Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Okresní přebor I
104. 10. 2020 10:30TJ Jiskra Humpolec ETJ Jiskra Humpolec F6:12
104. 10. 2020 14:00TJ Jiskra Humpolec DSK Kamenice nad Lipou z.s. A8:10
102. 10. 2020 18:00Spartak Pelhřimov DSK RODINOV B 
104. 10. 2020 10:00TJ Slavoj Pacov BSK Olešná A12:6
102. 10. 2020 18:00TJ Sokol Rynárec, z.s.SK RODINOV A9:9
102. 10. 2020 18:30TJ Sokol TěmiceTJ Jiskra Humpolec C8:10
211. 10. 2020 17:00TJ Jiskra Humpolec FTJ Jiskra Humpolec C6:12
208. 10. 2020 18:00SK RODINOV ATJ Sokol Těmice14:4
209. 10. 2020 18:00SK Olešná ATJ Sokol Rynárec, z.s.4:14
207. 10. 2020 18:30SK RODINOV BTJ Slavoj Pacov B6:12
207. 10. 2020 18:30SK Kamenice nad Lipou z.s. ASpartak Pelhřimov D6:12
211. 10. 2020 10:30TJ Jiskra Humpolec ETJ Jiskra Humpolec D12:6
318. 10. 2020 14:00TJ Jiskra Humpolec DTJ Jiskra Humpolec F 
316. 10. 2020 18:00Spartak Pelhřimov DTJ Jiskra Humpolec E 
318. 10. 2020 10:00TJ Slavoj Pacov BSK Kamenice nad Lipou z.s. A 
316. 10. 2020 18:00TJ Sokol Rynárec, z.s.SK RODINOV B 
316. 10. 2020 18:30TJ Sokol TěmiceSK Olešná A 
318. 10. 2020 10:30TJ Jiskra Humpolec CSK RODINOV A 
425. 10. 2020 17:00TJ Jiskra Humpolec FSK RODINOV A 
423. 10. 2020 18:00SK Olešná ATJ Jiskra Humpolec C 
421. 10. 2020 18:30SK RODINOV BTJ Sokol Těmice 
421. 10. 2020 18:30SK Kamenice nad Lipou z.s. ATJ Sokol Rynárec, z.s. 
425. 10. 2020 10:30TJ Jiskra Humpolec ETJ Slavoj Pacov B 
425. 10. 2020 14:00TJ Jiskra Humpolec DSpartak Pelhřimov D 
530. 10. 2020 18:00Spartak Pelhřimov DTJ Jiskra Humpolec F 
501. 11. 2020 10:00TJ Slavoj Pacov BTJ Jiskra Humpolec D 
530. 10. 2020 18:00TJ Sokol Rynárec, z.s.TJ Jiskra Humpolec E 
530. 10. 2020 18:30TJ Sokol TěmiceSK Kamenice nad Lipou z.s. A 
501. 11. 2020 10:30TJ Jiskra Humpolec CSK RODINOV B 
529. 10. 2020 18:00SK RODINOV ASK Olešná A 
608. 11. 2020 17:00TJ Jiskra Humpolec FSK Olešná A 
604. 11. 2020 18:30SK RODINOV BSK RODINOV A 
604. 11. 2020 18:30SK Kamenice nad Lipou z.s. ATJ Jiskra Humpolec C 
608. 11. 2020 10:30TJ Jiskra Humpolec ETJ Sokol Těmice 
608. 11. 2020 14:00TJ Jiskra Humpolec DTJ Sokol Rynárec, z.s. 
606. 11. 2020 18:00Spartak Pelhřimov DTJ Slavoj Pacov B 
715. 11. 2020 10:00TJ Slavoj Pacov BTJ Jiskra Humpolec F 
713. 11. 2020 18:00TJ Sokol Rynárec, z.s.Spartak Pelhřimov D 
713. 11. 2020 18:30TJ Sokol TěmiceTJ Jiskra Humpolec D 
715. 11. 2020 10:30TJ Jiskra Humpolec CTJ Jiskra Humpolec E 
712. 11. 2020 18:00SK RODINOV ASK Kamenice nad Lipou z.s. A 
713. 11. 2020 18:00SK Olešná ASK RODINOV B 
822. 11. 2020 17:00TJ Jiskra Humpolec FSK RODINOV B 
818. 11. 2020 18:30SK Kamenice nad Lipou z.s. ASK Olešná A 
822. 11. 2020 10:30TJ Jiskra Humpolec ESK RODINOV A 
822. 11. 2020 14:00TJ Jiskra Humpolec DTJ Jiskra Humpolec C 
820. 11. 2020 18:00Spartak Pelhřimov DTJ Sokol Těmice 
822. 11. 2020 10:00TJ Slavoj Pacov BTJ Sokol Rynárec, z.s. 
927. 11. 2020 18:00TJ Sokol Rynárec, z.s.TJ Jiskra Humpolec F 
927. 11. 2020 18:30TJ Sokol TěmiceTJ Slavoj Pacov B 
929. 11. 2020 10:30TJ Jiskra Humpolec CSpartak Pelhřimov D 
926. 11. 2020 18:00SK RODINOV ATJ Jiskra Humpolec D 
927. 11. 2020 18:00SK Olešná ATJ Jiskra Humpolec E 
925. 11. 2020 18:30SK RODINOV BSK Kamenice nad Lipou z.s. A 
1006. 12. 2020 17:00TJ Jiskra Humpolec FSK Kamenice nad Lipou z.s. A 
1006. 12. 2020 10:30TJ Jiskra Humpolec ESK RODINOV B 
1006. 12. 2020 14:00TJ Jiskra Humpolec DSK Olešná A 
1004. 12. 2020 18:00Spartak Pelhřimov DSK RODINOV A 
1006. 12. 2020 10:00TJ Slavoj Pacov BTJ Jiskra Humpolec C 
1004. 12. 2020 18:00TJ Sokol Rynárec, z.s.TJ Sokol Těmice 
1111. 12. 2020 18:30TJ Sokol TěmiceTJ Jiskra Humpolec F 
1113. 12. 2020 10:30TJ Jiskra Humpolec CTJ Sokol Rynárec, z.s. 
1110. 12. 2020 18:00SK RODINOV ATJ Slavoj Pacov B 
1111. 12. 2020 18:00SK Olešná ASpartak Pelhřimov D 
1109. 12. 2020 18:30SK RODINOV BTJ Jiskra Humpolec D 
1109. 12. 2020 18:30SK Kamenice nad Lipou z.s. ATJ Jiskra Humpolec E 
1217. 01. 2021 17:00TJ Jiskra Humpolec FTJ Jiskra Humpolec E 
1213. 01. 2021 18:30SK Kamenice nad Lipou z.s. ATJ Jiskra Humpolec D 
1213. 01. 2021 18:30SK RODINOV BSpartak Pelhřimov D 
1215. 01. 2021 18:00SK Olešná ATJ Slavoj Pacov B 
1214. 01. 2021 18:00SK RODINOV ATJ Sokol Rynárec, z.s. 
1217. 01. 2021 10:30TJ Jiskra Humpolec CTJ Sokol Těmice 
1324. 01. 2021 10:30TJ Jiskra Humpolec CTJ Jiskra Humpolec F 
1322. 01. 2021 18:30TJ Sokol TěmiceSK RODINOV A 
1322. 01. 2021 18:00TJ Sokol Rynárec, z.s.SK Olešná A 
1324. 01. 2021 10:00TJ Slavoj Pacov BSK RODINOV B 
1322. 01. 2021 18:00Spartak Pelhřimov DSK Kamenice nad Lipou z.s. A 
1324. 01. 2021 14:00TJ Jiskra Humpolec DTJ Jiskra Humpolec E 
1431. 01. 2021 17:00TJ Jiskra Humpolec FTJ Jiskra Humpolec D 
1431. 01. 2021 10:30TJ Jiskra Humpolec ESpartak Pelhřimov D 
1427. 01. 2021 18:30SK Kamenice nad Lipou z.s. ATJ Slavoj Pacov B 
1427. 01. 2021 18:30SK RODINOV BTJ Sokol Rynárec, z.s. 
1429. 01. 2021 18:00SK Olešná ATJ Sokol Těmice 
1428. 01. 2021 18:00SK RODINOV ATJ Jiskra Humpolec C 
1504. 02. 2021 18:00SK RODINOV ATJ Jiskra Humpolec F 
1507. 02. 2021 10:30TJ Jiskra Humpolec CSK Olešná A 
1505. 02. 2021 18:30TJ Sokol TěmiceSK RODINOV B 
1505. 02. 2021 18:00TJ Sokol Rynárec, z.s.SK Kamenice nad Lipou z.s. A 
1507. 02. 2021 10:00TJ Slavoj Pacov BTJ Jiskra Humpolec E 
1505. 02. 2021 18:00Spartak Pelhřimov DTJ Jiskra Humpolec D 
1614. 02. 2021 17:00TJ Jiskra Humpolec FSpartak Pelhřimov D 
1614. 02. 2021 14:00TJ Jiskra Humpolec DTJ Slavoj Pacov B 
1614. 02. 2021 10:30TJ Jiskra Humpolec ETJ Sokol Rynárec, z.s. 
1610. 02. 2021 18:30SK Kamenice nad Lipou z.s. ATJ Sokol Těmice 
1610. 02. 2021 18:30SK RODINOV BTJ Jiskra Humpolec C 
1612. 02. 2021 18:00SK Olešná ASK RODINOV A 
1719. 02. 2021 18:00SK Olešná ATJ Jiskra Humpolec F 
1718. 02. 2021 18:00SK RODINOV ASK RODINOV B 
1721. 02. 2021 10:30TJ Jiskra Humpolec CSK Kamenice nad Lipou z.s. A 
1719. 02. 2021 18:30TJ Sokol TěmiceTJ Jiskra Humpolec E 
1719. 02. 2021 18:00TJ Sokol Rynárec, z.s.TJ Jiskra Humpolec D 
1721. 02. 2021 10:00TJ Slavoj Pacov BSpartak Pelhřimov D 
1831. 01. 2021 17:00TJ Jiskra Humpolec FTJ Slavoj Pacov B 
1829. 01. 2021 18:00Spartak Pelhřimov DTJ Sokol Rynárec, z.s. 
1831. 01. 2021 14:00TJ Jiskra Humpolec DTJ Sokol Těmice 
1831. 01. 2021 10:30TJ Jiskra Humpolec ETJ Jiskra Humpolec C 
1827. 01. 2021 18:30SK Kamenice nad Lipou z.s. ASK RODINOV A 
1827. 01. 2021 18:30SK RODINOV BSK Olešná A 
1903. 03. 2021 18:30SK RODINOV BTJ Jiskra Humpolec F 
1905. 03. 2021 18:00SK Olešná ASK Kamenice nad Lipou z.s. A 
1904. 03. 2021 18:00SK RODINOV ATJ Jiskra Humpolec E 
1907. 03. 2021 10:30TJ Jiskra Humpolec CTJ Jiskra Humpolec D 
1905. 03. 2021 18:30TJ Sokol TěmiceSpartak Pelhřimov D 
1905. 03. 2021 18:00TJ Sokol Rynárec, z.s.TJ Slavoj Pacov B 
2014. 03. 2021 17:00TJ Jiskra Humpolec FTJ Sokol Rynárec, z.s. 
2014. 03. 2021 10:00TJ Slavoj Pacov BTJ Sokol Těmice 
2012. 03. 2021 18:00Spartak Pelhřimov DTJ Jiskra Humpolec C 
2014. 03. 2021 14:00TJ Jiskra Humpolec DSK RODINOV A 
2014. 03. 2021 10:30TJ Jiskra Humpolec ESK Olešná A 
2010. 03. 2021 18:30SK Kamenice nad Lipou z.s. ASK RODINOV B 
2117. 03. 2021 18:30SK Kamenice nad Lipou z.s. ATJ Jiskra Humpolec F 
2117. 03. 2021 18:30SK RODINOV BTJ Jiskra Humpolec E 
2119. 03. 2021 18:00SK Olešná ATJ Jiskra Humpolec D 
2118. 03. 2021 18:00SK RODINOV ASpartak Pelhřimov D 
2121. 03. 2021 10:30TJ Jiskra Humpolec CTJ Slavoj Pacov B 
2119. 03. 2021 18:30TJ Sokol TěmiceTJ Sokol Rynárec, z.s. 
2228. 03. 2021 17:00TJ Jiskra Humpolec FTJ Sokol Těmice 
2226. 03. 2021 18:00TJ Sokol Rynárec, z.s.TJ Jiskra Humpolec C 
2228. 03. 2021 10:00TJ Slavoj Pacov BSK RODINOV A 
2226. 03. 2021 18:00Spartak Pelhřimov DSK Olešná A 
2228. 03. 2021 14:00TJ Jiskra Humpolec DSK RODINOV B 
2228. 03. 2021 10:30TJ Jiskra Humpolec ESK Kamenice nad Lipou z.s. A 
Okresní přebor II
104. 10. 2020 18:00SK Olešná BSKST Vlasenice B17:1
101. 10. 2020 18:30SKST Vlasenice ATJ Chmelná C15:3
102. 10. 2020 18:00Spartak Pelhřimov, z.s. FTJ Slavoj Pacov C3:15
105. 10. 2020 18:00Spartak Pelhřimov, z.s. ESK Kamenice nad Lipou z.s. B15:3
104. 10. 2020 10:00STS PacovSK Tenis Polesí "B"9:9
104. 10. 2020 17:00TJ Jiskra Humpolec HTJ Jiskra Humpolec G12:6
211. 10. 2020 17:30SKST Vlasenice BTJ Jiskra Humpolec G 
208. 10. 2020 18:00SK Tenis Polesí "B"TJ Jiskra Humpolec H7:11
210. 10. 2020 17:00SK Kamenice nad Lipou z.s. BSTS Pacov9:9
211. 10. 2020 10:00TJ Slavoj Pacov CSpartak Pelhřimov, z.s. E13:5
209. 10. 2020 19:00TJ Chmelná CSpartak Pelhřimov, z.s. F 
211. 10. 2020 18:00SK Olešná BSKST Vlasenice A9:9
315. 10. 2020 18:30SKST Vlasenice ASKST Vlasenice B 
316. 10. 2020 18:00Spartak Pelhřimov, z.s. FSK Olešná B 
319. 10. 2020 18:00Spartak Pelhřimov, z.s. ETJ Chmelná C 
318. 10. 2020 10:00STS PacovTJ Slavoj Pacov C 
318. 10. 2020 17:00TJ Jiskra Humpolec HSK Kamenice nad Lipou z.s. B 
318. 10. 2020 17:00TJ Jiskra Humpolec GSK Tenis Polesí "B" 
425. 10. 2020 17:30SKST Vlasenice BSK Tenis Polesí "B" 
424. 10. 2020 17:00SK Kamenice nad Lipou z.s. BTJ Jiskra Humpolec G 
425. 10. 2020 10:00TJ Slavoj Pacov CTJ Jiskra Humpolec H 
423. 10. 2020 19:00TJ Chmelná CSTS Pacov 
425. 10. 2020 18:00SK Olešná BSpartak Pelhřimov, z.s. E 
422. 10. 2020 18:30SKST Vlasenice ASpartak Pelhřimov, z.s. F 
530. 10. 2020 18:00Spartak Pelhřimov, z.s. FSKST Vlasenice B 
502. 11. 2020 18:00Spartak Pelhřimov, z.s. ESKST Vlasenice A 
501. 11. 2020 10:00STS PacovSK Olešná B 
501. 11. 2020 17:00TJ Jiskra Humpolec HTJ Chmelná C 
501. 11. 2020 17:00TJ Jiskra Humpolec GTJ Slavoj Pacov C 
529. 10. 2020 18:00SK Tenis Polesí "B"SK Kamenice nad Lipou z.s. B 
608. 11. 2020 17:30SKST Vlasenice BSK Kamenice nad Lipou z.s. B 
608. 11. 2020 10:00TJ Slavoj Pacov CSK Tenis Polesí "B" 
606. 11. 2020 19:00TJ Chmelná CTJ Jiskra Humpolec G 
608. 11. 2020 18:00SK Olešná BTJ Jiskra Humpolec H 
605. 11. 2020 18:30SKST Vlasenice ASTS Pacov 
606. 11. 2020 18:00Spartak Pelhřimov, z.s. FSpartak Pelhřimov, z.s. E 
716. 11. 2020 18:00Spartak Pelhřimov, z.s. ESKST Vlasenice B 
715. 11. 2020 10:00STS PacovSpartak Pelhřimov, z.s. F 
715. 11. 2020 17:00TJ Jiskra Humpolec HSKST Vlasenice A 
715. 11. 2020 17:00TJ Jiskra Humpolec GSK Olešná B 
712. 11. 2020 18:00SK Tenis Polesí "B"TJ Chmelná C 
714. 11. 2020 17:00SK Kamenice nad Lipou z.s. BTJ Slavoj Pacov C 
822. 11. 2020 17:30SKST Vlasenice BTJ Slavoj Pacov C 
820. 11. 2020 19:00TJ Chmelná CSK Kamenice nad Lipou z.s. B 
822. 11. 2020 18:00SK Olešná BSK Tenis Polesí "B" 
819. 11. 2020 18:30SKST Vlasenice ATJ Jiskra Humpolec G 
820. 11. 2020 18:00Spartak Pelhřimov, z.s. FTJ Jiskra Humpolec H 
823. 11. 2020 18:00Spartak Pelhřimov, z.s. ESTS Pacov 
929. 11. 2020 10:00STS PacovSKST Vlasenice B 
929. 11. 2020 17:00TJ Jiskra Humpolec HSpartak Pelhřimov, z.s. E 
929. 11. 2020 17:00TJ Jiskra Humpolec GSpartak Pelhřimov, z.s. F 
926. 11. 2020 18:00SK Tenis Polesí "B"SKST Vlasenice A 
928. 11. 2020 17:00SK Kamenice nad Lipou z.s. BSK Olešná B 
929. 11. 2020 10:00TJ Slavoj Pacov CTJ Chmelná C 
1006. 12. 2020 17:30SKST Vlasenice BTJ Chmelná C 
1006. 12. 2020 18:00SK Olešná BTJ Slavoj Pacov C 
1003. 12. 2020 18:30SKST Vlasenice ASK Kamenice nad Lipou z.s. B 
1004. 12. 2020 18:00Spartak Pelhřimov, z.s. FSK Tenis Polesí "B" 
1007. 12. 2020 18:00Spartak Pelhřimov, z.s. ETJ Jiskra Humpolec G 
1006. 12. 2020 10:00STS PacovTJ Jiskra Humpolec H 
1113. 12. 2020 17:00TJ Jiskra Humpolec HSKST Vlasenice B 
1113. 12. 2020 17:00TJ Jiskra Humpolec GSTS Pacov 
1110. 12. 2020 18:00SK Tenis Polesí "B"Spartak Pelhřimov, z.s. E 
1112. 12. 2020 17:00SK Kamenice nad Lipou z.s. BSpartak Pelhřimov, z.s. F 
1113. 12. 2020 10:00TJ Slavoj Pacov CSKST Vlasenice A 
1111. 12. 2020 19:00TJ Chmelná CSK Olešná B 
1217. 01. 2021 17:30SKST Vlasenice BSK Olešná B 
1215. 01. 2021 19:00TJ Chmelná CSKST Vlasenice A 
1217. 01. 2021 10:00TJ Slavoj Pacov CSpartak Pelhřimov, z.s. F 
1216. 01. 2021 17:00SK Kamenice nad Lipou z.s. BSpartak Pelhřimov, z.s. E 
1214. 01. 2021 18:00SK Tenis Polesí "B"STS Pacov 
1217. 01. 2021 17:00TJ Jiskra Humpolec GTJ Jiskra Humpolec H 
1324. 01. 2021 17:00TJ Jiskra Humpolec GSKST Vlasenice B 
1324. 01. 2021 17:00TJ Jiskra Humpolec HSK Tenis Polesí "B" 
1324. 01. 2021 10:00STS PacovSK Kamenice nad Lipou z.s. B 
1325. 01. 2021 18:00Spartak Pelhřimov, z.s. ETJ Slavoj Pacov C 
1322. 01. 2021 18:00Spartak Pelhřimov, z.s. FTJ Chmelná C 
1321. 01. 2021 18:30SKST Vlasenice ASK Olešná B 
1431. 01. 2021 17:30SKST Vlasenice BSKST Vlasenice A 
1431. 01. 2021 18:00SK Olešná BSpartak Pelhřimov, z.s. F 
1429. 01. 2021 19:00TJ Chmelná CSpartak Pelhřimov, z.s. E 
1431. 01. 2021 10:00TJ Slavoj Pacov CSTS Pacov 
1430. 01. 2021 17:00SK Kamenice nad Lipou z.s. BTJ Jiskra Humpolec H 
1428. 01. 2021 18:00SK Tenis Polesí "B"TJ Jiskra Humpolec G 
1504. 02. 2021 18:00SK Tenis Polesí "B"SKST Vlasenice B 
1507. 02. 2021 17:00TJ Jiskra Humpolec GSK Kamenice nad Lipou z.s. B 
1507. 02. 2021 17:00TJ Jiskra Humpolec HTJ Slavoj Pacov C 
1507. 02. 2021 10:00STS PacovTJ Chmelná C 
1508. 02. 2021 18:00Spartak Pelhřimov, z.s. ESK Olešná B 
1505. 02. 2021 18:00Spartak Pelhřimov, z.s. FSKST Vlasenice A 
1614. 02. 2021 17:30SKST Vlasenice BSpartak Pelhřimov, z.s. F 
1611. 02. 2021 18:30SKST Vlasenice ASpartak Pelhřimov, z.s. E 
1614. 02. 2021 18:00SK Olešná BSTS Pacov 
1612. 02. 2021 19:00TJ Chmelná CTJ Jiskra Humpolec H 
1614. 02. 2021 10:00TJ Slavoj Pacov CTJ Jiskra Humpolec G 
1613. 02. 2021 17:00SK Kamenice nad Lipou z.s. BSK Tenis Polesí "B" 
1720. 02. 2021 17:00SK Kamenice nad Lipou z.s. BSKST Vlasenice B 
1718. 02. 2021 18:00SK Tenis Polesí "B"TJ Slavoj Pacov C 
1721. 02. 2021 17:00TJ Jiskra Humpolec GTJ Chmelná C 
1721. 02. 2021 17:00TJ Jiskra Humpolec HSK Olešná B 
1721. 02. 2021 10:00STS PacovSKST Vlasenice A 
1722. 02. 2021 18:00Spartak Pelhřimov, z.s. ESpartak Pelhřimov, z.s. F 
1828. 02. 2021 17:30SKST Vlasenice BSpartak Pelhřimov, z.s. E 
1826. 02. 2021 18:00Spartak Pelhřimov, z.s. FSTS Pacov 
1825. 02. 2021 18:30SKST Vlasenice ATJ Jiskra Humpolec H 
1821. 02. 2021 18:00SK Olešná BTJ Jiskra Humpolec G 
1826. 02. 2021 19:00TJ Chmelná CSK Tenis Polesí "B" 
1828. 02. 2021 10:00TJ Slavoj Pacov CSK Kamenice nad Lipou z.s. B 
1907. 03. 2021 10:00TJ Slavoj Pacov CSKST Vlasenice B 
1906. 03. 2021 17:00SK Kamenice nad Lipou z.s. BTJ Chmelná C 
1904. 03. 2021 18:00SK Tenis Polesí "B"SK Olešná B 
1907. 03. 2021 17:00TJ Jiskra Humpolec GSKST Vlasenice A 
1907. 03. 2021 17:00TJ Jiskra Humpolec HSpartak Pelhřimov, z.s. F 
1907. 03. 2021 10:00STS PacovSpartak Pelhřimov, z.s. E 
2014. 03. 2021 17:30SKST Vlasenice BSTS Pacov 
2015. 03. 2021 18:00Spartak Pelhřimov, z.s. ETJ Jiskra Humpolec H 
2012. 03. 2021 18:00Spartak Pelhřimov, z.s. FTJ Jiskra Humpolec G 
2011. 03. 2021 18:30SKST Vlasenice ASK Tenis Polesí "B" 
2014. 03. 2021 18:00SK Olešná BSK Kamenice nad Lipou z.s. B 
2012. 03. 2021 19:00TJ Chmelná CTJ Slavoj Pacov C 
2119. 03. 2021 19:00TJ Chmelná CSKST Vlasenice B 
2121. 03. 2021 10:00TJ Slavoj Pacov CSK Olešná B 
2120. 03. 2021 17:00SK Kamenice nad Lipou z.s. BSKST Vlasenice A 
2118. 03. 2021 18:00SK Tenis Polesí "B"Spartak Pelhřimov, z.s. F 
2121. 03. 2021 17:00TJ Jiskra Humpolec GSpartak Pelhřimov, z.s. E 
2121. 03. 2021 17:00TJ Jiskra Humpolec HSTS Pacov 
2228. 03. 2021 17:30SKST Vlasenice BTJ Jiskra Humpolec H 
2228. 03. 2021 10:00STS PacovTJ Jiskra Humpolec G 
2229. 03. 2021 18:00Spartak Pelhřimov, z.s. ESK Tenis Polesí "B" 
2226. 03. 2021 18:00Spartak Pelhřimov, z.s. FSK Kamenice nad Lipou z.s. B 
2225. 03. 2021 18:30SKST Vlasenice ATJ Slavoj Pacov C 
2228. 03. 2021 18:00SK Olešná BTJ Chmelná C 
Okresní přebor III A
104. 10. 2020 14:00TJ Jiskra Humpolec ITJ Jiskra Humpolec J13:5
104. 10. 2020 15:00TJ Slavoj Pacov DTJ Spartak Pelhřimov, z.s. G15:3
104. 10. 2020 10:00TJ Slavoj Pacov EVOLNO 
104. 10. 2020 10:00SK Jiřice ASK Jiřice B12:6
211. 10. 2020 17:00TJ Jiskra Humpolec JSK Jiřice B13:5
211. 10. 2020 18:00VOLNOSK Jiřice A 
209. 10. 2020 18:00TJ Spartak Pelhřimov, z.s. GTJ Slavoj Pacov E11:7
211. 10. 2020 14:00TJ Jiskra Humpolec ITJ Slavoj Pacov D14:4
318. 10. 2020 15:00TJ Slavoj Pacov DTJ Jiskra Humpolec J 
318. 10. 2020 10:00TJ Slavoj Pacov ETJ Jiskra Humpolec I 
318. 10. 2020 10:00SK Jiřice ATJ Spartak Pelhřimov, z.s. G 
318. 10. 2020 14:00SK Jiřice BVOLNO 
425. 10. 2020 17:00TJ Jiskra Humpolec JVOLNO 
423. 10. 2020 18:00TJ Spartak Pelhřimov, z.s. GSK Jiřice B 
425. 10. 2020 14:00TJ Jiskra Humpolec ISK Jiřice A 
425. 10. 2020 15:00TJ Slavoj Pacov DTJ Slavoj Pacov E 
501. 11. 2020 10:00TJ Slavoj Pacov ETJ Jiskra Humpolec J 
501. 11. 2020 10:00SK Jiřice ATJ Slavoj Pacov D 
501. 11. 2020 14:00SK Jiřice BTJ Jiskra Humpolec I 
501. 11. 2020 18:00VOLNOTJ Spartak Pelhřimov, z.s. G 
608. 11. 2020 17:00TJ Jiskra Humpolec JTJ Spartak Pelhřimov, z.s. G 
608. 11. 2020 14:00TJ Jiskra Humpolec IVOLNO 
608. 11. 2020 15:00TJ Slavoj Pacov DSK Jiřice B 
608. 11. 2020 10:00TJ Slavoj Pacov ESK Jiřice A 
715. 11. 2020 10:00SK Jiřice ATJ Jiskra Humpolec J 
715. 11. 2020 14:00SK Jiřice BTJ Slavoj Pacov E 
715. 11. 2020 18:00VOLNOTJ Slavoj Pacov D 
713. 11. 2020 18:00TJ Spartak Pelhřimov, z.s. GTJ Jiskra Humpolec I 
829. 11. 2020 17:00TJ Jiskra Humpolec JTJ Jiskra Humpolec I 
827. 11. 2020 18:00TJ Spartak Pelhřimov, z.s. GTJ Slavoj Pacov D 
829. 11. 2020 18:00VOLNOTJ Slavoj Pacov E 
829. 11. 2020 14:00SK Jiřice BSK Jiřice A 
906. 12. 2020 14:00SK Jiřice BTJ Jiskra Humpolec J 
906. 12. 2020 10:00SK Jiřice AVOLNO 
906. 12. 2020 10:00TJ Slavoj Pacov ETJ Spartak Pelhřimov, z.s. G 
906. 12. 2020 15:00TJ Slavoj Pacov DTJ Jiskra Humpolec I 
1013. 12. 2020 17:00TJ Jiskra Humpolec JTJ Slavoj Pacov D 
1013. 12. 2020 14:00TJ Jiskra Humpolec ITJ Slavoj Pacov E 
1011. 12. 2020 18:00TJ Spartak Pelhřimov, z.s. GSK Jiřice A 
1013. 12. 2020 18:00VOLNOSK Jiřice B 
1117. 01. 2021 18:00VOLNOTJ Jiskra Humpolec J 
1117. 01. 2021 14:00SK Jiřice BTJ Spartak Pelhřimov, z.s. G 
1117. 01. 2021 10:00SK Jiřice ATJ Jiskra Humpolec I 
1117. 01. 2021 10:00TJ Slavoj Pacov ETJ Slavoj Pacov D 
1224. 01. 2021 17:00TJ Jiskra Humpolec JTJ Slavoj Pacov E 
1224. 01. 2021 15:00TJ Slavoj Pacov DSK Jiřice A 
1224. 01. 2021 14:00TJ Jiskra Humpolec ISK Jiřice B 
1222. 01. 2021 18:00TJ Spartak Pelhřimov, z.s. GVOLNO 
1329. 01. 2021 18:00TJ Spartak Pelhřimov, z.s. GTJ Jiskra Humpolec J 
1331. 01. 2021 18:00VOLNOTJ Jiskra Humpolec I 
1331. 01. 2021 14:00SK Jiřice BTJ Slavoj Pacov D 
1331. 01. 2021 10:00SK Jiřice ATJ Slavoj Pacov E 
1407. 02. 2021 17:00TJ Jiskra Humpolec JSK Jiřice A 
1407. 02. 2021 10:00TJ Slavoj Pacov ESK Jiřice B 
1407. 02. 2021 15:00TJ Slavoj Pacov DVOLNO 
1407. 02. 2021 14:00TJ Jiskra Humpolec ITJ Spartak Pelhřimov, z.s. G 
Okresní přebor III B
101. 10. 2020 18:00TJ Sokol Božejov, z.s.,TJ Start Nový Rychnov, z.s.6:12
102. 10. 2020 18:00SK Horní Ves BSK Kamenice nad Lipou z.s. C10:8
102. 10. 2020 18:30SK RODINOV CTJ Pelhřimov-Osvobození14:4
104. 10. 2020 18:00SK Putimov ASK Putimov B14:4
210. 10. 2020 19:00TJ Start Nový Rychnov, z.s.SK Putimov B13:5
211. 10. 2020 10:00TJ Pelhřimov-OsvobozeníSK Putimov A0:18
210. 10. 2020 17:00SK Kamenice nad Lipou z.s. CSK RODINOV C4:14
208. 10. 2020 18:00TJ Sokol Božejov, z.s.,SK Horní Ves B5:13
316. 10. 2020 18:00SK Horní Ves BTJ Start Nový Rychnov, z.s. 
316. 10. 2020 18:30SK RODINOV CTJ Sokol Božejov, z.s., 
318. 10. 2020 18:00SK Putimov ASK Kamenice nad Lipou z.s. C 
316. 10. 2020 18:00SK Putimov BTJ Pelhřimov-Osvobození 
424. 10. 2020 19:00TJ Start Nový Rychnov, z.s.TJ Pelhřimov-Osvobození 
424. 10. 2020 17:00SK Kamenice nad Lipou z.s. CSK Putimov B 
422. 10. 2020 18:00TJ Sokol Božejov, z.s.,SK Putimov A 
423. 10. 2020 18:00SK Horní Ves BSK RODINOV C 
530. 10. 2020 18:30SK RODINOV CTJ Start Nový Rychnov, z.s. 
501. 11. 2020 18:00SK Putimov ASK Horní Ves B 
530. 10. 2020 18:00SK Putimov BTJ Sokol Božejov, z.s., 
501. 11. 2020 10:00TJ Pelhřimov-OsvobozeníSK Kamenice nad Lipou z.s. C 
607. 11. 2020 19:00TJ Start Nový Rychnov, z.s.SK Kamenice nad Lipou z.s. C 
605. 11. 2020 18:00TJ Sokol Božejov, z.s.,TJ Pelhřimov-Osvobození 
606. 11. 2020 18:00SK Horní Ves BSK Putimov B 
606. 11. 2020 18:30SK RODINOV CSK Putimov A 
715. 11. 2020 18:00SK Putimov ATJ Start Nový Rychnov, z.s. 
713. 11. 2020 18:00SK Putimov BSK RODINOV C 
715. 11. 2020 10:00TJ Pelhřimov-OsvobozeníSK Horní Ves B 
714. 11. 2020 17:00SK Kamenice nad Lipou z.s. CTJ Sokol Božejov, z.s., 
828. 11. 2020 19:00TJ Start Nový Rychnov, z.s.TJ Sokol Božejov, z.s., 
828. 11. 2020 17:00SK Kamenice nad Lipou z.s. CSK Horní Ves B 
829. 11. 2020 10:00TJ Pelhřimov-OsvobozeníSK RODINOV C 
827. 11. 2020 18:00SK Putimov BSK Putimov A 
904. 12. 2020 18:00SK Putimov BTJ Start Nový Rychnov, z.s. 
906. 12. 2020 18:00SK Putimov ATJ Pelhřimov-Osvobození 
904. 12. 2020 18:30SK RODINOV CSK Kamenice nad Lipou z.s. C 
904. 12. 2020 18:00SK Horní Ves BTJ Sokol Božejov, z.s., 
1012. 12. 2020 19:00TJ Start Nový Rychnov, z.s.SK Horní Ves B 
1010. 12. 2020 18:00TJ Sokol Božejov, z.s.,SK RODINOV C 
1012. 12. 2020 17:00SK Kamenice nad Lipou z.s. CSK Putimov A 
1013. 12. 2020 10:00TJ Pelhřimov-OsvobozeníSK Putimov B 
1117. 01. 2021 10:00TJ Pelhřimov-OsvobozeníTJ Start Nový Rychnov, z.s. 
1115. 01. 2021 18:00SK Putimov BSK Kamenice nad Lipou z.s. C 
1117. 01. 2021 18:00SK Putimov ATJ Sokol Božejov, z.s., 
1115. 01. 2021 18:30SK RODINOV CSK Horní Ves B 
1223. 01. 2021 19:00TJ Start Nový Rychnov, z.s.SK RODINOV C 
1222. 01. 2021 18:00SK Horní Ves BSK Putimov A 
1221. 01. 2021 18:00TJ Sokol Božejov, z.s.,SK Putimov B 
1223. 01. 2021 17:00SK Kamenice nad Lipou z.s. CTJ Pelhřimov-Osvobození 
1330. 01. 2021 17:00SK Kamenice nad Lipou z.s. CTJ Start Nový Rychnov, z.s. 
1331. 01. 2021 10:00TJ Pelhřimov-OsvobozeníTJ Sokol Božejov, z.s., 
1329. 01. 2021 18:00SK Putimov BSK Horní Ves B 
1331. 01. 2021 18:00SK Putimov ASK RODINOV C 
1406. 02. 2021 19:00TJ Start Nový Rychnov, z.s.SK Putimov A 
1405. 02. 2021 18:30SK RODINOV CSK Putimov B 
1405. 02. 2021 18:00SK Horní Ves BTJ Pelhřimov-Osvobození 
1404. 02. 2021 18:00TJ Sokol Božejov, z.s.,SK Kamenice nad Lipou z.s. C 

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy