká nad Vltavou C 
813. 11. 2020 18:30SK Žimutice ATJ Slovan Černý Dub C 
918. 11. 2020 18:30TJ Slovan Černý Dub CKST Štěpánovice A 
917. 11. 2020 18:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou CSK Žimutice A 
916. 11. 2020 19:15TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. ATJ Sokol Nová Ves u ČB B 
917. 11. 2020 18:00TJ Calofrig Borovany BTJ Sokol Zliv A 
920. 11. 2020 19:00TJ Sokol Kněžské Dvory ASK Pedagog ČB C 
916. 11. 2020 18:30TJ Sokol České Budějovice CTJ Hraničář Horní Stropnice A 
1027. 11. 2020 18:30KST Štěpánovice ATJ Hraničář Horní Stropnice A 
1023. 11. 2020 17:00SK Pedagog ČB CTJ Sokol České Budějovice C 
1026. 11. 2020 18:30TJ Sokol Zliv ATJ Sokol Kněžské Dvory A 
1025. 11. 2020 18:30TJ Sokol Nová Ves u ČB BTJ Calofrig Borovany B 
1027. 11. 2020 18:30SK Žimutice ATJ Spartak Trhové Sviny Z.S. A 
1025. 11. 2020 18:30TJ Slovan Černý Dub CTJ Sokol Hluboká nad Vltavou C 
1101. 12. 2020 18:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou CKST Štěpánovice A 
1130. 11. 2020 19:15TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. ATJ Slovan Černý Dub C 
1101. 12. 2020 18:00TJ Calofrig Borovany BSK Žimutice A 
1104. 12. 2020 19:00TJ Sokol Kněžské Dvory ATJ Sokol Nová Ves u ČB B 
1130. 11. 2020 18:30TJ Sokol České Budějovice CTJ Sokol Zliv A 
1104. 12. 2020 18:00TJ Hraničář Horní Stropnice ASK Pedagog ČB C 
1222. 01. 2021 18:30KST Štěpánovice ASK Pedagog ČB C 
1222. 01. 2021 18:00TJ Hraničář Horní Stropnice ATJ Sokol Zliv A 
1218. 01. 2021 18:30TJ Sokol České Budějovice CTJ Sokol Nová Ves u ČB B 
1222. 01. 2021 19:00TJ Sokol Kněžské Dvory ASK Žimutice A 
1219. 01. 2021 18:00TJ Calofrig Borovany BTJ Slovan Černý Dub C 
1218. 01. 2021 19:15TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. ATJ Sokol Hluboká nad Vltavou C 
1325. 01. 2021 19:15TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. AKST Štěpánovice A 
1326. 01. 2021 18:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou CTJ Calofrig Borovany B 
1327. 01. 2021 18:30TJ Slovan Černý Dub CTJ Sokol Kněžské Dvory A 
1329. 01. 2021 18:30SK Žimutice ATJ Sokol České Budějovice C 
1327. 01. 2021 18:30TJ Sokol Nová Ves u ČB BTJ Hraničář Horní Stropnice A 
1328. 01. 2021 18:30TJ Sokol Zliv ASK Pedagog ČB C 
1405. 02. 2021 18:30KST Štěpánovice ATJ Sokol Zliv A 
1401. 02. 2021 17:00SK Pedagog ČB CTJ Sokol Nová Ves u ČB B 
1405. 02. 2021 18:00TJ Hraničář Horní Stropnice ASK Žimutice A 
1402. 02. 2021 18:30
výměna pořadatelství
TJ Slovan Černý Dub CTJ Sokol České Budějovice C 
1405. 02. 2021 19:00TJ Sokol Kněžské Dvory ATJ Sokol Hluboká nad Vltavou C 
1402. 02. 2021 18:00TJ Calofrig Borovany BTJ Spartak Trhové Sviny Z.S. A 
1509. 02. 2021 18:00TJ Calofrig Borovany BKST Štěpánovice A 
1508. 02. 2021 19:15TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. ATJ Sokol Kněžské Dvory A 
1509. 02. 2021 18:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou CTJ Sokol České Budějovice C 
1510. 02. 2021 18:30TJ Slovan Černý Dub CTJ Hraničář Horní Stropnice A 
1512. 02. 2021 18:30SK Žimutice ASK Pedagog ČB C 
1510. 02. 2021 18:30TJ Sokol Nová Ves u ČB BTJ Sokol Zliv A 
1619. 02. 2021 18:30KST Štěpánovice ATJ Sokol Nová Ves u ČB B 
1618. 02. 2021 18:30TJ Sokol Zliv ASK Žimutice A 
1615. 02. 2021 17:00SK Pedagog ČB CTJ Slovan Černý Dub C 
1619. 02. 2021 18:00TJ Hraničář Horní Stropnice ATJ Sokol Hluboká nad Vltavou C 
1615. 02. 2021 18:30TJ Sokol České Budějovice CTJ Spartak Trhové Sviny Z.S. A 
1619. 02. 2021 19:00TJ Sokol Kněžské Dvory ATJ Calofrig Borovany B 
1726. 02. 2021 19:00TJ Sokol Kněžské Dvory AKST Štěpánovice A 
1723. 02. 2021 18:00TJ Calofrig Borovany BTJ Sokol České Budějovice C 
1722. 02. 2021 19:15TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. ATJ Hraničář Horní Stropnice A 
1723. 02. 2021 18:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou CSK Pedagog ČB C 
1724. 02. 2021 18:30TJ Slovan Černý Dub CTJ Sokol Zliv A 
1726. 02. 2021 18:30SK Žimutice ATJ Sokol Nová Ves u ČB B 
1805. 03. 2021 18:30KST Štěpánovice ASK Žimutice A 
1803. 03. 2021 18:30TJ Sokol Nová Ves u ČB BTJ Slovan Černý Dub C 
1804. 03. 2021 18:30TJ Sokol Zliv ATJ Sokol Hluboká nad Vltavou C 
1801. 03. 2021 17:00SK Pedagog ČB CTJ Spartak Trhové Sviny Z.S. A 
1805. 03. 2021 18:00TJ Hraničář Horní Stropnice ATJ Calofrig Borovany B 
1801. 03. 2021 18:30TJ Sokol České Budějovice CTJ Sokol Kněžské Dvory A 
1908. 03. 2021 18:30TJ Sokol České Budějovice CKST Štěpánovice A 
1912. 03. 2021 19:00TJ Sokol Kněžské Dvory ATJ Hraničář Horní Stropnice A 
1909. 03. 2021 18:00TJ Calofrig Borovany BSK Pedagog ČB C 
1908. 03. 2021 19:15TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. ATJ Sokol Zliv A 
1909. 03. 2021 18:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou CTJ Sokol Nová Ves u ČB B 
1910. 03. 2021 18:30TJ Slovan Černý Dub CSK Žimutice A 
2019. 03. 2021 18:30KST Štěpánovice ATJ Slovan Černý Dub C 
2019. 03. 2021 18:30SK Žimutice ATJ Sokol Hluboká nad Vltavou C 
2017. 03. 2021 18:30TJ Sokol Nová Ves u ČB BTJ Spartak Trhové Sviny Z.S. A 
2018. 03. 2021 18:30TJ Sokol Zliv ATJ Calofrig Borovany B 
2015. 03. 2021 17:00SK Pedagog ČB CTJ Sokol Kněžské Dvory A 
2019. 03. 2021 18:00TJ Hraničář Horní Stropnice ATJ Sokol České Budějovice C 
2126. 03. 2021 18:00TJ Hraničář Horní Stropnice AKST Štěpánovice A 
2122. 03. 2021 18:30TJ Sokol České Budějovice CSK Pedagog ČB C 
2126. 03. 2021 19:00TJ Sokol Kněžské Dvory ATJ Sokol Zliv A 
2123. 03. 2021 18:00TJ Calofrig Borovany BTJ Sokol Nová Ves u ČB B 
2122. 03. 2021 19:15TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. ASK Žimutice A 
2123. 03. 2021 18:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou CTJ Slovan Černý Dub C 
2202. 04. 2021 18:30KST Štěpánovice ATJ Sokol Hluboká nad Vltavou C 
2231. 03. 2021 18:30TJ Slovan Černý Dub CTJ Spartak Trhové Sviny Z.S. A 
2202. 04. 2021 18:30SK Žimutice ATJ Calofrig Borovany B 
2231. 03. 2021 18:30TJ Sokol Nová Ves u ČB BTJ Sokol Kněžské Dvory A 
2201. 04. 2021 18:30TJ Sokol Zliv ATJ Sokol České Budějovice C 
2229. 03. 2021 17:00SK Pedagog ČB CTJ Hraničář Horní Stropnice A 
Regionální přebor II
110. 09. 2020 18:00TJ Calofrig Borovany CTJ Sokol České Budějovice E15:3
107. 09. 2020 19:15TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. BTJ Slovan Černý Dub D15:3
108. 09. 2020 18:00TJ Sokol Kněžské Dvory BSK Žimutice B8:10
109. 09. 2020 18:30SK Eso Doubravice ATJ Sokol Nová Ves u ČB C11:7
111. 09. 2020 17:00TJ Sokol České Budějovice DSK Dasný A11:7
111. 09. 2020 18:00SKST Týn nad Vltavou o.s. "C"TJ Sokol Lišov A8:10
107. 09. 2020 19:00KST Orel ČB EKST Štěpánovice B16:2
216. 09. 2020 18:30TJ Sokol České Budějovice EKST Štěpánovice B12:6
216. 09. 2020 18:00TJ Sokol Lišov AKST Orel ČB E16:2
215. 09. 2020 18:00SK Dasný ASKST Týn nad Vltavou o.s. "C"11:7
216. 09. 2020 18:00TJ Sokol Nová Ves u ČB CTJ Sokol České Budějovice D10:8
218. 09. 2020 18:30SK Žimutice BSK Eso Doubravice A11:7
216. 09. 2020 18:30TJ Slovan Černý Dub DTJ Sokol Kněžské Dvory B11:7
217. 09. 2020 18:00TJ Calofrig Borovany CTJ Spartak Trhové Sviny Z.S. B10:8
321. 09. 2020 19:15TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. BTJ Sokol České Budějovice E7:11
322. 09. 2020 18:00TJ Sokol Kněžské Dvory BTJ Calofrig Borovany C6:12
323. 09. 2020 18:30SK Eso Doubravice ATJ Slovan Černý Dub D9:9
325. 09. 2020 17:00TJ Sokol České Budějovice DSK Žimutice B12:6
325. 09. 2020 18:00SKST Týn nad Vltavou o.s. "C"TJ Sokol Nová Ves u ČB C14:4
321. 09. 2020 19:00KST Orel ČB ESK Dasný A7:11
323. 09. 2020 18:30KST Štěpánovice BTJ Sokol Lišov A0:18wo
430. 09. 2020 18:30TJ Sokol České Budějovice ETJ Sokol Lišov A6:12
429. 09. 2020 18:00SK Dasný AKST Štěpánovice B14:4
430. 09. 2020 18:00TJ Sokol Nová Ves u ČB CKST Orel ČB E15:3
402. 10. 2020 18:30SK Žimutice BSKST Týn nad Vltavou o.s. "C"6:12
430. 09. 2020 15:00TJ Sokol České Budějovice DTJ Slovan Černý Dub D15:3
401. 10. 2020 18:00TJ Calofrig Borovany CSK Eso Doubravice A12:6
428. 09. 2020 19:15TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. BTJ Sokol Kněžské Dvory B12:6
506. 10. 2020 18:00TJ Sokol Kněžské Dvory BTJ Sokol České Budějovice E 
507. 10. 2020 18:30SK Eso Doubravice ATJ Spartak Trhové Sviny Z.S. B7:11
509. 10. 2020 17:00TJ Sokol České Budějovice DTJ Calofrig Borovany C13:5
509. 10. 2020 18:00SKST Týn nad Vltavou o.s. "C"TJ Slovan Černý Dub D9:9
505. 10. 2020 19:00KST Orel ČB ESK Žimutice B9:9
507. 10. 2020 18:30KST Štěpánovice BTJ Sokol Nová Ves u ČB C9:9
507. 10. 2020 18:00TJ Sokol Lišov ASK Dasný A12:6
614. 10. 2020 18:30TJ Sokol České Budějovice ESK Dasný A 
614. 10. 2020 18:00TJ Sokol Nová Ves u ČB CTJ Sokol Lišov A 
616. 10. 2020 18:30SK Žimutice BKST Štěpánovice B 
614. 10. 2020 18:30TJ Slovan Černý Dub DKST Orel ČB E 
615. 10. 2020 18:00TJ Calofrig Borovany CSKST Týn nad Vltavou o.s. "C" 
612. 10. 2020 19:15TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. BTJ Sokol České Budějovice D 
613. 10. 2020 18:00TJ Sokol Kněžské Dvory BSK Eso Doubravice A 
721. 10. 2020 18:30SK Eso Doubravice ATJ Sokol České Budějovice E 
723. 10. 2020 17:00TJ Sokol České Budějovice DTJ Sokol Kněžské Dvory B 
723. 10. 2020 18:00SKST Týn nad Vltavou o.s. "C"TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. B 
719. 10. 2020 19:00KST Orel ČB ETJ Calofrig Borovany C 
721. 10. 2020 18:30KST Štěpánovice BTJ Slovan Černý Dub D 
721. 10. 2020 18:00TJ Sokol Lišov ASK Žimutice B 
720. 10. 2020 18:00SK Dasný ATJ Sokol Nová Ves u ČB C 
828. 10. 2020 18:30TJ Sokol České Budějovice ETJ Sokol Nová Ves u ČB C 
830. 10. 2020 18:30SK Žimutice BSK Dasný A 
828. 10. 2020 18:30TJ Slovan Černý Dub DTJ Sokol Lišov A 
829. 10. 2020 18:00TJ Calofrig Borovany CKST Štěpánovice B 
826. 10. 2020 19:15TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. BKST Orel ČB E 
827. 10. 2020 18:00TJ Sokol Kněžské Dvory BSKST Týn nad Vltavou o.s. "C" 
828. 10. 2020 18:30SK Eso Doubravice ATJ Sokol České Budějovice D 
906. 11. 2020 17:00TJ Sokol České Budějovice DTJ Sokol České Budějovice E 
906. 11. 2020 18:00SKST Týn nad Vltavou o.s. "C"SK Eso Doubravice A 
902. 11. 2020 19:00KST Orel ČB ETJ Sokol Kněžské Dvory B 
904. 11. 2020 18:30KST Štěpánovice BTJ Spartak Trhové Sviny Z.S. B 
904. 11. 2020 18:00TJ Sokol Lišov ATJ Calofrig Borovany C 
903. 11. 2020 18:00SK Dasný ATJ Slovan Černý Dub D 
904. 11. 2020 18:00TJ Sokol Nová Ves u ČB CSK Žimutice B 
1011. 11. 2020 18:30TJ Sokol České Budějovice ESK Žimutice B 
1011. 11. 2020 18:30TJ Slovan Černý Dub DTJ Sokol Nová Ves u ČB C 
1012. 11. 2020 18:00TJ Calofrig Borovany CSK Dasný A 
1009. 11. 2020 19:15TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. BTJ Sokol Lišov A 
1010. 11. 2020 18:00TJ Sokol Kněžské Dvory BKST Štěpánovice B 
1011. 11. 2020 18:30SK Eso Doubravice AKST Orel ČB E 
1013. 11. 2020 17:00TJ Sokol České Budějovice DSKST Týn nad Vltavou o.s. "C" 
1120. 11. 2020 18:00SKST Týn nad Vltavou o.s. "C"TJ Sokol České Budějovice E 
1116. 11. 2020 19:00KST Orel ČB ETJ Sokol České Budějovice D 
1118. 11. 2020 18:30KST Štěpánovice BSK Eso Doubravice A 
1118. 11. 2020 18:00TJ Sokol Lišov ATJ Sokol Kněžské Dvory B 
1117. 11. 2020 18:00SK Dasný ATJ Spartak Trhové Sviny Z.S. B 
1118. 11. 2020 18:00TJ Sokol Nová Ves u ČB CTJ Calofrig Borovany C 
1120. 11. 2020 18:30SK Žimutice BTJ Slovan Černý Dub D 
1225. 11. 2020 18:30TJ Sokol České Budějovice ETJ Slovan Černý Dub D 
1226. 11. 2020 18:00TJ Calofrig Borovany CSK Žimutice B 
1223. 11. 2020 19:15TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. BTJ Sokol Nová Ves u ČB C 
1224. 11. 2020 18:00TJ Sokol Kněžské Dvory BSK Dasný A 
1225. 11. 2020 18:30SK Eso Doubravice ATJ Sokol Lišov A 
1227. 11. 2020 17:00TJ Sokol České Budějovice DKST Štěpánovice B 
1227. 11. 2020 18:00SKST Týn nad Vltavou o.s. "C"KST Orel ČB E 
1330. 11. 2020 19:00KST Orel ČB ETJ Sokol České Budějovice E 
1302. 12. 2020 18:30KST Štěpánovice BSKST Týn nad Vltavou o.s. "C" 
1302. 12. 2020 18:00TJ Sokol Lišov ATJ Sokol České Budějovice D 
1301. 12. 2020 18:00SK Dasný ASK Eso Doubravice A 
1302. 12. 2020 18:00TJ Sokol Nová Ves u ČB CTJ Sokol Kněžské Dvory B 
1304. 12. 2020 18:30SK Žimutice BTJ Spartak Trhové Sviny Z.S. B 
1302. 12. 2020 18:30TJ Slovan Černý Dub DTJ Calofrig Borovany C 
1406. 01. 2021 18:30TJ Sokol České Budějovice ETJ Calofrig Borovany C 
1406. 01. 2021 18:30TJ Slovan Černý Dub DTJ Spartak Trhové Sviny Z.S. B 
1408. 01. 2021 18:30SK Žimutice BTJ Sokol Kněžské Dvory B 
1406. 01. 2021 18:00TJ Sokol Nová Ves u ČB CSK Eso Doubravice A 
1405. 01. 2021 18:00SK Dasný ATJ Sokol České Budějovice D 
1406. 01. 2021 18:00TJ Sokol Lišov ASKST Týn nad Vltavou o.s. "C" 
1406. 01. 2021 18:30KST Štěpánovice BKST Orel ČB E 
1513. 01. 2021 18:30KST Štěpánovice BTJ Sokol České Budějovice E 
1511. 01. 2021 19:00KST Orel ČB ETJ Sokol Lišov A 
1515. 01. 2021 18:00SKST Týn nad Vltavou o.s. "C"SK Dasný A 
1515. 01. 2021 17:00TJ Sokol České Budějovice DTJ Sokol Nová Ves u ČB C 
1513. 01. 2021 18:30SK Eso Doubravice ASK Žimutice B 
1512. 01. 2021 18:00TJ Sokol Kněžské Dvory BTJ Slovan Černý Dub D 
1511. 01. 2021 19:15TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. BTJ Calofrig Borovany C 
1620. 01. 2021 18:30TJ Sokol České Budějovice ETJ Spartak Trhové Sviny Z.S. B 
1621. 01. 2021 18:00TJ Calofrig Borovany CTJ Sokol Kněžské Dvory B 
1620. 01. 2021 18:30TJ Slovan Černý Dub DSK Eso Doubravice A 
1622. 01. 2021 18:30SK Žimutice BTJ Sokol České Budějovice D 
1620. 01. 2021 18:00TJ Sokol Nová Ves u ČB CSKST Týn nad Vltavou o.s. "C" 
1619. 01. 2021 18:00SK Dasný AKST Orel ČB E 
1620. 01. 2021 18:00TJ Sokol Lišov AKST Štěpánovice B 
1727. 01. 2021 18:00TJ Sokol Lišov ATJ Sokol České Budějovice E 
1727. 01. 2021 18:30KST Štěpánovice BSK Dasný A 
1725. 01. 2021 19:00KST Orel ČB ETJ Sokol Nová Ves u ČB C 
1729. 01. 2021 18:00SKST Týn nad Vltavou o.s. "C"SK Žimutice B 
1729. 01. 2021 17:00TJ Slovan Černý Dub DTJ Sokol České Budějovice D 
1727. 01. 2021 18:30SK Eso Doubravice ATJ Calofrig Borovany C 
1726. 01. 2021 18:00TJ Sokol Kněžské Dvory BTJ Spartak Trhové Sviny Z.S. B 
1803. 02. 2021 18:30TJ Sokol České Budějovice ETJ Sokol Kněžské Dvory B 
1801. 02. 2021 19:15TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. BSK Eso Doubravice A 
1804. 02. 2021 18:00TJ Calofrig Borovany CTJ Sokol České Budějovice D 
1803. 02. 2021 18:30TJ Slovan Černý Dub DSKST Týn nad Vltavou o.s. "C" 
1805. 02. 2021 18:30SK Žimutice BKST Orel ČB E 
1803. 02. 2021 18:00TJ Sokol Nová Ves u ČB CKST Štěpánovice B 
1802. 02. 2021 18:00SK Dasný ATJ Sokol Lišov A 
1909. 02. 2021 18:00SK Dasný ATJ Sokol České Budějovice E 
1910. 02. 2021 18:00TJ Sokol Lišov ATJ Sokol Nová Ves u ČB C 
1910. 02. 2021 18:30KST Štěpánovice BSK Žimutice B 
1908. 02. 2021 19:00KST Orel ČB ETJ Slovan Černý Dub D 
1912. 02. 2021 18:00SKST Týn nad Vltavou o.s. "C"TJ Calofrig Borovany C 
1912. 02. 2021 17:00TJ Sokol České Budějovice DTJ Spartak Trhové Sviny Z.S. B 
1910. 02. 2021 18:30SK Eso Doubravice ATJ Sokol Kněžské Dvory B 
2017. 02. 2021 18:30TJ Sokol České Budějovice ESK Eso Doubravice A 
2016. 02. 2021 18:00TJ Sokol Kněžské Dvory BTJ Sokol České Budějovice D 
2015. 02. 2021 19:15TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. BSKST Týn nad Vltavou o.s. "C" 
2018. 02. 2021 18:00TJ Calofrig Borovany CKST Orel ČB E 
2017. 02. 2021 18:30TJ Slovan Černý Dub DKST Štěpánovice B 
2019. 02. 2021 18:30SK Žimutice BTJ Sokol Lišov A 
2017. 02. 2021 18:00TJ Sokol Nová Ves u ČB CSK Dasný A 
2124. 02. 2021 18:00TJ Sokol Nová Ves u ČB CTJ Sokol České Budějovice E 
2123. 02. 2021 18:00SK Dasný ASK Žimutice B 
2124. 02. 2021 18:00TJ Sokol Lišov ATJ Slovan Černý Dub D 
2124. 02. 2021 18:30KST Štěpánovice BTJ Calofrig Borovany C 
2122. 02. 2021 19:00KST Orel ČB ETJ Spartak Trhové Sviny Z.S. B 
2126. 02. 2021 18:00SKST Týn nad Vltavou o.s. "C"TJ Sokol Kněžské Dvory B 
2126. 02. 2021 17:00TJ Sokol České Budějovice DSK Eso Doubravice A 
2203. 03. 2021 18:30TJ Sokol České Budějovice ETJ Sokol České Budějovice D 
2203. 03. 2021 18:30SK Eso Doubravice ASKST Týn nad Vltavou o.s. "C" 
2202. 03. 2021 18:00TJ Sokol Kněžské Dvory BKST Orel ČB E 
2201. 03. 2021 19:15TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. BKST Štěpánovice B 
2204. 03. 2021 18:00TJ Calofrig Borovany CTJ Sokol Lišov A 
2203. 03. 2021 18:30TJ Slovan Černý Dub DSK Dasný A 
2205. 03. 2021 18:30SK Žimutice BTJ Sokol Nová Ves u ČB C 
2312. 03. 2021 18:30SK Žimutice BTJ Sokol České Budějovice E 
2310. 03. 2021 18:00TJ Sokol Nová Ves u ČB CTJ Slovan Černý Dub D 
2309. 03. 2021 18:00SK Dasný ATJ Calofrig Borovany C 
2310. 03. 2021 18:00TJ Sokol Lišov ATJ Spartak Trhové Sviny Z.S. B 
2310. 03. 2021 18:30KST Štěpánovice BTJ Sokol Kněžské Dvory B 
2308. 03. 2021 19:00KST Orel ČB ESK Eso Doubravice A 
2312. 03. 2021 18:00SKST Týn nad Vltavou o.s. "C"TJ Sokol České Budějovice D 
2417. 03. 2021 18:30TJ Sokol České Budějovice ESKST Týn nad Vltavou o.s. "C" 
2419. 03. 2021 17:00TJ Sokol České Budějovice DKST Orel ČB E 
2417. 03. 2021 18:30SK Eso Doubravice AKST Štěpánovice B 
2416. 03. 2021 18:00TJ Sokol Kněžské Dvory BTJ Sokol Lišov A 
2415. 03. 2021 19:15TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. BSK Dasný A 
2418. 03. 2021 18:00TJ Calofrig Borovany CTJ Sokol Nová Ves u ČB C 
2417. 03. 2021 18:30TJ Slovan Černý Dub DSK Žimutice B 
2524. 03. 2021 18:30TJ Slovan Černý Dub DTJ Sokol České Budějovice E 
2526. 03. 2021 18:30SK Žimutice BTJ Calofrig Borovany C 
2524. 03. 2021 18:00TJ Sokol Nová Ves u ČB CTJ Spartak Trhové Sviny Z.S. B 
2523. 03. 2021 18:00SK Dasný ATJ Sokol Kněžské Dvory B 
2524. 03. 2021 18:00TJ Sokol Lišov ASK Eso Doubravice A 
2524. 03. 2021 18:30KST Štěpánovice BTJ Sokol České Budějovice D 
2522. 03. 2021 19:00KST Orel ČB ESKST Týn nad Vltavou o.s. "C" 
2631. 03. 2021 18:30TJ Sokol České Budějovice EKST Orel ČB E 
2602. 04. 2021 18:00SKST Týn nad Vltavou o.s. "C"KST Štěpánovice B 
2602. 04. 2021 17:00TJ Sokol České Budějovice DTJ Sokol Lišov A 
2631. 03. 2021 18:30SK Eso Doubravice ASK Dasný A 
2630. 03. 2021 18:00TJ Sokol Kněžské Dvory BTJ Sokol Nová Ves u ČB C 
2629. 03. 2021 19:15TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. BSK Žimutice B 
2601. 04. 2021 18:00TJ Calofrig Borovany CTJ Slovan Černý Dub D 
Regionální přebor III
109. 09. 2020 18:00TJ Sokol Kněžské Dvory CTělovýchovná jednota Borek A1:17
110. 09. 2020 18:00TJ Sokol Lišov BTJ Sokol Hluboká nad Vltavou D10:8
111. 09. 2020 18:00TJ Motor České Budějovice ASKST Týn nad Vltavou o.s. "D"9:9
108. 09. 2020 17:30TJ Sokol Nová Ves u ČB DTJ Sokol České Budějovice F15:3
110. 09. 2020 18:00TJ Slovan Černý Dub ESK Eso Doubravice B11:7
108. 09. 2020 17:00TJ Slovan Černý Dub FTJ Sokol Zliv B8:10
111. 09. 2020 18:30KST Štěpánovice CSK Pedagog ČB D4:14
113. 09. 2020 10:40TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. CTJ Calofrig Borovany D4:14
215. 09. 2020 18:15Tělovýchovná jednota Borek ATJ Calofrig Borovany D8:10
214. 09. 2020 17:00SK Pedagog ČB DTJ Spartak Trhové Sviny Z.S. C15:3
215. 09. 2020 18:30TJ Sokol Zliv BKST Štěpánovice C16:2
216. 09. 2020 18:30SK Eso Doubravice BTJ Slovan Černý Dub F18:0wo
218. 09. 2020 17:00TJ Sokol České Budějovice FTJ Slovan Černý Dub E9:9
218. 09. 2020 18:00SKST Týn nad Vltavou o.s. "D"TJ Sokol Nová Ves u ČB D15:3
215. 09. 2020 18:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou DTJ Motor České Budějovice A14:4
216. 09. 2020 18:00TJ Sokol Kněžské Dvory CTJ Sokol Lišov B2:16
324. 09. 2020 18:00TJ Sokol Lišov BTělovýchovná jednota Borek A15:3
325. 09. 2020 18:00TJ Motor České Budějovice ATJ Sokol Kněžské Dvory C17:1
322. 09. 2020 17:30TJ Sokol Nová Ves u ČB DTJ Sokol Hluboká nad Vltavou D6:12
324. 09. 2020 18:00TJ Slovan Černý Dub ESKST Týn nad Vltavou o.s. "D"12:6
322. 09. 2020 17:00TJ Slovan Černý Dub FTJ Sokol České Budějovice F10:8
325. 09. 2020 18:30KST Štěpánovice CSK Eso Doubravice B0:18wo
327. 09. 2020 10:40TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. CTJ Sokol Zliv B3:15
324. 09. 2020 18:00TJ Calofrig Borovany DSK Pedagog ČB D7:11
429. 09. 2020 18:15Tělovýchovná jednota Borek ASK Pedagog ČB D9:9
429. 09. 2020 18:30TJ Sokol Zliv BTJ Calofrig Borovany D7:11
430. 09. 2020 18:30SK Eso Doubravice BTJ Spartak Trhové Sviny Z.S. C11:7
402. 10. 2020 17:00TJ Sokol České Budějovice FKST Štěpánovice C0:18wo
402. 10. 2020 18:00SKST Týn nad Vltavou o.s. "D"TJ Slovan Černý Dub F11:7
429. 09. 2020 18:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou DTJ Slovan Černý Dub E17:1
430. 09. 2020 18:00TJ Sokol Kněžské Dvory CTJ Sokol Nová Ves u ČB D2:16
401. 10. 2020 18:00TJ Sokol Lišov BTJ Motor České Budějovice A13:5
509. 10. 2020 18:00TJ Motor České Budějovice ATělovýchovná jednota Borek A12:6
506. 10. 2020 17:30TJ Sokol Nová Ves u ČB DTJ Sokol Lišov B5:13
508. 10. 2020 18:00TJ Slovan Černý Dub ETJ Sokol Kněžské Dvory C14:4
506. 10. 2020 17:00TJ Slovan Černý Dub FTJ Sokol Hluboká nad Vltavou D5:13
509. 10. 2020 18:30KST Štěpánovice CSKST Týn nad Vltavou o.s. "D" 
511. 10. 2020 10:40TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. CTJ Sokol České Budějovice F12:6
508. 10. 2020 18:00TJ Calofrig Borovany DSK Eso Doubravice B13:5
505. 10. 2020 17:00SK Pedagog ČB DTJ Sokol Zliv B8:10
613. 10. 2020 18:15Tělovýchovná jednota Borek ATJ Sokol Zliv B 
614. 10. 2020 18:30SK Eso Doubravice BSK Pedagog ČB D 
616. 10. 2020 17:00TJ Sokol České Budějovice FTJ Calofrig Borovany D 
616. 10. 2020 18:00SKST Týn nad Vltavou o.s. "D"TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. C 
613. 10. 2020 18:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou DKST Štěpánovice C 
614. 10. 2020 18:00TJ Sokol Kněžské Dvory CTJ Slovan Černý Dub F 
615. 10. 2020 18:00TJ Sokol Lišov BTJ Slovan Černý Dub E 
616. 10. 2020 18:00TJ Motor České Budějovice ATJ Sokol Nová Ves u ČB D 
720. 10. 2020 17:30TJ Sokol Nová Ves u ČB DTělovýchovná jednota Borek A 
722. 10. 2020 18:00TJ Slovan Černý Dub ETJ Motor České Budějovice A 
720. 10. 2020 17:00TJ Slovan Černý Dub FTJ Sokol Lišov B 
723. 10. 2020 18:30KST Štěpánovice CTJ Sokol Kněžské Dvory C 
725. 10. 2020 10:40TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. CTJ Sokol Hluboká nad Vltavou D 
722. 10. 2020 18:00TJ Calofrig Borovany DSKST Týn nad Vltavou o.s. "D" 
719. 10. 2020 17:00SK Pedagog ČB DTJ Sokol České Budějovice F 
720. 10. 2020 18:30TJ Sokol Zliv BSK Eso Doubravice B 
827. 10. 2020 18:15Tělovýchovná jednota Borek ASK Eso Doubravice B 
830. 10. 2020 17:00TJ Sokol České Budějovice FTJ Sokol Zliv B 
830. 10. 2020 18:00SKST Týn nad Vltavou o.s. "D"SK Pedagog ČB D 
827. 10. 2020 18:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou DTJ Calofrig Borovany D 
828. 10. 2020 18:00TJ Sokol Kněžské Dvory CTJ Spartak Trhové Sviny Z.S. C 
829. 10. 2020 18:00TJ Sokol Lišov BKST Štěpánovice C 
830. 10. 2020 18:00TJ Motor České Budějovice ATJ Slovan Černý Dub F 
827. 10. 2020 17:30TJ Sokol Nová Ves u ČB DTJ Slovan Černý Dub E 
905. 11. 2020 18:00TJ Slovan Černý Dub ETělovýchovná jednota Borek A 
903. 11. 2020 17:00TJ Slovan Černý Dub FTJ Sokol Nová Ves u ČB D 
906. 11. 2020 18:30KST Štěpánovice CTJ Motor České Budějovice A 
908. 11. 2020 10:40TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. CTJ Sokol Lišov B 
905. 11. 2020 18:00TJ Calofrig Borovany DTJ Sokol Kněžské Dvory C 
902. 11. 2020 17:00SK Pedagog ČB DTJ Sokol Hluboká nad Vltavou D 
903. 11. 2020 18:30TJ Sokol Zliv BSKST Týn nad Vltavou o.s. "D" 
904. 11. 2020 18:30SK Eso Doubravice BTJ Sokol České Budějovice F 
1010. 11. 2020 18:15Tělovýchovná jednota Borek ATJ Sokol České Budějovice F 
1013. 11. 2020 18:00SKST Týn nad Vltavou o.s. "D"SK Eso Doubravice B 
1010. 11. 2020 18:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou DTJ Sokol Zliv B 
1011. 11. 2020 18:00TJ Sokol Kněžské Dvory CSK Pedagog ČB D 
1012. 11. 2020 18:00TJ Sokol Lišov BTJ Calofrig Borovany D 
1013. 11. 2020 18:00TJ Motor České Budějovice ATJ Spartak Trhové Sviny Z.S. C 
1010. 11. 2020 17:30TJ Sokol Nová Ves u ČB DKST Štěpánovice C 
1012. 11. 2020 18:00TJ Slovan Černý Dub ETJ Slovan Černý Dub F 
1117. 11. 2020 17:00TJ Slovan Černý Dub FTělovýchovná jednota Borek A 
1120. 11. 2020 18:30KST Štěpánovice CTJ Slovan Černý Dub E 
1122. 11. 2020 10:40TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. CTJ Sokol Nová Ves u ČB D 
1119. 11. 2020 18:00TJ Calofrig Borovany DTJ Motor České Budějovice A 
1116. 11. 2020 17:00SK Pedagog ČB DTJ Sokol Lišov B 
1117. 11. 2020 18:30TJ Sokol Zliv BTJ Sokol Kněžské Dvory C 
1118. 11. 2020 18:30SK Eso Doubravice BTJ Sokol Hluboká nad Vltavou D 
1120. 11. 2020 17:00TJ Sokol České Budějovice FSKST Týn nad Vltavou o.s. "D" 
1224. 11. 2020 18:15Tělovýchovná jednota Borek ASKST Týn nad Vltavou o.s. "D" 
1224. 11. 2020 18:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou DTJ Sokol České Budějovice F 
1225. 11. 2020 18:00TJ Sokol Kněžské Dvory CSK Eso Doubravice B 
1226. 11. 2020 18:00TJ Sokol Lišov BTJ Sokol Zliv B 
1227. 11. 2020 18:00TJ Motor České Budějovice ASK Pedagog ČB D 
1224. 11. 2020 17:30TJ Sokol Nová Ves u ČB DTJ Calofrig Borovany D 
1226. 11. 2020 18:00TJ Slovan Černý Dub ETJ Spartak Trhové Sviny Z.S. C 
1224. 11. 2020 17:00TJ Slovan Černý Dub FKST Štěpánovice C 
1304. 12. 2020 18:30KST Štěpánovice CTělovýchovná jednota Borek A 
1306. 12. 2020 10:40TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. CTJ Slovan Černý Dub F 
1303. 12. 2020 18:00TJ Calofrig Borovany DTJ Slovan Černý Dub E 
1330. 11. 2020 17:00SK Pedagog ČB DTJ Sokol Nová Ves u ČB D 
1301. 12. 2020 18:30TJ Sokol Zliv BTJ Motor České Budějovice A 
1302. 12. 2020 18:30SK Eso Doubravice BTJ Sokol Lišov B 
1304. 12. 2020 17:00TJ Sokol České Budějovice FTJ Sokol Kněžské Dvory C 
1304. 12. 2020 18:00SKST Týn nad Vltavou o.s. "D"TJ Sokol Hluboká nad Vltavou D 
1408. 12. 2020 18:15Tělovýchovná jednota Borek ATJ Sokol Hluboká nad Vltavou D 
1409. 12. 2020 18:00TJ Sokol Kněžské Dvory CSKST Týn nad Vltavou o.s. "D" 
1410. 12. 2020 18:00TJ Sokol Lišov BTJ Sokol České Budějovice F 
1411. 12. 2020 18:00TJ Motor České Budějovice ASK Eso Doubravice B 
1408. 12. 2020 17:30TJ Sokol Nová Ves u ČB DTJ Sokol Zliv B 
1410. 12. 2020 18:00TJ Slovan Černý Dub ESK Pedagog ČB D 
1408. 12. 2020 17:00TJ Slovan Černý Dub FTJ Calofrig Borovany D 
1411. 12. 2020 18:30KST Štěpánovice CTJ Spartak Trhové Sviny Z.S. C 
1520. 12. 2020 10:40TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. CTělovýchovná jednota Borek A 
1517. 12. 2020 18:00TJ Calofrig Borovany DKST Štěpánovice C 
1514. 12. 2020 17:00SK Pedagog ČB DTJ Slovan Černý Dub F 
1515. 12. 2020 18:30TJ Sokol Zliv BTJ Slovan Černý Dub E 
1516. 12. 2020 18:30SK Eso Doubravice BTJ Sokol Nová Ves u ČB D 
1518. 12. 2020 17:00TJ Sokol České Budějovice FTJ Motor České Budějovice A 
1518. 12. 2020 18:00SKST Týn nad Vltavou o.s. "D"TJ Sokol Lišov B 
1515. 12. 2020 18:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou DTJ Sokol Kněžské Dvory C 
1605. 01. 2021 18:15Tělovýchovná jednota Borek ATJ Sokol Kněžské Dvory C 
1605. 01. 2021 18:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou DTJ Sokol Lišov B 
1608. 01. 2021 18:00SKST Týn nad Vltavou o.s. "D"TJ Motor České Budějovice A 
1608. 01. 2021 17:00TJ Sokol České Budějovice FTJ Sokol Nová Ves u ČB D 
1606. 01. 2021 18:30SK Eso Doubravice BTJ Slovan Černý Dub E 
1605. 01. 2021 18:30TJ Sokol Zliv BTJ Slovan Černý Dub F 
1604. 01. 2021 17:00SK Pedagog ČB DKST Štěpánovice C 
1607. 01. 2021 18:00TJ Calofrig Borovany DTJ Spartak Trhové Sviny Z.S. C 
1714. 01. 2021 18:00TJ Calofrig Borovany DTělovýchovná jednota Borek A 
1717. 01. 2021 10:40TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. CSK Pedagog ČB D 
1715. 01. 2021 18:30KST Štěpánovice CTJ Sokol Zliv B 
1712. 01. 2021 17:00TJ Slovan Černý Dub FSK Eso Doubravice B 
1714. 01. 2021 18:00TJ Slovan Černý Dub ETJ Sokol České Budějovice F 
1712. 01. 2021 17:30TJ Sokol Nová Ves u ČB DSKST Týn nad Vltavou o.s. "D" 
1715. 01. 2021 18:00TJ Motor České Budějovice ATJ Sokol Hluboká nad Vltavou D 
1714. 01. 2021 18:00TJ Sokol Lišov BTJ Sokol Kněžské Dvory C 
1819. 01. 2021 18:15Tělovýchovná jednota Borek ATJ Sokol Lišov B 
1820. 01. 2021 18:00TJ Sokol Kněžské Dvory CTJ Motor České Budějovice A 
1819. 01. 2021 18:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou DTJ Sokol Nová Ves u ČB D 
1822. 01. 2021 18:00SKST Týn nad Vltavou o.s. "D"TJ Slovan Černý Dub E 
1822. 01. 2021 17:00TJ Sokol České Budějovice FTJ Slovan Černý Dub F 
1820. 01. 2021 18:30SK Eso Doubravice BKST Štěpánovice C 
1819. 01. 2021 18:30TJ Sokol Zliv BTJ Spartak Trhové Sviny Z.S. C 
1818. 01. 2021 17:00SK Pedagog ČB DTJ Calofrig Borovany D 
1925. 01. 2021 17:00SK Pedagog ČB DTělovýchovná jednota Borek A 
1928. 01. 2021 18:00TJ Calofrig Borovany DTJ Sokol Zliv B 
1931. 01. 2021 10:40TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. CSK Eso Doubravice B 
1929. 01. 2021 18:30KST Štěpánovice CTJ Sokol České Budějovice F 
1926. 01. 2021 17:00TJ Slovan Černý Dub FSKST Týn nad Vltavou o.s. "D" 
1928. 01. 2021 18:00TJ Slovan Černý Dub ETJ Sokol Hluboká nad Vltavou D 
1926. 01. 2021 17:30TJ Sokol Nová Ves u ČB DTJ Sokol Kněžské Dvory C 
1929. 01. 2021 18:00TJ Motor České Budějovice ATJ Sokol Lišov B 
2002. 02. 2021 18:15Tělovýchovná jednota Borek ATJ Motor České Budějovice A 
2004. 02. 2021 18:00TJ Sokol Lišov BTJ Sokol Nová Ves u ČB D 
2003. 02. 2021 18:00TJ Sokol Kněžské Dvory CTJ Slovan Černý Dub E 
2002. 02. 2021 18:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou DTJ Slovan Černý Dub F 
2005. 02. 2021 18:00SKST Týn nad Vltavou o.s. "D"KST Štěpánovice C 
2005. 02. 2021 17:00TJ Sokol České Budějovice FTJ Spartak Trhové Sviny Z.S. C 
2003. 02. 2021 18:30SK Eso Doubravice BTJ Calofrig Borovany D 
2002. 02. 2021 18:30TJ Sokol Zliv BSK Pedagog ČB D 
2109. 02. 2021 18:30TJ Sokol Zliv BTělovýchovná jednota Borek A 
2108. 02. 2021 17:00SK Pedagog ČB DSK Eso Doubravice B 
2111. 02. 2021 18:00TJ Calofrig Borovany DTJ Sokol České Budějovice F 
2114. 02. 2021 10:40TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. CSKST Týn nad Vltavou o.s. "D" 
2112. 02. 2021 18:30KST Štěpánovice CTJ Sokol Hluboká nad Vltavou D 
2109. 02. 2021 17:00TJ Slovan Černý Dub FTJ Sokol Kněžské Dvory C 
2111. 02. 2021 18:00TJ Slovan Černý Dub ETJ Sokol Lišov B 
2109. 02. 2021 17:30TJ Sokol Nová Ves u ČB DTJ Motor České Budějovice A 
2216. 02. 2021 18:15Tělovýchovná jednota Borek ATJ Sokol Nová Ves u ČB D 
2219. 02. 2021 18:00TJ Motor České Budějovice ATJ Slovan Černý Dub E 
2218. 02. 2021 18:00TJ Sokol Lišov BTJ Slovan Černý Dub F 
2217. 02. 2021 18:00TJ Sokol Kněžské Dvory CKST Štěpánovice C 
2216. 02. 2021 18:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou DTJ Spartak Trhové Sviny Z.S. C 
2219. 02. 2021 18:00SKST Týn nad Vltavou o.s. "D"TJ Calofrig Borovany D 
2219. 02. 2021 17:00TJ Sokol České Budějovice FSK Pedagog ČB D 
2217. 02. 2021 18:30SK Eso Doubravice BTJ Sokol Zliv B 
2324. 02. 2021 18:30SK Eso Doubravice BTělovýchovná jednota Borek A 
2323. 02. 2021 18:30TJ Sokol Zliv BTJ Sokol České Budějovice F 
2322. 02. 2021 17:00SK Pedagog ČB DSKST Týn nad Vltavou o.s. "D" 
2325. 02. 2021 18:00TJ Calofrig Borovany DTJ Sokol Hluboká nad Vltavou D 
2328. 02. 2021 10:40TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. CTJ Sokol Kněžské Dvory C 
2326. 02. 2021 18:30KST Štěpánovice CTJ Sokol Lišov B 
2323. 02. 2021 17:00TJ Slovan Černý Dub FTJ Motor České Budějovice A 
2325. 02. 2021 18:00TJ Slovan Černý Dub ETJ Sokol Nová Ves u ČB D 
2402. 03. 2021 18:15Tělovýchovná jednota Borek ATJ Slovan Černý Dub E 
2402. 03. 2021 17:30TJ Sokol Nová Ves u ČB DTJ Slovan Černý Dub F 
2405. 03. 2021 18:00TJ Motor České Budějovice AKST Štěpánovice C 
2404. 03. 2021 18:00TJ Sokol Lišov BTJ Spartak Trhové Sviny Z.S. C 
2403. 03. 2021 18:00TJ Sokol Kněžské Dvory CTJ Calofrig Borovany D 
2402. 03. 2021 18:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou DSK Pedagog ČB D 
2405. 03. 2021 18:00SKST Týn nad Vltavou o.s. "D"TJ Sokol Zliv B 
2405. 03. 2021 17:00TJ Sokol České Budějovice FSK Eso Doubravice B 
2512. 03. 2021 17:00TJ Sokol České Budějovice FTělovýchovná jednota Borek A 
2510. 03. 2021 18:30SK Eso Doubravice BSKST Týn nad Vltavou o.s. "D" 
2509. 03. 2021 18:30TJ Sokol Zliv BTJ Sokol Hluboká nad Vltavou D 
2508. 03. 2021 17:00SK Pedagog ČB DTJ Sokol Kněžské Dvory C 
2511. 03. 2021 18:00TJ Calofrig Borovany DTJ Sokol Lišov B 
2514. 03. 2021 10:40TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. CTJ Motor České Budějovice A 
2512. 03. 2021 18:30KST Štěpánovice CTJ Sokol Nová Ves u ČB D 
2509. 03. 2021 17:00TJ Slovan Černý Dub FTJ Slovan Černý Dub E 
2616. 03. 2021 18:15Tělovýchovná jednota Borek ATJ Slovan Černý Dub F 
2618. 03. 2021 18:00TJ Slovan Černý Dub EKST Štěpánovice C 
2616. 03. 2021 17:30TJ Sokol Nová Ves u ČB DTJ Spartak Trhové Sviny Z.S. C 
2619. 03. 2021 18:00TJ Motor České Budějovice ATJ Calofrig Borovany D 
2618. 03. 2021 18:00TJ Sokol Lišov BSK Pedagog ČB D 
2617. 03. 2021 18:00TJ Sokol Kněžské Dvory CTJ Sokol Zliv B 
2616. 03. 2021 18:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou DSK Eso Doubravice B 
2619. 03. 2021 18:00SKST Týn nad Vltavou o.s. "D"TJ Sokol České Budějovice F 
2726. 03. 2021 18:00SKST Týn nad Vltavou o.s. "D"Tělovýchovná jednota Borek A 
2726. 03. 2021 17:00TJ Sokol České Budějovice FTJ Sokol Hluboká nad Vltavou D 
2724. 03. 2021 18:30SK Eso Doubravice BTJ Sokol Kněžské Dvory C 
2723. 03. 2021 18:30TJ Sokol Zliv BTJ Sokol Lišov B 
2722. 03. 2021 17:00SK Pedagog ČB DTJ Motor České Budějovice A 
2725. 03. 2021 18:00TJ Calofrig Borovany DTJ Sokol Nová Ves u ČB D 
2728. 03. 2021 10:40TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. CTJ Slovan Černý Dub E 
2726. 03. 2021 18:30KST Štěpánovice CTJ Slovan Černý Dub F 
2830. 03. 2021 18:15Tělovýchovná jednota Borek AKST Štěpánovice C 
2830. 03. 2021 17:00TJ Slovan Černý Dub FTJ Spartak Trhové Sviny Z.S. C 
2801. 04. 2021 18:00TJ Slovan Černý Dub ETJ Calofrig Borovany D 
2830. 03. 2021 17:30TJ Sokol Nová Ves u ČB DSK Pedagog ČB D 
2802. 04. 2021 18:00TJ Motor České Budějovice ATJ Sokol Zliv B 
2801. 04. 2021 18:00TJ Sokol Lišov BSK Eso Doubravice B 
2831. 03. 2021 18:00TJ Sokol Kněžské Dvory CTJ Sokol České Budějovice F 
2830. 03. 2021 18:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou DSKST Týn nad Vltavou o.s. "D" 
2906. 04. 2021 18:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou DTělovýchovná jednota Borek A 
2909. 04. 2021 18:00SKST Týn nad Vltavou o.s. "D"TJ Sokol Kněžské Dvory C 
2909. 04. 2021 17:00TJ Sokol České Budějovice FTJ Sokol Lišov B 
2907. 04. 2021 18:30SK Eso Doubravice BTJ Motor České Budějovice A 
2906. 04. 2021 18:30TJ Sokol Zliv BTJ Sokol Nová Ves u ČB D 
2905. 04. 2021 17:00SK Pedagog ČB DTJ Slovan Černý Dub E 
2908. 04. 2021 18:00TJ Calofrig Borovany DTJ Slovan Černý Dub F 
2911. 04. 2021 10:40TJ Spartak Trhové Sviny Z.S. CKST Štěpánovice C 
3013. 04. 2021 18:15Tělovýchovná jednota Borek ATJ Spartak Trhové Sviny Z.S. C 
3016. 04. 2021 18:30KST Štěpánovice CTJ Calofrig Borovany D 
3013. 04. 2021 17:00TJ Slovan Černý Dub FSK Pedagog ČB D 
3015. 04. 2021 18:00TJ Slovan Černý Dub ETJ Sokol Zliv B 
3013. 04. 2021 17:30TJ Sokol Nová Ves u ČB DSK Eso Doubravice B 
3016. 04. 2021 18:00TJ Motor České Budějovice ATJ Sokol České Budějovice F 
3015. 04. 2021 18:00TJ Sokol Lišov BSKST Týn nad Vltavou o.s. "D" 
3014. 04. 2021 18:00TJ Sokol Kněžské Dvory CTJ Sokol Hluboká nad Vltavou D 

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy